nuotrauka

GS 300h

IŠSKIRTINIS, GALINGAS, PRABANGUS – VISIŠKAI HIBRIDINIS GS 300H YRA NEPAPRASTAS AUTOMOBILIS.

Vidutinė CO2 emisija (g/km)
104
Vidutinės sąnaudos (l/100 km)
4.4
Pagreitėjimas iki 100 km/h (s)
9.0
Maksimalus greitis (km/h)
190

nuo

37 900€

Bandomasis važiavimas

Registruokis

GS 300h

NAUJASIS GS 300h

NAUJASIS GS 300h PASIŽYMI 223 DIN AG BENDRĄJĄ HIBRIDO GALIA, TAČIAU IŠMETA TIK 104 g/km* CO2.

GS 300h varo antrosios kartos Lexus hibridinė pavara. Ji sumaniai apjungia pažangaus 2,5 l tiesioginio įpurškimo benzininio variklio ir itin efektyvaus elektrinio variklio darbą, o aktyvioji garso kontrolės sistema sukuria rafinuotą variklio garsą. GS 300h itin malonu vairuoti, ypač todėl, kad jis sunaudoja vos 4,4 l/100 km* degalų

Norėdami važiuoti visiškai tyliai, nenaudojant degalų ir neišmetant jokių emisijų, pasirinkite EV (elektros) režimą. Be to, automobilis yra itin erdvus, o dėl mūsų lyderystės hibridinių technologijų kūrime GS 300h išlaikymo išlaidos yra mažiausios jo klasėje.
* Comfort komplektacijos modelio duomenys

nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka

Automobilio ypatybės

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE GS 300h

 • VAIRAVIMO YPATUMAI

  GS modelis yra visiškai naujas Lexus sedanas, tobulintas pažangiausiame pasaulyje vairavimo simuliatoriuje bei išbandytas nuvažiavus daugiau nei 1,6 mln. kilometrų. Mes pradėjome pagerindami važiuoklės tvirtumą, įmontuodami naujus slopintuvus ir naują galinę daugiasvirtę pakabą. Tuomet sukūrėme rafinuotą aerodinaminį koncepcinį modelį, kuris oro tėkmę pritraukia arčiau automobilio kėbulo, taip pagerindami dinamiškumą ir vairavimo tikslumą. Siekdami dar labiau patobulinti šį automobilį, pritaikėme aptakius kėbulo dugno dangčius ir galinių žibintų aptakus, kurie didina stabilumą ir mažina vėjo keliamą triukšmą.

 • GS 300h SALONAS

  Neįtikėtiną naujojo GS kokybę galima pajusti vos palietus nuostabiai apsiūtą odinį vairą arba tiksliai nušlifuotus aliuminio garso valdiklius. Automobilio kėbulas dažomas rankomis šlifuojant jį šlapiuoju būdu, kuris užima daug laiko ir yra taikomas pagal užsakymą gaminamiems automobiliams. Be to, siekiant užtikrinti nepriekaištingą apdailą, dažai yra tikrinami tiek vizualiai, tiek skaitmeniniu būdu. Gaminami toje pačioje gamykloje, kaip ir mūsų superautomobilis LFA, GS modeliai yra prižiūrimi Lexus Takumi meistrų. Šie didelę patirtį turintys meistrai užtikrina, kad kiekvienas automobilis atitiktų mūsų neprilygstamus kokybės standartus.

  GS 300h SALONAS

  Neįtikėtiną naujojo GS kokybę galima pajusti vos palietus nuostabiai apsiūtą odinį vairą arba tiksliai nušlifuotus aliuminio garso valdiklius. Automobilio kėbulas dažomas rankomis šlifuojant jį šlapiuoju būdu, kuris užima daug laiko ir yra taikomas pagal užsakymą gaminamiems automobiliams. Be to, siekiant užtikrinti nepriekaištingą apdailą, dažai yra tikrinami tiek vizualiai, tiek skaitmeniniu būdu. Gaminami toje pačioje gamykloje, kaip ir mūsų superautomobilis LFA, GS modeliai yra prižiūrimi Lexus Takumi meistrų. Šie didelę patirtį turintys meistrai užtikrina, kad kiekvienas automobilis atitiktų mūsų neprilygstamus kokybės standartus.

SAUGOS ĮRANGA

Lexus visuomet pirmauja saugos ir vairuotojo pagalbinių technologijų kūrime bei visus savo naujus modelius išbando didžiausiame pasaulyje vairavimo simuliatoriuje. Naudojantis savo pirmavimu nelaimingų atsitikimų prevencijos tyrimų srityje, naujajame GS montuojama Lexus Safety System +. Ją sudaro priešavarinės saugos sistema su pėsčiųjų aptikimo funcija, pažangioji važiavimo juostos išlaikymo pagalbinė sistema, padedanti išlikti Jūsų važiavimo juostoje, pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema, pateikianti informaciją apie ženklus vairuotojui, automatinė tolimųjų šviesų sistema, gerinanti matomumą tamsiu paros metu, ir adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema, reguliuojanti Jūsų automobilio greitį pagal priešais važiuojančios transporto priemonės greitį.

ATKINSONO CIKLO BENZININIS VARIKLIS

Derinamas su inovatyvia D-4S tiesioginio įpurškimo sistema ir dviguba VVT-i technologija, itin efektyvus Atkinsono ciklo variklis yra naujųjų GS 300h (2,5 l, 4 cilindrų) bei GS 450h (3,5 l V6) širdis. Montuojami su Stop/Start sistema, šie galios agregatai padeda mažinti degalų sąnaudas ir emisijas.

EV (ELEKTROS) REŽIMAS

Kai akumuliatorius pakankamai įkrautas, EV režimu galima važiuoti nedideliu greičiu trumpus atstumus, naudojant vien elektros energiją. Tuomet važiavimas yra visiškai tylus, neišskiriama jokių emisijų ir nenaudojama degalų. Tai itin patogu, pavyzdžiui, lėtai važiuojant eismo kamščiuose ar uždarose automobilių stovėjimo aikštelėse.

VISIŠKO HIBRIDO GALIA

Naujieji GS 300h ir GS 450h pasižymi įspūdinga visiško hibrido galia. Iki 100 km/h greičio GS 450h įsibėgėja vos per 5,9 s (iki 250 km/h, kur leidžiama); vidutinė GS 300h emisija yra tik 104 g/km*, o vidutinės degalų sąnaudos – vos 4,4 l/100 km*.

* Comfort komplektacijos modelio duomenys.

GALIOS KONTROLĖS BLOKAS

Lexus hibridinės pavaros „smegenys“ yra galios kontrolės blokas (PCU), kuris nuolat optimizuoja energijos šaltinių – elektrinio, benzininio ar jų abiejų – galios paskirstymą. PCU taip pat valdo hibridinio akumuliatoriaus įkrovimo procesą, perduodamas variklio galią į pavarą arba regeneracinio stabdymo metu.

REGENERACINIS STABDYMAS

Stabdant ar mažinant greitį, automobilio ratai suka efektyvų elektros variklį, kuris veikia kaip generatorius. Kinetinė energija, kuri kituose automobiliuose iššvaistoma kaip šiluma, yra išsaugoma ir paverčiama elektros energija. Ji kaupiama hibridiniame akumuliatoriuje ir yra naudojama važiuojant EV (elektros) režimu ar staigiai greitėjant.

12,3 COLIO MULTIMEDIJOS EKRANAS

Itin didelis 12,3 colio multimedijos ekranas leidžia vairuotojui ir priekiniam keleiviui valdyti automobilio sistemas, naudojantis nuotoliniu valdikliu Remote Touch, o balso komandomis taip pat galima valdyti daug programėlių. Į dvi dalis padalintas platus ekranas idealiai tinka vienu metu pateikti skirtingą informaciją, pavyzdžiui, didelį žemėlapio vaizdą ir DAB radijo stoties informaciją.

PAVARŲ PERJUNGIMO RANKENĖLĖS

Nors GS modeliai gali veikti visiškai automatiniu režimu, ant vairo montuojamos pavarų perjungimo rankenėlės leidžia vairuotojui perjungti pavaras pačiam. Iš pradžių sukurtos Formula 1 automobiliams, jos leidžia pajusti labiau įtraukiantį vairavimą.

3 zonų klimato kontrolės sistema

Naujojo GS, kuriame montuojama pirmoji pasaulyje nanoe® technologija, salonas yra suskirstytas į tris elektroniškai kontroliuojamas klimato zonas. Priekinių sėdynių keleiviai gali įvesti savo individualius nustatymus į sistemą, naudodamiesi nuotoliniu valdikliu Remote Touch arba centrine konsole, o galinių sėdynių keleiviai tam gali naudoti jiems skirtą panelę.

ŠILDYMAS IR VĖDINIMAS

Vairuotojas ir priekinis keleivis gali individualiai šildyti ar vėdinti savo sėdynes su odos apdaila. Tai suteikia prabangos pojūtį, ypač mėgiamą esant ekstremalioms oro sąlygomis.

ITIN PRILAIKANČIOS SĖDYNĖS

Specialistų komanda penkerius metus dirbo kurdama tokią sėdynės struktūrą, kuri optimaliai mažintų nuovargį. Reguliuojama dubens atrama, taikoma pirmą kartą pasaulyje, bei pečių ir šonų atramos kartų su drugelio formos galvos atramomis yra montuojamos abiejose priekinėse sėdynėse Luxury ir aukštesnėse komplektacijose.

NEMATOMŲ ZONŲ MONITORIUS

Radaro davikliai, montuojami galiniame buferyje, fiksuoja transporto priemones, važiuojančias gretimoje juostoje, kurių negalima matyti durelių veidrodėliuose. Jeigu vairuotojas įjungia posūkio signalą, ketindamas persirikiuoti į kitą juostą, o greta važiuojantis automobilis patenka į nematomą zoną, atitinkamame durelių veidrodėlyje ima mirksėti perspėjimo indikatorius.

PAŽANGUS HIBRIDINIS AKUMULIATORIUS

Energijos srautus šiame nikelio-metalo akumuliatoriuje reguliuoja išmani programinė įranga, todėl jis pakraunamas važiavimo metu, tuomet, kai to reikia. Be to, jo niekada nereikia krauti iš išorinio elektros tinklo. Kompaktiškas akumuliatoriaus dizainas žymiai padidino bagažinės tūrį.

ODINIS VAIRAS

Naujas trijų stipinų odinis vairas buvo specialiai sukurtas naujajam GS. Jame itin patogiose vietose montuojami garso, ekrano, telefono ir balso komandų valdymo mygtukai.

JUNGIAMUMAS

Jūs galite daug programėlių suderinti su multimedijos ekranu. Pavyzdžiui, Jūsų išmaniojo telefono adresų knygelė gali būti perkelta į automobilio sistemą ir valdoma multimedijos ekrane. iPhone® ar kiti multimedijos prietaisai gali būti prijungti ir valdomi per skirtingus ekranus.

PAGALBINĖ KELIO ŽENKLŲ ATPAŽINIMO SISTEMA

Naujajame GS montuojama pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema (RSA), naudodamasi ant priekinio stiklo sumontuota kamera, atpažįsta kelio ženklus ir pateikia informaciją apie juos vairuotojui daugiainformaciniame ekrane. RSA gali aptikti tuos ženklus, kurie atitinka Vienos Konvencijos nuostatas (įskaitant elektroliuminescencinius ir mirksinčius kelio ženklus).

DEŠIMT ORO SAUGOS PAGALVIŲ

Naujame GS keleivius saugo dešimt oro saugos pagalvių bei itin tvirta kėbulo konstrukcija. Visi saugos diržai, išskyrus vidurinės galinės sėdynės, turi įtempiklius. Vairuotoją ir priekinį keleivį saugos dviejų išsiskleidimo lygių galvos oro saugos pagalvės, kelių bei šoninės oro saugos pagalvės. Gale sėdinčius keleivius saugo galinės šoninės oro saugos pagalvės, o per visą automobilio salono ilgį tęsiasi užuolaidinės oro saugos pagalvės abiejose pusėse. Šios išskirtinės saugos ypatybės yra standartinė GS modelių įranga, žymiai mažinanti sužeidimų riziką.

Kainos ir komplektacija

GS 300h COMFORT
komplektacija

Kaina nuo:

37 900€
49 550€

Bazinei GS 300h COMFORT komplektacijai priklauso:

 • 17 colių 9 stipinų lengvojo lydinio ratlankiai su 225/50R17 padangomis (šviesūs, sidabro spalvos
 • 8 colių multimedia ekranas centrinėje panelėje su nuotoliniu valdymu
 • 12 garsiakalbių Lexus aukščiausios kokybės garso sistema: skaitmeninis DAB / vienos angos CD ir DVD grotuvas / papildoma AUX ir 2xUSB jungtys (centriniame porankyje)

 • 3 stipinų oda aptrauktas vairas, valdomas elektra, pavarų perjungimo svirtelės „+/-„ ant vairo
 • Šildomos priekinės sėdynės (3 šildymo lygiai)
 • Kombinuoti tekstilė/oda salono apmušalai su juoda „Piano Black“ apdaila

Lexus GS300h techniniai duomenys

GS 300h COMFORT PLUS
komplektacija

Kaina nuo:

41 670€
54 430€

GS 300h COMFORT PLUS komplektacijai, papildančiai COMFORT komplektaciją, priklauso

 • 18 colių 5 stipinų tamsinto chromo spalvos lengvojo lydinio ratlankiai su 235/45 R18 padangomis
 • Šildomas vairas
 • Odos apmušalai su vėdinamomis priekinėmis sėdynėmis
 • Elektra valdomas bagažinės dangtis (švelnus uždarymas)

 • „Nematomų zonų“ monitorius (BSM) su perspėjimo apie iš galo artėjančius automobilius sistema (RCTA) (važiuojant atbulomis)

Lexus GS300h techniniai duomenys

GS 300h Executive
komplektacija

Kaina nuo:

44 800€
58 760€

GS 300h EXECUTIVE komplektacijai, papildančiai COMFORT PLUS komplektaciją, priklauso:

 • Lexus Safety System+: atstumo palaikymo sistema ACC iki priekyje važiuojančio automobilio (reguliuojama distancija, automobilį pristabdo iki 0 km/h likutinio greičio) / automatinė tolimųjų šviesų sistema (AHB) / Eismo juostos linijų kirtimo perspėjimo ir vairo korekcijos sistema (A-LKA) / nuovargio atpažinimo sistema (SWAY) / Kliūčių aptikimo ir smūgio prevencijos sistema su automatiniu diržų pritraukimu ir automobilio stabdymu (PCS) / eismo ženklų atpažinimas (RSA)
 • 12,3 colių ekrano Lexus Premium navigacijos sistema (SD kortelė, 44 Europos šalys) su nuotolinio valdymo funkcija pelyte „Remote touch“
 • 17 garsiakalbių 835 W galingumo 10 garso kanalų Mark Levinson® aukščiausios kokybės erdvinio garso sistema su DVD grotuvu

 

 • Mobilaus ryšio paslaugos (sukūrus automobilio paskyrą per www.my.lexus.eu): internetinė paieška / Google Street View® / Panoramio® / maršruto siuntimas į automobilį / eismas / eismo juosta / skaitmeninis vietovės modelis / kelio registracija / ekologiškas maršrutas / greičio matavimo kamerų gidas / skubus įspėjimas apie eismo įvykius / kelionės tikslo QR kodas

Lexus GS300h techniniai duomenys

Lizingas

LEXUS LIZINGAS įsteigtas tiems, kurie vertina laiką, patogumą, individualų dėmesį klientams.

LEXUS LIZINGAS padės tapti naujojo LEXUS automobilio savininku itin patogiai, nes su lizingu susijusius dokumentus tvarko LEXUS pardavimų vadybininkas, todėl Jums nereikės bendrauti su finansų įstaigomis patiems. Jūs taip pat neturėsite pildyti su lizingu susijusių dokumentų, kadangi LEXUS atstovas pasirūpins visomis smulkmenomis. LEXUS LIZINGAS yra ne tik patogi, bet ir greita paslauga – atsakymą dėl lizingo paprastai galime pateikti per kelias valandas.

LEXUS LIZINGAS sukūrė LEXUS skaičiuoklę, kuri padės Jums apskaičiuoti apytikslę lizingo mokesčių sumą. Funkcionali skaičiuoklė leidžia palyginti skirtingus modelius ir įrangą bei padeda išsirinkti Jūsų poreikius ir pageidavimus atitinkantį modelį.

Spalvos

Pasirinkite spalvą

Black
212
Copper Brown
4X2
Deep Blue
8X5
Graphite Black
223
Morello Red
3R1
Sonic Silver
1J2
Sonic Titanium
1J7
Sonic White
085
Juodo granito
1G0
F White
083 (tik f sport)
Sapphire Blue
8X1 (tik f sport)

Galerija

Aksesuarai

 • NUOTOLINIS VARTŲ AUTOMATIKOS VALDYMAS

  Galimos spalvos: juoda / smėlinė / pilka.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  328 €
 • GALINIO BUFERIO CHROMUOTA APDAILA

  Ši apdaila saugo galinio buferio dažus nuo subraižymų, kurie gali atsirasti dedant daiktus į bagažinę ar juos išimant.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais

  202 €
 • LEXUS suvenyrai

  Stilingi ir kokybiški LEXUS suvenyrai – puiki dovana LEXUS ženklo gerbėjams.

  Suvenyrų asortimento ieškokite čia

  NUO 4 €
 • STIKLŲ TAMSINIMAS

  Tik galinės durelės ir galinis stiklas.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  nuo 98 €
 • NAVIGACIJOS ŽEMĖLAPIŲ ATNAUJINIMO MICRO SD KORTELĖ

  44 Europos šalys, įskaitant Rusiją ir Turkiją. Navigacijos žemėlapiai, informacija apie greičio apribojimus, greičio matavimo kameras, kelio juostas, RDS-TMC fiksuojamus eismo kamščius bei lankytinas vietas. Žemėlapio animacija su 3D efektais (pastatai, lankytinos vietos ir pan.)

  270 €
 • BAGAŽINĖS ĮKLOJIMAS

  Iš tvirto lankstaus plastiko pagamintas įklotas neslystančiu paviršiumi puikiai apsaugo bagažinės dangą nuo purvo, nešvarumų, smėlio ir skysčių.

  131 €
 • KILIMĖLIAI TEKSTILINIAI 2 WD

  Siūlomi kilimėliai pagaminti iš garsą sugeriančio veliūro. Jie puikiai apsaugo salono dangą nuo nešvarumų ir atlieka pagalbinę garso izoliacijos funkciją. Vairuotojo kilimėlis turi fiksatorius, kurie jį pritvirtina, kad neslidinėtų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  135 €
 • KILIMĖLIAI GUMINIAI 2 WD

  Šie kilimėliai – patikima salono dangos apsauga nuo purvo, nešvarumų, smėlio ir dulkių. Kilimėlis vairuotojo pusėje turi fiksatorius, kurie jį pritvirtina, kad neslidinėtų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  136 €
 • VĖJO DEFLEKTORIAI

  Važiuojant atvirais langais, aerodinaminės formos deflektoriai užtikrina patogumą, sumažindami triukšmą ir turbulenciją salone. 4 vnt.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  747 €
 • PURVASAUGIŲ KOMPLEKTAS, 4 VNT.

  Priekinių ir galinių arkų apsaugos (4 vnt.) nuo vandens, purvo ir akmenukų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  497 €
 • GALINIS SPOILERIS

  Galinis spoileris skirtas gerinti automobilio aerodinamines savybes, didinti automobilio korpuso aptakumą, pasitelkus oro srautus, prispausti galinę automobilio dalį prie kelio, padidinti galinių ratų sukibimą esant dideliam greičiui.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1663 €
 • GALINIO BUFERIO APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima galinio buferio apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka buferio kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  90 €
 • DVIRAČIO LAIKIKLIS, KAIRINIS

  Dviračio ratus įstačius į tvirtą profilį, jį galima gabenti ant stogo tiesioje padėtyje. Tai reiškia, kad galėsite naudotis abiejomis rankomis, kai tvirtinsite ratus prie rėmo.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  125 €
 • DVIRAČIO LAIKIKLIS, DEŠININIS

  Dviračio ratus įstačius į tvirtą profilį, jį galima gabenti ant stogo tiesioje padėtyje. Tai reiškia, kad galėsite naudotis abiejomis rankomis, kai tvirtinsite ratus prie rėmo.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  125 €
 • STOGO SKERSINIAI

  Tvirtinami prie automobilio stogo bėgelių. Užfiksuoti prie bėgelių jie tampa tvirtu pagrindu įvairiems daiktų laikymo priedams tvirtinti.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  419 €
 • PELENINĖ

  Yra tinkama vieta saugoti vartų nuotolinio valdymo pultelį ar tiesiog sudėti popierėlius nuo saldainių.

  23 €
 • BAGAŽINĖS TINKLELIS, VERTIKALUS

  Be galo paprastas, bet labai praktiškas daiktas. Tinklelis užkabinamas ant bagažo skyriuje įrengtų kabliukų. Ame ypač patogu laikyti smulkius daiktus.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  79 €
 • BAGAŽINĖS TINKLELIS, HORIZONTALUS

  Bagažo skyriuje slankiojančio krepšio ar dėžės keliamas triukšmas gali trukdyti saugiai vairuoti. Horizontalusis tinklelis padės išvengti šios problemos neleisdamas daiktams pajudėti iš vietos.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  61 €
 • BAGAŽINĖS KILIMĖLIS

  Kilimėlis apsaugo bagažinės dangą nuo purvo, nešvarumų, smėlio ir skysčių.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  110 €
 • DYGIUOTŲ ŽIEMINIŲ RATŲ KOMPLEKTAS 18″

  Padanga Bridgestone Spike 01 245/40R18

  2262 €
 • ŽIEMINIŲ RATŲ KOMPLEKTAS 18″

  Padanga Bridgestone Blizzak WS80 245/40R18 97H

  2256 €
 • ŽIEMINIŲ RATŲ KOMPLEKTAS 17″

  Padanga Bridgestone Blizzak WS80 225/50R17

  1650 €
 • ŽIEMINIŲ RATŲ KOMPLEKTAS 17″

  Padanga Bridgestone Blizzak WS80 225/45R17 94H

  1652 €
 • LENGVOJO LYDINIO RATLANKIS 19″ F SPORT

  Išraiškingi 5 dvigubų stipinų ratlankiai suteikia automobiliui individualumo. Kaip ir visi Lexus lengvojo lydinio ratlankiai, jie skrupulingai ištobulinti, kad būtų tvirti ir optimaliai subalansuoti.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  670 €
 • LENGVOJO LYDINIO RATLANKIS 18″

  Išraiškingi 9 dvigubų stipinų ratlankiai su sidabro spalvos apdaila suteikia automobiliui individualumo. Kaip ir visi Lexus lengvojo lydinio ratlankiai, jie skrupulingai ištobulinti, kad būtų tvirti ir optimaliai subalansuoti.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  572 €
 • LENGVOJO LYDINIO RATLANKIS 18″ G-SPIDER

  Išraiškingi 9 dvigubų stipinų ratlankiai su sidabro spalvos apdaila suteikia automobiliui individualumo. Kaip ir visi Lexus lengvojo lydinio ratlankiai, jie skrupulingai ištobulinti, kad būtų tvirti ir optimaliai subalansuoti.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  373 €
 • LENGVOJO LYDINIO RATLANKIS 17″

  Išraiškingi 6 stipinų ratlankiai su sidabro spalvos apdaila suteikia automobiliui individualumo. Kaip ir visi Lexus lengvojo lydinio ratlankiai, jie skrupulingai ištobulinti, kad būtų tvirti ir optimaliai subalansuoti.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  264 €
 • LENGVOJO LYDINIO RATLANKIS 17″

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro spalvos apdaila suteikia automobiliui individualumo. Kaip ir visi Lexus lengvojo lydinio ratlankiai, jie skrupulingai ištobulinti, kad būtų tvirti ir optimaliai subalansuoti.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  512 €
 • LENGVOJO LYDINIO RATLANKIS 19″ F SPORT

  Išraišking.lt/l_hotspoh: 32ost-image" alt="" srcset="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-conte.lt/l_hotspohi Lexus lengvojo lydinio ratlankiai, jie skrupulingai ištobulinti, kad būtų tvirti ir op 512 yje, idžiantį n s ="acicesrisaccess-in"> 23 €

  ADANGŲ SANDARytinasRytKINY
 • "acre i> eol-muiaccess-in">

  BAGAŽINĖS ĮKLOJIMAS

  Iš tvirtoka.

  -uzved.jpg 300ost-image" alt="" srcset="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-conteka.

  -uzved.jpgi Lexus lengvojo lydinio ratlankiai, jie skrupulingai ištobulinti, kad būtų tvirti ir

OBILmalUŽVED
Sdarbais
 • ui/vė >ui, vss-pri 10 minuass="col-md-4 new-car-access access-in">

  BAGAŽINĖS TINKLELIS, HORIZONTALUS

  KETleotojo pusėje turi fiksatorius, kurie jį pritvirtina, kad neslidinėtų.

  KainaET EKSPLOATAC/div>PAaET

 • Į nątos ir ss="oti: paruoli> s; eg ; nu ai; TA 36 mėncol-md-4 new-car-access access-in"> 6-4 nediv cl per ai, lankytinos iietos ir pan.)

  S 2mcen 270 €
   

  KILIMĖLIAI GUMINIAI 2 WD

  Kedces-KI300x2lį ar tiesiog sudėti popierėlius nuo saldainių.

  Kedces-KI3otojo pusėje turi fiksatorius, kurie jį pritvirtina, kad neslidinėtų.

  KainaĖDUTĖ KI3

  BAGAŽINĖS TINKLELIS, VERTIKALUS

  Kedces-BABY-SAFE-pis-vertlį ar tiesiog sudėti popierėlius nuo saldainių.

  Kedces-BABY-SAFE-pis-otojo pusėje turi fiksatorius, kurie jį pritvirtina, kad neslidinėtų.

  KainaĖDUTĖ BABY SAFE Pnurodyta su montavimo darbais.

  -uo gim4 ne 13 kgaccess-in">

  BAGAŽINĖS TINKLELIS, VERTIKALUS

  ITAMPO RANSFORMA USvertost-image" alt="" srcset="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-conteITAMPO RANSFORMA USi Lexus lengvojo lydinio ratlankiai, jie skrupulingai ištobulinti, kad būtų tvirti ir ĮTAMPO RANSFORMA US ŠALTADĖŽE 419 220 Vi/ 12cVccess-in">

  BAGAŽINĖS TINKLELIS, VERTIKALUS

  AUSINESvertost-image" alt="" srcset="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-conteAUSINESi Lexus lengvojo lydinio ratlankiai, jie skrupulingai ištobulinti, kad būtų tvirti ir op

  luetooth sąsai

  ipan> j cess to l oev cJūs k v es kit  access-out">

  BAGAŽINĖS TINKLELIS, VERTIKALUS

  iILTADEZEvertost-image" alt="" srcset="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-conteiILTADEZEniai-kilimeliai-2-WD.jpg 350w, http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/1 350wĖrINAMA DuroTADĖŽ Ladoma je įju><>61 cces12V lizdspan ėr" /i/ /ili> ipal -carn rš -carnnos < ss="cir tu,o darb clr ju>1 lizdo ybėp pa oev c nos (14 l t

  PELENINĖ

  ngai ištobulinti, kad būtų SU subS A DuroTADĖŽ P togi

  BAGAŽINĖS TINKLELIS, VERTIKALUS

  MAIŠAIvertost-image" alt="" srcset="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-conteMAIŠAIniai-kilimeliai-2-WD.jpg 350w, http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/1 350 ADANGŲ nuroY O MAIŠAIarbais.

  mrbaiai Ju togipan rans2016 > accessa eid T togip e lepan> d u valkal access-in">

  BAGAŽINĖS TINKLELIS, HORIZONTALUS

  BAGAŽINĖS TINKLELIS, HORIZONTALUS  access-out">

  BAGAŽINĖS TINKLELIS, HORIZONTALUS acvirši žym ėds atsi d l stabli> d 6 ąlyg i

  BAGAŽINĖS TINKLELIS, HORIZONTALUS

  BAGAŽINĖS TINKLELIS, HORIZONTALUS

  BAGAŽINĖS TINKLELIS, HORIZONTALUS

  pTek es padėtyje 23 €

  otiŠET nurodyta

  Regud-4 ja

  BAGAŽINĖS TINKLELIS, HORIZONTALUS -TOURING-600-2lis-ost-image" alt="" srcset="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-contei - -TOURING-600-2niai-kilimeliai-2-WD.jpg 350w, http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/1 350 TOURING 600 (pilka)p>

  Kaina nurodyta su montavimotin t a atiw-cy abiej pus B tan

  BAGAŽINĖS TINKLELIS, HORIZONTALUS -TOURING-600_juoda-blizgilis-ost-image" alt="" srcset="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-contei - -TOURING-600_juoda-blizginiai-kilimeliai-2-WD.jpg 350w, http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/1 350 TOURING 600 (juoda/splizgi)p>

  Kaina nurodyta su montavimotin t a atiw-cy abiej pus B juod s

  BAGAŽINĖS TINKLELIS, HORIZONTALUS -PACIFIC-200lis-ost-image" alt="" srcset="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-contei - -PACIFIC-200niai-kilimeliai-2-WD.jpg 350w, http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/1 350 PACIFIC 200p>

  Kaina nurodyta su montavimotin t a atiw-cy abiej pus B tan

  BAGAŽINĖS ĮKLOJIMAS

  Iš tvir1/Vilk4 n- taispg 300ost-image" alt="" srcset="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-con1/Vilk4 n- taispgi Lexus lengvojo lydinio ratlankiai, jie skrupulingai ištobulinti, kad būtų tvirti ir IMAMAS VILKinasKABLYS HIBRIsubaAM MODELIU /span>

  Itojgruoi> į GS iaži kl ricėbulspan to gi ac dar/ly vilk4 n jėg/p> sum t acvoj acneis Jūs e">512 į j5 rss-pran blspan> mcenuimc Horizl-mdlun,s="ce <4 n rikstn.u 13 pol

  BAGAŽINĖS ĮKLOJIMAS

  Iš tvir1/Vilk4 n- taispg 300ost-image" alt="" srcset="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-con1/Vilk4 n- taispgi Lexus lengvojo lydinio ratlankiai, jie skrupulingai ištobulinti, kad būtų tvirti ir IMAMAS VILKinasKABLYS HIBRIsubaAM MODELIU /span>

  Itojgruoi> į GS iaži kl ricėbulspan to gi ac dar/ly vilk4 n jėg/p> sum t acvoj acneis Jūs e">512 į j5 rss-pran blspan> mcenuimc Horizl-mdlun,s="ce <4 n rikstn.u 7 pol  

  BAGAŽINĖS ĮKLOJIMAS

  Iš tvir1/Vilk4 n- taispg 300ost-image" alt="" srcset="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-con1/Vilk4 n- taispgi Lexus lengvojo lydinio ratlankiai, jie skrupulingai ištobulinti, kad būtų tvirti ir IMAMAS VILKinasKABLYS BENZubabaAM MODELIU /span>

  Itojgruoi> į GS iaži kl ricėbulspan to gi ac dar/ly vilk4 n jėg/p> sum t acvoj acneis Jūs e">512 į j5 rss-pran blspan> mcenuimc Horizl-mdlun,s="ce <4 n rikstn.u 7 pol

  LENGVOJO LYDINIO RATLANKIS 17″

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro1/Vilk4 n- taispg 300w" sizes="(max-width: 350px) 100vw, 350px" />

  BAGAŽINĖS ĮKLOJIMAS

  Iš tvir1/Vilk4 n- taispg 300ost-image" alt="" srcset="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-con1/Vilk4 n- taispgi Lexus lengvojo lydinio ratlankiai, jie skrupulingai ištobulinti, kad būtų tvirti ir IMAMAS VILKinasKABLYS BENZubabaAM MODELIU /span>

  Itojgruoi> į GS iaži kl ricėbulspan to gi ac dar/ly vilk4 n jėg/p> sum t acvoj acneis Jūs e">512 į j5 rss-pran blspan> mcenuimc Horizl-mdlun,s="ce <4 n rikstn.u 13 pol
 • LENGVOJO LYDINIO RATLANKIS 17″

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro1/iai subaŲ-UŽRAKTAIlis-horizontalus-1-300x214.jpg 300w" sizes="(max-width: 350px) 100vw, 350px" /> /wp-content/uploads/2016/1 350Rsuoti.<Ų UŽRAKTAI

 • k t po /li> o u,s="/p> mce/li ap a

  BAGAŽINĖS ĮKLOJIMAS

  Iš tvir1/DUREta -Rti.ENĖLaŲ-emDAILOS-PLĖVELĖ 300ost-image" alt="" srcset="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-con1/DUREta -Rti.ENĖLaŲ-emDAILOS-PLĖVELĖi Lexus lengvojo lydinio ratlankiai, jie skrupulingai ištobulinti, kad būtų tvirti ir DUREta Rti.ENĖLaŲ em> Vis gaubia duru mp> e l su m mo

  lery-more-textt/lexus/down" lery-titleco

  Krsspk spamūs vadyb esnkus//h3>www.autotoja.lt/lexus//eminiu-ratu-ko www.a"toac-scontent/uploads/201 ntent/uploads/201 lt="" srcset="http://a"toac--aerso/uploads/2016/12/bagazin lt="" srcset ="http:5aa"toac--aerso/ gconntent/uploads/201 12/Verzles-F-S466t-ratlanki60

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro0/IMG_1287_ed d_web2lis-horizontalus-1-300x214.jpg 300w" sizes="(max-width: 350px) 100vw, 350px" />

  BAGAŽINĖS TINKLELIS, HORIZONTALUS<0/IMG_1287_ed d_web2lis- 466image" alt="" srcset="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-con0/IMG_1287_ed d_web2-233x300lis-o233 lydinio ratlankiai, j466skrupulinga466sktobuntent/uploads/201 ntent/uploads/201 pww.autotoja.lt/lexus/w pt="" srcset="http:7 s es-man 35r-acce ="htxs-12content/uploads/201 pt="" srcsets es-man 35rco< heigMinc as Kraujutis0" heig /div> pa d vadovas-4 npww.autotoja.lt/lexus/w pt="" srcsets es-man 35r-totoac-content/uploads/2016//w pa hrefS m 35to:minc as@srcset="htt">El. p. minc as@srcset="http-auTel. 8 37 408033p-auMob. +370 687 84848p-au

  Išraišt="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-con0/IMG_1280_ed d_weblis-horizontalus-1-300x214.jpg 300w" sizes="(max-width: 350px) 100vw, 350px" />

  BAGAŽINĖS TINKLELIS, HORIZONTALUS<0/IMG_1280_ed d_weblis- 466image" alt="" srcset="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-con0/IMG_1280_ed d_web-233x300lis-o233 lydinio ratlankiai, j466skrupulinga466sktobuntent/uploads/201 ntent/uploads/201 pww.autotoja.lt/lexus/w pt="" srcset="http:7 s es-man 35r-acce ="htxs-12content/uploads/201 s/w pt="" srcsets es-man 35rco< heigMa Sargūnas0" heig /div> pa d konsul-atoas-4 npww.autotoja.lt/lexus/w pt="" srcsets es-man 35r-totoac-content/uploads/2016//w pa hrefS m 35to:ma .sargunas@srcset="htt">El. p. ma .sargunas@srcset="http-auTel. 8 37 408033p-auMob. +370 609 71292p-au

  Išraišt="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-con0/IMG_1286_ed d_weblis-horizontalus-1-300x214.jpg 300w" sizes="(max-width: 350px) 100vw, 350px" />

  BAGAŽINĖS TINKLELIS, HORIZONTALUS<0/IMG_1286_ed d_weblis- 466image" alt="" srcset="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-con0/IMG_1286_ed d_web-233x300lis-o233 lydinio ratlankiai, j466skrupulinga466sktobuntent/uploads/201 ntent/uploads/201 pww.autotoja.lt/lexus/w pt="" srcset="http:7 s es-man 35r-acce ="htxs-12content/upoja.lt/lexus/w pt="" srcsets es-man 35rco< heigRimvydas Naujs ii0" heig /div> pa d vadyb esnkas-4 npww.autotoja.lt/lexus/w pt="" srcsets es-man 35r-totoac-content/uploads/2016//w pa hrefS m 35to:rimvydas.naujs ii@srcset="htt">El. p. rimvydas.naujs ii@srcset="http-auTel. 8 37 408033p-auMob. +370 686 20704p-aut="" srcset="http:12 ratlan-lef-content/uploads/2016//w h2 styletutext-s ign: cja.er;">PRIBLOŠKIANTIS DIZAINA

  <4 new-car-access access-out">ww.autotoja.lt/lexus/w pww.autotoja.lt/lexus/w peminiu-ratu-kompew-car-access access-out">t="" srcset="http:6 ratlan-lef-content/uploads/2016//w p>GSvojoh F SPORT si dari rrbaik uewiz ur-ac >1 krbait uevs mu Jį tob t ti omanda kūrė legendinį LFA suaer e">512 įr-ac sdarb n m s techn n m s cha eris omi> pasižym n F seri mo > lassRC F -acGSvF. Ši> kūrėj rb vais > >1 vers Jūs širdįrpl t nk m n b no llates /div> būding nala ev c/spannspanm apta sne lr p="de n jėgai u ri .<4 new-car-access access-out">w new-car-access access-out">ww.autotoja.lt/lexus/w out">t="" srcset="http:6 ratlan-rtlanconail wp-post-image" aaaaaaaaaiv> Sėdėdpan>s2016eiam lone pasijus te esantys t ri savo F SPORT šeim esnkai. S2016ei sėdya su tn.u būdun iūtaisn munos aisn lr glun p1 kū lass šlaun pe . M lon aotyr sutss-pr ergonoanška s2016eis iaira frez o u lasst rrnnovlanėcol-md-4 new-car-access access-in"> ww.autotoja.lt/lexus/w pww.autotoja.lt/lexus/w peminiu-ratu-ko three-="hmpew-car-access access-out">t="" srcset="http:4 ratlan-lef-content/uploads/2016//w t="" srcsetbutton- stip"> 

  Išraiškingi 9 stipif-s2016-mo ai/" OKITE Dw new-car-access access-out">ww.autotoja.lt/lexus/w out">t="" srcset="http:4 ratlan-cja.erconail wp-post-image" aaaaaaaaaiv> w new-car-access access-out">ww.autotoja.lt/lexus/w out">t="" srcset="http:4 ratlan-rtlanconail wp-post-image" aaaaaaaaaiv> 4 new-car-access access-in"> ww.autotoja.lt/lexus/w pww.autotoja.lt/lexus/w pww.autotoja.pww.autotoja.lt/lexus/w pww.autotoja.lt/lexuswww.autotoja.lt/lexwww.autotoja.totoja.lt/lwww.aut hww.au ttotoj www.aut >t="" srcset> l-desktop-viewconpt="" srcsetsingle.tabconail wt="" srcset="toain5rconail wp-ppeminiu-ratu-ko single.300uconail wp-post-A y tybės "anpwcontent/uploads/ntent/uploads/ ail wp-post- leryco lerycoGalerija "anpwcontent/uploads/ntent/uploads/ ail wp-post-GSvojoh F SPORT//anpwcontent/uploads/n t exus/wieminid="new tab1w iu-ratuextra-tab"totoja.lt/lexus/w black ratlan">t t ieminiu-ratutab-phšk">t ieminiu-ratutab-title">t ieminiu-ratu="toainer">t //weminiu-ratu="http:12 title n> lery-title extra-tab-title">t //wh3>GS ojoh F SPORT "h3>t

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro1/gs- Leh-fsp016.pn0wutotoja.lt/lt ////////////////////////////t //out" ign: claner;">PRIBLOŠKIANTIS DIZAINAS "h2onotoja.ltotojt/lexus/w <4 new-car-access access-out"t //out"GS ojoh F SPORT išsiskiria išraiškingu/dizainu ir nepriekaištingu/valdymu. Jį ištobu ino ta pati komandn, kuri kūrė legendinį LFA superaaimobilį ir išskirtinėmis techninėmis charakteristikomis pasižyminčius F serijos modelius – RC F ir GS F. Šis kūrėjų darbo vaisius privers Jūsų širdį plakti tankiau. Tarp patobu intų išorės e men"ų minėtinos plates ės Lstip būdingos verpsto cessos/grotelės su L cessos/itoarpais, stabd ų aašinimo/kanalai ir aero inaminiai m> aptakai didesnei prispradimo jėgai/užtikrinti. 4 new-car-access access-out"t //////////t //out" 

  Išraiškingi 9 stipif-sp016-modeliai/"/data-viewtu"> APIE F SPORT <-spanu<-spanu<-a>t //////////t ////////// exus/wwieminid="krataktai"niu-ratu="toainer ratacts-block">ttotoja.lt/lieminiu-ratu-ko title n> lery-title">

  Kreipkitės į mūsų vadybininkus "h3>t //////////////////////////// ""totoja.lt/lexus/w t/lexus/ieminiu-ratu="http:4 ratact-person">t // t/lexus/ieminiu-ratu ="http:5 ratact-person-Ver">ttotoja.lt/llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllwVerzwidth="466" heighn="600"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro0/IMG_1287_edited_web2.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" set

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro0/IMG_1287_edited_web2.300 466w,

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro0/IMG_1287_edited_web2-233x300.300 233w" sizeatu(max-width: 466px) 100vw, 466px" /> t //////////////////////////ieminiu-ratusales-man 35r">Mindaugas Kraajutis<-spanut //////////////////////////// "El. p. mindaugas@raiškingi <-a>
  t //////////////////////////// ""//// "Tel. 8 37 408033<-a>
  t //////////////////////////// ""//// "Mob. +370 687 84848<-a>
  t //////////////////////////t // t/lexus/ieminiu-ratu ="http:5 ratact-person-Ver">ttotoja.lt/llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllwVerzwidth="466" heighn="600"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro0/IMG_1280_edited_web.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" set

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro0/IMG_1280_edited_web.300 466w,

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro0/IMG_1280_edited_web-233x300.300 233w" sizeatu(max-width: 466px) 100vw, 466px" /> t s/wout"r-access access-outieminiu-ratusales-man 35r">Marius Sargūnas<-spanut //////////////////////////// "El. p. marius.sargunas@raiškingi <-a>
  t //////////////////////////// ""//// "Tel. 8 37 408033<-a>
  t //////////////////////////// ""//// "Mob. +370 609 71292<-a>
  t //////////////////////////t // t/lexus/ieminiu-ratu ="http:5 ratact-person-Ver">ttotoja.lt/llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllwVerzwidth="466" heighn="600"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro0/IMG_1286_edited_web.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" set

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro0/IMG_1286_edited_web.300 466w,

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro0/IMG_1286_edited_web-233x300.300 233w" sizeatu(max-width: 466px) 100vw, 466px" /> t oja.lt/lexus/wout"r-access access-outieminiu-ratusales-man 35r">Rimvydas Naajalis<-spanut //////////////////////////// "El. p. rimvydas.naajalis@raiškingi <-a>
  t //////////////////////////// ""//// "Tel. 8 37 408033<-a>
  t //////////////////////////// ""//// "Mob. +370 686 20704<-a>
  t //////////////////////////t ieminiu-ratufooter rlor">t ieminiu-ratu="toainer">t ieminiu-ratufootermodels ="http:12">t weminiu-ratu-ko title-expander">t //weminiu-ratutext-left ="http:2">t oja.lt/lexus/woutt //wemindata-toggletu="hlapse"/data-target .=utofooter"niu-ratutext-righn text-righnofooter ar-ko-down ="http:3">t oja.lt/lexus/woutt //weminiu-ratufootermodels">t oja.lt/lexus/woutt oja.lt/lexus/woutt oja.lt/lexus/woutttttttttttttttttttttttttt ////////// CTiwcont ieminid="=utofooter"niu-ratu =utofooter ="hlapse in">t // oja.lt/lexus/wouttttttttttttttttttttttttt

  Išraiškingi 9 stipiraimobiliai/ct-200h/">t // oja.lt/lexus/t // oja.lt/lexus/woutCT 200h // oja.lt/lexus/t // oja.lt/lexus/woutttttttttttttttttttttja.lt/lexus/w t ////////// IS "cont ieminid="=utofooter"niu-ratu =utofooter ="hlapse in">t // oja.lt/lexus/wouttttttttttttttttttttttttt

  Išraiškingi 9 stipiraimobiliai/is- Leh/">t // oja.lt/lexus/t // oja.lt/lexus/woutIS ojoh // oja.lt/lexus/t // oja.lt/lexus/woutttttttttttttttttttttja.lt/lexus/w t ////////// ES "cont ieminid="=utofooter"niu-ratu =utofooter ="hlapse in">t // oja.lt/lexus/wouttttttttttttttttttttttttt

  Išraiškingi 9 stipiraimobiliai/es/">t // oja.lt/lexus/t // oja.lt/lexus/woutES // oja.lt/lexus/wouts/t // oja.lt/lexus/woutttttttttttttttttttttja.lt/lexus/w t ////////// GS "cont ieminid="=utofooter"niu-ratu =utofooter ="hlapse in">t // oja.lt/lexus/wouttttttttttttttttttttttttt

  Išraiškingi 9 stipiraimobiliai/gs- Leh/">t // oja.lt/lexus/t // oja.lt/lexus/woutGS ojoh // oja.lt/lexus/t // oja.lt/lexus/wouttttttttttttttttttttt

  Išraiškingi 9 stipiraimobiliai/gs-f/">t // oja.lt/lexus/t // oja.lt/lexus/woutGS F // oja.lt/lexus/t // oja.lt/lexus/woutttttttttttttttttttttja.lt/lexus/w t ////////// NX "cont ieminid="=utofooter"niu-ratu =utofooter ="hlapse in">t // oja.lt/lexus/wouttttttttttttttttttttttttt

  Išraiškingi 9 stipiraimobiliai/nx- Leh/">t // oja.lt/lexus/t // oja.lt/lexus/woutNX ojoh // oja.lt/lexus/t // oja.lt/lexus/woutttttttttttttttttttttja.lt/lexus/w t ////////// RX "cont ieminid="=utofooter"niu-ratu =utofooter ="hlapse in">t // oja.lt/lexus/wouttttttttttttttttttttttttt

  Išraiškingi 9 stipiraimobiliai/rx- Le/">t // oja.lt/lexus/t // oja.lt/lexus/woutRX ojo // oja.lt/lexus/t // oja.lt/lexus/wouttttttttttttttttttttt

  Išraiškingi 9 stipiraimobiliai/rx-45eh/">t // oja.lt/lexus/t // oja.lt/lexus/woutRX 45eh // oja.lt/lexus/t // oja.lt/lexus/wouttttttttttttttttttttt

  Išraiškingi 9 stipiraimobiliai/rx-l/">t // oja.lt/lexus/t // oja.lt/lexus/woutRX L // oja.lt/lexus/t // oja.lt/lexus/woutttttttttttttttttttttja.lt/lexus/w t ////////// LS "cont ieminid="=utofooter"niu-ratu =utofooter ="hlapse in">t // oja.lt/lexus/wouttttttttttttttttttttttttt

  Išraiškingi 9 stipiraimobiliai/ls-5Le/">t // oja.lt/lexus/t // oja.lt/lexus/woutLS 5jo // oja.lt/lexus/t // oja.lt/lexus/wouttttttttttttttttttttt

  Išraiškingi 9 stipiraimobiliai/ls-5Leh/">t // oja.lt/lexus/t // oja.lt/lexus/woutLS 5joh // oja.lt/lexus/t // oja.lt/lexus/woutttttttttttttttttttttja.lt/lexus/w t ////////// RC "cont ieminid="=utofooter"niu-ratu =utofooter ="hlapse in">t // oja.lt/lexus/wouttttttttttttttttttttttttt

  Išraiškingi 9 stipiraimobiliai/rc- Leh/">t // oja.lt/lexus/t // oja.lt/lexus/woutRC ojoh // oja.lt/lexus/t // oja.lt/lexus/wouttttttttttttttttttttt

  Išraiškingi 9 stipiraimobiliai/rc-f/">t // oja.lt/lexus/t // oja.lt/lexus/woutRC F // oja.lt/lexus/t // oja.lt/lexus/woutttttttttttttttttttttja.lt/lexus/w t ////////// LC "cont ieminid="=utofooter"niu-ratu =utofooter ="hlapse in">t // oja.lt/lexus/wouttttttttttttttttttttttttt

  Išraiškingi 9 stipiraimobiliai/lc-5Le/">t // oja.lt/lexus/t // oja.lt/lexus/woutLC 5jo // oja.lt/lexus/t // oja.lt/lexus/wouttttttttttttttttttttt

  Išraiškingi 9 stipiraimobiliai/lc5Leh/">t // oja.lt/lexus/t // oja.lt/lexus/woutLC 5joh // oja.lt/lexus/t // oja.lt/lexus/wouttttttttttttttttttttt ttotoja.lt/lllllllllllllllttotoja.lt/lllllllllllt ieminiu-ratu="toainer">t ieminiu-ratu-ko footersection-twk">t ieminiu-ratu="http:3 footer ratacts">t //tew-car-access access-out" Oficialioji Lstip atstovybė Lietuvoje " new-car-access access-tew-car-access access-out" Tel. (8 37) 408033
  Faksas: (8-37) 33 89 93
  El. paštas: stip@ stipkaunasgi <-a>tew-car-access access-tew-car-access access-out" I - V: 08:jo - 18:jo
  VI: 09:jo - 15:jo
  VII: nedirbametew-car-access access-t oja.lt/lexus/wout w.au<-a>t exus/wwccess access-out"

  Išyoutube.com/channel/UCBy1YbQresIA8xtKfMHppmw/play ists"> w.au<-a>t oja.lt/lexus/wout<4w.autotoja.lt/lexus/wiww.autotoja.lt/lexus/wieminiu-ratu="http:9 footermenu">t //Lstip aaimobiliai

  Išraiškingi 9 stipihibridiniai- stip-aaimobiliai/">Hibridiniai Lstip aaimobiliai

  Išraiškingi 9 stipiaaimobiliai-salone/">Aaimobiliai salone

  Išraiškingi 9 stipinaudoti-aaimobiliai/">Naudoti Lstip aaimobiliai

  Išraiškingi 9 stipigeri-pasiulymai/">Geri pasiūlymaiLstip Kaunas

  Išraiškingi 9 stipinaujienos/">Naujienos

  Išraiškingi 9 stipiserviso-paslaugopiap inkosauga/">Ap inkosauga

  Išraiškingi 9 stipirekvizitai/">RekvizitaiLstip paslaugop

  Išraiškingi 9 stipiserviso-paslaugopi">Serviso paslaugopAksesuaraiGeri serviso pasiūlymaiPagalba klientui

  Išraiškingi 9 stipipagalba-klientuii">Mump svarbi Jūsų numonė

  Išraiškingi 9 stipikrataktaii">KrataktaiKrataktaiUžsisakyti naujienapBandomasis važiavimast ieminiu-ratu="toainer">t ieminiu-ratu-ko footersection-third">t ieminiu-ratu="http:3 footeryears">t //

  © 2017 Lstip-Kaunast //

  Išraiškingi 9 stipislapuku-naudojimo-nustatosi">Bendrosios asmens dumenų tvarkymo sąlygopt t ieminiu-ratu access--kowuew-car-accesst ieminiu-ratu-ko">t exus/wwccess access-out"t // oja.t //ieminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" Le" heighn="210"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sida7/05/Nušklinisvartu-aaimatikosvaldymas.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" />ja.lt/lexus/w NUOTOLINIS VARTŲ AUTOMATIKOS VALDYMAS "h2onotoja.ltotojt/lexus/w G> imos pKaina nuro a su m"toavimo/darbais. 4em> 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //weminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" 5e" heighn="250"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sida7/04/G> inio-buferio-chromuota-apdaila.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" set

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sida7/04/G> inio-buferio-chromuota-apdaila.300 5ew,

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sida7/04/G> inio-buferio-chromuota-apdaila- Lex214.300vojow" sizeatu(max-width: 5epx) 100vw, 5epx" />ja.lt/lexus/w GALINIO BUFERIO CHROMUOTA APDAILA "h2onotoja.ltotojt/lexus/w Š apdaila saugoag> inio buferio/dažus n o subraižymų, kurie n> i atsirasti dednnt daiktus į bag> ę nr juos išw, nt. 4 neKaina nuro a su m"toavimo/darbais 4em> 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //weminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth="100e" heighn="100e"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sida7/02/Suvenyrai.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" set

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sida7/02/Suvenyrai.300 100ew,

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sida7/02/Suvenyrai- Lex300.300 30ew,

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sida7/02/Suvenyrai-768x768.300 768w,

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sida7/02/Suvenyrai-6Lex600.300 6jow" sizeatu(max-width: 100epx) 100vw, 100epx" />ja.lt/lexus/w LEXU suvenyrai "h2onotoja.ltotojt/lexus/w Sti ingi ir kokybiški LEXU suvenyrai – puiki dovana LEXU ženkloagerbėjams. 4 neSuvenyrų as016imen"o ieškokite 4em> strong>

  Išraiškingi 9 stipiserviso-paslaugopi#suvenyrai">čin<4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //weminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" 5e" heighn="250"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sida6/12/Stiklu-tamsinimas.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" set

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/Stiklu-tamsinimas.300 5ew,

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/Stiklu-tamsinimas- Lex214.300vojow" sizeatu(max-width: 5epx) 100vw, 5epx" />ja.lt/lexus/w STIKLŲ TAMSINIMAS "h2onotoja.ltotojt/lexus/w Tikag> inės durelės ir g> inis tiklas. 4 neKaina nuro a su m"toavimo/darbais. 4em> 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //ieminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" 5e" heighn="250"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sida6/12/Navigacijos-Micro-SD-k016ele-22.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" set

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/Navigacijos-Micro-SD-k016ele-22.300 5ew,

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/Navigacijos-Micro-SD-k016ele-22- Lex214.300vojow" sizeatu(max-width: 5epx) 100vw, 5epx" />ja.lt/lexus/w NAVIGACIJO ŽEMĖLAPIŲ ATNAUJINIMO MICRO SD KORTELĖ "h2onotoja.ltotojt/lexus/w 44 Europos šalys, įskaitant Rusiją ir Turkiją. Navigacijos žemėlapiai, incermacija apie nreičio apribojimus, nreičio maoavimo/kameras, kelio juostas, RDS-TMC fiksukinmus eismo/kamščius bei lankytinas vietas. Žemėlapio animacija su 3D efektais (pastaoai, lankytinos vietos ir pan.) 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //ieminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" 5e" heighn="250"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sida6/12/bag>zines-iklojimas.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" set

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/bag>zines-iklojimas.300 5ew,

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/bag>zines-iklojimas- Lex214.300vojow" sizeatu(max-width: 5epx) 100vw, 5epx" />ja.lt/lexus/w BAGAŽINĖS ĮKLOJIMAS "h2onotoja.ltotojt/lexus/w Iš tvir"o lankstaus plastiko pagamitoas įklooas neslystnnčiu paviršiumi puikiai apsaugoabag> ės dangą n o purvo, nešvarumų, smėl o ir skysčių. 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //ieminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" 5e" heighn="250"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sida6/12/Teksti iniai-ki imeliai-2-WD.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" set

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/Teksti iniai-ki imeliai-2-WD.300 5ew,

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/Teksti iniai-ki imeliai-2-WD- Lex214.300vojow" sizeatu(max-width: 5epx) 100vw, 5epx" />ja.lt/lexus/w KILIMĖLIAI TEKSTILINIAI 2 WD "h2onotoja.ltotojt/lexus/w Siūlomi ki imėl ai pagamitoi iš garsą sugerinnčio veliūro. Jie puikiai apsaugoasalono dangą n o nešvarumų ir atlieka pagalb ę garso izol acijos funkciją. Vairuškjo ki imėl s turi fiksatorius, kurie jį pritvir"ina, kad neslidinėtų. 4 neKaina nuro a su m"toavimo/darbais. 4em> 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //ieminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" 5e" heighn="250"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sida6/12/Guminiai-ki imeliai-2-WD.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" set

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/Guminiai-ki imeliai-2-WD.300 5ew,

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/Guminiai-ki imeliai-2-WD- Lex214.300vojow" sizeatu(max-width: 5epx) 100vw, 5epx" />ja.lt/lexus/w KILIMĖLIAI GUMINIAI 2 WD "h2onotoja.ltotojt/lexus/w Šie ki imėl ai – patikw, asalono dangos apsauga n o purvo, nešvarumų, smėl o ir dulkių. Ki imėl s vairuškjo pusėje turi fiksatorius, kurie jį pritvir"ina, kad neslidinėtų. 4 neKaina nuro a su m"toavimo/darbais. 4em> 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //weminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" 5e" heighn="250"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sida6/12/Duru-orlaides-1.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" set

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/Duru-orlaides-1.300 5ew,

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/Duru-orlaides-1- Lex214.300vojow" sizeatu(max-width: 5epx) 100vw, 5epx" />ja.lt/lexus/w VĖJO DEFLEKTORIAI "h2onotoja.ltotojt/lexus/w V> ukinnt atvirais langais, aero inaminės cessos/deflektoriai/užtikrina patogumą, sum> ndam triukšmą ir turbulenciją salone. 4 vnt. 4 neKaina nuro a su m"toavimo/darbais. 4em> 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //weminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" 5e" heighn="250"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sida6/12/GS-purvasaugiai.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" set

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sida6/12/GS-purvasaugiai.300 5ew,

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/GS-purvasaugiai- Lex214.300vojow" sizeatu(max-width: 5epx) 100vw, 5epx" />ja.lt/lexus/w PURVASAUGIŲ KOMPLEKTAS, 4 VNT. "h2onotoja.ltotojt/lexus/w Priekinių ir g> inių arkų apsaugos (4 vnt.) n o vandens, purvo ir akmenukų. 4 neKaina nuro a su m"toavimo/darbais. 4em> 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //weminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" 5e" heighn="250"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sida6/12/G> inis-spoileris-1.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" set

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/G> inis-spoileris-1.300 5ew,

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/G> inis-spoileris-1- Lex214.300vojow" sizeatu(max-width: 5epx) 100vw, 5epx" />ja.lt/lexus/w GALINIS SPOILERIS "h2onotoja.ltotojt/lexus/w G> inis poileris skir"asageritoi raimobilio aero inamines savybes, didinoi raimobilio korpuso aptakumą, pasitelkus oro raius, prispausti g> inę raimobilio dalį prie kelio, padidinoi g> inių ratų sukibimą esnnt dideliam nreičiui. 4 neKaina nuro a su m"toavimo/darbais. 4em> 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //weminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" 5e" heighn="250"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sida6/12/G> inio-buferio-apsaugine plevele.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" set

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/G> inio-buferio-apsaugine plevele.300 5ew,

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/G> inio-buferio-apsaugine plevele- Lex214.300vojow" sizeatu(max-width: 5epx) 100vw, 5epx" />ja.lt/lexus/w GALINIO BUFERIO APSAUGINĖ PLĖVELĖ "h2onotoja.ltotojt/lexus/w Nekrintanti į akis, tačinu patikw, ag> inio buferio/apsauga n o įbrė mų. Ji pagamitoa iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka buferio/kratūrą. 4 neKaina nuro a su m"toavimo/darbais. 4em> 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //weminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" 5e" heighn="250"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sida6/12/Dviračio-laikwklip-kairinis-1.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" set

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/Dviračio-laikwklip-kairinis-1.300 5ew,

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/Dviračio-laikwklip-kairinis-1- Lex214.300vojow" sizeatu(max-width: 5epx) 100vw, 5epx" />ja.lt/lexus/w DVIRAČIO LAIKIKLIS, KAIRINIS "h2onotoja.ltotojt/lexus/w Dviračio ratus įstačius į tvir"ą profilį, jį g> i, ag>benoi rnt stogo tiesioje padėtyje. Tai reiškia, kad g> ėsite naudotis abiejomis rankomis, kai tvir"insite ratus prie rėmo. 4 neKaina nuro a su m"toavimo/darbais. 4em> 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //weminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" 5e" heighn="250"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sida6/12/Dviračio-laikwklip-dešininis.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" set

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/Dviračio-laikwklip-dešininis.300 5ew,

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/Dviračio-laikwklip-dešininis- Lex214.300vojow" sizeatu(max-width: 5epx) 100vw, 5epx" />ja.lt/lexus/w DVIRAČIO LAIKIKLIS, DEŠININIS "h2onotoja.ltotojt/lexus/w Dviračio ratus įstačius į tvir"ą profilį, jį g> i, ag>benoi rnt stogo tiesioje padėtyje. Tai reiškia, kad g> ėsite naudotis abiejomis rankomis, kai tvir"insite ratus prie rėmo. 4 neKaina nuro a su m"toavimo/darbais. 4em> 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //weminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" 5e" heighn="250"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sida6/12/Stogo-skersiniai1.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" set

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/Stogo-skersiniai1.300 5ew,

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/Stogo-skersiniai1- Lex214.300vojow" sizeatu(max-width: 5epx) 100vw, 5epx" />ja.lt/lexus/w STOGO SKERSINIAI "h2onotoja.ltotojt/lexus/w Tvir"inami prie raimobilio stogo bėgelių. Užfiksukti prie bėgelių jie tampa tvir"u pagrindu įvairiems daiktų laikymo priedams tvir"inti. 4 neKaina nuro a su m"toavimo/darbais. 4em> 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //ieminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" 5e" heighn="250"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sida6/12/Pelenine.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" set

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/Pelenine.300 5ew,

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/Pelenine- Lex214.300vojow" sizeatu(max-width: 5epx) 100vw, 5epx" />ja.lt/lexus/w PELENINĖ "h2onotoja.ltotojt/lexus/w Yra tinka, avieta saugoti vartų nušklinio valdymo pultelį ar tiesiog sudėti popierėl us n o saldainių. 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //ieminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" 5e" heighn="250"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sida6/12/Bag>zines-tinklelip-ver"ikalus.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" set

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/Bag>zines-tinklelip-ver"ikalus.300 5ew,

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/Bag>zines-tinklelip-ver"ikalus- Lex214.300vojow" sizeatu(max-width: 5epx) 100vw, 5epx" />ja.lt/lexus/w BAGAŽINĖS TINKLELIS, VERTIKALUS "h2onotoja.ltotojt/lexus/w Be n> o paprastas, bet labai praktiškas daiktas. Tinklelip/užkabinamas rnt bag> o skyriuje įrengtų kabliukų. Ame ypač patogu laikyti smulkius daiktus. 4 neKaina nuro a su m"toavimo/darbais. 4em> 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //ieminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" 5e" heighn="250"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sida6/12/Bag>zines-tinklelip-horiz"toalus-1.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" set

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/Bag>zines-tinklelip-horiz"toalus-1.300 5ew,

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/Bag>zines-tinklelip-horiz"toalus-1- Lex214.300vojow" sizeatu(max-width: 5epx) 100vw, 5epx" />ja.lt/lexus/w BAGAŽINĖS TINKLELIS, HORIZONTALUS "h2onotoja.ltotojt/lexus/w Bag> o skyriuje slankikinnčio krepšio/ar dė ės keliamas triukšmasag> i trukdyti saugiai vairuši. Horiz"toalus s tinklelip/padės išvengti šios problesos/neleisdamas daiktamp/pajudėti iš vietos. 4 neKaina nuro a su m"toavimo/darbais. 4em> 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //ieminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" 5e" heighn="250"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sida6/12/bag>zines-ki imelis.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" set

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/bag>zines-ki imelis.300 5ew,

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/bag>zines-ki imelis- Lex214.300vojow" sizeatu(max-width: 5epx) 100vw, 5epx" />ja.lt/lexus/w BAGAŽINĖS KILIMĖLIS "h2onotoja.ltotojt/lexus/w Ki imėl s apsaugoabag> ės dangą n o purvo, nešvarumų, smėl o ir skysčių. 4 neKaina nuro a su m"toavimo/darbais. 4em> 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //weminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" 5e" heighn="250"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sida6/12/Dygiušu-zieminiu-ratu-komplektas-18.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" set

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/Dygiušu-zieminiu-ratu-komplektas-18.300 5ew,

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/Dygiušu-zieminiu-ratu-komplektas-18- Lex214.300vojow" sizeatu(max-width: 5epx) 100vw, 5epx" />ja.lt/lexus/w DYGIUOTŲ ŽIEMINIŲ RATŲ KOMPLEKTAS 18″ "h2onotoja.ltotojt/lexus/w Padanga Bridgestone Spike 01 245/40R18 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //weminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" 5e" heighn="250"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sida6/12/Zieminiu-ratu-komplektas-18.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" set

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/Zieminiu-ratu-komplektas-18.300 5ew,

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/Zieminiu-ratu-komplektas-18- Lex214.300vojow" sizeatu(max-width: 5epx) 100vw, 5epx" />ja.lt/lexus/w ŽIEMINIŲ RATŲ KOMPLEKTAS 18″ "h2onotoja.ltotojt/lexus/w Padanga Bridgestone Blizzak WS80 245/40R18 97H 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //weminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" 5e" heighn="250"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sida6/12/Zieminiu-ratu-komplektas-17.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" set

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/Zieminiu-ratu-komplektas-17.300 5ew,

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/Zieminiu-ratu-komplektas-17- Lex214.300vojow" sizeatu(max-width: 5epx) 100vw, 5epx" />ja.lt/lexus/w ŽIEMINIŲ RATŲ KOMPLEKTAS 17″ "h2onotoja.ltotojt/lexus/w Padanga Bridgestone Blizzak WS80 225/50R17 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //weminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" 2e" heighn="210"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/Komplektas-zieminiu-padangu.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" set

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/Komplektas-zieminiu-padangu.300 2ew,

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/Komplektas-zieminiu-padangu- Lex197.300vojow" sizeatu(max-width: 2epx) 100vw, 2epx" />ja.lt/lexus/w ŽIEMINIŲ RATŲ KOMPLEKTAS 17″ "h2onotoja.ltotojt/lexus/w Padanga Bridgestone Blizzak WS80 225/45R17 94H 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //weminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" 2e" heighn="210"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/F-Sport.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" set

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/F-Sport.300 2ew,

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/F-Sport- Lex197.300vojow" sizeatu(max-width: 2epx) 100vw, 2epx" />ja.lt/lexus/w LENGVOJO LYDINIO RATLANKIS 19″ F SPORT "h2onotoja.ltotojt/lexus/w Išraiškingi 5 dvigubų stipinų ratlankiai suteikia raimobiliui inemiidualumo. Kaip ir visi Lstip lengvkjo lydinio ratlankiai, jie skrupu ingai ištobu inti, kad būtų tvir"i ir optw, liai subalansukti. 4 neKaina nuro a su m"toavimo/darbais. 4em> 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //weminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" Le" heighn="210"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/Lengvkjo-lydinio-ratlankis-18-1.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" />ja.lt/lexus/w LENGVOJO LYDINIO RATLANKIS 18″ "h2onotoja.ltotojt/lexus/w Išraiškingi 9 dvigubų stipinų ratlankiai su sidabro pKaina nuro a su m"toavimo/darbais. 4em> 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //weminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" Le" heighn="210"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/G-Spider-R18-1.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" />ja.lt/lexus/w LENGVOJO LYDINIO RATLANKIS 18″ G-SPIDER "h2onotoja.ltotojt/lexus/w Išraiškingi 9 dvigubų stipinų ratlankiai su sidabro pKaina nuro a su m"toavimo/darbais. 4em> 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //weminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" Le" heighn="210"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/Lengvkjo-lydinio-ratlankis-17_2-1.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" />ja.lt/lexus/w LENGVOJO LYDINIO RATLANKIS 17″ "h2onotoja.ltotojt/lexus/w Išraiškingi 6 stipinų ratlankiai su sidabro pKaina nuro a su m"toavimo/darbais. 4em> 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //weminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" Le" heighn="210"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/Lengvkjo-lydinio-ratlankis-17-1.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" />ja.lt/lexus/w LENGVOJO LYDINIO RATLANKIS 17″ "h2onotoja.ltotojt/lexus/w Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro pKaina nuro a su m"toavimo/darbais. 4em> 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //weminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" 2e" heighn="210"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/Verzles-F-Sport-ratlankiams.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" set

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/Verzles-F-Sport-ratlankiams.300 2ew,

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/Verzles-F-Sport-ratlankiams- Lex197.300vojow" sizeatu(max-width: 2epx) 100vw, 2epx" />ja.lt/lexus/w VERŽLĖS F SPORT RATLANKIAMS "h2onotoja.ltotojt/lexus/w Rinkinį sudaro 16 ilgasriegių ir 4/užraktai. 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //ieminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" 2e" heighn="210"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/ stip_hotspot.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" set

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/ stip_hotspot.300 2ew,

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/ stip_hotspot- Lex197.300vojow" sizeatu(max-width: 2epx) 100vw, 2epx" />ja.lt/lexus/w LEXU HOTSPOT "h2onotoja.ltotojt/lexus/w Šis maršrutizatorius/užtikrina WiFi ryšį Jūsų aaimobilyje, leidžiantį vienu me"u prisijungti prie navigacijos sistesos/ir kitų keturių įrenginių, kuriuose yra WiFi funkcija, tokių kaip 6elefonas, planšetė/ir nešikinmas s kompiuteris. 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //ieminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" 5e" heighn="250"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sida6/12/Padangos-rinkinys.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" set

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/Padangos-rinkinys.300 5ew,

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/Padangos-rinkinys- Lex214.300vojow" sizeatu(max-width: 5epx) 100vw, 5epx" />ja.lt/lexus/w PADANGŲ SANDARINIMO RINKINYS "h2onotoja.ltotojt/lexus/w Kompresoriaus ir skystos gusos/rinkinys skir"asaavariniam bekamerinių padangų rem"toui. 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //ieminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" 2e" heighn="210"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/Nušklinis-raimobilio-uzvedimas.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" set

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/Nušklinis-raimobilio-uzvedimas.300 2ew,

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/Nušklinis-raimobilio-uzvedimas- Lex197.300vojow" sizeatu(max-width: 2epx) 100vw, 2epx" />ja.lt/lexus/w NUOTOLINIS AUTOMOBILIO UŽVEDIMAS "h2onotoja.ltotojt/lexus/w Skir"asašildymui/vėdinimui, veikia iki 10 minučių. 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //ieminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" 5e" heighn="250"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sida6/12/KET-1.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" set

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/KET-1.300 5ew,

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/KET-1- Lex214.300vojow" sizeatu(max-width: 5epx) 100vw, 5epx" />ja.lt/lexus/w KET EKSPLOATACINIS PAKETAS "h2onotoja.ltotojt/lexus/w Į kainą įskaičiuoti: raimobilio paruošimas; registracija; numeriai; TA 36 mėn. 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //ieminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" Le" heighn="210"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/LEXU -NAVIGACIJA.pn0w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" />ja.lt/lexus/w LEXU NAVIGACIJA "h2onotoja.ltotojt/lexus/w Lstip navigacija pateikia keliavimo/nuro mus per 44 Europos šalis, įskaitant Rusiją ir Turkiją. Sistesa apisa navigacijos žemėlapius, incermaciją apie nreičio apribojimus, nreičio maoavimo/kameras, kelio juostas, RDS-TMC fiksukinmus eismo/kamščius bei lankytinas vietas.  4 neKaina nuro a su m"toavimo/darbais. 4em> 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //ieminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" 5e" heighn="250"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sida6/12/Kedute-KID.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" set

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/Kedute-KID.300 5ew,

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/Kedute-KID- Lex214.300vojow" sizeatu(max-width: 5epx) 100vw, 5epx" />ja.lt/lexus/w KĖDUTĖ KID "h2onotoja.ltotojt/lexus/w Nuo 15 kg iki 36 kg / n o 4 me"ų iki 12 me"ų. 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //ieminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" 5e" heighn="250"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sida6/12/Kedute-BABY-SAFE-plus.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" set

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/Kedute-BABY-SAFE-plus.300 5ew,

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/Kedute-BABY-SAFE-plus- Lex214.300vojow" sizeatu(max-width: 5epx) 100vw, 5epx" />ja.lt/lexus/w KĖDUTĖ BABY SAFE PLUS "h2onotoja.ltotojt/lexus/w Nuo gimimo/iki 13 kg. 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //ieminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" 2e" heighn="210"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/ITAMPOS-TRANSFORMATORIUS.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" set

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/ITAMPOS-TRANSFORMATORIUS.300 2ew,

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/ITAMPOS-TRANSFORMATORIUS- Lex197.300vojow" sizeatu(max-width: 2epx) 100vw, 2epx" />ja.lt/lexus/w ĮTAMPOS TRANSFORMATORIUS ŠALTADĖŽEI "h2onotoja.ltotojt/lexus/w 220 V / 12 V 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //weminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" Le" heighn="210"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/Deku-r-dviraciu-laikwkliui-1.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" />ja.lt/lexus/w SULANKSTOMO DVIRAČIŲ LAIKIKLIO KREPŠYS "h2onotoja.ltotojt/lexus/w Kai dviračių laikwklio/nenaudojate, jį g> ite sulanksty"i ir padėti saugoti ar transportukti tvir"ame, speciliai šiam laikwkliui sukur"ame krepšyje. 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //ieminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" 2e" heighn="210"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/AUSINES.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" set

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/AUSINES.300 2ew,

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/AUSINES- Lex197.300vojow" sizeatu(max-width: 2epx) 100vw, 2epx" />ja.lt/lexus/w LEXU AUSINĖS "h2onotoja.ltotojt/lexus/w Bluetooth sąsają turinčios aus ės g> i prisijungti prie išmaniųjų įrenginių, todėl kelio ės me"u Jūsų keleiviai g> es ku-usytis savo mėgs"amos muzikos, netrukdydam kitiems. 4 ne exus/wwccess acct //ieminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" 2e" heighn="210"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/SILTADEZE.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" set

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/SILTADEZE.300 2ew,

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/SILTADEZE- Lex197.300vojow" sizeatu(max-width: 2epx) 100vw, 2epx" />ja.lt/lexus/w VĖSINAMA DAIKTADĖŽĖ "h2onotoja.ltotojt/lexus/w Laikomaabag> ėje ir įjungiama į 12V lizdą, kad gėrw, i/, istas išliktų arba karšti, arba šali. Komplektukinma su laidu, skir"u prijungti ją prie raimobilio lizdo. Talpa – 25 litrai. Yra g> i,ybė tuo pačiu me"u ir šaldyti (14 l talpos skyrelis) ir šildyti (11 l talpos skyrelis). 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //ieminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" Le" heighn="210"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/Sulankstoma-daiktadeze.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" />ja.lt/lexus/w SULANKSTOMA DAIKTADĖŽĖ "h2onotoja.ltotojt/lexus/w Praktiška ir patogi lengvai sulankstoma daiktadė ė, todėl nenaudojasa neu ma papildomos vietos. Puikiai tinka smulkių daiktų laikymui bag> ėje. Daiktai neišsibarsto/ir nerieda poabag> ę kelio ės me"u. Dydis: 475 x 335 x 200 mm. 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //ieminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" 2e" heighn="210"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/MAIŠAI.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" set

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/MAIŠAI.300 2ew,

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/MAIŠAI- Lex197.300vojow" sizeatu(max-width: 2epx) 100vw, 2epx" />ja.lt/lexus/w PADANGŲ LAIKYMO MAIŠAI "h2onotoja.ltotojt/lexus/w Šie maišai leis Jump/patogiai transportukti padangas bei tvarkingai jas sandėl uši. Jie saugoalengvkjo lydinio ratlankius ir padangas n o p> eid mų. Turi/patogias ranke ė es, tad juos lengva neši. Komplekte – 4 vnt. apsauginių padangų u valkalų. 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //weminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" 2e" heighn="210"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/REMONTINIAI-DAŽAI-1.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" set

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/REMONTINIAI-DAŽAI-1.300 2ew,

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/REMONTINIAI-DAŽAI-1- Lex197.300vojow" sizeatu(max-width: 2epx) 100vw, 2epx" />ja.lt/lexus/w REMONTINIAI DAŽAI "h2onotoja.ltotojt/lexus/w Skir"i/pašalinoi nedidel us kėbulo/dažų dangos defektus. Parenka,i/pag> raimobilio kėbulo/dažų p exus/wwccess acct //ieminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" 2e" heighn="210"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/VIDAUS-APSAUGA.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" set

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/VIDAUS-APSAUGA.300 2ew,

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/VIDAUS-APSAUGA- Lex197.300vojow" sizeatu(max-width: 2epx) 100vw, 2epx" />ja.lt/lexus/w VIDAUS APSAUGA "h2onotoja.ltotojt/lexus/w Vidinio Lstip ProTect cermulė speci liai skir"a radiniams, pvz., raimobilio sėdynių tekstilei/ir ki imėl amp/apsaugoi. Ji yra hipoalerg ė ir sukuria nematomą dangą, dėl kurios be dėmių pašalinsite išsiliejus us skysčius, purvą ir suodžius. 4 neKaina nuro a su m"toavimo/darbais  4i> 4 ne exus/wwccess acct //weminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" 2e" heighn="210"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/LENGVOJO-LYDINIO-RATLANKIŲ-APSAUGA.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" set

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/LENGVOJO-LYDINIO-RATLANKIŲ-APSAUGA.300 2ew,

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/LENGVOJO-LYDINIO-RATLANKIŲ-APSAUGA- Lex197.300vojow" sizeatu(max-width: 2epx) 100vw, 2epx" />ja.lt/lexus/w LENGVOJO LYDINIO RATLANKIŲ APSAUGA "h2onotoja.ltotojt/lexus/w Lstip ProTect silicio pagrindu pag>minoa danga apsaugoalengvkjo lydinio ratlankių paviršių nu žymių ir nusėdų, atsirandnnčių dėl stabdymo dulkių, kelio dangos ir oro ąlygų. 4 neKaina nuro a su m"toavimo/darbais  4i> 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //weminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" 2e" heighn="210"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/ILGALAIKĖ-KĖBULO-APSAUGA.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" set

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/ILGALAIKĖ-KĖBULO-APSAUGA.300 2ew,

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/ILGALAIKĖ-KĖBULO-APSAUGA- Lex197.300vojow" sizeatu(max-width: 2epx) 100vw, 2epx" />ja.lt/lexus/w ILGALAIKĖ KĖBULO APSAUGA "h2onotoja.ltotojt/lexus/w Lstip ProTect padeda išsaugoti pirm ę išorės dažų ir šoninių langų išvaizdą. Veikdama m"leku iniu lygiu ji u sandarina paviršius ker>mikos tvir"umo/silicio pagrindo danga, kuri apsaugoanu taršos, oro, tirpwklių ir kitų ap inkos grėsmių. 4 neKaina nuro a su m"toavimo/darbais. 4i> 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //weminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" 2e" heighn="210"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/SLĖGIO-DAVIKLIAI_VENTILIAI.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" set

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/SLĖGIO-DAVIKLIAI_VENTILIAI.300 2ew,

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/SLĖGIO-DAVIKLIAI_VENTILIAI- Lex197.300vojow" sizeatu(max-width: 2epx) 100vw, 2epx" />ja.lt/lexus/w PADANGŲ SLĖGIO DAVIKLIŲ KOMPLEKTAS, 4 VNT. "h2onotoja.ltotojt/lexus/w Padangų lėgio kratrolės sistesa (TPMS) maoukin kiekvienos padangos slėgį ir perspėin vaizdiniu signalu, kai padangos slėgis suma ėin 25 %/ar daugiau. 4 neKaina nuro a su m"toavimo/darbais. 4em> 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //ieminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" 5e" heighn="250"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sida6/12/plansetes-laikwklis.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" set

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/plansetes-laikwklis.300 5ew,

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/plansetes-laikwklis- Lex214.300vojow" sizeatu(max-width: 5epx) 100vw, 5epx" />ja.lt/lexus/w PLANŠETĖS LAIKIKLIS "h2onotoja.ltotojt/lexus/w Regul ujamo/dydžio, be 12 V jungties. 4 neKaina nuro a su m"toavimo/darbais  4i> 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //weminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" 2e" heighn="210"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/STOGO-BAGAŽINĖ-TOURING-600-2.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" set

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/STOGO-BAGAŽINĖ-TOURING-600-2.300 2ew,

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/STOGO-BAGAŽINĖ-TOURING-600-2- Lex197.300vojow" sizeatu(max-width: 2epx) 100vw, 2epx" />ja.lt/lexus/w STOGO BAGAŽINĖ TOURING 600 (pilka) "h2onotoja.ltotojt/lexus/w Itin talpi aero inamiško/dizaino/stogoabag> ė ypač pravers važiukinnt atostograii. Ją g> i,a atidary"i iš abiejų pusių. Bag> ė yra titano pKaina nuro a su m"toavimo/darbais  4i> 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //weminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" Le" heighn="210"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/STOGO-BAGAŽINĖ-420L-1.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" />ja.lt/lexus/w STOGO BAGAŽINĖ 420L "h2onotoja.ltotojt/lexus/w Itin talpi aero inamiško/dizaino/stogoabag> ė ypač pravers važiukinnt atostograii. Ją g> i,a atidary"i iš abiejų pusių. Bag> ė yra titano pKaina nuro a su m"toavimo/darbais  4i> 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //weminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" 2e" heighn="210"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/STOGO-BAGAŽINĖ-TOURING-600_juoda-blizgi.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" set

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/STOGO-BAGAŽINĖ-TOURING-600_juoda-blizgi.300 2ew,

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/STOGO-BAGAŽINĖ-TOURING-600_juoda-blizgi- Lex197.300vojow" sizeatu(max-width: 2epx) 100vw, 2epx" />ja.lt/lexus/w STOGO BAGAŽINĖ TOURING 600 (juoda, blizgi) "h2onotoja.ltotojt/lexus/w Itin talpi aero inamiško/dizaino/stogoabag> ė ypač pravers važiukinnt atostograii. Ją g> i,a atidary"i iš abiejų pusių. Bag> ė yra juodos spKaina nuro a su m"toavimo/darbais  4i> 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //weminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" 2e" heighn="210"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/STOGO-BAGAŽINĖ-PACIFIC-200.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" set

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/STOGO-BAGAŽINĖ-PACIFIC-200.300 2ew,

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro2/STOGO-BAGAŽINĖ-PACIFIC-200- Lex197.300vojow" sizeatu(max-width: 2epx) 100vw, 2epx" />ja.lt/lexus/w STOGO BAGAŽINĖ PACIFIC 200 "h2onotoja.ltotojt/lexus/w Itin talpi aero inamiško/dizaino/stogoabag> ė ypač pravers važiukinnt atostograii. Ją g> i,a atidary"i iš abiejų pusių. Bag> ė yra titano pKaina nuro a su m"toavimo/darbais  4i> 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //weminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" 2e" heighn="210"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro1/Vilkimo-itaisas.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" set

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro1/Vilkimo-itaisas.300 2ew,

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro1/Vilkimo-itaisas- Lex197.300vojow" sizeatu(max-width: 2epx) 100vw, 2epx" />ja.lt/lexus/w NUIMAMAS VILKIMO KABLYS HIBRIDINIAM MODELIUI "h2onotoja.ltotojt/lexus/w Iatlgruotas į GS važiukklę ir kėbulą, kad tolygiai paskirsty"ų vilkimo jėgą ir sum> tų pavojų pažeis"i Jūsų aaimobilį. Kai jo/nereikia, kablį g> isa nuimii. Horiz"toalus, su elektros prijungimo rinkiniu/13 polių. 4 neKaina nuro a su m"toavimo/darbais. 4em> 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //weminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" 2e" heighn="210"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro1/Vilkimo-itaisas.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" set

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro1/Vilkimo-itaisas.300 2ew,

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro1/Vilkimo-itaisas- Lex197.300vojow" sizeatu(max-width: 2epx) 100vw, 2epx" />ja.lt/lexus/w NUIMAMAS VILKIMO KABLYS HIBRIDINIAM MODELIUI "h2onotoja.ltotojt/lexus/w Iatlgruotas į GS važiukklę ir kėbulą, kad tolygiai paskirsty"ų vilkimo jėgą ir sum> tų pavojų pažeis"i Jūsų aaimobilį. Kai jo/nereikia, kablį g> isa nuimii. Horiz"toalus, su elektros prijungimo rinkiniu/7 polių.  4 neKaina nuro a su m"toavimo/darbais. 4em> 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //weminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" 2e" heighn="210"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro1/Vilkimo-itaisas.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" set

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro1/Vilkimo-itaisas.300 2ew,

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro1/Vilkimo-itaisas- Lex197.300vojow" sizeatu(max-width: 2epx) 100vw, 2epx" />ja.lt/lexus/w NUIMAMAS VILKIMO KABLYS BENZININIAM MODELIUI "h2onotoja.ltotojt/lexus/w Iatlgruotas į GS važiukklę ir kėbulą, kad tolygiai paskirsty"ų vilkimo jėgą ir sum> tų pavojų pažeis"i Jūsų aaimobilį. Kai jo/nereikia, kablį g> isa nuimii. Horiz"toalus, su elektros prijungimo rinkiniu/7 polių. 4 neKaina nuro a su m"toavimo/darbais. 4em> 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //weminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" 2e" heighn="210"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro1/Vilkimo-itaisas.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" set

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro1/Vilkimo-itaisas.300 2ew,

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro1/Vilkimo-itaisas- Lex197.300vojow" sizeatu(max-width: 2epx) 100vw, 2epx" />ja.lt/lexus/w NUIMAMAS VILKIMO KABLYS BENZININIAM MODELIUI "h2onotoja.ltotojt/lexus/w Iatlgruotas į GS važiukklę ir kėbulą, kad tolygiai paskirsty"ų vilkimo jėgą ir sum> tų pavojų pažeis"i Jūsų aaimobilį. Kai jo/nereikia, kablį g> isa nuimii. Horiz"toalus, su elektros prijungimo rinkiniu/13 polių. 4 neKaina nuro a su m"toavimo/darbais. 4em> 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //weminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" Le" heighn="210"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro1/RATLANKIŲ-UŽRAKTAI.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" />ja.lt/lexus/w RATLANKIŲ UŽRAKTAI "h2onotoja.ltotojt/lexus/w Pakeičinnt po vieną veržlę nnt kiekvieno rato Lstip ratlankio/užraktu, sustiprinasa ratų apsauga. 4 neKaina nuro a su m"toavimo/darbais. 4em> 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acct //weminiu-ratu="http:3">t //wVerzwidth=" 2e" heighn="210"

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro1/DURELIŲ-RANKENĖLIŲ-APDAILOS-PLĖVELĖ.300w iu-ratuattachmen"-post-thumbnail size-post-thumbnail nųpost-w, 35" alttu" set

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro1/DURELIŲ-RANKENĖLIŲ-APDAILOS-PLĖVELĖ.300 2ew,

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro1/DURELIŲ-RANKENĖLIŲ-APDAILOS-PLĖVELĖ- Lex197.300vojow" sizeatu(max-width: 2epx) 100vw, 2epx" />ja.lt/lexus/w DURELIŲ RANKENĖLIŲ APSAUGINĖS PLĖVELĖS, 4 VNT. "h2onotoja.ltotojt/lexus/w Visiškai apgaubia durelių ranke ė ės suėmimo vietą. Nepasteb ma p ėvelė puikiai apsaugoaranke ė ęanu įbrė mų, atsirandnnčių dėl pirštinių, edų ir raktų. 4 neKaina nuro a su m"toavimo/darbais. 4em> 4 ne<4 new-car-access access-out" exus/wwccess acc /*/w![CDATA[ */ var ncf7 = {"apiSettings":{"root":

  \/\p>Išraiškingi \9 stip\inųjson\/","nasespacew:" ratact-cerm-7\/v1"},"recaptcha":{"sess 35s":{"emptyw:"Please verify that you are not a robot."}}}; /*/]]> */ <-script>