nuotrauka

IS 200t

PRABANGUS SPORTINIS SEDANAS: DRĄSAUS DIZAINO IR PAŽANGIŲ INŽINERINIŲ SPRENDIMŲ SINTEZĖ

DIN AG
245
Vidutinė CO2 emisija (g/km)
177
Vidutinės degalų sąnaudos (l/100 km)
7,7
Pagreitėjimas iki 100 km/h (sek.)
7,0
Maksimalus greitis (km/h)
230

nuo

36 840€

Bandomasis važiavimas

Registruokis

IS 200t

PRABANGA KAIP STANDARTAS

NAUJA ĮRANGA: PRABANGOS JAUSMAS IR ĮKVEPIANTI VAIRAVIMO PATIRTIS

IS 200t automobilio kerams sunku atsispirti: jis varomas 2,0 l benzininio variklio su turbokompresoriumi, išsiskiria dailiu ir vairuotojui puikiai pritaikytu salonu, didesniu navigacijos sistemos ekranu bei dėmesį kaustančiais trijų projekcijų LED priekiniais žibintais. Tačiau, kaip žinome, grožis atsiskleidžia ne vien per išorę.

Todėl mūsų dizaineriai ir inžinieriai gausybę valandų praleido tobulindami naująjį IS 200t mūsų Japonijoje įkurtame aerodinaminiame tunelyje, o Lexus vairavimo meistras Yoshiaki Ito atliko baigiamuosius reguliavimo darbus. Taip gimė vienas labiausiai ištobulintų mūsų sedanų.

nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka

Video

Automobilio ypatybės

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE IS 200t

 • IS 200t VAIRAVIMAS

  Mes visuomet daug dėmesio skiriame detalėms: dėl 20 mm pažemintos vairuotojo sėdynės ir 3° pakoreguoto vairo aukščio IS dar smagiau vairuoti. Tvirta važiuoklė lemia tikslesnį valdymą, o dėl pritaikytos naujos daugiasvirtės galinės pakabos automobilis geriau sukimba su kelio danga ir klusniau vykdo komandas. IS sedanas ne tik greitai reaguoja, bet ir neįtikėtinai tyliai rieda. Tai lemia jame įdiegti naujoviški aerodinaminiai sprendimai.

 • IS 200t VIDUS

  Visų IS modelių kokybė kruopščiai patikrinama mūsų prityrusių Takumi meistrų. Įsitaisius ištaigingose odinėse sėdynėse, neįmanoma nepastebėti rafinuotų apdailos elementų, tokių kaip mediniai intarpai ar dailaus dizaino analoginis laikrodis. 70 mm pailginus automobilio važiuoklės bazę, padaugėjo vietos keleivių kojoms. Šis patobulinimas lemia ir sklandesnį riedėjimą. 60:40 santykiu dalijamas galines sėdynes galima nulenkti suformuojant lygų pagrindą. Tai idealus sprendimas gabenant stambesnius daiktus.

  IS 200t VIDUS

  Visų IS modelių kokybė kruopščiai patikrinama mūsų prityrusių Takumi meistrų. Įsitaisius ištaigingose odinėse sėdynėse, neįmanoma nepastebėti rafinuotų apdailos elementų, tokių kaip mediniai intarpai ar dailaus dizaino analoginis laikrodis. 70 mm pailginus automobilio važiuoklės bazę, padaugėjo vietos keleivių kojoms. Šis patobulinimas lemia ir sklandesnį riedėjimą. 60:40 santykiu dalijamas galines sėdynes galima nulenkti suformuojant lygų pagrindą. Tai idealus sprendimas gabenant stambesnius daiktus.

SAUGOS ĮRANGA

Jūs galite užsisakyti IS 200t su mūsų novatoriška Lexus Safety System+ saugos įranga. Tai įspūdingas technologijų komplektas, kurį sudaro priešavarinės saugos, adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo, važiavimo krypties išlaikymo ir kontrolės bei automatinė tolimųjų šviesų sistemos.

18 COLIŲ LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI

Šiems sportinio stiliaus ratlankiams su daugybe stipinų taip pat būdinga įspūdinga metalo blizgesio apdaila.

ADAPTYVIOJI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA

Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema palengvina vairavimą: ji palaiko nustatytą atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės, net kai ji keičia greitį.

NEMATOMŲ ZONŲ MONITORIUS

Radiolokaciniai įrenginiai fiksuoja transporto priemones, kurių neįmanoma pastebėti durelių veidrodėliuose, ir įspėja vairuotoją, kai jis ketina rikiuotis ar rikiuojasi į kitą eismo juostą.

AŠTUONIOS ORO SAUGOS PAGALVĖS

IS 200t montuojamos aštuonios oro saugos pagalvės – patikima keleivių apsauga. Vairuotojui ir priekiniam keleiviui apsaugoti įrengtos dviejų išsiskleidimo lygių galvos oro saugos pagalvės, o per visą salono ilgį iš abiejų pusių keleivius saugo užuolaidinės oro saugos pagalvės.

VAŽIAVIMO KRYPTIES IŠLAIKYMO IR KONTROLĖS BEI AUTOMATINĖ TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ SISTEMOS

Už galinio IS 200t vaizdo veidrodėlio įrengta kamera, kuria naudodamasi sistema gali įspėti vairuotoją, kai automobilis ima keisti judėjimo kryptį.

Kai važiuojant tamsiu paros metu sistema aptinka kitą automobilį, automatiškai įjungiamos IS 200t artimosios šviesos.

PASIKELIANTIS VARIKLIO DANGTIS

Susidūrimo su pėsčiuoju metu priekyje įrengti jutikliai šiek tiek pakelia variklio dangtį. Taip atsiveria didesnis tarpas tarp variklio dangčio ir kietų variklio dalių, kad būtų sumažinta pėsčiojo sužalojimų rizika.

PRIEŠAVARINĖS SAUGOS SISTEMA, PĖSČIŲJŲ FIKSAVIMO FUNKCIJA

Milimetrinių bangų radaras ir borto kompiuteris įvertina susidūrimo riziką. Vairuotojas įspėjamas garso bei vaizdo signalais, taip pat padidinamas stabdžių sistemos slėgis. Kai nustatomas neišvengiamas susidūrimas, automobilis automatiškai pristabdomas ir įtempiami saugos diržai.

Kai IS 200t važiuojant 30–80 km/h greičiu priekyje aptinkamas pėsčiasis, automobilis automatiškai pristabdomas.

PERSPĖJIMO APIE IŠ GALO ARTĖJANČIAS TRANSPORTO PRIEMONES SISTEMA

Važiuojant atbuline eiga, nematomų zonų monitorius įspėja vairuotoją apie artėjančius automobilius. Ši sistema įspėja vaizdo signalais durelių veidrodėliuose ir garso signalu.

PAGALBINĖ KELIO ŽENKLŲ ATPAŽINIMO SISTEMA

Naudodamasi ant priekinio lango įrengta kamera, sistema fiksuoja kelio ženklus ir informuoja vairuotoją pateikdama pranešimus ekrane.

DIDELĖS RAIŠKOS EKRANAS

Patogiai įrengtame plačiame didelės raiškos multimedijos sistemos ekrane galima vienu metu matyti įvairių įrenginių informaciją, pavyzdžiui, Lexus Premium navigacijos ir klimato kontrolės sistemų duomenis.

LAZERIU IŠGRAVIRUOTI MEDINIAI INTARPAI

Medinė apdaila – Yamaha fortepijonų padalinio meistrų darbo vaisius. Ji išgraviruota naudojant naujovišką lazerinę technologiją, kuri leidžia išgauti dailų linijinį raštą.

PAŽANGŪS AERODINAMINIAI SPRENDIMAI

F1 technologija sietina su didesniu stabilumu, geresniu valdymu, mažesnėmis degalų sąnaudomis ir mažesniu vėjo keliamo triukšmo lygiu. Naujoviškas beveik plokščias kėbulo dugnas ir maži aptakai, pritvirtinti prie priekinių durelių statramsčių, įtraukia oro srautus į vidų, kad IS 200t lengviau įveiktų oro pasipriešinimą.

LED PRIEKINIAI ŽIBINTAI

Rafinuoti ir unikalūs L formos priekiniai žibintai palengvina vairavimą tamsiu paros metu.

LED GALINIAI ŽIBINTAI

Trisluoksniai LED galiniai žibintai sukuria krištolo skaidrumo apšvietimą, kuris yra estetiškai patrauklus ir ryškiai matomas paskui važiuojančių automobilių vairuotojams.

IŠTOBULINTA PAKABA

Sėdėdami už šio automobilio vairo, galite mėgautis jo sumaniu valdymu ir stabilumu atliekant posūkius dideliu greičiu ir puikiu sukibimu su kelio danga. Visus ratus atidžiai kontroliuojanti adaptyvioji kintamojo veikimo pakaba užtikrina nepriekaištingą komfortą.

Kainos ir komplektacija

IS 200t COMFORT
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

38 380€

Bazinei IS 200t COMFORT komplektacijai priklauso:

 • 17 colių lengvojo lydinio ratlankiai su 5 dvigubais stipinais ir 225/45 R17 padangomis
 • Bi-LED priekiniai žibintai
 • 7 colių Lexus Media Display sistema

 • Tekstilinė apdaila, Tahara apmušalai

Lexus IS 200t techniniai duomenys

IS 200t EXECUTIVE
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

40 510€

IS 200t EXECUTIVE komplektacijai, papildančiai COMFORT komplektaciją, priklauso:

 • Pilnai beraktė (priekinės durelės / bagažinės dangtis) atrakinimo ir užvedimo sistema „Smart Entry &Start“
 • Galinė parkavimo kamera su pagalbinėmis kreivėmis (stacionarios)
 • Savaime tamsėjantis elektrochromatinis „auto“ salono galinio vaizdo veidrodėlis
 • Valytuvų lietaus daviklis su reguliuojamu jautrumu

 • Priekinė ir galinė garsinė parkavimo sistema su vizualizacija borto kompiuteryje ir Lexus Display Audio ekrane

Lexus IS 200t techniniai duomenys

IS 200t F SPORT
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

44 500€

IS 200t F SPORT komplektacijai, papildančiai EXECUTIVE komplektaciją, priklauso:

 • F-SPORT išorės elementai: erdvinės „3D“ L-finesse akyto tinklelio radiatoriaus grotelės / papildomai praplatinti priekinio bamperio apatiniai kampai / galinis bamperis su apatiniu „aero difuzoriumi“ / F SPORT logo ant priekinių sparnų / 18 colių 10 stipinų tamsaus chromo spalvos lengvojo lydinio ratlankiai su padangomis: priekyje 225/40R18 // gale 255/35R18
 • F-SPORT sėdynės: „RECARO®“ stiliaus priekinės sėdynės / elektra valdomos 8 kryptimis priekinės sėdynės (su juosmens srities valdymu vairuotojui)
 • F-SPORT vidaus elementai: „Judantis/perstumiamas“ superautomobilio LEXUS L-FA prietaisų skydelis (pilnai skystų kristalų TFT technologija) / 3-jų stipinų perforuota oda aptrauktas vairas su F SPORT logo / LEXUS logo ant priekinių durelių slenksčių plokštelių / juodos spalvos salono lubų apdaila / sidabro spalvos salono apdailos elementai / aliumininiai pedalai su kiaurymėmis / FSport stiliaus TEKSTILINIAI sėdynių apmušalai su kontrastingomis dekoratyvinėmis siūlėmis / perforuota oda aptraukta F Sport stiliaus pavarų perjungimo svirtelė

 • Odinis priekinės centrinės konsolės paminkštinimas vairuotojo ir keleivio kojų atramai
 • Diodiniai Multiple-LED priekiniai žibintai: artimos / tolimos šviesos su automatiniu apšvietimo lygio palaikymu, žibintų apiplovimas aukšto slėgio srove
 • Lexus Safety System+: atstumo palaikymo sistema ACC iki priekyje važiuojančio automobilio (reguliuojama distancija, automobilį pristabdo iki 40 km/h likutinio greičio) / automatinė tolimųjų šviesų sistema (AHB) / Eismo juostos linijų kirtimo perspėjimo ir vairo korekcijos sistema (A-LKA) / nuovargio atpažinimo sistema (SWAY) / Kliūčių aptikimo ir smūgio prevencijos sistema su automatiniu diržų pritraukimu ir automobilio stabdymu (PCS) / eismo ženklų atpažinimo sistema (RSA)
 • Sportiškesnių charakteristikų pakaba (spyruoklės, amortizatoriai, stabilizatoriai)

Lexus IS 200t techniniai duomenys

IS 200t F SPORT S
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

51 640€

IS 200t F SPORT S komplektacijai, papildančiai F SPORT komplektaciją, priklauso:

 • Unikalaus dizaino F SPORT NAGURI aliuminio apdailos elementai
 • Odiniai salono apmušalai su ventiliuojamomis priekinėmis sėdynėmis (3 reguliavimo galingumai)
 • Elektra reguliuojamas vairas (su automatiniu atsitraukimu išpilant)
 • Elektrochromatiniai durelių veidrodėliai su „auto“ užsilenkimo funkcija (su nusilenkimu važiuojant atbulomis)
 • Elektra valdomos 8 kryptimis priekinės sėdynės (su juosmens srities valdymu vairuotojui) su 3 padėčių atmintimi vairuotojo pusėje

 • 10,3‘ colių spalvoto ekrano DVD Euronavigacija (44 Europos šalys) valdoma „pelyte“ (ne ratuku)
 • 15 garsiakalbių 835 vatų Mark Levinson® Premium Surround  aukščiausios kokybės erdvinio garso sistema su DVD grotuvu
 • „Nematomų zonų“ perspėjimo sistema (BSM) su „nematomų zonų“ skaneriu (po 15 metrų į šonus) važiuojant atbulomis (RCTA)

Lexus IS 200t techniniai duomenys

IS 200t LUXURY
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

51 100€

IS 200t LUXURY komplektacijai, papildančiai EXECUTIVE komplektaciją, priklauso:

 • Medžio apdailos LASER LINE WOOD elementai
 • Diodiniai Multiple-LED priekiniai žibintai: artimos / tolimos šviesos su automatiniu apšvietimo lygio palaikymu, žibintų apiplovimas aukšto slėgio srove
 • Lexus Safety System+: atstumo palaikymo sistema ACC iki priekyje važiuojančio automobilio (reguliuojama distancija, automobilį pristabdo iki 40 km/h likutinio greičio) / automatinė tolimųjų šviesų sistema (AHB) / Eismo juostos linijų kirtimo perspėjimo ir vairo korekcijos sistema (A-LKA) / nuovargio atpažinimo sistema (SWAY) / Kliūčių aptikimo ir smūgio prevencijos sistema su automatiniu diržų pritraukimu ir automobilio stabdymu (PCS) / eismo ženklų atpažinimo sistema (RSA)
 • Elektrochromatiniai durelių veidrodėliai su „auto“ užsilenkimo funkcija (su 3 padėčių atmintimis)
 • Elektra reguliuojamas vairas (su automatiniu atsitraukimu išpilant)
 • Aliuminiai dekoraciniai slenksčiukai atidarius dureles (tik priekyje)
 • Odinis priekinės centrinės konsolės paminkštinimas vairuotojo ir keleivio kojų atramai
 • Odiniai salono apmušalai su ventiliuojamomis priekinėmis sėdynėmis (3 reguliavimo galingumai)

 • Elektra valdomos 8 kryptimis priekinės sėdynės (su juosmens srities valdymu vairuotojui) su 3 padėčių atmintimi vairuotojo pusėje
 • 10,3‘ colių spalvoto ekrano DVD Euronavigacija (44 Europos šalys) valdoma „pelyte“ (ne ratuku)
 • 15 garsiakalbių 835 vatų Mark Levinson® Premium Surround  aukščiausios kokybės erdvinio garso sistema su DVD grotuvu
 • 18 colių „V-formos stipinų“ tamsaus chromo spalvos lengvojo lydinio ratlankiai su padangomis: priekyje 225/40R18 // gale 255/35R18
 • Plonas raktas „kortelė“
 • „Nematomų zonų“ perspėjimo sistema (BSM) su „nematomų zonų“ skaneriu (po 15 metrų į šonus) atbulomis (RCTA)Galinio lango užuolaida (valdoma elektra, su automatiniu nusileidimu važiuojant atbulomis)

Lexus IS 200t techniniai duomenys

Lizingas

LEXUS LIZINGAS įsteigtas tiems, kurie vertina laiką, patogumą, individualų dėmesį klientams.

LEXUS LIZINGAS padės tapti naujojo LEXUS automobilio savininku itin patogiai, nes su lizingu susijusius dokumentus tvarko LEXUS pardavimų vadybininkas, todėl Jums nereikės bendrauti su finansų įstaigomis patiems. Jūs taip pat neturėsite pildyti su lizingu susijusių dokumentų, kadangi LEXUS atstovas pasirūpins visomis smulkmenomis. LEXUS LIZINGAS yra ne tik patogi, bet ir greita paslauga – atsakymą dėl lizingo paprastai galime pateikti per kelias valandas.

LEXUS LIZINGAS sukūrė LEXUS skaičiuoklę, kuri padės Jums apskaičiuoti apytikslę lizingo mokesčių sumą. Funkcionali skaičiuoklė leidžia palyginti skirtingus modelius ir įrangą bei padeda išsirinkti Jūsų poreikius ir pageidavimus atitinkantį modelį.

Spalvos

Pasirinkite spalvą

Black
212
Red
3T2
Deep Blue
8X5
Mercury Grey
1H9
Graphite Black
223
Morello Red
3R1
Satin Silver
1J4
Sonic Titanium
1J7
Sonic White
085
Sapphire Blue (tik F Sport)
8X1
F White (tik F Sport)
083

Galerija

Aksesuarai

 • NUOTOLINIS VARTŲ AUTOMATIKOS VALDYMAS

  Galimos spalvos: juoda / smėlinė / pilka.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  328 €
 • LEXUS suvenyrai

  Stilingi ir kokybiški LEXUS suvenyrai – puiki dovana LEXUS ženklo gerbėjams.

  Suvenyrų asortimento ieškokite čia

  NUO 4 €
 • STIKLŲ TAMSINIMAS

  Tik galinės durelės ir galinis stiklas.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  nuo 98 €
 • NAVIGACIJOS ŽEMĖLAPIŲ ATNAUJINIMO MICRO SD KORTELĖ

  44 Europos šalys, įskaitant Rusiją ir Turkiją. Navigacijos žemėlapiai, informacija apie greičio apribojimus, greičio matavimo kameras, kelio juostas, RDS-TMC fiksuojamus eismo kamščius bei lankytinas vietas. Žemėlapio animacija su 3D efektais (pastatai, lankytinos vietos ir pan.)

  270 €
 • APSAUGOS SISTEMOS PRIEDAS SKYBRAKE

  Tinka antro lygio kasko draudimui.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  320 €
 • BAGAŽINĖS ĮKLOJIMAS

  Iš tvirto lankstaus plastiko pagamintas įklotas neslystančiu paviršiumi puikiai apsaugo bagažinės dangą nuo purvo, nešvarumų, smėlio ir skysčių.

  100 €
 • PRIEKINIAI PURVASAUGIAI

  Priekinių arkų apsaugos nuo vandens, purvo ir akmenukų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  79 €
 • GALINIAI PURVASAUGIAI

  Galinių arkų apsaugos nuo vandens, purvo ir akmenukų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  96 €
 • GALINIS SPOILERIS

  Galinis spoileris skirtas gerinti automobilio aerodinamines savybes, didinti automobilio korpuso aptakumą, pasitelkus oro srautus, prispausti galinę automobilio dalį prie kelio, padidinti galinių ratų sukibimą esant dideliam greičiui.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  866 €
 • GALINIO BUFERIO APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima galinio buferio apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka buferio kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  89 €
 • PELENINĖ

  Yra tinkama vieta saugoti vartų nuotolinio valdymo pultelį ar tiesiog sudėti popierėlius nuo saldainių.

  23 €
 • BAGAŽINĖS TINKLELIS, VERTIKALUS

  Be galo paprastas, bet labai praktiškas daiktas. Tinklelis užkabinamas ant bagažo skyriuje įrengtų kabliukų. Ame ypač patogu laikyti smulkius daiktus.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  56 €
 • BAGAŽINĖS TINKLELIS, HORIZONTALUS

  Bagažo skyriuje slankiojančio krepšio ar dėžės keliamas triukšmas gali trukdyti saugiai vairuoti. Horizontalusis tinklelis padės išvengti šios problemos neleisdamas daiktams pajudėti iš vietos.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  56 €
 • ŽIEMINIŲ RATŲ KOMPLEKTAS 17″

  Padanga Bridgestone Blizzak WS80 225/45R17 94H

  1652 €
 • LENGVOJO LYDINIO RATLANKIS PODIUM 16″

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro spalvos apdaila suteikia automobiliui individualumo. Kaip ir visi Lexus lengvojo lydinio ratlankiai, jie skrupulingai ištobulinti, kad būtų tvirti ir optimaliai subalansuoti. Be slėgio daviklių.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  260 €
 • LENGVOJO LYDINIO RATLANKIS 17″

  Išraiškingi 6 stipinų ratlankiai su sidabro spalvos apdaila suteikia automobiliui individualumo. Kaip ir visi Lexus lengvojo lydinio ratlankiai, jie skrupulingai ištobulinti, kad būtų tvirti ir optimaliai subalansuoti.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  264 €
 • VERŽLĖS F SPORT RATLANKIAMS

  Rinkinį sudaro 16 ilgasriegių ir 4 užraktai.

  190 €
 • LEXUS HOTSPOT

  Šis maršrutizatorius užtikrina WiFi ryšį Jūsų automobilyje, leidžiantį vienu metu prisijungti prie navigacijos sistemos ir kitų keturių įrenginių, kuriuose yra WiFi funkcija, tokių kaip telefonas, planšetė ir nešiojamasis kompiuteris.

  376 €
 • PADANGŲ SANDARINIMO RINKINYS

  Kompresoriaus ir skystos gumos rinkinys skirtas avariniam bekamerinių padangų remontui.

  78 €
 • NUOTOLINIS AUTOMOBILIO UŽVEDIMAS

  Skirtas šildymui/vėdinimui, veikia iki 10 minučių.

  1160 €
 • KET EKSPLOATACINIS PAKETAS

  Į kainą įskaičiuoti: automobilio paruošimas; registracija; numeriai; TA 36 mėn.

  145 €
 • APŠVIESTOS SLENKSČIŲ PLOKŠTELĖS

  Lexus slenksčių plokštelės yra stilinga vidaus dizaino ypatybė, apsauganti durelių slenksčio dažytą paviršių nuo įbrėžimų. Šlifuotą aliuminio apdailą išryškina subtilus baltas logotipas.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  509 €
 • LEXUS NAVIGACIJA

  Lexus navigacija pateikia keliavimo nurodymus per 44 Europos šalis, įskaitant Rusiją ir Turkiją. Sistema apima navigacijos žemėlapius, informaciją apie greičio apribojimus, greičio matavimo kameras, kelio juostas, RDS-TMC fiksuojamus eismo kamščius bei lankytinas vietas. 

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1069 €
 • TEKSTILINIAI KILIMĖLIAI

  Siūlomi juodi kilimėliai pagaminti iš garsą sugeriančio veliūro. Jie puikiai apsaugo salono dangą nuo nešvarumų ir atlieka pagalbinę garso izoliacijos funkciją. Vairuotojo kilimėlis turi fiksatorius, kurie jį pritvirtina, kad neslidinėtų. 4 vnt.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  124 €
 • GUMINIAI KILIMĖLIAI

  Šie kilimėliai – patikima salono dangos apsauga nuo purvo, nešvarumų, smėlio ir dulkių. Kilimėlis vairuotojo pusėje turi fiksatorius, kurie jį pritvirtina, kad neslidinėtų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  94 €
 • KĖDUTĖ KID

  Nuo 15 kg iki 36 kg / nuo 4 metų iki 12 metų.

  248 €
 • KĖDUTĖ BABY SAFE PLUS

  Nuo gimimo iki 13 kg.

  318 €
 • ĮTAMPOS TRANSFORMATORIUS ŠALTADĖŽEI

  220 V / 12 V

  88 €
 • SULANKSTOMO DVIRAČIŲ LAIKIKLIO KREPŠYS

  Kai dviračių laikiklio nenaudojate, jį galite sulankstyti ir padėti saugoti ar transportuoti tvirtame, speciliai šiam laikikliui sukurtame krepšyje.

  34 €
 • DVIRAČIŲ LAIKIKLIS

  Dviems dviračiams vežti, tvirtinamas ant vilkimo įtaiso, 13 kontaktų elektros instaliacija.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  323 €
 • NUIMAMAS VILKIMO KABLYS BENZININIAM MODELIUI

  Integruotas į IS važiuoklę ir kėbulą, kad tolygiai paskirstytų vilkimo jėgą ir sumažintų pavojų pažeisti Jūsų automobilį. Kai jo nereikia, kablį galima nuimti. Vertikalus, su elektros prijungimo rinkiniu 13 polių.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1469 €
 • LEXUS AUSINĖS

  Bluetooth sąsają turinčios ausinės gali prisijungti prie išmaniųjų įrenginių, todėl kelionės metu Jūsų keleiviai gales klausytis savo mėgstamos muzikos, netrukdydami kitiems.

   

  150 €
 • VĖSINAMA DAIKTADĖŽĖ

  Laikoma bagažinėje ir įjungiama į 12V lizdą, kad gėrimai/maistas išliktų arba karšti, arba šalti. Komplektuojama su laidu, skirtu prijungti ją prie automobilio lizdo. Talpa – 25 litrai. Yra galimybė tuo pačiu metu ir šaldyti (14 l talpos skyrelis) ir šildyti (11 l talpos skyrelis).

  491 €
 • SULANKSTOMA DAIKTADĖŽĖ

  Praktiška ir patogi lengvai sulankstoma daiktadėžė, todėl nenaudojama neužima papildomos vietos. Puikiai tinka smulkių daiktų laikymui bagažinėje. Daiktai neišsibarsto ir nerieda po bagažinę kelionės metu. Dydis: 475 x 335 x 200 mm.

  70 €
 • PADANGŲ LAIKYMO MAIŠAI

  Šie maišai leis Jums patogiai transportuoti padangas bei tvarkingai jas sandėliuoti. Jie saugo lengvojo lydinio ratlankius ir padangas nuo pažeidimų. Turi patogias rankenėles, tad juos lengva nešti. Komplekte – 4 vnt. apsauginių padangų užvalkalų.

  60 €
 • REMONTINIAI DAŽAI

  Skirti pašalinti nedidelius kėbulo dažų dangos defektus. Parenkami pagal automobilio kėbulo dažų spalvos kodą. Rinkinyje dažai ir lakas 2 x 9 ml.

  15 €
 • VIDAUS APSAUGA

  Vidinio Lexus ProTect formulė specialiai skirta audiniams, pvz., automobilio sėdynių tekstilei ir kilimėliams apsaugoti. Ji yra hipoalerginė ir sukuria nematomą dangą, dėl kurios be dėmių pašalinsite išsiliejusius skysčius, purvą ir suodžius.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

   

  79 €
 • LENGVOJO LYDINIO RATLANKIŲ APSAUGA

  Lexus ProTect silicio pagrindu pagaminta danga apsaugo lengvojo lydinio ratlankių paviršių nuo žymių ir nuosėdų, atsirandančių dėl stabdymo dulkių, kelio dangos ir oro sąlygų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  51 €
 • ILGALAIKĖ KĖBULO APSAUGA

  Lexus ProTect padeda išsaugoti pirminę išorės dažų ir šoninių langų išvaizdą. Veikdama molekuliniu lygiu ji užsandarina paviršius keramikos tvirtumo silicio pagrindo danga, kuri apsaugo nuo taršos, oro, tirpiklių ir kitų aplinkos grėsmių.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  274 €
 • PADANGŲ SLĖGIO DAVIKLIŲ KOMPLEKTAS, 4 VNT.

  Padangų slėgio kontrolės sistema (TPMS) matuoja kiekvienos padangos slėgį ir perspėja vaizdiniu signalu, kai padangos slėgis sumažėja 25 % ar daugiau.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  245 €
 • PLANŠETĖS LAIKIKLIS

  Reguliuojamo dydžio, be 12 V jungties.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  111 €
 • STOGO BAGAŽINĖ TOURING 600 (pilka)

  Itin talpi aerodinamiško dizaino stogo bagažinė ypač pravers važiuojant atostogauti. Ją galima atidaryti iš abiejų pusių. Bagažinė yra titano spalvos, su aeroskin tekstūros dangčiu ir centriniu daugiataškiu užraktu.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  458 €
 • STOGO BAGAŽINĖ 420L

  Itin talpi aerodinamiško dizaino stogo bagažinė ypač pravers važiuojant atostogauti. Ją galima atidaryti iš abiejų pusių. Bagažinė yra titano spalvos, su aeroskin tekstūros dangčiu ir centriniu daugiataškiu užraktu.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  489 €
 • STOGO BAGAŽINĖ TOURING 600 (juoda, blizgi)

  Itin talpi aerodinamiško dizaino stogo bagažinė ypač pravers važiuojant atostogauti. Ją galima atidaryti iš abiejų pusių. Bagažinė yra juodos spalvos, su aeroskin tekstūros dangčiu ir centriniu daugiataškiu užraktu.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  501 €
 • STOGO BAGAŽINĖ PACIFIC 200

  Itin talpi aerodinamiško dizaino stogo bagažinė ypač pravers važiuojant atostogauti. Ją galima atidaryti iš abiejų pusių. Bagažinė yra titano spalvos, su aeroskin tekstūros dangčiu ir centriniu daugiataškiu užraktu. Tūris – 410 l.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  460 €
 • NUIMAMAS VILKIMO KABLYS HIBRIDINIAM MODELIUI

  Integruotas į IS važiuoklę ir kėbulą, kad tolygiai paskirstytų vilkimo jėgą ir sumažintų pavojų pažeisti Jūsų automobilį. Kai jo nereikia, kablį galima nuimti. Horizontalus, su elektros prijungimo rinkiniu 13 polių.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1417 €
 • NUIMAMAS VILKIMO KABLYS HIBRIDINIAM MODELIUI

  Integruotas į IS važiuoklę ir kėbulą, kad tolygiai paskirstytų vilkimo jėgą ir sumažintų pavojų pažeisti Jūsų automobilį. Kai jo nereikia, kablį galima nuimti. Horizontalus, su elektros prijungimo rinkiniu 7 polių.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1355 €
 • NUIMAMAS VILKIMO KABLYS BENZININIAM MODELIUI

  Integruotas į IS važiuoklę ir kėbulą, kad tolygiai paskirstytų vilkimo jėgą ir sumažintų pavojų pažeisti Jūsų automobilį. Kai jo nereikia, kablį galima nuimti. Horizontalus, su elektros prijungimo rinkiniu 7 polių.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1407 €
 • VĖJO DEFLEKTORIAI

  Važiuojant atvirais langais, aerodinaminės formos deflektoriai užtikrina patogumą, sumažindami triukšmą ir turbulenciją salone.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  734 €
 • RATLANKIŲ UŽRAKTAI

  Pakeičiant po vieną veržlę ant kiekvieno rato Lexus ratlankio užraktu, sustiprinama ratų apsauga.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  52 €
 • DURELIŲ RANKENĖLIŲ APSAUGINĖS PLĖVELĖS, 4 VNT.

  Visiškai apgaubia durelių rankenėlės suėmimo vietą. Nepastebima plėvelė puikiai apsaugo rankenėlę nuo įbrėžimų, atsirandančių dėl pirštinių, žiedų ir raktų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  61 €

Susisiekite

Mindaugas Kraujutis

Lexus pardavimo vadovas

Marius Sargūnas

Lexus pardavimo konsultantas

Rimvydas Naujalis

Lexus pardavimo vadybininkas

Daugiau

TRYKŠTANTIS VERŽLUMU, BŪDINGU IŠSKIRTINIAMS F SERIJOS AUTOMOBILIAMS

Naujasis IS 200t Sport išsiskiria įspūdingu dinamišku išorės ir vidaus dizainu, prie kurio puikiai dera 18 colių 5 stipinų lengvojo lydinio ratlankiai. Šildomos priekinės sėdynės užtikrina tvirtą šoninę atramą atliekant posūkius ir yra nepamainomos leidžiantis į ilgesnes keliones. Dviejų zonų elektroninė klimato kontrolės sistema nepriekaištingai reguliuoja temperatūrą salone.

Lexus IS200t_18 COLIŲ LENGVOJO LYDINIO ratlankiai

18 COLIŲ LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI

Lengvojo lydinio ratlankiai su juoda chromuota apdaila sukuria su niekuo nesupainiojamo rafinuoto sportinio automobilio įvaizdį.

Lexus IS200t_JUODI VEIDRODĖLIAI

JUODI VEIDRODĖLIAI

Juodi durelių veidrodėliai išryškina dinamišką naujojo IS 200t Sport siluetą.

Lexus IS200t_JUODOS VERPSTO FORMOS groteles

JUODOS VERPSTO FORMOS GROTELĖS

Ypač tamsios verpsto formos grotelės – efektingas naujojo IS 200t Sport išvaizdos akcentas.

KVAPĄ GNIAUŽIANTI VAIRAVIMO PATIRTIS

Adaptyvioji kintamojo veikimo pakaba ir lenktyninių automobilių įkvėpta vairo sistema suteikia nepakartojamų potyrių. Naujasis IS 200t F SPORT su išskirtinėmis tamsiomis akytojo tinklelio grotelėmis su F motyvu ir 18 colių lengvojo lydinio ratlankiais yra ryškesnis nei iki šiol. Išorės stilių papildo vidaus apdaila – Dark Rose odinės sportinės sėdynės, perforuotos odos vairas ir perforuoti aliumininiai pedalai, perimti iš lenktyninių automobilių.

PRABANGA KAIP STANDARTAS

NAUJA ĮRANGA: PRABANGOS JAUSMAS IR ĮKVEPIANTI VAIRAVIMO PATIRTIS

IS 200t automobilio kerams sunku atsispirti: jis varomas 2,0 l benzininio variklio su turbokompresoriumi, išsiskiria dailiu ir vairuotojui puikiai pritaikytu salonu, didesniu navigacijos sistemos ekranu bei dėmesį kaustančiais trijų projekcijų LED priekiniais žibintais. Tačiau, kaip žinome, grožis atsiskleidžia ne vien per išorę.

Todėl mūsų dizaineriai ir inžinieriai gausybę valandų praleido tobulindami naująjį IS 200t mūsų Japonijoje įkurtame aerodinaminiame tunelyje, o Lexus vairavimo meistras Yoshiaki Ito atliko baigiamuosius reguliavimo darbus. Taip gimė vienas labiausiai ištobulintų mūsų sedanų.

nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka

Video

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE IS 200t

SAUGOS ĮRANGA

Jūs galite užsisakyti IS 200t su mūsų novatoriška Lexus Safety System+ saugos įranga. Tai įspūdingas technologijų komplektas, kurį sudaro priešavarinės saugos, adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo, važiavimo krypties išlaikymo ir kontrolės bei automatinė tolimųjų šviesų sistemos.

18 COLIŲ LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI

Šiems sportinio stiliaus ratlankiams su daugybe stipinų taip pat būdinga įspūdinga metalo blizgesio apdaila.

ADAPTYVIOJI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA

Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema palengvina vairavimą: ji palaiko nustatytą atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės, net kai ji keičia greitį.

NEMATOMŲ ZONŲ MONITORIUS

Radiolokaciniai įrenginiai fiksuoja transporto priemones, kurių neįmanoma pastebėti durelių veidrodėliuose, ir įspėja vairuotoją, kai jis ketina rikiuotis ar rikiuojasi į kitą eismo juostą.

AŠTUONIOS ORO SAUGOS PAGALVĖS

IS 200t montuojamos aštuonios oro saugos pagalvės – patikima keleivių apsauga. Vairuotojui ir priekiniam keleiviui apsaugoti įrengtos dviejų išsiskleidimo lygių galvos oro saugos pagalvės, o per visą salono ilgį iš abiejų pusių keleivius saugo užuolaidinės oro saugos pagalvės.

VAŽIAVIMO KRYPTIES IŠLAIKYMO IR KONTROLĖS BEI AUTOMATINĖ TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ SISTEMOS

Už galinio IS 200t vaizdo veidrodėlio įrengta kamera, kuria naudodamasi sistema gali įspėti vairuotoją, kai automobilis ima keisti judėjimo kryptį.

Kai važiuojant tamsiu paros metu sistema aptinka kitą automobilį, automatiškai įjungiamos IS 200t artimosios šviesos.

PASIKELIANTIS VARIKLIO DANGTIS

Susidūrimo su pėsčiuoju metu priekyje įrengti jutikliai šiek tiek pakelia variklio dangtį. Taip atsiveria didesnis tarpas tarp variklio dangčio ir kietų variklio dalių, kad būtų sumažinta pėsčiojo sužalojimų rizika.

PRIEŠAVARINĖS SAUGOS SISTEMA, PĖSČIŲJŲ FIKSAVIMO FUNKCIJA

Milimetrinių bangų radaras ir borto kompiuteris įvertina susidūrimo riziką. Vairuotojas įspėjamas garso bei vaizdo signalais, taip pat padidinamas stabdžių sistemos slėgis. Kai nustatomas neišvengiamas susidūrimas, automobilis automatiškai pristabdomas ir įtempiami saugos diržai.

Kai IS 200t važiuojant 30–80 km/h greičiu priekyje aptinkamas pėsčiasis, automobilis automatiškai pristabdomas.

PERSPĖJIMO APIE IŠ GALO ARTĖJANČIAS TRANSPORTO PRIEMONES SISTEMA

Važiuojant atbuline eiga, nematomų zonų monitorius įspėja vairuotoją apie artėjančius automobilius. Ši sistema įspėja vaizdo signalais durelių veidrodėliuose ir garso signalu.

PAGALBINĖ KELIO ŽENKLŲ ATPAŽINIMO SISTEMA

Naudodamasi ant priekinio lango įrengta kamera, sistema fiksuoja kelio ženklus ir informuoja vairuotoją pateikdama pranešimus ekrane.

DIDELĖS RAIŠKOS EKRANAS

Patogiai įrengtame plačiame didelės raiškos multimedijos sistemos ekrane galima vienu metu matyti įvairių įrenginių informaciją, pavyzdžiui, Lexus Premium navigacijos ir klimato kontrolės sistemų duomenis.

LAZERIU IŠGRAVIRUOTI MEDINIAI INTARPAI

Medinė apdaila – Yamaha fortepijonų padalinio meistrų darbo vaisius. Ji išgraviruota naudojant naujovišką lazerinę technologiją, kuri leidžia išgauti dailų linijinį raštą.

PAŽANGŪS AERODINAMINIAI SPRENDIMAI

F1 technologija sietina su didesniu stabilumu, geresniu valdymu, mažesnėmis degalų sąnaudomis ir mažesniu vėjo keliamo triukšmo lygiu. Naujoviškas beveik plokščias kėbulo dugnas ir maži aptakai, pritvirtinti prie priekinių durelių statramsčių, įtraukia oro srautus į vidų, kad IS 200t lengviau įveiktų oro pasipriešinimą.

LED PRIEKINIAI ŽIBINTAI

Rafinuoti ir unikalūs L formos priekiniai žibintai palengvina vairavimą tamsiu paros metu.

LED GALINIAI ŽIBINTAI

Trisluoksniai LED galiniai žibintai sukuria krištolo skaidrumo apšvietimą, kuris yra estetiškai patrauklus ir ryškiai matomas paskui važiuojančių automobilių vairuotojams.

IŠTOBULINTA PAKABA

Sėdėdami už šio automobilio vairo, galite mėgautis jo sumaniu valdymu ir stabilumu atliekant posūkius dideliu greičiu ir puikiu sukibimu su kelio danga. Visus ratus atidžiai kontroliuojanti adaptyvioji kintamojo veikimo pakaba užtikrina nepriekaištingą komfortą.

IS 200t COMFORT
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

38 380€

Bazinei IS 200t COMFORT komplektacijai priklauso:

 • 17 colių lengvojo lydinio ratlankiai su 5 dvigubais stipinais ir 225/45 R17 padangomis
 • Bi-LED priekiniai žibintai
 • 7 colių Lexus Media Display sistema

 • Tekstilinė apdaila, Tahara apmušalai

Lexus IS 200t techniniai duomenys

IS 200t EXECUTIVE
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

40 510€

IS 200t EXECUTIVE komplektacijai, papildančiai COMFORT komplektaciją, priklauso:

 • Pilnai beraktė (priekinės durelės / bagažinės dangtis) atrakinimo ir užvedimo sistema „Smart Entry &Start“
 • Galinė parkavimo kamera su pagalbinėmis kreivėmis (stacionarios)
 • Savaime tamsėjantis elektrochromatinis „auto“ salono galinio vaizdo veidrodėlis
 • Valytuvų lietaus daviklis su reguliuojamu jautrumu

 • Priekinė ir galinė garsinė parkavimo sistema su vizualizacija borto kompiuteryje ir Lexus Display Audio ekrane

Lexus IS 200t techniniai duomenys

IS 200t F SPORT
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

44 500€

IS 200t F SPORT komplektacijai, papildančiai EXECUTIVE komplektaciją, priklauso:

 • F-SPORT išorės elementai: erdvinės „3D“ L-finesse akyto tinklelio radiatoriaus grotelės / papildomai praplatinti priekinio bamperio apatiniai kampai / galinis bamperis su apatiniu „aero difuzoriumi“ / F SPORT logo ant priekinių sparnų / 18 colių 10 stipinų tamsaus chromo spalvos lengvojo lydinio ratlankiai su padangomis: priekyje 225/40R18 // gale 255/35R18
 • F-SPORT sėdynės: „RECARO®“ stiliaus priekinės sėdynės / elektra valdomos 8 kryptimis priekinės sėdynės (su juosmens srities valdymu vairuotojui)
 • F-SPORT vidaus elementai: „Judantis/perstumiamas“ superautomobilio LEXUS L-FA prietaisų skydelis (pilnai skystų kristalų TFT technologija) / 3-jų stipinų perforuota oda aptrauktas vairas su F SPORT logo / LEXUS logo ant priekinių durelių slenksčių plokštelių / juodos spalvos salono lubų apdaila / sidabro spalvos salono apdailos elementai / aliumininiai pedalai su kiaurymėmis / FSport stiliaus TEKSTILINIAI sėdynių apmušalai su kontrastingomis dekoratyvinėmis siūlėmis / perforuota oda aptraukta F Sport stiliaus pavarų perjungimo svirtelė

 • Odinis priekinės centrinės konsolės paminkštinimas vairuotojo ir keleivio kojų atramai
 • Diodiniai Multiple-LED priekiniai žibintai: artimos / tolimos šviesos su automatiniu apšvietimo lygio palaikymu, žibintų apiplovimas aukšto slėgio srove
 • Lexus Safety System+: atstumo palaikymo sistema ACC iki priekyje važiuojančio automobilio (reguliuojama distancija, automobilį pristabdo iki 40 km/h likutinio greičio) / automatinė tolimųjų šviesų sistema (AHB) / Eismo juostos linijų kirtimo perspėjimo ir vairo korekcijos sistema (A-LKA) / nuovargio atpažinimo sistema (SWAY) / Kliūčių aptikimo ir smūgio prevencijos sistema su automatiniu diržų pritraukimu ir automobilio stabdymu (PCS) / eismo ženklų atpažinimo sistema (RSA)
 • Sportiškesnių charakteristikų pakaba (spyruoklės, amortizatoriai, stabilizatoriai)

Lexus IS 200t techniniai duomenys

IS 200t F SPORT S
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

51 640€

IS 200t F SPORT S komplektacijai, papildančiai F SPORT komplektaciją, priklauso:

 • Unikalaus dizaino F SPORT NAGURI aliuminio apdailos elementai
 • Odiniai salono apmušalai su ventiliuojamomis priekinėmis sėdynėmis (3 reguliavimo galingumai)
 • Elektra reguliuojamas vairas (su automatiniu atsitraukimu išpilant)
 • Elektrochromatiniai durelių veidrodėliai su „auto“ užsilenkimo funkcija (su nusilenkimu važiuojant atbulomis)
 • Elektra valdomos 8 kryptimis priekinės sėdynės (su juosmens srities valdymu vairuotojui) su 3 padėčių atmintimi vairuotojo pusėje

 • 10,3‘ colių spalvoto ekrano DVD Euronavigacija (44 Europos šalys) valdoma „pelyte“ (ne ratuku)
 • 15 garsiakalbių 835 vatų Mark Levinson® Premium Surround  aukščiausios kokybės erdvinio garso sistema su DVD grotuvu
 • „Nematomų zonų“ perspėjimo sistema (BSM) su „nematomų zonų“ skaneriu (po 15 metrų į šonus) važiuojant atbulomis (RCTA)

Lexus IS 200t techniniai duomenys

IS 200t LUXURY
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

51 100€

IS 200t LUXURY komplektacijai, papildančiai EXECUTIVE komplektaciją, priklauso:

 • Medžio apdailos LASER LINE WOOD elementai
 • Diodiniai Multiple-LED priekiniai žibintai: artimos / tolimos šviesos su automatiniu apšvietimo lygio palaikymu, žibintų apiplovimas aukšto slėgio srove
 • Lexus Safety System+: atstumo palaikymo sistema ACC iki priekyje važiuojančio automobilio (reguliuojama distancija, automobilį pristabdo iki 40 km/h likutinio greičio) / automatinė tolimųjų šviesų sistema (AHB) / Eismo juostos linijų kirtimo perspėjimo ir vairo korekcijos sistema (A-LKA) / nuovargio atpažinimo sistema (SWAY) / Kliūčių aptikimo ir smūgio prevencijos sistema su automatiniu diržų pritraukimu ir automobilio stabdymu (PCS) / eismo ženklų atpažinimo sistema (RSA)
 • Elektrochromatiniai durelių veidrodėliai su „auto“ užsilenkimo funkcija (su 3 padėčių atmintimis)
 • Elektra reguliuojamas vairas (su automatiniu atsitraukimu išpilant)
 • Aliuminiai dekoraciniai slenksčiukai atidarius dureles (tik priekyje)
 • Odinis priekinės centrinės konsolės paminkštinimas vairuotojo ir keleivio kojų atramai
 • Odiniai salono apmušalai su ventiliuojamomis priekinėmis sėdynėmis (3 reguliavimo galingumai)

 • Elektra valdomos 8 kryptimis priekinės sėdynės (su juosmens srities valdymu vairuotojui) su 3 padėčių atmintimi vairuotojo pusėje
 • 10,3‘ colių spalvoto ekrano DVD Euronavigacija (44 Europos šalys) valdoma „pelyte“ (ne ratuku)
 • 15 garsiakalbių 835 vatų Mark Levinson® Premium Surround  aukščiausios kokybės erdvinio garso sistema su DVD grotuvu
 • 18 colių „V-formos stipinų“ tamsaus chromo spalvos lengvojo lydinio ratlankiai su padangomis: priekyje 225/40R18 // gale 255/35R18
 • Plonas raktas „kortelė“
 • „Nematomų zonų“ perspėjimo sistema (BSM) su „nematomų zonų“ skaneriu (po 15 metrų į šonus) atbulomis (RCTA)Galinio lango užuolaida (valdoma elektra, su automatiniu nusileidimu važiuojant atbulomis)

Lexus IS 200t techniniai duomenys

LEXUS LIZINGAS įsteigtas tiems, kurie vertina laiką, patogumą, individualų dėmesį klientams.

LEXUS LIZINGAS padės tapti naujojo LEXUS automobilio savininku itin patogiai, nes su lizingu susijusius dokumentus tvarko LEXUS pardavimų vadybininkas, todėl Jums nereikės bendrauti su finansų įstaigomis patiems. Jūs taip pat neturėsite pildyti su lizingu susijusių dokumentų, kadangi LEXUS atstovas pasirūpins visomis smulkmenomis. LEXUS LIZINGAS yra ne tik patogi, bet ir greita paslauga – atsakymą dėl lizingo paprastai galime pateikti per kelias valandas.

LEXUS LIZINGAS sukūrė LEXUS skaičiuoklę, kuri padės Jums apskaičiuoti apytikslę lizingo mokesčių sumą. Funkcionali skaičiuoklė leidžia palyginti skirtingus modelius ir įrangą bei padeda išsirinkti Jūsų poreikius ir pageidavimus atitinkantį modelį.

Pasirinkite spalvą

Black
212
Red
3T2
Deep Blue
8X5
Mercury Grey
1H9
Graphite Black
223
Morello Red
3R1
Satin Silver
1J4
Sonic Titanium
1J7
Sonic White
085
Sapphire Blue (tik F Sport)
8X1
F White (tik F Sport)
083
testimonials
testimonials

IS IŠVAIZDA ĮGIJO RYŽTINGESNĮ CHARAKTERĮ, TAČIAU JO SPORTIŠKAS SILUETAS IR ILGA KUPĖ STOGO LINIJA IŠLIKO NEPAKITĘ.

testimonials

Junichi Furuyama, vyriausiasis IS inžinierius

 • NUOTOLINIS VARTŲ AUTOMATIKOS VALDYMAS

  Galimos spalvos: juoda / smėlinė / pilka.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  328 €
 • LEXUS suvenyrai

  Stilingi ir kokybiški LEXUS suvenyrai – puiki dovana LEXUS ženklo gerbėjams.

  Suvenyrų asortimento ieškokite čia

  NUO 4 €
 • STIKLŲ TAMSINIMAS

  Tik galinės durelės ir galinis stiklas.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  nuo 98 €
 • NAVIGACIJOS ŽEMĖLAPIŲ ATNAUJINIMO MICRO SD KORTELĖ

  44 Europos šalys, įskaitant Rusiją ir Turkiją. Navigacijos žemėlapiai, informacija apie greičio apribojimus, greičio matavimo kameras, kelio juostas, RDS-TMC fiksuojamus eismo kamščius bei lankytinas vietas. Žemėlapio animacija su 3D efektais (pastatai, lankytinos vietos ir pan.)

  270 €
 • APSAUGOS SISTEMOS PRIEDAS SKYBRAKE

  Tinka antro lygio kasko draudimui.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  320 €
 • BAGAŽINĖS ĮKLOJIMAS

  Iš tvirto lankstaus plastiko pagamintas įklotas neslystančiu paviršiumi puikiai apsaugo bagažinės dangą nuo purvo, nešvarumų, smėlio ir skysčių.

  100 €
 • PRIEKINIAI PURVASAUGIAI

  Priekinių arkų apsaugos nuo vandens, purvo ir akmenukų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  79 €
 • GALINIAI PURVASAUGIAI

  Galinių arkų apsaugos nuo vandens, purvo ir akmenukų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  96 €
 • GALINIS SPOILERIS

  Galinis spoileris skirtas gerinti automobilio aerodinamines savybes, didinti automobilio korpuso aptakumą, pasitelkus oro srautus, prispausti galinę automobilio dalį prie kelio, padidinti galinių ratų sukibimą esant dideliam greičiui.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  866 €
 • GALINIO BUFERIO APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima galinio buferio apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka buferio kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  89 €
 • PELENINĖ

  Yra tinkama vieta saugoti vartų nuotolinio valdymo pultelį ar tiesiog sudėti popierėlius nuo saldainių.

  23 €
 • BAGAŽINĖS TINKLELIS, VERTIKALUS

  Be galo paprastas, bet labai praktiškas daiktas. Tinklelis užkabinamas ant bagažo skyriuje įrengtų kabliukų. Ame ypač patogu laikyti smulkius daiktus.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  56 €
 • BAGAŽINĖS TINKLELIS, HORIZONTALUS

  Bagažo skyriuje slankiojančio krepšio ar dėžės keliamas triukšmas gali trukdyti saugiai vairuoti. Horizontalusis tinklelis padės išvengti šios problemos neleisdamas daiktams pajudėti iš vietos.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  56 €
 • ŽIEMINIŲ RATŲ KOMPLEKTAS 17″

  Padanga Bridgestone Blizzak WS80 225/45R17 94H

  1652 €
 • LENGVOJO LYDINIO RATLANKIS PODIUM 16″

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro spalvos apdaila suteikia automobiliui individualumo. Kaip ir visi Lexus lengvojo lydinio ratlankiai, jie skrupulingai ištobulinti, kad būtų tvirti ir optimaliai subalansuoti. Be slėgio daviklių.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  260 €
 • LENGVOJO LYDINIO RATLANKIS 17″

  Išraiškingi 6 stipinų ratlankiai su sidabro spalvos apdaila suteikia automobiliui individualumo. Kaip ir visi Lexus lengvojo lydinio ratlankiai, jie skrupulingai ištobulinti, kad būtų tvirti ir optimaliai subalansuoti.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  264 €
 • VERŽLĖS F SPORT RATLANKIAMS

  Rinkinį sudaro 16 ilgasriegių ir 4 užraktai.

  190 €
 • LEXUS HOTSPOT

  Šis maršrutizatorius užtikrina WiFi ryšį Jūsų automobilyje, leidžiantį vienu metu prisijungti prie navigacijos sistemos ir kitų keturių įrenginių, kuriuose yra WiFi funkcija, tokių kaip telefonas, planšetė ir nešiojamasis kompiuteris.

  376 €
 • PADANGŲ SANDARINIMO RINKINYS

  Kompresoriaus ir skystos gumos rinkinys skirtas avariniam bekamerinių padangų remontui.

  78 €
 • NUOTOLINIS AUTOMOBILIO UŽVEDIMAS

  Skirtas šildymui/vėdinimui, veikia iki 10 minučių.

  1160 €
 • KET EKSPLOATACINIS PAKETAS

  Į kainą įskaičiuoti: automobilio paruošimas; registracija; numeriai; TA 36 mėn.

  145 €
 • APŠVIESTOS SLENKSČIŲ PLOKŠTELĖS

  Lexus slenksčių plokštelės yra stilinga vidaus dizaino ypatybė, apsauganti durelių slenksčio dažytą paviršių nuo įbrėžimų. Šlifuotą aliuminio apdailą išryškina subtilus baltas logotipas.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  509 €
 • LEXUS NAVIGACIJA

  Lexus navigacija pateikia keliavimo nurodymus per 44 Europos šalis, įskaitant Rusiją ir Turkiją. Sistema apima navigacijos žemėlapius, informaciją apie greičio apribojimus, greičio matavimo kameras, kelio juostas, RDS-TMC fiksuojamus eismo kamščius bei lankytinas vietas. 

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1069 €
 • TEKSTILINIAI KILIMĖLIAI

  Siūlomi juodi kilimėliai pagaminti iš garsą sugeriančio veliūro. Jie puikiai apsaugo salono dangą nuo nešvarumų ir atlieka pagalbinę garso izoliacijos funkciją. Vairuotojo kilimėlis turi fiksatorius, kurie jį pritvirtina, kad neslidinėtų. 4 vnt.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  124 €
 • GUMINIAI KILIMĖLIAI

  Šie kilimėliai – patikima salono dangos apsauga nuo purvo, nešvarumų, smėlio ir dulkių. Kilimėlis vairuotojo pusėje turi fiksatorius, kurie jį pritvirtina, kad neslidinėtų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  94 €
 • KĖDUTĖ KID

  Nuo 15 kg iki 36 kg / nuo 4 metų iki 12 metų.

  248 €
 • KĖDUTĖ BABY SAFE PLUS

  Nuo gimimo iki 13 kg.

  318 €
 • ĮTAMPOS TRANSFORMATORIUS ŠALTADĖŽEI

  220 V / 12 V

  88 €
 • SULANKSTOMO DVIRAČIŲ LAIKIKLIO KREPŠYS

  Kai dviračių laikiklio nenaudojate, jį galite sulankstyti ir padėti saugoti ar transportuoti tvirtame, speciliai šiam laikikliui sukurtame krepšyje.

  34 €
 • DVIRAČIŲ LAIKIKLIS

  Dviems dviračiams vežti, tvirtinamas ant vilkimo įtaiso, 13 kontaktų elektros instaliacija.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  323 €
 • NUIMAMAS VILKIMO KABLYS BENZININIAM MODELIUI

  Integruotas į IS važiuoklę ir kėbulą, kad tolygiai paskirstytų vilkimo jėgą ir sumažintų pavojų pažeisti Jūsų automobilį. Kai jo nereikia, kablį galima nuimti. Vertikalus, su elektros prijungimo rinkiniu 13 polių.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1469 €
 • LEXUS AUSINĖS

  Bluetooth sąsają turinčios ausinės gali prisijungti prie išmaniųjų įrenginių, todėl kelionės metu Jūsų keleiviai gales klausytis savo mėgstamos muzikos, netrukdydami kitiems.

   

  150 €
 • VĖSINAMA DAIKTADĖŽĖ

  Laikoma bagažinėje ir įjungiama į 12V lizdą, kad gėrimai/maistas išliktų arba karšti, arba šalti. Komplektuojama su laidu, skirtu prijungti ją prie automobilio lizdo. Talpa – 25 litrai. Yra galimybė tuo pačiu metu ir šaldyti (14 l talpos skyrelis) ir šildyti (11 l talpos skyrelis).

  491 €
 • SULANKSTOMA DAIKTADĖŽĖ

  Praktiška ir patogi lengvai sulankstoma daiktadėžė, todėl nenaudojama neužima papildomos vietos. Puikiai tinka smulkių daiktų laikymui bagažinėje. Daiktai neišsibarsto ir nerieda po bagažinę kelionės metu. Dydis: 475 x 335 x 200 mm.

  70 €
 • PADANGŲ LAIKYMO MAIŠAI

  Šie maišai leis Jums patogiai transportuoti padangas bei tvarkingai jas sandėliuoti. Jie saugo lengvojo lydinio ratlankius ir padangas nuo pažeidimų. Turi patogias rankenėles, tad juos lengva nešti. Komplekte – 4 vnt. apsauginių padangų užvalkalų.

  60 €
 • REMONTINIAI DAŽAI

  Skirti pašalinti nedidelius kėbulo dažų dangos defektus. Parenkami pagal automobilio kėbulo dažų spalvos kodą. Rinkinyje dažai ir lakas 2 x 9 ml.

  15 €
 • VIDAUS APSAUGA

  Vidinio Lexus ProTect formulė specialiai skirta audiniams, pvz., automobilio sėdynių tekstilei ir kilimėliams apsaugoti. Ji yra hipoalerginė ir sukuria nematomą dangą, dėl kurios be dėmių pašalinsite išsiliejusius skysčius, purvą ir suodžius.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

   

  79 €
 • LENGVOJO LYDINIO RATLANKIŲ APSAUGA

  Lexus ProTect silicio pagrindu pagaminta danga apsaugo lengvojo lydinio ratlankių paviršių nuo žymių ir nuosėdų, atsirandančių dėl stabdymo dulkių, kelio dangos ir oro sąlygų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  51 €
 • ILGALAIKĖ KĖBULO APSAUGA

  Lexus ProTect padeda išsaugoti pirminę išorės dažų ir šoninių langų išvaizdą. Veikdama molekuliniu lygiu ji užsandarina paviršius keramikos tvirtumo silicio pagrindo danga, kuri apsaugo nuo taršos, oro, tirpiklių ir kitų aplinkos grėsmių.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  274 €
 • PADANGŲ SLĖGIO DAVIKLIŲ KOMPLEKTAS, 4 VNT.

  Padangų slėgio kontrolės sistema (TPMS) matuoja kiekvienos padangos slėgį ir perspėja vaizdiniu signalu, kai padangos slėgis sumažėja 25 % ar daugiau.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  245 €
 • PLANŠETĖS LAIKIKLIS

  Reguliuojamo dydžio, be 12 V jungties.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  111 €
 • STOGO BAGAŽINĖ TOURING 600 (pilka)

  Itin talpi aerodinamiško dizaino stogo bagažinė ypač pravers važiuojant atostogauti. Ją galima atidaryti iš abiejų pusių. Bagažinė yra titano spalvos, su aeroskin tekstūros dangčiu ir centriniu daugiataškiu užraktu.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  458 €
 • STOGO BAGAŽINĖ 420L

  Itin talpi aerodinamiško dizaino stogo bagažinė ypač pravers važiuojant atostogauti. Ją galima atidaryti iš abiejų pusių. Bagažinė yra titano spalvos, su aeroskin tekstūros dangčiu ir centriniu daugiataškiu užraktu.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  489 €
 • STOGO BAGAŽINĖ TOURING 600 (juoda, blizgi)

  Itin talpi aerodinamiško dizaino stogo bagažinė ypač pravers važiuojant atostogauti. Ją galima atidaryti iš abiejų pusių. Bagažinė yra juodos spalvos, su aeroskin tekstūros dangčiu ir centriniu daugiataškiu užraktu.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  501 €
 • STOGO BAGAŽINĖ PACIFIC 200

  Itin talpi aerodinamiško dizaino stogo bagažinė ypač pravers važiuojant atostogauti. Ją galima atidaryti iš abiejų pusių. Bagažinė yra titano spalvos, su aeroskin tekstūros dangčiu ir centriniu daugiataškiu užraktu. Tūris – 410 l.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  460 €
 • NUIMAMAS VILKIMO KABLYS HIBRIDINIAM MODELIUI

  Integruotas į IS važiuoklę ir kėbulą, kad tolygiai paskirstytų vilkimo jėgą ir sumažintų pavojų pažeisti Jūsų automobilį. Kai jo nereikia, kablį galima nuimti. Horizontalus, su elektros prijungimo rinkiniu 13 polių.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1417 €
 • NUIMAMAS VILKIMO KABLYS HIBRIDINIAM MODELIUI

  Integruotas į IS važiuoklę ir kėbulą, kad tolygiai paskirstytų vilkimo jėgą ir sumažintų pavojų pažeisti Jūsų automobilį. Kai jo nereikia, kablį galima nuimti. Horizontalus, su elektros prijungimo rinkiniu 7 polių.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1355 €
 • NUIMAMAS VILKIMO KABLYS BENZININIAM MODELIUI

  Integruotas į IS važiuoklę ir kėbulą, kad tolygiai paskirstytų vilkimo jėgą ir sumažintų pavojų pažeisti Jūsų automobilį. Kai jo nereikia, kablį galima nuimti. Horizontalus, su elektros prijungimo rinkiniu 7 polių.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1407 €
 • VĖJO DEFLEKTORIAI

  Važiuojant atvirais langais, aerodinaminės formos deflektoriai užtikrina patogumą, sumažindami triukšmą ir turbulenciją salone.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  734 €
 • RATLANKIŲ UŽRAKTAI

  Pakeičiant po vieną veržlę ant kiekvieno rato Lexus ratlankio užraktu, sustiprinama ratų apsauga.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  52 €
 • DURELIŲ RANKENĖLIŲ APSAUGINĖS PLĖVELĖS, 4 VNT.

  Visiškai apgaubia durelių rankenėlės suėmimo vietą. Nepastebima plėvelė puikiai apsaugo rankenėlę nuo įbrėžimų, atsirandančių dėl pirštinių, žiedų ir raktų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  61 €

TRYKŠTANTIS VERŽLUMU, BŪDINGU IŠSKIRTINIAMS F SERIJOS AUTOMOBILIAMS

Naujasis IS 200t Sport išsiskiria įspūdingu dinamišku išorės ir vidaus dizainu, prie kurio puikiai dera 18 colių 5 stipinų lengvojo lydinio ratlankiai. Šildomos priekinės sėdynės užtikrina tvirtą šoninę atramą atliekant posūkius ir yra nepamainomos leidžiantis į ilgesnes keliones. Dviejų zonų elektroninė klimato kontrolės sistema nepriekaištingai reguliuoja temperatūrą salone.

Lexus IS200t_18 COLIŲ LENGVOJO LYDINIO ratlankiai

18 COLIŲ LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI

Lengvojo lydinio ratlankiai su juoda chromuota apdaila sukuria su niekuo nesupainiojamo rafinuoto sportinio automobilio įvaizdį.

Lexus IS200t_JUODI VEIDRODĖLIAI

JUODI VEIDRODĖLIAI

Juodi durelių veidrodėliai išryškina dinamišką naujojo IS 200t Sport siluetą.

Lexus IS200t_JUODOS VERPSTO FORMOS groteles

JUODOS VERPSTO FORMOS GROTELĖS

Ypač tamsios verpsto formos grotelės – efektingas naujojo IS 200t Sport išvaizdos akcentas.

KVAPĄ GNIAUŽIANTI VAIRAVIMO PATIRTIS

Adaptyvioji kintamojo veikimo pakaba ir lenktyninių automobilių įkvėpta vairo sistema suteikia nepakartojamų potyrių. Naujasis IS 200t F SPORT su išskirtinėmis tamsiomis akytojo tinklelio grotelėmis su F motyvu ir 18 colių lengvojo lydinio ratlankiais yra ryškesnis nei iki šiol. Išorės stilių papildo vidaus apdaila – Dark Rose odinės sportinės sėdynės, perforuotos odos vairas ir perforuoti aliumininiai pedalai, perimti iš lenktyninių automobilių.

Mindaugas Kraujutis

Lexus pardavimo vadovas

Marius Sargūnas

Lexus pardavimo konsultantas

Rimvydas Naujalis

Lexus pardavimo vadybininkas