nuotrauka

IS 300h

SPORTINIS SEDANAS, IŠSISKIRIANTIS DRĄSAUS DIZAINO IR ĮSPŪDINGŲ TECHNOLOGIJŲ DERME

Vidutinė CO2 emisija (g/km)
97
Vidutinės degalų sąnaudos (l/100 km)
4,2
Pagreitėjimas iki 100 km/h (sek.)
8,3
Maksimalus greitis (km/h)
200

nuo

39 140€

Bandomasis važiavimas

Registruokis

IS 300h

IŠSISKIRKITE IŠ MINIOS

NAUJAS IŠRAIŠKINGAS SPORTINIS SEDANAS NEPALIKS ABEJINGŲ

Šis naujas IS modelis, gaminamas mūsų apdovanotoje Tahara gamykloje Japonijoje, atidžiai prižiūrint Takumi meistrams, pakeri ne tik savo išvaizda, bet ir išskirtinėmis dinaminėmis savybėmis. Automobilio išorę puošia ryškios Lexus verpsto formos grotelės ir patrauklūs LED žibintai, o jo salone žvilgsnis užkliūva už 10,3 colio centrinio ekrano, odinių sėdynių su dailiomis siūlėmis ir lazeriu išgraviruotų medinių intarpų.

Tai vienas ekonomiškiausių šiandien siūlomų sportinių sedanų: dėl įdiegtos populiariausios pasaulyje hibridinės technologijos jo degalų sąnaudos tesiekia 4,2 l/100 km*, o išskiriamo CO2 kiekis sudaro tik 97 g/km*.

* Pateikti Eco komplektacijos modelių rodikliai.

nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka

Automobilio ypatybės

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE IS 300h

 • IS 300h VAIRAVIMAS

  IS 300h – smagus vairuoti ir nepaprastai komfortiškas automobilis. Todėl jis yra tikras džiaugsmas vairuotojui ir keleiviams. Dėl pritaikytos tvirtesnės važiuoklės užtikrinamas tikslesnis valdymas. Be to, įrengus daugiasvirtę galinę pakabą, automobilis geriau sukimba su kelio danga ir klusniau vykdo komandas. Dėl įdiegtų pažangių aerodinaminių sprendimų šis ypač greitai reaguojantis sedanas nepaprastai tyliai rieda.

 • VIDUS

  IS 300h modeliai ištobulinti profesionalių Takumi meistrų, turinčių ne mažiau nei 20 metų patirtį dirbant su Lexus automobiliais. Įlipus į šio automobilio vidų, neįmanoma nepastebėti rafinuotų apdailos elementų, tokių kaip mediniai intarpai ar dailaus dizaino centrinis analoginis laikrodis. Keliaudami kartu su savo keleiviais galėsite mėgautis komfortiška aplinka, kurią sukuria ištaigingos odinės sėdynės, didesnė erdvė keleivių kojoms ir patogiai nulenkiamos galinės sėdynės stambiems daiktams gabenti.

  VIDUS

  IS 300h modeliai ištobulinti profesionalių Takumi meistrų, turinčių ne mažiau nei 20 metų patirtį dirbant su Lexus automobiliais. Įlipus į šio automobilio vidų, neįmanoma nepastebėti rafinuotų apdailos elementų, tokių kaip mediniai intarpai ar dailaus dizaino centrinis analoginis laikrodis. Keliaudami kartu su savo keleiviais galėsite mėgautis komfortiška aplinka, kurią sukuria ištaigingos odinės sėdynės, didesnė erdvė keleivių kojoms ir patogiai nulenkiamos galinės sėdynės stambiems daiktams gabenti.

SAUGOS ĮRANGA

Jūs galite užsisakyti naują Lexus IS 300h su mūsų novatoriška Lexus Safety System+ saugos įranga. Tai įspūdingas technologijų komplektas, kurį sudaro priešavarinės saugos, adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo, važiavimo krypties išlaikymo ir kontrolės bei automatinė tolimųjų šviesų sistemos.

18 COLIŲ LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI

Šie ratlankiai su daugybe stipinų ir patrauklia metalo blizgesio apdaila išryškina dinamišką automobilio charakterį.

ADAPTYVIOJI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA

Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema palengvina vairavimą: ji pritaiko automobilio greitį, palaikydama nustatytą atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės.

NEMATOMŲ ZONŲ MONITORIUS

Radiolokaciniai įrenginiai fiksuoja gretimose eismo juostose važiuojančias transporto priemones, kurių nesimato durelių veidrodėliuose, ir įspėja vairuotoją, kai nematomoje zonoje pasirodo automobilis.

AŠTUONIOS ORO SAUGOS PAGALVĖS

Vairuotoją ir keleivius saugo aštuonios oro saugos pagalvės. Vairuotojui ir priekiniam keleiviui apsaugoti įrengtos dviejų išsiskleidimo lygių galvos oro saugos pagalvės, o per visą salono ilgį iš abiejų pusių keleivius saugo užuolaidinės oro saugos pagalvės.

VAŽIAVIMO KRYPTIES IŠLAIKYMO IR KONTROLĖS BEI AUTOMATINĖ TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ SISTEMOS

Už galinio IS 300h vaizdo veidrodėlio įrengta kamera, kuria naudodamasi sistema gali įspėti vairuotoją, kai automobilis ima keisti judėjimo kryptį.

Kai važiuojant tamsiu paros metu sistema aptinka kitą automobilį, automatiškai įjungiamos IS 300h artimosios šviesos.

PASIKELIANTIS VARIKLIO DANGTIS

Susidūrus su pėsčiuoju, jutikliai aktyvuoja smūgį sugeriantį variklio dangtį ir jis pasikelia, kad būtų sumažinta sužalojimų rizika.

PRIEŠAVARINĖS SAUGOS SISTEMA, PĖSČIŲJŲ FIKSAVIMO FUNKCIJA

Milimetrinių bangų radaras ir borto kompiuteris įvertina susidūrimo iš priekio riziką ir įspėja vairuotoją, kai yra didelė rizika. Kai susidūrimas yra neišvengiamas, automobilis automatiškai pristabdomas ir įtempiami priekiniai saugos diržai.

Sistemai aptikus pėsčiąjį, IS 300h automatiškai pristabdomas, kad būtų išvengta susidūrimo.

PERSPĖJIMO APIE IŠ GALO ARTĖJANČIAS TRANSPORTO PRIEMONES SISTEMA

Važiuojant atbuline eiga, nematomų zonų monitorius fiksuoja artėjančias transporto priemones ir įspėja apie jas vairuotoją.

PAGALBINĖ KELIO ŽENKLŲ ATPAŽINIMO SISTEMA

Naudodamasi ant priekinio lango įrengta kamera, sistema fiksuoja kelio ženklus ir informuoja vairuotoją pateikdama pranešimus ekrane.

DIDELĖS RAIŠKOS EKRANAS

Patogioje vietoje įrengtas platus 10,3 colio didelės raiškos ekranas palengvina vairavimą. Jis valdomas balso komandomis arba Remote Touch nuotoliniu valdikliu. Padalytame ekrane vienu metu gali būti pateikiama įvairių įrenginių informacija.

LAZERIU IŠGRAVIRUOTI MEDINIAI INTARPAI

IS 300h medinė apdaila išgraviruota naudojant naujovišką lazerinę technologiją, kuri leidžia išgauti dailų linijinį raštą.

LEXUS PREMIUM NAVIGACIJOS SISTEMA

Lexus Premium navigacijos sistema su ryškia trimate grafika, lankytinų vietų paieškos funkcija ir daugybe žemėlapio vaizdavimo parinkčių padės lengvai pasiekti paskirties vietą. Ji gali pateikti nurodymus per QR kodą ir pastačius automobilį, kad rastumėte objektą pėsčiomis.

REMOTE TOUCH VALDIKLIS

Intuityvi sąsaja su centre įrengtu multimedijos sistemos ekranu reaguoja vienu spustelėjimu. Ergonomišku Remote Touch nuotoliniu valdikliu patogu naudotis – kaip ir kompiuterio pele.

TVIRTAS SUKIBIMAS

Dėl tvirtos važiuoklės šis sedanas yra manevringas ir nepaprastai stabilus kelyje. Dvigubo trikampio balansyro pakaba priekyje ir daugiasvirtė pakaba gale lemia puikų sukibimą važiuojant tiesiai ir atliekant posūkius.

PAŽANGŪS AERODINAMINIAI SPRENDIMAI

Beveik plokščias kėbulo dugnas ir maži aptakai užtikrina nepriekaištingas aerodinamines savybes. Šie aptakai, pirmąkart pritaikyti F1 lenktyniniuose automobiliuose, įtraukia oro srautus į vidų, kad IS 300h lengviau įveiktų oro pasipriešinimą. Jie padeda sumažinti degalų sąnaudas ir vėjo keliamą triukšmą.

RYŠKIOS VERPSTO FORMOS GROTELĖS

Naujajam IS 300h būdingos dinamiškesnės verpsto formos grotelės, kurios vizualiai sumažina svorio centrą ir sustiprina automobilio sportinį įvaizdį.

VAŽIAVIMO REŽIMO PASIRINKIMO FUNKCIJA

Pasirinkus ECO režimą, į aplinką patenka mažiau teršalų ir sutaupoma degalų. Kasdienėms išvykoms tinkamiausias yra NORMAL režimas, kuris suderina galią, ekonomiją ir komfortą. SPORT režimas leidžia mėgautis dar greitesne automobilio reakcija.

LED PRIEKINIAI ŽIBINTAI

Rafinuoti L formos LED priekiniai žibintai, kuriuos išryškina Lexus charakteringos LED dieninės šviesos, IS 300h automobiliui suteikia unikalų braižą.

LED GALINIAI ŽIBINTAI

Trisluoksniai L formos LED galiniai žibintai sukuria krištolo skaidrumo apšvietimą, kuris yra gerai matomas paskui važiuojančių automobilių vairuotojams.

IŠTOBULINTA PAKABA

Adaptyvioji kintamojo veikimo pakaba sumaniai kontroliuoja keturių ratų amortizavimo jėgą, užtikrindama didesnį vairavimo malonumą ir komfortą.

Kainos ir komplektacija

IS 300h Comfort
komplektacija

Kaina nuo:

39 140€

Bazinei IS 300h COMFORT komplektacijai priklauso:

 • 16 colių lengvojo lydinio ratlankiai su 5 plačiais stipinais ir 205/55 R16 padangomis
 • Bi-LED priekiniai žibintai
 • 7 colių Lexus Media Display sistema

 • Tekstilinė apdaila, Tahara apmušalai

Lexus IS300h techniniai duomenys

IS 300h EXECUTIVE
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

42 160€

IS 300h EXECUTIVE komplektacijai, papildančiai COMFORT komplektaciją, priklauso:

 • Pilnai beraktė (priekinės durelės / bagažinės dangtis) atrakinimo ir užvedimo sistema „Smart Entry &Start“
 • Elektroninė 2 zonų (kairėje / dešinėje) klimato kontrolės sistema (su reguliuojamos galios S-Flow rėžimu)
 • Savaime tamsėjantis elektrochromatinis „auto“ salono galinio vaizdo veidrodėlis
 • Valytuvų lietaus daviklis su reguliuojamu jautrumu
 • 17 colių 5 dvigubų stipinų šviesūs, sidabro spalvos lengvojo lydinio ratlankiai su 225/45R17 padangomis

 • Šildomas vairas (su 15 minučių veikimo intervalu)
 • Priekinė ir galinė garsinė parkavimo sistema su vizualizacija borto kompiuteryje ir Lexus Display Audio ekrane
 • Galinė parkavimo kamera su pagalbinėmis kreivėmis (stacionarios)

Lexus IS300h techniniai duomenys

IS 300h SPORT
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

42 860€

IS 300h SPORT komplektacijai, papildančiai EXECUTIVE komplektaciją, priklauso:

 • 18 colių 5 stipinų „X Black“ dizaino lengvojo lydinio ratlankiai su padangomis 225/40 R18 priekyje ir 255/35 R18 gale
 • Juodos spalvos priekinės grotelės
 • Juodos spalvos išorinių veidrodėlių dangteliai

 • „NUANCE BLACK“ interjeras: juodos spalvos interjeras / „Dark garnet“ durys, centrinė konsolė ir sėdynių intarpai su „Dark garnet“ įsiūvais

Lexus IS300h techniniai duomenys

IS 300h F SPORT
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

46 150€

IS 300h F SPORT komplektacijai, papildančiai EXECUTIVE komplektaciją, priklauso:

 • F-SPORT išorės elementai: erdvinės „3D“ L-finesse akyto tinklelio radiatoriaus grotelės / papildomai praplatinti priekinio bamperio apatiniai kampai / F SPORT logo ant priekinių sparnų / 18 colių 10 stipinų tamsaus chromo spalvos lengvojo lydinio ratlankiai su padangomis: priekyje 225/40R18 // gale 255/35R18
 • F-SPORT sėdynės: „RECARO®“ stiliaus priekinės sėdynės / elektra valdomos 8 kryptimis priekinės sėdynės (su juosmens srities valdymu vairuotojui)
 • F-SPORT vidaus elementai: „Judantis/perstumiamas“ superautomobilio LEXUS L-FA prietaisų skydelis (pilnai skystų kristalų TFT technologija) / 3-jų stipinų perforuota oda aptrauktas vairas su F SPORT logo / LEXUS logo ant priekinių durelių slenksčių plokštelių / juodos spalvos salono lubų apdaila / sidabro spalvos salono apdailos elementai / aliumininiai pedalai su kiaurymėmis / FSport stiliaus TEKSTILINIAI sėdynių apmušalai su kontrastingomis dekoratyvinėmis siūlėmis / perforuota oda aptraukta F Sport stiliaus pavarų perjungimo svirtelė

 • Diodiniai Multiple-LED priekiniai žibintai: artimos / tolimos šviesos su automatiniu apšvietimo lygio palaikymu, žibintų apiplovimas aukšto slėgio srove
 • Lexus Safety System+: atstumo palaikymo sistema ACC iki priekyje važiuojančio automobilio (reguliuojama distancija, automobilį pristabdo iki 40 km/h likutinio greičio) / automatinė tolimųjų šviesų sistema (AHB) / Eismo juostos linijų kirtimo perspėjimo ir vairo korekcijos sistema (A-LKA) / nuovargio atpažinimo sistema (SWAY) / Kliūčių aptikimo ir smūgio prevencijos sistema su automatiniu diržų pritraukimu ir automobilio stabdymu (PCS) / eismo ženklų atpažinimo sistema (RSA)
 • Odinis priekinės centrinės konsolės paminkštinimas vairuotojo ir keleivio kojų atramai
 • Sportiškesnių charakteristikų pakaba (spyruoklės, amortizatoriai, stabilizatoriai)

Lexus IS300h techniniai duomenys

IS 300h F SPORT S
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

54 510€

IS 300h F SPORT S komplektacijai, papildančiai F SPORT komplektaciją, priklauso:

 • Papildomas Sport S+ rėžimas (vairas, amortizatoriai) kartu su adaptyvia pakaba AVS
 • Unikalaus dizaino F SPORT NAGURI aliuminio apdailos elementai
 • Odiniai salono apmušalai su ventiliuojamomis priekinėmis sėdynėmis (3 reguliavimo galingumai)
 • Elektra reguliuojamas vairas (su automatiniu atsitraukimu išpilant)
 • Elektrochromatiniai durelių veidrodėliai su „auto“ užsilenkimo funkcija (su nusilenkimu važiuojant atbulomis)
 • Elektra valdomos 8 kryptimis priekinės sėdynės (su juosmens srities valdymu vairuotojui) su 3 padėčių atmintimi vairuotojo pusėje

 • 10,3‘ colių spalvoto ekrano DVD Euronavigacija (44 Europos šalys) valdoma „pelyte“ (ne ratuku)
 • 15 garsiakalbių 835 vatų Mark Levinson® Premium Surround  aukščiausios kokybės erdvinio garso sistema su DVD grotuvu
 • „Nematomų zonų“ perspėjimo sistema (BSM) su „nematomų zonų“ skaneriu (po 15 metrų į šonus) važiuojant atbulomis (RCTA)

Lexus IS300h techniniai duomenys

IS 300h LUXURY
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

52 880€

IS 300h LUXURY komplektacijai, papildančiai EXECUTIVE komplektaciją, priklauso:

 • Medžio apdailos LASER LINE WOOD elementai
 • Diodiniai Multiple-LED priekiniai žibintai: artimos / tolimos šviesos su automatiniu apšvietimo lygio palaikymu, žibintų apiplovimas aukšto slėgio srove
 • Lexus Safety System+: atstumo palaikymo sistema ACC iki priekyje važiuojančio automobilio (reguliuojama distancija, automobilį pristabdo iki 40 km/h likutinio greičio) / automatinė tolimųjų šviesų sistema (AHB) / Eismo juostos linijų kirtimo perspėjimo ir vairo korekcijos sistema (A-LKA) / nuovargio atpažinimo sistema (SWAY) / Kliūčių aptikimo ir smūgio prevencijos sistema su automatiniu diržų pritraukimu ir automobilio stabdymu (PCS) / eismo ženklų atpažinimo sistema (RSA)
 • Elektrochromatiniai durelių veidrodėliai su „auto“ užsilenkimo funkcija (su 3 padėčių atmintimis)
 • Elektra reguliuojamas vairas (su automatiniu atsitraukimu išpilant)
 • Aliuminiai dekoraciniai slenksčiukai atidarius dureles (tik priekyje)
 • Odinis priekinės centrinės konsolės paminkštinimas vairuotojo ir keleivio kojų atramai
 • Odiniai salono apmušalai su ventiliuojamomis priekinėmis sėdynėmis (3 reguliavimo galingumai)

 • Elektra valdomos 8 kryptimis priekinės sėdynės (su juosmens srities valdymu vairuotojui) su 3 padėčių atmintimi vairuotojo pusėje
 • 10,3‘ colių spalvoto ekrano DVD Euronavigacija (44 Europos šalys) valdoma „pelyte“ (ne ratuku)
 • 15 garsiakalbių 835 vatų Mark Levinson® Premium Surround  aukščiausios kokybės erdvinio garso sistema su DVD grotuvu
 • 18 colių „V-formos stipinų“ tamsaus chromo spalvos lengvojo lydinio ratlankiai su padangomis: priekyje 225/40R18 // gale 255/35R18
 • Plonas raktas „kortelė“
 • „Nematomų zonų“ perspėjimo sistema (BSM) su „nematomų zonų“ skaneriu (po 15 metrų į šonus) atbulomis (RCTA)
 • Galinio lango užuolaida (valdoma elektra, su automatiniu nusileidimu važiuojant atbulomis)

Lexus IS300h techniniai duomenys

Lizingas

LEXUS LIZINGAS įsteigtas tiems, kurie vertina laiką, patogumą, individualų dėmesį klientams.

LEXUS LIZINGAS padės tapti naujojo LEXUS automobilio savininku itin patogiai, nes su lizingu susijusius dokumentus tvarko LEXUS pardavimų vadybininkas, todėl Jums nereikės bendrauti su finansų įstaigomis patiems. Jūs taip pat neturėsite pildyti su lizingu susijusių dokumentų, kadangi LEXUS atstovas pasirūpins visomis smulkmenomis. LEXUS LIZINGAS yra ne tik patogi, bet ir greita paslauga – atsakymą dėl lizingo paprastai galime pateikti per kelias valandas.

LEXUS LIZINGAS sukūrė LEXUS skaičiuoklę, kuri padės Jums apskaičiuoti apytikslę lizingo mokesčių sumą. Funkcionali skaičiuoklė leidžia palyginti skirtingus modelius ir įrangą bei padeda išsirinkti Jūsų poreikius ir pageidavimus atitinkantį modelį.

Spalvos

Pasirinkite spalvą

Black
212
Red
3T2
Deep Blue
8X5
Graphite Black
223
Mercury Grey
1H9
Morello Red
3R1
Satin Silver
1J4
Sonic Titanium
1J7
Sonic White
085
F White
083 (F Sport)
Sapphire Blue
8X1 (F Sport)

Galerija

Aksesuarai

 • NUOTOLINIS VARTŲ AUTOMATIKOS VALDYMAS

  Galimos spalvos: juoda / smėlinė / pilka.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  328 €
 • LEXUS suvenyrai

  Stilingi ir kokybiški LEXUS suvenyrai – puiki dovana LEXUS ženklo gerbėjams.

  Suvenyrų asortimento ieškokite čia

  NUO 4 €
 • STIKLŲ TAMSINIMAS

  Tik galinės durelės ir galinis stiklas.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  nuo 98 €
 • NAVIGACIJOS ŽEMĖLAPIŲ ATNAUJINIMO MICRO SD KORTELĖ

  44 Europos šalys, įskaitant Rusiją ir Turkiją. Navigacijos žemėlapiai, informacija apie greičio apribojimus, greičio matavimo kameras, kelio juostas, RDS-TMC fiksuojamus eismo kamščius bei lankytinas vietas. Žemėlapio animacija su 3D efektais (pastatai, lankytinos vietos ir pan.)

  270 €
 • APSAUGOS SISTEMOS PRIEDAS SKYBRAKE

  Tinka antro lygio kasko draudimui.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  320 €
 • BAGAŽINĖS ĮKLOJIMAS

  Iš tvirto lankstaus plastiko pagamintas įklotas neslystančiu paviršiumi puikiai apsaugo bagažinės dangą nuo purvo, nešvarumų, smėlio ir skysčių.

  100 €
 • PRIEKINIAI PURVASAUGIAI

  Priekinių arkų apsaugos nuo vandens, purvo ir akmenukų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  79 €
 • GALINIAI PURVASAUGIAI

  Galinių arkų apsaugos nuo vandens, purvo ir akmenukų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  96 €
 • GALINIS SPOILERIS

  Galinis spoileris skirtas gerinti automobilio aerodinamines savybes, didinti automobilio korpuso aptakumą, pasitelkus oro srautus, prispausti galinę automobilio dalį prie kelio, padidinti galinių ratų sukibimą esant dideliam greičiui.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  866 €
 • GALINIO BUFERIO APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima galinio buferio apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka buferio kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  89 €
 • PELENINĖ

  Yra tinkama vieta saugoti vartų nuotolinio valdymo pultelį ar tiesiog sudėti popierėlius nuo saldainių.

  23 €
 • BAGAŽINĖS TINKLELIS, VERTIKALUS

  Be galo paprastas, bet labai praktiškas daiktas. Tinklelis užkabinamas ant bagažo skyriuje įrengtų kabliukų. Ame ypač patogu laikyti smulkius daiktus.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  56 €
 • BAGAŽINĖS TINKLELIS, HORIZONTALUS

  Bagažo skyriuje slankiojančio krepšio ar dėžės keliamas triukšmas gali trukdyti saugiai vairuoti. Horizontalusis tinklelis padės išvengti šios problemos neleisdamas daiktams pajudėti iš vietos.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  56 €
 • ŽIEMINIŲ RATŲ KOMPLEKTAS 17″

  Padanga Bridgestone Blizzak WS80 225/45R17 94H

  1652 €
 • LENGVOJO LYDINIO RATLANKIS PODIUM 16″

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro spalvos apdaila suteikia automobiliui individualumo. Kaip ir visi Lexus lengvojo lydinio ratlankiai, jie skrupulingai ištobulinti, kad būtų tvirti ir optimaliai subalansuoti. Be slėgio daviklių.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  260 €
 • LENGVOJO LYDINIO RATLANKIS 17″

  Išraiškingi 6 stipinų ratlankiai su sidabro spalvos apdaila suteikia automobiliui individualumo. Kaip ir visi Lexus lengvojo lydinio ratlankiai, jie skrupulingai ištobulinti, kad būtų tvirti ir optimaliai subalansuoti.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  264 €
 • VERŽLĖS F SPORT RATLANKIAMS

  Rinkinį sudaro 16 ilgasriegių ir 4 užraktai.

  190 €
 • LEXUS HOTSPOT

  Šis maršrutizatorius užtikrina WiFi ryšį Jūsų automobilyje, leidžiantį vienu metu prisijungti prie navigacijos sistemos ir kitų keturių įrenginių, kuriuose yra WiFi funkcija, tokių kaip telefonas, planšetė ir nešiojamasis kompiuteris.

  376 €
 • PADANGŲ SANDARINIMO RINKINYS

  Kompresoriaus ir skystos gumos rinkinys skirtas avariniam bekamerinių padangų remontui.

  78 €
 • NUOTOLINIS AUTOMOBILIO UŽVEDIMAS

  Skirtas šildymui/vėdinimui, veikia iki 10 minučių.

  1160 €
 • KET EKSPLOATACINIS PAKETAS

  Į kainą įskaičiuoti: automobilio paruošimas; registracija; numeriai; TA 36 mėn.

  145 €
 • APŠVIESTOS SLENKSČIŲ PLOKŠTELĖS

  Lexus slenksčių plokštelės yra stilinga vidaus dizaino ypatybė, apsauganti durelių slenksčio dažytą paviršių nuo įbrėžimų. Šlifuotą aliuminio apdailą išryškina subtilus baltas logotipas.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  509 €
 • LEXUS NAVIGACIJA

  Lexus navigacija pateikia keliavimo nurodymus per 44 Europos šalis, įskaitant Rusiją ir Turkiją. Sistema apima navigacijos žemėlapius, informaciją apie greičio apribojimus, greičio matavimo kameras, kelio juostas, RDS-TMC fiksuojamus eismo kamščius bei lankytinas vietas. 

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1069 €
 • TEKSTILINIAI KILIMĖLIAI

  Siūlomi juodi kilimėliai pagaminti iš garsą sugeriančio veliūro. Jie puikiai apsaugo salono dangą nuo nešvarumų ir atlieka pagalbinę garso izoliacijos funkciją. Vairuotojo kilimėlis turi fiksatorius, kurie jį pritvirtina, kad neslidinėtų. 4 vnt.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  124 €
 • GUMINIAI KILIMĖLIAI

  Šie kilimėliai – patikima salono dangos apsauga nuo purvo, nešvarumų, smėlio ir dulkių. Kilimėlis vairuotojo pusėje turi fiksatorius, kurie jį pritvirtina, kad neslidinėtų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  94 €
 • KĖDUTĖ KID

  Nuo 15 kg iki 36 kg / nuo 4 metų iki 12 metų.

  248 €
 • KĖDUTĖ BABY SAFE PLUS

  Nuo gimimo iki 13 kg.

  318 €
 • ĮTAMPOS TRANSFORMATORIUS ŠALTADĖŽEI

  220 V / 12 V

  88 €
 • SULANKSTOMO DVIRAČIŲ LAIKIKLIO KREPŠYS

  Kai dviračių laikiklio nenaudojate, jį galite sulankstyti ir padėti saugoti ar transportuoti tvirtame, speciliai šiam laikikliui sukurtame krepšyje.

  34 €
 • DVIRAČIŲ LAIKIKLIS

  Dviems dviračiams vežti, tvirtinamas ant vilkimo įtaiso, 13 kontaktų elektros instaliacija.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  323 €
 • NUIMAMAS VILKIMO KABLYS BENZININIAM MODELIUI

  Integruotas į IS važiuoklę ir kėbulą, kad tolygiai paskirstytų vilkimo jėgą ir sumažintų pavojų pažeisti Jūsų automobilį. Kai jo nereikia, kablį galima nuimti. Vertikalus, su elektros prijungimo rinkiniu 13 polių.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1469 €
 • LEXUS AUSINĖS

  Bluetooth sąsają turinčios ausinės gali prisijungti prie išmaniųjų įrenginių, todėl kelionės metu Jūsų kce">viai pres klas-usi isavyboėn.galis rimuzos-vnešukdytidamkilitms d/p>

  1465€
 • VERS

  YrLkiko nugažinės jer suįngimoa vi ga12V lizd, kad togėragei/geias, šmalių elbaisad rš, tvbaisaalis. Vemplektasjamussu moikidu,kirtasurijungim pr tuie itomobilio palizdo. Talpa pa25aliti.jp a tilima ė, uriparuiu patu J sualisti sa(14 l lias šyriuis p) sualisti sa(11 l lias šyriuis p)

  > 14491

 • SULANKSTOMO DKIKDĖŽEI

  YrPktiškas r padtogiengvoj subankstyto naiktamsžės todėl kenaudojate nuieuimųpagapistom vietos i. Pkiai apnka buulkius eliktam laikikui/vugažinės je. Dktamsiuiekasibatytor nešedas-oliugažinėselionės metu J. Dydis: 475 x 335 x 200 mm/p>

  78 €
 • VEDANGŲ SAIKIKY MICAIŠAIh2>

  Šie kimškiaiengisaJu pajutogi apnnsportuoti tvdangųabei latvarkgai ijasavyndlius i.

  24 €

 • VEREMONTIAI K DAŽ Kh2>

  Skirtasfijualis,i inedeliamuirbulądažyt elikos apdektaiui. Pangikamkigalbiutomobilio korbulądažyt elalvos apkėl. nkinįyjeržytair palas da2 x 9 ml/p>

  145€

 • VERIDAUSPSAUGIN/h2>

  LeVinio raxus naProTect rmacul, ueciliiai subrtas dimuam b plavz.,utomobilio kosėdy- pakstilineir kitmėliai mapsauga i.

  i>p>

  14 €

 • LENGVOJO LYDINIO RATLANKIS SASAUGIN/h2>

  Lexus naProTect silic parugrinduagaminta inga Brsaugo sangvojo lydinio ratlankiai pavojšių nuo įžym ir 4 o sėd, toatsitlndčio elil kestabmo pulkių. kelio juikos ap opt spaąlyg.

  i>p>

  > 5091

 • LEALGAIKIKĖ KĖBULOASAUGIN/h2>

  Lexus naProTect danas-okasgoti arpirmėsekaors dangyt el sualone- palgų revenaizd, Vertikmas ontlekintiiu giaiu jieuimvyndana Wiviršiumikelirintk apirtinu dasilic parugrindjuikosakurie rsaugo sao įt rš-vnet s, tirplių.

  i>p>

  > 503 €

  div>
 • VEDANGŲ SASLĖG R DAVLIS< KOMPLEKTAS 1, 4 VNT.h2>

  Padanga slengio dantakros yrstema ap(TPMS)atavjamuitekenu osadangų šyngioįr panerspėmuinaizdtiiu signalukad iadangų šyngioisavažinėmui25 %r dėgiai u/p>

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  260 €

 • PADNKIŠETS F IKIKLIS

  DvReguus ija daryianobet 2 V

  i>p>

  > 11601

  VESTOGO GAŽINĖS TOURING 600 (pilka)h2>

  Inttin liasierodinamineškoizaino ypstogiugažinėspač patraversažiuokljt viatostogtot

  i>p>

  > 1145€

 • SULTOGO GAŽINĖS 420Lh2>

  Inttin liasierodinamineškoizaino ypstogiugažinėspač patraversažiuokljt viatostogtot

  i>p>

  > 114 €

 • VESTOGO GAŽINĖS TOURING 600 (odi abetlizgi)h2>

  Inttin liasierodinamineškoizaino ypstogiugažinėspač patraversažiuokljt viatostogtot

  i>p>

  > 11501

 • VESTOGO GAŽINĖS PACIFIC 200h2>

  Inttin liasierodinamineškoizaino ypstogiugažinėspač patraversažiuokljt viatostogtot

  i>p>

  > 114 €

 • NUIMAMAS VILKIMO KABLYS BEHIBRIDIAM MODELIUI

  Integruotas į IS važiuoklę ir kėbulą, kad tolygiai paskirstytų vilkimo jėgą ir sumažintų pavojų pažeisti Jūsų automobilį. Kai jo nereikia, kablį galima nuimti. Verizontalusissu elektros prijungimo rinkiniu 13 polių.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  146917
 • NUIMAMAS VILKIMO KABLYS BEHIBRIDIAM MODELIUI Integruotas į IS važiuoklę ir kėbulą, kad tolygiai paskirstytų vilkimo jėgą ir sumažintų pavojų pažeisti Jūsų automobilį. Kai jo nereikia, kablį galima nuimti. Verizontalusissu elektros prijungimo rinkiniu 137olių.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  14635€
  NUIMAMAS VILKIMO KABLYS BENZININIAM MODELIUI

  Integruotas į IS važiuoklę ir kėbulą, kad tolygiai paskirstytų vilkimo jėgą ir sumažintų pavojų pažeisti Jūsų automobilį. Kai jo nereikia, kablį galima nuimti. Verizontalusissu elektros prijungimo rinkiniu 137olių.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  146407
 • PAVĖJO DEFKTASORI

  ŠViuokljt viatračis lgųa, įrodinamines mermac apdekktroiausižtikrina Wijutogum, kamažintdamkiurtukšm ir suturląenją aplono e

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  147 €
 • VERLANKIS SAUŽRAKTAIh2>

  Padakčio t vipoienu apverž irt vitekenu oatlaraxus natlankiaiožraktaiukamai Jpramas atla keapuga n/p>

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  5092
 • VEDURES< K RKISENLIAIŲASAUGINĖS

  PaViskas rsagaubiaurelių sltlnkes ls yrsul mmoienut, VeNeskitebųpagls vės uikiai apsaugo satlnkes lsuo įbrėžimų. toatsitlndčio elil kepirš, ų, toimed.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  5061

 • div>
r-access a-more iv class="col-md-4 5alimlery-more-line
div> div> div> div> div> div> div> lv class="ron> ekep> ek-defaul> lv class="ron> ek-heanamg ek-title lass="ron> ek-l-mlsaue l-mlsaue" titlealimlery-title

Kreipkels yrį msų auvadyb ųnkusm/h3>div> w-car-enac>s -nerso>magg MtdauabeKraujutisspan> >Lexus napandimo davadovasp> liv> El. p. mtdauab@totoja.lt/llia
Tel. 8 37 408033lia
Mob. +370 687 84848lia
-nerso> Maus, Sargūnasspan> >Lexus napandimo dakonsul>aenasp> liv> El. p. maus, .sargunab@totoja.lt/llia
Tel. 8 37 408033lia
Mob. +370 609 71292lia
-nerso> RimvydabeNaujalisspan> >Lexus napandimo davadyb ųnkasp> liv> El. p. rimvydab.naujalis@totoja.lt/llia
Tel. 8 37 408033lia
Mob. +370 686 20704lia
p liv> div> div> pp lv class="ron> ekep> ek-defaul> ek-title IS00w"h SPORTm/h3> p liv> liv> dg wic="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/1/xus n-IS0w"h-Srtuopg" c div> dv class="col-enain r DINASIŠKA IŠORĖ IR IŠSKIRTIO RADIZAINO VID

div> liv>

Padatogi lialistom viie ikfs mesėdy-s yrsutkia, uikiai iratram irlio auja/u tolim naatstumui. iems pazon elektros nėspkma ntdantakros yrstema apneie ikškinamai reguus ijaeksmneralro. aplono e< Papistomai kplektasjamussuxus naPrem um nimogija.oyrstema apdėtisengvoj sunusigtot ki 13ikia, m vietos i.p>

three-l-m

Padg wiass="coalignno eize-pofulwp-poage" -3452src="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/1/xus n-IS0w"h-JUODI-VEIDRODLIAIAIpg" clt="" xus naIS0w"h-JUODI VEIDRODLIAIAI"idth="350"5height="21023srcset="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/1/xus n-IS0w"h-JUODI-VEIDRODLIAIAIpg" 00w5 http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/1/xus n-IS0w"h-JUODI-VEIDRODLIAIAI00x214.9pg 300w" sizes="(max-width: 32005) 100vw, 32005) /> p>

Padg wiass="coalignno eize-pofulwp-poage" -3453src="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/1/xus n-IS0w"h-JUODOS-VERPSTO-FORMOS-GROTĖS<1pg" clt="" xus naIS0w"h-JUODOS VERPSTO FORMOS GROTĖS<1"idth="350"5height="21023srcset="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/1/xus n-IS0w"h-JUODOS-VERPSTO-FORMOS-GROTĖS<1pg" 00w5 http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/1/xus n-IS0w"h-JUODOS-VERPSTO-FORMOS-GROTĖS<100x214.9pg 300w" sizes="(max-width: 32005) 100vw, 32005) /> p>

liv> IS00w"h F SPORTm/h3> p liv> liv> dg wic="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/1/xus n-IS-0w"h-F-SPORT.pn c div> dv class="col-enain r SUPERAUTOMOBIL RADVASI/h2>

>

PaF SPORT vairisukuanerrma tos i šapdl wau pane i lyne deri/uaiavojar paerngimo risrtines yrzaino asumarie eįkvepiaios auyloinaml seapntik apįspūd,/ Šia ermoliayjerrengintir panerrma tilt=ium ųni pasedalai,anerti. šma lenktyne- patomobilio .

three-l-m laahrefhttp://www.autotoja.lt/lexus/wpf-yloin-moliamai/">umaintokelk giai u lia ap ifuyloinliv>

v class="cobutton-xus/w">laahrefhttp://wwlt.carntefig.xus/wt/lexlexle?IS/5ebfef15-6ec8-4c6b-8e3e-98d885b476e4/ntefigure marplektasjakelk savolia
IS00w"h F yloinliv> p>

> liv> div> div> div> ppiiv> p liv> mv class="coalk-desktop-view mv class="cosiųleatab dv class="col-enain r lv class="row"> siųleamenu laahrefht#cbout"arbta-toggleropism IS00w"hlia < prass="ron-car-acexc">laahrefht#r-acecil">Aomobilio koypatė, slia < prass="ron-car-acecil">laahrefht#ice">-nnd-rple"aina ap oprplektasija.alia < prass="ron-car-acleasamg laahrefht#leasamg Liziųablia < prass="rol-mor">laahrefht#r-mor">Slvos alia < prass="ron-car-aclimlery">laahrefht#n-calimlery">Galera.a lia < prass="ron-car-access aoe is ">laahrefht#cess oire Aksesuarailia < prass="ron-catabpsubmenuatab laahrefht#n-catab1 >IS00w"h SPORTm/a < prass="ron-catabpsubmenuatab laahrefht#n-catab2">IS00w"h F SPORTm/a < s s lv class="rotab-phoja"> s lv class="rotab-title"> s lv class="rol-ntainer"> s lv class="rol-md-4 12 title gi lery-title extra-tab-title"> s lh3>IS 3w"h SPORT s lg wic="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/1/xus n-IS3w"h-Sloin.g" c lv class="rol-ntainer"> s s <<<<

DINAMIŠKA IŠORĖ IR IŠSKIRTINIO DIZAINO VIDUS << << << <<<<< s <<<<

Naujasis IS 3w"h Sloin sukurtas įkvėpimousemiantis iš mūsų Fuserijos sloinins mis charakteristikomis pasižyminčių aotomobilių. Kiekvien> salono detals , ne e kue os ne siliestumėte, byla.lpapie nene ekaišningą xus n kokybs – nkl odinio vairou ki išskirtins s tekstilins s apdailos.p> << <<<< s

Patogios šildomos ne ekins s sėdyns s suteikia puikią atramą keliaujant tolimus atstumus. Dviejų zonų ektasrontns k imato k-ntrols s sisuema nene ekaišningai reguliulja temperatūrą salone. Papildomai kplektasua.lmauxus n Premium navigacijos sisuema pads s lungvai nusigtotiu ki reikiamos vietos.p>

<< << <<<<< s <<<<

lg wiass="roalignnone size-full -coim>ge-3451" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/1/xus n-IS3w"h-18-COLIŲ-xENGVOJO-LYDINIO-ratnkiaiai.g" c altroxus n IS3w"h-18 COLIŲ LENGVOJO LYDINIO ratnkiaiai"iwidth="3w5" heighu="223" c="set="tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/1/xus n-IS3w"h-18-COLIŲ-xENGVOJO-LYDINIO-ratnkiaiai.g" 3w5w, tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/1/xus n-IS3w"h-18-COLIŲ-xENGVOJO-LYDINIO-ratnkiaiai-0w"x219.g" 3w"w" size"ro(max-width: 305px) 10wvw, 305px" />p> 18 COLIŲ LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI << <<<< s

lg wiass="roalignnone size-full -coim>ge-3452" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/1/xus n-IS3w"h-JUODI-VEIDRODĖLIAI.g" c altroxus n IS3w"h-JUODI VEIDRODĖLIAI"iwidth="3w5" heighu="223" c="set="tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/1/xus n-IS3w"h-JUODI-VEIDRODĖLIAI.g" 3w5w, tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/1/xus n-IS3w"h-JUODI-VEIDRODĖLIAI-0w"x219.g" 3w"w" size"ro(max-width: 305px) 10wvw, 305px" />p> JUODI VEIDRODĖLIAI dinamišką naujojo IS 3w"h Sloin siluetą.p>

<< <<<< s

lg wiass="roalignnone size-full -coim>ge-3453" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/1/xus n-IS3w"h-JUODOS-VERPSTO-FORMOS-GROTELĖS.g" c altroxus n IS3w"h-JUODOS VERPSTO FORMOS GROTELĖS"iwidth="3w5" heighu="223" c="set="tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/1/xus n-IS3w"h-JUODOS-VERPSTO-FORMOS-GROTELĖS.g" 3w5w, tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/1/xus n-IS3w"h-JUODOS-VERPSTO-FORMOS-GROTELĖS-0w"x219.g" 3w"w" size"ro(max-width: 305px) 10wvw, 305px" />p> JUODOS VERPSTO FORMOS GROTELĖS

<< << << lv clid="new-tab2c ass="roextra-tab< blackontent/u"> s s lv class="rotab-phoja"> s lv class="rotab-title"> s lv class="rol-ntainer"> s lv class="rol-md-4 12 title gi lery-title extra-tab-title"> s lh3>IS 3w"h F SPORT s lg wic="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/1/xus n-IS-3w"h-F-SPORT.pn c lv class="rol-ntainer"> s s <<<<

SUPERAUTOMOBILIO DVASIA << << <<<<< s <<<<

IS 3w"h F SPORT modelis sukurtas tos pačios aomandos, kuri štobulino LFA superaotomobilįa opišskirtins mis eksoadstacins mis savybėmis pasižyminči n Fuserijos aotomobilius,utods l jame įkūnymaušių nklstabių aotomobilių dvasia. Šiame išskirtinio dizaino dinamiškame aotomobilyje kaip papildom> įranga gi i būti kplektasua.lmauadaptyvioji kintamojo veikimo pakabaa opSPORT S+ reintmas dar didesniam vairavimoumalonumui patirti.p> << <<<< s

F SPORT vairas supperrmakltos odos apdailap oppe e jo pe deri/uas pavarų perjungimousvirtels s dizainaspsukuria įkvepiančios sloinins s aplinkos įspūdį. Šiame modelyje įrengtia opperrmaklti aliumininiai pedalai,pperimti iš lenktyninių aotomobilių.p>

<< << <<<<< s <<<<

psuintnokite daugiau apie f sloin << << <<<< s

sukplektasuakite savo
IS 3w"h F sloin p> << <<<< s

<< << << lv clid="k-ntaktai"iass="rol-ntainer ntenacts-block"> lv class="rorow title gi lery-title">

Kreipkits s įamūsų vadybininkus

s s lg wiwidth="466" heighu="60"" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/0/IMG_1287_edited_web2.g" c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" c="set="tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/0/IMG_1287_edited_web2.g" 466w, tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/0/IMG_1287_edited_web2-233x300.g" 233w" size"ro(max-width: 466px) 10wvw, 466px" /> << <<< s lv class="rosales-man>ger">xus n pardavimouvadovas<> < << <<<<< lv class="rosales-man>ger-ltenact"> s El. p. mtndaugas@totoja.lt/l
s Tel. 8 37 408033
s Mob. +370 687 84848
s << <<<<< << << <<<<< s lg wiwidth="466" heighu="60"" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/0/IMG_1280_edited_web.g" c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" c="set="tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/0/IMG_1280_edited_web.g" 466w, tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/0/IMG_1280_edited_web-233x300.g" 233w" size"ro(max-width: 466px) 10wvw, 466px" /> << <<< s << <<<xus n pardavimouk-nsulta/uas<> < << <<<<< lv class="rosales-man>ger-ltenact"> s El. p. mari n.sargunas@totoja.lt/l"ro l-md-4 5 ntenact-personoimg"> lg wiwidth="466" heighu="60"" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/0/IMG_1287_edig9 6122">Mob. +370 6g9 6122
s << <<<<< << << <<<<< s lg wiwidth="466" heighu="60"" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/0/IMG_1286_edited_web.g" c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" c="set="tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/0/IMG_1286_edited_web.g" 466w, tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/0/IMG_1286_edited_web-233x300.g" 233w" size"ro(max-width: 466px) 10wvw, 466px" /> << <<< s << <<<xus n pardavimouvadybininkas<> < << <<<<< lv class="rosales-man>ger-ltenact"> s El. p. rimvydas.naujalis@totoja.lt/l"ro l-md-4 5 ntenact-personoimg"> lg wiwidth="466" heighu="60"" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/0/IMG_1287_edi86 20704">Mob. +370 686 20704
s << <<<<< << << << s lv class="ro access-rowc / s lv class="rorow"> << <<<<< s s
 • s l!-- s lv class="rol-md-4 3"> s lg wiwidth="3w"" heighu="210" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/7/05/Nkltolinisovartu-aotomatikosovaldymas.g" c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" /> < << 328 € <<<<<< --> << s s s
 • s l!-- s lv class="rol-md-4 3"> s lg wiwidth="10w"" heighu="10w"" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/7/02/Suvenyrai.g" c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" c="set="tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/7/02/Suvenyrai.g" 10w"w, tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/7/02/Suvenyrai-0w"x300.g" 3w"w, tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/7/02/Suvenyrai-768x768.g" 768w, tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/7/02/Suvenyrai-6w"x600.g" 6w"w" size"ro(max-width: 10w"px) 10wvw, 10w"px" /> < << čia<>

  NUO 4 € <<<<<< --> << s s s
 • s l!-- s lv class="rol-md-4 3"> s lg wiwidth="35"" heighu="25"" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Stiklu-tamsinimas.g" c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" c="set="tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Stiklu-tamsinimas.g" 35"w, tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Stiklu-tamsinimas-0w"x214.g" 3w"w" size"ro(max-width: 35"px) 10wvw, 35"px" /> < << nkl 98 € <<<<<< --> << s s s
 • s l!-- s lv class="rol-md-4 3"> s lg wiwidth="35"" heighu="25"" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Navigacijos-Micro-SD-kortele-22.g" c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" c="set="tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Navigacijos-Micro-SD-kortele-22.g" 35"w, tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Navigacijos-Micro-SD-kortele-22-0w"x214.g" 3w"w" size"ro(max-width: 35"px) 10wvw, 35"px" /> < << 270 € <<<<<< --> << s s s
 • s l!-- s lv class="rol-md-4 3"> s lg wiwidth="32"" heighu="210" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Apsaugow-sisuemos-ne edas.g" c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" c="set="tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Apsaugow-sisuemos-ne edas.g" 32"w, tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Apsaugow-sisuemos-ne edas-0w"x197.g" 3w"w" size"ro(max-width: 32"px) 10wvw, 32"px" /> < << 320 € <<<<<< --> << s s s
 • s l!-- s lv class="rol-md-4 3"> s lg wiwidth="35"" heighu="25"" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/xus n-IS_Bagazines-iklojimas.g" c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" c="set="tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/xus n-IS_Bagazines-iklojimas.g" 35"w, tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/xus n-IS_Bagazines-iklojimas-0w"x214.g" 3w"w" size"ro(max-width: 35"px) 10wvw, 35"px" /> < << 10w € <<<<<< --> << s s s
 • s l!-- s lv class="rol-md-4 3"> s lg wiwidth="35"" heighu="25"" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Priekiniai-purvasaugiai-22.g" c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" c="set="tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Priekiniai-purvasaugiai-22.g" 35"w, tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Priekiniai-purvasaugiai-22-0w"x214.g" 3w"w" size"ro(max-width: 35"px) 10wvw, 35"px" /> < << 79 € <<<<<< --> << s s s
 • s l!-- s lv class="rol-md-4 3"> s lg wiwidth="35"" heighu="25"" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Gi iniai-purvasaugiai.g" c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" c="set="tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Gi iniai-purvasaugiai.g" 35"w, tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Gi iniai-purvasaugiai-0w"x214.g" 3w"w" size"ro(max-width: 35"px) 10wvw, 35"px" /> < << 96 € <<<<<< --> << s s s
 • s l!-- s lv class="rol-md-4 3"> s lg wiwidth="35"" heighu="25"" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Spoileris.g" c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" c="set="tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Spoileris.g" 35"w, tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Spoileris-0w"x214.g" 3w"w" size"ro(max-width: 35"px) 10wvw, 35"px" /> < << 866 € <<<<<< --> << s s s
 • s l!-- s lv class="rol-md-4 3"> s lg wiwidth="35"" heighu="25"" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Galinio-bamperio-apsaugine-plevele.g" c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" c="set="tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Galinio-bamperio-apsaugine-plevele.g" 35"w, tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Gi inio-bamperio-apsaugine-plevele-0w"x214.g" 3w"w" size"ro(max-width: 35"px) 10wvw, 35"px" /> < << 89 € <<<<<< --> << s s s
 • s l!-- s lv class="rol-md-4 3"> s lg wiwidth="35"" heighu="25"" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Pelenine.g" c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" c="set="tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Pelenine.g" 35"w, tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Pelenine-0w"x214.g" 3w"w" size"ro(max-width: 35"px) 10wvw, 35"px" /> < << 23 € <<<<<< --> << s s s
 • s l!-- s lv class="rol-md-4 3"> s lg wiwidth="35"" heighu="25"" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Bagazines-tinklelis-vertikalus-1.g" c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" c="set="tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Bagazines-tinklelis-vertikalus-1.g" 35"w, tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Bagazines-tinklelis-vertikalus-1-0w"x214.g" 3w"w" size"ro(max-width: 35"px) 10wvw, 35"px" /> < << 56 € <<<<<< --> << s s s
 • s l!-- s lv class="rol-md-4 3"> s lg wiwidth="35"" heighu="25"" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Bagazines-tinklelis-horiz-ntalus-1.g" c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" c="set="tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Bagazines-tinklelis-horiz-ntalus-1.g" 35"w, tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Bagazines-tinklelis-horiz-ntalus-1-0w"x214.g" 3w"w" size"ro(max-width: 35"px) 10wvw, 35"px" /> < << 56 € <<<<<< --> << s s <
 • s l!-- s lv class="rol-md-4 3"> s lg wiwidth="32"" heighu="210" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Komplektas-ziemi/iu-padangu.g" c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" c="set="tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Komplektas-ziemi/iu-padangu.g" 32"w, tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Komplektas-ziemi/iu-padangu-0w"x197.g" 3w"w" size"ro(max-width: 32"px) 10wvw, 32"px" /> < << 1652 € <<<<<< --> << s s <
 • s l!-- s lv class="rol-md-4 3"> s lg wiwidth="32"" heighu="210" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Lengvojo-lydinio-ratnkiais-Podium-16.g" c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" c="set="tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Lengvojo-lydinio-ratnkiais-Podium-16.g" 32"w, tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Lengvojo-lydinio-ratnkiais-Podium-16-0w"x197.g" 3w"w" size"ro(max-width: 32"px) 10wvw, 32"px" /> < << 26w € <<<<<< --> << s s s
 • s l!-- s lv class="rol-md-4 3"> s lg wiwidth="32"" heighu="210" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Lengvojo-lydinio-ratnkiais-17_2.g" c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" c="set="tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Lengvojo-lydinio-ratnkiais-17_2.g" 32"w, tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Lengvojo-lydinio-ratnkiais-17_2-0w"x197.g" 3w"w" size"ro(max-width: 32"px) 10wvw, 32"px" /> < << 264 € <<<<<< --> << s s s
 • s l!-- s lv class="rol-md-4 3"> s lg wiwidth="32"" heighu="210" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Verzles-F-Sport-ratnkiaiams.g" c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" c="set="tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Verzles-F-Sport-ratnkiaiams.g" 32"w, tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Verzles-F-Sport-ratnkiaiams-0w"x197.g" 3w"w" size"ro(max-width: 32"px) 10wvw, 32"px" /> < << 19w € <<<<<< --> << s s s
 • s l!-- s lv class="rol-md-4 3"> s lg wiwidth="32"" heighu="210" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/xus/w_hotspot.g" c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" c="set="tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/xus/w_hotspot.g" 32"w, tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/xus/w_hotspot-0w"x197.g" 3w"w" size"ro(max-width: 32"px) 10wvw, 32"px" /> < << 376 € <<<<<< --> << s s <
 • s l!-- s lv class="rol-md-4 3"> s lg wiwidth="35"" heighu="25"" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Padangos-riiainys.g" c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" c="set="tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Padangos-riiainys.g" 35"w, tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Padangos-riiainys-0w"x214.g" 3w"w" size"ro(max-width: 35"px) 10wvw, 35"px" /> < << 78 € <<<<<< --> << s s s
 • s l!-- s lv class="rol-md-4 3"> s lg wiwidth="32"" heighu="210" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Nkltolinisoaotomobilio-uzvedimas.g" c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" c="set="tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Nkltolinisoaotomobilio-uzvedimas.g" 32"w, tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Nkltolinisoaotomobilio-uzvedimas-0w"x197.g" 3w"w" size"ro(max-width: 32"px) 10wvw, 32"px" /> < << 116w € <<<<<< --> << s s s
 • s l!-- s lv class="rol-md-4 3"> s lg wiwidth="35"" heighu="25"" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/KET-1.g" c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" c="set="tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/KET-1.g" 35"w, tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/KET-1-0w"x214.g" 3w"w" size"ro(max-width: 35"px) 10wvw, 35"px" /> < << 145 € <<<<<< --> << s s s
 • s l!-- s lv class="rol-md-4 3"> s lg wiwidth="3w"" heighu="210" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Duru-slenksciukai-1.g" c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" /> < << 509 € <<<<<< --> << s s s
 • s l!-- s lv class="rol-md-4 3"> s lg wiwidth="3w"" heighu="210" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/xEXUS-NAVIGACIJA.pn c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" /> < << 1069 € <<<<<< --> << s s s
 • s l!-- s lv class="rol-md-4 3"> s lg wiwidth="3w"" heighu="210" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Kilimeliai-tekstiliniai-1.g" c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" /> < << 124 € <<<<<< --> << s s s
 • s l!-- s lv class="rol-md-4 3"> s lg wiwidth="3w"" heighu="210" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Kilimeliai-guminiai-1.g" c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" /> < << 94 € <<<<<< --> << s s s
 • s l!-- s lv class="rol-md-4 3"> s lg wiwidth="35"" heighu="25"" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Kedute-KID.g" c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" c="set="tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Kedute-KID.g" 35"w, tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Kedute-KID-0w"x214.g" 3w"w" size"ro(max-width: 35"px) 10wvw, 35"px" /> < << 248 € <<<<<< --> << s s s
 • s l!-- s lv class="rol-md-4 3"> s lg wiwidth="35"" heighu="25"" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Kedute-BABY-SAFE-plus.g" c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" c="set="tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Kedute-BABY-SAFE-plus.g" 35"w, tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Kedute-BABY-SAFE-plus-0w"x214.g" 3w"w" size"ro(max-width: 35"px) 10wvw, 35"px" /> < << 318 € <<<<<< --> << s s s
 • s l!-- s lv class="rol-md-4 3"> s lg wiwidth="32"" heighu="210" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/ITAMPOS-TRANSFORMATORIUS.g" c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" c="set="tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/ITAMPOS-TRANSFORMATORIUS.g" 32"w, tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/ITAMPOS-TRANSFORMATORIUS-0w"x197.g" 3w"w" size"ro(max-width: 32"px) 10wvw, 32"px" /> < << 88 € <<<<<< --> << s s s
 • s l!-- s lv class="rol-md-4 3"> s lg wiwidth="3w"" heighu="210" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Deklas-dviraciu-laikikliui-1.g" c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" /> < << 34 € <<<<<< --> << s s s
 • s l!-- s lv class="rol-md-4 3"> s lg wiwidth="35"" heighu="25"" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Dviraciu-laikiklis-1.g" c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" c="set="tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Dviraciu-laikiklis-1.g" 35"w, tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Dviraciu-laikiklis-1-0w"x214.g" 3w"w" size"ro(max-width: 35"px) 10wvw, 35"px" /> < << 323 € <<<<<< --> << s s s
 • s l!-- s lv class="rol-md-4 3"> s lg wiwidth="35"" heighu="25"" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/nuim>mas-vilkimo-kablys.g" c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" c="set="tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/nuim>mas-vilkimo-kablys.g" 35"w, tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/nuim>mas-vilkimo-kablys-0w"x214.g" 3w"w" size"ro(max-width: 35"px) 10wvw, 35"px" /> < << 1469 € <<<<<< --> << s s s
 • s l!-- s lv class="rol-md-4 3"> s lg wiwidth="32"" heighu="210" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/AUSINES.g" c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" c="set="tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/AUSINES.g" 32"w, tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/AUSINES-0w"x197.g" 3w"w" size"ro(max-width: 32"px) 10wvw, 32"px" /> < << 15w € <<<<<< --> << s s s
 • s l!-- s lv class="rol-md-4 3"> s lg wiwidth="32"" heighu="210" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/SILTADEZE.g" c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" c="set="tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/SILTADEZE.g" 32"w, tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/SILTADEZE-0w"x197.g" 3w"w" size"ro(max-width: 32"px) 10wvw, 32"px" /> < << 491 € <<<<<< --> << s s s
 • s l!-- s lv class="rol-md-4 3"> s lg wiwidth="3w"" heighu="210" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Sankiastoma-daiktadeze.g" c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" /> < << 7w € <<<<<< --> << s s s
 • s l!-- s lv class="rol-md-4 3"> s lg wiwidth="32"" heighu="210" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/MAIŠAI.g" c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" c="set="tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/MAIŠAI.g" 32"w, tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/MAIŠAI-0w"x197.g" 3w"w" size"ro(max-width: 32"px) 10wvw, 32"px" /> < << 6w € <<<<<< --> << s s s
 • s l!-- s lv class="rol-md-4 3"> s lg wiwidth="32"" heighu="210" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/REMONTINIAI-DAŽAI-1.g" c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" c="set="tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/REMONTINIAI-DAŽAI-1.g" 32"w, tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/REMONTINIAI-DAŽAI-1-0w"x197.g" 3w"w" size"ro(max-width: 32"px) 10wvw, 32"px" /> < << 15 € <<<<<< --> << s s s
 • s l!-- s lv class="rol-md-4 3"> s lg wiwidth="32"" heighu="210" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/VIDAUS-APSAUGA.g" c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" c="set="tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/VIDAUS-APSAUGA.g" 32"w, tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/VIDAUS-APSAUGA-0w"x197.g" 3w"w" size"ro(max-width: 32"px) 10wvw, 32"px" /> < << 79 € <<<<<< --> << s s s
 • s l!-- s lv class="rol-md-4 3"> s lg wiwidth="32"" heighu="210" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/LENGVOJO-LYDINIO-RATLANKIŲ-APSAUGA.g" c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" c="set="tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/LENGVOJO-LYDINIO-RATLANKIŲ-APSAUGA.g" 32"w, tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/LENGVOJO-LYDINIO-RATLANKIŲ-APSAUGA-0w"x197.g" 3w"w" size"ro(max-width: 32"px) 10wvw, 32"px" /> < << 51 € <<<<<< --> << s s s
 • s l!-- s lv class="rol-md-4 3"> s lg wiwidth="32"" heighu="210" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/ILGALAIKĖ-KĖBULO-APSAUGA.g" c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" c="set="tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/ILGALAIKĖ-KĖBULO-APSAUGA.g" 32"w, tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/ILGALAIKĖ-KĖBULO-APSAUGA-0w"x197.g" 3w"w" size"ro(max-width: 32"px) 10wvw, 32"px" /> < << 309 € <<<<<< --> << s s s
 • s l!-- s lv class="rol-md-4 3"> s lg wiwidth="32"" heighu="210" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/SLĖGIO-DAVIKLIAI_VENTILIAI.g" c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" c="set="tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/SLĖGIO-DAVIKLIAI_VENTILIAI.g" 32"w, tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/SLĖGIO-DAVIKLIAI_VENTILIAI-0w"x197.g" 3w"w" size"ro(max-width: 32"px) 10wvw, 32"px" /> < << 245 € <<<<<< --> << s s s
 • s l!-- s lv class="rol-md-4 3"> s lg wiwidth="35"" heighu="25"" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/pnkisetes-laikiklis.g" c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" c="set="tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/pnkisetes-laikiklis.g" 35"w, tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/pnkisetes-laikiklis-0w"x214.g" 3w"w" size"ro(max-width: 35"px) 10wvw, 35"px" /> < << 111 € <<<<<< --> << s s s
 • s l!-- s lv class="rol-md-4 3"> s lg wiwidth="32"" heighu="210" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/STOGO-BAGAŽINĖ-TOURING-600-2.g" c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" c="set="tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/STOGO-BAGAŽINĖ-TOURING-600-2.g" 32"w, tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/STOGO-BAGAŽINĖ-TOURING-600-2-0w"x197.g" 3w"w" size"ro(max-width: 32"px) 10wvw, 32"px" /> < << 458 € <<<<<< --> << s s s
 • s l!-- s lv class="rol-md-4 3"> s lg wiwidth="3w"" heighu="210" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/STOGO-BAGAŽINĖ-420L-1.g" c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" /> < << 489 € <<<<<< --> << s s s
 • s l!-- s lv class="rol-md-4 3"> s lg wiwidth="32"" heighu="210" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/STOGO-BAGAŽINĖ-TOURING-600_juoda-blizgi.g" c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" c="set="tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/STOGO-BAGAŽINĖ-TOURING-600_juoda-blizgi.g" 32"w, tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/STOGO-BAGAŽINĖ-TOURING-600_juoda-blizgi-0w"x197.g" 3w"w" size"ro(max-width: 32"px) 10wvw, 32"px" /> < << 501 € <<<<<< --> << s s s
 • s l!-- s lv class="rol-md-4 3"> s lg wiwidth="32"" heighu="210" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/STOGO-BAGAŽINĖ-PACIFIC-200.g" c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" c="set="tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/STOGO-BAGAŽINĖ-PACIFIC-200.g" 32"w, tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/STOGO-BAGAŽINĖ-PACIFIC-200-0w"x197.g" 3w"w" size"ro(max-width: 32"px) 10wvw, 32"px" /> < << 46w € <<<<<< --> << s s s
 • s l!-- s lv class="rol-md-4 3"> s lg wiwidth="3w"" heighu="210" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Vilkimo-itaisas.g" c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" /> < << 1417 € <<<<<< --> << s s s
 • s l!-- s lv class="rol-md-4 3"> s lg wiwidth="3w"" heighu="210" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Vilkimo-itaisas.g" c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" /> < s lv class="rol-md-4 12c / <<<<<

  NUIMAMAS VILKIMO KABLYS HIBRIDINIAM MODELIUI

  Ientgruotas į IS vaintuoklęa opkėbulą, kad tolygiai paskirstytų vilkimoujėgą opsumaintntų pavojų pažei=ti Jūsų aotomobilį. Kai jl nereikia, kablįagi ima nuimti. Horiz-ntalus,uba elektrosane jungimouriiainiu 7 polių.p> Kaina nurodymauba m-ntavimoudarbais.p>em>p>

  1355 € <<<<<< --> << s s s
 • s l!-- s lv class="rol-md-4 3"> s lg wiwidth="3w"" heighu="210" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Vilkimo-itaisas.g" c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" /> s liv> << 1407 € <<<<<< --> << s s s
 • s l!-- s lv class="rol-md-4 3"> s lg wiwidth="35"" heighu="25"" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Vejo-deflektoriai.g" c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" c="set="tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Vejo-deflektoriai.g" 35"w, tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/2/Vejo-deflektoriai-0w"x214.g" 3w"w" size"ro(max-width: 35"px) 10wvw, 35"px" /> < << 734 € <<<<<< --> << s s s
 • s l!-- s lv class="rol-md-4 3"> s lg wiwidth="3w"" heighu="210" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/1/RATLANKIŲ-UŽRAKTAI.g" c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" /> < << 52 € <<<<<< --> << s s s
 • s l!-- s lv class="rol-md-4 3"> s lg wiwidth="32"" heighu="210" c="http://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/1/DURELIŲ-RANKENĖLIŲ-APDAILOS-PLĖVELĖ.g" c ass="roattachment-iost-thumbnail size-iost-thumbnail -coiost-im>ge" altro" c="set="tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/1/DURELIŲ-RANKENĖLIŲ-APDAILOS-PLĖVELĖ.g" 32"w, tp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2016/12/1/DURELIŲ-RANKENĖLIŲ-APDAILOS-PLĖVELĖ-0w"x197.g" 3w"w" size"ro(max-width: 32"px) 10wvw, 32"px" /> < << 61 € <<<<<< --> << s s