nuotrauka

LS 600h

IŠSKIRTINĖS EKSPLOATACINĖS SAVYBĖS, NEPRIEKAIŠTINGOS LINIJOS IR AUKŠTO LYGIO RAFINUOTUMAS – LS 600h BRĖŽIA NAUJAS PRABANGAUS SEDANO GAIRES.

Vidutinė CO2 emisija (g/km)
199
Vidutinės sąnaudos (l/100 km)
8,6
Pagreitėjimas iki 100 km/h (s)
6,1
Maksimalus greitis (km/h)
250

nuo

116 810€

Bandomasis važiavimas

Registruokis

LS 600h

MODERNI IR PAŽANGI PRABANGA

LS 600h – GALINGIAUSIAS VISIŠKAI HIBRIDINIS SEDANAS PASAULYJE. JIS IŠSISKIRIA IR PRABANGA, IR NAUJOVIŠKAIS SPRENDIMAIS

Kurti nepaprasta – tai dirbti iš peties, įdedant nepaprastai daug pastangų. Štai kodėl kurdami savo pirmąjį automobilį LS 400 mes subūrėme 60 dizainerių ir 1400 inžinierių grupę. Taip gimė nepaprastai rafinuotas sedanas, kuris pasirodęs 1989 m. padarė perversmą prabangių automobilių rinkoje. Naujasis LS yra ne mažiau nuostabus. Šiame automobilyje, gaminamame daugiausia apdovanojimų pelniusioje gamykloje, įdiegta iš viso 3000 patobulintų sprendimų. Naujajame LS montuojama plačiausia pasaulyje multimedijos sistema, novatoriškas oro kondicionierius ir pažangi priešavarinės saugos sistema. Tai neįtikėtinai komfortabilus ir smagus vairuoti automobilis. Be to, dabar siūlomas F SPORT modelis. Tai tiesiog pats subtiliausias iki šiol sukurtas Lexus sedanas. Kelionės LS automobiliu suteikia ypatingų potyrių. Jis išsiskiria išraiškingu dizainu su simboliu tapusiomis chromuotomis priekinėmis verpsto formos grotelėmis. Be to, naujasis LS 600h yra pirmasis Lexus modelis, kurio visuose žibintuose (priekiniuose, rūko ir galiniuose kombinuotuosiuose) įdiegta LED technologija.

Kūrėjų komanda dar labiau ištobulino Lexus būdingą priekinių žibintų trijų lempų dizainą. Artimosios šviesos yra išdėstytos aukščiau už tolimąsias. Tai sukuria dinamiškos išorės įspūdį. Be to, tai pirmasis Lexus modelis su LED posūkio signalų lempomis (kiekvienoje yra po 12 šviesos diodų). Naujasis LS – tyliausias pasaulyje prabangus sedanas, kurio kalbos suprantamumo rodiklis važiuojant 100 km/h yra beveik 100 proc. Tai reiškia, jog Jūs galite smagiai kalbėtis kelionės metu. Norėdami sukurti tylią aplinką, išbandėme visas įmanomas priemones. Pritaikę naują lazerinį varžtų suvirinimo procesą dar didesniam važiuoklės tvirtumui užtikrinti, mes reikšmingai sumažinome vibraciją. Dėl beveik plokščio kėbulo dugno ir prie priekinių durelių rėmo apvado ir galinių žibintų pritvirtintų mažų aptakų taip pat sumažėjo vėjo keliamas triukšmas. Siekdami iki minimumo sumažinti triukšmą važiuojant keliu, mes sukūrėme ratus su specialiais tuščiaviduriais ratlankiais, kurie sugeria padangų skleidžiamą triukšmą ir optimizuoja automobilio garso izoliacinių medžiagų savybes. Be to, nauju važiavimo režimo selektoriumi pasirinkus COMFORT režimą, sureguliuojama pneumatinė pakaba sklandesniam ir malonesniam važiavimui užtikrinti.

 

nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka

Automobilio ypatybės

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE LS 600h

 • LS 600H VAIRAVIMAS

  Naujasis LS 600h pasižymi kvapą gniaužiančiomis eksploatacinėmis savybėmis ir efektyvumu, nors yra didelis prabangus automobilis. Jame įdiegta naujausia Lexus Hybrid Drive sistema, kurią sudaro 5,0 l V8 benzininis ir 224 DIN AG elektrinis varikliai. Ši sistema užtikrina neįtikėtinai rafinuotą – 445 DIN AG galią, naudojamą nuolatinės visų varančiųjų ratų sistemos. Automobilis greitai įsibėgėja, išskirdamas tik 199 g/km anglies dvideginio. Be to, galima įjungti elektrinį režimą – varomas vien elektra automobilis tyliai rieda ir neišskiria nė gramo teršalų. Važiavimo režimo pasirinkimo funkcija leidžia mėgautis ECO, NORMAL, COMFORT, SPORT S, SPORT S+ arba EV (elektriniu) režimu.

 • VIDUS

  Naujasis LS – nuostabus automobilis, puikiai tinkantis kelionėms, poilsiui ir darbui. Jis nepamainomas net leidžiantis į ilgas keliones. Ištaiginga odinė vairuotojo sėdynė turi 16 elektriniu būdu reguliuojamų nustatymo padėčių (priekinio keleivio sėdynė turi 14). Be to, apmušalai dabar yra 15 proc. storesni. Nauja ergonomiška dubens funkcija užtikrina ypatingą komfortą. Priekinio keleivio sėdynėje kaip papildoma įranga dabar gali būti montuojama blauzdų atrama. Mūsų apdovanojimą pelniusioje Tahara gamykloje gaminamų automobilių kokybę tikrina vyriausieji meistrai – Takumi. Apie tai liudija dailios odinio prietaisų skydelio dygsniuotos detalės ir preciziškai apdoroti garso sistemos aliumininiai valdikliai. Mėgstantiems dar rafinuotesnį stilių siūloma nauja vairo ir prietaisų skydelio – Shimamoku apdaila (juodos ir pilkos medienos), kurios gamybos procesas apima 67 žingsnius, atliekamus per 38 dienas.

   

  VIDUS

  Naujasis LS – nuostabus automobilis, puikiai tinkantis kelionėms, poilsiui ir darbui. Jis nepamainomas net leidžiantis į ilgas keliones. Ištaiginga odinė vairuotojo sėdynė turi 16 elektriniu būdu reguliuojamų nustatymo padėčių (priekinio keleivio sėdynė turi 14). Be to, apmušalai dabar yra 15 proc. storesni. Nauja ergonomiška dubens funkcija užtikrina ypatingą komfortą. Priekinio keleivio sėdynėje kaip papildoma įranga dabar gali būti montuojama blauzdų atrama. Mūsų apdovanojimą pelniusioje Tahara gamykloje gaminamų automobilių kokybę tikrina vyriausieji meistrai – Takumi. Apie tai liudija dailios odinio prietaisų skydelio dygsniuotos detalės ir preciziškai apdoroti garso sistemos aliumininiai valdikliai. Mėgstantiems dar rafinuotesnį stilių siūloma nauja vairo ir prietaisų skydelio – Shimamoku apdaila (juodos ir pilkos medienos), kurios gamybos procesas apima 67 žingsnius, atliekamus per 38 dienas.

   

SAUGOS ĮRANGA

Naujasis LS pasižymi nepriekaištinga sauga važiuojant bet kuriuo paros metu. Nematomų zonų monitorius turi radiolokacinį įrenginį, kuris įspėja, kai nepastebėti automobiliai keičia važiuojamąsias juostas, o galinė priešavarinės saugos sistema aktyvuoja galvos atlošus, taip sumažindama traumų kaklo srityje riziką galinio smūgio metu. Galiausiai pirmąkart Lexus pritaikyta adaptyvioji tolimųjų šviesų sistema (AHS) užtemdo gaubtais dalį priekinių žibintų skleidžiamos šviesos srauto, kuris gali apakinti priešais važiuojančius vairuotojus.

Automobilio viduje sėdinčius keleivius saugo aštuonios oro saugos pagalvės (arba dešimt su galinės sėdynės įrangos paketu) ir saugos diržų įtempikliai, o mūsų pažangi priešavarinės saugos sistema ne tik įspėja apie galimus pavojus, bet ir padeda jų išvengti esant būtinybei.

ADAPTYVIOJI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA

Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema komplektuojama kartu su mūsų priešavarinės saugos sistema, nes ji naudoja tą patį milimetrinių bangų radiolokacinį įrenginį. Kaip ir standartinė pastovaus greičio palaikymo sistema, ji palaiko iš anksto nustatytą automobilio greitį. Tačiau dėl radiolokacinio įrenginio ji gali nustatyti lėčiau priešais važiuojančius automobilius. Tokiu atveju sistema atitinkamai sumažina greitį atleisdama droselinę sklendę arba įjungdama stabdžius.

Galima nustatyti norimą atstumą iki priešais važiuojančio automobilio – sistema jį palaikys priklausomai nuo priešais važiuojančio automobilio greičio. Kai kelias vėl bus laisvas, adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema sklandžiai atstatys Jūsų pradinį važiavimo greitį (0-170 km/h).

 

LEXUS PREMIUM NAVIGACIJOS SISTEMA SU LEXUS RYŠIO PASLAUGOMIS

12,3 colio ekranas valdomas Remote Touch nuotoliniu valdikliu arba balsu. Pastačius automobilį, navigacijos sistema su ryškia trimate grafika ir daugybe žemėlapio vaizdavimo parinkčių gali sukurti išmaniuoju telefonu nuskaitomą QR kodą su nurodymais, kaip pasiekti galutinę paskirties vietą pėsčiomis.

LS siūlo naujoviškas paslaugas: paieškos internetu, Google Street View®, Panoramio® ir Connected Traffic funkcijas. Be to, Jūs galite pasinaudoti dar vienu itin patogiu sprendimu – suplanuokite kelionės maršrutą nešiojamuoju ar planšetiniu kompiuteriu ir persiųskite jį į savo automobilio navigacijos sistemą.

VIDAUS KOMFORTAS

Naujojo LS salonas spinduliuoja rafinuotumu. Kad būtų lengviau įlipti, vairuotojo sėdynė automatiškai pasislenka atgal, o vairas įtraukiamas. Kaip standartinė įranga montuojamos galinės sėdynės su daugybe nustatymo padėčių ir juosmens masažo funkcija bei drugelio formos galvos atlošai. Galiniame centriniame porankyje įrengtas LCD ekranas, kuriame galima nustatyti klimato zonos parametrus galinėje dalyje, valdyti garso aparatūrą ir galinę užuolaidą.

Climate Concierge sistema – dar viena naujajame LS modelyje įdiegta Lexus naujovė, pristatyta pirmąkart pasaulyje. Tai integruota sistema, kuri nuolat stebi temperatūrą automobilio viduje bei lauke ir automatiškai reguliuoja vidaus, sėdynių ir vairo temperatūrą. Be to, apdovanojimą pelniusi Lexus nanoe® technologija išskiria mikroskopinius, neigiamai įkrautus jonus, taip atgaivindama salono orą ir drėkindama plaukus bei odą.

IŠMANUSIS APŠVIETIMAS

Nauja adaptyvioji tolimųjų šviesų sistema turi šviesai jautrią kamerą, kuriai užfiksavus priešais važiuojančių automobilių šviečiančius priekinius ir galinius žibintus, automatiškai gaubtais užtemdoma dalis šviesos srauto, kad nebūtų apakinti priešais važiuojantys vairuotojai.

PRIETAISŲ SKYDELIS IR KONSOLĖ

LS automobilis, kupinas pažangiausių pasaulyje technologijų, įkūnija nuostabią japonų svetingumo (Omotenashi) dvasią. Vairuotojui priartėjus prie automobilio, jo kišenėje ar rankinėje esantis išmanusis elektroninis raktas įjungia durelių veidrodėlių apšvietimą ir LED analoginį laikrodį (su GPS funkcija, kuri sumaniai prisitaiko prie vietos laiko zonos). Taip pradedamas rafinuotas šeimininko sutikimas. Įsitaisius sėdynėje ir paspaudus variklio paleidimo mygtuką, centriniame ekrane pasirodo nuostabi animacija ir visą prietaisų skydelį pamažu užlieja jauki baltos spalvos šviesa. Tačiau tai tik pradžia. Salone siūloma įvairių pramogų: galima ilsėtis klausantis muzikos per Mark Levinson® garso sistemą su 19 garsiakalbių ar 9 colių ekrane žiūrėti filmus DVD ar Blu-ray® formatu.

LS vairuotojo sėdynė – nepakartojama sėdėjimo vieta. Pirmasis sąlyčio taškas – meistriškai išdailintas odinis vairas su medinėmis puošybinėmis detalėmis ir pavarų perjungimo svirtelė su aliuminine apdaila. Centre įrengtas ypač platus 12,3 colio ekranas gali būti valdomas balso komandomis arba Remote Touch valdikliu. Padalytame ekrane vienu metu gali būti pateikiama įvairių įrenginių informacija, pavyzdžiui, Lexus Night View ir Lexus Premium navigacijos sistemų duomenys. Iš kitų naujovių minėtina dinamiška LED vidaus apšvietimo sistema ir analoginis laikrodis su GPS funkcija, kuri sumaniai prisitaiko prie vietos laiko zonos.

APMUŠALŲ IR APDAILOS PASIŪLA

Jūs galite priderinti meistriškai įrengtą LS interjerą pagal savo skonį. Siūlomi penki odinių apmušalų variantai – juodos (Black), sodriai baltos (Mellow White), topazo rudumo (Topaz Brown), šviesiai pilkos (Light Grey) ir dramblio kaulo (Ivory) spalvų. Taip pat siūlomi įvairūs patrauklios apdailos variantai: rusvos uosio medienos (matinės), tamsiai rudos riešutmedžio medienos, juodos ir pilkos medienos (Shimamoku), aukso spalvos uosio medienos ir bambuko.

 

DINAMIŠKAS LED VIDAUS APŠVIETIMAS

Vairuotojui priartėjus prie automobilio, jį pasitinka automatiškai įsijungęs įlipimo zonos apšvietimas durelių veidrodėliuose ir laikrodžio šviesa. Atrakinus dureles, įsijungia dieniniai žibintai – LS automobilis pabunda. Paspaudus START mygtuką, multimedijos sistemos ekrane pasirodo elegantiška animacija ir prietaisų skydelį pamažu užlieja jauki šviesa.

AERODINAMIKA

Aerodinaminėmis savybėmis naujasis LS pranoksta visus savo klasės atstovus. Tai lemia tokios detalės kaip beveik plokščias kėbulo dugnas ir nedideli aptakai, pritvirtinti prie priekinių durelių statramsčio ir galinių žibintų. Šie aptakai, pirmąkart pritaikyti F1 lenktyniniuose automobiliuose, sukuria oro sūkurius, kad oro srautas būtų nukreiptas į vidų ir LS lengviau įveiktų oro pasipriešinimą. Šie sprendimai ne tik pagerina stabilumą ir valdymą, bet ir sumažina degalų sąnaudas bei vėjo keliamą triukšmą.

Buvo įdėta daug pastangų, siekiant, kad į automobilį neprasiskverbtų vėjo gūsiai. Aukštos kokybės laminuotas stiklas, langų rėmų apvadai ir sandarūs tarpikliai užtikrina patikimą izoliaciją. Šios priemonės apsaugo ir nuo triukšmo skverbimosi į salono vidų, todėl keleiviai gali mėgautis ramia aplinka. Idealiai suderinta įspūdinga LS išorė ir ramybe spinduliuojantis vidus leidžia pajusti nenusakomą vairavimo malonumą.

 

LEXUS HOTSPOT

Specialiai automobiliams sukurtas maršrutizatorius vienu metu leidžia naudotis penkiais įrenginiais, kuriuose yra Wi-Fi funkcija, tokiais kaip telefonas, planšetė ir kiti mobilieji prietaisai. Lexus Hotspot jungiamas prie automobilio elektros įrangos ir turi spartųjį ryšį užtikrinančią anteną, be to, galima naudoti bet kurią SIM kortelę.

KELEIVIŲ SAUGA

Lexus imasi visų įmanomų priemonių, kad padėtų išvengti avarijų: ji diegia pažangias technologijas, padedančias išvengti smūgio (jos, be abejo, niekuomet nepakeis atidaus vairavimo). Be to, visomis išgalėmis stengiamasi apsaugoti vairuotoją ir visus keleivius iš visų pusių susiklosčius pačiai blogiausiai situacijai. Iš tiesų LS įrengtos saugos sistemos gerokai pranoksta visus pasaulinius reikalavimus.

LS automobiliuose montuojamos aštuonios oro saugos pagalvės (su relaksacinės įrangos paketu – vienuolika). Tarp jų minėtina pažangi dviejų kamerų priekinio keleivio oro saugos pagalvė. Susidūrimo metu oro saugos pagalvėje susidaro įdubimas, kad būtų apsaugotos jautrios kūno vietos, tokios kaip nosis ir burna.

Be to, unikali galvos atramos ir sėdynės atlošo konstrukcija apriboja kaklo judėjimą, sumažindama traumų kaklo srityje tikimybę. Gresiančio smūgio (nustatomo galiniame buferyje įrengto milimetrinių bangų radiolokacinio įrenginio) atveju priekinės galvos atramos iš tiesų pasislenka į viršų ir į priekį, užtikrindamos papildomą galvos atramą bei apsaugą ir taip sumažindamos sužalojimų kaklo srityje riziką.

NIGHT VIEW SISTEMA

Naktinio matymo sistema Night View su galinga infraraudonųjų spindulių kamera ir artimųjų infraraudonųjų spindulių projektoriais fiksuoja apšviestus naktinio kelio vaizdus priekyje, kurie pateikiami 12,3 colio ekrane. Todėl Jūs galite gerokai anksčiau pastebėti priešais esančius objektus nei juos pamatytumėte plika akimi.

 

SMŪGIO VENGIMAS

Naudodamasis milimetrinių bangų radiolokacinio įrenginio siunčiamais duomenimis, kompiuteris nuolat atlieka galimo susidūrimo rizikos vertinimą. Jei susidūrimo rizika didelė, vairuotojui siunčiami įspėjimai ir padidinamas stabdžių sistemos slėgis.

 

MARK LEVINSON GARSO SISTEMA

Visuose LS 600h modeliuose kaip standartinė įranga montuojama viena kokybiškiausių pasaulyje automobilinių pramogų sistemų – neprilygstama erdvinio garso aukščiausios kokybės Mark Levinson® sistema su 19 garsiakalbių. Keleiviai gali mėgautis tobulu 7.1 kanalo erdviniu garsu, o įrengta Bluetooth® sąsaja mobiliajam telefonui prijungti, papildoma jungtis ir dvi USB jungtys leidžia naudotis iPhone® ar medijos grotuvais.

Mark Levinson – vienas populiariausių aukštos klasės garso įrangos gamintojų pasaulyje. Nuo 1972 m. jis įgijo legendinę reputaciją dėl gryno muzikos garso atkūrimo: Mark Levinson sistemos geba atkurti originalaus kūrinio garso subtilybes ir niuansus be jokių papildomų priedų ir trūkumų. Markas Levinsonas savo rankomis sukūrė sceninę miksavimo įrangą, kuri buvo naudojama 1968 m. Vudstoke. Nuo to laiko ji laikomas premium klasės garso įrangos kūrėju.

Nepaisant kelių prabangių automobilių gamintojų bandymų, mes esame vieninteliai, naudojantys ypač aukštos kokybės Mark Levinson įrangą. Lexus automobiliai sukonstruoti taip, kad rafinuotai ir tyliai riedėtų, todėl jie suteikia idealias akustines galimybes mėgautis koncertų sale automobilyje. Kiekviename Lexus modelyje Mark Levinson sistema kruopščiai optimizuota, taip pat suderinti komponentai, sureguliuoti ir atitinkamai išdėstyti garsiakalbiai, pritaikant prie unikalios akustinės aplinkos.

 

HIBRIDINĖS SISTEMOS GALIA

LS 600h privalumus lemia hibridinė technologija, kurią šioje srityje lyderiaujanti Lexus bendrovė tobulina jau daugiau nei dešimtmetį, siekdama išgauti kvapą gniaužiančias važiavimo savybes. Naujoviška Lexus Hybrid Drive sistema sumaniai suderina preciziškos konstrukcijos 5,0 l tiesioginio įpurškimo V8 benzininį variklį ir galingą elektrinį variklį. Šie abu varikliai užtikrina stulbinamus rezultatus. Bendra sistemos galia – 445 DIN AG, o iki 100 km/h automobilis sklandžiai įsibėgėja vos per 6,1 sekundės. Ženkliai sumažėjo degalų sąnaudos – jos siekia 8,6 l/100 km; anglies dvideginio kiekis tėra 199 g/km – gerokai mažesnis taršos rodiklis nei būtų galima tikėtis iš šios klasės automobilio. Be to, LS gali važiuoti ECO režimu – jį įjungus, pakeičiama droselinės sklendės ir klimato kontrolės sistemos nustatymo padėtis, kad būtų dar labiau taupomi degalai ir sumažintas taršos kiekis.

LS automobilio smegenys – pažangus valdymo blokas (PCU), kuris kontroliuoja šio unikalaus visiškai hibridinio galios agregato energijos srautą. Automobiliui važiuojant elektriniu (EV) režimu, į aplinką nepatenka nė gramo anglies dvideginio ir azoto oksidų, taip pat nesunaudojama nė lašo benzino. Be to, varomas elektra automobilis itin tyliai rieda. PCU įjungia šį režimą, kai užvedamas variklis arba važiuojama nedideliu greičiu. Tačiau didinant greitį, sklandžiai įsijungia benzininis variklis ir automobilis varomas abiejų galios agregatų. Važiuojant didesniu greičiu, galingas elektrinis variklis sklandžiai ir greitai padidina sukimo momentą greitėjimo metu. Kompaktiško hibridinio akumuliatoriaus niekuomet nereikia įkrauti, nes regeneruojama kinetinė energija, išsiskirianti stabdymo ar greičio mažinimo metu. Regeneruota energija kaupiama akumuliatoriuje.

LS montuojama nuolatinė visų varančiųjų ratų sistema užtikrina tvirtesnį sukibimą ir padeda įveikti net pačias sudėtingiausias važiavimo situacijas. LS automobilio Hybrid Drive transmisija sujungia į vieną visumą (į lengvą kompaktišką dėžę, kuri nėra didesnė už įprastą automatinę pavarų dėžę) elektrinį variklį, generatoriaus galią, galios paskirstymo satelitinį krumpliaratį ir variklio reduktorių.

Apskritai LS 600h – neprilygstamas techninis išradimas, kuris galėjo atsirasti tik sumanių Lexus kūrėjų pastangomis.

 

DINAMIŠKAS VALDYMAS

Vairuodami naująjį LS, Jūs patirsite tvirtą sąsają su automobiliu, kuris yra ne tik nuostabiai subalansuotas, bet ir nepaprastai dinamiškas. Neįtikėtinai standi važiuoklė (pagaminta naudojant naują lazerinę varžtų suvirinimo ir aviacijos įkvėptą klijavimo technologiją) su pneumatine pakaba lemia ypač tikslų valdymą ir ypatingą važiavimo komfortą. Šiuolaikinė integruota automobilio dinamikos valdymo sistema montuojama kaip standartinė įranga. Minėtina ir kintamojo perdavimo skaičiaus valdymo sistema, prisitaikanti prie automobilio greičio. Kritišku atveju šios sistemos automatiškai sureguliuoja padėtį, padėdamos išvengti pavojaus.

Šiame modelyje įdiegta pažangi nuolatinė visų varančiųjų ratų sistema pakylėja automobilio valdymą ir stabilumą į naują lygmenį. Normaliomis sąlygomis galia tarp priekinių ir galinių ratų paskirstoma santykiu 40:60. Sudėtingesnėmis važiavimo situacijomis ši sistema akimirksniu atitinkamai perskirsto galią, kad būtų užtikrinta trauka ten, kur jos labiausiai reikia.

 

PAKABA

Išskirtinė LS pusiausvyra ir manevringumas – meistriškai pritaikytos konstrukcijos rezultatas. Tačiau ypatingą sąsają su šiuo įkvepiančiu sedanu vairuotojas jaučia dėl priekyje ir gale įrengtos lengvos aliumininės daugiasvirtės pneumatinės pakabos sistemos. Ši sistema sujungta su itin efektyviais pneumatiniais amortizatoriais, užtikrinančiais išskirtinį valdymą ir važiavimo komfortą. Adaptyvioji kintamojo veikimo pakaba leidžia vairuotojui tiksliai nustatyti valdymo charakteristikas, naudojantis važiavimo režimo pasirinkimo funkcija. Vairuoti LS – tai patirti nepriekaištingą važiavimo sklandumą ir mėgautis visiškos kontrolės jausmu.

 

Kainos ir komplektacija

LS 600h EXECUTIVE
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

116 810€

Bazinei LS 600h EXECUTIVE komplektacijai priklauso:

 • Adaptyvioji tolimųjų šviesų sistema (AHS)
 • Brembo® galingi galiniai stabdžiai (335 x 22 mm)
 • Brembo® galingi priekiniai stabdžiai (380 x 36 mm)
 • 12,3 colio centrinė multimedijos sistema su daugiafunkciu padalytu ekranu, valdoma nuotoliniu būdu
 • 19 garsiakalbių Mark Levinson® Reference garso sistema

 • LED artimųjų ir tolimųjų šviesų priekiniai žibintai
 • 19 colių 7 dvigubų stipinų tuščiavidurio dizaino lengvojo lydinio ratlankiai su 245/45 R19 padangomis

Lexus LS600h techniniai duomenys

LS 600h F SPORT S
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

123 400€

LS 600h F SPORT S komplektacijai, papildančiai EXECUTIVE komplektaciją, priklauso:

 • Automobilio rakinimo / užvedimo kortelė (2-jų kreditinių kortelių storio)
 • Elektra valdomas 2-jų padėčių stiklinis stoglangis su salono vidaus užuolaida
 • Itin patvarūs BBS® „kaltiniai“ 19 colių  F SPORT dizaino aliuminio ratlankiai su padangomis 245/45R19
 • Išoriniai „F SPORT“ dizaino elementai: išskirtiniai priekinis ir galinis buferiai / išskirtiniai F SPORT priekiniai rūko žibintai / radiatoriaus grotelės su „korio“ formos užpildu / išskirtiniai logotipai ant priekinių sparnų šonų
 • Verstos odos Alcantara® apdaila: vairuotojo ir keleivio skydeliai nuo saulės / priekinių ir centrinių statramsčių apdaila / stogo apdaila

 • Aktyvūs stabilizatoriai (automobilis posūkiuose mažiau pasvyra / stipriau prispaudžiami ratai esantys posūkio viduje)
 • Vidiniai „F SPORT“ dizaino elementai: aliuminio intarpai salono apdailoje / juoda stogo apdaila / perforuoto aliuminio pedalų andėklai / išskirtinės durelių slenksčių plokštelės / išskirtine perforuota oda aptrauktas vairas ir pavarų perjungimo svirtis / išskirtinės perforuotos odos apmušalai

Lexus LS600h techniniai duomenys

LS 600h PRESIDENT
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

134 540€

LS 600h PRESIDENT komplektacijai, papildančiai EXECUTIVE komplektaciją, priklauso:

 • Elektra valdomas 2-jų padėčių stiklinis stoglangis su salono vidaus užuolaida
 • Keturių zonų automatinė klimato kontrolės sistema su funkcijomis: infraraudonųjų spindulių sensoriai nustato keleivių temperatūrą ir koreguoja pagal poreikį / svetingumas „Climate Concierge“ (automatiškai pašildo vairą, sėdynes) / atskiras galinės salono dalies klimato kontrolės valdymas / atskiras salono galinės dalies klimato reguliavimas kairėje ir dešinėje / elektra valdomos galinių durelių langų užuolaidėlės
 • Prailginama blauzdų atrama priekinio keleivio sėdynėje
 • Daugiafunkcinė galinių sėdynių centrinė atrama: klimato, garso, sėdynių ir užuolaidėlės valdikliai
 • Galinių sėdynių (kairėje ir dešinėje) funkcijos: elektra valdomos su atminties funkcija / valdomas elektra juosmens masažas / 2 kryptimis reguliuojama juosmens atrama / vėdinimas / drugelio formos galvos atramos

 • Automobilio rakinimo / užvedimo kortelė (2-jų kreditinių kortelių storio, lengvai telpa piniginėje)
 • Lubose sumontuota galinių sėdynių pramogų sistema su 9 colių nulenkiamu spalvotu monitoriumi: DVD ir Blu-ray® leistuvas / SD kortelių skaitytuvas / distancinis pultas valdymui
 • Verstos odos Alcantara® apdaila: vairuotojo ir keleivio skydeliai nuo saulės / priekinių ir centrinių statramsčių apdaila / stogo apdaila
 • Atsparesnė dilimui „semi-aniline“ oda: priekinis centrinis porankis / sėdynių apmušalai;
 • Oda aptraukta prietaisų panelė (viršutinė ir apatinė dalys) / oda aptrauktas priekinė daiktadėžė

Lexus LS600h techniniai duomenys

Lizingas

LEXUS LIZINGAS įsteigtas tiems, kurie vertina laiką, patogumą, individualų dėmesį klientams.

LEXUS LIZINGAS padės tapti naujojo LEXUS automobilio savininku itin patogiai, nes su lizingu susijusius dokumentus tvarko LEXUS pardavimų vadybininkas, todėl Jums nereikės bendrauti su finansų įstaigomis patiems. Jūs taip pat neturėsite pildyti su lizingu susijusių dokumentų, kadangi LEXUS atstovas pasirūpins visomis smulkmenomis. LEXUS LIZINGAS yra ne tik patogi, bet ir greita paslauga – atsakymą dėl lizingo paprastai galime pateikti per kelias valandas.

LEXUS LIZINGAS sukūrė LEXUS skaičiuoklę, kuri padės Jums apskaičiuoti apytikslę lizingo mokesčių sumą. Funkcionali skaičiuoklė leidžia palyginti skirtingus modelius ir įrangą bei padeda išsirinkti Jūsų poreikius ir pageidavimus atitinkantį modelį.

Spalvos

Pasirinkite spalvą

Black
212
Dark Opal
214
Mercury Grey
1H9
Morello Red
3R1
Sand Ecru
4U7
Sienna Brown
4V3
Sonic Silver
1J2
Starlight Black
217
White Pearl
077
Sonic Titanium
1J7
Sonic White
085
Copper Brown
4X2
Deep Blue
8X5
Graphite Black
223
F White
083 (tik F Sport)

Galerija

Aksesuarai

 • NUOTOLINIS VARTŲ AUTOMATIKOS VALDYMAS

  Galimos spalvos: juoda / smėlinė / pilka.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  328 €
 • LEXUS suvenyrai

  Stilingi ir kokybiški LEXUS suvenyrai – puiki dovana LEXUS ženklo gerbėjams.

  Suvenyrų asortimento ieškokite čia

  NUO 4 €
 • STIKLŲ TAMSINIMAS

  Tik galinės durelės ir galinis stiklas.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  nuo 98 €
 • NAVIGACIJOS ŽEMĖLAPIŲ ATNAUJINIMO MICRO SD KORTELĖ

  44 Europos šalys, įskaitant Rusiją ir Turkiją. Navigacijos žemėlapiai, informacija apie greičio apribojimus, greičio matavimo kameras, kelio juostas, RDS-TMC fiksuojamus eismo kamščius bei lankytinas vietas. Žemėlapio animacija su 3D efektais (pastatai, lankytinos vietos ir pan.)

  270 €
 • VERŽLĖS F SPORT RATLANKIAMS

  Rinkinį sudaro 16 ilgasriegių ir 4 užraktai.

  190 €
 • LEXUS HOTSPOT

  Šis maršrutizatorius užtikrina WiFi ryšį Jūsų automobilyje, leidžiantį vienu metu prisijungti prie navigacijos sistemos ir kitų keturių įrenginių, kuriuose yra WiFi funkcija, tokių kaip telefonas, planšetė ir nešiojamasis kompiuteris.

  376 €
 • PADANGŲ SANDARINIMO RINKINYS

  Kompresoriaus ir skystos gumos rinkinys skirtas avariniam bekamerinių padangų remontui.

  78 €
 • NUOTOLINIS AUTOMOBILIO UŽVEDIMAS

  Skirtas šildymui/vėdinimui, veikia iki 10 minučių.

  1160 €
 • KET EKSPLOATACINIS PAKETAS

  Į kainą įskaičiuoti: automobilio paruošimas; registracija; numeriai; TA 36 mėn.

  145 €
 • LEXUS NAVIGACIJA

  Lexus navigacija pateikia keliavimo nurodymus per 44 Europos šalis, įskaitant Rusiją ir Turkiją. Sistema apima navigacijos žemėlapius, informaciją apie greičio apribojimus, greičio matavimo kameras, kelio juostas, RDS-TMC fiksuojamus eismo kamščius bei lankytinas vietas. 

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1069 €
 • KĖDUTĖ KID

  Nuo 15 kg iki 36 kg / nuo 4 metų iki 12 metų.

  248 €
 • KĖDUTĖ BABY SAFE PLUS

  Nuo gimimo iki 13 kg.

  318 €
 • ĮTAMPOS TRANSFORMATORIUS ŠALTADĖŽEI

  220 V / 12 V

  88 €
 • LEXUS AUSINĖS

  Bluetooth sąsają turinčios ausinės gali prisijungti prie išmaniųjų įrenginių, todėl kelionės metu Jūsų keleiviai gales klausytis savo mėgstamos muzikos, netrukdydami kitiems.

   

  150 €
 • VĖSINAMA DAIKTADĖŽĖ

  Laikoma bagažinėje ir įjungiama į 12V lizdą, kad gėrimai/maistas išliktų arba karšti, arba šalti. Komplektuojama su laidu, skirtu prijungti ją prie automobilio lizdo. Talpa – 25 litrai. Yra galimybė tuo pačiu metu ir šaldyti (14 l talpos skyrelis) ir šildyti (11 l talpos skyrelis).

  491 €
 • SULANKSTOMA DAIKTADĖŽĖ

  Praktiška ir patogi lengvai sulankstoma daiktadėžė, todėl nenaudojama neužima papildomos vietos. Puikiai tinka smulkių daiktų laikymui bagažinėje. Daiktai neišsibarsto ir nerieda po bagažinę kelionės metu. Dydis: 475 x 335 x 200 mm.

  70 €
 • PADANGŲ LAIKYMO MAIŠAI

  Šie maišai leis Jums patogiai transportuoti padangas bei tvarkingai jas sandėliuoti. Jie saugo lengvojo lydinio ratlankius ir padangas nuo pažeidimų. Turi patogias rankenėles, tad juos lengva nešti. Komplekte – 4 vnt. apsauginių padangų užvalkalų.

  60 €
 • REMONTINIAI DAŽAI

  Skirti pašalinti nedidelius kėbulo dažų dangos defektus. Parenkami pagal automobilio kėbulo dažų spalvos kodą. Rinkinyje dažai ir lakas 2 x 9 ml.

  15 €
 • VIDAUS APSAUGA

  Vidinio Lexus ProTect formulė specialiai skirta audiniams, pvz., automobilio sėdynių tekstilei ir kilimėliams apsaugoti. Ji yra hipoalerginė ir sukuria nematomą dangą, dėl kurios be dėmių pašalinsite išsiliejusius skysčius, purvą ir suodžius.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

   

  79 €
 • LENGVOJO LYDINIO RATLANKIŲ APSAUGA

  Lexus ProTect silicio pagrindu pagaminta danga apsaugo lengvojo lydinio ratlankių paviršių nuo žymių ir nuosėdų, atsirandančių dėl stabdymo dulkių, kelio dangos ir oro sąlygų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  51 €
 • ILGALAIKĖ KĖBULO APSAUGA

  Lexus ProTect padeda išsaugoti pirminę išorės dažų ir šoninių langų išvaizdą. Veikdama molekuliniu lygiu ji užsandarina paviršius keramikos tvirtumo silicio pagrindo danga, kuri apsaugo nuo taršos, oro, tirpiklių ir kitų aplinkos grėsmių.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  274 €
 • PADANGŲ SLĖGIO DAVIKLIŲ KOMPLEKTAS, 4 VNT.

  Padangų slėgio kontrolės sistema (TPMS) matuoja kiekvienos padangos slėgį ir perspėja vaizdiniu signalu, kai padangos slėgis sumažėja 25 % ar daugiau.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  245 €
 • PLANŠETĖS LAIKIKLIS

  Reguliuojamo dydžio, be 12 V jungties.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  111 €
 • STOGO BAGAŽINĖ TOURING 600 (pilka)

  Itin talpi aerodinamiško dizaino stogo bagažinė ypač pravers važiuojant atostogauti. Ją galima atidaryti iš abiejų pusių. Bagažinė yra titano spalvos, su aeroskin tekstūros dangčiu ir centriniu daugiataškiu užraktu.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  458 €
 • STOGO BAGAŽINĖ 420L

  Itin talpi aerodinamiško dizaino stogo bagažinė ypač pravers važiuojant atostogauti. Ją galima atidaryti iš abiejų pusių. Bagažinė yra titano spalvos, su aeroskin tekstūros dangčiu ir centriniu daugiataškiu užraktu.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  489 €
 • STOGO BAGAŽINĖ TOURING 600 (juoda, blizgi)

  Itin talpi aerodinamiško dizaino stogo bagažinė ypač pravers važiuojant atostogauti. Ją galima atidaryti iš abiejų pusių. Bagažinė yra juodos spalvos, su aeroskin tekstūros dangčiu ir centriniu daugiataškiu užraktu.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  501 €
 • STOGO BAGAŽINĖ PACIFIC 200

  Itin talpi aerodinamiško dizaino stogo bagažinė ypač pravers važiuojant atostogauti. Ją galima atidaryti iš abiejų pusių. Bagažinė yra titano spalvos, su aeroskin tekstūros dangčiu ir centriniu daugiataškiu užraktu. Tūris – 410 l.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  460 €
 • RATLANKIŲ UŽRAKTAI

  Pakeičiant po vieną veržlę ant kiekvieno rato Lexus ratlankio užraktu, sustiprinama ratų apsauga.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  52 €
 • DURELIŲ RANKENĖLIŲ APSAUGINĖS PLĖVELĖS, 4 VNT.

  Visiškai apgaubia durelių rankenėlės suėmimo vietą. Nepastebima plėvelė puikiai apsaugo rankenėlę nuo įbrėžimų, atsirandančių dėl pirštinių, žiedų ir raktų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  61 €

Susisiekite

Mindaugas Kraujutis

Lexus pardavimo vadovas

Marius Sargūnas

Lexus pardavimo konsultantas

Rimvydas Naujalis

Lexus pardavimo vadybininkas

Daugiau

LS 600h F SPORT išsiskiria išraiškingu dizainu ir nepriekaištingu valdymu. Jį ištobulino ta pati komanda, kuri kūrė legendinį LFA superautomobilį ir išskirtinėmis techninėmis charakteristikomis pasižyminčius F serijos modelius – RC F ir GS F. Šis kūrėjų darbo vaisius privers Jūsų širdį plakti tankiau. Tarp patobulintų išorės elementų minėtinos platesnės Lexus būdingos verpsto formos grotelės su L formos intarpais, stabdžių aušinimo kanalai ir aerodinaminiai maži aptakai didesnei prispaudimo jėgai užtikrinti.

Sėdėdami sportiniame salone pasijusite esantys tikri savo F SPORT automobilio šeimininkai. Sportinės sėdynės su rankiniu būdu apsiūtais apmušalais idealiai priglunda prie kūno – nuo šlaunų iki pečių. Malonių potyrių suteikia ir ergonomiškas sportinis vairas bei frezuoti aliumininiai pedalai. Taigi kelionės šiuo automobiliu – tikra šventė.

sukomplektuokite savo
LS 600H F sport

MODERNI IR PAŽANGI PRABANGA

LS 600h – GALINGIAUSIAS VISIŠKAI HIBRIDINIS SEDANAS PASAULYJE. JIS IŠSISKIRIA IR PRABANGA, IR NAUJOVIŠKAIS SPRENDIMAIS

Kurti nepaprasta – tai dirbti iš peties, įdedant nepaprastai daug pastangų. Štai kodėl kurdami savo pirmąjį automobilį LS 400 mes subūrėme 60 dizainerių ir 1400 inžinierių grupę. Taip gimė nepaprastai rafinuotas sedanas, kuris pasirodęs 1989 m. padarė perversmą prabangių automobilių rinkoje. Naujasis LS yra ne mažiau nuostabus. Šiame automobilyje, gaminamame daugiausia apdovanojimų pelniusioje gamykloje, įdiegta iš viso 3000 patobulintų sprendimų. Naujajame LS montuojama plačiausia pasaulyje multimedijos sistema, novatoriškas oro kondicionierius ir pažangi priešavarinės saugos sistema. Tai neįtikėtinai komfortabilus ir smagus vairuoti automobilis. Be to, dabar siūlomas F SPORT modelis. Tai tiesiog pats subtiliausias iki šiol sukurtas Lexus sedanas. Kelionės LS automobiliu suteikia ypatingų potyrių. Jis išsiskiria išraiškingu dizainu su simboliu tapusiomis chromuotomis priekinėmis verpsto formos grotelėmis. Be to, naujasis LS 600h yra pirmasis Lexus modelis, kurio visuose žibintuose (priekiniuose, rūko ir galiniuose kombinuotuosiuose) įdiegta LED technologija.

Kūrėjų komanda dar labiau ištobulino Lexus būdingą priekinių žibintų trijų lempų dizainą. Artimosios šviesos yra išdėstytos aukščiau už tolimąsias. Tai sukuria dinamiškos išorės įspūdį. Be to, tai pirmasis Lexus modelis su LED posūkio signalų lempomis (kiekvienoje yra po 12 šviesos diodų). Naujasis LS – tyliausias pasaulyje prabangus sedanas, kurio kalbos suprantamumo rodiklis važiuojant 100 km/h yra beveik 100 proc. Tai reiškia, jog Jūs galite smagiai kalbėtis kelionės metu. Norėdami sukurti tylią aplinką, išbandėme visas įmanomas priemones. Pritaikę naują lazerinį varžtų suvirinimo procesą dar didesniam važiuoklės tvirtumui užtikrinti, mes reikšmingai sumažinome vibraciją. Dėl beveik plokščio kėbulo dugno ir prie priekinių durelių rėmo apvado ir galinių žibintų pritvirtintų mažų aptakų taip pat sumažėjo vėjo keliamas triukšmas. Siekdami iki minimumo sumažinti triukšmą važiuojant keliu, mes sukūrėme ratus su specialiais tuščiaviduriais ratlankiais, kurie sugeria padangų skleidžiamą triukšmą ir optimizuoja automobilio garso izoliacinių medžiagų savybes. Be to, nauju važiavimo režimo selektoriumi pasirinkus COMFORT režimą, sureguliuojama pneumatinė pakaba sklandesniam ir malonesniam važiavimui užtikrinti.

 

nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE LS 600h

SAUGOS ĮRANGA

Naujasis LS pasižymi nepriekaištinga sauga važiuojant bet kuriuo paros metu. Nematomų zonų monitorius turi radiolokacinį įrenginį, kuris įspėja, kai nepastebėti automobiliai keičia važiuojamąsias juostas, o galinė priešavarinės saugos sistema aktyvuoja galvos atlošus, taip sumažindama traumų kaklo srityje riziką galinio smūgio metu. Galiausiai pirmąkart Lexus pritaikyta adaptyvioji tolimųjų šviesų sistema (AHS) užtemdo gaubtais dalį priekinių žibintų skleidžiamos šviesos srauto, kuris gali apakinti priešais važiuojančius vairuotojus.

Automobilio viduje sėdinčius keleivius saugo aštuonios oro saugos pagalvės (arba dešimt su galinės sėdynės įrangos paketu) ir saugos diržų įtempikliai, o mūsų pažangi priešavarinės saugos sistema ne tik įspėja apie galimus pavojus, bet ir padeda jų išvengti esant būtinybei.

ADAPTYVIOJI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA

Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema komplektuojama kartu su mūsų priešavarinės saugos sistema, nes ji naudoja tą patį milimetrinių bangų radiolokacinį įrenginį. Kaip ir standartinė pastovaus greičio palaikymo sistema, ji palaiko iš anksto nustatytą automobilio greitį. Tačiau dėl radiolokacinio įrenginio ji gali nustatyti lėčiau priešais važiuojančius automobilius. Tokiu atveju sistema atitinkamai sumažina greitį atleisdama droselinę sklendę arba įjungdama stabdžius.

Galima nustatyti norimą atstumą iki priešais važiuojančio automobilio – sistema jį palaikys priklausomai nuo priešais važiuojančio automobilio greičio. Kai kelias vėl bus laisvas, adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema sklandžiai atstatys Jūsų pradinį važiavimo greitį (0-170 km/h).

 

LEXUS PREMIUM NAVIGACIJOS SISTEMA SU LEXUS RYŠIO PASLAUGOMIS

12,3 colio ekranas valdomas Remote Touch nuotoliniu valdikliu arba balsu. Pastačius automobilį, navigacijos sistema su ryškia trimate grafika ir daugybe žemėlapio vaizdavimo parinkčių gali sukurti išmaniuoju telefonu nuskaitomą QR kodą su nurodymais, kaip pasiekti galutinę paskirties vietą pėsčiomis.

LS siūlo naujoviškas paslaugas: paieškos internetu, Google Street View®, Panoramio® ir Connected Traffic funkcijas. Be to, Jūs galite pasinaudoti dar vienu itin patogiu sprendimu – suplanuokite kelionės maršrutą nešiojamuoju ar planšetiniu kompiuteriu ir persiųskite jį į savo automobilio navigacijos sistemą.

VIDAUS KOMFORTAS

Naujojo LS salonas spinduliuoja rafinuotumu. Kad būtų lengviau įlipti, vairuotojo sėdynė automatiškai pasislenka atgal, o vairas įtraukiamas. Kaip standartinė įranga montuojamos galinės sėdynės su daugybe nustatymo padėčių ir juosmens masažo funkcija bei drugelio formos galvos atlošai. Galiniame centriniame porankyje įrengtas LCD ekranas, kuriame galima nustatyti klimato zonos parametrus galinėje dalyje, valdyti garso aparatūrą ir galinę užuolaidą.

Climate Concierge sistema – dar viena naujajame LS modelyje įdiegta Lexus naujovė, pristatyta pirmąkart pasaulyje. Tai integruota sistema, kuri nuolat stebi temperatūrą automobilio viduje bei lauke ir automatiškai reguliuoja vidaus, sėdynių ir vairo temperatūrą. Be to, apdovanojimą pelniusi Lexus nanoe® technologija išskiria mikroskopinius, neigiamai įkrautus jonus, taip atgaivindama salono orą ir drėkindama plaukus bei odą.

IŠMANUSIS APŠVIETIMAS

Nauja adaptyvioji tolimųjų šviesų sistema turi šviesai jautrią kamerą, kuriai užfiksavus priešais važiuojančių automobilių šviečiančius priekinius ir galinius žibintus, automatiškai gaubtais užtemdoma dalis šviesos srauto, kad nebūtų apakinti priešais važiuojantys vairuotojai.

PRIETAISŲ SKYDELIS IR KONSOLĖ

LS automobilis, kupinas pažangiausių pasaulyje technologijų, įkūnija nuostabią japonų svetingumo (Omotenashi) dvasią. Vairuotojui priartėjus prie automobilio, jo kišenėje ar rankinėje esantis išmanusis elektroninis raktas įjungia durelių veidrodėlių apšvietimą ir LED analoginį laikrodį (su GPS funkcija, kuri sumaniai prisitaiko prie vietos laiko zonos). Taip pradedamas rafinuotas šeimininko sutikimas. Įsitaisius sėdynėje ir paspaudus variklio paleidimo mygtuką, centriniame ekrane pasirodo nuostabi animacija ir visą prietaisų skydelį pamažu užlieja jauki baltos spalvos šviesa. Tačiau tai tik pradžia. Salone siūloma įvairių pramogų: galima ilsėtis klausantis muzikos per Mark Levinson® garso sistemą su 19 garsiakalbių ar 9 colių ekrane žiūrėti filmus DVD ar Blu-ray® formatu.

LS vairuotojo sėdynė – nepakartojama sėdėjimo vieta. Pirmasis sąlyčio taškas – meistriškai išdailintas odinis vairas su medinėmis puošybinėmis detalėmis ir pavarų perjungimo svirtelė su aliuminine apdaila. Centre įrengtas ypač platus 12,3 colio ekranas gali būti valdomas balso komandomis arba Remote Touch valdikliu. Padalytame ekrane vienu metu gali būti pateikiama įvairių įrenginių informacija, pavyzdžiui, Lexus Night View ir Lexus Premium navigacijos sistemų duomenys. Iš kitų naujovių minėtina dinamiška LED vidaus apšvietimo sistema ir analoginis laikrodis su GPS funkcija, kuri sumaniai prisitaiko prie vietos laiko zonos.

APMUŠALŲ IR APDAILOS PASIŪLA

Jūs galite priderinti meistriškai įrengtą LS interjerą pagal savo skonį. Siūlomi penki odinių apmušalų variantai – juodos (Black), sodriai baltos (Mellow White), topazo rudumo (Topaz Brown), šviesiai pilkos (Light Grey) ir dramblio kaulo (Ivory) spalvų. Taip pat siūlomi įvairūs patrauklios apdailos variantai: rusvos uosio medienos (matinės), tamsiai rudos riešutmedžio medienos, juodos ir pilkos medienos (Shimamoku), aukso spalvos uosio medienos ir bambuko.

 

DINAMIŠKAS LED VIDAUS APŠVIETIMAS

Vairuotojui priartėjus prie automobilio, jį pasitinka automatiškai įsijungęs įlipimo zonos apšvietimas durelių veidrodėliuose ir laikrodžio šviesa. Atrakinus dureles, įsijungia dieniniai žibintai – LS automobilis pabunda. Paspaudus START mygtuką, multimedijos sistemos ekrane pasirodo elegantiška animacija ir prietaisų skydelį pamažu užlieja jauki šviesa.

AERODINAMIKA

Aerodinaminėmis savybėmis naujasis LS pranoksta visus savo klasės atstovus. Tai lemia tokios detalės kaip beveik plokščias kėbulo dugnas ir nedideli aptakai, pritvirtinti prie priekinių durelių statramsčio ir galinių žibintų. Šie aptakai, pirmąkart pritaikyti F1 lenktyniniuose automobiliuose, sukuria oro sūkurius, kad oro srautas būtų nukreiptas į vidų ir LS lengviau įveiktų oro pasipriešinimą. Šie sprendimai ne tik pagerina stabilumą ir valdymą, bet ir sumažina degalų sąnaudas bei vėjo keliamą triukšmą.

Buvo įdėta daug pastangų, siekiant, kad į automobilį neprasiskverbtų vėjo gūsiai. Aukštos kokybės laminuotas stiklas, langų rėmų apvadai ir sandarūs tarpikliai užtikrina patikimą izoliaciją. Šios priemonės apsaugo ir nuo triukšmo skverbimosi į salono vidų, todėl keleiviai gali mėgautis ramia aplinka. Idealiai suderinta įspūdinga LS išorė ir ramybe spinduliuojantis vidus leidžia pajusti nenusakomą vairavimo malonumą.

 

LEXUS HOTSPOT

Specialiai automobiliams sukurtas maršrutizatorius vienu metu leidžia naudotis penkiais įrenginiais, kuriuose yra Wi-Fi funkcija, tokiais kaip telefonas, planšetė ir kiti mobilieji prietaisai. Lexus Hotspot jungiamas prie automobilio elektros įrangos ir turi spartųjį ryšį užtikrinančią anteną, be to, galima naudoti bet kurią SIM kortelę.

KELEIVIŲ SAUGA

Lexus imasi visų įmanomų priemonių, kad padėtų išvengti avarijų: ji diegia pažangias technologijas, padedančias išvengti smūgio (jos, be abejo, niekuomet nepakeis atidaus vairavimo). Be to, visomis išgalėmis stengiamasi apsaugoti vairuotoją ir visus keleivius iš visų pusių susiklosčius pačiai blogiausiai situacijai. Iš tiesų LS įrengtos saugos sistemos gerokai pranoksta visus pasaulinius reikalavimus.

LS automobiliuose montuojamos aštuonios oro saugos pagalvės (su relaksacinės įrangos paketu – vienuolika). Tarp jų minėtina pažangi dviejų kamerų priekinio keleivio oro saugos pagalvė. Susidūrimo metu oro saugos pagalvėje susidaro įdubimas, kad būtų apsaugotos jautrios kūno vietos, tokios kaip nosis ir burna.

Be to, unikali galvos atramos ir sėdynės atlošo konstrukcija apriboja kaklo judėjimą, sumažindama traumų kaklo srityje tikimybę. Gresiančio smūgio (nustatomo galiniame buferyje įrengto milimetrinių bangų radiolokacinio įrenginio) atveju priekinės galvos atramos iš tiesų pasislenka į viršų ir į priekį, užtikrindamos papildomą galvos atramą bei apsaugą ir taip sumažindamos sužalojimų kaklo srityje riziką.

NIGHT VIEW SISTEMA

Naktinio matymo sistema Night View su galinga infraraudonųjų spindulių kamera ir artimųjų infraraudonųjų spindulių projektoriais fiksuoja apšviestus naktinio kelio vaizdus priekyje, kurie pateikiami 12,3 colio ekrane. Todėl Jūs galite gerokai anksčiau pastebėti priešais esančius objektus nei juos pamatytumėte plika akimi.

 

SMŪGIO VENGIMAS

Naudodamasis milimetrinių bangų radiolokacinio įrenginio siunčiamais duomenimis, kompiuteris nuolat atlieka galimo susidūrimo rizikos vertinimą. Jei susidūrimo rizika didelė, vairuotojui siunčiami įspėjimai ir padidinamas stabdžių sistemos slėgis.

 

MARK LEVINSON GARSO SISTEMA

Visuose LS 600h modeliuose kaip standartinė įranga montuojama viena kokybiškiausių pasaulyje automobilinių pramogų sistemų – neprilygstama erdvinio garso aukščiausios kokybės Mark Levinson® sistema su 19 garsiakalbių. Keleiviai gali mėgautis tobulu 7.1 kanalo erdviniu garsu, o įrengta Bluetooth® sąsaja mobiliajam telefonui prijungti, papildoma jungtis ir dvi USB jungtys leidžia naudotis iPhone® ar medijos grotuvais.

Mark Levinson – vienas populiariausių aukštos klasės garso įrangos gamintojų pasaulyje. Nuo 1972 m. jis įgijo legendinę reputaciją dėl gryno muzikos garso atkūrimo: Mark Levinson sistemos geba atkurti originalaus kūrinio garso subtilybes ir niuansus be jokių papildomų priedų ir trūkumų. Markas Levinsonas savo rankomis sukūrė sceninę miksavimo įrangą, kuri buvo naudojama 1968 m. Vudstoke. Nuo to laiko ji laikomas premium klasės garso įrangos kūrėju.

Nepaisant kelių prabangių automobilių gamintojų bandymų, mes esame vieninteliai, naudojantys ypač aukštos kokybės Mark Levinson įrangą. Lexus automobiliai sukonstruoti taip, kad rafinuotai ir tyliai riedėtų, todėl jie suteikia idealias akustines galimybes mėgautis koncertų sale automobilyje. Kiekviename Lexus modelyje Mark Levinson sistema kruopščiai optimizuota, taip pat suderinti komponentai, sureguliuoti ir atitinkamai išdėstyti garsiakalbiai, pritaikant prie unikalios akustinės aplinkos.

 

HIBRIDINĖS SISTEMOS GALIA

LS 600h privalumus lemia hibridinė technologija, kurią šioje srityje lyderiaujanti Lexus bendrovė tobulina jau daugiau nei dešimtmetį, siekdama išgauti kvapą gniaužiančias važiavimo savybes. Naujoviška Lexus Hybrid Drive sistema sumaniai suderina preciziškos konstrukcijos 5,0 l tiesioginio įpurškimo V8 benzininį variklį ir galingą elektrinį variklį. Šie abu varikliai užtikrina stulbinamus rezultatus. Bendra sistemos galia – 445 DIN AG, o iki 100 km/h automobilis sklandžiai įsibėgėja vos per 6,1 sekundės. Ženkliai sumažėjo degalų sąnaudos – jos siekia 8,6 l/100 km; anglies dvideginio kiekis tėra 199 g/km – gerokai mažesnis taršos rodiklis nei būtų galima tikėtis iš šios klasės automobilio. Be to, LS gali važiuoti ECO režimu – jį įjungus, pakeičiama droselinės sklendės ir klimato kontrolės sistemos nustatymo padėtis, kad būtų dar labiau taupomi degalai ir sumažintas taršos kiekis.

LS automobilio smegenys – pažangus valdymo blokas (PCU), kuris kontroliuoja šio unikalaus visiškai hibridinio galios agregato energijos srautą. Automobiliui važiuojant elektriniu (EV) režimu, į aplinką nepatenka nė gramo anglies dvideginio ir azoto oksidų, taip pat nesunaudojama nė lašo benzino. Be to, varomas elektra automobilis itin tyliai rieda. PCU įjungia šį režimą, kai užvedamas variklis arba važiuojama nedideliu greičiu. Tačiau didinant greitį, sklandžiai įsijungia benzininis variklis ir automobilis varomas abiejų galios agregatų. Važiuojant didesniu greičiu, galingas elektrinis variklis sklandžiai ir greitai padidina sukimo momentą greitėjimo metu. Kompaktiško hibridinio akumuliatoriaus niekuomet nereikia įkrauti, nes regeneruojama kinetinė energija, išsiskirianti stabdymo ar greičio mažinimo metu. Regeneruota energija kaupiama akumuliatoriuje.

LS montuojama nuolatinė visų varančiųjų ratų sistema užtikrina tvirtesnį sukibimą ir padeda įveikti net pačias sudėtingiausias važiavimo situacijas. LS automobilio Hybrid Drive transmisija sujungia į vieną visumą (į lengvą kompaktišką dėžę, kuri nėra didesnė už įprastą automatinę pavarų dėžę) elektrinį variklį, generatoriaus galią, galios paskirstymo satelitinį krumpliaratį ir variklio reduktorių.

Apskritai LS 600h – neprilygstamas techninis išradimas, kuris galėjo atsirasti tik sumanių Lexus kūrėjų pastangomis.

 

DINAMIŠKAS VALDYMAS

Vairuodami naująjį LS, Jūs patirsite tvirtą sąsają su automobiliu, kuris yra ne tik nuostabiai subalansuotas, bet ir nepaprastai dinamiškas. Neįtikėtinai standi važiuoklė (pagaminta naudojant naują lazerinę varžtų suvirinimo ir aviacijos įkvėptą klijavimo technologiją) su pneumatine pakaba lemia ypač tikslų valdymą ir ypatingą važiavimo komfortą. Šiuolaikinė integruota automobilio dinamikos valdymo sistema montuojama kaip standartinė įranga. Minėtina ir kintamojo perdavimo skaičiaus valdymo sistema, prisitaikanti prie automobilio greičio. Kritišku atveju šios sistemos automatiškai sureguliuoja padėtį, padėdamos išvengti pavojaus.

Šiame modelyje įdiegta pažangi nuolatinė visų varančiųjų ratų sistema pakylėja automobilio valdymą ir stabilumą į naują lygmenį. Normaliomis sąlygomis galia tarp priekinių ir galinių ratų paskirstoma santykiu 40:60. Sudėtingesnėmis važiavimo situacijomis ši sistema akimirksniu atitinkamai perskirsto galią, kad būtų užtikrinta trauka ten, kur jos labiausiai reikia.

 

PAKABA

Išskirtinė LS pusiausvyra ir manevringumas – meistriškai pritaikytos konstrukcijos rezultatas. Tačiau ypatingą sąsają su šiuo įkvepiančiu sedanu vairuotojas jaučia dėl priekyje ir gale įrengtos lengvos aliumininės daugiasvirtės pneumatinės pakabos sistemos. Ši sistema sujungta su itin efektyviais pneumatiniais amortizatoriais, užtikrinančiais išskirtinį valdymą ir važiavimo komfortą. Adaptyvioji kintamojo veikimo pakaba leidžia vairuotojui tiksliai nustatyti valdymo charakteristikas, naudojantis važiavimo režimo pasirinkimo funkcija. Vairuoti LS – tai patirti nepriekaištingą važiavimo sklandumą ir mėgautis visiškos kontrolės jausmu.

 

LS 600h EXECUTIVE
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

116 810€

Bazinei LS 600h EXECUTIVE komplektacijai priklauso:

 • Adaptyvioji tolimųjų šviesų sistema (AHS)
 • Brembo® galingi galiniai stabdžiai (335 x 22 mm)
 • Brembo® galingi priekiniai stabdžiai (380 x 36 mm)
 • 12,3 colio centrinė multimedijos sistema su daugiafunkciu padalytu ekranu, valdoma nuotoliniu būdu
 • 19 garsiakalbių Mark Levinson® Reference garso sistema

 • LED artimųjų ir tolimųjų šviesų priekiniai žibintai
 • 19 colių 7 dvigubų stipinų tuščiavidurio dizaino lengvojo lydinio ratlankiai su 245/45 R19 padangomis

Lexus LS600h techniniai duomenys

LS 600h F SPORT S
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

123 400€

LS 600h F SPORT S komplektacijai, papildančiai EXECUTIVE komplektaciją, priklauso:

 • Automobilio rakinimo / užvedimo kortelė (2-jų kreditinių kortelių storio)
 • Elektra valdomas 2-jų padėčių stiklinis stoglangis su salono vidaus užuolaida
 • Itin patvarūs BBS® „kaltiniai“ 19 colių  F SPORT dizaino aliuminio ratlankiai su padangomis 245/45R19
 • Išoriniai „F SPORT“ dizaino elementai: išskirtiniai priekinis ir galinis buferiai / išskirtiniai F SPORT priekiniai rūko žibintai / radiatoriaus grotelės su „korio“ formos užpildu / išskirtiniai logotipai ant priekinių sparnų šonų
 • Verstos odos Alcantara® apdaila: vairuotojo ir keleivio skydeliai nuo saulės / priekinių ir centrinių statramsčių apdaila / stogo apdaila

 • Aktyvūs stabilizatoriai (automobilis posūkiuose mažiau pasvyra / stipriau prispaudžiami ratai esantys posūkio viduje)
 • Vidiniai „F SPORT“ dizaino elementai: aliuminio intarpai salono apdailoje / juoda stogo apdaila / perforuoto aliuminio pedalų andėklai / išskirtinės durelių slenksčių plokštelės / išskirtine perforuota oda aptrauktas vairas ir pavarų perjungimo svirtis / išskirtinės perforuotos odos apmušalai

Lexus LS600h techniniai duomenys

LS 600h PRESIDENT
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

134 540€

LS 600h PRESIDENT komplektacijai, papildančiai EXECUTIVE komplektaciją, priklauso:

 • Elektra valdomas 2-jų padėčių stiklinis stoglangis su salono vidaus užuolaida
 • Keturių zonų automatinė klimato kontrolės sistema su funkcijomis: infraraudonųjų spindulių sensoriai nustato keleivių temperatūrą ir koreguoja pagal poreikį / svetingumas „Climate Concierge“ (automatiškai pašildo vairą, sėdynes) / atskiras galinės salono dalies klimato kontrolės valdymas / atskiras salono galinės dalies klimato reguliavimas kairėje ir dešinėje / elektra valdomos galinių durelių langų užuolaidėlės
 • Prailginama blauzdų atrama priekinio keleivio sėdynėje
 • Daugiafunkcinė galinių sėdynių centrinė atrama: klimato, garso, sėdynių ir užuolaidėlės valdikliai
 • Galinių sėdynių (kairėje ir dešinėje) funkcijos: elektra valdomos su atminties funkcija / valdomas elektra juosmens masažas / 2 kryptimis reguliuojama juosmens atrama / vėdinimas / drugelio formos galvos atramos

 • Automobilio rakinimo / užvedimo kortelė (2-jų kreditinių kortelių storio, lengvai telpa piniginėje)
 • Lubose sumontuota galinių sėdynių pramogų sistema su 9 colių nulenkiamu spalvotu monitoriumi: DVD ir Blu-ray® leistuvas / SD kortelių skaitytuvas / distancinis pultas valdymui
 • Verstos odos Alcantara® apdaila: vairuotojo ir keleivio skydeliai nuo saulės / priekinių ir centrinių statramsčių apdaila / stogo apdaila
 • Atsparesnė dilimui „semi-aniline“ oda: priekinis centrinis porankis / sėdynių apmušalai;
 • Oda aptraukta prietaisų panelė (viršutinė ir apatinė dalys) / oda aptrauktas priekinė daiktadėžė

Lexus LS600h techniniai duomenys

LEXUS LIZINGAS įsteigtas tiems, kurie vertina laiką, patogumą, individualų dėmesį klientams.

LEXUS LIZINGAS padės tapti naujojo LEXUS automobilio savininku itin patogiai, nes su lizingu susijusius dokumentus tvarko LEXUS pardavimų vadybininkas, todėl Jums nereikės bendrauti su finansų įstaigomis patiems. Jūs taip pat neturėsite pildyti su lizingu susijusių dokumentų, kadangi LEXUS atstovas pasirūpins visomis smulkmenomis. LEXUS LIZINGAS yra ne tik patogi, bet ir greita paslauga – atsakymą dėl lizingo paprastai galime pateikti per kelias valandas.

LEXUS LIZINGAS sukūrė LEXUS skaičiuoklę, kuri padės Jums apskaičiuoti apytikslę lizingo mokesčių sumą. Funkcionali skaičiuoklė leidžia palyginti skirtingus modelius ir įrangą bei padeda išsirinkti Jūsų poreikius ir pageidavimus atitinkantį modelį.

Pasirinkite spalvą

Black
212
Dark Opal
214
Mercury Grey
1H9
Morello Red
3R1
Sand Ecru
4U7
Sienna Brown
4V3
Sonic Silver
1J2
Starlight Black
217
White Pearl
077
Sonic Titanium
1J7
Sonic White
085
Copper Brown
4X2
Deep Blue
8X5
Graphite Black
223
F White
083 (tik F Sport)
testimonials
testimonials

VIENA PAGRINDINIŲ KONCEPCIJŲ, ĮKŪNYTŲ ŠIAME AUTOMOBILYJE, YRA „Į ŽMOGŲ ORIENTUOTA INŽINERIJA“: TAI IŠSKIRTINIS SVETINGUMAS, VISUR LYDINTIS MŪSŲ KLIENTUS, IR JŲ POREIKIŲ NUSPĖJIMAS. MES NORIME, KAD NAUJAJAME LS JŪS JAUSTUMĖTĖS JAUKIAI IR MALONIAI KAIP NAMIE.

testimonials

Hideki Watanabe, LS vyriausiasis inžinierius

 • NUOTOLINIS VARTŲ AUTOMATIKOS VALDYMAS

  Galimos spalvos: juoda / smėlinė / pilka.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  328 €
 • LEXUS suvenyrai

  Stilingi ir kokybiški LEXUS suvenyrai – puiki dovana LEXUS ženklo gerbėjams.

  Suvenyrų asortimento ieškokite čia

  NUO 4 €
 • STIKLŲ TAMSINIMAS

  Tik galinės durelės ir galinis stiklas.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  nuo 98 €
 • NAVIGACIJOS ŽEMĖLAPIŲ ATNAUJINIMO MICRO SD KORTELĖ

  44 Europos šalys, įskaitant Rusiją ir Turkiją. Navigacijos žemėlapiai, informacija apie greičio apribojimus, greičio matavimo kameras, kelio juostas, RDS-TMC fiksuojamus eismo kamščius bei lankytinas vietas. Žemėlapio animacija su 3D efektais (pastatai, lankytinos vietos ir pan.)

  270 €
 • VERŽLĖS F SPORT RATLANKIAMS

  Rinkinį sudaro 16 ilgasriegių ir 4 užraktai.

  190 €
 • LEXUS HOTSPOT

  Šis maršrutizatorius užtikrina WiFi ryšį Jūsų automobilyje, leidžiantį vienu metu prisijungti prie navigacijos sistemos ir kitų keturių įrenginių, kuriuose yra WiFi funkcija, tokių kaip telefonas, planšetė ir nešiojamasis kompiuteris.

  376 €
 • PADANGŲ SANDARINIMO RINKINYS

  Kompresoriaus ir skystos gumos rinkinys skirtas avariniam bekamerinių padangų remontui.

  78 €
 • NUOTOLINIS AUTOMOBILIO UŽVEDIMAS

  Skirtas šildymui/vėdinimui, veikia iki 10 minučių.

  1160 €
 • KET EKSPLOATACINIS PAKETAS

  Į kainą įskaičiuoti: automobilio paruošimas; registracija; numeriai; TA 36 mėn.

  145 €
 • LEXUS NAVIGACIJA

  Lexus navigacija pateikia keliavimo nurodymus per 44 Europos šalis, įskaitant Rusiją ir Turkiją. Sistema apima navigacijos žemėlapius, informaciją apie greičio apribojimus, greičio matavimo kameras, kelio juostas, RDS-TMC fiksuojamus eismo kamščius bei lankytinas vietas. 

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1069 €
 • KĖDUTĖ KID

  Nuo 15 kg iki 36 kg / nuo 4 metų iki 12 metų.

  248 €
 • KĖDUTĖ BABY SAFE PLUS

  Nuo gimimo iki 13 kg.

  318 €
 • ĮTAMPOS TRANSFORMATORIUS ŠALTADĖŽEI

  220 V / 12 V

  88 €
 • LEXUS AUSINĖS

  Bluetooth sąsają turinčios ausinės gali prisijungti prie išmaniųjų įrenginių, todėl kelionės metu Jūsų keleiviai gales klausytis savo mėgstamos muzikos, netrukdydami kitiems.

   

  150 €
 • VĖSINAMA DAIKTADĖŽĖ

  Laikoma bagažinėje ir įjungiama į 12V lizdą, kad gėrimai/maistas išliktų arba karšti, arba šalti. Komplektuojama su laidu, skirtu prijungti ją prie automobilio lizdo. Talpa – 25 litrai. Yra galimybė tuo pačiu metu ir šaldyti (14 l talpos skyrelis) ir šildyti (11 l talpos skyrelis).

  491 €
 • SULANKSTOMA DAIKTADĖŽĖ

  Praktiška ir patogi lengvai sulankstoma daiktadėžė, todėl nenaudojama neužima papildomos vietos. Puikiai tinka smulkių daiktų laikymui bagažinėje. Daiktai neišsibarsto ir nerieda po bagažinę kelionės metu. Dydis: 475 x 335 x 200 mm.

  70 €
 • PADANGŲ LAIKYMO MAIŠAI

  Šie maišai leis Jums patogiai transportuoti padangas bei tvarkingai jas sandėliuoti. Jie saugo lengvojo lydinio ratlankius ir padangas nuo pažeidimų. Turi patogias rankenėles, tad juos lengva nešti. Komplekte – 4 vnt. apsauginių padangų užvalkalų.

  60 €
 • REMONTINIAI DAŽAI

  Skirti pašalinti nedidelius kėbulo dažų dangos defektus. Parenkami pagal automobilio kėbulo dažų spalvos kodą. Rinkinyje dažai ir lakas 2 x 9 ml.

  15 €
 • VIDAUS APSAUGA

  Vidinio Lexus ProTect formulė specialiai skirta audiniams, pvz., automobilio sėdynių tekstilei ir kilimėliams apsaugoti. Ji yra hipoalerginė ir sukuria nematomą dangą, dėl kurios be dėmių pašalinsite išsiliejusius skysčius, purvą ir suodžius.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

   

  79 €
 • LENGVOJO LYDINIO RATLANKIŲ APSAUGA

  Lexus ProTect silicio pagrindu pagaminta danga apsaugo lengvojo lydinio ratlankių paviršių nuo žymių ir nuosėdų, atsirandančių dėl stabdymo dulkių, kelio dangos ir oro sąlygų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  51 €
 • ILGALAIKĖ KĖBULO APSAUGA

  Lexus ProTect padeda išsaugoti pirminę išorės dažų ir šoninių langų išvaizdą. Veikdama molekuliniu lygiu ji užsandarina paviršius keramikos tvirtumo silicio pagrindo danga, kuri apsaugo nuo taršos, oro, tirpiklių ir kitų aplinkos grėsmių.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  274 €
 • PADANGŲ SLĖGIO DAVIKLIŲ KOMPLEKTAS, 4 VNT.

  Padangų slėgio kontrolės sistema (TPMS) matuoja kiekvienos padangos slėgį ir perspėja vaizdiniu signalu, kai padangos slėgis sumažėja 25 % ar daugiau.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  245 €
 • PLANŠETĖS LAIKIKLIS

  Reguliuojamo dydžio, be 12 V jungties.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  111 €
 • STOGO BAGAŽINĖ TOURING 600 (pilka)

  Itin talpi aerodinamiško dizaino stogo bagažinė ypač pravers važiuojant atostogauti. Ją galima atidaryti iš abiejų pusių. Bagažinė yra titano spalvos, su aeroskin tekstūros dangčiu ir centriniu daugiataškiu užraktu.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  458 €
 • STOGO BAGAŽINĖ 420L

  Itin talpi aerodinamiško dizaino stogo bagažinė ypač pravers važiuojant atostogauti. Ją galima atidaryti iš abiejų pusių. Bagažinė yra titano spalvos, su aeroskin tekstūros dangčiu ir centriniu daugiataškiu užraktu.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  489 €
 • STOGO BAGAŽINĖ TOURING 600 (juoda, blizgi)

  Itin talpi aerodinamiško dizaino stogo bagažinė ypač pravers važiuojant atostogauti. Ją galima atidaryti iš abiejų pusių. Bagažinė yra juodos spalvos, su aeroskin tekstūros dangčiu ir centriniu daugiataškiu užraktu.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  501 €
 • STOGO BAGAŽINĖ PACIFIC 200

  Itin talpi aerodinamiško dizaino stogo bagažinė ypač pravers važiuojant atostogauti. Ją galima atidaryti iš abiejų pusių. Bagažinė yra titano spalvos, su aeroskin tekstūros dangčiu ir centriniu daugiataškiu užraktu. Tūris – 410 l.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  460 €
 • RATLANKIŲ UŽRAKTAI

  Pakeičiant po vieną veržlę ant kiekvieno rato Lexus ratlankio užraktu, sustiprinama ratų apsauga.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  52 €
 • DURELIŲ RANKENĖLIŲ APSAUGINĖS PLĖVELĖS, 4 VNT.

  Visiškai apgaubia durelių rankenėlės suėmimo vietą. Nepastebima plėvelė puikiai apsaugo rankenėlę nuo įbrėžimų, atsirandančių dėl pirštinių, žiedų ir raktų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  61 €

LS 600h F SPORT išsiskiria išraiškingu dizainu ir nepriekaištingu valdymu. Jį ištobulino ta pati komanda, kuri kūrė legendinį LFA superautomobilį ir išskirtinėmis techninėmis charakteristikomis pasižyminčius F serijos modelius – RC F ir GS F. Šis kūrėjų darbo vaisius privers Jūsų širdį plakti tankiau. Tarp patobulintų išorės elementų minėtinos platesnės Lexus būdingos verpsto formos grotelės su L formos intarpais, stabdžių aušinimo kanalai ir aerodinaminiai maži aptakai didesnei prispaudimo jėgai užtikrinti.

Sėdėdami sportiniame salone pasijusite esantys tikri savo F SPORT automobilio šeimininkai. Sportinės sėdynės su rankiniu būdu apsiūtais apmušalais idealiai priglunda prie kūno – nuo šlaunų iki pečių. Malonių potyrių suteikia ir ergonomiškas sportinis vairas bei frezuoti aliumininiai pedalai. Taigi kelionės šiuo automobiliu – tikra šventė.

sukomplektuokite savo
LS 600H F sport

Mindaugas Kraujutis

Lexus pardavimo vadovas

Marius Sargūnas

Lexus pardavimo konsultantas

Rimvydas Naujalis

Lexus pardavimo vadybininkas