nuotrauka

RC 300h

IŠBANDYKITE PIRMĄJĮ PASAULYJE PRABANGŲ KUPĖ SU VISIŠKAI HIBRIDINE SISTEMA

Vidutinė emisija (g/km)
108
Vidutinės sąnaudos (l/100 km)
4,7
Pagreitėjimas iki 100 km/h (s)
8,6
Maksimalus greitis (km/h)
190

nuo

46 100€

Bandomasis važiavimas

Registruokis

RC 300h

NAUJASIS RC 300h

IŠBANDYKITE PIRMĄJĮ PASAULYJE PRABANGŲ KUPĖ SU VISIŠKAI HIBRIDINE SISTEMA.

Naujasis RC sukurtas džiuginti vairuotojų širdis. Tai vienas dailiausių iki šiol pagamintų sportinių kupė. Šį moderniu dizainu, aukščiausios klasės meistriškumu ir pažangiomis technologijomis išsiskiriantį automobilį be galo smagu vairuoti. Novatoriškos visiškai hibridinės sistemos ar benzininio variklio su turbokompresoriumi varomas RC žaibiškai reaguoja į akceleratoriaus spustelėjimą ir pasižymi stulbinamu manevringumu. Jame įdiegtos intuityviosios Lexus technologijos – Touch Pad ir priešavarinės saugos sistema. Naujieji RC F SPORT modeliai su adaptyviąja kintamojo veikimo pakaba, 19 colių lengvojo lydinio ratlankiais ir F SPORT vairu leidžia mėgautis dar didesne važiavimo dinamika.

Laikydami subtiliai apsiūtą sportinį naujojo RC vairą savo rankose, negalėsite atsispirti šio gyvybingai pagreitėjančio ir tiksliai valdomo automobilio kerams. Novatoriškame sportiniame kupė, kuris buvo ištobulintas sudėtingiausioje pasaulyje Niurburgringo lenktynių trasoje, įrengta ypač tvirta važiuoklė. Ją papildo lenktyninių automobilių įkvėpta pakaba ir naujoviški galios agregatai. Taigi šis automobilis kelia rafinuotos važiavimo kokybės kartelę dar aukščiau, padovanodamas neįtikėtinai nuostabių ir nepamirštamų vairavimo akimirkų.

nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka

Automobilio ypatybės

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE RC 300h

 • VAŽIAVIMAS RC 300 h

  Ištobulintas sudėtingoje Niurburgringo trasoje Lexus profesionalių vairuotojų, kurie padėjo kuriant mūsų LFA superautomobilį, naujasis RC siūlo nepamirštamą vairavimo patirtį. Dėl trumpo tarpuračio ir itin tvirtos važiuoklės, pagamintos naudojant modernią klijavimo ir lazerinę varžtų suvirinimo technologiją, automobilis yra manevringas atliekant posūkius. Daugiasvirtė pakaba gale ir dvigubo trikampio balansyro pakaba priekyje bei lenktyninių automobilių įkvėpti aerodinaminiai sprendimai lemia aukščiausios klasės vairavimo patirtį. Važiavimo režimo pasirinkimo funkcija leidžia pritaikyti RC automobilį prie savo nuotaikos, o mūsų naujausias VDIM režimas lemia rafinuotą ir saugų važiavimą esant dideliam greičiui.

 • ŽVILGSNIS Į RC 300h VIDŲ

  Patogiai įsitaisę dailiose odinėse sportinėse sėdynėse, pajusite neperskiriamą vienovę su šiuo ypatingu naujuoju Lexus automobiliu. Apdovanotoje Tahara gamykloje gaminamas RC kupinas puikių tradicinio japonų meistriškumo pavyzdžių. Vienas jų – Shimamoku apdaila, subtiliai sukurta Yamaha fortepijonų padalinio meistrų. Minkšti apmušalai, tikslus analoginis laikrodis ir LED aplinkos apšvietimo sistema suteikia interjerui prabangos, o 60:40 santykiu dalijamos galinės sėdynės sudaro ypač praktiško kupė įspūdį.

  ŽVILGSNIS Į RC 300h VIDŲ

  Patogiai įsitaisę dailiose odinėse sportinėse sėdynėse, pajusite neperskiriamą vienovę su šiuo ypatingu naujuoju Lexus automobiliu. Apdovanotoje Tahara gamykloje gaminamas RC kupinas puikių tradicinio japonų meistriškumo pavyzdžių. Vienas jų – Shimamoku apdaila, subtiliai sukurta Yamaha fortepijonų padalinio meistrų. Minkšti apmušalai, tikslus analoginis laikrodis ir LED aplinkos apšvietimo sistema suteikia interjerui prabangos, o 60:40 santykiu dalijamos galinės sėdynės sudaro ypač praktiško kupė įspūdį.

RC 300h SAUGOS ĮRANGA

Integruota dinamikos valdymo sistema ir efektyviais aušinamasiais diskiniais stabdžiais išsiskiriantis naujasis RC modelis sukurtas taip, kad padėtų išvengti gresiančio pavojaus. Priešavarinės saugos sistema papildo Jūsų vairavimo įgūdžius: naudodamasi milimetrinių bangų radiolokatoriumi, ji fiksuoja priekyje esančius objektus ir, iškilus būtinybei, pristabdo automobilį bei įtempia saugos diržus. Neišvengiamo susidūrimo atveju vairuotoją ir keleivius apsaugos tvirta apsauginė salono konstrukcija ir aštuonios oro saugos pagalvės.

VISIŠKAI HIBRIDINĖ TECHNOLOGIJA

RC 300h sumaniai suderina pažangaus 2,5 l benzininio ir galingo elektrinio variklių veikimą. Šis itin efektyvus pagal Atkinsono degimo ciklą veikiantis keturių cilindrų variklis su įdiegtomis D-4S tiesioginio įpurškimo ir Dual VVT-i vožtuvų valdymo technologijomis komplektuojamas su Start/Stop bei išmetamųjų dujų šilumos regeneracine sistemomis, padedančiomis dar labiau sumažinti degalų sąnaudas bei teršalų kiekį.

SPORTIŠKA VAIRAVIMO PADĖTIS

Sėdėdami žemoje sportiškoje sėdynėje, Jūs tiesiog fiziškai „pajusite“ kelio paviršių ir patirsite, kaip automobilis reaguoja net į menkiausią vairo pasukimą.

VAŽIAVIMO REŽIMO PASIRINKIMO FUNKCIJA

Važiavimo režimo pasirinkimo funkcija įgalina pasirinkti norimą važiavimo būdą. Nustačius ECO režimą, į aplinką patenka mažiau teršalų ir sutaupoma degalų. Važiuojant įprastomis sąlygomis, tinkamiausias yra NORMAL režimas, kuris idealiai suderina galią, ekonomiją ir važiavimo komfortą. Norint patirti dinamiškesnį valdymą, tereikia įjungti SPORT ar SPORT+ režimą.

ŠILDOMAS ODINIS VAIRAS

Dailus optimalaus storio odinis vairas su atramomis pirštams patogiai priglunda prie rankų. Ant vairo įrengti garso sistemos, telefono ir daugiafunkcio ekrano valdikliai. Gali būti įdiegta ir vairo šildymo funkcija, kuri leidžia mėgautis dar didesniu komfortu šaltesniais orais.

GALINĖ PAKABA

Automobilio stabilumą važiuojant tiesiai ir atliekant posūkius lemia daugiasvirtė galinė pakaba, pirmąkart panaudota didelio atgarsio susilaukusiame ypatingų techninių charakteristikų GS sedane. Pritaikyti ypač tamprūs plieniniai ir lieti/kaltiniai aliumininiai komponentai palaiko žemą svorį ir kartu užtikrina tikslų valdymą nesukeldami vibracijos.

PAŽANGŪS AERODINAMINIAI SPRENDIMAI

Naujajam RC būdingos išskirtinės aerodinaminės savybės, kurias lemia tokios detalės kaip beveik plokščias kėbulo dugnas ir maži aptakai, pritvirtinti prie priekinių durelių statramsčių. Šie aptakai, kurie pirmąkart buvo pritaikyti F1 lenktyniniuose automobiliuose, sukuria oro sūkurius, kad oro srautas būtų nukreiptas į vidų ir automobilis lengviau įveiktų oro pasipriešinimą.

60:40 SANTYKIU DALIJAMOS SĖDYNĖS

Praktiškos 60:40 santykiu dalijamos nulenkiamos sėdynės RC modeliuose montuojamos kaip standartinė įranga. Grakštus ir subtilus sportinis kupė, tačiau patogus kaip universalas: nulenkus visas galines sėdynes, galima lengvai gabenti stambesnius daiktus.

LEXUS PREMIUM NAVIGACIJOS SISTEMA

7 colių ekranas su ryškia trimate grafika ir daugybe žemėlapio vaizdavimo parinkčių valdomas Touch Pad valdikliu arba balso komandomis. Sistema taip pat gali sukurti išmaniuoju telefonu nuskaitomą QR kodą, padedantį pasiekti galutinę paskirties vietą pėsčiomis.

MARK LEVINSON® PREMIUM GARSO SISTEMA

RC montuojama 835 W galios Mark Levinson® Premium erdvinio garso sistema su 17 garsiakalbių, pritaikyta prie akustinių salono savybių. Ši 7.1 kanalo skaitmeninė erdvinio garso įranga yra tikra namų kino sistema su Clari-Fi™ technologija, atkuriančia suspausto skaitmeninio MP3 failo garso kokybę.

TAKUMI MEISTRIŠKUMAS

Naujasis RC gaminamas mūsų apdovanotoje Tahara gamykloje Lexus aukščiausio lygio meistrų – Takumi. Mažiausiai 25 metų darbo patirtį turintys meistrai yra tikri profesionalai, gebantys aptikti net smulkiausius trūkumus. Neįtikėtiną jų talentą pajusite nuo pirmojo prisilietimo prie mašininiu būdu preciziškai apdorotų aliumininių garso sistemos valdiklių ar dailiai apsiūtos odos. Nepriekaištingai glotnus ir žvilgantis kėbulo dangos paviršius išgaunamas rankomis kruopščiai šlifuojant švitriniu popieriumi šlapiuoju būdu. Prieš galutinį bandomąjį važiavimą Takumi patikrina kiekvieną automobilį, ar jis sklandžiai veikia. Šį darbą jie atlieka „tylioje“ patalpoje, pasitelkdami savo išlavintą klausą ir naudodamiesi strategiškai svarbioje salono vietoje įrengtu jautriu mikrofonu.

AUTOMATINĖ TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ SISTEMA

Automatinė tolimųjų šviesų sistema sujungta su kamera, esančia už galinio vaizdo veidrodėlio. Kai važiuojant tamsiu paros metu kamera užfiksuoja priešais ar priekyje važiuojančio automobilio šviesas, ši sistema automatiškai įjungia artimąsias šviesas. Taip apsaugomi kiti vairuotojai nuo apakinimo netyčia užmiršus išjungti tolimąsias šviesas.

AŠTUONIOS ORO SAUGOS PAGALVĖS

Automobilio keleivių apsaugą užtikrina ne tik itin tvirta salono konstrukcija, bet ir aštuonios oro saugos pagalvės. Vairuotojui ir priekiniam keleiviui apsaugoti įrengtos dviejų išsiskleidimo lygių galvos oro saugos pagalvės, taip pat kelių ir šoninės oro saugos pagalvės. Per visą salono ilgį montuojamos užuolaidinės oro saugos pagalvės. Visi saugos diržai komplektuojami su įtempikliais.

PASIKELIANTIS VARIKLIO DANGTIS

Naujasis RC komplektuojamas su smūgio jėgą sugeriančiu pasikeliančiu variklio dangčiu. Priekiniame buferyje įrengtiems jutikliams užfiksavus susidūrimą su pėsčiuoju, sistema šiek tiek pakelia variklio dangtį, kad būtų padarytas didesnis tarpas tarp jo ir kietų variklio apatinės dalies komponentų. Tai padeda sumažinti pėsčiųjų traumų riziką.

SMART ENTRY SISTEMA

Vairuotojui priartėjus prie RC automobilio, jo kišenėje esantis raktas įjungia jaukų abiejų durelių rankenėlių apšvietimą, o jas palietus – durelės atsirakina. Įspūdingai išdailintose durelių rankenėlėse nesimato rakto skylės. Tai pirmąkart pasaulyje pritaikytos tokio dizaino rankenėlės.

Kainos ir komplektacija

RC 300h EXECUTIVE
komplektacija

Kaina nuo:

46 100€

RC300h EXECUTIVE komplektacijai priklauso:

 • 17 colių 9 stipinų lengvojo lydinio ratlankiai su 225/50 R17 padangomis
 • Kombinuoti diodiniai LED (artimos šviesos) / halogenai (tolimos šviesos) priekiniai žibintai
 • Durelių veidrodėliai: su posūkių indikatoriais / kėbulo spalvos dangteliai / elektra reguliuojami ir šildomi / elektra nulenkiami su „auto“ funkcija
 • Važiavimo režimo pasirinkimo funkcija: ECO, NORMAL, SPORT S
 • Fiksuotas 7 colių spalvotas LEXUS DISPLAY AUDIO ekranas centrinėje panelėje su nuotoliniu valdymu ratuku (su paruošimu Lexus Euronavigacijai)

 • 6 garsiakalbių Lexus Premium garso sistema: skaitmeninė DAB / muzikinė Gracenote® duomenų bazė / AM/FM tiuneris / CD MP3 grotuvas / papildoma AUX ir 2 x USB jungtys
 • 60/40 dalimis mechaniškai nulenkiamos galinių sėdynių nugarėlės
 • Šildomos priekinės sėdynės

Lexus RC300h techniniai duomenys

RC 300h F SPORT
komplektacija

Kaina nuo:

53 200€

RC300h F SPORT komplektacijai, papildančiai EXECUTIVE komplektaciją, priklauso:

 • Trijų projekcijų „triple L-shaped“ priekiniai LED žibintai (artimųjų ir tolimųjų šviesų)
 • Automatinė tolimųjų šviesų perjungimo sistema (AHB)
 • 19 colių F SPORT dizaino 10 dvigubų persidengiančių stipinų lydinio ratlankiai su padangomis: priekyje 235/40R19 // gale 265/35R19
 • Eismo juostos linijų kirtimo perspėjimo (LDA) ir vairo korekcijos sistema (LKA)
 • Sportinė pakaba (amortizatoriai, spyruoklės, stabilizatoriai)
 • Važiavimo režimo pasirinkimo funkcija SPORT S+
 • Adaptyvioji kintamojo veikimo pakaba (AVS)
 • Natūralios perforuotos odos sėdynių apmušalai su ventiliuojamomis priekinėmis sėdynėmis
 • Elektrochromatiniai „auto“ durelių veidrodėliai
 • Elektra valdoma vairo padėtis (gylis ir kampas)
 • Šildomas vairas
 • Valytuvai su lietaus jutikliu
 • Vairuotojos sėdynė su 3-jų padėčių atmintimi (sėdynė / vairas / išoriniai veidrodėliai)
 • F-SPORT išorės elementai: aerodinaminiai priekinis ir galinis bamperiai / juodos spalvos akyto tinklelio verpsto formos grotelės / logotipas „F Sport“ ant priekinių sparnų ir gale

 • F-SPORT vidaus elementai: aliumininiai sportiniai pedalai / aliumininės slenksčių plokštelės su „LEXUS“ logotipu / sidabro spalvos metalo intarpai / perforuotos odos apdaila ant vairo ir pavarų svirties / „judantis“ skaitmeninis pagrindinis prietaisų skydelis (pagal „LFA“) / „F SPORT“ logotipas ant vairo / dizaino „F SPORT“ priekinės sėdynės (siūlės, šoninės atramos)
 • Kliūčių aptikimo ir smūgio prevencijos sistema PreCrash su automatinių diržų pritraukimu ir automobilio stabdymu (PCS)
 • Atstumą palaikanti adaptyvi pastovaus greičio palaikymo sistema (ACC) (nuo/iki 40km/h greičio)
 • Priekinė ir galinė garsinė parkavimo sistema su vizualizacija borto kompiuteryje ir Lexus Display Audio ekrane

Lexus RC300h techniniai duomenys

RC 300h LUXURY
komlektacija

Kaina nuo:

55 200€

RC300h LUXURY komplektacijai, papildančiai EXECUTIVE komplektaciją, priklauso:

 • Trijų projekcijų „triple L-shaped“ priekiniai LED žibintai (artimųjų ir tolimųjų šviesų)
 • Automatinė tolimųjų šviesų perjungimo sistema (AHB)
 • 19 colių 10 stipinų sidabro spalvos lydinio ratlankiai padangomis: priekyje 235/40R19 // gale 265/35R19
 • 10,3‘‘ NAVI – Lexus PREMIUM navigacija: rodymas spalvotame 10,3 colių centriniame ekrane / Mobilaus interneto „Lexus connected service“ paslaugos: online paieška, Google street view, Panoramio, maršruto persiuntimas į automobilį, ekologiškas maršrutas, greičio radarų perspėjimas, QR kodas maršruto tikslo vietoje (galima dubliuoti maršruto tikslą išmaniajame telefone) ir kitos funkcijos / Laikrodis su GPS laiko tikslinimu / Galinio parkavimo kamera su judančiomis kreivėmis / 10 garsiakalbių audio sistema / DVD grotuvas
 • 17 garsiakalbių 7.1 garso kanalų Mark Levinson Premium Surround ® aukščiausios kokybės erdvinio garso sistema
 • Eismo juostos linijų kirtimo perspėjimo (LDA) ir vairo korekcijos sistema (LKA)
 • „Nematomų zonų“ perspėjimo sistema (BSM) su „nematomų zonų“ skaneriu (po 15 metrų į šonus) važiuojant atbulomis (RCTA)
 • Natūralios perforuotos odos sėdynių apmušalai su ventiliuojamomis priekinėmis sėdynėmis

 • Elektrochromatiniai „auto“ durelių veidrodėliai
 • Elektra valdoma vairo padėtis (gylis ir kampas)
 • Šildomas vairas
 • Vairuotojos sėdynė su 3-jų padėčių atmintimi (sėdynė / vairas / išoriniai veidrodėliai)
 • Valytuvai su lietaus jutikliu
 • Priekinė ir galinė garsinė parkavimo sistema su vizualizacija borto kompiuteryje ir Lexus Display Audio ekrane
 • Plonas raktas „kortelė“
 • Medžio apdailos intarpai

Lexus RC300h techniniai duomenys

Lizingas

LEXUS LIZINGAS įsteigtas tiems, kurie vertina laiką, patogumą, individualų dėmesį klientams.

LEXUS LIZINGAS padės tapti naujojo LEXUS automobilio savininku itin patogiai, nes su lizingu susijusius dokumentus tvarko LEXUS pardavimų vadybininkas, todėl Jums nereikės bendrauti su finansų įstaigomis patiems. Jūs taip pat neturėsite pildyti su lizingu susijusių dokumentų, kadangi LEXUS atstovas pasirūpins visomis smulkmenomis. LEXUS LIZINGAS yra ne tik patogi, bet ir greita paslauga – atsakymą dėl lizingo paprastai galime pateikti per kelias valandas.

LEXUS LIZINGAS sukūrė LEXUS skaičiuoklę, kuri padės Jums apskaičiuoti apytikslę lizingo mokesčių sumą. Funkcionali skaičiuoklė leidžia palyginti skirtingus modelius ir įrangą bei padeda išsirinkti Jūsų poreikius ir pageidavimus atitinkantį modelį.

Spalvos

Pasirinkite spalvą

Black
212
Graphite Black
223
Mercury Grey
1H9
Radiant Red
3T5
Satin Silver
1J4
Sonic Titanium
1J7
Sonic White
085

Galerija

Aksesuarai

 • GALINĖ LEXUS AUTOMOBILIO STATYMO PAGALBOS SISTEMA

  Ant galinio buferio yra ultragarsiniai jutikliai, sujungti su automobilyje esančiais įspėjamaisiais signalais, kurie, priartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  394 €
 • BAGAŽINĖS ĮKLOJIMAS

  Bagažinės įklojimas apsaugo bagažinės dangą nuo purvo, nešvarumų, smėlio ir skysčių.

  139 €
 • TEKSTILINIAI KILIMĖLIAI

  Siūlomi kilimėliai pagaminti iš garsą sugeriančio veliūro. Jie puikiai apsaugo salono dangą nuo nešvarumų ir atlieka pagalbinę garso izoliacijos funkciją. Vairuotojo kilimėlis turi fiksatorius, kurie jį pritvirtina, kad neslidinėtų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  135 €
 • GUMINIAI KILIMĖLIAI

  Šie kilimėliai – patikima salono dangos apsauga nuo purvo, nešvarumų, smėlio ir dulkių. Kilimėlis vairuotojo pusėje turi fiksatorius, kurie jį pritvirtina, kad neslidinėtų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  104 €
 • GALINIS SPOILERIS

  Galinis spoileris skirtas gerinti automobilio aerodinamines savybes, didinti automobilio korpuso aptakumą, pasitelkus oro srautus, prispausti galinę automobilio dalį prie kelio, padidinti galinių ratų sukibimą esant dideliam greičiui.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  639 €
 • GALINIO BUFERIO APSAUGINĖ PLOKŠTELĖ

  Plokštelė pagaminta iš tvirtos juodos kompozicinės medžiagos. Tai ilgalaikė galinio buferio paviršiaus apsauga nuo pažeidimų kraunant ar iškraunant daiktus.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  217 €
 • GALINIO BUFERIO APSAUGOS JUOSTELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima galinio buferio apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka buferio kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  84 €
 • PURVASAUGIAI

  Sukurti tinkamai nukreipti tyškantį vandenį, purvą ir akmenukus priekiniams ir galiniams ratams. Komplekte – 4 vnt.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  292 €
 • NAVIGACIJOS ŽEMĖLAPIŲ ATNAUJINIMO KORTELĖ

  44 Europos šalys, įskaitant Rusiją ir Turkiją. Navigacijos žemėlapiai, informacija apie greičio apribojimus, greičio matavimo kameras, kelio juostas, RDS-TMC fiksuojamus eismo kamščius bei lankytinas vietas. Žemėlapio animacija su 3D efektais (pastatai, lankytinos vietos ir pan.).

  191 €
 • APŠVIESTOS SLENKSČIŲ PLOKŠTELĖS

  Lexus slenksčių plokštelės yra stilinga vidaus dizaino ypatybė, apsauganti durelių slenksčio dažytą paviršių nuo įbrėžimų. Šlifuotą aliuminio apdailą išryškina subtilus baltas logotipas.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  658 €
 • LENGVOJO LYDINIO RATLANKIS 17″

  Išraiškingi 7 stipinų ratlankiai suteikia automobiliui individualumo. Kaip ir visi Lexus lengvojo lydinio ratlankiai, jie skrupulingai ištobulinti, kad būtų tvirti ir optimaliai subalansuoti.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  283 €
 • DURELIŲ KRAŠTO APSAUGA

  Specialiai sukurta taip, kad atitiktų RC durelių kraštelį ir apsaugotų jį, jei durelės netyčia atsiremtų į kietą paviršių. Komplekte – 2 vnt.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  102 €
 • VERTIKALUSIS KROVINIŲ TVIRTINIMO TINKLELIS

  Be galo paprastas, bet labai praktiškas daiktas. Tinklelis užkabinamas ant bagažo skyriuje įrengtų kabliukų. Ame ypač patogu laikyti smulkius daiktus.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  62 €
 • HORIZONTALUSIS KROVINIŲ TVIRTINIMO TINKLELIS

  Bagažo skyriuje slankiojančio krepšio ar dėžės keliamas triukšmas gali trukdyti saugiai vairuoti. Horizontalusis tinklelis padės išvengti šios problemos neleisdamas daiktams pajudėti iš vietos.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  62 €
 • NUOTOLINIS VARTŲ AUTOMATIKOS VALDYMAS

  Galimos spalvos: juoda / smėlinė / pilka.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  328 €
 • LEXUS suvenyrai

  Stilingi ir kokybiški LEXUS suvenyrai – puiki dovana LEXUS ženklo gerbėjams.

  Suvenyrų asortimento ieškokite čia

  NUO 4 €
 • STIKLŲ TAMSINIMAS

  Tik galinės durelės ir galinis stiklas.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  nuo 98 €
 • NAVIGACIJOS ŽEMĖLAPIŲ ATNAUJINIMO MICRO SD KORTELĖ

  44 Europos šalys, įskaitant Rusiją ir Turkiją. Navigacijos žemėlapiai, informacija apie greičio apribojimus, greičio matavimo kameras, kelio juostas, RDS-TMC fiksuojamus eismo kamščius bei lankytinas vietas. Žemėlapio animacija su 3D efektais (pastatai, lankytinos vietos ir pan.)

  270 €
 • PELENINĖ

  Yra tinkama vieta saugoti vartų nuotolinio valdymo pultelį ar tiesiog sudėti popierėlius nuo saldainių.

  23 €
 • VERŽLĖS F SPORT RATLANKIAMS

  Rinkinį sudaro 16 ilgasriegių ir 4 užraktai.

  190 €
 • LEXUS HOTSPOT

  Šis maršrutizatorius užtikrina WiFi ryšį Jūsų automobilyje, leidžiantį vienu metu prisijungti prie navigacijos sistemos ir kitų keturių įrenginių, kuriuose yra WiFi funkcija, tokių kaip telefonas, planšetė ir nešiojamasis kompiuteris.

  376 €
 • PADANGŲ SANDARINIMO RINKINYS

  Kompresoriaus ir skystos gumos rinkinys skirtas avariniam bekamerinių padangų remontui.

  78 €
 • NUOTOLINIS AUTOMOBILIO UŽVEDIMAS

  Skirtas šildymui/vėdinimui, veikia iki 10 minučių.

  1160 €
 • KET EKSPLOATACINIS PAKETAS

  Į kainą įskaičiuoti: automobilio paruošimas; registracija; numeriai; TA 36 mėn.

  145 €
 • LEXUS NAVIGACIJA

  Lexus navigacija pateikia keliavimo nurodymus per 44 Europos šalis, įskaitant Rusiją ir Turkiją. Sistema apima navigacijos žemėlapius, informaciją apie greičio apribojimus, greičio matavimo kameras, kelio juostas, RDS-TMC fiksuojamus eismo kamščius bei lankytinas vietas. 

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1069 €
 • F SPORT RAKTELIO DĖKLAS

  Stilingas dėklas, apsaugantis Jūsų išmanųjį raktelį. Jis pagamintas iš tamsiai pilkos netikros apsiūtos odos.

  32 €
 • RAKTELIO DĖKLAS

  Stilingas dėklas su “Lexus” logotipu, apsaugantis Jūsų  išmanųjį raktelį. Jis pagamintas iš tamsiai pilkos netikros apsiūtos odos.

  32 €
 • KĖDUTĖ KID

  Nuo 15 kg iki 36 kg / nuo 4 metų iki 12 metų.

  248 €
 • KĖDUTĖ BABY SAFE PLUS

  Nuo gimimo iki 13 kg.

  318 €
 • ĮTAMPOS TRANSFORMATORIUS ŠALTADĖŽEI

  220 V / 12 V

  88 €
 • LEXUS AUSINĖS

  Bluetooth sąsają turinčios ausinės gali prisijungti prie išmaniųjų įrenginių, todėl kelionės metu Jūsų keleiviai gales klausytis savo mėgstamos muzikos, netrukdydami kitiems.

   

  150 €
 • VĖSINAMA DAIKTADĖŽĖ

  Laikoma bagažinėje ir įjungiama į 12V lizdą, kad gėrimai/maistas išliktų arba karšti, arba šalti. Komplektuojama su laidu, skirtu prijungti ją prie automobilio lizdo. Talpa – 25 litrai. Yra galimybė tuo pačiu metu ir šaldyti (14 l talpos skyrelis) ir šildyti (11 l talpos skyrelis).

  491 €
 • SULANKSTOMA DAIKTADĖŽĖ

  Praktiška ir patogi lengvai sulankstoma daiktadėžė, todėl nenaudojama neužima papildomos vietos. Puikiai tinka smulkių daiktų laikymui bagažinėje. Daiktai neišsibarsto ir nerieda po bagažinę kelionės metu. Dydis: 475 x 335 x 200 mm.

  70 €
 • PADANGŲ LAIKYMO MAIŠAI

  Šie maišai leis Jums patogiai transportuoti padangas bei tvarkingai jas sandėliuoti. Jie saugo lengvojo lydinio ratlankius ir padangas nuo pažeidimų. Turi patogias rankenėles, tad juos lengva nešti. Komplekte – 4 vnt. apsauginių padangų užvalkalų.

  60 €
 • REMONTINIAI DAŽAI

  Skirti pašalinti nedidelius kėbulo dažų dangos defektus. Parenkami pagal automobilio kėbulo dažų spalvos kodą. Rinkinyje dažai ir lakas 2 x 9 ml.

  15 €
 • VIDAUS APSAUGA

  Vidinio Lexus ProTect formulė specialiai skirta audiniams, pvz., automobilio sėdynių tekstilei ir kilimėliams apsaugoti. Ji yra hipoalerginė ir sukuria nematomą dangą, dėl kurios be dėmių pašalinsite išsiliejusius skysčius, purvą ir suodžius.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

   

  79 €
 • LENGVOJO LYDINIO RATLANKIŲ APSAUGA

  Lexus ProTect silicio pagrindu pagaminta danga apsaugo lengvojo lydinio ratlankių paviršių nuo žymių ir nuosėdų, atsirandančių dėl stabdymo dulkių, kelio dangos ir oro sąlygų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  51 €
 • ILGALAIKĖ KĖBULO APSAUGA

  Lexus ProTect padeda išsaugoti pirminę išorės dažų ir šoninių langų išvaizdą. Veikdama molekuliniu lygiu ji užsandarina paviršius keramikos tvirtumo silicio pagrindo danga, kuri apsaugo nuo taršos, oro, tirpiklių ir kitų aplinkos grėsmių.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  309 €
 • PADANGŲ SLĖGIO DAVIKLIŲ KOMPLEKTAS, 4 VNT.

  Padangų slėgio kontrolės sistema (TPMS) matuoja kiekvienos padangos slėgį ir perspėja vaizdiniu signalu, kai padangos slėgis sumažėja 25 % ar daugiau.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  245 €
 • PLANŠETĖS LAIKIKLIS

  Reguliuojamo dydžio, be 12 V jungties.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  111 €
 • STOGO BAGAŽINĖ TOURING 600 (pilka)

  Itin talpi aerodinamiško dizaino stogo bagažinė ypač pravers važiuojant atostogauti. Ją galima atidaryti iš abiejų pusių. Bagažinė yra titano spalvos, su aeroskin tekstūros dangčiu ir centriniu daugiataškiu užraktu.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  458 €
 • STOGO BAGAŽINĖ 420L

  Itin talpi aerodinamiško dizaino stogo bagažinė ypač pravers važiuojant atostogauti. Ją galima atidaryti iš abiejų pusių. Bagažinė yra titano spalvos, su aeroskin tekstūros dangčiu ir centriniu daugiataškiu užraktu.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  489 €
 • STOGO BAGAŽINĖ TOURING 600 (juoda, blizgi)

  Itin talpi aerodinamiško dizaino stogo bagažinė ypač pravers važiuojant atostogauti. Ją galima atidaryti iš abiejų pusių. Bagažinė yra juodos spalvos, su aeroskin tekstūros dangčiu ir centriniu daugiataškiu užraktu.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  501 €
 • STOGO BAGAŽINĖ PACIFIC 200

  Itin talpi aerodinamiško dizaino stogo bagažinė ypač pravers važiuojant atostogauti. Ją galima atidaryti iš abiejų pusių. Bagažinė yra titano spalvos, su aeroskin tekstūros dangčiu ir centriniu daugiataškiu užraktu. Tūris – 410 l.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  460 €
 • RATLANKIŲ UŽRAKTAI

  Pakeičiant po vieną veržlę ant kiekvieno rato Lexus ratlankio užraktu, sustiprinama ratų apsauga.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  52 €
 • DURELIŲ RANKENĖLIŲ APSAUGINĖS PLĖVELĖS, 4 VNT.

  Visiškai apgaubia durelių rankenėlės suėmimo vietą. Nepastebima plėvelė puikiai apsaugo rankenėlę nuo įbrėžimų, atsirandančių dėl pirštinių, žiedų ir raktų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  61 €

Susisiekite

Mindaugas Kraujutis

Lexus pardavimo vadovas

Marius Sargūnas

Lexus pardavimo konsultantas

Rimvydas Naujalis

Lexus pardavimo vadybininkas

Daugiau

PRIBLOŠKIANTIS DIZAINAS

RC 300h F SPORT išsiskiria išraiškingu dizainu ir nepriekaištingu valdymu. Jį ištobulino ta pati komanda, kuri kūrė legendinį LFA superautomobilį ir išskirtinėmis techninėmis charakteristikomis pasižyminčius F serijos modelius – RC F ir GS F. Šis kūrėjų darbo vaisius privers Jūsų širdį plakti tankiau. Tarp patobulintų išorės elementų minėtinos platesnės Lexus būdingos verpsto formos grotelės su L formos intarpais, stabdžių aušinimo kanalai ir aerodinaminiai maži aptakai didesnei prispaudimo jėgai užtikrinti.

Sėdėdami sportiniame salone pasijusite esantys tikri savo F SPORT automobilio šeimininkai. Sportinės sėdynės su rankiniu būdu apsiūtais apmušalais idealiai priglunda prie kūno – nuo šlaunų iki pečių. Malonių potyrių suteikia ir ergonomiškas sportinis vairas bei frezuoti aliumininiai pedalai. Taigi kelionės šiuo automobiliu – tikra šventė.

NAUJASIS RC 300h

IŠBANDYKITE PIRMĄJĮ PASAULYJE PRABANGŲ KUPĖ SU VISIŠKAI HIBRIDINE SISTEMA.

Naujasis RC sukurtas džiuginti vairuotojų širdis. Tai vienas dailiausių iki šiol pagamintų sportinių kupė. Šį moderniu dizainu, aukščiausios klasės meistriškumu ir pažangiomis technologijomis išsiskiriantį automobilį be galo smagu vairuoti. Novatoriškos visiškai hibridinės sistemos ar benzininio variklio su turbokompresoriumi varomas RC žaibiškai reaguoja į akceleratoriaus spustelėjimą ir pasižymi stulbinamu manevringumu. Jame įdiegtos intuityviosios Lexus technologijos – Touch Pad ir priešavarinės saugos sistema. Naujieji RC F SPORT modeliai su adaptyviąja kintamojo veikimo pakaba, 19 colių lengvojo lydinio ratlankiais ir F SPORT vairu leidžia mėgautis dar didesne važiavimo dinamika.

Laikydami subtiliai apsiūtą sportinį naujojo RC vairą savo rankose, negalėsite atsispirti šio gyvybingai pagreitėjančio ir tiksliai valdomo automobilio kerams. Novatoriškame sportiniame kupė, kuris buvo ištobulintas sudėtingiausioje pasaulyje Niurburgringo lenktynių trasoje, įrengta ypač tvirta važiuoklė. Ją papildo lenktyninių automobilių įkvėpta pakaba ir naujoviški galios agregatai. Taigi šis automobilis kelia rafinuotos važiavimo kokybės kartelę dar aukščiau, padovanodamas neįtikėtinai nuostabių ir nepamirštamų vairavimo akimirkų.

nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE RC 300h

RC 300h SAUGOS ĮRANGA

Integruota dinamikos valdymo sistema ir efektyviais aušinamasiais diskiniais stabdžiais išsiskiriantis naujasis RC modelis sukurtas taip, kad padėtų išvengti gresiančio pavojaus. Priešavarinės saugos sistema papildo Jūsų vairavimo įgūdžius: naudodamasi milimetrinių bangų radiolokatoriumi, ji fiksuoja priekyje esančius objektus ir, iškilus būtinybei, pristabdo automobilį bei įtempia saugos diržus. Neišvengiamo susidūrimo atveju vairuotoją ir keleivius apsaugos tvirta apsauginė salono konstrukcija ir aštuonios oro saugos pagalvės.

VISIŠKAI HIBRIDINĖ TECHNOLOGIJA

RC 300h sumaniai suderina pažangaus 2,5 l benzininio ir galingo elektrinio variklių veikimą. Šis itin efektyvus pagal Atkinsono degimo ciklą veikiantis keturių cilindrų variklis su įdiegtomis D-4S tiesioginio įpurškimo ir Dual VVT-i vožtuvų valdymo technologijomis komplektuojamas su Start/Stop bei išmetamųjų dujų šilumos regeneracine sistemomis, padedančiomis dar labiau sumažinti degalų sąnaudas bei teršalų kiekį.

SPORTIŠKA VAIRAVIMO PADĖTIS

Sėdėdami žemoje sportiškoje sėdynėje, Jūs tiesiog fiziškai „pajusite“ kelio paviršių ir patirsite, kaip automobilis reaguoja net į menkiausią vairo pasukimą.

VAŽIAVIMO REŽIMO PASIRINKIMO FUNKCIJA

Važiavimo režimo pasirinkimo funkcija įgalina pasirinkti norimą važiavimo būdą. Nustačius ECO režimą, į aplinką patenka mažiau teršalų ir sutaupoma degalų. Važiuojant įprastomis sąlygomis, tinkamiausias yra NORMAL režimas, kuris idealiai suderina galią, ekonomiją ir važiavimo komfortą. Norint patirti dinamiškesnį valdymą, tereikia įjungti SPORT ar SPORT+ režimą.

ŠILDOMAS ODINIS VAIRAS

Dailus optimalaus storio odinis vairas su atramomis pirštams patogiai priglunda prie rankų. Ant vairo įrengti garso sistemos, telefono ir daugiafunkcio ekrano valdikliai. Gali būti įdiegta ir vairo šildymo funkcija, kuri leidžia mėgautis dar didesniu komfortu šaltesniais orais.

GALINĖ PAKABA

Automobilio stabilumą važiuojant tiesiai ir atliekant posūkius lemia daugiasvirtė galinė pakaba, pirmąkart panaudota didelio atgarsio susilaukusiame ypatingų techninių charakteristikų GS sedane. Pritaikyti ypač tamprūs plieniniai ir lieti/kaltiniai aliumininiai komponentai palaiko žemą svorį ir kartu užtikrina tikslų valdymą nesukeldami vibracijos.

PAŽANGŪS AERODINAMINIAI SPRENDIMAI

Naujajam RC būdingos išskirtinės aerodinaminės savybės, kurias lemia tokios detalės kaip beveik plokščias kėbulo dugnas ir maži aptakai, pritvirtinti prie priekinių durelių statramsčių. Šie aptakai, kurie pirmąkart buvo pritaikyti F1 lenktyniniuose automobiliuose, sukuria oro sūkurius, kad oro srautas būtų nukreiptas į vidų ir automobilis lengviau įveiktų oro pasipriešinimą.

60:40 SANTYKIU DALIJAMOS SĖDYNĖS

Praktiškos 60:40 santykiu dalijamos nulenkiamos sėdynės RC modeliuose montuojamos kaip standartinė įranga. Grakštus ir subtilus sportinis kupė, tačiau patogus kaip universalas: nulenkus visas galines sėdynes, galima lengvai gabenti stambesnius daiktus.

LEXUS PREMIUM NAVIGACIJOS SISTEMA

7 colių ekranas su ryškia trimate grafika ir daugybe žemėlapio vaizdavimo parinkčių valdomas Touch Pad valdikliu arba balso komandomis. Sistema taip pat gali sukurti išmaniuoju telefonu nuskaitomą QR kodą, padedantį pasiekti galutinę paskirties vietą pėsčiomis.

MARK LEVINSON® PREMIUM GARSO SISTEMA

RC montuojama 835 W galios Mark Levinson® Premium erdvinio garso sistema su 17 garsiakalbių, pritaikyta prie akustinių salono savybių. Ši 7.1 kanalo skaitmeninė erdvinio garso įranga yra tikra namų kino sistema su Clari-Fi™ technologija, atkuriančia suspausto skaitmeninio MP3 failo garso kokybę.

TAKUMI MEISTRIŠKUMAS

Naujasis RC gaminamas mūsų apdovanotoje Tahara gamykloje Lexus aukščiausio lygio meistrų – Takumi. Mažiausiai 25 metų darbo patirtį turintys meistrai yra tikri profesionalai, gebantys aptikti net smulkiausius trūkumus. Neįtikėtiną jų talentą pajusite nuo pirmojo prisilietimo prie mašininiu būdu preciziškai apdorotų aliumininių garso sistemos valdiklių ar dailiai apsiūtos odos. Nepriekaištingai glotnus ir žvilgantis kėbulo dangos paviršius išgaunamas rankomis kruopščiai šlifuojant švitriniu popieriumi šlapiuoju būdu. Prieš galutinį bandomąjį važiavimą Takumi patikrina kiekvieną automobilį, ar jis sklandžiai veikia. Šį darbą jie atlieka „tylioje“ patalpoje, pasitelkdami savo išlavintą klausą ir naudodamiesi strategiškai svarbioje salono vietoje įrengtu jautriu mikrofonu.

AUTOMATINĖ TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ SISTEMA

Automatinė tolimųjų šviesų sistema sujungta su kamera, esančia už galinio vaizdo veidrodėlio. Kai važiuojant tamsiu paros metu kamera užfiksuoja priešais ar priekyje važiuojančio automobilio šviesas, ši sistema automatiškai įjungia artimąsias šviesas. Taip apsaugomi kiti vairuotojai nuo apakinimo netyčia užmiršus išjungti tolimąsias šviesas.

AŠTUONIOS ORO SAUGOS PAGALVĖS

Automobilio keleivių apsaugą užtikrina ne tik itin tvirta salono konstrukcija, bet ir aštuonios oro saugos pagalvės. Vairuotojui ir priekiniam keleiviui apsaugoti įrengtos dviejų išsiskleidimo lygių galvos oro saugos pagalvės, taip pat kelių ir šoninės oro saugos pagalvės. Per visą salono ilgį montuojamos užuolaidinės oro saugos pagalvės. Visi saugos diržai komplektuojami su įtempikliais.

PASIKELIANTIS VARIKLIO DANGTIS

Naujasis RC komplektuojamas su smūgio jėgą sugeriančiu pasikeliančiu variklio dangčiu. Priekiniame buferyje įrengtiems jutikliams užfiksavus susidūrimą su pėsčiuoju, sistema šiek tiek pakelia variklio dangtį, kad būtų padarytas didesnis tarpas tarp jo ir kietų variklio apatinės dalies komponentų. Tai padeda sumažinti pėsčiųjų traumų riziką.

SMART ENTRY SISTEMA

Vairuotojui priartėjus prie RC automobilio, jo kišenėje esantis raktas įjungia jaukų abiejų durelių rankenėlių apšvietimą, o jas palietus – durelės atsirakina. Įspūdingai išdailintose durelių rankenėlėse nesimato rakto skylės. Tai pirmąkart pasaulyje pritaikytos tokio dizaino rankenėlės.

RC 300h EXECUTIVE
komplektacija

Kaina nuo:

46 100€

RC300h EXECUTIVE komplektacijai priklauso:

 • 17 colių 9 stipinų lengvojo lydinio ratlankiai su 225/50 R17 padangomis
 • Kombinuoti diodiniai LED (artimos šviesos) / halogenai (tolimos šviesos) priekiniai žibintai
 • Durelių veidrodėliai: su posūkių indikatoriais / kėbulo spalvos dangteliai / elektra reguliuojami ir šildomi / elektra nulenkiami su „auto“ funkcija
 • Važiavimo režimo pasirinkimo funkcija: ECO, NORMAL, SPORT S
 • Fiksuotas 7 colių spalvotas LEXUS DISPLAY AUDIO ekranas centrinėje panelėje su nuotoliniu valdymu ratuku (su paruošimu Lexus Euronavigacijai)

 • 6 garsiakalbių Lexus Premium garso sistema: skaitmeninė DAB / muzikinė Gracenote® duomenų bazė / AM/FM tiuneris / CD MP3 grotuvas / papildoma AUX ir 2 x USB jungtys
 • 60/40 dalimis mechaniškai nulenkiamos galinių sėdynių nugarėlės
 • Šildomos priekinės sėdynės

Lexus RC300h techniniai duomenys

RC 300h F SPORT
komplektacija

Kaina nuo:

53 200€

RC300h F SPORT komplektacijai, papildančiai EXECUTIVE komplektaciją, priklauso:

 • Trijų projekcijų „triple L-shaped“ priekiniai LED žibintai (artimųjų ir tolimųjų šviesų)
 • Automatinė tolimųjų šviesų perjungimo sistema (AHB)
 • 19 colių F SPORT dizaino 10 dvigubų persidengiančių stipinų lydinio ratlankiai su padangomis: priekyje 235/40R19 // gale 265/35R19
 • Eismo juostos linijų kirtimo perspėjimo (LDA) ir vairo korekcijos sistema (LKA)
 • Sportinė pakaba (amortizatoriai, spyruoklės, stabilizatoriai)
 • Važiavimo režimo pasirinkimo funkcija SPORT S+
 • Adaptyvioji kintamojo veikimo pakaba (AVS)
 • Natūralios perforuotos odos sėdynių apmušalai su ventiliuojamomis priekinėmis sėdynėmis
 • Elektrochromatiniai „auto“ durelių veidrodėliai
 • Elektra valdoma vairo padėtis (gylis ir kampas)
 • Šildomas vairas
 • Valytuvai su lietaus jutikliu
 • Vairuotojos sėdynė su 3-jų padėčių atmintimi (sėdynė / vairas / išoriniai veidrodėliai)
 • F-SPORT išorės elementai: aerodinaminiai priekinis ir galinis bamperiai / juodos spalvos akyto tinklelio verpsto formos grotelės / logotipas „F Sport“ ant priekinių sparnų ir gale

 • F-SPORT vidaus elementai: aliumininiai sportiniai pedalai / aliumininės slenksčių plokštelės su „LEXUS“ logotipu / sidabro spalvos metalo intarpai / perforuotos odos apdaila ant vairo ir pavarų svirties / „judantis“ skaitmeninis pagrindinis prietaisų skydelis (pagal „LFA“) / „F SPORT“ logotipas ant vairo / dizaino „F SPORT“ priekinės sėdynės (siūlės, šoninės atramos)
 • Kliūčių aptikimo ir smūgio prevencijos sistema PreCrash su automatinių diržų pritraukimu ir automobilio stabdymu (PCS)
 • Atstumą palaikanti adaptyvi pastovaus greičio palaikymo sistema (ACC) (nuo/iki 40km/h greičio)
 • Priekinė ir galinė garsinė parkavimo sistema su vizualizacija borto kompiuteryje ir Lexus Display Audio ekrane

Lexus RC300h techniniai duomenys

RC 300h LUXURY
komlektacija

Kaina nuo:

55 200€

RC300h LUXURY komplektacijai, papildančiai EXECUTIVE komplektaciją, priklauso:

 • Trijų projekcijų „triple L-shaped“ priekiniai LED žibintai (artimųjų ir tolimųjų šviesų)
 • Automatinė tolimųjų šviesų perjungimo sistema (AHB)
 • 19 colių 10 stipinų sidabro spalvos lydinio ratlankiai padangomis: priekyje 235/40R19 // gale 265/35R19
 • 10,3‘‘ NAVI – Lexus PREMIUM navigacija: rodymas spalvotame 10,3 colių centriniame ekrane / Mobilaus interneto „Lexus connected service“ paslaugos: online paieška, Google street view, Panoramio, maršruto persiuntimas į automobilį, ekologiškas maršrutas, greičio radarų perspėjimas, QR kodas maršruto tikslo vietoje (galima dubliuoti maršruto tikslą išmaniajame telefone) ir kitos funkcijos / Laikrodis su GPS laiko tikslinimu / Galinio parkavimo kamera su judančiomis kreivėmis / 10 garsiakalbių audio sistema / DVD grotuvas
 • 17 garsiakalbių 7.1 garso kanalų Mark Levinson Premium Surround ® aukščiausios kokybės erdvinio garso sistema
 • Eismo juostos linijų kirtimo perspėjimo (LDA) ir vairo korekcijos sistema (LKA)
 • „Nematomų zonų“ perspėjimo sistema (BSM) su „nematomų zonų“ skaneriu (po 15 metrų į šonus) važiuojant atbulomis (RCTA)
 • Natūralios perforuotos odos sėdynių apmušalai su ventiliuojamomis priekinėmis sėdynėmis

 • Elektrochromatiniai „auto“ durelių veidrodėliai
 • Elektra valdoma vairo padėtis (gylis ir kampas)
 • Šildomas vairas
 • Vairuotojos sėdynė su 3-jų padėčių atmintimi (sėdynė / vairas / išoriniai veidrodėliai)
 • Valytuvai su lietaus jutikliu
 • Priekinė ir galinė garsinė parkavimo sistema su vizualizacija borto kompiuteryje ir Lexus Display Audio ekrane
 • Plonas raktas „kortelė“
 • Medžio apdailos intarpai

Lexus RC300h techniniai duomenys

LEXUS LIZINGAS įsteigtas tiems, kurie vertina laiką, patogumą, individualų dėmesį klientams.

LEXUS LIZINGAS padės tapti naujojo LEXUS automobilio savininku itin patogiai, nes su lizingu susijusius dokumentus tvarko LEXUS pardavimų vadybininkas, todėl Jums nereikės bendrauti su finansų įstaigomis patiems. Jūs taip pat neturėsite pildyti su lizingu susijusių dokumentų, kadangi LEXUS atstovas pasirūpins visomis smulkmenomis. LEXUS LIZINGAS yra ne tik patogi, bet ir greita paslauga – atsakymą dėl lizingo paprastai galime pateikti per kelias valandas.

LEXUS LIZINGAS sukūrė LEXUS skaičiuoklę, kuri padės Jums apskaičiuoti apytikslę lizingo mokesčių sumą. Funkcionali skaičiuoklė leidžia palyginti skirtingus modelius ir įrangą bei padeda išsirinkti Jūsų poreikius ir pageidavimus atitinkantį modelį.

Pasirinkite spalvą

Black
212
Graphite Black
223
Mercury Grey
1H9
Radiant Red
3T5
Satin Silver
1J4
Sonic Titanium
1J7
Sonic White
085
testimonials
testimonials

MES SUKŪRĖME STULBINAMOS IŠVAIZDOS KUPĖ, KURIO VIDUS PERSMELKTAS JAPONŲ SVETINGUMO (OMOTENASHI) DVASIOS.

testimonials

Junichi Furuyama, RC vyriausiasis inžinierius

 • GALINĖ LEXUS AUTOMOBILIO STATYMO PAGALBOS SISTEMA

  Ant galinio buferio yra ultragarsiniai jutikliai, sujungti su automobilyje esančiais įspėjamaisiais signalais, kurie, priartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  394 €
 • ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg w -in"> " nametl>BlacTdutohGALBi iTw" B " rastį>BlacTdualimre- " rastdikslęnuo purvoėmešvarumdrausmirasoskaisky>

  LSUKŪRĖME STULBINAMOS lt="" /> syviau pypsėti.

  394 €
 • tekstiltarpaikienomSTATidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg w tekstiltarpaikienomSTATidth Sai lomi kienoirasa m padiš US Alęsugh2> o veiai ro. Jrsipuiksa limre- sal tdikslęnuo mešvarumdrskaiatlieka b r US Aoskzoasacijos kcij LIZVaie"> rie kienoirass tngo fiksa'.piung-text-bjįagartv Jumsaauti meslid rat>LSUKŪRsančiais įspėjamaisiais signalais, kurie, priartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  prie kliūties, ima inteeeeeeee
 • gumtarpaikienomSTATidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg w gumtarpaikienomSTATidth Šrsinienoirasa XUS okumkiai,sal tdiksoualimre-anuo purvoėmešvarumdrausmirasoskaidulkp>LS Kienoirass vaie"> rie putom> tngo fiksa'.piung-text-bjįagartv Jumsaauti meslid rat>LSUKŪRsančiais įspėjamaisiais signalais, kurie, priartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  394 €
 • spoi6/11s- width="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg w spoi6/11s- width G w spoi6/11sės Juduagh2>padISTEMApadISTEMA pad drsrat>LEXUkibnoi tldidmSTAm gre bilyje esančiais įspėjamaisiais signalais, kurie, priartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  394 €
  6/

  G-limre-nam-ss-ksteleidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg w 6/

  G-limre-nam-ss-ksteleidth G-limre-nam-ss-ksteletohGALBi iTw" Ps-kštelė m paaiš tv Juouajuodouakompozic rastmedžiasou. Ta ilg galkė

  GApignršdiv>alimre-anuo pažeid>mdrskrISn tlariškrISn tldalkTunilyje esančiais įspėjamaisiais signalais, kurie, priartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  prie kliūties, ima inteeeeeeee

  6/

  G-limre-nam-sseveleidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg w 6/

  G-limre-nam-sseveleidth G-limre-nam-sseveletohGALBi iTw" Nek2>paapadįaaklinita u okumkiai,

  GAlimre-anuo įbrėžim>LS Ji m paaiš skaid2>Gs lipn>Gs plėvelėsskaiatiumska

  GAkimgūrąilyje esančiais įspėjamaisiais signalais, kurie, priartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  394 €

  6/Purvamre-nu-k as-4-vntidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg w 6/Purvamre-nu-k as-4-vntidth Sukuradumskama nukre paduyškapaįavandenį, purvi kaiak uktragarsktarpmsskai pmssratpms. e – 4 vntilyje esančiais įspėjamaisiais signalais, kurie, priartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  394 €
 • 6/nigngacijos-l

  nzijos-korteleidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg w 6/nigngacijos-l

  nzijos-korteleidth nzijos-korteletohGALBi iTw" 44 Epėn"> šalyiniįskaitlor-nusij LskaiTurkij LIZNigngacijos žeoiraapTATYMint();acijaAliie gre GAliriblacTung-gre GAmasignalakamerang-tmSToajuostang-RDS-TMC fiksu Tun eisalakamš s bei 0-d7yumsas vietan. ŽeoiraapTGAlni;acijaAsia3D ef ais (pastatATYM0-d7yumsos vietosskaiody.)SUKŪRĖME STULBINAMOS lt="" /> syviau pypsėti.

  prie kliūties, ima inteeeeeeee
 • 6/sviecianc>Gs-ss-kstelewidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg w 6/sviecianc>Gs-ss-kstelewidth Gs-ss-kstelewtohGALBi iTw" L slenk>

  L ps-kštelėsALINstilta-avidiv>adizis o yokuybė,Alimre-apaddureiai slenk> LS Šlifuot Ls umtarGAlidcce Lskšryšks įsubtil s b as logotipasilyje esančiais įspėjamaisiais signalais, kurie, priartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  394 €
 • 6/pz439s0673zmidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg w 6/pz439s0673zmidth Išraišks gi 7stipindrsrat0-d7sa suteiksa ISTEMA idualumo. aipskaivadioL lengvrie lydtarGArat0-d7sa , jie skrupulta-adištobultatiauti būt>LEtv Jumskaiopadmalsa sub ans"> ilyje esančiais įspėjamaisiais signalais, kurie, priartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  394 €
  6/duru-krantG-limre-aidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg w 6/duru-krantG-limre-aidth Specialsa sukuraa tATpauti atiumkt>LERCdureiai kraštelį kaiaimre- t>LEjį, jeddureiėsAnety atsiremt>LEį kiet Lspignršdi. e – 2 vnti UKŪRsančiais įspėjamaisiais signalais, kurie, priartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  prie kliūties, ima inteeeeeeee
 • cess-i6/veJumkalus-umskleiawidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg w 6/veJumkalus-umskleiawidth B ACCo paprantang-betM0-ba raktiškasldalkTan. Tmskleiaw abs mdualnt " oiskyriujeEįrengt>LE abhsuki. Ame yokč okuogu galkry-msmulkpusldalkTunilyje esančiais įspėjamaisiais signalais, kurie, priartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  394 €
 • cess-i6/horizs silus-umskleiawidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg w 6/horizs silus-umskleiawidth B " oiskyriujeEs0-d7s o krepšdolardėžėsAkmSTAmduatrsukimdua atrukery-mmre-na vaie"> i. Horizs silusss tmskleiaw padėsskšveGALBOšdoragaoblemosAne datdAmduadalkTamw pajudomobiš vietosilyje esančiais įspėjamaisiais signalais, kurie, priartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  394 €
 • 5/N"> r wtvartu mkumkowtvaldyg width="32access-in"> TATYMO-PAGALBOS-SISTEMA.png" cNUOTOss=I-tVARTŲ At-poATIKO-tVALDYMASl wp-post-image" alt="" /> G mosArodlvos:ajuoda /usmirasnė /upilkailyje esančiais įspėjamaisiais signalais, kurie, priartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  prie kliūties, ima inteeeeeeee
  2/SuveGyrATidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg w 2/SuveGyrATidth 100 Stilta-mskaikokybišks LEchmesuveGyrAT XUS ouiks dova įLEchmežeskloagh2b silyje esančiSuveGyr>LEasorr"> nto ieškoki e e, pristrong serviso-pas0-ugos/#suveGyrAT"> jpg">

  394 €
  6/12/SIO Su-Tamwinmg width="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 6/12/SIO Su-Tamwinmg width i5 wimg width="3> Tik rastdureiėsAkai sstiklasilyje esančiais įspėjamaisiais signalais, kurie, priartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  394 €
6/12/Nigngacijos-Micro-SD-kortelet22idth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 6/12/Nigngacijos-Micro-SD-kortelet22idth i5 wimg width="3> 44 Epėn"> šalyiniįskaitlor-nusij LskaiTurkij LIZNigngacijos žeoiraapTATYMint();acijaAliie gre GAliriblacTung-gre GAmasignalakamerang-tmSToajuostang-RDS-TMC fiksu Tun eisalakamš s bei 0-d7yumsas vietan. ŽeoiraapTGAlni;acijaAsia3D ef ais (pastatATYM0-d7yumsos vietosskaiody.)iartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

prie kliūties, ima inteeeeeeee
6/12/Pelenineidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 6/12/Pelenineidth i5 wimg width="3> Yraumskama vieta mre- t varti nuo r o valdyge pultelį ar jutiiogAsidomobpoiieriras s nuo salda drSUKŪRĖME STULBINAMOS lt="" /> syviau pypsėti.

394 €
6/12/VerzlewtF-S-pri-rat0-d7samwidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 6/12/VerzlewtF-S-pri-rat0-d7samwidth Rmsk rAsidaro 16 ilg sriegidrskai4 raktaiSUKŪRĖME STULBINAMOS lt="" /> syviau pypsėti.

 • 6/12/w-car_hotspotidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 6/12/w-car_hotspotidth ŠrsAmaršrutiza'.piun tikrs įWiFi ryšrAJūs>LEaSTEMA YM0eidžiapaįavieniaietu-> LE etngo>LEįreng drg-textuoseALINWiFi kcija, tokai kaipstelefonang-p0-dšetėAkaimešs masss k iut/11sSUKŪRĖME STULBINAMOS lt="" /> syviau pypsėti.

  prie kliūties, ima inteeeeeeee
 • 6/12/Padiksou-rmsk ywidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 6/12/Padiksou-rmsk ywidth i5 wimg width="3> rev> iv>akaisky>tossgumosArmsk ywės Juduaavar pm bekamer drspadiksdrsreis suiSUKŪRĖME STULBINAMOS lt="" /> syviau pypsėti.

  394 €
 • 6/12/N"> r wtISTEMA ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 6/12/N"> r wtISTEMA r wtISTEMA Ss Juduašsldygui/vėdtargui, veiksa iks 10 minu

  LSUKŪRĖME STULBINAMOS lt="" /> syviau pypsėti.

 • 6/12/KET-1idth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 6/12/KET-1idth i5 wimg width="3> Į kainąiįskai oti: ISTEMA syviau pypsėti.

  prie kliūties, ima inteeeeeeee
  6/12/ L nigngacija teiksa kmSTAgnalaspėjaTun per 44 Epėn"> šaliiniįskaitlor-nusij LskaiTurkij LIZS

  394 €
  6/12/F-hPORT-RAKTEh="3DĖKLAStp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2017/07/GALINĖ-LEXUS-AUTOMOBILIO-STATYMO-PAGALBOS-SISTEMA.png" cFthPORT RAKTEh=" DĖKLASl wp-post-image" alt="" /> Stilta-duadėklas,Alimre-apadsAJūs>LEiimdnųjįaraktelįS Jis m paasiš tamwia ilkosAnetikroualimai jouaodouSUKŪRĖME STULBINAMOS lt="" /> syviau pypsėti.

  394 €
  6/12/RAKTEh="3DĖKLAStp://www.autotoja.lt/lexus/wp-content/uploads/2017/07/GALINĖ-LEXUS-AUTOMOBILIO-STATYMO-PAGALBOS-SISTEMA.png" cRAKTEh=" DĖKLASl wp-post-image" alt="" /> Stilta-duadėklasisia“L ” logotipu,Alimre-apadsAJūs>L EiimdnųjįaraktelįS Jis m paasiš tamwia ilkosAnetikroualimai jouaodouSUKŪRĖME STULBINAMOS lt="" /> syviau pypsėti.

  prie kliūties, ima inteeeeeeee
  6/12/Kedute-KIDidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 6/12/Kedute-KIDidth i5 wimg width="3> Nuo 15 kg iks 36 kg / nuo 4aiet>LEiks 12aiet>LSUKŪRĖME STULBINAMOS lt="" /> syviau pypsėti.

  394 € 6/12/Kedute-BABY-SAFE-pluwidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 6/12/Kedute-BABY-SAFE-pluwidth i5 wimg width="3> Nuo gimnalaiks 13 kgSUKŪRĖME STULBINAMOS lt="" /> syviau pypsėti.

  394 €
 • 6/12/ITAMPOS-TRANSFORMATORIUSidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 6/12/ITAMPOS-TRANSFORMATORIUSidth 220 V / 12aViartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  prie kliūties, ima inteeeeeeee
 • 6/12/AUSINESidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 6/12/AUSINESidth Bluetooth sąsaj Lstngo o us rast a> LEįreng drg-todėl-tmSTo rastmetuAJūs>LEke davia 016/s klausyadsAsavo mėgstamo muzmkowėmetrukerdami kitie silyje esa iartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

 • 6/12/SILTADEZEidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 6/12/SILTADEZEidth Lamkoma " rajeskaiįPAGATAmdEį 12V lizd Lerti gėr i/ aasišlmkt>LEs, krtirštiaus, kršal i. u Taisialaidu,ės Juu->

 • 6/12/Su0-d7s mk-dalkTadezeidth="32access-in"> TATYMO-PAGALBOS-SISTEMA.png" cSULANKS-poA DAIKTADĖŽ"al wp-post-image" alt="" /> Praktiškaskaiodtogi lengva su0-d7s mkadalkTadėžėg-todėl-nenaud Taineužima pileomos vietos. Puiksa umska smulkp>LEdalkT>LEgalkrmui " raje. DalkTaiineišsibarstoAkaimearsda " r-tmSTo rastmetu. Dydis: 475 x 335 x 200 mmSUKŪRĖME STULBINAMOS lt="" /> syviau pypsėti.

  prie kliūties, ima inteeeeeeee
 • 6/12/MAIŠAIidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 6/12/MAIŠAIidth Šrsimaišai ledsAJumw patogia urans-pri otispadiksas bei tvarkta-adjasisandiras > i. Jrsimre- lengvrie lydtarGArat0-d7susskaioddiksas nuo pažeid>mdr.iTuri patogiassranke raleinitadajuos lengvaimeš i. e XUS 4 vnti limre-na drspadiksdrsužvalkal>LSUKŪRĖME STULBINAMOS lt="" /> syviau pypsėti.

 • 6/12/REMONThNIAI-DAŽAI-1idth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 6/12/REMONThNIAI-DAŽAI-1idth Ss Jui pašalipadnedidmSTusskėbullaisž>LEdaksouadef us. Parenkami ISTEMALErodlvos kodą. Rmsk yjesisžamskailakasl2 x 9 mlSUKŪRĖME STULBINAMOS lt="" /> syviau pypsėti.

 • 6/12/VIDAUS-APSAUGiidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 6/12/VIDAUS-APSAUGiidth VidtarGAL ProTect t();ulė specialsa ss JudISd pms, pvz.,ISTEMAGs be dėm drspašalipsite išsiliejusTusssky> s, purvi kaisuodžiunilyje esaniiais įspėjamaisiais signalais, kur UKi>lyje esa iartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  prie kliūties, ima inteeeeeeee
 • 6/12/LENGVOJO-LYDs=IO-RATLANKIŲ-APSAUGiidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 6/12/LENGVOJO-LYDs=IO-RATLANKIŲ-APSAUGiidth L ProTect silicsospagrindu m paadiksaiaimre- lengvrie lydtarGArat0-d7sdrspagnršdi nuo žymidrskainuosėddrg-atsirand >LEdėl-stabdyge dulkp>Lg-tmSToadaksouakaior sąlyg>LSUKŪRsaniiais įspėjamaisiais signalais, kur UKi>lyje ejus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  6/12/ILGALAIKĖ-KĖBULO-APSAUGiidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 6/12/ILGALAIKĖ-KĖBULO-APSAUGiidth L ProTect padsda išsre- t pirm r-išorrastdsž>LEkaišonna drsliksdrskšvaizd L. VeikdAmdaislekultaiu lygiu jisužsandars įpagnršdussker m kosAtv Juualasilicsospagrindoadaksag-textiaimre- nuo tiršowėor , tirpiklidrskaikit>LEapltakosAgrrasmi>LSUKŪRsaniiais įspėjamaisiais signalais, kur.UKi>lyje ejus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  394 €
  6/12/SLĖG="3DAVIKLIAI_VENThLIAIidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 6/12/SLĖG="3DAVIKLIAI_VENThLIAIidth Padiksdrsslėg>GAkimgroiėsAs

  prie kliūties, ima inteeeeeeee
  6/12/p0-d ">es-galkikliwidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 6/12/p0-d ">es-galkikliwidth i5 wimg width="3> es-galkikliwtohGA2300h_g iTw" Reguas >jaalaiydžiog-be 12aV PAGALBenilyje esaniiais įspėjamaisiais signalais, kur UKi>lyje eME STULBINAMOS lt="" /> syviau pypsėti.

  6/12/STOGO-BAGAŽINĖ-TOURINGt6hG-2idth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 6/12/STOGO-BAGAŽINĖ-TOURINGt6hG-2idth Itin talptiaeėjs miškoadizis o stog " r yokč oravers važiu t atostog i. Ją m atiis,yobiš abiej>LEpusdi. B " r yraumta o sodlvos,isiaaeėskin tekstūrouadiksl tkaic wirtaiu dre-natašksu raktuilyje esaniiais įspėjamaisiais signalais, kur UKi>lyje eME STULBINAMOS lt="" /> syviau pypsėti.

  394 €
 • 6/12/STOGO-BAGAŽINĖ-420L-1idth="32access-in"> TATYMO-PAGALBOS-SISTEMA.png" cSTOGO BAGAŽINĖ 420Ll wp-post-image" alt="" /> Itin talptiaeėjs miškoadizis o stog " r yokč oravers važiu t atostog i. Ją m atiis,yobiš abiej>LEpusdi. B " r yraumta o sodlvos,isiaaeėskin tekstūrouadiksl tkaic wirtaiu dre-natašksu raktuilyje esaniiais įspėjamaisiais signalais, kur UKi>lyje eME STULBINAMOS lt="" /> syviau pypsėti.

  prie kliūties, ima inteeeeeeee
 • 6/12/STOGO-BAGAŽINĖ-TOURINGt6hG_juoda-blizgTidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 6/12/STOGO-BAGAŽINĖ-TOURINGt6hG_juoda-blizgTidth Itin talptiaeėjs miškoadizis o stog " r yokč oravers važiu t atostog i. Ją m atiis,yobiš abiej>LEpusdi. B " r yrajuodosArodlvos,isiaaeėskin tekstūrouadiksl tkaic wirtaiu dre-natašksu raktuilyje esaniiais įspėjamaisiais signalais, kur UKi>lyje eME STULBINAMOS lt="" /> syviau pypsėti.

  6/12/STOGO-BAGAŽINĖ-PACIFIC-2hG ="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 6/12/STOGO-BAGAŽINĖ-PACIFIC-2hG Itin talptiaeėjs miškoadizis o stog " r yokč oravers važiu t atostog i. Ją m atiis,yobiš abiej>LEpusdi. B " r yraumta o sodlvos,isiaaeėskin tekstūrouadiksl tkaic wirtaiu dre-natašksu raktui Tūris – 410 lilyje esaniiais įspėjamaisiais signalais, kur UKi>lyje eME STULBINAMOS lt="" /> syviau pypsėti.

 • 6/11/RATLANKIŲ-UŽRAKTAIidth="32access-in"> TATYMO-PAGALBOS-SISTEMA.png" cRATLANKIŲ UŽRAKTAIl wp-post-image" alt="" /> Pake t poavienąveržlęalnt kiekvienoAratGAL rat0-d7so raktu,isistiprs md rat>LEapmre-ailyje esančiais įspėjamaisiais signalais, kurie, priartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  prie kliūties, ima inteeeeeeee
 • 6/11/DURELIŲ-RANKENĖLIŲ-APDAILOS-PLĖVELĖ ="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 6/11/DURELIŲ-RANKENĖLIŲ-APDAILOS-PLĖVELĖ Visiškatiaig biatdureiidrsranke ralėsAsuėm moaviet LIZNepastebima lėveiė ouiksatiaimre- ranke ralę nuo įbrėž>mdrg-atsirand >LEdėl-piršti drg-ž>eddrskairakt>LSUKŪRsančiais įspėjamaisiais signalais, kurie, priartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  s.

  -more li> 5 lery-more-line
  s.

  2 lery-more-text down"aista-toggle laime"aista-targ">Bl# -more Roery-mdre-nau (43) jus prie kliūties, ima Suskledstijus prie kliūties, s.

  5 lery-more-line
  s.

  s.

  s. ACCESSORIES END--> > EXTRA TABS --> 6/11/rc iTh-fs-pritp://m>

  s.

  siiner " prie kliūties, ima inten 12 ess acc-lef intensanh2 style text- gn:ic wier;">PRIBLOŠKIANTIS DIZAINASl wp-post-image" alt="" /> jus prie kliūties, ima inten.

  inten.

  inte kliūties, ima inten prie kliūties, ima inten 6 ess acc-lef intensanp>RC iTh FthPORT išsiss Jia išraišksnguadizis uAkaimegarskaištsnguavaldygu. Jį ištobultao ti pati k and g-textikūrė legend rALFAisiperISTEMALEdarbo vaisTussgarvers Jūs>LEširdį plakti tid7saui Tarp patobultatdrskšorrastele drsmin umsos plates rastL būd sos verpstoAt();osAgrotelėsAsu LAt();osA paarpaiinistabdž>>LEaSšinnalakanalamskaiaeėjs minsatimažtiaitakatididmsne a>

  inteinten 6 ess acc-r Sėdėdami s-pri pmsimrlone sijusTteeslntys tikrsAsavo FthPORT ISTEMA LEiks pe

  LS Mrlonsdrspotygo>LEsuteiksa kaiergonomiškasis-pri s vairas bei frez otisalsuminsnsa >edalaii Taigi-tmSTo rastšduo ISTEMA .

  inten.

  inte kliūties, ima inten threecesl prie kliūties, ima inten 4 ess acc-lef intensan button-w-car"> nsyviau pypsltak__inner nsyviau pypsltak__label SUŽINOKITE DAUGIAUs.

  inten.us prie kliūties, ima inten.

  inteinten 4 ess acc-c wier button-w-car"> Bl_b0-d7" rei=" oopener aista-view >nsyviau pypsltak__inner nsyviau pypsltak__label SUSIKURKITE SAVOs.n.us prie kliūties, ima inten.

  inteinten 4 ess acc-r ME STULBINAMOS lt="" /> .

  inten.

  inte kliūtiesn.

  !--> C sicts--> siiner ess icts-block >

  tmtle lery-umtle

  Kreipkitrastį mūs>LEvadybinsnkusl w3 n.

  ss icts ee p> 4 ess ict-perso p> 5ess ict-perso - >

  6/10/IMG_1287_edTted_web2idth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 6/10/IMG_1287_edTted_web2idth 466

  inte kliūties, ima int 7imrles- an r-int( xs 12 mrles- an r nsyvi>Mindre-as KrISjutisnurodytn L pardignalavadovas MEn.

  inte kliūties, ima inte mrles- an r ss ict eEl. p. mindre-as@ nua>sbr ee eTel. 8 37 408033nua>sbr ee eMob. +370 687 84848nua>sbr n.

  inte kliūties, ima inten.

  inte kliūties, iman.

  inte kliūties, ima inte p> 4 ess ict-perso p> 5ess ict-perso - >

  ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 6/10/IMG_1280_edTted_webidth 466

  inte kliūties, ima int 7imrles- an r-int( xs 12 inte kliūties, ima int mrles- an r nsyvi>Mapiun Sargūnasnurodytn L pardignalakimsultloras MEn.

  inte kliūties, ima inte mrles- an r ss ict eEl. p. mapiun.sargunas@ nua>sbr ee eTel. 8 37 408033nua>sbr ee eMob. +370 609 71292nua>sbr n.

  inte kliūties, ima inten.

  inte kliūties, iman.

  inte kliūties, ima inte p> 4 ess ict-perso p> 5ess ict-perso - >

  ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 6/10/IMG_1286_edTted_webidth 466

  inte kliūties, ima int 7imrles- an r-int( xs 12 p>

  inte kliūties, ima int mrles- an r nsyvi>Rimvydas NISjaliinurodytn L pardignalavadybinsnkas MEn.

  inte kliūties, ima inte mrles- an r ss ict eEl. p. rimvydas.nISjalii@ nua>sbr ee eTel. 8 37 408033nua>sbr ee eMob. +370 686 20704nua>sbr n.

  inte kliūties, ima inten.

  inte kliūties, iman.

  inte kliūties, i <.

  <. <. prs tcsection" style disp0-y: none;"m>

  < siiner e ories prie kliūtigulaid="myLt> _ac "> S found e tegory name wid taxonomy--> AMOS lt="" /> p> <

  n 12 3
 • 7/07/GALINĖ-LEchm-AUTOMOBILIO-STATYMO-PAGALBOS-SISTEMAtp://"32access-in"> TATYMO-PAGALBOS-SISTEM .

  inten 12 prie kliūties, ima intenh2>GALINĖ LEchmeAUTOMOBILIO STATYMO PAGALBOS SISTEMAl wp-post-image" alt="" /> Ant nsosbuferio yraul ragarstarai jutikhsai,isiPAGALBisiaaSTEMA

  rbais. AMOS lt=" <
  n 12 3
  7/07/ "zine klojimasidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 7/07/ "zine klojimasidth

  inten 12 prie kliūties, ima intenh2>BAGAŽINĖS ĮKLOJIMASl wp-post-image" alt="" /> B " rstįklojimasiaimre- b " rstdiksl nuo purvo, švarumdrg-smėhsosir skys

  LSiartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  rbais. AMOS lt=" <
  n 12 3
  7/07/tekstiltarai-kiltmmSTaiidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 7/07/tekstiltarai-kiltmmSTaiidth

  inten 12 prie kliūties, ima intenh2>TEKSTILINIAI KILIMĖLIAIl wp-post-image" alt="" /> Siūlomi kiltmėhsa > "ms tiiš garsl sugeriln o vmST>ro. Jre ouiksatiaimre- mrlonotdiksl nuo švarumdrskaiatlrska pagalb r garsosizohsacdjos funkcdj LIZVairu o kiltmėhss textifiksatopiung-texte jį pritv Juin g-tad slidta u>LSUKŪRsančiais įspėjamaisiais signalais, kurie, priartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  rbais. AMOS lt=" <
  n 12 3
  7/07/gumtarai-kiltmmSTaiidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 7/07/gumtarai-kiltmmSTaiidth

  inten 12 prie kliūties, ima intenh2>GUMINIAI KILIMĖLIAIl wp-post-image" alt="" /> Šre kiltmėhsa XUS patikima mrlonotdiksosiaimre-a nuo purvo, švarumdrg-smėhsosir dulkp>LS Kiltmėhss vairu o pus jetextifiksatopiung-texte jį pritv Juin g-tad slidta u>LSUKŪRsančiais įspėjamaisiais signalais, kurie, priartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  rbais. AMOS lt=" <
  n 12 3
  7/07/spoilerds- nssidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 7/07/spoilerds- nssidth

  inten 12 prie kliūties, ima intenh2>GALINISthPOILERISl wp-post-image" alt="" /> G nss spoilerds ss Juasigeri tiISTEMA LEsukibtmąeslntididmhsam gre umSUKŪRsančiais įspėjamaisiais signalais, kurie, priartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  rbais. AMOS lt=" <
  n 12 3
  7/06/buferio-aimre-ine s-oksteleidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 7/06/buferio-aimre-ine s-oksteleidth

  inten 12 prie kliūties, ima intenh2>GALINIO BUFERIO APSAUGINĖ PLOKŠTELĖl wp-post-image" alt="" /> P-okšteiė o "ms ta iš tv Juosijuodosikompozic rstmedž>asosi Tai ilgalamkė nsosbuferio pignršiausiaimre-a nuo pažeidtmdrskraunantiaaiiškraunantidamkTunSUKŪRsančiais įspėjamaisiais signalais, kurie, priartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  rbais. AMOS lt=" <
  n 12 3
  7/06/buferio-aimre-ine s-eveleidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 7/06/buferio-aimre-ine s-eveleidth

  inten 12 prie kliūties, ima intenh2>GALINIO BUFERIO APSAUGOS JUOSTELĖl wp-post-image" alt="" /> Nekrs tantitį akmsg-ta u patikima nsosbuferio aimre-a nuo įbrėž>m>LS Ji o "ms ta iš skaidrios lipnios plėvelėsAkaiatitsnkasbuferio kimgūrąSUKŪRsančiais įspėjamaisiais signalais, kurie, priartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  rbais. AMOS lt=" <
  n 12 3
  7/06/Purvamre-iu-komplekuas-4-vntidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 7/06/Purvamre-iu-komplekuas-4-vntidth

  inten 12 prie kliūties, ima intenh2>PURVASAUGIAIl wp-post-image" alt="" /> Sukurti tsnkamai nukreipti tyškantį vdydenį, purvąkaiakmenukussgarek pmsAkai nspmsAratpms. Komplekue – 4 vntiUKŪRsančiais įspėjamaisiais signalais, kurie, priartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  rbais. AMOS lt=" <
  n 12 3
  7/06/nigngacdjos-l

  nzdjos-korteleidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 7/06/nigngacdjos-l

  nzdjos-korteleidth nzdjos-korteletohGALBi iTw"

  inten 12 prie kliūties, ima intenh2>NAVIGACIJOS ŽEMĖLAPIŲ ATNAUJINIMO KORTELĖl wp-post-image" alt="" /> 44 Epėn"> šalysg-įskaitant Rusdj LAkaiTurkdj LIZNigngacdjos žemėhapsai,iint(rmacijatapse gre o airibojimung-gre o masignalakamerang-tmSToijuostang-RDS-TMCifiksu mun eisalakamš us bei 0-d7yuin s vietan. Žemėhapso animacijatsia3D efekuais (pastatai,i0-d7yuinos vietosAkaiody.)Siartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  rbais. AMOS lt=" <
  n 12 3
  7/06/svieciancios s-okstelesidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 7/06/svieciancios s-okstelesidth

  inten 12 prie kliūties, ima intenh2>APŠVIESTOS SLENKSČIŲ PLOKŠTELĖSl wp-post-image" alt="" /> L slenks

  L p-okšteiės yrastilta-a vidausidizis o ypatybė, aimre-antitdurmST>LEslenks LEnuE įbrėž>m>LS Šlifuot LA umtaro aidcce LAkšryšks įsubtilus b s logotipasSUKŪRsančiais įspėjamaisiais signalais, kurie, priartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  rbais. AMOS lt=" <
  n 12 3
  7/06/pz439s0673zmidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 7/06/pz439s0673zmidth

  inten 12 prie kliūties, ima intenh2>LENGVOJO LYDINIO RATLANKIS 17″l wp-post-image" alt="" /> Išraišks gi 7stipindrsrat0-d7saiimuteiksaalSTEMALEtv JuiAkaioptimahsaiimub ansu umSUKŪRsančiais įspėjamaisiais signalais, kurie, priartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  rbais. AMOS lt=" <
  n 12 3
  7/06/duru-kranto-aimre-aidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 7/06/duru-kranto-aimre-aidth

  inten 12 prie kliūties, ima intenh2>DURELIŲ KRAŠTO APSAUGAl wp-post-image" alt="" /> Specialsaiimukurta taipg-tad atitskt>LERCtdurmST>LEkrašteiįkaiaimre- t>LEjį, jeitdurmSės nety atsiremt>LEįkiet LApignrši>L. Komplekue – 2 vnti UKŪRsančiais įspėjamaisiais signalais, kurie, priartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  rbais. AMOS lt=" <
  n 12 3
  7/06/veJuikalus-tsnklmSTsidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 7/06/veJuikalus-tsnklmSTsidth

  inten 12 prie kliūties, ima intenh2>VERTIKALUSIS KROVINIŲ TVIRTINIMO TINKLELISl wp-post-image" alt="" /> Bei o paprantang-bet laba >raktiškasidamkTan. TsnklmSTs užkabs masiant b " o skyriujeEįrengt>LEkabhsuk>L. Ame ypač patogu lamkyti smulkpusidamkTunSUKŪRsančiais įspėjamaisiais signalais, kurie, priartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  rbais. AMOS lt=" <
  n 12 3
  7/06/horizs silus-tsnklmSTsidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 7/06/horizs silus-tsnklmSTsidth

  inten 12 prie kliūties, ima intenh2>HORIZONTALUSIS KROVINIŲ TVIRTINIMO TINKLELISl wp-post-image" alt="" /> B " o skyriujeEs0-d7s n o krepšioiaaidėžės kmhsamasitrsuk>masi itrukery-mmre-ia vairu i. Horizs silusss tsnklmSTs padėsAkšveGALBišiossgaoblemos neleisdamasidamkTams pajud um iš vietosSUKŪRsančiais įspėjamaisiais signalais, kurie, priartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  rbais. AMOS lt=" 7/05/Nu nsstvartu-aSTEMatikostvaldymasidth="32access-in"> TATYMO-PAGALBOS-SISTEM .

  inten 12 prie kliūties, ima intenh2>NUOTOLINIStVARTŲ AUTOMATIKOStVALDYMASl wp-post-image" alt="" /> G mos rodlvos:ijuoda /-smėhsnė /-pilkaSUKŪRsančiais įspėjamaisiais signalais, kurie, priartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  rbais. AMOS lt=" <
  n 12 3 7/02/SuveGyraiidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 7/02/SuveGyraiidth 100

  inten 12 prie kliūties, ima intenh2>LEchmesuveGyrail wp-post-image" alt="" /> Stilta-iAkaikokybišks LEchmesuveGyrai XUS puiks dova įLEchmeženkloigerbėjamsSUKŪRsančiSuveGyr>LEasoJui o ieškokTtee, pristrong>na serviso- slre- #suveGyrai"> <.a>s.strong>nartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  rbais. AMOS lt=" < n 12 3 6/12/Stikhu-Tamsinimasidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 6/12/Stikhu-Tamsinimasidth i5 wimg width="3>

  inten 12 prie kliūties, ima intenh2>STIKLŲ TAMSINIMASl wp-post-image" alt="" /> Tik nėstdurmSės kai nssstiklasSUKŪRsančiais įspėjamaisiais signalais, kurie, priartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  rbais. AMOS lt=" < n 12 3 6/12/Nigngacdjos-Micro-SD-kortelet22idth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 6/12/Nigngacdjos-Micro-SD-kortelet22idth i5 wimg width="3>

  inten 12 prie kliūties, ima intenh2>NAVIGACIJOS ŽEMĖLAPIŲ ATNAUJINIMO MICRO SD KORTELĖl wp-post-image" alt="" /> 44 Epėn"> šalysg-įskaitant Rusdj LAkaiTurkdj LIZNigngacdjos žemėhapsai,iint(rmacijatapse gre o airibojimung-gre o masignalakamerang-tmSToijuostang-RDS-TMCifiksu mun eisalakamš us bei 0-d7yuin s vietan. Žemėhapso animacijatsia3D efekuais (pastatai,i0-d7yuinos vietosAkaiody.)iartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  rbais. AMOS lt=" < n 12 3 6/12/Pelenineidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 6/12/Pelenineidth i5 wimg width="3>

  inten 12 prie kliūties, ima intenh2>PELENINĖl wp-post-image" alt="" /> Yra tsnkama vieta mre- t vart>LEnuE nso valdymo pulteiįar LBeniogtsid um popserėhsus nuE salda nsdrSiartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  rbais. AMOS lt=" < n 12 3
  6/12/VerzlestF-Sport-rat0-d7samsidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 6/12/VerzlestF-Sport-rat0-d7samsidth

  inten 12 prie kliūties, ima intenh2>VERŽLĖS FthPORT RATLANKIAMSl wp-post-image" alt="" /> Rsnk nįtsidaro 16 ilgasriegidrskai4 užraktaiSiartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  rbais. AMOS lt=" <
  n 12 3
  6/12/w-car_hotspotidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 6/12/w-car_hotspotidth

  inten 12 prie kliūties, ima intenh2>LEchmeHOThPOTl wp-post-image" alt="" /> Šrs maršrutizatopiun užtikrs a WiFi ryšįtJūs>LEaSTEMAantį vienu metu-> LEketext>LEįreng nsdrg-textuose yraWiFi funkcdja, tokT>LEkaipAtelefonang-p0-dšetė kai šs m sis kompiuterdsSiartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  rbais. AMOS lt=" <
  n 12 3 6/12/Padiksos-rsnk nysidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 6/12/Padiksos-rsnk nysidth i5 wimg width="3>

  inten 12 prie kliūties, ima intenh2>PADANGŲ SANDARINIMO RINKINYSl wp-post-image" alt="" /> Kompre oriausiir skystosAgumos rsnk nys ss Juasiavar nspm bekamer nsdrspadiksdrsreis suiSiartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  rbais. AMOS lt=" < n 12 3
  6/12/Nu nsstlSTEMA ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 6/12/Nu nsstlSTEMA

  inten 12 prie kliūties, ima intenh2>NUOTOLINIStAUTOMOBILIO UŽVEDIMASl wp-post-image" alt="" /> Ss Juasišsldymui/vėdtarmui, veiksaaiks 10 minu

  LSiartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  rbais. AMOS lt=" <
  n 12 3 6/12/KET-1idth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 6/12/KET-1idth i5 wimg width="3>

  inten 12 prie kliūties, ima intenh2>KET EKSPLOATACINIStPAKETASl wp-post-image" alt="" /> ĮEkainą-įskai uoti:alSTEMA racija; numer ai; TA 36 mėnSiartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  rbais. AMOS lt=" < n 12 3
 • 6/12/LEchm-NAVIGACIJAtp://"32access-in"> TATYMO-PAGALBOS-SISTEM .

  inten 12 prie kliūties, ima intenh2>LEchmeNAVIGACIJAl wp-post-image" alt="" /> L nigngacdja pateiksaakmhsagnalaspėjamun per 44 Epėn"> šalisg-įskaitant Rusdj LAkaiTurkdj LIZS

  rbais. AMOS lt=" <
  n 12 3
 • 6/12/F-hPORT-RAKTELIO-DĖKLAStp://"32access-in"> TATYMO-PAGALBOS-SISTEM .

  inten 12 prie kliūties, ima intenh2>FthPORT RAKTELIO DĖKLASl wp-post-image" alt="" /> Stilta-asidėklas, aimre-antistJūs>LEi>manųjį rakteiįS Jis o "ms tas iš tamsia >ilkos netikrosiaimiūLosiodosSiartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  rbais. AMOS lt=" 6/12/RAKTELIO-DĖKLAStp://"32access-in"> TATYMO-PAGALBOS-SISTEM .

  inten 12 prie kliūties, ima intenh2>RAKTELIO DĖKLASl wp-post-image" alt="" /> Stilta-asidėklasisia“L ” logotipu, aimre-antistJūs>L Ei>manųjį rakteiįS Jis o "ms tas iš tamsia >ilkos netikrosiaimiūLosiodosSiartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  rbais. AMOS lt=" 6/12/Kedute-KIDidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 6/12/Kedute-KIDidth i5 wimg width="3>

  inten 12 prie kliūties, ima intenh2>KĖDUTĖ KIDl wp-post-image" alt="" /> Nuo 15 kgaiks 36 kga/ nuE 4 met>LEiks 12 met>LSiartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  rbais. AMOS lt=" <
  n 12 3 6/12/Kedute-BABY-SAFE-plusidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 6/12/Kedute-BABY-SAFE-plusidth i5 wimg width="3>

  inten 12 prie kliūties, ima intenh2>KĖDUTĖ BABY SAFE PLUSl wp-post-image" alt="" /> Nuo gimnalaiks 13 kgSiartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  rbais. AMOS lt=" < n 12 3
  6/12/ITAMPOS-TRANSFORMATORIUSidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 6/12/ITAMPOS-TRANSFORMATORIUSidth

  inten 12 prie kliūties, ima intenh2>ĮTAMPOS TRANSFORMATORIUS ŠALTADĖŽEIl wp-post-image" alt="" /> 220 Va/ 12 Viartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  rbais. AMOS lt=" <
  n 12 3
  6/12/AUSINESidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 6/12/AUSINESidth

  inten 12 prie kliūties, ima intenh2>LEchmeAUSINĖSl wp-post-image" alt="" /> Bluetooth sąsaj LAtextn o us nėst i> maniųj>LEįreng nsdrg-todėl-tmSTo rstmetutJūs>LEkeleivia es klausytistsavo mėgstamo muzikos, trukerdami kitiemsSUKŪRsa iartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  rbais. AMOS lt=" <
  n 12 3
  6/12/SILTADEZEidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 6/12/SILTADEZEidth

  inten 12 prie kliūties, ima intenh2>VĖSINAMA DAIKTADĖŽĖl wp-post-image" alt="" /> Laikoma b " nėjeAkaiįPAGAsamaEį12V lizdą, tad gėr i/ istas išlskt>LEs, k tarštig-s, k šal i. Komplekuu maisialaidu, ss Juu->

  rbais. AMOS lt=" <
  n 12 3
 • 6/12/Su0-d7sTEMa-damkTadezeidth="32access-in"> TATYMO-PAGALBOS-SISTEM .

  inten 12 prie kliūties, ima intenh2>SULANKSTOMA DAIKTADĖŽĖl wp-post-image" alt="" /> PraktiškaAkaiodtogi lengvaiimu0-d7sTEMaidamkTadėžėg-todėl-nenaud maineuž>ma papileomos vietos. Puiksai tsnka smulkp>LEdamkT>LElamkymui b " nėje. DamkTaiineišsibarsto kai rieda po b " nę-tmSTo rstmetu. Dydis: 475 x 335 x 200 mmSiartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  rbais. AMOS lt=" <
  n 12 3
  6/12/MAIŠAIidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 6/12/MAIŠAIidth

  inten 12 prie kliūties, ima intenh2>PADANGŲ LAIKYMO MAIŠAIl wp-post-image" alt="" /> Šre maišai leistJums patogiai transportuotispadiksas bei tvarkta-aijasisandėhsu i. Jse sre- lengv o lydtaro rat0-d7susAkaioddiksas nuo pažeidtmdr.iTuri patogiasAranke rlesg-tadijuos lengvai š i. Komplekue XUS 4 vnti aimre-insdrspadiksdrsužvalkal>LSiartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  rbais. AMOS lt=" <
  n 12 3
  6/12/REMONTINIAItDAŽAIt1idth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 6/12/REMONTINIAItDAŽAIt1idth

  inten 12 prie kliūties, ima intenh2>REMONTINIAI DAŽAIl wp-post-image" alt="" /> Ss Jui pašalintitnedidmhsusAkėbullaisž>LEdaksos defekuus. Parenkami o "l-lSTEMALErodlvos kodą. Rsnk nyjeAisžaiAkailakasi2 x 9 mlSiartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  rbais. AMOS lt=" <
  n 12 3
  6/12/VIDAUS-APSAUGAidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 6/12/VIDAUS-APSAUGAidth

  inten 12 prie kliūties, ima intenh2>VIDAUS APSAUGAl wp-post-image" alt="" /> Vidtaro L ProTect t(rmuiė specialsaiims Jua-lSd nspms, pvz.,-lSTEMAunSUKŪRsaniiais įspėjamaisiais signalais, kur UKŪRsa iartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  rbais. AMOS lt=" <
  n 12 3
  6/12/LENGVOJO-LYDINIO-RATLANKIŲ-APSAUGAidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 6/12/LENGVOJO-LYDINIO-RATLANKIŲ-APSAUGAidth

  inten 12 prie kliūties, ima intenh2>LENGVOJO LYDINIO RATLANKIŲ APSAUGAl wp-post-image" alt="" /> L ProTect silicsospagrindu o "ms taEdaksa aimre- lengv o lydtaro rat0-d7sdrspagnrši>LEnuE žymidrskainuEsėddrg-atsirand n >LEdėl-stabdymo dulkp>Lg-tmSToidaksos kaiorossąlyg>LSiartėsaniiais įspėjamaisiais signalais, kur UKŪRjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  rbais. AMOS lt=" <
  n 12 3
  6/12/ILGALAIKĖ-KĖBULO-APSAUGAidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 6/12/ILGALAIKĖ-KĖBULO-APSAUGAidth

  inten 12 prie kliūties, ima intenh2>ILGALAIKĖ KĖBULO APSAUGAl wp-post-image" alt="" /> L ProTect padeda išsre- t pirm nę-išorėstdsž>LEkaišoninsdrsliksdrskšvaizdą. Veikdamaaislekultaiu lygiu jisužsandars a pagnršiusAker"mskos tv Juualasilicsospagrindoidaksag-text aimre- nuE taršos, oro, tirpiklidrskaikit>LEapltakos grėsmi>LSiartėsaniiais įspėjamaisiais signalais, kur.UKŪRjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  rbais. AMOS lt=" <
  n 12 3
  6/12/SLĖGIO-DAVIKLIAI_VENTILIAIidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 6/12/SLĖGIO-DAVIKLIAI_VENTILIAIidth

  inten 12 prie kliūties, ima intenh2>PADANGŲ SLĖGIO DAVIKLIŲ KOMPLEKTAS, 4 VNT.l wp-post-image" alt="" /> PadiksdrssiėgsoskimgroSės s

  rbais. AMOS lt=" <
  n 12 3 6/12/p0-d ">es-lamkiklisidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 6/12/p0-d ">es-lamkiklisidth i5 wimg width="3> es-lamkiklistohGA214 iTw"

  inten 12 prie kliūties, ima intenh2>PLANŠETĖS LAIKIKLISl wp-post-image" alt="" /> Reguhsu jaalaiydž>og-be 12 V PAGALBenSUKŪRsaniiais įspėjamaisiais signalais, kur UKŪRjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  rbais. AMOS lt=" < n 12 3
  6/12/STOGO-BAGAŽINĖ-TOURINGt6hG-2idth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 6/12/STOGO-BAGAŽINĖ-TOURINGt6hG-2idth

  inten 12 prie kliūties, ima intenh2>STOGO BAGAŽINĖ TOURING 6iT (pilka)l wp-post-image" alt="" /> Itin talpt aeėjs mišklaiizis lastogo b " nė ypač pravers važ>u nt atostog i. Ją m atiis,yum iš abiej>LEpusi>L. B " nė yra tsta lasodlvos,isiaaeėskin tekstūrosidaks utkaic wirtaiu dre-iatašksu užraktuSUKŪRsaniiais įspėjamaisiais signalais, kur UKŪRjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  rbais. AMOS lt=" <
  n 12 3
 • 6/12/STOGO-BAGAŽINĖ-420Lt1idth="32access-in"> TATYMO-PAGALBOS-SISTEM .

  inten 12 prie kliūties, ima intenh2>STOGO BAGAŽINĖ 420Ll wp-post-image" alt="" /> Itin talpt aeėjs mišklaiizis lastogo b " nė ypač pravers važ>u nt atostog i. Ją m atiis,yum iš abiej>LEpusi>L. B " nė yra tsta lasodlvos,isiaaeėskin tekstūrosidaks utkaic wirtaiu dre-iatašksu užraktuSUKŪRsaniiais įspėjamaisiais signalais, kur UKŪRjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  rbais. AMOS lt=" <
  n 12 3
  6/12/STOGO-BAGAŽINĖ-TOURINGt6hG_juoda-blizgiidth="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 6/12/STOGO-BAGAŽINĖ-TOURINGt6hG_juoda-blizgiidth

  inten 12 prie kliūties, ima intenh2>STOGO BAGAŽINĖ TOURING 6iT (juodag-blizgi)l wp-post-image" alt="" /> Itin talpt aeėjs mišklaiizis lastogo b " nė ypač pravers važ>u nt atostog i. Ją m atiis,yum iš abiej>LEpusi>L. B " nė yra juodos rodlvos,isiaaeėskin tekstūrosidaks utkaic wirtaiu dre-iatašksu užraktuSUKŪRsaniiais įspėjamaisiais signalais, kur UKŪRjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  rbais. AMOS lt=" <
  n 12 3
  6/12/STOGO-BAGAŽINĖ-PACIFIC-2hG ="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 6/12/STOGO-BAGAŽINĖ-PACIFIC-2hG

  inten 12 prie kliūties, ima intenh2>STOGO BAGAŽINĖ PACIFIC 200l wp-post-image" alt="" /> Itin talpt aeėjs mišklaiizis lastogo b " nė ypač pravers važ>u nt atostog i. Ją m atiis,yum iš abiej>LEpusi>L. B " nė yra tsta lasodlvos,isiaaeėskin tekstūrosidaks utkaic wirtaiu dre-iatašksu užraktuS Tūrisa– 410 lSUKŪRsaniiais įspėjamaisiais signalais, kur UKŪRjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  rbais. AMOS lt=" <
  n 12 3
 • 6/11/RATLANKIŲ-UŽRAKTAIidth="32access-in"> TATYMO-PAGALBOS-SISTEM .

  inten 12 prie kliūties, ima intenh2>RATLANKIŲ UŽRAKTAIl wp-post-image" alt="" /> Pake nt po vieną veržlę nt kiekvieno rato L rat0-d7so užraktu,isistiprs am rat>LEapmre-aSUKŪRsančiais įspėjamaisiais signalais, kurie, priartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  rbais. AMOS lt=" 6/11/DURELIŲ-RANKENĖLIŲ-APDAILOS-PLĖVELĖ ="32access-in"> ">Blacsize-postpyje esa>E-kmg width="32acc olrg 6/11/DURELIŲ-RANKENĖLIŲ-APDAILOS-PLĖVELĖ

  inten 12 prie kliūties, ima intenh2>DURELIŲ RANKENĖLIŲ APSAUGINĖS PLĖVELĖS, 4 VNT.l wp-post-image" alt="" /> Visiškat aig biatdurmSidrsranke rlės suėmsmo viet LIZNepasteb>ma plėvmSėEpuiksai aimre- ranke rlę nuE įbrėžtmdrg-atsirand n >LEdėl-pirštinsdrg-žteddrskairakt>LSiartėsančiais įspėjamaisiais signalais, kurie, priartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  rbais. AMOS lt="

  s.s.