slider

Naujoji daugiapakopė hibridinė sistema Lexus flagmane LS 500h

Naujojo Lexus flagmano LS 500h pasididžiavimas – daugiapakopė hibridinė sistema. Tai –  technologijos proveržis, kurios dėka vairuotojas ir vairavimas transformuojami į hibridinę galią.

 

Pirmą kartą daugiapakopė hibridinė sistema buvo įdiegta naujajame prabangiame kupė LC 500h. Ši sistema pasiteisino su kaupu, įnešdama begalę privalumų – geresnę akseleratoriaus reakciją, važiavimą didesniu greičiu su mažesnėmis variklio apsukomis, važiavimą didesniu greičiu, t.y. iki 140 km/h, kai benzininis variklis yra išjungtas.

Pagerėjo kuro efektyvumas ir išmetamųjų teršalų charakteristikos, išsaugant sklandų, tylų ir rafinuotą važiavimą, kas yra Lexus hibridinių automobilių išskirtinumas.

Lexus LS 500h daugiapakopė hibridinė sistema sujungia visus visiškai hibridinės sistemos elementus – 3.5 l V6 benzininį variklį ir du elektros variklius su papildoma keturių laipsnių automatine pavarų dėže. Viso to rezultatas – greitesnė reakcija į vairuotojo veiksmus, kas ypatingai juntama pradedant judėti iš vietos.

Ir nors hibridinė sistema apima keturių laipsnių automatinę pavarų dėžę, jos veikimas prilygsta vairavimui su dešimties laipsnių automatine pavarų dėže, kuri įmontuota sedane LS 500 su 3.5l V6 benzininiu varikliu ir dviem turbokompresoriais.

2017 02 24


Atgal