slider

FANTASTINĖ LEXUS PARTNERYSTĖ

Lexus ir filmo „Valerianas ir tūkstančio planetų miestas“ žvaigždė Dane Dehaan Majamyje pristatė kosminį laivą SKYJET, kuris pasirodys būsimame Luc Besson fantastiniame filme.

 

Majamyje vykusiame 2017 m. Lexus Lifestyle festivalyje pagrindinį vaidmenį šių metų filme „VALERIANAS IR TŪKSTANČIO PLANETŲ MIESTAS“ atliekantis aktorius Dane DeHaan pademonstravo filmuojant naudoto pagrindinio kosminio laivo modelį. Vienvietis SKYJET publikai pristatytas Majamyje vykusio interaktyviojo Lexus renginio metu kartu su kitomis naujienomis iš technikos ir aktyvaus gyvenimo būdo sričių, siūlomomis šio prabangaus prekės ženklo. SKYJET atspindi filmo kūrėjų siekį nuspėti, kaip po 700 metų atrodys reali transporto priemonė, tinkanti Valeriano pasauliui. Filmo kūrėjai, bendradarbiaudami su Lexus dizaineriais, SKYJET erdvėlaivyje pritaikė šiuolaikinio dizaino elementus, perimtus iš dabartinių legendinių modelių. Galutinėje kosminio laivo versijoje buvo adaptuotos charakteringos Lexus verpsto formos grotelės ir priekiniai žibintai, primenantys nekantriai laukiamo 2018 m. laidos sportinio ir aerodinamiško Lexus LC kupė žibintų dizainą. Be to, kurdama koncepcinio modelio vidų, kūrybinė komanda pasitelkė naujausius techninius sprendimus dirbtinio intelekto srityje ir pažangias HMI technologijas. Filme panaudotos įsivaizduojamos ateities energijos kapsulės įkvėpimo šaltiniu tapo Lexus pasiekimai kuriant novatoriškas vandenilio kuro elementų technologijas. Pirmosios erdvėlaivio nuotraukos pasirodė tą pačią praėjusių metų lapkričio dieną, kaip ir filmo anonsas.

Dane taip pakomentavo šį įvykį: „Aš visuomet norėjau dirbti su Luc Besson, nes jis iš tiesų moka nugludinti savo filmus iki smulkiausios detalės, pasitelkdamas visą įmanomą fantaziją istorijai atskleisti. Puikus to pavyzdys – bendradarbiavimas su Lexus kuriant SKYJET. Įspūdingos Valeriano gaudynių su SKYJET scenos bus neabejotinai vieni ryškiausių filmo kadrų.“ Modelio pristatymą lydėjo įspūdingas šviesų šou, po kurio į sceną įžengė Dane ir pasidalijo savo įspūdžiais apie SKYJET filmavimą ir darbą aikštelėje su savo kolege Cara Delevingne bei režisieriumi Luc Besson. Kalbėdamas apie šią partnerystę, Lexus pasaulinės prekės ženklo rinkodaros vadovas Spiros Fotinos pridūrė: „Kai Luc pirmąkart išdėstė savo „Valeriano“ viziją, buvo akivaizdu, jog jis palaiko mūsų ambicingą siekį peržengti įprastas ribas ir sukurti kažką nepaprasto. Mes gavome įdomią užduotį – padėti įsivaizduoti, koks turėtų būti SKYJET dizainas ir technologijos, žvelgiant iš Lexus perspektyvos. Mus pradžiugino ne tik galimybė tapti neįtikėtinos istorijos dalimi, bet ir mūsų dizainerių bei inžinierių reakcija, kai pasakėme jiems, kad teks kurti erdvėlaivį!“ Rengiantis šio filmo premjerai, kuri įvyks 2017 m. liepą, per kitus septynis mėnesius Lexus organizuos visą seriją renginių, skirtų sudominti viso pasaulio žiūrovus Valeriano nuotykiais.

2017 01 20


Atgal