slider

LEXUS - „2016 Which?“ automobilių apklausos viršūnėje

„2016 Which?“ automobilių apklausoje LEXUS gamintojas dėl automobilių patikimumo įvertintas geriausiai. Lexus neturi lygių, kai kalbama apie patikimumą. Tai vienintelis gamintojas, kuriam ekspertų ir atsiliepimų portalas „2016 Which?” suteikė aukščiausią penkių žvaigždučių įvertinimą atliktame automobilių tyrime.

Tyrimo rezultatai buvo gauti iš beveik 60.000 žmonių iš viso pasaulio patirčių, atsižvelgiant į tokius klausimus kaip patirtos remonto išlaidos, pasitaikantys gedimai bei dienų be transporto priemonės skaičius, iki kol buvo išspręsta problema.

“Lexus pasiekė aukščiausių rezultatų renkant geriausią investiciją į naują ir naudotą automobilį skirtingose rinkos kategorijose. „Lexus NX” pelnė geriausio kompaktiško SUV modelio vardą naujų automobilių rinkoje bei penkių žvaigždučių patikimumo įvertinimą, o antros bei trečios kartos „Lexus RX” modelius klientai geriausiai įvertino didelių SUV naudotų transporto priemonių kategorijoje. „Lexus IS” ir „GS” sedanai taip pat pateko į geriausiųjų ketvertuką didelių ir prabangių automobilių klasėje, o „Lexus CT200h” hečbekas pelnė „Geriausio pirkinio” rekomendaciją naujų vidutinio dydžio automobilių klasėje.

„2016 Which?” visame pasaulyje gerbiamas už tikslumą, kruopščius bandymus bei išsamius tyrimus, todėl šie apdovanojimai mums labai svarbūs. „Lexus” reputacija užsitarnauta ne tik kuriant puikius automobilius, bet ir teikiant mūsų klientams išskirtinę nuosavybės patirtį, todėl labai džiaugiamės gaudami tokius teigiamus atsiliepimus ir paramą už mūsų automobilius bei mūsų salonuose ir seminaruose teikiamas paslaugas. “- sakė Ewanas Shepherdas,, „Lexus” direktorius.

„2016 Which?” yra ne vienintelis tyrinėjantis „Lexus” teikiamą ilgalaikę kokybę ir klientų pasitenkinimą tiek naujų, tiek naudotų automobilių. Šiais metais „Auto Express Driver Power” atliktame tyrime „Lexus” lydėjo beprecedentė sėkmė gavus apdovanojimus už pirmą, antrą ir trečią vietas iš dešimties, o „Autocar” sedaną „Lexus IS” paskelbė kaip geriausią naudotą metų automobilį.

2016 11 08


Atgal