slider

Lexus LC pelnė “PRODUCTION CAR DESIGN OF THE YEAR” apdovanojimą

Prabangusis Lexus LC kupė įvertintas 2016-ųjų “PRODUCTION CAR DESIGN OF THE YEAR” apdovanojimu. Garbingą apdovanojimą skyrė geriausi pasaulio automobilių dizaineriai ir 20 įtakingų žiuri komisijos narių.

Apdovanojimas buvo įteiktas kovo 7d. per iškilmingą ceremoniją Ženevoje ir įrašytas į Automobilių Dizaino apžvalgos ketvirtą metraštį, kuris buvo pradėtas rašyti tą patį vakarą.

Automobilių Dizaino apžvalgos ketvirto metraščio redaktorius sakė, jog smagu matyti, kaip fantastiška LF-LC koncepcija, labai nedaug pasikeitusi, virto į nepakartojamą LC modelį. Tai retas reiškinys automobilių pramonėje, todėl tai turėtų būti atšvęsta.

Gerbiama automobilių dizaino žiuri vieningai sutiko, kad gracingasis kupė nusipelno ovacijų už drąsią išvaizdą, nepamirštamą dizainą ir unikalų charakterį. Tai buvo sunkus kūrybinis projektas, bet puikus galutinis rezultatas, vertas “PRODUCTION CAR DESIGN OF THE YEAR” apdovanojimo.

Tadao Mori vyriausiasis Lexus LC dizaineris sakė, jog tai buvo vienas iš pirmųjų kartų Lexus istorijoje, kuomet dizaineriai aktyviai dalyvavo dinaminės inžinerijos plėtros procese, todėl galėjo suprasti vairavimo tikslus ir susieti juos su automobilio dizainu. 2012 LF-LC koncepcinis modelis buvo pradinis taškas, o ne galutinis tikslas. Tai reiškia, kad Lexus dizaineriai nedubliavo LF-LC dizaino. Nors nusprendė išlaikyti LF-LC linijas, LC modelį papildė ir pridėjo dar daugiau emocijų.

Metų automobilio dizaino apdovanojimai yra organizuojami ne tik dizainas naujienų svetainėje. Jų ypatinga kokybė išsiskiria tuo, kad žiuri yra sudaryta iš kelių geriausių pasaulio automobilių dizainerių, didžiausių tarptautinių automobilių tiekėjų lyderių ir universitetų. Rinkdami geriausią automobilio dizainą, kiekvienas komisijos narys pasirenka TOP3 geriausius modelius iš trumpo 12 nominantų sąrašo.

2017 03 13


Atgal