slider

„Lexus“ - penktus metus iš eilės lyderis Švedijoje ir Norvegijoje

„Lexus“ – tai prekės ženklas, kuriuo Švedijos ir Norvegijos automobilių savininkai yra labiausiai patenkinti. Tą patvirtina šių metų „AutoIndex“, didžiausios automobilių savininkų apklausos Švedijoje ir Norvegijoje, gauti rezultatai. 

„AutoIndex“ apklausoje buvo vertinama kokybė, automobilio vairavimo dinamika ir komfortas, atstovybių klientų aptarnavimas ir lojalumas prekės ženklui. Penkis metus „Lexus“ prekės ženklas yra įtrauktas į „AutoIndex“ tyrimus ir penktus metus iš eilės „Lexus“ – apklausos viršūnių sąraše abiejose šalyse.

Švedijoje „Lexus“ pasiekė 895 taškų rezultatą iš 1000 ir besivejantį prekinį ženklą lenkė 18 taškų. Vidutinė taškų suma rinkoje – 818. Šių metų „AutoIndex” apklausos rezultatai pasiekti „Lexus“ automobilių savininkams išsakant savo nuomonę oficialioje „Lexus Švedija” svetainėje (http://www.lexus.se/). Tokiu būdu buvo siekiama skatinti dialogą tarp klientų ir teikti geresnę informaciją potencialiems pirkėjams.

Norvegijoje „Lexus“ buvo nepralenkiamas visose kategorijose. „Nuostabu gauti šį apdovanojimą penktus metus iš eilės ir tai pavyko tik kvalifikuotų kolegų iš „Lexus“ atstovybių dėka. Mums ypač malonu matyti „Lexus“ rezultatų augimą pardavimų ir serviso paslaugų srityse.“ – komentuodamas šį rezultatą sakė „Lexus“ vadovas Norvegijoje Knutas Erikas Jahnsen.

2016 metų pirmo ketvirčio „AutoIndex“ apklausoje dalyvavo daugiau kaip 18 000 Švedijos ir 13 000 Norvegijos atsitiktinai atrinktų automobilių savininkų, vairuojančių transporto priemones, registruotas 2009 – 2015 metais.

2016 11 24


Atgal