slider

Magiškas Lexus Kaunas "Kalėdinis mūzų vakaras"

Gruodžio 1-osio ketvirtadienio vakarą LEXUS KAUNAS salone prašurmuliavo jau tradicija tapęs kasmetinis kalėdinis moterų vakaras.

LEXUS KAUNAS saloną užliejo spalvos, muzika, kvapai, medžiagos, formos, nuotaika, įkvėpimas ir kūrybinė energija. Nepaprastą vakaro atmosferą kūrė žiemiška erdvė, prisotinta skonių, kvapų ir magijos. Kvepėjo gardžia Coffeeshop.lt kava, gomurį džiugino laimės skonio žiemos desertai, o magišką aurą kurė vanduo iš VitaJuwel tauriųjų akmenų fijolių. Aistra ir žiniomis dalinosi someljė, vaišndamas putojančio vyno taure.  Trys mūzos kvietė pasigrožėti kažkuo nepaprastu: Menininkė Jurgita Minderytė-Motiekaitė kurė unikalų smėlio paveikslą, aromaterapijos ekspertė Jorūnė Gaučaitė ir fotografė Svetlana Batura kvietė į fotografijos ir kvapų parodą moterims – „Namai kvepia laime”, Gražvyda Andrijauskaitė pristatė grafikos magiją.
Kūrybinėse dirbtuvėse “Žiemos trilogija: spalvos, medžiagos, kvapai” viešnių laukė net trys erdvės, kuriose kiekviena galėjo išlaisvinti savo mūzas. Gėlių dizaino studijoje „Nerine“ eksperimentavome kurdamos savitas ir originalias namų puošmenas  iš natūralių medžiagų. Gražvydos grafikos dirbtuvėse  susipažinone su grafikos kūrimu – grafikos lakštais, raižymu ir kitomis technikomis, o smalsiausios net dalyvavo kūrybiniame procese – turėjo galimybę susikurti savo grafikos darbą. „Freshdeli“ kvietė į aromaterapijos ekspertės Jorūnės Gaučaitės dirbtuves, kuriose iš natūralių eterinių aliejų susikūrėme savo asmenybės ir kvapo sinergiją.

Prisimindami “Kalėdinį mūzų vakarą”, nuoširdžiai dėkojame Jums už praleistą vakarą kartu. Džiaugiamės, kad Jūsų veidus puošė šypsenos, o Jūs papuošėte mūsų vakarą savo apsilankymu. Renginio įspūdžius galite prisiminti užfiksuotose foto akimirkose.

2016 12 03


Atgal