slider

SUKURKITE SAVO IDEALŲ LC 500 GARSO TAKELĮ SU MARK RONSON

LEXUS ir daugybę apdovanojimų pelnęs muzikos prodiuseris Mark Ronson sujungė jėgas, kad pristatytų naujojo prabangaus kupė – LEXUS  LC gimimą. Ši draugystė muzikos ir automobilių aistruoliams suteiks įspūdingų naujojo Lexus LC vairavimo potyrių. Jie patys iš išskirtinių muzikos prodiuserio M. Ronson studijoje sukurtų garsų, galės susikurti savo garso takelį , kuris dar labiau sustiprins įkvepiantį LC vairavimą.

Įkvėptas novatoriško prabangaus kupė – LEXUS LC ir, visame pasaulyje žinomos muzikos ir vakarėlių salos, Ibizos vaizdų ir garsų, aistringas vairavimo ir (žinoma) muzikos gerbėjas, Mark Ronson sukūrė savo garso takelio versiją, kaip įkvėpimą tiems, kas priims iššūkį tapti diskžokėjais bei sukurti savo garso takelį, naudojant muzikos pramonėje pirmaujančią muzikos platformą „Novation Launchpad“.

Ibiza buvo ideali vieta pademonstruoti Lexus ambiciją sukurti nuostabią patirtį muzikos, meno ir technologijų sferose. Sala garsėja savo nepakartojamais pakrantės keliais ir krištolo mėlynumo vandenimis, kurie suteikia svaiginantį foną, pabrėžiantį bekompromisį LC dizainą.

Svaiginanti LC vairavimo patirtis žymi kitą etapą LEXUS „Make Your Mark“ (vert. Palikite savo pėdsaką) kampanijoje – per ateinančius penkis mėnesius LEXUS savininkai ir gerbėjai turės galimybę pasisemti išties įdomios ir nuostabios patirties.

Palikite ir Jūs savo pėdsaką – sukurkite savo garso takelį!


Atgal