slider

PRIVATUMO
IR SLAPUKŲ
NAUDOJIMO
TAISYKLĖS

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Slapukas yra nedidelė, iš skaičių ir raidžių sudaryta rinkmena, kurią įrašysime į Jūsų kompiuterį, jei su tuo sutinkate. Šie slapukai mums leidžia Jus atpažinti tarp kitų mūsų svetainės naudotojų, padeda geriau pateikti Jus dominančią informaciją ir tobulinti mūsų svetainę. Prieš naudodamiesi šia svetaine, atidžiai perskaitykite šias taisykles, nes jose paaiškinama, kaip mes apdorosime asmens duomenis ir kaip naudojame slapukus. Naudojimasis šia svetaine reiškia, kad jūs sutinkate su šiomis taisyklėmis. Jei nesutinkate su šių taisyklių turiniu, nesinaudokite šia svetaine.

Apdorojamų duomenų rūšys, nuorodos į kitas svetaines

UAB “AUTOTOJA”  rūpi Jūsų privatumas. Šioje svetainėje AUTOTOJA nerenka ir neapdoroja jokių asmens duomenų, išskyrus informaciją, kuri surinkta slapukų pagalba, kaip paaiškinta toliau šiose taisyklėse.

Svetainėje taip pat gali būti nuorodų į kitas svetaines. Kai spaudžiate nuorodą į trečiosios šalies svetainę, atkreipkite dėmesį, kad šios svetainės turi savas duomenų privatumo taisykles. Naudodamiesi šiomis svetainėmis, susipažinkite su jų privatumo taisyklėmis. Informuojame, kad AUTOTOJA negali prisiimti atsakomybės už trečiųjų šalių svetaines.

Informacijos rinkimas ir naudojimas

Siekdami optimizuoti šios svetainės sistemos veikimą, galimybę ja naudotis ir teikdami naudingą informaciją apie savo gaminius bei paslaugas, automatiškai renkame ir saugome informaciją prisijungimo failuose Jūsų kompiuteryje. Ši informacija apima Jūsų interneto protokolo (IP) adresą, naršyklės rūšį ir kalbos nuostatą, operacinę sistemą, interneto paslaugų teikėją ir datos bei laiko žymą.

Mes naudojame šią informaciją veiksmingai tvarkyti svetainę, daugiau sužinoti apie mūsų svetainės naudotojų elgesį visoje svetainėje, analizuoti tendencijas ir rinkti demografinius duomenis apie mūsų svetainės naudotojus. Surinkta informacija gali būti naudojama mūsų rinkodaros ir reklamos paslaugoms bei pranešimams (pavyzdžiui, optimizuoti ir gerinti naudotojų patirtį, teikti patrauklesnius specialius pasiūlymus ir paslaugas).

Jei nuasmenintą informaciją naudojame kartu su asmens duomenimis, ši informacija laikytina asmens duomenimis tol, kol ji naudojama kartu su jais.

Slapukų naudojimas

Šioje svetainėje, el. pašto pranešimuose, internetinėse paslaugose, reklamose ir interaktyviosiose taikomosiose programose gali būti naudojami „slapukai“ mūsų paslaugoms optimizuoti.

„Slapukas“ – tai nedidelis failas, kurį paprastai sudaro raidės ir skaičiai ir kurį mūsų tinklalapio serveris siunčia į Jūsų kompiuterio standžiajame diske esantį naršyklės slapukų failą. Todėl mūsų svetainė gali atpažinti naudotojo prietaisą, kai svetainės serveris susijungia su naršykle. Pagrindinė slapuko paskirtis – pateikti naudotojui individualiai pritaikytus puslapius, kurių pagalba apsilankymas AUTOTOJA svetainėje tampa labiau asmeninis ir galima geriau reaguoti į individualius naudotojo poreikius.

Šioje svetainėje gali būti naudojami dviejų rūšių slapukai:

Sesijos slapukai: tai laikini slapukai, kurie būna jūsų naršyklės slapukų faile iki naršyklės sesijos pabaigos. Šie slapukai privalomi šios svetainės kai kurioms taikomosioms programoms ar funkcijoms tam, kad jos galėtų tinkamai veikti.
Ilgalaikiai slapukai: mes galime naudoti ilgalaikius slapukus, siekdami pagerinti naudotojų patirtį (pvz., siūlydami optimizuotą naršymą). Šie slapukai išlieka Jūsų naršyklės slapukų faile ilgesnį laiką. Šis laikas priklauso nuo Jūsų pasirinktų interneto naršyklės nuostatų. Ilgalaikiai slapukai leidžia perduoti informaciją svetainės serveriui kiekvieną kartą kai kas nors apsilanko svetainėje. Ilgalaikiai slapukai taip pat vadinami sekimo slapukais.

Trečiųjų šalių slapukai

AUTOTOJA gali pasinaudoti reklamuotojais‑trečiosiomis šalimis, kurios pateiktų reklamas ir optimizuotų mūsų rinkodaros komunikaciją. Reklamuotojai‑trečiosios šalys naudoja slapukus įvertinti reklamos veiksmingumą ir individualiai, siekdamos pritaikyti jos turinį. Informacija, kurią renka reklamuotojai‑trečiosios šalys, gali apimti tokius duomenis, kaip informaciją apie geografinės vietos nustatymą (nustatyta pagal IP adresą) ar informaciją kontaktams, kaip antai, el. pašto adresas, jei ši informacija būtų renkama šioje svetainėje.

Slapukų ir panašių technologijų įjungimas bei išjungimas

Pakeitę savo interneto naršyklės nuostatas, Jūs galite priimti arba atmest visus slapukus visose internetinėse svetainėse, kuriose lankotės. Pavyzdžiui, jei naudojate „Internet Explorer“ 8.0 versiją, reikia atlikti šiuos veiksmus: 1. Pasirinkti „Įrankiai“, po to „Interneto parinktys“. 2. Paspausti ąselę „Privatumas“. 3. Šliaužikliu pasirinkti pageidaujamas nuostatas.

Kitų interneto naršyklių atveju žr. savo naršyklės instrukcijas ir sužinokite daugiau apie tai, kaip pakeisti naršyklės nuostatas ar pašalinti slapukus.

Atkreipkite dėmesį, kad, išjungus slapukus, visoje šioje svetainėje gali neveikti tam tikros jos savybės ir funkcijos.

Mūsų privatumo taisyklių pakeitimai

Visi vėlesni mūsų privatumo taisyklių pakeitimai bus skelbiami šiame puslapyje. Todėl prašome reguliariai tikrinti mūsų privatumo taisykles, ar jose nėra kokių atnaujinimų ar pakeitimų.

Jūsų asmens duomenų saugumą užtikrinimas

Slapukų surinkti Jūsų asmens duomenys tvarkomi vadovaujantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymo bei kitų asmens duomenų apsaugą reglamentuojančių teisės aktų nuostatomis. Vadovaudamiesi teisės aktų reikalavimais mes taikome saugumo priemones, kurios užkirstų kelią neteisėtam Jūsų asmens duomenų atskleidimui bei neteisėtam jų panaudojimui.

Kreipkitės į mus

Jei turite kokių klausimų, pastabų ir prašymų dėl šių privatumo taisyklių, kreipkitės prašome į mus el.paštu info@autotoja.lt.