toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą
Auris
Smagiau vairuoti — lengviau gyventi.
Nuo 14 750 €
Sąnaudos
nuo
4,0 l/100 km
Galia iki 132 DIN AG
CO2 nuo 89 g/km
Hibridas Nuo 19 500 €
Sąnaudos
nuo
3,5 l/100 km
Galia iki 99 DIN AG
CO2 nuo 79 g/km

Auris: smagesnio vairavimo patirtis.

Naujasis Auris kasdien džiugins savo važiavimo savybėmis. Išraiškinga ir dinamiška išvaizda traukia akį, o salonas išsiskiria erdvia, kokybiška ir stilinga aplinka bei intuityviu funkcionalumu. Auris modeliai siūlomi su pažangiais benzininiais ir dyzeliniais varikliais, taip pat su efektyvia Toyota hibridine sistema. Jūsų laukia maloni vairavimo patirtis, kad ir kokį variantą pasirinktumėte.

Naujojo Auris asortimentas atitiks kiekvieno kliento poreikius

Ar Jums patinka hečbekas, ar sportiškos išvaizdos universalusis Touring Sports? Pageidaujate dyzelinio, benzininio ar hibridinio variklio? Naujo dizaino automobilio priekis ir galas vizualiai daro Auris platesnį ir pažemina jo svorio centrą. Automobilio salone žvilgsnį patraukia aiškesnis prietaisų skydelis, tolygiai apšviesti ir geriau išdėstyti valdikliai, paminkštintas paviršius ir vienodesnės formos dizaino elementai bei apdaila. Auris Euro NCAP susidūrimų bandymuose buvo apdovanotas 5 žvaigždutėmis, o 2015 metų modelio saugos įranga ir pasirinktina vairuotojo pagalbos Toyota Safety Sense įranga iškelia jį į naują lygmenį.

Šviesos diodų žibintų pranašumas

Šviesos diodų žibintai, lyginant su įprastais, turi daug pranašumų. Šviesos diodų žibintai generuoja šviesą, kuri, pagal Kelvino skalę, yra artimiausia dienos šviesai. Jie vartoja mažiau energijos nei įprastos lemputės ir veikia iki 100 000 valandų – maždaug tiek pat, kiek Jūs naudojate automobilį. Priekiniai šviesos diodų žibintai padidina saugumą kelyje. Šviesos diodų lemputės apšviečia kelią 30 metrų toliau nei halogeninės lemputės.

Galinių žibintų korpuse dabar yra įrengta šviesos diodų žibintų valdymo sistema, kuri suteikia automobiliui Auris prestižinę ir iškart atpažįstamą išvaizdą.

Komfortiškas ir stilingas vidus

Naujojo Auris salonas išsiskiria dailiu dizainu ir kokybiškų medžiagų gausa. Naujoji Toyota Touch® 2 sistema nukels jus į pramogų pasaulį. Prietaisų skydelyje puikuojasi naujas spalvotas TFT ekranas, kuriame rodoma kelionės informacija, navigacijos įrangos nurodymai ir Toyota Safety Sense duomenys.

Toyota Touch 2

Toyota Touch 2 daugialypės terpės sistemos teikiamas informacijos ir pramogų pasaulis vairuotojui tapo pasiekiamas ranka. Kelionės informacija, Jūsų mėgstamiausi MP3 failai, Bluetooth® ryšys su išmaniuoju telefonu – viskas kartu ryškiaspalviame LCD ekrane. Kai naudojatės navigacijos sistema Toyota Touch 2 & Go, turite galimybę susipažinti su visais reikiamais navigacijos sistemos žemėlapiais.

Toyota Safety Sense

Toyota Safety Sense apdoroja informaciją, kurią jai perduoda priekiniame lange įmontuotas kompaktiškas įrenginys, turintis lazerinę įrangą ir kamerą, ir kuris papildo Pre-Collision sistemą, nukrypimo iš važiuojamosios juostos įspėjamąją sistemą, automatinių tolimųjų šviesų bei pagalbinę kelio ženklų atpažinimo sistemas.

Galerija

Spalvos ir matmenys

Marine Blue 8Q4

Duomenys ir kainos

Kaina su PVMPasiūlymo kaina su PVMNauda jums su PVMMėnesinė įmoka su PVM
Auris 1.6l, M/T, Standard16 060 €14 750 €1 310 €146 €
Auris 1.8l HSD, A/T, Hybrid Standard21 210 €19 500 €1 710 €187 €
Kainoraštis pfd ikona

Toyota lizingas

Toyota lizingas siūlo prieinamus, lanksčius ir patogius finansavimo būdus naujam automobiliui įsigyti – tiek finansinį lizingą, tiek ilgalaikę nuomą. Mes siekiame palengvinti automobilio pirkimo finansavimo procesą, kad galėtumėte kuo greičiau atsisėsti už savo naujojo Toyota automobilio vairo.


Lizingo įmokų skaičiuoklė

Automobilio atpirkimas

Vairuojate automobilį, kurį norėtumėte pakeisti?

Mes galime Jums padėti!
Nupirksime Jūsų turimą automobilį (automobilis nebūtinai turi būti Toyota), o Jūs iš mūsų salono galėsite išvažiuoti naujausiu Toyota modeliu!

Viskas labai paprasta:

  • Jūsų automobilį įvertiname;
  • Išsirenkate naująjį automobilį;
  • Suderiname turimo automobilio kainą;
  • Iš naujojo automobilio kainos išskaičiuojame Jūsų senojo automobilio vertę
SIŲSKITE UŽKLAUSĄ
KREIPKITĖS Į MŪSŲ VADYBININKUS
Karolis Raškauskas
Pardavimo konsultantas
El.p karolis.raskauskas@autotoja.lt
Tel. (8-37) 408034
Mob. 8 614 68639
Mindaugas Bakša
Pardavimo vadybininkas
El.p mindaugas.baksa@autotoja.lt
Tel. (8-37) 408034
Mob. 8 618 63611
Aurimas Naujalis
Pardavimo vadybininkas
El.p aurimas@autotoja.lt
Tel. (8-37) 408034
Mob. 8 611 11871
Tomas Noreika
Pardavimo vadovas
El.p tomas.noreika@autotoja.lt
Tel. (8-37) 408034
Mob. 8 640 30191
Artūras Baikovas
Pardavimo vyr. vadybininkas
El.p arturas@autotoja.lt
Tel. (8-37) 408034
Mob. 8 682 67058
Dainius Šerpetis
Pardavimo vadybininkas
El.p dainius.serpetis@autotoja.lt
Tel. (8-37) 408034
Mob. 8 620 14050