toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą
Corolla
Perkamiausias pasaulyje automobilis
Nuo 13 990 €
Sąnaudos
nuo
3,4 l/100 km
Galia iki 132 DIN AG
CO2 nuo 100 g/km

Corolla. Tikroji legenda.

Elegantiškas sedano stilius, aerodinamiškumas ir įspūdingas vidaus dizainas. Šiandieninis legendinis Corolla automobilis atspindi aukščiausią kokybę tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Dar daugiau vairavimo malonumo suteikia didžiausia klasėje kabinos erdvė, itin patogios sėdynės, novatoriškos technologijos ir optimizuotos jėgos pavaros.

Moderni ir elegantiška

Ko reikėjo, siekiant atrasti legendą iš naujo? Tobulinant kiekvieną dizaino detalę buvo sukurtas toks veržlus ir prestižinis sedanas, kokio dar neteko regėti. Naujojoje „Corolla” aerodinamika dera su elegancija, o akys pirmiausia užkliūva už pasitikėjimu dvelkiančio priekio su žemai įtaisytomis grotelėmis. Toliau žvilgsnis dailiu šono siluetu slysta jėga ir įtaigumu pulsuojančio galo link. Tai elegancija ir kvapą gniaužiantis įspūdis.

Legendinė kokybė. Nepriekaištingas sedano komfortas

Su naująja „Corolla” kiekviena kelionė bus patogi ir rami. Viduje Jūsų laukia kruopščiai parinktos medžiagos ir patobulinimai – „Toyota” smulkioms detalėms visada skyrė didelį dėmesį. Jūsų patogumui buvo panaudotos šiuolaikiškos medžiagos, kurias malonu lytėti, ir aukščiausios kokybės apdaila, įskaitant prietaisų skydelį su „Piano Black” spalvos detalėmis ir mėlynu apšvietimu.

Optimaliai patobulintas „Corolla” salonas siūlo daugiausia erdvės savo klasėje – dėl protingai suprojektuotų ir išdėstytų sėdynių kiekvienas keleivis jausis daug patogiau. Ištobulinus sėdynių padėtį buvo sukurta daugiausiai klasėje vietos kojoms ir keliams. Ypač tą pajus sėdintieji gale. O patogiai įsitaisius, galima į gerai apgalvotas vietas tvarkingai susidėti gėrimus, mobiliuosius telefonus ir kitus smulkius daiktus.

Vedanti, informuojanti ir linksminanti „Corolla" technologija

Atraskite naująsias multimedijos sistemas „Toyota Touch 2″. Tik ištieskite ranką ir naudokitės įvairiomis naujųjų sistemų teikiamomis pramoginėmis galimybėmis. Per „Toyota Touch & Go 2″ intuityvųjį jutiklinį ekraną galite valdyti garso sistemą ir radiją, CD, taip pat prie USB prievado ir iPod bei AUX lizdų prijungtus įrenginius. Naudodamiesi „Bluetooth®” galite skambinti su laisvųjų rankų įranga arba gauti važiavimo nuorodas iš navigacijos sistemos, kuri sykiu rodo ir eismo informaciją realiuoju laiku.

Atletiška, elegantiška, įkvepianti - visada puikus važiavimas

Nauji „Corolla” jėgos agregatai su „Valvematic” technologija ir sistema „Toyota Optimal Drive” sukuria puikų galios ir našumo balansą. Dėl geriausios klasėje aerodinamikos automobilis rieda tyliai, yra patogesnis ir stabilesnis, o degalų sunaudojama mažiau.

„Corolla” su nuolatinio kintamojo veikimo transmisija (CVT) „Multidrive S” užtikrina didžiausią vairavimo malonumą, o degalai vis tiek naudojami ekonomiškai.

Nuo pradžios iki galo apgalvotos vietos daiktams

Nebegaiškite laiko ieškodami raktų – atrakinkite „Corolla” išmaniuoju įlipimo rakteliu. Ant šio išmaniojo rakto taip pat yra mygtukas, leidžiantis automatiškai atidaryti bagažinę. Į 452 litrų talpos „Corolla” bagažinę lengvai susidėsite savo lagaminus, pirkinių krepšius ar sporto įrangą. O kalbant apie kasdienį patogumą ir funkcionalumą, rasti naujajai „Corolla” lygiaverčių varžovų išties nelengva.

Apsauga visais gyvenimo atvejais

Negalime numatyti oro, tačiau galime patikinti, kad susidūrę su netikėtumais Jūs būsite pasiruošę. Visapusiškos saugos priemonės, tokios kaip: stabdžių antiblokavimo sistema (ABS) su elektronine stabdymo jėgos paskirstymo sistema (EBD), transporto priemonės stabilumo kontrolės sistema (VSC), oro saugos pagalvių sistema (SRS) ir pagalbinė važiavimo įkalne sistema (HAC), padeda išvengti potencialių pavojų ir patikimai saugo Jus tada, kai to reikia.

Legenda gyvuoja toliau

Pažvelkite į legendinį Corolla sedaną. Viskas prasidėjo 1966 m., kai įvyko pirmasis Corolla debiutas. Nuo to laiko šis patikimas sedanas buvo nuolat tobulinamas, kad patenkintų ir pranoktų milijonais skaičiuojamų vairuotojų iš viso pasaulio lūkesčius. Ir štai šiandien pasirodo nauja vienuoliktosios kartos Toyota Corolla versija.

Galerija

Spalvos ir matmenys

Pure White 040

Duomenys ir kainos

Kaina su PVMPasiūlymo kaina su PVMNauda jums su PVMMėnesinė įmoka su PVM
Corolla 1.6l, M/T, Standard16 550 €13 990 €2 560 €143 €
Corolla 1.6l, A/T, Active20 050 €16 930 €3 120 €173 €
Corolla 1.6l, A/T, Active Plus21 780 €18 390 €3 390 €188 €
Corolla 1.6l, A/T, Luxury23 870 €20 160 €3 710 €206 €
Kainoraštis pfd ikona

Toyota lizingas

Toyota lizingas siūlo prieinamus, lanksčius ir patogius finansavimo būdus naujam automobiliui įsigyti – tiek finansinį lizingą, tiek ilgalaikę nuomą. Mes siekiame palengvinti automobilio pirkimo finansavimo procesą, kad galėtumėte kuo greičiau atsisėsti už savo naujojo Toyota automobilio vairo.


Lizingo įmokų skaičiuoklė

Automobilio atpirkimas

Vairuojate automobilį, kurį norėtumėte pakeisti?

Mes galime Jums padėti!
Nupirksime Jūsų turimą automobilį (automobilis nebūtinai turi būti Toyota), o Jūs iš mūsų salono galėsite išvažiuoti naujausiu Toyota modeliu!

Viskas labai paprasta:

  • Jūsų automobilį įvertiname;
  • Išsirenkate naująjį automobilį;
  • Suderiname turimo automobilio kainą;
  • Iš naujojo automobilio kainos išskaičiuojame Jūsų senojo automobilio vertę
SIŲSKITE UŽKLAUSĄ
KREIPKITĖS Į MŪSŲ VADYBININKUS
Karolis Raškauskas
Pardavimo konsultantas
El.p karolis.raskauskas@autotoja.lt
Tel. (8-37) 408034
Mob. 8 614 68639
Mindaugas Bakša
Pardavimo vadybininkas
El.p mindaugas.baksa@autotoja.lt
Tel. (8-37) 408034
Mob. 8 618 63611
Aurimas Naujalis
Pardavimo vadybininkas
El.p aurimas@autotoja.lt
Tel. (8-37) 408034
Mob. 8 611 11871
Tomas Noreika
Pardavimo vadovas
El.p tomas.noreika@autotoja.lt
Tel. (8-37) 408034
Mob. 8 640 30191
Artūras Baikovas
Pardavimo vyr. vadybininkas
El.p arturas@autotoja.lt
Tel. (8-37) 408034
Mob. 8 682 67058
Dainius Šerpetis
Pardavimo vadybininkas
El.p dainius.serpetis@autotoja.lt
Tel. (8-37) 408034
Mob. 8 620 14050