toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą
Avensis
Žino, kas laukia priekyje.
Nuo 17 300 €
Sąnaudos
nuo
4,2 l/100 km
Galia iki 152 DIN AG
CO2 nuo 108 g/km

Toyota Avensis: sumanus požiūris.

Naujajame Toyota Avensis įkūnytos sumanios idėjos. Nėra geresnio pasirinkimo nei naujasis Avensis: jam būdingos pažangios saugos sistemos, plati galingų ir efektyvių variklių pasiūla, rafinuoti vidaus dizaino sprendimai ir dinamiška išvaizda su kruopščiai apgalvotomis detalėmis.

Išvaizda, atskleidžianti tvirtą charakterį

Naujasis Avensis pasirengęs visiems ateities iššūkiams: ryški dinamiška šio automobilio išvaizda spinduliuoja gyvybingumu.
Naujajame Avensis įdiegta naujausia LED priekinių žibintų technologija. Naują charakteringą automobilio išvaizdą pabrėžia priekiniai ir galiniai žibintai su šviesos diodais, kurie ne tik puikiai atrodo, bet ir užtikrina efektyvų apšvietimą tamsiu paros metu.

LED žibintai

• LED priekiniai žibintai – Jie skleidžia ryškesnę baltesnę šviesą, todėl geriau apšviečiama aplinka ir suvartojama mažiau energijos.
• LED dieniniai žibintai (DRL) – Naujojo Avensis išvaizdą išbaigia išraiškingi nuolat šviečiantys dieniniai žibintai. Todėl jūs visuomet būsite matomi kitų eismo dalyvių.
• Posūkių apšvietimo funkcija – Šviečiantys rūko žibintai skleidžia platesnį šviesos srautą, todėl padeda lengviau atlikti posūkius ir manevrus važiuojant nedideliu greičiu.*
• Galiniai LED žibintai – Naujų stilingų galinių žibintų grafika susieja naujus V formos šviesolaidžius, LED stabdžių ir rūko žibintus.

Visapusiškas komfortas: jaukus ir erdvus salonas

Po visų dienos rūpesčių jūs galite atsilošti ir maloniai atsipalaiduoti supami naujojo Avensis prabangios aplinkos. Sumaniai įrengtas salonas atrodo ypač erdvus: čia daug vietos ir apačioje, ir viršuje, todėl kiekvienas jausis laisvai. Visiškai naujo dizaino sėdynės su aukštos klasės Alcantara apdaila dabar užtikrina dar didesnį komfortą ir stabilumą bei tvirtesnę atramą. Prietaisų skydelį puošiančios švelnios medžiagos ir metallic detalės sudaro kokybiškos apdailos įspūdį. Automobilyje montuojamas patogus daugiafunkcis vairas, o su vairu nesusietas funkcijas galima pasiekti per 8 colių jutiklinį ekraną.
Naujasis Avensis su kaupu patenkins visus jūsų jutimus vos tik į jį įlipus.

Važiavimo malonumas

Po įtemptos tolimos verslo kelionės ar sunkios šeimyninės dienos išvykos naujasis Avensis tampa malonia atokvėpio oaze. Pakaba ir vairo mechanizmas sugeria net pačius didžiausius smūgius. Nuo to nė kiek nenukenčia dinaminė pusiausvyra ir tikslumas. Dėl pritaikytų sprendimų pakabos, vėjo ir padangų skleidžiamam triukšmui slopinti užtikrinama ramesnė aplinka su geresne garso akustika. Galiausiai naudodamiesi sklandžiai pavaras perjungiančia CVT automatine transmisija jūs galite mėgautis dar didesniu važiavimo komfortu.

Aukščiausio lygio įranga tampa standartine

Naujajame Avensis visas dėmesys sutelktas į saugumą, tačiau už tai papildomai mokėti nereikia. Standartinės įrangos sąrašas papildytas Toyota naujoms ir pažangioms saugos sistemoms, kurios sudaro Toyota Safety Sense paketą.
Siekiant sustiprinti saugumo ir pasitikėjimo sėdint už vairo jausmą, taip pat padėti vairuotojui įvairiais važiavimo atvejais, į Toyota Safety Sense paketą įtrauktos keturios aktyviosios saugos technologijos: susidūrimo prevencijos sistema Pre-Collision (komplektuojama kaip standartinė įranga visose versijose), nukrypimo iš važiuojamosios juostos įspėjimo, automatinė tolimųjų šviesų ir pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistemos (montuojamos kaip standartinė įranga pradedant nuo Active komplektacijos modelių). Be to, dėl mažesnės eismo įvykių rizikos Avensis modeliams gali būti taikoma palankesnė draudimo klasifikacija arba mažesnės draudimo kainos.
Aukščiausio lygio įrangos dėka naujasis Avensis pelnė maksimalų – penkių žvaigždučių Euro NCAP įvertinimą.

Naujasis Avensis - protingas pasirinkimas

Iš tiesų nėra geresnio pasirinkimo nei naujasis Avensis: jam būdingas įtrauktas naujas saugos sistemų paketas Toyota Safety Sense, efektyvūs varikliai, salone pritaikyti rafinuoti dizaino sprendimai, komplektuojama geriausia klasėje techninė įranga, nauja dinamiška išvaizda.

Galerija

Spalvos ir matmenys

Platinum Bronze 1G2
Sedanas
Universalas

Duomenys ir kainos

Kaina su PVMPasiūlymo kaina su PVMNauda jums su PVMMėnesinė įmoka su PVM
Avensis 1.8l, M/T, Standard19 470.00 €17 300.00 €2 170.00 €171.00 €
Avensis 1.8l, A/T, Active22 260.00 €19 600.00 €2 660.00 €207.00 €
Avensis 1.8l, A/T, Active Plus24 610.00 €21 100.00 €3 510.00 €209.00 €
Kainoraštis pfd ikona

Toyota lizingas

Toyota lizingas siūlo prieinamus, lanksčius ir patogius finansavimo būdus naujam automobiliui įsigyti – tiek finansinį lizingą, tiek ilgalaikę nuomą. Mes siekiame palengvinti automobilio pirkimo finansavimo procesą, kad galėtumėte kuo greičiau atsisėsti už savo naujojo Toyota automobilio vairo.


Lizingo įmokų skaičiuoklė

Automobilio atpirkimas

Vairuojate automobilį, kurį norėtumėte pakeisti?

Mes galime Jums padėti!
Nupirksime Jūsų turimą automobilį (automobilis nebūtinai turi būti Toyota), o Jūs iš mūsų salono galėsite išvažiuoti naujausiu Toyota modeliu!

Viskas labai paprasta:

  • Jūsų automobilį įvertiname;
  • Išsirenkate naująjį automobilį;
  • Suderiname turimo automobilio kainą;
  • Iš naujojo automobilio kainos išskaičiuojame Jūsų senojo automobilio vertę
SIŲSKITE UŽKLAUSĄ
KREIPKITĖS Į MŪSŲ VADYBININKUS
Karolis Raškauskas
Pardavimo konsultantas
El.p karolis.raskauskas@autotoja.lt
Tel. (8-37) 408034
Mob. 8 614 68639
Mindaugas Bakša
Pardavimo vadybininkas
El.p mindaugas.baksa@autotoja.lt
Tel. (8-37) 408034
Mob. 8 618 63611
Aurimas Naujalis
Pardavimo vadybininkas
El.p aurimas@autotoja.lt
Tel. (8-37) 408034
Mob. 8 611 11871
Tomas Noreika
Pardavimo vadovas
El.p tomas.noreika@autotoja.lt
Tel. (8-37) 408034
Mob. 8 640 30191
Artūras Baikovas
Pardavimo vyr. vadybininkas
El.p arturas@autotoja.lt
Tel. (8-37) 408034
Mob. 8 682 67058
Dainius Šerpetis
Pardavimo vadybininkas
El.p dainius.serpetis@autotoja.lt
Tel. (8-37) 408034
Mob. 8 620 14050