fbpx
slider

7 nepakartojami faktai apie „Lexus UX"

Lexus UX, pasižymintis drąsiomis konstrukcijomis, meta iššūkį visiems iki šiol sukurtiems visureigių modeliams. Pirmųjų UX 2019 m. pradžioje sulauksiantys vairuotojai turės galimybę įvertinti technologijų pokytį ir Takumi meistrų darbą.

1.  Prabangus durelių skambesys

Automobilio durelės tikriausiai yra pirmasis dalykas, kurį vairuotojas paliečia automobilyje. Kurdama „UX“, „Lexus“ inžinierių komanda, pasižyminti ypatingais akustiniais gebėjimais, siekė išgauti tobulą durelių darymo garsą. Tam, kad garsas būtų patrauklus žmogaus ausiai, jie netgi bendradarbiavo su gydytojais neurologais. Remdamasi smegenų bangų siunčiamais signalais, gaunamais girdint daromų durelių garsą, komanda parinko begarses medžiagas ir pritaikė durų formą dešimtadaliu milimetro tam, kad gautų malonų skambesį. Galiausiai, siekiant užtikrinti būtent tokį uždarymo garsą, „Lexus“ Takumi meistrai klausosi ir prireikus atlieka korekcijas specialiai įrengtame ” tylos kambaryje”, kol automobilis išvyksta iš Kyushu gamyklos.

2. “Sashiko” susiuvimas ant odinių sėdynių

Naująjį „UX“ visureigį galima užsisakyti su odinėmis sėdynėmis, apsiūtomis specialia technika, įkvėpta „sashiko“ – tradicinio japoniško apsiuvimo technikos, naudojamoms dziudo ir kendo uniformų gamyboje. Dėl išskirtinio vizualinio efekto, atspindinčio kryžminio priekinio parašo grotelę, “Lexus” meistrų dygsnis išilgai matematinių kreivių, suderintas su perforacijos raštu ir sėdynės ventiliacijos anga. Rezultatas yra sudėtingas meno ir funkcionalumo sujungimas.

3. Apšviesti ventiliacijos valdikliai

Kad būtų lengviau valdyti oro srauto kryptį ir intensyvumą salone, kiekviename naujajame „UX“ įmontuota rankenėlė, kurios pagalba tai daryti itin lengva. Luxury klasės modeliuose apšviesti ventiliacijos valdikliai naudoja bevielį LED šviesos šaltinį. Ši pažangi ir elegantiška detalė padeda vairuotojui ar priekinės sėdynės keleiviui lengvai kontroliuoti oro srautą tamsoje. Be to, būdama vos 3 mm skersmens, apšviesta rankenėlė sukuria jaukumo pojūtį salone.

4. Patogi langų darymo sistema

Siekiant sukurti dar dar didesnį prabangos pojūtų salone, elektra valdomi langai varstosi labai lengvai ir tyliai. Taip pat, juose įdiegta speciali funkcija, apsauganti pirštus nuo įstrigimo

5. Prisitaikantys priekinio stiklo valytuvai

Naujoji „UX“ valytuvų sistema yra viena  novatoriškiausių tokio tipo sistemų, įrengtų „Lexus“. Ji pasižymi ne tik automatiniu jutikliu, tačiau ir galimybe valant priekinį stiklą sulėtėti taip, kad neblaškytų vairuotojo dėmesio. Sukurti pagal Omotenashi (japoniško svetingumo) koncepciją, valytuvai automatiškai sustoja atsidarius automobilio durelėms, kad keleiviai galėtų patogiai įlipti ar išlipti iš automobilio.

6. Modernus bagažo dangtis

„Lexus UX” bagažo dangtį galima patogiai sulankstyti ir naudoti pagal poreikį. Jis neužima daug vietos automobilyje ir yra vienas inovatyviausių sprendimų.

7. Tiksliai sumontuota bagažinė

Kiekvieno „UX” visureigio bagažinės montavimo darbus, naudojant pažangiausias technologijas, atlieka kvalifikuoti Lexus meistrai. Siekiant užtikrinti sklandų veikimą, prieš surenkant automobilį, kiekvienas „UX” bagažinės dangtis matuojamas maždaug 200 skirtingų atskaitos taškų. Naudojama skaitmeninė matavimo įranga leidžia pastebėti net ir nedidelius temperatūros ir drėgmės skirtumus. Remdamiesi šiais duomenimis, „Lexus“ meistrai gali pritaikyti kiekvieną UX bagažinės dangtį, kad jis veiktų tiksliai ir būtų ilgaamžis.

 

2018-12-20


Atgal