fbpx
slider

„Auto Express Driver Power“ ketvirtą kartą iš eilės išrenka „LEXUS“ geriausiu JK metų gamintoju

„Lexus“ ketvirtus metus iš eilės „Auto Express Driver Power“ vairuotojų apklausoje užėmė geriausio gamintojo titulą ir taip dar kartą užsitikrino savo tvirtą poziciją kaip patikimiausias automobilių gamintojas JK.

Apklausa, kurioje buvo renkama nuomonė ir patirtys iš pernai JK įsigytų automobilių savininkų, „Lexus“ dar kartą dominavo pasitenkinimo apklausos rezultatuose. Renkant geriausių 30 prekinių ženklų reitingą, jis laimėjo variklio ir pavarų dėžės, išorės ir patikimumo bei konstrukcijos kokybės kategorijose. Šį laimėjimą užtvirtino antroji vieta skirta saugos ir interjero, bei trečioji – važiavimo ir valdymo srityse.

Atskiri „Lexus“ modeliai taip pat puikiai pasirodė. „RX“ gavo apdovanojimą už geriausią non-plug-in hibridą ir buvo įvertintas trečiu geriausiu automobiliu iš visų; „IS“ išlaikė geriausio kompaktiško automobilio titulą; o „CT“ – pelnė aukščiausius reitingus kompaktiškų šeimos automobilių klasifikacijoje.

Steve’as Fowler’is, vyriausiasis „Auto Express“ redaktorius, teigė: „Kitos kompanijos gali pavydėti „Lexus”  laimėjimų, tačiau tiesa yra akivaizdi – pergalės kartojasi. „Lexus“ gamina patikimus automobilius pagal aukštą standartą, o savininkai mėgsta jų dizainą, interjerą ir tai, kaip važiuoja jų automobiliai. „Lexus“ dar kartą įrodė, kad tiksliai žino, ko nori klientai, ir nuosekliai tą jiems suteikia“.

Ewan’as Shepherd’as, JK „Lexus“ direktorius, komentavo: „ „Lexus“ labai didžiuojasi nuosekliais pasiekimais „Driver Power“ vairuotojų apklausoje. Svarbiausi mūsų automobilių vertintojai yra žmonės, kuriems priklauso šie automobiliai, ir jų teigiami atsiliepimai mus be galo džiugina.

Mūsų tikslas yra suteikti nepamirštamą patirtį, kuri apima viską, ką mes darome „Lexus“ – nuo mūsų automobilių kokybės, klientų savijautos iki aptarnavimo.

Automobilių atstovybių tinklas taip pat atlieka didelį vaidmenį prisidedant  prie mūsų sėkmės ir jie nusipelno pagyrimo už tai, kad šis apdovanojimas tapo mūsų. “

2020-04-16


Atgal