fbpx
nuotrauka

IS 300h

SPORTINIS SEDANAS, IŠSISKIRIANTIS DRĄSAUS DIZAINO IR ĮSPŪDINGŲ TECHNOLOGIJŲ DERME

Vidutinė CO2 emisija (g/km)
97
Vidutinės degalų sąnaudos (l/100 km)
4,2
Pagreitėjimas iki 100 km/h (sek.)
8,3
Maksimalus greitis (km/h)
200

nuo

39 140€

Bandomasis važiavimas

Registruokis

IS 300h

IŠSISKIRKITE IŠ MINIOS

NAUJAS IŠRAIŠKINGAS SPORTINIS SEDANAS NEPALIKS ABEJINGŲ

Šis naujas IS modelis, gaminamas mūsų apdovanotoje Tahara gamykloje Japonijoje, atidžiai prižiūrint Takumi meistrams, pakeri savo stulbinančia išvaizda, pažangiomis technologijomis ir neprilygstamu komfortu. Šis išskirtinis atletiško sudėjimo sportinis sedanas su ilga kupė stogo linija verčia tankiau plakti vairuotojų širdis.

Automobilio išorę puošia ryškios Lexus verpsto formos grotelės ir patrauklūs LED žibintai, o jo salone žvilgsnis užkliūva už 10,3 colio centrinio ekrano, odinių sėdynių su dailiomis siūlėmis ir lazeriu išgraviruotų medinių intarpų.

Tai vienas ekonomiškiausių šiandien siūlomų sportinių sedanų: dėl įdiegtos populiariausios pasaulyje hibridinės technologijos jo degalų sąnaudos tesiekia 4,2 l/100 km*, o išskiriamo CO2 kiekis sudaro tik 97 g/km*.

 

* Pateikti Eco komplektacijos modelių rodikliai.

nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka

Video

Automobilio ypatybės

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE IS 300h

 • IS 300h VAIRAVIMAS

  IS 300h – smagus vairuoti ir nepaprastai komfortiškas automobilis. Todėl jis yra tikras džiaugsmas vairuotojui ir keleiviams. Dėl pritaikytos tvirtesnės važiuoklės užtikrinamas tikslesnis valdymas. Be to, įrengus daugiasvirtę galinę pakabą, automobilis geriau sukimba su kelio danga ir klusniau vykdo komandas. Dėl įdiegtų pažangių aerodinaminių sprendimų šis ypač greitai reaguojantis sedanas nepaprastai tyliai rieda.

 • TAKUMI MEISTRŲ IŠTOBULINTA APDAILA

  Rafinuotos salono detalės ir apdaila išskiria IS iš kitų automobilių. IS 300h modeliai ištobulinti profesionalių Takumi meistrų, turinčių ne mažiau nei 20 metų patirtį dirbant su Lexus automobiliais. Keliaudami kartu su savo keleiviais galėsite mėgautis komfortiška aplinka, kurią sukuria ištaigingos odinės sėdynės, didesnė erdvė keleivių kojoms ir patogiai nulenkiamos galinės sėdynės stambiems daiktams gabenti.

  TAKUMI MEISTRŲ IŠTOBULINTA APDAILA

  Rafinuotos salono detalės ir apdaila išskiria IS iš kitų automobilių. IS 300h modeliai ištobulinti profesionalių Takumi meistrų, turinčių ne mažiau nei 20 metų patirtį dirbant su Lexus automobiliais. Keliaudami kartu su savo keleiviais galėsite mėgautis komfortiška aplinka, kurią sukuria ištaigingos odinės sėdynės, didesnė erdvė keleivių kojoms ir patogiai nulenkiamos galinės sėdynės stambiems daiktams gabenti.

PASAULINIO LYGIO SAUGA

Didelė pažanga avarijų prevencijos tyrimuose suteikia galimybę visuose IS modeliuose montuoti Lexus Safety System+ saugos sistemų paketą kaip standartinę įrangą. Tai įspūdingas technologijų komplektas, kurį sudaro priešavarinės saugos, adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo, važiavimo krypties išlaikymo ir kontrolės bei automatinė tolimųjų šviesų sistemos.

Vairuotoją ir keleivius saugo aštuonios oro saugos pagalvės. Vairuotojui ir priekiniam keleiviui apsaugoti įrengtos dviejų išsiskleidimo lygių galvos oro saugos pagalvės, o per visą salono ilgį iš abiejų pusių keleivius saugo užuolaidinės oro saugos pagalvės.

Susidūrus su pėsčiuoju, jutikliai aktyvuoja smūgį sugeriantį variklio dangtį ir jis pasikelia, kad būtų sumažinta sužalojimų rizika.

Priešavarinės saugos sistema, pėsčiųjų fiksavimo funkcija

Milimetrinių bangų radaras ir borto kompiuteris įvertina susidūrimo iš priekio riziką ir įspėja vairuotoją, kai yra didelė rizika. Kai susidūrimas yra neišvengiamas, automobilis automatiškai pristabdomas ir įtempiami priekiniai saugos diržai.

Sistemai aptikus pėsčiąjį, IS 300h automatiškai pristabdomas, kad būtų išvengta susidūrimo.

ADAPTYVIOJI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA

Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema palengvina vairavimą: ji pritaiko automobilio greitį, palaikydama nustatytą atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės.

NEMATOMŲ ZONŲ MONITORIUS

Radiolokaciniai įrenginiai fiksuoja gretimose eismo juostose važiuojančias transporto priemones, kurių nesimato durelių veidrodėliuose, ir įspėja vairuotoją, kai nematomoje zonoje pasirodo automobilis.

GALIMA RINKTIS HIBRIDINĘ ARBA BENZININĘ VERSIJĄ

Su naujausia Lexus Hybrid Drive technologija komplektuojamas IS išsiskiria mažais taršos rodikliais, kukliomis degalų sąnaudomis, efektingomis važiavimo charakteristikomis ir tiksliu valdymu.

Greitai į komandas reaguojantis benzininis variklis, įspūdingas standartinės ir papildomos įrangos sąrašas, įskaitant F SPORT, leis susikomplektuoti idealų IS automobilį.

VAŽIAVIMO KRYPTIES IŠLAIKYMO IR KONTROLĖS BEI AUTOMATINĖ TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ SISTEMOS

Už galinio IS 300h vaizdo veidrodėlio įrengta kamera, kuria naudodamasi sistema gali įspėti vairuotoją, kai automobilis ima keisti judėjimo kryptį.

Kai važiuojant tamsiu paros metu sistema aptinka kitą automobilį, automatiškai įjungiamos IS 300h artimosios šviesos.

LEXUS PREMIUM NAVIGACIJOS SISTEMA

Lexus Premium navigacijos sistema su ryškia trimate grafika, lankytinų vietų paieškos funkcija ir daugybe žemėlapio vaizdavimo parinkčių padės lengvai pasiekti paskirties vietą. Ji gali pateikti nurodymus per QR kodą ir pastačius automobilį, kad rastumėte objektą pėsčiomis.

TIKSLUS VALDYMAS

Standesnė važiuoklė lemia tikslesnį valdymą, o dėl pritaikytos naujos adaptyviosios kintamojo veikimo pakabos automobilis geriau sukimba su kelio danga ir klusniau vykdo komandas.

Nauja lengva pakaba pagerina važiavimo kokybę, kėbulo kontrolę, sukibimą ir stabilumą važiuojant tiesiai, taip pat užtikrina tikslesnį vairo valdymą ir greitesnę jo reakciją.

PAŽANGŪS AERODINAMINIAI SPRENDIMAI

Beveik plokščias kėbulo dugnas ir maži aptakai užtikrina nepriekaištingas aerodinamines savybes. Šie aptakai, pirmąkart pritaikyti F1 lenktyniniuose automobiliuose, įtraukia oro srautus į vidų, kad IS 300h lengviau įveiktų oro pasipriešinimą. Jie padeda sumažinti degalų sąnaudas ir vėjo keliamą triukšmą.

Kainos ir komplektacija

IS 300h Comfort
komplektacija

Kaina nuo:

40 100€

Bazinei IS 300h COMFORT komplektacijai priklauso:

 • 16 colių lengvojo lydinio ratlankiai su 5 plačiais stipinais ir 205/55 R16 padangomis
 • Bi-LED priekiniai žibintai
 • 7 colių Lexus Media Display sistema

 • Tekstilinė apdaila, Tahara apmušalai

Lexus IS300h techniniai duomenys

IS 300h EXECUTIVE
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

40 230€
45 200€

IS 300h EXECUTIVE komplektacijai, papildančiai COMFORT komplektaciją, priklauso:

 • Pilnai beraktė (priekinės durelės / bagažinės dangtis) atrakinimo ir užvedimo sistema „Smart Entry &Start“
 • Elektroninė 2 zonų (kairėje / dešinėje) klimato kontrolės sistema (su reguliuojamos galios S-Flow rėžimu)
 • Savaime tamsėjantis elektrochromatinis „auto“ salono galinio vaizdo veidrodėlis
 • Valytuvų lietaus daviklis su reguliuojamu jautrumu
 • 17 colių 5 dvigubų stipinų šviesūs, sidabro spalvos lengvojo lydinio ratlankiai su 225/45R17 padangomis

 • Šildomas vairas (su 15 minučių veikimo intervalu)
 • Priekinė ir galinė garsinė parkavimo sistema su vizualizacija borto kompiuteryje ir Lexus Display Audio ekrane
 • Galinė parkavimo kamera su pagalbinėmis kreivėmis (stacionarios)

Lexus IS300h techniniai duomenys

IS 300h SPORT
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

43 600€

IS 300h SPORT komplektacijai, papildančiai EXECUTIVE komplektaciją, priklauso:

 • 18 colių 5 stipinų „X Black“ dizaino lengvojo lydinio ratlankiai su padangomis 225/40 R18 priekyje ir 255/35 R18 gale
 • Juodos spalvos priekinės grotelės
 • Juodos spalvos išorinių veidrodėlių dangteliai

 • „NUANCE BLACK“ interjeras: juodos spalvos interjeras / „Dark garnet“ durys, centrinė konsolė ir sėdynių intarpai su „Dark garnet“ įsiūvais

Lexus IS300h techniniai duomenys

IS 300h F SPORT
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

46 300€

IS 300h F SPORT komplektacijai, papildančiai EXECUTIVE komplektaciją, priklauso:

 • F-SPORT išorės elementai: erdvinės „3D“ L-finesse akyto tinklelio radiatoriaus grotelės / papildomai praplatinti priekinio bamperio apatiniai kampai / F SPORT logo ant priekinių sparnų / 18 colių 10 stipinų tamsaus chromo spalvos lengvojo lydinio ratlankiai su padangomis: priekyje 225/40R18 // gale 255/35R18
 • F-SPORT sėdynės: „RECARO®“ stiliaus priekinės sėdynės / elektra valdomos 8 kryptimis priekinės sėdynės (su juosmens srities valdymu vairuotojui)
 • F-SPORT vidaus elementai: „Judantis/perstumiamas“ superautomobilio LEXUS L-FA prietaisų skydelis (pilnai skystų kristalų TFT technologija) / 3-jų stipinų perforuota oda aptrauktas vairas su F SPORT logo / LEXUS logo ant priekinių durelių slenksčių plokštelių / juodos spalvos salono lubų apdaila / sidabro spalvos salono apdailos elementai / aliumininiai pedalai su kiaurymėmis / FSport stiliaus TEKSTILINIAI sėdynių apmušalai su kontrastingomis dekoratyvinėmis siūlėmis / perforuota oda aptraukta F Sport stiliaus pavarų perjungimo svirtelė

 • Diodiniai Multiple-LED priekiniai žibintai: artimos / tolimos šviesos su automatiniu apšvietimo lygio palaikymu, žibintų apiplovimas aukšto slėgio srove
 • Lexus Safety System+: atstumo palaikymo sistema ACC iki priekyje važiuojančio automobilio (reguliuojama distancija, automobilį pristabdo iki 40 km/h likutinio greičio) / automatinė tolimųjų šviesų sistema (AHB) / Eismo juostos linijų kirtimo perspėjimo ir vairo korekcijos sistema (A-LKA) / nuovargio atpažinimo sistema (SWAY) / Kliūčių aptikimo ir smūgio prevencijos sistema su automatiniu diržų pritraukimu ir automobilio stabdymu (PCS) / eismo ženklų atpažinimo sistema (RSA)
 • Odinis priekinės centrinės konsolės paminkštinimas vairuotojo ir keleivio kojų atramai
 • Sportiškesnių charakteristikų pakaba (spyruoklės, amortizatoriai, stabilizatoriai)

Lexus IS300h techniniai duomenys

IS 300h F SPORT S
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

54 600€

IS 300h F SPORT S komplektacijai, papildančiai F SPORT komplektaciją, priklauso:

 • Papildomas Sport S+ rėžimas (vairas, amortizatoriai) kartu su adaptyvia pakaba AVS
 • Unikalaus dizaino F SPORT NAGURI aliuminio apdailos elementai
 • Odiniai salono apmušalai su ventiliuojamomis priekinėmis sėdynėmis (3 reguliavimo galingumai)
 • Elektra reguliuojamas vairas (su automatiniu atsitraukimu išpilant)
 • Elektrochromatiniai durelių veidrodėliai su „auto“ užsilenkimo funkcija (su nusilenkimu važiuojant atbulomis)
 • Elektra valdomos 8 kryptimis priekinės sėdynės (su juosmens srities valdymu vairuotojui) su 3 padėčių atmintimi vairuotojo pusėje

 • 10,3‘ colių spalvoto ekrano DVD Euronavigacija (44 Europos šalys) valdoma „pelyte“ (ne ratuku)
 • 15 garsiakalbių 835 vatų Mark Levinson® Premium Surround  aukščiausios kokybės erdvinio garso sistema su DVD grotuvu
 • „Nematomų zonų“ perspėjimo sistema (BSM) su „nematomų zonų“ skaneriu (po 15 metrų į šonus) važiuojant atbulomis (RCTA)

Lexus IS300h techniniai duomenys

IS 300h LUXURY
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

53 000€

IS 300h LUXURY komplektacijai, papildančiai EXECUTIVE komplektaciją, priklauso:

 • Medžio apdailos LASER LINE WOOD elementai
 • Diodiniai Multiple-LED priekiniai žibintai: artimos / tolimos šviesos su automatiniu apšvietimo lygio palaikymu, žibintų apiplovimas aukšto slėgio srove
 • Lexus Safety System+: atstumo palaikymo sistema ACC iki priekyje važiuojančio automobilio (reguliuojama distancija, automobilį pristabdo iki 40 km/h likutinio greičio) / automatinė tolimųjų šviesų sistema (AHB) / Eismo juostos linijų kirtimo perspėjimo ir vairo korekcijos sistema (A-LKA) / nuovargio atpažinimo sistema (SWAY) / Kliūčių aptikimo ir smūgio prevencijos sistema su automatiniu diržų pritraukimu ir automobilio stabdymu (PCS) / eismo ženklų atpažinimo sistema (RSA)
 • Elektrochromatiniai durelių veidrodėliai su „auto“ užsilenkimo funkcija (su 3 padėčių atmintimis)
 • Elektra reguliuojamas vairas (su automatiniu atsitraukimu išpilant)
 • Aliuminiai dekoraciniai slenksčiukai atidarius dureles (tik priekyje)
 • Odinis priekinės centrinės konsolės paminkštinimas vairuotojo ir keleivio kojų atramai
 • Odiniai salono apmušalai su ventiliuojamomis priekinėmis sėdynėmis (3 reguliavimo galingumai)

 • Elektra valdomos 8 kryptimis priekinės sėdynės (su juosmens srities valdymu vairuotojui) su 3 padėčių atmintimi vairuotojo pusėje
 • 10,3‘ colių spalvoto ekrano DVD Euronavigacija (44 Europos šalys) valdoma „pelyte“ (ne ratuku)
 • 15 garsiakalbių 835 vatų Mark Levinson® Premium Surround  aukščiausios kokybės erdvinio garso sistema su DVD grotuvu
 • 18 colių „V-formos stipinų“ tamsaus chromo spalvos lengvojo lydinio ratlankiai su padangomis: priekyje 225/40R18 // gale 255/35R18
 • Plonas raktas „kortelė“
 • „Nematomų zonų“ perspėjimo sistema (BSM) su „nematomų zonų“ skaneriu (po 15 metrų į šonus) atbulomis (RCTA)
 • Galinio lango užuolaida (valdoma elektra, su automatiniu nusileidimu važiuojant atbulomis)

Lexus IS300h techniniai duomenys

Lizingas

LEXUS LIZINGAS įsteigtas tiems, kurie vertina laiką, patogumą, individualų dėmesį klientams.

LEXUS LIZINGAS padės tapti naujojo LEXUS automobilio savininku itin patogiai, nes su lizingu susijusius dokumentus tvarko LEXUS pardavimų vadybininkas, todėl Jums nereikės bendrauti su finansų įstaigomis patiems. Jūs taip pat neturėsite pildyti su lizingu susijusių dokumentų, kadangi LEXUS atstovas pasirūpins visomis smulkmenomis. LEXUS LIZINGAS yra ne tik patogi, bet ir greita paslauga – atsakymą dėl lizingo paprastai galime pateikti per kelias valandas.

LEXUS LIZINGAS sukūrė LEXUS skaičiuoklę, kuri padės Jums apskaičiuoti apytikslę lizingo mokesčių sumą. Funkcionali skaičiuoklė leidžia palyginti skirtingus modelius ir įrangą bei padeda išsirinkti Jūsų poreikius ir pageidavimus atitinkantį modelį.

Spalvos

Pasirinkite spalvą

Black
212
Red
3T2
Deep Blue
8X5
Graphite Black
223
Mercury Grey
1H9
Morello Red
3R1
Satin Silver
1J4
Sonic Titanium
1J7
Sonic White
085
F White
083 (F Sport)
Sapphire Blue
8X1 (F Sport)

Aksesuarai

 • NUOTOLINIS VARTŲ AUTOMATIKOS VALDYMAS

  Galimos spalvos: juoda / smėlinė / pilka.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  328 €
 • LEXUS suvenyrai

  Stilingi ir kokybiški LEXUS suvenyrai – puiki dovana LEXUS ženklo gerbėjams.

  Suvenyrų asortimento ieškokite čia

  NUO 4 €
 • STIKLŲ TAMSINIMAS

  Tik galinės durelės ir galinis stiklas.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  nuo 98 €
 • NAVIGACIJOS ŽEMĖLAPIŲ ATNAUJINIMO MICRO SD KORTELĖ

  44 Europos šalys, įskaitant Rusiją ir Turkiją. Navigacijos žemėlapiai, informacija apie greičio apribojimus, greičio matavimo kameras, kelio juostas, RDS-TMC fiksuojamus eismo kamščius bei lankytinas vietas. Žemėlapio animacija su 3D efektais (pastatai, lankytinos vietos ir pan.)

  270 €
 • APSAUGOS SISTEMOS PRIEDAS SKYBRAKE

  Tinka antro lygio kasko draudimui.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  320 €
 • BAGAŽINĖS ĮKLOJIMAS

  Iš tvirto lankstaus plastiko pagamintas įklotas neslystančiu paviršiumi puikiai apsaugo bagažinės dangą nuo purvo, nešvarumų, smėlio ir skysčių.

  100 €
 • PRIEKINIAI PURVASAUGIAI

  Priekinių arkų apsaugos nuo vandens, purvo ir akmenukų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  79 €
 • GALINIAI PURVASAUGIAI

  Galinių arkų apsaugos nuo vandens, purvo ir akmenukų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  96 €
 • GALINIS SPOILERIS

  Galinis spoileris skirtas gerinti automobilio aerodinamines savybes, didinti automobilio korpuso aptakumą, pasitelkus oro srautus, prispausti galinę automobilio dalį prie kelio, padidinti galinių ratų sukibimą esant dideliam greičiui.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  866 €
 • GALINIO BUFERIO APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima galinio buferio apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka buferio kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  97 €
 • PELENINĖ

  Yra tinkama vieta saugoti vartų nuotolinio valdymo pultelį ar tiesiog sudėti popierėlius nuo saldainių.

  23 €
 • BAGAŽINĖS TINKLELIS, VERTIKALUS

  Be galo paprastas, bet labai praktiškas daiktas. Tinklelis užkabinamas ant bagažo skyriuje įrengtų kabliukų. Ame ypač patogu laikyti smulkius daiktus.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  56 €
 • BAGAŽINĖS TINKLELIS, HORIZONTALUS

  Bagažo skyriuje slankiojančio krepšio ar dėžės keliamas triukšmas gali trukdyti saugiai vairuoti. Horizontalusis tinklelis padės išvengti šios problemos neleisdamas daiktams pajudėti iš vietos.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  56 €
 • ŽIEMINIŲ RATŲ KOMPLEKTAS 17″

  Padanga Bridgestone Blizzak WS80 225/45R17 94H

  1652 €
 • LENGVOJO LYDINIO RATLANKIS PODIUM 16″

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro spalvos apdaila suteikia automobiliui individualumo. Kaip ir visi Lexus lengvojo lydinio ratlankiai, jie skrupulingai ištobulinti, kad būtų tvirti ir optimaliai subalansuoti. Be slėgio daviklių.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  260 €
 • LENGVOJO LYDINIO RATLANKIS 17″

  Išraiškingi 6 stipinų ratlankiai su sidabro spalvos apdaila suteikia automobiliui individualumo. Kaip ir visi Lexus lengvojo lydinio ratlankiai, jie skrupulingai ištobulinti, kad būtų tvirti ir optimaliai subalansuoti.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  264 €
 • VERŽLĖS F SPORT RATLANKIAMS

  Rinkinį sudaro 16 ilgasriegių ir 4 užraktai.

  190 €
 • LEXUS HOTSPOT

  Šis maršrutizatorius užtikrina WiFi ryšį Jūsų automobilyje, leidžiantį vienu metu prisijungti prie navigacijos sistemos ir kitų keturių įrenginių, kuriuose yra WiFi funkcija, tokių kaip telefonas, planšetė ir nešiojamasis kompiuteris.

  376 €
 • PADANGŲ SANDARINIMO RINKINYS

  Kompresoriaus ir skystos gumos rinkinys skirtas avariniam bekamerinių padangų remontui.

  78 €
 • KET EKSPLOATACINIS PAKETAS

  Į kainą įskaičiuoti: automobilio paruošimas; registracija; numeriai; TA 36 mėn.

  190 €
 • APŠVIESTOS SLENKSČIŲ PLOKŠTELĖS

  Lexus slenksčių plokštelės yra stilinga vidaus dizaino ypatybė, apsauganti durelių slenksčio dažytą paviršių nuo įbrėžimų. Šlifuotą aliuminio apdailą išryškina subtilus baltas logotipas.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  509 €
 • LEXUS NAVIGACIJA

  Lexus navigacija pateikia keliavimo nurodymus per 44 Europos šalis, įskaitant Rusiją ir Turkiją. Sistema apima navigacijos žemėlapius, informaciją apie greičio apribojimus, greičio matavimo kameras, kelio juostas, RDS-TMC fiksuojamus eismo kamščius bei lankytinas vietas. 

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1079 €
 • TEKSTILINIAI KILIMĖLIAI

  Siūlomi juodi kilimėliai pagaminti iš garsą sugeriančio veliūro. Jie puikiai apsaugo salono dangą nuo nešvarumų ir atlieka pagalbinę garso izoliacijos funkciją. Vairuotojo kilimėlis turi fiksatorius, kurie jį pritvirtina, kad neslidinėtų. 4 vnt.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  124 €
 • GUMINIAI KILIMĖLIAI

  Šie kilimėliai – patikima salono dangos apsauga nuo purvo, nešvarumų, smėlio ir dulkių. Kilimėlis vairuotojo pusėje turi fiksatorius, kurie jį pritvirtina, kad neslidinėtų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  94 €
 • KĖDUTĖ KID

  Nuo 15 kg iki 36 kg / nuo 4 metų iki 12 metų.

  248 €
 • KĖDUTĖ BABY SAFE PLUS

  Nuo gimimo iki 13 kg.

  318 €
 • ĮTAMPOS TRANSFORMATORIUS ŠALTADĖŽEI

  220 V / 12 V

  88 €
 • SULANKSTOMO DVIRAČIŲ LAIKIKLIO KREPŠYS

  Kai dviračių laikiklio nenaudojate, jį galite sulankstyti ir padėti saugoti ar transportuoti tvirtame, speciliai šiam laikikliui sukurtame krepšyje.

  39 €
 • DVIRAČIŲ LAIKIKLIS

  Dviems dviračiams vežti, tvirtinamas ant vilkimo įtaiso, 13 kontaktų elektros instaliacija.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  331 €
 • NUIMAMAS VILKIMO KABLYS BENZININIAM MODELIUI

  Integruotas į IS važiuoklę ir kėbulą, kad tolygiai paskirstytų vilkimo jėgą ir sumažintų pavojų pažeisti Jūsų automobilį. Kai jo nereikia, kablį galima nuimti. Vertikalus, su elektros prijungimo rinkiniu 13 polių.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1469 €
 • LEXUS AUSINĖS

  Bluetooth sąsają turinčios ausinės gali prisijungti prie išmaniųjų įrenginių, todėl kelionės metu Jūsų keleiviai gales klausytis savo mėgstamos muzikos, netrukdydami kitiems.

   

  150 €
 • VĖSINAMA DAIKTADĖŽĖ

  Laikoma bagažinėje ir įjungiama į 12V lizdą, kad gėrimai/maistas išliktų arba karšti, arba šalti. Komplektuojama su laidu, skirtu prijungti ją prie automobilio lizdo. Talpa – 25 litrai. Yra galimybė tuo pačiu metu ir šaldyti (14 l talpos skyrelis) ir šildyti (11 l talpos skyrelis).

  491 €
 • SULANKSTOMA DAIKTADĖŽĖ

  Praktiška ir patogi lengvai sulankstoma daiktadėžė, todėl nenaudojama neužima papildomos vietos. Puikiai tinka smulkių daiktų laikymui bagažinėje. Daiktai neišsibarsto ir nerieda po bagažinę kelionės metu. Dydis: 475 x 335 x 200 mm.

  70 €
 • PADANGŲ LAIKYMO MAIŠAI

  Šie maišai leis Jums patogiai transportuoti padangas bei tvarkingai jas sandėliuoti. Jie saugo lengvojo lydinio ratlankius ir padangas nuo pažeidimų. Turi patogias rankenėles, tad juos lengva nešti. Komplekte – 4 vnt. apsauginių padangų užvalkalų.

  60 €
 • REMONTINIAI DAŽAI

  Skirti pašalinti nedidelius kėbulo dažų dangos defektus. Parenkami pagal automobilio kėbulo dažų spalvos kodą. Rinkinyje dažai ir lakas 2 x 9 ml.

  10 €
 • VIDAUS APSAUGA

  Vidinio Lexus ProTect formulė specialiai skirta audiniams, pvz., automobilio sėdynių tekstilei ir kilimėliams apsaugoti. Ji yra hipoalerginė ir sukuria nematomą dangą, dėl kurios be dėmių pašalinsite išsiliejusius skysčius, purvą ir suodžius.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

   

  85 €
 • LENGVOJO LYDINIO RATLANKIŲ APSAUGA

  Lexus ProTect silicio pagrindu pagaminta danga apsaugo lengvojo lydinio ratlankių paviršių nuo žymių ir nuosėdų, atsirandančių dėl stabdymo dulkių, kelio dangos ir oro sąlygų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  54 €
 • ILGALAIKĖ KĖBULO APSAUGA

  Lexus ProTect padeda išsaugoti pirminę išorės dažų ir šoninių langų išvaizdą. Veikdama molekuliniu lygiu ji užsandarina paviršius keramikos tvirtumo silicio pagrindo danga, kuri apsaugo nuo taršos, oro, tirpiklių ir kitų aplinkos grėsmių.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  315 €
 • PADANGŲ SLĖGIO DAVIKLIŲ KOMPLEKTAS, 4 VNT.

  Padangų slėgio kontrolės sistema (TPMS) matuoja kiekvienos padangos slėgį ir perspėja vaizdiniu signalu, kai padangos slėgis sumažėja 25 % ar daugiau.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  245 €
 • PLANŠETĖS LAIKIKLIS

  Reguliuojamo dydžio, be 12 V jungties.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  112 €
 • STOGO SKERSINIŲ KREPŠYS

  Tai patikima Lexus stogo skersinių apsauga nuo dulkių ir atsitiktinių įbrėžimų, kai jie nebenaudojami ir nuimami nuo automobilio.

  39 €
 • STOGO BAGAŽINĖ TOURING 600 (pilka)

  Itin talpi aerodinamiško dizaino stogo bagažinė ypač pravers važiuojant atostogauti. Ją galima atidaryti iš abiejų pusių. Bagažinė yra titano spalvos, su aeroskin tekstūros dangčiu ir centriniu daugiataškiu užraktu.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  514 €
 • STOGO BAGAŽINĖ 420L

  Itin talpi aerodinamiško dizaino stogo bagažinė ypač pravers važiuojant atostogauti. Ją galima atidaryti iš abiejų pusių. Bagažinė yra titano spalvos, su aeroskin tekstūros dangčiu ir centriniu daugiataškiu užraktu.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  470 €
 • STOGO BAGAŽINĖ TOURING 600 (juoda, blizgi)

  Itin talpi aerodinamiško dizaino stogo bagažinė ypač pravers važiuojant atostogauti. Ją galima atidaryti iš abiejų pusių. Bagažinė yra juodos spalvos, su aeroskin tekstūros dangčiu ir centriniu daugiataškiu užraktu.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  514 €
 • STOGO BAGAŽINĖ PACIFIC 200

  Itin talpi aerodinamiško dizaino stogo bagažinė ypač pravers važiuojant atostogauti. Ją galima atidaryti iš abiejų pusių. Bagažinė yra titano spalvos, su aeroskin tekstūros dangčiu ir centriniu daugiataškiu užraktu. Tūris – 410 l.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  471 €
 • NUIMAMAS VILKIMO KABLYS HIBRIDINIAM MODELIUI

  Integruotas į IS važiuoklę ir kėbulą, kad tolygiai paskirstytų vilkimo jėgą ir sumažintų pavojų pažeisti Jūsų automobilį. Kai jo nereikia, kablį galima nuimti. Horizontalus, su elektros prijungimo rinkiniu 13 polių.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1417 €
 • NUIMAMAS VILKIMO KABLYS HIBRIDINIAM MODELIUI

  Integruotas į IS važiuoklę ir kėbulą, kad tolygiai paskirstytų vilkimo jėgą ir sumažintų pavojų pažeisti Jūsų automobilį. Kai jo nereikia, kablį galima nuimti. Horizontalus, su elektros prijungimo rinkiniu 7 polių.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1355 €
 • NUIMAMAS VILKIMO KABLYS BENZININIAM MODELIUI

  Integruotas į IS važiuoklę ir kėbulą, kad tolygiai paskirstytų vilkimo jėgą ir sumažintų pavojų pažeisti Jūsų automobilį. Kai jo nereikia, kablį galima nuimti. Horizontalus, su elektros prijungimo rinkiniu 7 polių.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1407 €
 • VĖJO DEFLEKTORIAI

  Važiuojant atvirais langais, aerodinaminės formos deflektoriai užtikrina patogumą, sumažindami triukšmą ir turbulenciją salone.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  734 €
 • RATLANKIŲ UŽRAKTAI

  Pakeičiant po vieną veržlę ant kiekvieno rato Lexus ratlankio užraktu, sustiprinama ratų apsauga.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  52 €
 • DURELIŲ RANKENĖLIŲ APSAUGINĖS PLĖVELĖS, 4 VNT.

  Visiškai apgaubia durelių rankenėlės suėmimo vietą. Nepastebima plėvelė puikiai apsaugo rankenėlę nuo įbrėžimų, atsirandančių dėl pirštinių, žiedų ir raktų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  65 €

Susisiekite

Mindaugas Kraujutis

Lexus pardavimo vadovas

Rimvydas Naujalis

Lexus pardavimo vadybininkas

Daugiau

DINAMIŠKA IŠORĖ IR IŠSKIRTINIO DIZAINO VIDUS

Naujasis IS 300h Sport sukurtas įkvėpimo semiantis iš mūsų F serijos sportinėmis charakteristikomis pasižyminčių automobilių. Kiekviena salono detalė, prie kurios prisiliestumėte, byloja apie nepriekaištingą Lexus kokybę – nuo odinio vairo iki išskirtinės tekstilinės apdailos.

Patogios šildomos priekinės sėdynės suteikia puikią atramą keliaujant tolimus atstumus. Dviejų zonų elektroninė klimato kontrolės sistema nepriekaištingai reguliuoja temperatūrą salone. Papildomai komplektuojama Lexus Premium navigacijos sistema padės lengvai nusigauti iki reikiamos vietos.

Lexus IS300h-18 COLIŲ LENGVOJO LYDINIO ratlankiai

18 COLIŲ LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI

Lengvojo lydinio ratlankiai su juoda chromuota apdaila sukuria su niekuo nesupainiojamo rafinuoto sportinio automobilio įvaizdį.

Lexus IS300h-JUODI VEIDRODĖLIAI

JUODI VEIDRODĖLIAI

Juodi durelių veidrodėliai išryškina dinamišką naujojo IS 300h Sport siluetą.

Lexus IS300h-JUODOS VERPSTO FORMOS GROTELĖS

JUODOS VERPSTO FORMOS GROTELĖS

Ypač tamsios verpsto formos grotelės – efektingas naujojo IS 300h Sport išvaizdos akcentas.

SUPERAUTOMOBILIO DVASIA

IS 300h F SPORT modelis sukurtas tos pačios komandos, kuri ištobulino LFA superautomobilį ir išskirtinėmis eksploatacinėmis savybėmis pasižyminčius F serijos automobilius, todėl jame įkūnyta šių nuostabių automobilių dvasia. Šiame išskirtinio dizaino dinamiškame automobilyje kaip papildoma įranga gali būti komplektuojama adaptyvioji kintamojo veikimo pakaba ir SPORT S+ režimas dar didesniam vairavimo malonumui patirti.

F SPORT vairas su perforuotos odos apdaila ir prie jo priderintas pavarų perjungimo svirtelės dizainas sukuria įkvepiančios sportinės aplinkos įspūdį. Šiame modelyje įrengti ir perforuoti aliumininiai pedalai, perimti iš lenktyninių automobilių.

IŠSISKIRKITE IŠ MINIOS

NAUJAS IŠRAIŠKINGAS SPORTINIS SEDANAS NEPALIKS ABEJINGŲ

Šis naujas IS modelis, gaminamas mūsų apdovanotoje Tahara gamykloje Japonijoje, atidžiai prižiūrint Takumi meistrams, pakeri savo stulbinančia išvaizda, pažangiomis technologijomis ir neprilygstamu komfortu. Šis išskirtinis atletiško sudėjimo sportinis sedanas su ilga kupė stogo linija verčia tankiau plakti vairuotojų širdis.

Automobilio išorę puošia ryškios Lexus verpsto formos grotelės ir patrauklūs LED žibintai, o jo salone žvilgsnis užkliūva už 10,3 colio centrinio ekrano, odinių sėdynių su dailiomis siūlėmis ir lazeriu išgraviruotų medinių intarpų.

Tai vienas ekonomiškiausių šiandien siūlomų sportinių sedanų: dėl įdiegtos populiariausios pasaulyje hibridinės technologijos jo degalų sąnaudos tesiekia 4,2 l/100 km*, o išskiriamo CO2 kiekis sudaro tik 97 g/km*.

 

* Pateikti Eco komplektacijos modelių rodikliai.

nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka

Video

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE IS 300h

PASAULINIO LYGIO SAUGA

Didelė pažanga avarijų prevencijos tyrimuose suteikia galimybę visuose IS modeliuose montuoti Lexus Safety System+ saugos sistemų paketą kaip standartinę įrangą. Tai įspūdingas technologijų komplektas, kurį sudaro priešavarinės saugos, adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo, važiavimo krypties išlaikymo ir kontrolės bei automatinė tolimųjų šviesų sistemos.

Vairuotoją ir keleivius saugo aštuonios oro saugos pagalvės. Vairuotojui ir priekiniam keleiviui apsaugoti įrengtos dviejų išsiskleidimo lygių galvos oro saugos pagalvės, o per visą salono ilgį iš abiejų pusių keleivius saugo užuolaidinės oro saugos pagalvės.

Susidūrus su pėsčiuoju, jutikliai aktyvuoja smūgį sugeriantį variklio dangtį ir jis pasikelia, kad būtų sumažinta sužalojimų rizika.

Priešavarinės saugos sistema, pėsčiųjų fiksavimo funkcija

Milimetrinių bangų radaras ir borto kompiuteris įvertina susidūrimo iš priekio riziką ir įspėja vairuotoją, kai yra didelė rizika. Kai susidūrimas yra neišvengiamas, automobilis automatiškai pristabdomas ir įtempiami priekiniai saugos diržai.

Sistemai aptikus pėsčiąjį, IS 300h automatiškai pristabdomas, kad būtų išvengta susidūrimo.

ADAPTYVIOJI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA

Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema palengvina vairavimą: ji pritaiko automobilio greitį, palaikydama nustatytą atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės.

NEMATOMŲ ZONŲ MONITORIUS

Radiolokaciniai įrenginiai fiksuoja gretimose eismo juostose važiuojančias transporto priemones, kurių nesimato durelių veidrodėliuose, ir įspėja vairuotoją, kai nematomoje zonoje pasirodo automobilis.

GALIMA RINKTIS HIBRIDINĘ ARBA BENZININĘ VERSIJĄ

Su naujausia Lexus Hybrid Drive technologija komplektuojamas IS išsiskiria mažais taršos rodikliais, kukliomis degalų sąnaudomis, efektingomis važiavimo charakteristikomis ir tiksliu valdymu.

Greitai į komandas reaguojantis benzininis variklis, įspūdingas standartinės ir papildomos įrangos sąrašas, įskaitant F SPORT, leis susikomplektuoti idealų IS automobilį.

VAŽIAVIMO KRYPTIES IŠLAIKYMO IR KONTROLĖS BEI AUTOMATINĖ TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ SISTEMOS

Už galinio IS 300h vaizdo veidrodėlio įrengta kamera, kuria naudodamasi sistema gali įspėti vairuotoją, kai automobilis ima keisti judėjimo kryptį.

Kai važiuojant tamsiu paros metu sistema aptinka kitą automobilį, automatiškai įjungiamos IS 300h artimosios šviesos.

LEXUS PREMIUM NAVIGACIJOS SISTEMA

Lexus Premium navigacijos sistema su ryškia trimate grafika, lankytinų vietų paieškos funkcija ir daugybe žemėlapio vaizdavimo parinkčių padės lengvai pasiekti paskirties vietą. Ji gali pateikti nurodymus per QR kodą ir pastačius automobilį, kad rastumėte objektą pėsčiomis.

TIKSLUS VALDYMAS

Standesnė važiuoklė lemia tikslesnį valdymą, o dėl pritaikytos naujos adaptyviosios kintamojo veikimo pakabos automobilis geriau sukimba su kelio danga ir klusniau vykdo komandas.

Nauja lengva pakaba pagerina važiavimo kokybę, kėbulo kontrolę, sukibimą ir stabilumą važiuojant tiesiai, taip pat užtikrina tikslesnį vairo valdymą ir greitesnę jo reakciją.

PAŽANGŪS AERODINAMINIAI SPRENDIMAI

Beveik plokščias kėbulo dugnas ir maži aptakai užtikrina nepriekaištingas aerodinamines savybes. Šie aptakai, pirmąkart pritaikyti F1 lenktyniniuose automobiliuose, įtraukia oro srautus į vidų, kad IS 300h lengviau įveiktų oro pasipriešinimą. Jie padeda sumažinti degalų sąnaudas ir vėjo keliamą triukšmą.

IS 300h Comfort
komplektacija

Kaina nuo:

40 100€

Bazinei IS 300h COMFORT komplektacijai priklauso:

 • 16 colių lengvojo lydinio ratlankiai su 5 plačiais stipinais ir 205/55 R16 padangomis
 • Bi-LED priekiniai žibintai
 • 7 colių Lexus Media Display sistema

 • Tekstilinė apdaila, Tahara apmušalai

Lexus IS300h techniniai duomenys

IS 300h EXECUTIVE
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

40 230€
45 200€

IS 300h EXECUTIVE komplektacijai, papildančiai COMFORT komplektaciją, priklauso:

 • Pilnai beraktė (priekinės durelės / bagažinės dangtis) atrakinimo ir užvedimo sistema „Smart Entry &Start“
 • Elektroninė 2 zonų (kairėje / dešinėje) klimato kontrolės sistema (su reguliuojamos galios S-Flow rėžimu)
 • Savaime tamsėjantis elektrochromatinis „auto“ salono galinio vaizdo veidrodėlis
 • Valytuvų lietaus daviklis su reguliuojamu jautrumu
 • 17 colių 5 dvigubų stipinų šviesūs, sidabro spalvos lengvojo lydinio ratlankiai su 225/45R17 padangomis

 • Šildomas vairas (su 15 minučių veikimo intervalu)
 • Priekinė ir galinė garsinė parkavimo sistema su vizualizacija borto kompiuteryje ir Lexus Display Audio ekrane
 • Galinė parkavimo kamera su pagalbinėmis kreivėmis (stacionarios)

Lexus IS300h techniniai duomenys

IS 300h SPORT
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

43 600€

IS 300h SPORT komplektacijai, papildančiai EXECUTIVE komplektaciją, priklauso:

 • 18 colių 5 stipinų „X Black“ dizaino lengvojo lydinio ratlankiai su padangomis 225/40 R18 priekyje ir 255/35 R18 gale
 • Juodos spalvos priekinės grotelės
 • Juodos spalvos išorinių veidrodėlių dangteliai

 • „NUANCE BLACK“ interjeras: juodos spalvos interjeras / „Dark garnet“ durys, centrinė konsolė ir sėdynių intarpai su „Dark garnet“ įsiūvais

Lexus IS300h techniniai duomenys

IS 300h F SPORT
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

46 300€

IS 300h F SPORT komplektacijai, papildančiai EXECUTIVE komplektaciją, priklauso:

 • F-SPORT išorės elementai: erdvinės „3D“ L-finesse akyto tinklelio radiatoriaus grotelės / papildomai praplatinti priekinio bamperio apatiniai kampai / F SPORT logo ant priekinių sparnų / 18 colių 10 stipinų tamsaus chromo spalvos lengvojo lydinio ratlankiai su padangomis: priekyje 225/40R18 // gale 255/35R18
 • F-SPORT sėdynės: „RECARO®“ stiliaus priekinės sėdynės / elektra valdomos 8 kryptimis priekinės sėdynės (su juosmens srities valdymu vairuotojui)
 • F-SPORT vidaus elementai: „Judantis/perstumiamas“ superautomobilio LEXUS L-FA prietaisų skydelis (pilnai skystų kristalų TFT technologija) / 3-jų stipinų perforuota oda aptrauktas vairas su F SPORT logo / LEXUS logo ant priekinių durelių slenksčių plokštelių / juodos spalvos salono lubų apdaila / sidabro spalvos salono apdailos elementai / aliumininiai pedalai su kiaurymėmis / FSport stiliaus TEKSTILINIAI sėdynių apmušalai su kontrastingomis dekoratyvinėmis siūlėmis / perforuota oda aptraukta F Sport stiliaus pavarų perjungimo svirtelė

 • Diodiniai Multiple-LED priekiniai žibintai: artimos / tolimos šviesos su automatiniu apšvietimo lygio palaikymu, žibintų apiplovimas aukšto slėgio srove
 • Lexus Safety System+: atstumo palaikymo sistema ACC iki priekyje važiuojančio automobilio (reguliuojama distancija, automobilį pristabdo iki 40 km/h likutinio greičio) / automatinė tolimųjų šviesų sistema (AHB) / Eismo juostos linijų kirtimo perspėjimo ir vairo korekcijos sistema (A-LKA) / nuovargio atpažinimo sistema (SWAY) / Kliūčių aptikimo ir smūgio prevencijos sistema su automatiniu diržų pritraukimu ir automobilio stabdymu (PCS) / eismo ženklų atpažinimo sistema (RSA)
 • Odinis priekinės centrinės konsolės paminkštinimas vairuotojo ir keleivio kojų atramai
 • Sportiškesnių charakteristikų pakaba (spyruoklės, amortizatoriai, stabilizatoriai)

Lexus IS300h techniniai duomenys

IS 300h F SPORT S
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

54 600€

IS 300h F SPORT S komplektacijai, papildančiai F SPORT komplektaciją, priklauso:

 • Papildomas Sport S+ rėžimas (vairas, amortizatoriai) kartu su adaptyvia pakaba AVS
 • Unikalaus dizaino F SPORT NAGURI aliuminio apdailos elementai
 • Odiniai salono apmušalai su ventiliuojamomis priekinėmis sėdynėmis (3 reguliavimo galingumai)
 • Elektra reguliuojamas vairas (su automatiniu atsitraukimu išpilant)
 • Elektrochromatiniai durelių veidrodėliai su „auto“ užsilenkimo funkcija (su nusilenkimu važiuojant atbulomis)
 • Elektra valdomos 8 kryptimis priekinės sėdynės (su juosmens srities valdymu vairuotojui) su 3 padėčių atmintimi vairuotojo pusėje

 • 10,3‘ colių spalvoto ekrano DVD Euronavigacija (44 Europos šalys) valdoma „pelyte“ (ne ratuku)
 • 15 garsiakalbių 835 vatų Mark Levinson® Premium Surround  aukščiausios kokybės erdvinio garso sistema su DVD grotuvu
 • „Nematomų zonų“ perspėjimo sistema (BSM) su „nematomų zonų“ skaneriu (po 15 metrų į šonus) važiuojant atbulomis (RCTA)

Lexus IS300h techniniai duomenys

IS 300h LUXURY
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

53 000€

IS 300h LUXURY komplektacijai, papildančiai EXECUTIVE komplektaciją, priklauso:

 • Medžio apdailos LASER LINE WOOD elementai
 • Diodiniai Multiple-LED priekiniai žibintai: artimos / tolimos šviesos su automatiniu apšvietimo lygio palaikymu, žibintų apiplovimas aukšto slėgio srove
 • Lexus Safety System+: atstumo palaikymo sistema ACC iki priekyje važiuojančio automobilio (reguliuojama distancija, automobilį pristabdo iki 40 km/h likutinio greičio) / automatinė tolimųjų šviesų sistema (AHB) / Eismo juostos linijų kirtimo perspėjimo ir vairo korekcijos sistema (A-LKA) / nuovargio atpažinimo sistema (SWAY) / Kliūčių aptikimo ir smūgio prevencijos sistema su automatiniu diržų pritraukimu ir automobilio stabdymu (PCS) / eismo ženklų atpažinimo sistema (RSA)
 • Elektrochromatiniai durelių veidrodėliai su „auto“ užsilenkimo funkcija (su 3 padėčių atmintimis)
 • Elektra reguliuojamas vairas (su automatiniu atsitraukimu išpilant)
 • Aliuminiai dekoraciniai slenksčiukai atidarius dureles (tik priekyje)
 • Odinis priekinės centrinės konsolės paminkštinimas vairuotojo ir keleivio kojų atramai
 • Odiniai salono apmušalai su ventiliuojamomis priekinėmis sėdynėmis (3 reguliavimo galingumai)

 • Elektra valdomos 8 kryptimis priekinės sėdynės (su juosmens srities valdymu vairuotojui) su 3 padėčių atmintimi vairuotojo pusėje
 • 10,3‘ colių spalvoto ekrano DVD Euronavigacija (44 Europos šalys) valdoma „pelyte“ (ne ratuku)
 • 15 garsiakalbių 835 vatų Mark Levinson® Premium Surround  aukščiausios kokybės erdvinio garso sistema su DVD grotuvu
 • 18 colių „V-formos stipinų“ tamsaus chromo spalvos lengvojo lydinio ratlankiai su padangomis: priekyje 225/40R18 // gale 255/35R18
 • Plonas raktas „kortelė“
 • „Nematomų zonų“ perspėjimo sistema (BSM) su „nematomų zonų“ skaneriu (po 15 metrų į šonus) atbulomis (RCTA)
 • Galinio lango užuolaida (valdoma elektra, su automatiniu nusileidimu važiuojant atbulomis)

Lexus IS300h techniniai duomenys

LEXUS LIZINGAS įsteigtas tiems, kurie vertina laiką, patogumą, individualų dėmesį klientams.

LEXUS LIZINGAS padės tapti naujojo LEXUS automobilio savininku itin patogiai, nes su lizingu susijusius dokumentus tvarko LEXUS pardavimų vadybininkas, todėl Jums nereikės bendrauti su finansų įstaigomis patiems. Jūs taip pat neturėsite pildyti su lizingu susijusių dokumentų, kadangi LEXUS atstovas pasirūpins visomis smulkmenomis. LEXUS LIZINGAS yra ne tik patogi, bet ir greita paslauga – atsakymą dėl lizingo paprastai galime pateikti per kelias valandas.

LEXUS LIZINGAS sukūrė LEXUS skaičiuoklę, kuri padės Jums apskaičiuoti apytikslę lizingo mokesčių sumą. Funkcionali skaičiuoklė leidžia palyginti skirtingus modelius ir įrangą bei padeda išsirinkti Jūsų poreikius ir pageidavimus atitinkantį modelį.

Pasirinkite spalvą

Black
212
Red
3T2
Deep Blue
8X5
Graphite Black
223
Mercury Grey
1H9
Morello Red
3R1
Satin Silver
1J4
Sonic Titanium
1J7
Sonic White
085
F White
083 (F Sport)
Sapphire Blue
8X1 (F Sport)
testimonials
testimonials

MES NE TIK SUKŪRĖME RYŠKESNĮ NAUJOJO IS 300h ĮVAIZDĮ, BET IR PATOBULINOME JO KOKYBĘ, ATSIŽVELGDAMI TIEK Į VAIRUOTOJĄ, TIEK Į KELEIVIUS.

testimonials

Junichi Furuyama, vyriausiasis IS inžinierius

 • NUOTOLINIS VARTŲ AUTOMATIKOS VALDYMAS

  Galimos spalvos: juoda / smėlinė / pilka.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  328 €
 • LEXUS suvenyrai

  Stilingi ir kokybiški LEXUS suvenyrai – puiki dovana LEXUS ženklo gerbėjams.

  Suvenyrų asortimento ieškokite čia

  NUO 4 €
 • STIKLŲ TAMSINIMAS

  Tik galinės durelės ir galinis stiklas.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  nuo 98 €
 • NAVIGACIJOS ŽEMĖLAPIŲ ATNAUJINIMO MICRO SD KORTELĖ

  44 Europos šalys, įskaitant Rusiją ir Turkiją. Navigacijos žemėlapiai, informacija apie greičio apribojimus, greičio matavimo kameras, kelio juostas, RDS-TMC fiksuojamus eismo kamščius bei lankytinas vietas. Žemėlapio animacija su 3D efektais (pastatai, lankytinos vietos ir pan.)

  270 €
 • APSAUGOS SISTEMOS PRIEDAS SKYBRAKE

  Tinka antro lygio kasko draudimui.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  320 €
 • BAGAŽINĖS ĮKLOJIMAS

  Iš tvirto lankstaus plastiko pagamintas įklotas neslystančiu paviršiumi puikiai apsaugo bagažinės dangą nuo purvo, nešvarumų, smėlio ir skysčių.

  100 €
 • PRIEKINIAI PURVASAUGIAI

  Priekinių arkų apsaugos nuo vandens, purvo ir akmenukų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  79 €
 • GALINIAI PURVASAUGIAI

  Galinių arkų apsaugos nuo vandens, purvo ir akmenukų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  96 €
 • GALINIS SPOILERIS

  Galinis spoileris skirtas gerinti automobilio aerodinamines savybes, didinti automobilio korpuso aptakumą, pasitelkus oro srautus, prispausti galinę automobilio dalį prie kelio, padidinti galinių ratų sukibimą esant dideliam greičiui.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  866 €
 • GALINIO BUFERIO APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima galinio buferio apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka buferio kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  97 €
 • PELENINĖ

  Yra tinkama vieta saugoti vartų nuotolinio valdymo pultelį ar tiesiog sudėti popierėlius nuo saldainių.

  23 €
 • BAGAŽINĖS TINKLELIS, VERTIKALUS

  Be galo paprastas, bet labai praktiškas daiktas. Tinklelis užkabinamas ant bagažo skyriuje įrengtų kabliukų. Ame ypač patogu laikyti smulkius daiktus.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  56 €
 • BAGAŽINĖS TINKLELIS, HORIZONTALUS

  Bagažo skyriuje slankiojančio krepšio ar dėžės keliamas triukšmas gali trukdyti saugiai vairuoti. Horizontalusis tinklelis padės išvengti šios problemos neleisdamas daiktams pajudėti iš vietos.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  56 €
 • ŽIEMINIŲ RATŲ KOMPLEKTAS 17″

  Padanga Bridgestone Blizzak WS80 225/45R17 94H

  1652 €
 • LENGVOJO LYDINIO RATLANKIS PODIUM 16″

  Išraiškingi 9 stipinų ratlankiai su sidabro spalvos apdaila suteikia automobiliui individualumo. Kaip ir visi Lexus lengvojo lydinio ratlankiai, jie skrupulingai ištobulinti, kad būtų tvirti ir optimaliai subalansuoti. Be slėgio daviklių.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  260 €
 • LENGVOJO LYDINIO RATLANKIS 17″

  Išraiškingi 6 stipinų ratlankiai su sidabro spalvos apdaila suteikia automobiliui individualumo. Kaip ir visi Lexus lengvojo lydinio ratlankiai, jie skrupulingai ištobulinti, kad būtų tvirti ir optimaliai subalansuoti.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  264 €
 • VERŽLĖS F SPORT RATLANKIAMS

  Rinkinį sudaro 16 ilgasriegių ir 4 užraktai.

  190 €
 • LEXUS HOTSPOT

  Šis maršrutizatorius užtikrina WiFi ryšį Jūsų automobilyje, leidžiantį vienu metu prisijungti prie navigacijos sistemos ir kitų keturių įrenginių, kuriuose yra WiFi funkcija, tokių kaip telefonas, planšetė ir nešiojamasis kompiuteris.

  376 €
 • PADANGŲ SANDARINIMO RINKINYS

  Kompresoriaus ir skystos gumos rinkinys skirtas avariniam bekamerinių padangų remontui.

  78 €
 • KET EKSPLOATACINIS PAKETAS

  Į kainą įskaičiuoti: automobilio paruošimas; registracija; numeriai; TA 36 mėn.

  190 €
 • APŠVIESTOS SLENKSČIŲ PLOKŠTELĖS

  Lexus slenksčių plokštelės yra stilinga vidaus dizaino ypatybė, apsauganti durelių slenksčio dažytą paviršių nuo įbrėžimų. Šlifuotą aliuminio apdailą išryškina subtilus baltas logotipas.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  509 €
 • LEXUS NAVIGACIJA

  Lexus navigacija pateikia keliavimo nurodymus per 44 Europos šalis, įskaitant Rusiją ir Turkiją. Sistema apima navigacijos žemėlapius, informaciją apie greičio apribojimus, greičio matavimo kameras, kelio juostas, RDS-TMC fiksuojamus eismo kamščius bei lankytinas vietas. 

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1079 €
 • TEKSTILINIAI KILIMĖLIAI

  Siūlomi juodi kilimėliai pagaminti iš garsą sugeriančio veliūro. Jie puikiai apsaugo salono dangą nuo nešvarumų ir atlieka pagalbinę garso izoliacijos funkciją. Vairuotojo kilimėlis turi fiksatorius, kurie jį pritvirtina, kad neslidinėtų. 4 vnt.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  124 €
 • GUMINIAI KILIMĖLIAI

  Šie kilimėliai – patikima salono dangos apsauga nuo purvo, nešvarumų, smėlio ir dulkių. Kilimėlis vairuotojo pusėje turi fiksatorius, kurie jį pritvirtina, kad neslidinėtų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  94 €
 • KĖDUTĖ KID

  Nuo 15 kg iki 36 kg / nuo 4 metų iki 12 metų.

  248 €
 • KĖDUTĖ BABY SAFE PLUS

  Nuo gimimo iki 13 kg.

  318 €
 • ĮTAMPOS TRANSFORMATORIUS ŠALTADĖŽEI

  220 V / 12 V

  88 €
 • SULANKSTOMO DVIRAČIŲ LAIKIKLIO KREPŠYS

  Kai dviračių laikiklio nenaudojate, jį galite sulankstyti ir padėti saugoti ar transportuoti tvirtame, speciliai šiam laikikliui sukurtame krepšyje.

  39 €
 • DVIRAČIŲ LAIKIKLIS

  Dviems dviračiams vežti, tvirtinamas ant vilkimo įtaiso, 13 kontaktų elektros instaliacija.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  331 €
 • NUIMAMAS VILKIMO KABLYS BENZININIAM MODELIUI

  Integruotas į IS važiuoklę ir kėbulą, kad tolygiai paskirstytų vilkimo jėgą ir sumažintų pavojų pažeisti Jūsų automobilį. Kai jo nereikia, kablį galima nuimti. Vertikalus, su elektros prijungimo rinkiniu 13 polių.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1469 €
 • LEXUS AUSINĖS

  Bluetooth sąsają turinčios ausinės gali prisijungti prie išmaniųjų įrenginių, todėl kelionės metu Jūsų keleiviai gales klausytis savo mėgstamos muzikos, netrukdydami kitiems.

   

  150 €
 • VĖSINAMA DAIKTADĖŽĖ

  Laikoma bagažinėje ir įjungiama į 12V lizdą, kad gėrimai/maistas išliktų arba karšti, arba šalti. Komplektuojama su laidu, skirtu prijungti ją prie automobilio lizdo. Talpa – 25 litrai. Yra galimybė tuo pačiu metu ir šaldyti (14 l talpos skyrelis) ir šildyti (11 l talpos skyrelis).

  491 €
 • SULANKSTOMA DAIKTADĖŽĖ

  Praktiška ir patogi lengvai sulankstoma daiktadėžė, todėl nenaudojama neužima papildomos vietos. Puikiai tinka smulkių daiktų laikymui bagažinėje. Daiktai neišsibarsto ir nerieda po bagažinę kelionės metu. Dydis: 475 x 335 x 200 mm.

  70 €
 • PADANGŲ LAIKYMO MAIŠAI

  Šie maišai leis Jums patogiai transportuoti padangas bei tvarkingai jas sandėliuoti. Jie saugo lengvojo lydinio ratlankius ir padangas nuo pažeidimų. Turi patogias rankenėles, tad juos lengva nešti. Komplekte – 4 vnt. apsauginių padangų užvalkalų.

  60 €
 • REMONTINIAI DAŽAI

  Skirti pašalinti nedidelius kėbulo dažų dangos defektus. Parenkami pagal automobilio kėbulo dažų spalvos kodą. Rinkinyje dažai ir lakas 2 x 9 ml.

  10 €
 • VIDAUS APSAUGA

  Vidinio Lexus ProTect formulė specialiai skirta audiniams, pvz., automobilio sėdynių tekstilei ir kilimėliams apsaugoti. Ji yra hipoalerginė ir sukuria nematomą dangą, dėl kurios be dėmių pašalinsite išsiliejusius skysčius, purvą ir suodžius.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

   

  85 €
 • LENGVOJO LYDINIO RATLANKIŲ APSAUGA

  Lexus ProTect silicio pagrindu pagaminta danga apsaugo lengvojo lydinio ratlankių paviršių nuo žymių ir nuosėdų, atsirandančių dėl stabdymo dulkių, kelio dangos ir oro sąlygų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  54 €
 • ILGALAIKĖ KĖBULO APSAUGA

  Lexus ProTect padeda išsaugoti pirminę išorės dažų ir šoninių langų išvaizdą. Veikdama molekuliniu lygiu ji užsandarina paviršius keramikos tvirtumo silicio pagrindo danga, kuri apsaugo nuo taršos, oro, tirpiklių ir kitų aplinkos grėsmių.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  315 €
 • PADANGŲ SLĖGIO DAVIKLIŲ KOMPLEKTAS, 4 VNT.

  Padangų slėgio kontrolės sistema (TPMS) matuoja kiekvienos padangos slėgį ir perspėja vaizdiniu signalu, kai padangos slėgis sumažėja 25 % ar daugiau.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  245 €
 • PLANŠETĖS LAIKIKLIS

  Reguliuojamo dydžio, be 12 V jungties.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  112 €
 • STOGO SKERSINIŲ KREPŠYS

  Tai patikima Lexus stogo skersinių apsauga nuo dulkių ir atsitiktinių įbrėžimų, kai jie nebenaudojami ir nuimami nuo automobilio.

  39 €
 • STOGO BAGAŽINĖ TOURING 600 (pilka)

  Itin talpi aerodinamiško dizaino stogo bagažinė ypač pravers važiuojant atostogauti. Ją galima atidaryti iš abiejų pusių. Bagažinė yra titano spalvos, su aeroskin tekstūros dangčiu ir centriniu daugiataškiu užraktu.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  514 €
 • STOGO BAGAŽINĖ 420L

  Itin talpi aerodinamiško dizaino stogo bagažinė ypač pravers važiuojant atostogauti. Ją galima atidaryti iš abiejų pusių. Bagažinė yra titano spalvos, su aeroskin tekstūros dangčiu ir centriniu daugiataškiu užraktu.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  470 €
 • STOGO BAGAŽINĖ TOURING 600 (juoda, blizgi)

  Itin talpi aerodinamiško dizaino stogo bagažinė ypač pravers važiuojant atostogauti. Ją galima atidaryti iš abiejų pusių. Bagažinė yra juodos spalvos, su aeroskin tekstūros dangčiu ir centriniu daugiataškiu užraktu.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  514 €
 • STOGO BAGAŽINĖ PACIFIC 200

  Itin talpi aerodinamiško dizaino stogo bagažinė ypač pravers važiuojant atostogauti. Ją galima atidaryti iš abiejų pusių. Bagažinė yra titano spalvos, su aeroskin tekstūros dangčiu ir centriniu daugiataškiu užraktu. Tūris – 410 l.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  471 €
 • NUIMAMAS VILKIMO KABLYS HIBRIDINIAM MODELIUI

  Integruotas į IS važiuoklę ir kėbulą, kad tolygiai paskirstytų vilkimo jėgą ir sumažintų pavojų pažeisti Jūsų automobilį. Kai jo nereikia, kablį galima nuimti. Horizontalus, su elektros prijungimo rinkiniu 13 polių.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1417 €
 • NUIMAMAS VILKIMO KABLYS HIBRIDINIAM MODELIUI

  Integruotas į IS važiuoklę ir kėbulą, kad tolygiai paskirstytų vilkimo jėgą ir sumažintų pavojų pažeisti Jūsų automobilį. Kai jo nereikia, kablį galima nuimti. Horizontalus, su elektros prijungimo rinkiniu 7 polių.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1355 €
 • NUIMAMAS VILKIMO KABLYS BENZININIAM MODELIUI

  Integruotas į IS važiuoklę ir kėbulą, kad tolygiai paskirstytų vilkimo jėgą ir sumažintų pavojų pažeisti Jūsų automobilį. Kai jo nereikia, kablį galima nuimti. Horizontalus, su elektros prijungimo rinkiniu 7 polių.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1407 €
 • VĖJO DEFLEKTORIAI

  Važiuojant atvirais langais, aerodinaminės formos deflektoriai užtikrina patogumą, sumažindami triukšmą ir turbulenciją salone.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  734 €
 • RATLANKIŲ UŽRAKTAI

  Pakeičiant po vieną veržlę ant kiekvieno rato Lexus ratlankio užraktu, sustiprinama ratų apsauga.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  52 €
 • DURELIŲ RANKENĖLIŲ APSAUGINĖS PLĖVELĖS, 4 VNT.

  Visiškai apgaubia durelių rankenėlės suėmimo vietą. Nepastebima plėvelė puikiai apsaugo rankenėlę nuo įbrėžimų, atsirandančių dėl pirštinių, žiedų ir raktų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  65 €

DINAMIŠKA IŠORĖ IR IŠSKIRTINIO DIZAINO VIDUS

Naujasis IS 300h Sport sukurtas įkvėpimo semiantis iš mūsų F serijos sportinėmis charakteristikomis pasižyminčių automobilių. Kiekviena salono detalė, prie kurios prisiliestumėte, byloja apie nepriekaištingą Lexus kokybę – nuo odinio vairo iki išskirtinės tekstilinės apdailos.

Patogios šildomos priekinės sėdynės suteikia puikią atramą keliaujant tolimus atstumus. Dviejų zonų elektroninė klimato kontrolės sistema nepriekaištingai reguliuoja temperatūrą salone. Papildomai komplektuojama Lexus Premium navigacijos sistema padės lengvai nusigauti iki reikiamos vietos.

Lexus IS300h-18 COLIŲ LENGVOJO LYDINIO ratlankiai

18 COLIŲ LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI

Lengvojo lydinio ratlankiai su juoda chromuota apdaila sukuria su niekuo nesupainiojamo rafinuoto sportinio automobilio įvaizdį.

Lexus IS300h-JUODI VEIDRODĖLIAI

JUODI VEIDRODĖLIAI

Juodi durelių veidrodėliai išryškina dinamišką naujojo IS 300h Sport siluetą.

Lexus IS300h-JUODOS VERPSTO FORMOS GROTELĖS

JUODOS VERPSTO FORMOS GROTELĖS

Ypač tamsios verpsto formos grotelės – efektingas naujojo IS 300h Sport išvaizdos akcentas.

SUPERAUTOMOBILIO DVASIA

IS 300h F SPORT modelis sukurtas tos pačios komandos, kuri ištobulino LFA superautomobilį ir išskirtinėmis eksploatacinėmis savybėmis pasižyminčius F serijos automobilius, todėl jame įkūnyta šių nuostabių automobilių dvasia. Šiame išskirtinio dizaino dinamiškame automobilyje kaip papildoma įranga gali būti komplektuojama adaptyvioji kintamojo veikimo pakaba ir SPORT S+ režimas dar didesniam vairavimo malonumui patirti.

F SPORT vairas su perforuotos odos apdaila ir prie jo priderintas pavarų perjungimo svirtelės dizainas sukuria įkvepiančios sportinės aplinkos įspūdį. Šiame modelyje įrengti ir perforuoti aliumininiai pedalai, perimti iš lenktyninių automobilių.

Mindaugas Kraujutis

Lexus pardavimo vadovas

Rimvydas Naujalis

Lexus pardavimo vadybininkas