fbpx
nuotrauka

LC

ĮKVĖPTA GROŽIO

NUO

123 000 €

Vidutinė CO2 emisija (g/km)

263

Vidutinės degalų sąnaudos (l/100 km)

11,5

Pagreitėjimas iki 100 km/h (sek.)

4,7

Maksimalus greitis (km/h)

270

Bandomasis važiavimas

Registruokis

LC

KVAPĄ GNIAUŽIANTYS VAIRAVIMO POTYRIAI

Prabangus kupė flagmanas - profesionalių inžinerinių sprendimų ir išraiškingo dizaino junginys

Stebėdami LC kupė-flagmano takias, gražias bei rafinuotai paprastas linijas ir kreives atskleisite nepapasakotą istoriją. Per pristatymą automobilis buvo giriamas dėl įstabaus, apdovanojimų pelniusio dizaino bei vadinamas Kalifornijos svajone. Jo dizaino kalba drąsi, ji kuria įspūdingą linijų, šešėlių bei kampų derinį. „Takumi“ meistrų pagamintas mūsų Motomachi gamykloje Japonijoje, modelis siūlomas LC 500 pavadinimu su nuostabiu 5,0 l V8 benzininiu varikliu arba kaip novatoriškas LC 500h su daugiapakope hibridine sistema.

nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka

Video

Automobilio ypatybės

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE LC

 • LC 500 VAIRAVIMAS

  LC 500 buvo konstruojamas „nuo nulio“, siekiant suteikti dar aštresnių potyrių ir patobulinti važiavimo charakteristikas, pritaikant jas prie vairavimo stiliaus. LC automobilyje komplektuojama 10 pavarų transmisija su dirbtinio intelekto pavarų perjungimo sistema AI-SHIFT, kuri, įvertinusi ne tik vairuotojo ketinimus bei automobilio greitį, bet ir ankstesnį jo vairavimo stilių, visuomet parenka optimalią pavarą, kad galėtumėte mėgautis pažangesnio vairavimo malonumais. Važiavimo kokybę pagerina ir kitos technologijos, tokios kaip adaptyvioji kintamojo veikimo pakaba ir tvirta kėbulo konstrukcija.

 • VIDUS

  Sėdėdami už Takumi meistrų išdailinto LC vairo, galite mėgautis ergonomiško ir sumaniai įrengto salono privalumais. Patogiai išdėstyti valdikliai ir sąsajos LC salone suteikia pasitikėjimo ir leidžia patirti tikrą vairavimo malonumą. Žemiau įrengtas variklio dangtis ir prietaisų skydelis lemia išskirtinį matomumą.

   

  VIDUS

  Sėdėdami už Takumi meistrų išdailinto LC vairo, galite mėgautis ergonomiško ir sumaniai įrengto salono privalumais. Patogiai išdėstyti valdikliai ir sąsajos LC salone suteikia pasitikėjimo ir leidžia patirti tikrą vairavimo malonumą. Žemiau įrengtas variklio dangtis ir prietaisų skydelis lemia išskirtinį matomumą.

   

DIDELIS KĖBULO TVIRTUMAS

LC vairavimo dinamiką didina itin tvirtas kėbulo rėmas ir nauji, lengvi pakabos komponentai. Nesideformuojančios LC dalys pagamintos iš itin didelio tempimo stiprumo plieno. Durelių, bagažinės dangčio ir priekinio dangčio gamyboje panaudotas lengvas aliuminis, o tokie komponentai kaip stogas ir durelių rėmai pagaminti iš tvirto ir lengvo, anglies pluoštu sustiprinto plastiko. Ši standi važiuoklė užtikrina LC tikslumą, kurį akcentuoja žemas svorio centras ir beveik tobulas svorio pasiskirstymas.

LEXUS DINAMIŠKAS VALDYMAS IR AKTYVUSIS KETURIŲ RATŲ VAIRAVIMAS

Modeliuose „Sport +“ siūloma patobulinta Lexus dinaminio valdymo sistema veikia išvien su patobulintu elektriniu vairo stiprintuvu. Ji nuolat skaičiuoja ir koreguoja optimalius visų keturių ratų vairavimo kampus, kad galėtumėte vairuoti maloniau ir dinamiškiau.

ADAPTYVIOJI KINTAMOJO VEIKIMO PAKABA

 
Kad vairavimas būtų dar aštresnis ir rafinuotesnis, reaguodama į Jūsų vairavimo stilių ir situaciją kelyje, optimizuota adaptyvioji kintamojo veikimo pakaba valdo visų keturių amortizatorių amortizavimo jėgą (iš viso – net 650 skirtingų pakabos nuostatų).

LEXUS SAFETY SYSTEM +

Revoliucinė Lexus Safety System+ yra standartinė visų LC modelių įranga. Ją sudaro priešavarinė sistema su pėsčiųjų aptikimu; pažangioji eismo juostos laikymo pagalba, kuri padeda nenukrypti nuo užimamos eismo juostos; automatinių tolimųjų šviesų sistema, pagerinanti matomumą naktį; ir dinaminė radarinė pastovaus greičio palaikymo sistema, reguliuojanti greitį pagal priekyje važiuojančią transporto priemonę.

SUSIDŪRIMŲ PADEDANTI IŠVENGTI SISTEMA

Milimetrinių bangų radaras ir informacinis kompiuteris skaičiuoja susidūrimo su priekyje esančia transporto priemone riziką. Jei rizika didelė, susidūrimų padedanti išvengti sistema perspėja vairuotoją ir padidina stabdžių slėgį. Kai susidūrimas laikomas neišvengiamu, pagal poreikį automatiškai įjungiami stabdžiai ir įtempiami priekiniai saugos diržai. Be to, jei priekyje aptinkamas objektas (pvz., pėsčiasis), siekiant išvengti susidūrimo aktyvuojama automatinio stabdymo funkcija (važiuojant 10-80 km/h greičiu).

EISMO JUOSTOS LAIKYMO PAGALBA IR AUTOMATINIŲ TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ SISTEMA

Eismo juostos laikymo pagalba (LKA) naudoja priekiniame stikle įrengtą kamerą, kuri stebi Jūsų automobilio vietą eismo juostoje. Jei pradėsite netyčia rikiuotis, LKA aktyvuos įspėjamąjį signalą ir trumpai pakoreguos trajektoriją vairu. Važiuojant naktį, automatinių tolimųjų šviesų sistema, naudodama tą pačią kamerą kaip ir eismo juostos laikymo pagalba, aptinka priešpriešiais atvažiuojančias transporto priemones ir automatiškai perjungia tolimąsias šviesas į artimąsias. Taip mažėja rizika netyčia akinti kitus vairuotojus ir padedama sutelkti dėmesį į kelią.

20 / 21 COLIO LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI

Galite rinktis 20 colių tiksliai išlietus ir šlifuotus, triukšmą mažinančius 5 stipinų ratlankius su tamsiai pilka metaline danga arba lengvus 21 colio kaltinius 5 dvigubų stipinų ratlankius, kurie užtikrina puikų valdymą.

HOLOGRAFINIAI LED GALINIAI ŽIBINTAI

Patrauklūs galiniai žibintai yra įkvėpti naikintuvų antrinių degiklių dizaino. Ant jų rafinuoto metalinio rėmo yra suprojektuotas uždaras Lexus „L“ raidės motyvas. Pažvelgus iš arčiau, pastebimas bagažinės užraktas, kuris yra nepriekaištingai integruotas į galinio žibinto apvadą.

STIKLINIS ARBA ANGLIES PLUOŠTO STOGAS

Chromuoti apdailos elementai išilgai stiklinio stogo šono LC salone sukuria laisvės bei erdvumo pojūtį ir sustiprina elegantiškos kupė profilį, o galiniai kraštai atkartoja tradicinio japoniško kardo linijas. Gražus pasirinktinis austinio rašto anglies pluošto stogas pagamintas mūsų Motomači gamykloje, taikant naują dervos perkėlimo liejimo procesą. Dėl jo LC svorio centras yra žemiau.

®13 GARSIAKALBIŲ „MARK LEVINSON®“ SISTEMA

2022 metais „Mark Levinson“ (kurios gaminiai montuojami tik Lexus automobiliuose) šventė vienų iš geriausių pasaulyje garso sistemų sukūrimo 50 metų jubiliejų. Ši kelionė prasidėjo Vudstoko festivalyje, kai 22 metų Markas Levinsonas pagamino daugiafunkcį pultą tokioms legendoms kaip „The Who“, Santana ir Džimis Hendriksas. Ši pasaulinės klasės 13 garsiakalbių „Mark Levinson®“ aukščiausios klasės erdvinio garso sistema su technologija „GreenEdge™“ yra specialiai pritaikyta LC salono akustikai. Garso kokybę papildomai gerina „Clari-Fi™“ technologija, kuri atkuria per MP3 skaitmeninį glaudinimą prarastą garsą. Tokiu būdu ji užtikrina skaitmeninio namų kino teatro patirtį.

DAUGIAFUNKCIS EKRANAS

Siekiant Jums parodyti aktualius vairavimo duomenis, pvz., saugos įspėjimus ir navigacijos orientavimo instrukcijas, centriniuose prietaisuose integruotas spalvinis daugiafunkcis ekranas.

PLATUS SPALVINIS PROJEKCINIS RODINYS

Kad nereikėtų dažnai nukreipti žvilgsnio nuo kelio, kai kuriuos vairavimo duomenis mūsų naujausia projekcinio rodinio technologija nuostabiomis spalvomis projektuoja tiesiai ant priekinio stiklo (174 mm x 48 mm).

PRIVALUMAI SAVININKUI

Mes siekiame, kad Lexus savininkai patirtų tikrai malonią patirtį. Todėl siūlome paslaugas, kad galėtume rūpintis Jumis ir Jūsų automobiliu.

 • 3 metų arba iki 100 000 km gamintojo garantija
 • Lexus Relax garantija iki 10 metų arba iki 185 000 km
 • 3 metų pagalba kelyje daugelyje Europos šalių
 • 10 metų garantija hibridiniam akumuliatoriui
 • Nemokama metinė hibridinės sistemos patikra (techninės priežiūros metu)
 • Programėlė My Lexus & Lexus Link
   

Kainos ir komplektacija

LC 500 LUXURY
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

123 000€

Bazinei LC 500 LUXURY komplektacijai priklauso:

 • 20 colių šlifuoti lengvojo lydinio ratlankiai su 245/45 R20 priekinėmis ir 275/40 R20 galinėmis padangomis
 • Atstumą palaikanti adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema (DRCC) visame greičio diapazone
 • Prie-Collision sistema (PCS)
 • Galiniai LED kombinuotieji žibintai
 • Panoraminis stiklinis stogas
 • Trigubi LED priekiniai žibintai su automatine tolimųjų šviesų sistema (AHB)
 • Pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema (RSA)
 • HUD – spalvotas projektorius priekiniame stikle
 • Erdvinė garso sistema Mark Levinson® Premium Surround Sound System Pure Play su 13 garsiakalbių

 • Važiavimo juostos išlaikymo sistema (LKA)
 • Važiavimo režimo pasirinkimo funkcija: ECO/COMFORT-NORMAL/CUSTOM – SPORT S / SPORT S+
 • Lexus Premium navigacijos sistema su 10,3 colio multimedijos ekranu
 • Pioneer® garso sistema su 12 garsiakalbių
 • Dešimties krypčių elektra reguliuojamos priekinės sėdynės ir vairuotojo sėdynė su atminties funkcija
 • Šildomos ir vėdinamos priekinės sėdynės 
 • Išskirtinės odos apdaila

LC 500 SPORT
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

127 900€

LC 500 SPORT, papildančiai LUXURY komplektaciją,  priklauso:

 • Galiniai LED kombinuotieji žibintai
 • Trigubi LED priekiniai žibintai su automatine tolimųjų šviesų sistema (AHB)
 • Adaptyvioji kintamojo veikimo pakaba (AVS)
 • Važiavimo režimo pasirinkimo funkcija: ECO / COMFORT – NORMAL / CUSTOM – SPORT S / SPORT S+
 • Lexus Premium navigacijos sistema su 10,3 colio multimedijos ekranu
 • 21 colio kaltiniai dvispalviai lengvojo lydinio ratlankiai su 245/40 R21 priekinėmis ir 275/35 R21 galinėmis padangomis

 • Alcantara apdaila
 • Anglies pluošto medžiagos slenksčių plokštelės su LEXUS logotipu
 • Anglies pluošto medžiagos stogo apdaila
 • Priekinių sėdynių SPORT dizainas
 • Prietaisų skydelio Alcantara apdaila

LC 500h LUXURY
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

123 000€

Bazinei LC 500h LUXURY komplektacijai priklauso:

 • Atstumą palaikanti adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema (DRCC) visame greičio diapazone
 • Prie-Collision sistema (PCS)
 • 20 colių šlifuoti lengvojo lydinio ratlankiai su 245/45 R20 priekinėmis ir 275/40 R20 galinėmis padangomis
 • Galiniai LED kombinuotieji žibintai
 • Panoraminis stiklinis stogas
 • Trigubi LED priekiniai žibintai su automatine tolimųjų šviesų sistema (AHB)
 • Adaptyvioji kintamojo veikimo pakaba (AVS)
 • Pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema (RSA)
 • HUD – spalvotas projektorius priekiniame stikle
 • Erdvinė garso sistema Mark Levinson® Premium Surround Sound System Pure Play su 13 garsiakalbių

 • Priešavarinės saugos sistema (PCS)
 • Važiavimo juostos išlaikymo sistema (LKA)
 • Važiavimo režimo pasirinkimo funkcija: ECO / COMFORT – NORMAL / CUSTOM – SPORT S / SPORT S+
 • Lexus Premium navigacijos sistema su 10,3 colio multimedijos ekranu
 • Pioneer® garso sistema su 12 garsiakalbių
 • Dešimties krypčių elektra reguliuojamos priekinės sėdynės ir vairuotojo sėdynė su atminties funkcija
 • Išskirtinės odos apdaila
 • Šildomos ir vėdinamos priekinės sėdynės

LC 500h SPORT
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

127 900€

LC 500h SPORT, papildančiai LUXURY komplektaciją, priklauso:

 • Galiniai LED kombinuotieji žibintai
 • Trigubi LED priekiniai žibintai su automatine tolimųjų šviesų sistema (AHB)
 • Adaptyvioji kintamojo veikimo pakaba (AVS)
 • Važiavimo režimo pasirinkimo funkcija: ECO / COMFORT – NORMAL / CUSTOM – SPORT S / SPORT S+
 • Lexus Premium navigacijos sistema su 10,3 colio multimedijos ekranu
 • 21 colio kaltiniai dvispalviai lengvojo lydinio ratlankiai su 245/40 R21 priekinėmis ir 275/35 R21 galinėmis padangomis
 • Anglies pluošto medžiagos stogo apdaila

 • Mark Levinson® aukščiausios kokybės erdvinio garso sistema su 13 garsiakalbių
 • Alcantara apdaila
 • Anglies pluošto medžiagos slenksčių plokštelės su LEXUS logotipu
 • Priekinių sėdynių SPORT dizainas
 • Prietaisų skydelio Alcantara apdaila

Spalvos

Pasirinkite spalvą

Black
212
Copper Brown
4X2
Juodo granito
1G0
Deep Blue
8X5
F White
083
Garnet Red
3S0
Graphite Black
223
Naples Yellow
5C1
Radiant Red
3T5
Sonic Silver
1J2
Sonic Titanium
1J7

Susisiekite

KVAPĄ GNIAUŽIANTYS VAIRAVIMO POTYRIAI

Prabangus kupė flagmanas - profesionalių inžinerinių sprendimų ir išraiškingo dizaino junginys

Stebėdami LC kupė-flagmano takias, gražias bei rafinuotai paprastas linijas ir kreives atskleisite nepapasakotą istoriją. Per pristatymą automobilis buvo giriamas dėl įstabaus, apdovanojimų pelniusio dizaino bei vadinamas Kalifornijos svajone. Jo dizaino kalba drąsi, ji kuria įspūdingą linijų, šešėlių bei kampų derinį. „Takumi“ meistrų pagamintas mūsų Motomachi gamykloje Japonijoje, modelis siūlomas LC 500 pavadinimu su nuostabiu 5,0 l V8 benzininiu varikliu arba kaip novatoriškas LC 500h su daugiapakope hibridine sistema.

nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka

Video

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE LC

DIDELIS KĖBULO TVIRTUMAS

LC vairavimo dinamiką didina itin tvirtas kėbulo rėmas ir nauji, lengvi pakabos komponentai. Nesideformuojančios LC dalys pagamintos iš itin didelio tempimo stiprumo plieno. Durelių, bagažinės dangčio ir priekinio dangčio gamyboje panaudotas lengvas aliuminis, o tokie komponentai kaip stogas ir durelių rėmai pagaminti iš tvirto ir lengvo, anglies pluoštu sustiprinto plastiko. Ši standi važiuoklė užtikrina LC tikslumą, kurį akcentuoja žemas svorio centras ir beveik tobulas svorio pasiskirstymas.

LEXUS DINAMIŠKAS VALDYMAS IR AKTYVUSIS KETURIŲ RATŲ VAIRAVIMAS

Modeliuose „Sport +“ siūloma patobulinta Lexus dinaminio valdymo sistema veikia išvien su patobulintu elektriniu vairo stiprintuvu. Ji nuolat skaičiuoja ir koreguoja optimalius visų keturių ratų vairavimo kampus, kad galėtumėte vairuoti maloniau ir dinamiškiau.

ADAPTYVIOJI KINTAMOJO VEIKIMO PAKABA

 
Kad vairavimas būtų dar aštresnis ir rafinuotesnis, reaguodama į Jūsų vairavimo stilių ir situaciją kelyje, optimizuota adaptyvioji kintamojo veikimo pakaba valdo visų keturių amortizatorių amortizavimo jėgą (iš viso – net 650 skirtingų pakabos nuostatų).

LEXUS SAFETY SYSTEM +

Revoliucinė Lexus Safety System+ yra standartinė visų LC modelių įranga. Ją sudaro priešavarinė sistema su pėsčiųjų aptikimu; pažangioji eismo juostos laikymo pagalba, kuri padeda nenukrypti nuo užimamos eismo juostos; automatinių tolimųjų šviesų sistema, pagerinanti matomumą naktį; ir dinaminė radarinė pastovaus greičio palaikymo sistema, reguliuojanti greitį pagal priekyje važiuojančią transporto priemonę.

SUSIDŪRIMŲ PADEDANTI IŠVENGTI SISTEMA

Milimetrinių bangų radaras ir informacinis kompiuteris skaičiuoja susidūrimo su priekyje esančia transporto priemone riziką. Jei rizika didelė, susidūrimų padedanti išvengti sistema perspėja vairuotoją ir padidina stabdžių slėgį. Kai susidūrimas laikomas neišvengiamu, pagal poreikį automatiškai įjungiami stabdžiai ir įtempiami priekiniai saugos diržai. Be to, jei priekyje aptinkamas objektas (pvz., pėsčiasis), siekiant išvengti susidūrimo aktyvuojama automatinio stabdymo funkcija (važiuojant 10-80 km/h greičiu).

EISMO JUOSTOS LAIKYMO PAGALBA IR AUTOMATINIŲ TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ SISTEMA

Eismo juostos laikymo pagalba (LKA) naudoja priekiniame stikle įrengtą kamerą, kuri stebi Jūsų automobilio vietą eismo juostoje. Jei pradėsite netyčia rikiuotis, LKA aktyvuos įspėjamąjį signalą ir trumpai pakoreguos trajektoriją vairu. Važiuojant naktį, automatinių tolimųjų šviesų sistema, naudodama tą pačią kamerą kaip ir eismo juostos laikymo pagalba, aptinka priešpriešiais atvažiuojančias transporto priemones ir automatiškai perjungia tolimąsias šviesas į artimąsias. Taip mažėja rizika netyčia akinti kitus vairuotojus ir padedama sutelkti dėmesį į kelią.

20 / 21 COLIO LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI

Galite rinktis 20 colių tiksliai išlietus ir šlifuotus, triukšmą mažinančius 5 stipinų ratlankius su tamsiai pilka metaline danga arba lengvus 21 colio kaltinius 5 dvigubų stipinų ratlankius, kurie užtikrina puikų valdymą.

HOLOGRAFINIAI LED GALINIAI ŽIBINTAI

Patrauklūs galiniai žibintai yra įkvėpti naikintuvų antrinių degiklių dizaino. Ant jų rafinuoto metalinio rėmo yra suprojektuotas uždaras Lexus „L“ raidės motyvas. Pažvelgus iš arčiau, pastebimas bagažinės užraktas, kuris yra nepriekaištingai integruotas į galinio žibinto apvadą.

STIKLINIS ARBA ANGLIES PLUOŠTO STOGAS

Chromuoti apdailos elementai išilgai stiklinio stogo šono LC salone sukuria laisvės bei erdvumo pojūtį ir sustiprina elegantiškos kupė profilį, o galiniai kraštai atkartoja tradicinio japoniško kardo linijas. Gražus pasirinktinis austinio rašto anglies pluošto stogas pagamintas mūsų Motomači gamykloje, taikant naują dervos perkėlimo liejimo procesą. Dėl jo LC svorio centras yra žemiau.

®13 GARSIAKALBIŲ „MARK LEVINSON®“ SISTEMA

2022 metais „Mark Levinson“ (kurios gaminiai montuojami tik Lexus automobiliuose) šventė vienų iš geriausių pasaulyje garso sistemų sukūrimo 50 metų jubiliejų. Ši kelionė prasidėjo Vudstoko festivalyje, kai 22 metų Markas Levinsonas pagamino daugiafunkcį pultą tokioms legendoms kaip „The Who“, Santana ir Džimis Hendriksas. Ši pasaulinės klasės 13 garsiakalbių „Mark Levinson®“ aukščiausios klasės erdvinio garso sistema su technologija „GreenEdge™“ yra specialiai pritaikyta LC salono akustikai. Garso kokybę papildomai gerina „Clari-Fi™“ technologija, kuri atkuria per MP3 skaitmeninį glaudinimą prarastą garsą. Tokiu būdu ji užtikrina skaitmeninio namų kino teatro patirtį.

DAUGIAFUNKCIS EKRANAS

Siekiant Jums parodyti aktualius vairavimo duomenis, pvz., saugos įspėjimus ir navigacijos orientavimo instrukcijas, centriniuose prietaisuose integruotas spalvinis daugiafunkcis ekranas.

PLATUS SPALVINIS PROJEKCINIS RODINYS

Kad nereikėtų dažnai nukreipti žvilgsnio nuo kelio, kai kuriuos vairavimo duomenis mūsų naujausia projekcinio rodinio technologija nuostabiomis spalvomis projektuoja tiesiai ant priekinio stiklo (174 mm x 48 mm).

PRIVALUMAI SAVININKUI

Mes siekiame, kad Lexus savininkai patirtų tikrai malonią patirtį. Todėl siūlome paslaugas, kad galėtume rūpintis Jumis ir Jūsų automobiliu.

 • 3 metų arba iki 100 000 km gamintojo garantija
 • Lexus Relax garantija iki 10 metų arba iki 185 000 km
 • 3 metų pagalba kelyje daugelyje Europos šalių
 • 10 metų garantija hibridiniam akumuliatoriui
 • Nemokama metinė hibridinės sistemos patikra (techninės priežiūros metu)
 • Programėlė My Lexus & Lexus Link
   

LC 500 LUXURY
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

123 000€

Bazinei LC 500 LUXURY komplektacijai priklauso:

 • 20 colių šlifuoti lengvojo lydinio ratlankiai su 245/45 R20 priekinėmis ir 275/40 R20 galinėmis padangomis
 • Atstumą palaikanti adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema (DRCC) visame greičio diapazone
 • Prie-Collision sistema (PCS)
 • Galiniai LED kombinuotieji žibintai
 • Panoraminis stiklinis stogas
 • Trigubi LED priekiniai žibintai su automatine tolimųjų šviesų sistema (AHB)
 • Pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema (RSA)
 • HUD – spalvotas projektorius priekiniame stikle
 • Erdvinė garso sistema Mark Levinson® Premium Surround Sound System Pure Play su 13 garsiakalbių

 • Važiavimo juostos išlaikymo sistema (LKA)
 • Važiavimo režimo pasirinkimo funkcija: ECO/COMFORT-NORMAL/CUSTOM – SPORT S / SPORT S+
 • Lexus Premium navigacijos sistema su 10,3 colio multimedijos ekranu
 • Pioneer® garso sistema su 12 garsiakalbių
 • Dešimties krypčių elektra reguliuojamos priekinės sėdynės ir vairuotojo sėdynė su atminties funkcija
 • Šildomos ir vėdinamos priekinės sėdynės 
 • Išskirtinės odos apdaila

LC 500 SPORT
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

127 900€

LC 500 SPORT, papildančiai LUXURY komplektaciją,  priklauso:

 • Galiniai LED kombinuotieji žibintai
 • Trigubi LED priekiniai žibintai su automatine tolimųjų šviesų sistema (AHB)
 • Adaptyvioji kintamojo veikimo pakaba (AVS)
 • Važiavimo režimo pasirinkimo funkcija: ECO / COMFORT – NORMAL / CUSTOM – SPORT S / SPORT S+
 • Lexus Premium navigacijos sistema su 10,3 colio multimedijos ekranu
 • 21 colio kaltiniai dvispalviai lengvojo lydinio ratlankiai su 245/40 R21 priekinėmis ir 275/35 R21 galinėmis padangomis

 • Alcantara apdaila
 • Anglies pluošto medžiagos slenksčių plokštelės su LEXUS logotipu
 • Anglies pluošto medžiagos stogo apdaila
 • Priekinių sėdynių SPORT dizainas
 • Prietaisų skydelio Alcantara apdaila

LC 500h LUXURY
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

123 000€

Bazinei LC 500h LUXURY komplektacijai priklauso:

 • Atstumą palaikanti adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema (DRCC) visame greičio diapazone
 • Prie-Collision sistema (PCS)
 • 20 colių šlifuoti lengvojo lydinio ratlankiai su 245/45 R20 priekinėmis ir 275/40 R20 galinėmis padangomis
 • Galiniai LED kombinuotieji žibintai
 • Panoraminis stiklinis stogas
 • Trigubi LED priekiniai žibintai su automatine tolimųjų šviesų sistema (AHB)
 • Adaptyvioji kintamojo veikimo pakaba (AVS)
 • Pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema (RSA)
 • HUD – spalvotas projektorius priekiniame stikle
 • Erdvinė garso sistema Mark Levinson® Premium Surround Sound System Pure Play su 13 garsiakalbių

 • Priešavarinės saugos sistema (PCS)
 • Važiavimo juostos išlaikymo sistema (LKA)
 • Važiavimo režimo pasirinkimo funkcija: ECO / COMFORT – NORMAL / CUSTOM – SPORT S / SPORT S+
 • Lexus Premium navigacijos sistema su 10,3 colio multimedijos ekranu
 • Pioneer® garso sistema su 12 garsiakalbių
 • Dešimties krypčių elektra reguliuojamos priekinės sėdynės ir vairuotojo sėdynė su atminties funkcija
 • Išskirtinės odos apdaila
 • Šildomos ir vėdinamos priekinės sėdynės

LC 500h SPORT
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

127 900€

LC 500h SPORT, papildančiai LUXURY komplektaciją, priklauso:

 • Galiniai LED kombinuotieji žibintai
 • Trigubi LED priekiniai žibintai su automatine tolimųjų šviesų sistema (AHB)
 • Adaptyvioji kintamojo veikimo pakaba (AVS)
 • Važiavimo režimo pasirinkimo funkcija: ECO / COMFORT – NORMAL / CUSTOM – SPORT S / SPORT S+
 • Lexus Premium navigacijos sistema su 10,3 colio multimedijos ekranu
 • 21 colio kaltiniai dvispalviai lengvojo lydinio ratlankiai su 245/40 R21 priekinėmis ir 275/35 R21 galinėmis padangomis
 • Anglies pluošto medžiagos stogo apdaila

 • Mark Levinson® aukščiausios kokybės erdvinio garso sistema su 13 garsiakalbių
 • Alcantara apdaila
 • Anglies pluošto medžiagos slenksčių plokštelės su LEXUS logotipu
 • Priekinių sėdynių SPORT dizainas
 • Prietaisų skydelio Alcantara apdaila

Pasirinkite spalvą

Black
212
Copper Brown
4X2
Juodo granito
1G0
Deep Blue
8X5
F White
083
Garnet Red
3S0
Graphite Black
223
Naples Yellow
5C1
Radiant Red
3T5
Sonic Silver
1J2
Sonic Titanium
1J7

SUKOMPLEKTUOKITE SAVO LC 500

Komplektuoti
testimonials
testimonials

LC PROJEKTAS BUVO VIENAS DIDŽIAUSIŲ IŠŠŪKIŲ PO LEXUS SUKURTO ORIGINALAUS LS MODELIO.

testimonials

Koji Sato, LC vyriausiasis inžinierius