fbpx
nuotrauka

LC 500h

PIRMOJI PASAULYJE DAUGIAPAKOPĖ HIBRIDINĖ SISTEMA DIKTUOJA NAUJUS DINAMIKOS IR EFEKTYVUMO STANDARTUS

Vidutinė CO2 emisija (g/km)
145
Vidutinės (l/100 km)
6,4
Pagreitėjimas iki 100 km/h (s)
5
Maksimalus greitis (km/h)
250

nuo

105560€

Bandomasis važiavimas

Registruokis

LC 500h

UNIKALI VAIRAVIMO PATIRTIS

Šiame prabangiame kupė modelyje apjungiamos inžinerinės žinios ir išraiškingas dizainas, nustatantys naujus važiavimo, stiliaus ir meistrystės standartus.

LC 500h sukurtas pranokti visus lūkesčius. Šis automobilis ženklina naujo Lexus istorijos etapo pradžią. LC 500h pavadinime esanti h raidė gali suklaidinti. Neapsigaukite – įsibėgėti iki 100 km/h šiam automobiliui pakanka vos penkių sekundžių. Ne mažiau įspūdingos ir jo degalų sąnaudos (6,4 l/100 km) bei išskiriamo CO2 kiekis (145 g/km).

Dėl sukuriamo didelio sukimo momento šis Lexus hibridas yra pirmasis, galintis sukti savo varomuosius ratus. LC 500h pasižymi ne tik įspūdingomis važiavimo charakteristikomis, bet ir Lexus hibridiniams modeliams būdinga ypatinga degalų ekonomija bei žemu taršos lygiu.

nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka

Video

Automobilio ypatybės

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE LC 500h

 • LC 500h VAIRAVIMAS

  LC automobilis, išsiskiriantis nauja komponuote su galiniais varomaisiais ratais, siūlo unikalią vairavimo patirtį. Mažesniu svorio centru ir optimaliu svorio pasiskirstymu pasižymintis LC 500h keičia požiūrį į hibridinį automobilį. LC 500h – nepriekaištingai valdomas, manevringas ir stabilus automobilis, suteikiantis įkvepiančių vairavimo potyrių, kokių galima tikėtis ar reikalauti iš tokio lygio prabangaus kupė.

 • VIDUS

  Ergonomiško ir sumaniai įrengto salono privalumai atsiskleidžia iškart atsisėdus už Takumi meistrų išdailinto LC vairo. Patogiai išdėstyti valdikliai ir sąsajos suteikia pasitikėjimo ir leidžia mėgautis įkvepiančiomis kelionėmis. Dėl žemiau įrengto variklio dangčio ir prietaisų skydelio užtikrinamas puikus matomumas.

  VIDUS

  Ergonomiško ir sumaniai įrengto salono privalumai atsiskleidžia iškart atsisėdus už Takumi meistrų išdailinto LC vairo. Patogiai išdėstyti valdikliai ir sąsajos suteikia pasitikėjimo ir leidžia mėgautis įkvepiančiomis kelionėmis. Dėl žemiau įrengto variklio dangčio ir prietaisų skydelio užtikrinamas puikus matomumas.

LEXUS SAFETY SYSTEM+

Kaip standartinę įrangą naujajame LC montuojamą novatorišką Lexus Safety System+ sudaro priešavarinės saugos sistema su pėsčiųjų fiksavimo funkcija, pažangi važiavimo krypties išlaikymo ir kontrolės sistema, kuri neleidžia nukrypti iš kelio, matomumą tamsiu paros metu pagerinanti automatinė tolimųjų šviesų sistema ir adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema, kuri pakoreguoja automobilio greitį įvertinusi priekyje važiuojančios transporto priemonės greitį.

20 ir 21 COLIO LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI

20 colių lengvojo lydinio ratlankiai
Preciziškai išlieti ir mašininiu būdu apdoroti ratlankiai su penkiais keturgubais stipinais ir tamsiai pilka metalo blizgesio apdaila, mažinantys triukšmą.

20 colių kaltiniai lengvojo lydinio ratlankiai
Kaltiniai ratlankiai su penkiais dvigubais stipinais ir patrauklia poliruota apdaila (siūlomi Sport modeliams).

21 colio kaltiniai lengvojo lydinio ratlankiai
Kaltiniai penkių dvigubų stipinų lengvi ratlankiai (siūlomi Sport ir Sport+ modeliams).

LEXUS DAUGIAPAKOPĖ HIBRIDINĖ SISTEMA

LC 500h komplektuojamas su pirmąja pasaulyje daugiapakope hibridine sistema, kuri sumaniai suderina 3,5 l V6 benzininio ir pažangaus elektrinio variklių galią. Todėl užtikrinama tiesioginė reakcija į vairuotojo veiksmus ir kartu Lexus hibridinio automobilio sklandus važiavimas ir efektyvumas.

 

STOGAS

Stiklinis stogas sukuria erdvumo pojūtį LC salone. Chromuotos juostos šonuose išryškina elegantiško kupė profilį, o galiniai kraštai atkartoja tradicinio japoniško kardo linijas.

ANGLIES PLUOŠTO STOGAS
Šis dailus pinto anglies pluošto stogas, lemiantis žemesnį LC svorio centrą, gaminamas mūsų Motomachi gamykloje, naudojant naują greito liejamojo presavimo procesą.

ĮTRAUKIAMASIS GALINIS APTAKAS

Įtraukiamasis galinis aptakas automatiškai pailgėja automobiliui viršijus 80 km/h greitį, kad būtų užtikrinta didesnė prispaudžiamoji jėga ir stabilumas važiuojant dideliu greičiu. Šoninės oro įsiurbimo angos mažina turbulenciją aplink galinius ratus ir pagerina valdymą.

VAIRUOTOJO REIKMĖMS PRITAIKYTAS SALONAS

Takumi meistrai parinko tinkamiausią LC vairo formą – elipsę, kad vairuotojo rankos idealiai priglustų prie vairo, kai atliekami posūkiai veikiant didesnėms išorės jėgoms.

Visi prietaisai ir ekranai išdėstyti taip, kad patektų į vairuotojo matomumo zoną ir jam nereikėtų atitraukti akių nuo kelio ir blaškytis.

Dažnai naudojami valdikliai, pavyzdžiui, važiavimo režimo pasirinkimo funkcijos jungiklis, sukoncentruoti aplink vairą. Toks dėmesys detalėms padėjo sukurti vairuotojo reikmėms pritaikytą išskirtinį saloną.

CLIMATE CONCIERGE SISTEMA IR NANOE® TECHNOLOGIJA

Novatoriška klimato kontrolės sistema Climate Concierge automatiškai kontroliuoja salono, sėdynių ir vairo temperatūrą. Be to, sistemoje įdiegta novatoriška Nanoe® technologija, per kurią į saloną patenka neigiamai įkrautos jonų dalelės. Ši technologija valo salono orą ir efektyviai atgaivina sėdynių kvapą, taip pat drėkina odą ir plaukus.

ODINĖS SĖDYNĖS

Dailiai apsiūtos odinės sėdynės užtikrina nepriekaištingą atramą ir komfortą. Vyriausiasis LC inžinierius Sato pats dalyvavo kuriant šį naują dizainą, kuris buvo patikrintas atliekant 50 bandymo ciklų.

ALCANTARA® SPORTINĖS SĖDYNĖS IR DURELIŲ APDAILA
Prie kūno priglundančioms LC sportinėms sėdynėms būdingos išskirtinės šoninės atramos, kurios užtikrina tvirtą atramą atliekant staigius posūkius. Sėdynių apmušalus sukūrė profesionalūs Takumi meistrai, suderinę kontrastingas medžiagas – Alcantara® ir natūralią odą.

ANGLIES PLUOŠTO TECHNOLOGIJA

Mes panaudojome savo LFA modeliui sukurtą kompozicinės medžiagos iš anglies pluošto gamybos technologiją: LC vidinių durelių plokštės pagamintos tiesioginio presavimo būdu iš impregnuotų anglies pluošto lakštų.

DAUGIAFUNKCIS EKRANAS

Matuoklių skydelio centre integruotas spalvotas daugiafunkcis ekranas, kuriame pateikiama visa naujausia pagrindinė važiavimo informacija, pavyzdžiui, saugos įrangos įspėjimai ir navigacijos sistemos nurodymai.

* matomas LC 500

YPAČ PLATUS PROJEKCINIS EKRANAS

Mūsų naujoji projekcinio ekrano (174 x 48 mm) technologija padeda išlaikyti sukoncentruotą vairuotojo žvilgsnį į kelią: tiesiai priešais jo akis ant priekinio stiklo spalvotame fone pateikiami atitinkami ryškūs važiavimo duomenys.

LEXUS PREMIUM NAVIGACIJOS SISTEMA

Vairuodami galite maloniai atsipalaiduoti: Jūsų patogumui idealioje vietoje įrengtą ypač platų didelės raiškos 10,3 colio centrinį ekraną galima valdyti balsu arba Touch Pad valdikliu su Remote Touch sąsaja – tai labai lengva, kaip ir naudojantis išmaniuoju telefonu ar planšete. Padalytame ekrane vienu metu gali būti pateikiama įvairių įrenginių informacija, pavyzdžiui, Lexus Premium navigacijos ir klimato kontrolės sistemų duomenys.

MARK LEVINSON® GARSO SISTEMA

MARK LEVINSON® GARSO SISTEMA SU 13 GARSIAKALBIŲ
Ši papildoma pasaulinės klasės Mark Levinson® Premium erdvinio garso sistema su 13 garsiakalbių ir GreenEdge™ technologija specialiai pritaikyta prie LC salono akustikos. Tai tikra skaitmeninė namų kino sistema, papildyta Clari-Fi™ technologija, kuri atkuria suspausto skaitmeninio MP3 failo garso kokybę.

NEMATOMŲ ZONŲ MONITORIUS IR PERSPĖJIMO APIE IŠ GALO ARTĖJANČIAS TRANSPORTO PRIEMONES SISTEMA

Galiniame buferyje montuojami radiolokaciniai įrenginiai fiksuoja gretimose eismo juostose važiuojančias transporto priemones, kurių neįmanoma pastebėti durelių veidrodėliuose. Kai vairuotojas įjungia posūkio signalą norėdamas persirikiuoti į kitą juostą ir nepastebi nematomoje zonoje važiuojančios transporto priemonės, atitinkamame durelių veidrodėlyje aktyvuojamas įspėjamasis signalas.

Ši sistema, naudodamasi nematomų zonų monitoriaus radaru, stebi, ar užnugaryje nėra nepastebėtos besiartinančios transporto priemonės važiuojant atbuline eiga, pavyzdžiui, stovėjimo aikštelėje. Užfiksavusi kliūtis, sistema įspėja vairuotoją garso ir vaizdo signalais durelių veidrodėliuose.

PAGALBINĖ KELIO ŽENKLŲ ATPAŽINIMO SISTEMA

Naujajame LC montuojama pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema (RSA) fiksuoja kelio ženklus, naudodamasi ant priekinio lango įrengta kamera. Visa informacija vairuotojui pateikiama daugiafunkciame ekrane. RSA sistema gali atpažinti tuos kelio ženklus, kurie atitinka Vienos konvencijos dėl kelio ženklų ir signalų nuostatas (įskaitant elektroliuminescencinius ir mirksinčius).

* matomas LC 500

PASIKELIANTIS VARIKLIO DANGTIS

Priekiniame buferyje įrengtiems jutikliams užfiksavus susidūrimą su pėsčiuoju, šiek tiek pasikelia variklio dangtis, kad būtų padarytas didesnis tarpas tarp jo ir kietų variklio apatinės dalies komponentų. Tai padeda sumažinti pėsčiųjų traumų riziką.

* matomas LC 500

8 ORO SAUGOS PAGALVĖS

Automobilio keleivių apsaugą užtikrina ne tik itin tvirta salono konstrukcija, bet ir aštuonios oro saugos pagalvės. Vairuotojui ir priekiniam keleiviui apsaugoti įrengtos dviejų išsiskleidimo lygių galvos oro saugos pagalvės, taip pat kelių ir šoninės oro saugos pagalvės. Per visą salono ilgį montuojamos užuolaidinės oro saugos pagalvės. Visi saugos diržai komplektuojami su įtempikliais.

IŠ MAGNIO PAGAMINTOS 10 PAVARŲ PERJUNGIMO SVIRTELĖS, MECHANINIS M REŽIMAS

Siekiant suteikti dar malonesnių potyrių kelyje ir užtikrinti tiesioginę dinamišką reakciją, LC 500h automobilyje (pirmąkart Lexus hibridiniame modelyje) pritaikytas M režimas, kuris leidžia vairuotojui lengvai perjungti bet kurią pavarą naudojantis pavarų perjungimo svirtelėmis.

DAUGIASVIRTĖS PAKABOS KONSTRUKCIJA IR ADAPTYVIOJI KINTAMOJO VEIKIMO PAKABA

Visiškai nauja LC pakaba lemia nepaprastai greitą reakciją bei ypač „aštrų“ valdymą ir kartu išskirtinį važiavimo komfortą bei didesnį stabilumą.

Dar aštresnių ir subtilesnių potyrių suteikia adaptyvioji kintamojo veikimo pakaba, kuri, priklausomai nuo vairavimo stiliaus ir kelio sąlygų, atitinkamai pakoreguoja visus keturis amortizatorius – ji kontroliuoja net 650 skirtingų pakabos nustatymų.

YPAČ TVIRTA KĖBULO KONSTRUKCIJA

Siekiant sutvirtinti LC kėbulo rėmą, nedeformuojamos dalys pagamintos iš itin tvirto tampraus plieno, o durelių, bagažinės ir variklio dangčio plokštės – iš lengvo aliuminio. Kitos dalys, tokios kaip stogas ir durelių rėmas, pagamintos iš tvirto ir lengvo anglies pluoštu sutvirtinto plastiko (CFRP).

Kainos ir komplektacija

LC 500h LUXURY
komplektacija

Kaina nuo:

105 560€

Bazinei LC 500h LUXURY komplektacijai priklauso:

 • Lengvo lydinio ratlankiai su padangomis 245/45R20 (priekyje) ir 275/40R20 (gale)
 • Kėbulo dažai su savaime skaidrėjančiu lako sluoksniu „self-restoring top coat“
 • Stiklinis “PANORAMA” stogas su mechaniškai valdoma stogo vidaus užuolaida
 • Natūrali “lygi” oda priekinėms sėdynėms
 • Tahara “lygi” oda galinėms sėdynėms
 • 12 garsiakalbių Premium Audio System aukščiausios kokybės garso sistema

 • Spalvotas 10,3 colių centrinis LEXUS MEDIA ekranas: valdomas per lietimui jautrų „TouchPad“
 • Galinė parkavimo kamera su judančiomis spalvotomis kreivėmis
 • Lexus Premium navigacijos sistema (44 Europos šalys) su mobilaus ryšio paslaugomis.

LC 500h LUXURY PLUS
komplektacija

Kaina nuo:

108 800€

LC 500h LUXURY PLUS komplektacijai, papildančiai LUXURY komplektaciją, priklauso:

 • HUD – spalvotas projektorius priekiniame lange (greitis / Eco važiavimas / navigacijos posūkiai / juostų kirtimas / lauko temperatūra / ACC ir PCS informacija / kelio ženklai: greitis ir įspėjamieji)

 • ML – 13 garsiakalbių Mark Levinson® Premium Surround aukščiausios kokybės garso sistema
 • SEMI ANILINE – natūrali perforuota “semi-aniline” oda priekinėms sėdynėms

LC 500h SPORT
komplektacija

Kaina nuo:

113 720€

LC 500h SPORT komplektacijai, papildančiai LUXURY komplektaciją, priklauso:

 • Lengvo lydinio “kaltiniai” ratlankiai su padangomis 245/40R21 (priekyje) ir 275/35R21 (gale)
 • Priekinės sėdynės su “Recaro” šoniniu prilaikymu
 • Anglies pluošto CARBON FIBER durų slenksčių apdaila (atidarius dureles)
 • ALCANTARA oda puoštas pagrindinis prietaisų skydelis
 • ALCANTARA oda priekinėms ir galinėms sėdynėms
 • Priekinių sėdynių pogalviai reguliuojami mechaniškai

 • 8-mis kryptimis valdomos priekinės sėdynės su 3-jų padėčių atmintimi vairuotojo pusėje
 • 13 garsiakalbių Mark Levinson® Premium Surround aukščiausios kokybės garso sistema
 • Anglies pluošto CARBON FIBER stogas (nepermatomas).
 • Spalvotas projektorius HUD priekiniame lange.

LC 500h SPORT PLUS
komplektacija

Kaina nuo:

119 010€

LC 500h SPORT PLUS komplektacijai, papildančiai SPORT komplektaciją, priklauso:

 • ALCANTARA apdaila: stogo apmušimas, statramsčiai, skydeliai nuo saulės, bagažo skyrius
 • Aerodinaminis “iškylantis” bagažinės dangčio spoileris
 • Dinaminis galinių ratų pasukimas DRS (mažais greičiais galiniai ratai pasisuka priešinga kryptimi / dideliais greičiais – ta pačia kryptimi kaip ir priekiniai ratai)

 • Riboto slydimo galinis diferencialas (LSD).
 • Kintamo perdavimo skaičiaus vairo kolonėlė VGRS (vairo apsisukimai nuo krašto iki krašto: 2,1-2,8 NORMAL / 2,0-2,6 SPORT).

LC 500h Limited Edition
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

112 710€

LC 500h LIMITED EDITION komplektacijai, papildančiai LUXURY komplektaciją, priklauso:

 • Išskirtinė kėbulo spalva 8Y0 ryškus mėlynas STRUCTURAL BLUE metalikas
 • Išskirtinė interjero spalva LC80 BREEZY BLUE
 • Lengvo lydinio “kaltiniai” ratlankiai su padangomis 245/40R21 (priekyje) ir 275/35R21 (gale)
 • ALCANTARA apdaila: stogo apmušimas, statramsčiai, skydeliai nuo saulės, bagažo skyrius
 • SEMI ANILINE – natūrali perforuota “semi-aniline” oda priekinėms sėdynėms

 • 13 garsiakalbių Mark Levinson® Premium Surround aukščiausios kokybės garso sistema
 • HUD – spalvotas projektorius priekiniame lange
 • Riboto slydimo galinis diferencialas (LSD).

Lizingas

LEXUS LIZINGAS įsteigtas tiems, kurie vertina laiką, patogumą, individualų dėmesį klientams.

LEXUS LIZINGAS padės tapti naujojo LEXUS automobilio savininku itin patogiai, nes su lizingu susijusius dokumentus tvarko LEXUS pardavimų vadybininkas, todėl Jums nereikės bendrauti su finansų įstaigomis patiems. Jūs taip pat neturėsite pildyti su lizingu susijusių dokumentų, kadangi LEXUS atstovas pasirūpins visomis smulkmenomis. LEXUS LIZINGAS yra ne tik patogi, bet ir greita paslauga – atsakymą dėl lizingo paprastai galime pateikti per kelias valandas.

LEXUS LIZINGAS sukūrė LEXUS skaičiuoklę, kuri padės Jums apskaičiuoti apytikslę lizingo mokesčių sumą. Funkcionali skaičiuoklė leidžia palyginti skirtingus modelius ir įrangą bei padeda išsirinkti Jūsų poreikius ir pageidavimus atitinkantį modelį.

Spalvos

Pasirinkite spalvą

Black
212
Copper Brown
4X2
Juodo granito
1G0
Deep Blue
8X5
F White
083
Garnet Red
3S0
Graphite Black
223
Naples Yellow
5C1
Radiant Red
3T5
Sonic Silver
1J2
Sonic Titanium
1J7

Susisiekite

Mindaugas Kraujutis

Lexus pardavimo vadovas

Rimvydas Naujalis

Lexus pardavimo vadybininkas

Daugiau

NUO KONCEPCIJOS IKI REALAUS KUPĖ

Kuriant LC prabangų kupė, nebuvo pražiūrėta nė viena detalė. Šį bekompromisį požiūrį atspindi įkvepiantis automobilio išorės dizainas ir jo viduje glūdinčios technologijos bei inžineriniai sprendimai. LC kupė sukurtas pranokti visus lūkesčius. Šis automobilis ženklina naujo įdomaus Lexus istorijos etapo pradžią.

UNIKALI VAIRAVIMO PATIRTIS

Šiame prabangiame kupė modelyje apjungiamos inžinerinės žinios ir išraiškingas dizainas, nustatantys naujus važiavimo, stiliaus ir meistrystės standartus.

LC 500h sukurtas pranokti visus lūkesčius. Šis automobilis ženklina naujo Lexus istorijos etapo pradžią. LC 500h pavadinime esanti h raidė gali suklaidinti. Neapsigaukite – įsibėgėti iki 100 km/h šiam automobiliui pakanka vos penkių sekundžių. Ne mažiau įspūdingos ir jo degalų sąnaudos (6,4 l/100 km) bei išskiriamo CO2 kiekis (145 g/km).

Dėl sukuriamo didelio sukimo momento šis Lexus hibridas yra pirmasis, galintis sukti savo varomuosius ratus. LC 500h pasižymi ne tik įspūdingomis važiavimo charakteristikomis, bet ir Lexus hibridiniams modeliams būdinga ypatinga degalų ekonomija bei žemu taršos lygiu.

nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka

Video

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE LC 500h

LEXUS SAFETY SYSTEM+

Kaip standartinę įrangą naujajame LC montuojamą novatorišką Lexus Safety System+ sudaro priešavarinės saugos sistema su pėsčiųjų fiksavimo funkcija, pažangi važiavimo krypties išlaikymo ir kontrolės sistema, kuri neleidžia nukrypti iš kelio, matomumą tamsiu paros metu pagerinanti automatinė tolimųjų šviesų sistema ir adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema, kuri pakoreguoja automobilio greitį įvertinusi priekyje važiuojančios transporto priemonės greitį.

20 ir 21 COLIO LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI

20 colių lengvojo lydinio ratlankiai
Preciziškai išlieti ir mašininiu būdu apdoroti ratlankiai su penkiais keturgubais stipinais ir tamsiai pilka metalo blizgesio apdaila, mažinantys triukšmą.

20 colių kaltiniai lengvojo lydinio ratlankiai
Kaltiniai ratlankiai su penkiais dvigubais stipinais ir patrauklia poliruota apdaila (siūlomi Sport modeliams).

21 colio kaltiniai lengvojo lydinio ratlankiai
Kaltiniai penkių dvigubų stipinų lengvi ratlankiai (siūlomi Sport ir Sport+ modeliams).

LEXUS DAUGIAPAKOPĖ HIBRIDINĖ SISTEMA

LC 500h komplektuojamas su pirmąja pasaulyje daugiapakope hibridine sistema, kuri sumaniai suderina 3,5 l V6 benzininio ir pažangaus elektrinio variklių galią. Todėl užtikrinama tiesioginė reakcija į vairuotojo veiksmus ir kartu Lexus hibridinio automobilio sklandus važiavimas ir efektyvumas.

 

STOGAS

Stiklinis stogas sukuria erdvumo pojūtį LC salone. Chromuotos juostos šonuose išryškina elegantiško kupė profilį, o galiniai kraštai atkartoja tradicinio japoniško kardo linijas.

ANGLIES PLUOŠTO STOGAS
Šis dailus pinto anglies pluošto stogas, lemiantis žemesnį LC svorio centrą, gaminamas mūsų Motomachi gamykloje, naudojant naują greito liejamojo presavimo procesą.

ĮTRAUKIAMASIS GALINIS APTAKAS

Įtraukiamasis galinis aptakas automatiškai pailgėja automobiliui viršijus 80 km/h greitį, kad būtų užtikrinta didesnė prispaudžiamoji jėga ir stabilumas važiuojant dideliu greičiu. Šoninės oro įsiurbimo angos mažina turbulenciją aplink galinius ratus ir pagerina valdymą.

VAIRUOTOJO REIKMĖMS PRITAIKYTAS SALONAS

Takumi meistrai parinko tinkamiausią LC vairo formą – elipsę, kad vairuotojo rankos idealiai priglustų prie vairo, kai atliekami posūkiai veikiant didesnėms išorės jėgoms.

Visi prietaisai ir ekranai išdėstyti taip, kad patektų į vairuotojo matomumo zoną ir jam nereikėtų atitraukti akių nuo kelio ir blaškytis.

Dažnai naudojami valdikliai, pavyzdžiui, važiavimo režimo pasirinkimo funkcijos jungiklis, sukoncentruoti aplink vairą. Toks dėmesys detalėms padėjo sukurti vairuotojo reikmėms pritaikytą išskirtinį saloną.

CLIMATE CONCIERGE SISTEMA IR NANOE® TECHNOLOGIJA

Novatoriška klimato kontrolės sistema Climate Concierge automatiškai kontroliuoja salono, sėdynių ir vairo temperatūrą. Be to, sistemoje įdiegta novatoriška Nanoe® technologija, per kurią į saloną patenka neigiamai įkrautos jonų dalelės. Ši technologija valo salono orą ir efektyviai atgaivina sėdynių kvapą, taip pat drėkina odą ir plaukus.

ODINĖS SĖDYNĖS

Dailiai apsiūtos odinės sėdynės užtikrina nepriekaištingą atramą ir komfortą. Vyriausiasis LC inžinierius Sato pats dalyvavo kuriant šį naują dizainą, kuris buvo patikrintas atliekant 50 bandymo ciklų.

ALCANTARA® SPORTINĖS SĖDYNĖS IR DURELIŲ APDAILA
Prie kūno priglundančioms LC sportinėms sėdynėms būdingos išskirtinės šoninės atramos, kurios užtikrina tvirtą atramą atliekant staigius posūkius. Sėdynių apmušalus sukūrė profesionalūs Takumi meistrai, suderinę kontrastingas medžiagas – Alcantara® ir natūralią odą.

ANGLIES PLUOŠTO TECHNOLOGIJA

Mes panaudojome savo LFA modeliui sukurtą kompozicinės medžiagos iš anglies pluošto gamybos technologiją: LC vidinių durelių plokštės pagamintos tiesioginio presavimo būdu iš impregnuotų anglies pluošto lakštų.

DAUGIAFUNKCIS EKRANAS

Matuoklių skydelio centre integruotas spalvotas daugiafunkcis ekranas, kuriame pateikiama visa naujausia pagrindinė važiavimo informacija, pavyzdžiui, saugos įrangos įspėjimai ir navigacijos sistemos nurodymai.

* matomas LC 500

YPAČ PLATUS PROJEKCINIS EKRANAS

Mūsų naujoji projekcinio ekrano (174 x 48 mm) technologija padeda išlaikyti sukoncentruotą vairuotojo žvilgsnį į kelią: tiesiai priešais jo akis ant priekinio stiklo spalvotame fone pateikiami atitinkami ryškūs važiavimo duomenys.

LEXUS PREMIUM NAVIGACIJOS SISTEMA

Vairuodami galite maloniai atsipalaiduoti: Jūsų patogumui idealioje vietoje įrengtą ypač platų didelės raiškos 10,3 colio centrinį ekraną galima valdyti balsu arba Touch Pad valdikliu su Remote Touch sąsaja – tai labai lengva, kaip ir naudojantis išmaniuoju telefonu ar planšete. Padalytame ekrane vienu metu gali būti pateikiama įvairių įrenginių informacija, pavyzdžiui, Lexus Premium navigacijos ir klimato kontrolės sistemų duomenys.

MARK LEVINSON® GARSO SISTEMA

MARK LEVINSON® GARSO SISTEMA SU 13 GARSIAKALBIŲ
Ši papildoma pasaulinės klasės Mark Levinson® Premium erdvinio garso sistema su 13 garsiakalbių ir GreenEdge™ technologija specialiai pritaikyta prie LC salono akustikos. Tai tikra skaitmeninė namų kino sistema, papildyta Clari-Fi™ technologija, kuri atkuria suspausto skaitmeninio MP3 failo garso kokybę.

NEMATOMŲ ZONŲ MONITORIUS IR PERSPĖJIMO APIE IŠ GALO ARTĖJANČIAS TRANSPORTO PRIEMONES SISTEMA

Galiniame buferyje montuojami radiolokaciniai įrenginiai fiksuoja gretimose eismo juostose važiuojančias transporto priemones, kurių neįmanoma pastebėti durelių veidrodėliuose. Kai vairuotojas įjungia posūkio signalą norėdamas persirikiuoti į kitą juostą ir nepastebi nematomoje zonoje važiuojančios transporto priemonės, atitinkamame durelių veidrodėlyje aktyvuojamas įspėjamasis signalas.

Ši sistema, naudodamasi nematomų zonų monitoriaus radaru, stebi, ar užnugaryje nėra nepastebėtos besiartinančios transporto priemonės važiuojant atbuline eiga, pavyzdžiui, stovėjimo aikštelėje. Užfiksavusi kliūtis, sistema įspėja vairuotoją garso ir vaizdo signalais durelių veidrodėliuose.

PAGALBINĖ KELIO ŽENKLŲ ATPAŽINIMO SISTEMA

Naujajame LC montuojama pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema (RSA) fiksuoja kelio ženklus, naudodamasi ant priekinio lango įrengta kamera. Visa informacija vairuotojui pateikiama daugiafunkciame ekrane. RSA sistema gali atpažinti tuos kelio ženklus, kurie atitinka Vienos konvencijos dėl kelio ženklų ir signalų nuostatas (įskaitant elektroliuminescencinius ir mirksinčius).

* matomas LC 500

PASIKELIANTIS VARIKLIO DANGTIS

Priekiniame buferyje įrengtiems jutikliams užfiksavus susidūrimą su pėsčiuoju, šiek tiek pasikelia variklio dangtis, kad būtų padarytas didesnis tarpas tarp jo ir kietų variklio apatinės dalies komponentų. Tai padeda sumažinti pėsčiųjų traumų riziką.

* matomas LC 500

8 ORO SAUGOS PAGALVĖS

Automobilio keleivių apsaugą užtikrina ne tik itin tvirta salono konstrukcija, bet ir aštuonios oro saugos pagalvės. Vairuotojui ir priekiniam keleiviui apsaugoti įrengtos dviejų išsiskleidimo lygių galvos oro saugos pagalvės, taip pat kelių ir šoninės oro saugos pagalvės. Per visą salono ilgį montuojamos užuolaidinės oro saugos pagalvės. Visi saugos diržai komplektuojami su įtempikliais.

IŠ MAGNIO PAGAMINTOS 10 PAVARŲ PERJUNGIMO SVIRTELĖS, MECHANINIS M REŽIMAS

Siekiant suteikti dar malonesnių potyrių kelyje ir užtikrinti tiesioginę dinamišką reakciją, LC 500h automobilyje (pirmąkart Lexus hibridiniame modelyje) pritaikytas M režimas, kuris leidžia vairuotojui lengvai perjungti bet kurią pavarą naudojantis pavarų perjungimo svirtelėmis.

DAUGIASVIRTĖS PAKABOS KONSTRUKCIJA IR ADAPTYVIOJI KINTAMOJO VEIKIMO PAKABA

Visiškai nauja LC pakaba lemia nepaprastai greitą reakciją bei ypač „aštrų“ valdymą ir kartu išskirtinį važiavimo komfortą bei didesnį stabilumą.

Dar aštresnių ir subtilesnių potyrių suteikia adaptyvioji kintamojo veikimo pakaba, kuri, priklausomai nuo vairavimo stiliaus ir kelio sąlygų, atitinkamai pakoreguoja visus keturis amortizatorius – ji kontroliuoja net 650 skirtingų pakabos nustatymų.

YPAČ TVIRTA KĖBULO KONSTRUKCIJA

Siekiant sutvirtinti LC kėbulo rėmą, nedeformuojamos dalys pagamintos iš itin tvirto tampraus plieno, o durelių, bagažinės ir variklio dangčio plokštės – iš lengvo aliuminio. Kitos dalys, tokios kaip stogas ir durelių rėmas, pagamintos iš tvirto ir lengvo anglies pluoštu sutvirtinto plastiko (CFRP).

LC 500h LUXURY
komplektacija

Kaina nuo:

105 560€

Bazinei LC 500h LUXURY komplektacijai priklauso:

 • Lengvo lydinio ratlankiai su padangomis 245/45R20 (priekyje) ir 275/40R20 (gale)
 • Kėbulo dažai su savaime skaidrėjančiu lako sluoksniu „self-restoring top coat“
 • Stiklinis “PANORAMA” stogas su mechaniškai valdoma stogo vidaus užuolaida
 • Natūrali “lygi” oda priekinėms sėdynėms
 • Tahara “lygi” oda galinėms sėdynėms
 • 12 garsiakalbių Premium Audio System aukščiausios kokybės garso sistema

 • Spalvotas 10,3 colių centrinis LEXUS MEDIA ekranas: valdomas per lietimui jautrų „TouchPad“
 • Galinė parkavimo kamera su judančiomis spalvotomis kreivėmis
 • Lexus Premium navigacijos sistema (44 Europos šalys) su mobilaus ryšio paslaugomis.

LC 500h LUXURY PLUS
komplektacija

Kaina nuo:

108 800€

LC 500h LUXURY PLUS komplektacijai, papildančiai LUXURY komplektaciją, priklauso:

 • HUD – spalvotas projektorius priekiniame lange (greitis / Eco važiavimas / navigacijos posūkiai / juostų kirtimas / lauko temperatūra / ACC ir PCS informacija / kelio ženklai: greitis ir įspėjamieji)

 • ML – 13 garsiakalbių Mark Levinson® Premium Surround aukščiausios kokybės garso sistema
 • SEMI ANILINE – natūrali perforuota “semi-aniline” oda priekinėms sėdynėms

LC 500h SPORT
komplektacija

Kaina nuo:

113 720€

LC 500h SPORT komplektacijai, papildančiai LUXURY komplektaciją, priklauso:

 • Lengvo lydinio “kaltiniai” ratlankiai su padangomis 245/40R21 (priekyje) ir 275/35R21 (gale)
 • Priekinės sėdynės su “Recaro” šoniniu prilaikymu
 • Anglies pluošto CARBON FIBER durų slenksčių apdaila (atidarius dureles)
 • ALCANTARA oda puoštas pagrindinis prietaisų skydelis
 • ALCANTARA oda priekinėms ir galinėms sėdynėms
 • Priekinių sėdynių pogalviai reguliuojami mechaniškai

 • 8-mis kryptimis valdomos priekinės sėdynės su 3-jų padėčių atmintimi vairuotojo pusėje
 • 13 garsiakalbių Mark Levinson® Premium Surround aukščiausios kokybės garso sistema
 • Anglies pluošto CARBON FIBER stogas (nepermatomas).
 • Spalvotas projektorius HUD priekiniame lange.

LC 500h SPORT PLUS
komplektacija

Kaina nuo:

119 010€

LC 500h SPORT PLUS komplektacijai, papildančiai SPORT komplektaciją, priklauso:

 • ALCANTARA apdaila: stogo apmušimas, statramsčiai, skydeliai nuo saulės, bagažo skyrius
 • Aerodinaminis “iškylantis” bagažinės dangčio spoileris
 • Dinaminis galinių ratų pasukimas DRS (mažais greičiais galiniai ratai pasisuka priešinga kryptimi / dideliais greičiais – ta pačia kryptimi kaip ir priekiniai ratai)

 • Riboto slydimo galinis diferencialas (LSD).
 • Kintamo perdavimo skaičiaus vairo kolonėlė VGRS (vairo apsisukimai nuo krašto iki krašto: 2,1-2,8 NORMAL / 2,0-2,6 SPORT).

LC 500h Limited Edition
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

112 710€

LC 500h LIMITED EDITION komplektacijai, papildančiai LUXURY komplektaciją, priklauso:

 • Išskirtinė kėbulo spalva 8Y0 ryškus mėlynas STRUCTURAL BLUE metalikas
 • Išskirtinė interjero spalva LC80 BREEZY BLUE
 • Lengvo lydinio “kaltiniai” ratlankiai su padangomis 245/40R21 (priekyje) ir 275/35R21 (gale)
 • ALCANTARA apdaila: stogo apmušimas, statramsčiai, skydeliai nuo saulės, bagažo skyrius
 • SEMI ANILINE – natūrali perforuota “semi-aniline” oda priekinėms sėdynėms

 • 13 garsiakalbių Mark Levinson® Premium Surround aukščiausios kokybės garso sistema
 • HUD – spalvotas projektorius priekiniame lange
 • Riboto slydimo galinis diferencialas (LSD).

LEXUS LIZINGAS įsteigtas tiems, kurie vertina laiką, patogumą, individualų dėmesį klientams.

LEXUS LIZINGAS padės tapti naujojo LEXUS automobilio savininku itin patogiai, nes su lizingu susijusius dokumentus tvarko LEXUS pardavimų vadybininkas, todėl Jums nereikės bendrauti su finansų įstaigomis patiems. Jūs taip pat neturėsite pildyti su lizingu susijusių dokumentų, kadangi LEXUS atstovas pasirūpins visomis smulkmenomis. LEXUS LIZINGAS yra ne tik patogi, bet ir greita paslauga – atsakymą dėl lizingo paprastai galime pateikti per kelias valandas.

LEXUS LIZINGAS sukūrė LEXUS skaičiuoklę, kuri padės Jums apskaičiuoti apytikslę lizingo mokesčių sumą. Funkcionali skaičiuoklė leidžia palyginti skirtingus modelius ir įrangą bei padeda išsirinkti Jūsų poreikius ir pageidavimus atitinkantį modelį.

Pasirinkite spalvą

Black
212
Copper Brown
4X2
Juodo granito
1G0
Deep Blue
8X5
F White
083
Garnet Red
3S0
Graphite Black
223
Naples Yellow
5C1
Radiant Red
3T5
Sonic Silver
1J2
Sonic Titanium
1J7
testimonials
testimonials

NAUJAJAME LC PRITAIKYTA DAUG SUMANIŲ AERODINAMINIŲ SPRENDIMŲ – NIEKAS NEBUVO PRAŽIŪRĖTA.

testimonials

Šilumos valdymo ir aerodinamikos grupės vadovas Toshiyuki Murayama

NUO KONCEPCIJOS IKI REALAUS KUPĖ

Kuriant LC prabangų kupė, nebuvo pražiūrėta nė viena detalė. Šį bekompromisį požiūrį atspindi įkvepiantis automobilio išorės dizainas ir jo viduje glūdinčios technologijos bei inžineriniai sprendimai. LC kupė sukurtas pranokti visus lūkesčius. Šis automobilis ženklina naujo įdomaus Lexus istorijos etapo pradžią.

Mindaugas Kraujutis

Lexus pardavimo vadovas

Rimvydas Naujalis

Lexus pardavimo vadybininkas