fbpx
slider

Kvietimas dalyvauti 2021 m. „Lexus“ Dizaino Apdovanojimų konkurse

Kviečiami dalyviai dalyvauti 2021 m. „Lexus“ Dizaino Apdovanojimų konkurse. Nors 2020 m. „Lexus“ Dizaino Apdovanojimų konkurso laimėtojas bus paskelbtas tik rugsėjo 1 d., „Lexus“ jau norėtų pakviesti pateikti paraiškas šiam devintajam prestižiniam tarptautiniam konkursui. Šiuo renginiu vėl bus siekiama puoselėti ir apdovanoti geriausius kylančius dizaino ir kūrybinius talentus iš viso pasaulio.

„Lexus“ tiki, kad dizainas gali pakeisti pasaulį, ir nori įkvėpti kūrėjus kurti idėjas, kurios galėtų pagerinti žmonių gyvenimą. Kiekvienas dalyvis bus vertinamas, kaip jo darbas atspindi tris pagrindinius „Lexus“ prekės ženklo principus – „numatyti“, „diegti naujoves“ ir „žavėtis“.

2021 m. konkurso vertinimo komisija bus paskelbta rudenį ir joje vėl dalyvaus žymūs dizaino praktikai, akademikai ir komentatoriai. Ankstesnių teisėjų tarpe buvo Paola Antonelli, Niujorko Modernaus meno muziejaus kuratorė ir režisierė, dizaino kritikė ir kuratorė, Aric Chen, bei tarptautiniu mastu pripažintas architektas, seras David Adjaye.

Iš visų gautų darbų bus išrinkti šeši finalininkai. Kiekvienam bus suteiktas finansavimas tam, kad jų idėja taptų prototipo koncepcija, ir kuriai vadovaus žinomi kūrėjai iš tarptautinio dizaino pasaulio. Konkurso  kulminacija – bus paskelbtas „Grand Prix“ nugalėtojas, kurio talentingas darbas ir dizainas bus pristatytas aukšto lygio pasaulinėje ekspozicijoje.

Šiame konkurse gali dalyvauti visi – patirtį turintys dizaino profesionalai, studentai ir entuziastai iš viso pasaulio. Pastaraisiais metais darbai apėmė platų koncepcijų ir dizaino sričių spektrą, įskaitant pramoninį dizainą, architektūrą, technologijas ir inžineriją, madą ir interjero dizainą. Konkursinius darbus galima pateikti iki 2020 m. spalio 11 d.

Visą informaciją apie dalyvavimą galima rasti tinklalapyje http://www.lexusdesignaward.com.

 

2020-07-17


Atgal