fbpx
slider

„Lexus LC“ kabrioletas pelnė „Moterų pasaulio metų automobilis“ apdovanojimą

„Moterų pasaulio metų automobilio“ apdovanojimuose, „Lexus LC 500“ kabrioletas buvo išrinktas geriausiu 2021 m. prabangiu automobiliu. Pirmasis „Lexus“ modelis minkštu stogu yra vienas iš 9 kitų kategorijų laimėtojų, kurie savo segmente buvo pripažinti dėl savo savybių, tokių kaip saugumas, komfortas bei technologijos.

Kaip kategorijos laimėtojas, „Lexus LC“ kabrioletas dabar turi šansą laimėti „Geriausio metų automobilio“ titulą. Nugalėtojas bus paskelbtas kovo 8-ąją – Moters dieną.

Jau vienuoliktus metus organizuojami „Moterų pasaulio metų automobilis“ apdovanojimai, kuriuos vertina 50 automobilių žurnalistų komanda iš 38 šalių, iš visų penkių žemynų. Tai vienintelė pasaulyje automobilių vertinimo komisija, kurią sudaro tik moterys.

Viena iš teisėjų, Marta Garcia (Ispanija), „Moterų pasaulio metų automobilis“ apdovanojimų vykdomoji prezidentė, pastebėjo: „ „Lexus LC 500“ kabrioletas yra maloni, beprotiška svajonė. Tai automobilis, kurį reikia įtraukti į norų sąrašą. Jis išlaiko visą aistrą, kurią sukelia klasikiniai sportiniai automobiliai, kuriems nereikia gudrybių ar turbinų, kad juos pamiltum “.

Anat Daniel (Izraelis) pakomentavo, jog prabangos derinys su japonišku sportiškumu ir

didingu varikliu padeda šį automobilį paversti unikaliu ir nepamirštamu automobiliu, o Charleen Clarke (Pietų Afrika) įvardijo jį kaip „puikų vairuoti“.

„LC” kabrioletas, sekdamas kupė modelio pavyzdžiu, puikiai užfiksuoja „Lexus“, kaip prabangaus gyvenimo būdo prekės ženklo, evoliucijos dvasią, suteikdamas išrankiems klientams vairavimo malonumą, unikalų dizainą ir puikią meistriškumo kokybę.

2019 m. Detroito automobilių parodoje buvo pristatyta koncepcinė „LC” kabrioleto versija, parodanti, kaip vyriausiam dizaineriui Tadao Mori ir jo komandai pavyko paversti apdovanojimus pelniusį kupė dizainą stilingu ir trokštamu kabrioletu su minkštu stogu, vadovaujantis „galutinio grožio“ principu. Tik minimalūs pakeitimai buvo padaryti 2020 m. pasaulio rinkose pasirodžiusioje versijoje.

2021-03-04


Atgal