fbpx
slider

„Lexus NX” – geriausias hibridinis automobilis Jungtinėje Karalystėje

Vienas didžiausių naujus ir naudotus automobilius parduodančių tinklapių Jungtinėje Karalystėje “Auto Trader” paskelbė, kad “Lexus NX 300h” buvo išrinktas Britanijos geriausiu hibridiniu automobiliu 2020 Naujų Automobilių Apdovanojimuose.

Garbė vidutinio dydžio SUV kategorijos automobiliui buvo suteikta daugiau nei 181 000 automobilių vairuotojų, kurie balsavo už savo šių metų favoritus. Erin Baker, Auto Trader redakcijos direktorė, sakė: „„Lexus NX 300h” pergalė „Auto Trader” geriausio hibridinio automobilio apdovanojimuose nebuvo netikėta. „Lexus” pavadinimas apibūdina aukštos kokybės inžineriją, išmanią transmiją bei prabangų interjerą. Vienas savininkas yra pasakęs: „Tai aukščiausios kokybės automobilis, kokį esu turėjęs. Nėra nei vienos siūlės, kuri būtų ne savo vietoje. Jokių girgždesių ar barškėjimo, viskas idealiai užbaigta.“

Pirmą kartą Europoje pristatytas 2014 metais, „NX” modelis yra pagrindinis savaime įsikraunančių pilnai hibridinių SUV modelių kategorijoje. Jo efektyvi transmisija yra tyli, rafinuota, ekonomiška bei į aplinką išskirianti itin mažą CO2 kiekį. WLTP bandymų ciklo duomenys rodo 7,0 l/ 100km priekinių varomųjų ratų versijoje, o visų varomųjų ratų modeliai,

atspindintys „Lexus” lengvasvoriškumą bei kompaktiškąją E-Four sistemą, pasiekia 7,2 l/ 100km. Šioje versijoje CO2 išmetamųjų dujų kiekis svyruoja nuo 159 iki 162 g.

„NX” suteikia įvairias pasirinkimo galimybes, kad patenkinti klientų reikalavimus rankų darbo kokybei, pažangiai technologijai bei sportiškajai charakteristikai. Visose versijose yra „Lexus Safety System+” saugos paketas.

Ewan’as Sheperd’as, „Lexus UK” direktorius, sakė: „Už šią garbę esame dėkingi „Auto Trader” ir jo skaitytojams. Mums tai labai daug reiškia, ne tik dėl to, kad tokį sprendimą priėmė automobilių vairuotojai, bet dar ir dėl to, kad tai parodo, jog „NX” yra geriausias hibridinis automobilis ne tik premium rinkoje, bet ir tarp visų hibridinių automobilių Jungtinėje Karalystėje. Tai įrodo, kad kokybė, kurią mes užtikriname kiekviename „NX” automobilyje ir visuose kituose „Lexus” modeliuose, tai yra veiksnys, apibrėžiantis nesibaigiančią sėkmę.”

2020-07-10


Atgal