fbpx
slider

Naujasis "LEXUS ES" pripažintas saugiausiu automobiliu Europoje net dviejose kategorijose

Euro NCAP naująjį septintos kartos Lexus ES karūnavo kaip geriausią 2018 metų modelį net dviejose kategorijose: „Hibridas ir Elektra“ ir „Didelis šeimos automobilis“. Lexus ES gavo 5 žvaigždutes Euro NCAP transporto priemonių saugos kategorijoje 2018 metais. Saugos testas šiais metais buvo atliekamas pagal daug griežtesnius nei iki šiol bandymus, įskaitant dviratininkų apsaugą AEB . Lexus ES vidutinis surinktas balų skaičius – 86,25. Tai vienas iš didžiausių surinktų įvertinimų tarp visų bandytų automobilių pagal naują tvarką.

Naujajame ES modelyje integruota naujausia “Lexus Safety System +” versija, pažangiausias prekės ženklo aktyvių saugos technologijų paketas, pasyviosios saugos sistemos, ypač gerai veikiančios dėl itin standžios Lexus ES modelio GA-K (Global Architecture-K) platformos, ir 10 oro pagalvių.

Naujausia Lexus Safety System + versija suteikia naujų galimybių ir išplečia vairavimo patirtį –  ji gali papildomai apsaugoti vairuotoją ir keleivius, taip pat padeda išvengti nelaimingo atsitikimo. Sistema pasipildė naujomis funkcijomis:  dviratininkų atpažinimą dienos metu ir pėsčiųjų aptikimą tamsiu paros metu.

“Lexus Co-Drive” kartu su “Dynamic Radar Cruise Control” (dinamine greicio palaikymo sistema) ir “Lane Tracing Assist” (kelių juostų ženklinimo atpažinimo sistema), suteikia naujajam modeliui SAE 2 lygio automatinę važiavimo pagalbą. Taip padidinamas saugumas vairuojant automobilį.

“Lexus Safety System +” yra įdiegta į 99 proc. Europoje parduodamų “Lexus” modelių, atsižvelgiant į prekės ženklo įsipareigojimą užtikrinti, kad pažangiosios saugos technologijos neapsiribotų tik aukščiausios komplektacijos automobiliais.

2018-12-12


Atgal