fbpx
slider

Tarptautiniame Venecijos filmų festivalyje „Lexus“ - tarp žvaigždžių

Venecijos Lido mieste, prabangių visureigių, sedanų, kupė ir kabrioletų būriu lydymas, buvo atidarytas tarptautinis kino festivalis „La Biennale di Venezia“. Penktus metus iš eilės „Lexus“ yra oficialus festivalio automobilis, kuris 78-ąjį kartą vyks 2021 m. rugsėjo 1–11 d.

35 automobiliai, apimantys visą „Lexus“ elektrifikuotų visureigių asortimentą, lydės aktorius, režisierius ir žinomas įžymybes festivalio metu. Drauge su visiškai nauju „Lexus NX“ svečius lydėjo „UX“, „RX“, „ES“ sedanas ir „LC“ kupė, kartu su rafinuotu „LC“ kabrioletu ir pirmuoju visiškai elektra varomu „Lexus UX 300e“.

JUNGIANTI NEPAMIRŠTAMŲ PATIRČIŲ AISTRA

Įspūdingo Lido fone didžiojo ekrano žvaigždės į atidarymo ceremoniją Sala Grande ant raudonojo kilimo atvyko įvairiais „Lexus“ modeliais, kur garsus italų aktorius Roberto Benigni gavo „Auksinį liūtą“ už viso gyvenimo nuopelnus. „Lexus“ aistra „septintam menui“ bus pasakojama „Lexus“ prekės ženklo ambasadoriaus Edoardo Leo, pripažinto aktoriaus, režisieriaus ir scenaristo, akimis ir patirtimi, kuris paaiškins, kaip savybės, dėl kurių kinas yra unikalus, atsispindi „Lexus“ vertybėse.

Kino magijos ir „Lexus“ partnerystę jungia bendras noras sukurti tikrai nepakartojamus ir nepamirštamus emocinius išgyvenimus per elementus, kurie kartais yra nepastebimi, tačiau apibrėžia galutinio produkto išskirtinumą: dėmesys detalėms, meistriškumas, naujovės ir vizija.

VISIŠKAI NAUJAS PRABANGUS VIDUTINIO DYDŽIO SUV „LEXUS NX“

Visiškai naujas „NX“ prabangus vidutinio dydžio visureigis – debiutavo festivalyje. „NX“

išplečia „Lexus“ elektrifikavimo viziją, naudodamas pažangias naujas „plug-in“ technologijas, užtikrinančias aukščiausią našumą ir efektyvumą, o jo išorė ir vidus yra įspūdingi. Ne mažiau svarbu, kad išskirtinė naujoji „Tazuna“ kabina atspindi į žmogų orientuotą filosofiją, kuri yra „Lexus“ dizaino esmė.

Naujasis „NX“ taip pat siūlo naujos kartos multimedijos sistemą kartu su pažangiausiomis technologijomis, užtikrinančiomis didesnį saugumą, komfortą ir patogumą. Pradedant naują „Lexus“ istorijos skyrių, jis pakeičia labai sėkmingą modelį, kurio pardavimai Europoje sudarė daugiau nei 175 tūkst.

„LEXUS“ REMIA MENUS

Edoardo Leo taip pat prisideda prie bendradarbiavimo, kuris skirtas tapti „Lexus“ parama pramogų sektoriui. Po labai sunkaus menams laikotarpio „Lexus“ remia „Poltrone Rosse“ – sutelktinio finansavimo iniciatyvą su UNITA, Nacionaline teatro ir garso ir vaizdo vertėjų sąjunga, kad padėtų atlikėjams, ypač moterims nėštumo metu. Iniciatyva bus išreikšta organizuojant susibūrimus, įrengiant 5 Italijos miestų aikštėse (įskaitant Veneciją 2021 m. Kino bienalės metu) raudonų fotelių sėdimas vietas, kur aktoriai galės sėdėti šalia kino gerbėjų ir papasakoti apie savo aistrą didžiajam ekranui, o pajamos bus skirtos projektams, vykdomiems su UNITA.

2021-09-04


Atgal