fbpx
slider

Briuselio oro linijų ir „Lexus“ erdvė „Loftas“ pelnė apdovanojimą

Trečius metus iš eilės Briuselio oro uoste esantis „LOFTAS“, kurį įkūrė „Brussels Airlines“ ir „Lexus“, prestižiniuose „Pasaulio kelionių apdovanojimuose“ pelnė „Europos pirmaujančio oro linijų salono 2021“ vardą. Konkurse balsuoja tiek salono svečiai, tiek kelionių industrijos profesionalai.

Trečius metus iš eilės Briuselio oro uoste esantis „LOFTAS“, kurį įkūrė „Brussels Airlines“ ir „Lexus“, prestižiniuose „Pasaulio kelionių apdovanojimuose“ pelnė „Europos pirmaujančio oro linijų salono 2021“ vardą. Konkurse balsuoja tiek salono svečiai, tiek kelionių industrijos profesionalai.

Nuo tada, kai 2018 m. pirmą kartą buvo atidarytas salonas, unikali oro linijų salono koncepcija orientuota į svečių komfortą, technologijas, dizainą bei „Belgitude“ ir japoniško svetingumo derinį. Iki šiol šį įvertinimą „LOFTAS“ gavo kasmet. Po aštuonių mėnesių uždarymo pandemijos laikotarpiu, jis vėl atidarytas šių metų birželio mėn. Svečiai pasitinkami su aukščiausiais sveikatos saugos standartais, įskaitant diskretiškus COVID reikalavimus, ir asmeniškais  elementais, tokiais kaip asmeninis sutikimas, tradiciniai šilti japoniški „Oshibori“ rankšluosčiai, skaitmeninė spauda. Maitinimui buvo pasirinkta švediško stalo koncepcija, siekiant sumažinti užsikrėtimo riziką, o belaukiant, kol sugrįš aistringa „Neuhaus maître chocolatier“ šokoladinė, „Neuhaus“ šokoladu ir toliau buvo vaišinami visi salono svečiai.

Klientų aptarnavimo, produkto ir rinkodaros vadovė Wencke Lemmes-Pireaux sakė: „Džiaugiamės, kad sudėtingomis aplinkybėmis mūsų darbuotojams pavyko perteikti svetingumą ir sukurti svečiams atpalaiduojančią patirtį „LOFTE“. Kartu su aukščiausios kokybės partneriais mums pavyko įgyvendinti savo misiją – kiekvieną dieną mūsų svečiams sukurti gerą jausmą. Tai, kad šalia kelionių ir turizmo specialistų, klientai trečius metus iš eilės „LOFTĄ“ išrinko „Europos pirmaujančiu oro linijų salonu 2021“ yra didžiausias atlygis, kokį galėtume gauti. Noriu padėkoti komandai ir visiems bendradarbiaujantiems partneriams už jų įsipareigojimą siekti meistriškumo ir už tai, kad svetingumas, o kartu ir mūsų klientai, visada yra pirmoje vietoje.

Pascal‘is Ruch‘as, TME „Lexus Europe“ viceprezidentas, sakė: „Šio apdovanojimo laimėjimas drauge su „LOFTU“ jau trečią kartą užbaigia nuostabius „Lexus“ metus, kuris pasitinka su tokiais akcentais kaip visiškai naujas iš elektros tinklo įkraunamas hibridas „NX 450h+” ir savaime įsikraunantis hibridas „NX 350h“. Visų pirma, tai atspindi mūsų pasaulinio lygio japonų „Omotenashi“ paslaugų etosą, kai mes numatome klientų poreikius, siūlydami jiems saugumą ir ramybę pandemijos metu.

„LOFTAS“ Briuselio oro uoste įrengtas remiantis apdovanojimus pelniusiomis „INTERSECT BY LEXUS“ prekės ženklo erdvėmis Tokijuje, Dubajuje ir madingajame Niujorko „Meatpacking“ rajone. Šią naują oro linijų salono koncepciją tarptautiniams keliautojams

įkvėpė „Lexus“ prabanga, dizainas ir tradicinis japoniškas „Omotenashi“ svetingumas. Tai žymi tolesnę „Lexus“, kaip pasaulinio prabangaus gyvenimo būdo prekės ženklo, plėtrą peržengiant aukščiausios klasės automobilių pasaulio ribas.

Daugiau nei 2000 kvadratinių metrų ploto „LOFTAS“ svečiams siūlo iki 500 sėdimų vietų. Jis suskirstytas į zonas su išskirtine atmosfera ir ypatybėmis, įskaitant centrinį barą, sėdėjimo zonas ir atskirą erdvę, kuri idealiai tinka tiems, kuriems reikia dirbti keliaujant.

Remiantis prekės ženklo šūkiu „Pajauskite daugiau“, poilsio erdvės svečiams suteikia daugybė patogumų, taip pat galimybę pasinerti į „Lexus“ pasaulį, kad apsilankymas būtų atpalaiduojantis ir malonus. Siekiant dar daugiau prabangos, svečiai kviečiami praleisti laiką su šokolado namų „Neuhaus maître“ meistru, atsipalaiduoti „SPA Grohe“ apartamentuose, miego kambariuose su žvaigždėtomis lubomis kartu su „LS“ modeliuose sutinkamomis Shiatsu efekto masažo kėdėmis, pasijusti labiau įkvėptiems apdovanojimus pelniusių „Lexus“ meno ir dizaino elementų, įskaitant „Lexus“ posėdžių salę su Mark Levison® garso sistema, o laukimą paįvairins ir padarys linksmesniu reguliarūs renginiai, pradedant vyno degustacija ir baigiant muzikos rečitaliu.

„LOFTAS“ vėl veikia visu pajėgumu, o „Lexus“ prekės ženklo ambasadoriai su „Omotenashi“ pasaulėžiūra kiekvieną dieną nuo 5.00 val. iki 21.00 val. laukia svečių.

APIE PASAULIO KELIONIŲ APDOVANOJIMUS

„Pasaulio kelionių apdovanojimai“ buvo įsteigti 1993 m., siekiant pripažinti, apdovanoti ir švęsti visų pagrindinių kelionių, turizmo ir svetingumo industrijos sektoriaus meistriškumą. 2021 m. švęsiantys 28 metų sukaktį, jų programa yra pati prestižiškiausia ir išsamiausia kelionių industrijoje. Kiekvienais metais „Pasaulio kelionių apdovanojimai“ keliauja po pasaulį su savo „Grand Tour“ – regioninių iškilmingų ceremonijų serija, kurios kulminacija yra „Grand Fina“.

„Pasaulio kelionių apdovanojimų“ iškilmingos ceremonijos laikomos svarbiais kelionių kalendoriaus įvykiais, kuriuose dalyvauja šiame sektoriuje svarbius sprendimus priimančios asmenybės, veikėjai ir žiniasklaida. Nepaisant nuolatinių pasaulinių iššūkių, kelionių potraukis pasiekė naują ir neregėtą lygį. Įrodymai atsispindi metiniuose „Pasaulio kelionių apdovanojimų“ balsavimo skaičiuose. 2019 m. pranešėme apie rekordinius 1 945 965 balsus, t.y. 17 % daugiau nei ankstesnis rekordas. 2020 m. buvo sulaukti rekordiniai 2 033 494 balsai.

2021-11-03


Atgal