fbpx
slider

Apie mus

LEXUS KAUNAS – OFICIALIOJI LEXUS ATSTOVYBĖ LIETUVOJE

Oficialusis TOYOTA ir LEXUS atstovas Kaune UAB „AUTOTOJA” – nuo 1998 metų sėkmingai automobilių rinkoje dirbanti įmonė – plėsdama savo veiklą bei siekdama teikti dar kokybiškesnes paslaugas, 2008 metų spalio mėn. atskyrė TOYOTA ir LEXUS padalinių veiklą – buvo nuspręsta prabangių automobilių LEXUS ekspoziciją bei servisą iškelti į atskirą pastatą, esantį šalia TOYOTA automobilių prekybos ir serviso komplekso.

LEXUS standartai, kurie taikomi visose šių automobilių eksponavimo ir priežiūros stadijose, yra ypatingi, todėl tikslinga apmokyti personalą – tiek aptarnaujančius, tiek techninius darbuotojus – dirbti su šios markės automobilių modeliais. Atskyrus LEXUS automobilių servisą, pirmieji naudą pajuto klientai. Įmonės servise aptarnaujama apie 1000 automobilių per mėnesį, todėl perskirsčius jų srautą, sumažėjo laukiančiųjų eilė. Naujasis kompleksas yra pirmasis Lietuvoje, turintis atskirą specializuotą LEXUS automobilių servisą.

Mes gerbiame Jūsų privatumą ir saugome visus Jūsų asmens duomenis, kuriuos tvarkome laikydamiesi ES Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) nuostatų. Jūsų asmens duomenys saugomi mūsų duomenų bazėje ir jokios trečiosios šalys iš mūsų negaus informacijos apie Jus be aiškaus Jūsų sutikimo. Kviečiame susipažinti su mūsų asmens duomenų tvarkymo sąlygomis.