fbpx
nuotrauka

RZ

Visiškai elektrinis. Tobulai Lexus

Energijos sąnaudos

16.9 - 18.7 kWh/100km

Nuvažiuojamas atstumas

395 - 438 km

Baterijos įkrovimo trukmė

6.5 h

Akumuliatorius

71.4 kWh

Spartus įkrovimas

30 min

Bandomasis važiavimas

Registruokis

RZ

NAUJASIS LEXUS RZ

Ateitis jau čia.

Dėmesį patraukiančio verpstės formos kėbulo dizaino, visiškai elektrinis Lexus RZ 450e su keturių varančiųjų ratų pavara pirmaujančiomis technologijomis – iš pagrindų naujas automobilis. Sėdint už „Takumi“ meistro pagaminto vairo, užplūsta individualumo pojūtis, tarsi viskas būtų pritaikyta būtent Jums. Patirkite įspūdingą šio prabangaus visureigio pagreitį ir itin tikslų valdymą, kuriuos pavyko pasiekti dėl išskirtinio standumo, žemo svorio centro ir pažangiausio DIRECT4 (keturių varančiųjų ratų sistema) sukibimo. Siūlome iki 440 km siekiantį nuvažiuojamą atstumą, galimybę sparčiai įkrauti automobilį per maždaug 30 minučių, geriausią klasėje baterijos eksploatacijos trukmę ir efektyvumą.

Automobilio ypatybės

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE RZ

 • NAUJAS BŪDAS VAIRUOTI

  RZ išsiskiria įspūdingomis dinaminėmis savybėmis, kurios užtikrinamos panaudojant itin tikslią variklio sukimo momento valdymo sistemą, o optimalus baterijos ir variklio išdėstymas lemia idealų svorio paskirstymą ir juslų valdymą. Koncepcijos, vadinamos „The Natural“, pagrindas yra DIRECT4 visų varančiųjų ratų pavaros valdymo sistema, valdanti į priekinius ir galinius ratus perduodamą varomąją galią priklausomai nuo važiavimo ir kelio dangos sąlygų. Tai leidžia užtikrinti unikalias vairavimo savybes ir tiesioginį automobilio atsaką į vairuotojo veiksmus, taip kultinį „Lexus Driving Signature“ potyrį pakeliant į dar aukštesnį lygį.

 • PAŽANGUS VALDYMAS

  Pirmą kartą panaudota Lexus „One Motion Grip*“ sistema ir pažangus vairo mechanizmas leidžia sukurti glaudesnį žmogaus ir mašinos ryšį, užtikrinamą perduodant elektrinius signalus užuot naudojant mechaninę jungtį. Toks ryšys pagerina imperatyvios vairavimo informacijos kokybę ir perdavimo greitį. „One Motion Grip“ užtikrina įspūdingą automobilio manevringumą ir pasitikėjimo įkvepiančias dinamines savybes – kiekvienas judesys yra tiksliai apskaičiuojamas, o nereikalinga padangų ir stabdžių vibracija yra slopinama.

  *„One Motion Grip“ dizainas nėra galutinis. Pristatymas planuojamas nuo 2025 m.

  PAŽANGUS VALDYMAS

  Pirmą kartą panaudota Lexus „One Motion Grip*“ sistema ir pažangus vairo mechanizmas leidžia sukurti glaudesnį žmogaus ir mašinos ryšį, užtikrinamą perduodant elektrinius signalus užuot naudojant mechaninę jungtį. Toks ryšys pagerina imperatyvios vairavimo informacijos kokybę ir perdavimo greitį. „One Motion Grip“ užtikrina įspūdingą automobilio manevringumą ir pasitikėjimo įkvepiančias dinamines savybes – kiekvienas judesys yra tiksliai apskaičiuojamas, o nereikalinga padangų ir stabdžių vibracija yra slopinama.

  *„One Motion Grip“ dizainas nėra galutinis. Pristatymas planuojamas nuo 2025 m.

EKOLOGIŠKO 2023 METŲ AUTOMOBILIO APDOVANOJIMAS

Lexus RZ 450e – pirmasis Lexus elektromobilis – laimėjo auksinį apdovanojimą kaip ekologiškiausias 2023 m. automobilis. Šį įvertinimą skyrė pirmaujantis Prancūzijos žurnalas Auto Moto, kuris RZ pripažino „geriausiu metų automobiliu, neišmetančiu anglies dvideginio“. Vertinimo kriterijai buvo pirkimo ir eksploatavimo išlaidos, praktiškumas ir vairavimo malonumas.

Skaitykite daugiau >>

Aukščiausias penkių žvaigždučių įvertinimas

Lexus vien baterijoje kaupiama elektros energija varomas RZ Euro NCAP saugumo bandymuose gavo aukščiausią penkių žvaigždučių įvertinimą.

Elektrinis Japonijos gamintojo SUV aukštus įvertinimus surinko visose saugos kategorijose: už suaugusiųjų saugumą skirti 87 proc. galimų balų, tiek pat atseikėta už vaikų saugumą, už pažeidžiamų eismo dalyvių apsaugą suteiktas 84 proc. balų įvertinimas, o dar 81 proc. balų įvertintas saugos pagalbinių sistemų veikimas.

Sužinokite daugiau >>

Visiška eksploatacijos ramybė

Lexus siekia visus RZ naudojimo patirties aspektus paversti kuo sklandesniais ir patogesniais. Tai – vienas paketas, kuriame yra visi esminiai elementai, padėsiantys mėgautis visais fantastiško elektromobilio privalumais bei eksploatacijos ramybe.

  • 5 metų iš anksto apmokėta techninė priežiūra;
  • iki 10 metų garantija elektromobilio baterijai*;
  • Lexus Relax garantija – iki 10 metų*;
  • Visa aktuali įranga kartu su automobiliu;
  • Buitinis įkroviklis. Žiūrėti brošiūrą apie namų įkroviklius >>

* Techninė priežiūra aktyvuojama Baltijos šalių įgaliotoje Lexus atstovybėje atlikus techninės priežiūros darbus. Po to paslauga galioja 12 mėnesių arba 15 000 km (priklausomai kas nutinka pirmiau). Jei modeliams numatytas kitoks techninės priežiūros intervalas, būtina vadovautis gamintojo nurodytu automobilio techninės priežiūros intervalu.

VISIŠKAI ELEKTRINIS

Naujasis RZ 450e – pirmasis Lexus elektromobilis. Jo naujosios platformos kokybė ir charakteristikos – Lexus vairavimo potyrio pagrindas. Naujoji e-TNGA platforma yra itin tvirta, jos baterijos blokas įtaisytas važiuoklėje, po salonu.

Dėl to automobilio svorio centras yra žemiau, o tai savo ruožtu pagerina balansą, valdymą ir reakciją. Naudojamos itin tvirtos medžiagos bei metalai ir panaudoti pažangūs konstrukciniai procesai užtikrina išskirtinį stiprumą, bet ir leidžia išlaikyti mažą svorį.

Tai nėra tik automobilis, kuriame tradicinį variklį pakeitė baterijos blokas: jis žengia dar toliau ir išnaudoja naujų technologijų, kurios pagerina našumą ir vairavimo malonumą, potencialą. Nulinės emisijos RZ padės mums žengti anglies dioksido atsisakymo bei tvarios visuomenės keliu.

ELEKTRINĖ AŠIS

Lexus el. ašis – tai kompaktiškas, tarp varomųjų ratų įrengtas modulinis paketas, kurį sudaro variklis, krumpliaračiai ir automobilio valdymo kompiuteris. RZ 450e modelyje ašys yra įregtos priekyje ir gale bei veikia išvien su visų ratų pavaros valdymo sistema DIRECT4, reguliuodamos automobilio valdymą, trauką ir galios paskirstymą. El. ašys veikia tyliai, efektyviai ir tiksliai tiekia galią. Priekinis variklis išvysto 150 kW o galinis – 80 kW, tad bendroji galia siekia 230 kW. Dėl jų kompaktiškų matmenų lieka daugiau vietos automobilio salone ir bagažinėje.

PAVAROS VALDYMO SISTEMA „DIRECT4“

RZ 450e montuojama nauja pavaros valdymo sistema DIRECT4 veikia su dviem el. ašimis. DIRECT4 – išskirtinė Lexus technologija. Tai – išmanioji sistema, kuri nuolat balansuoja trauką su priekine bei galine ašimis, automatiškai ir sklandžiai paskirsto pavaros jėgą. Rezultatas – sklandus našumas, stabilus valdymas, intuityvus veikimas ir stipresnis ryšys tarp vairuotojo bei automobilio. Sukimo momentą tarp priekio ir galo per kelias milisekundes galima perskirstyti nuo nulio iki 100 arba nuo 100 iki nulio – greičiau nei sugebėtų bet kokia mechaninė sistema. Patobulinus ryšį tarp kelio ir standartinio arba šturvalo pavidalo vairo, DIRECT4 papildomai pagerina vairo jautrumą.

Pažangiausia baterijos technologija

RZ 450e sumontuota ličio jonų baterija, kuri sudaro 96 elementai. Bendroji talpa siekia 71,4 kWh. Baterija yra įrengta po salonu ir sudaro neatsiejamą platformos dalį. Be to, jos padėtis taip pat prisideda prie automobilio žemo svorio centro. Nuvažiuojamas atstumas siekia iki 440 km (mišriuoju WLTP ciklu), o bateriją galima sparčiai įkrauti nepabloginant saugos arba nesutrumpinant eksploatacijos trukmės: 150 kW galios 80 % talpą galima įkrauti maždaug per 30 minučių. RZ pirmaujantis klasėje efektyvumas pasiekiamas ne tik dėl išskirtinės baterijos kokybės: savo vaidmenį atlieka ir pasaulinio lygio aerodinamika bei elektriniai varikliai. Mūsų tobulinimo tikslas – po 10 metų eksploatacijos visiškai elektrinio RZ modelio baterijoje turi likti mažiausiai 90 % pradinės talpos. Patvarumo rodikliais pirmaujame rinkoje ir juos gerina mūsų 1 mln. kilometrų išplėstinė baterijos priežiūros programa. Be to, RZ 450e turi efektyvią šildymo sistemą, kuri optimizuoja baterijos našumą ir nuvažiuojamą atstumą net ir esant temperatūrai žemiau nulio.

DIZAINAS „SEAMLESS E-MOTION“ / RAFINUOTI ŠVIESOS DIODŲ PRIEKINIAI ŽIBINTAI

Priekinė dalis įkvėpta koncepcinio dizaino „Seamless E-motion“. Ji neleidžia suabejoti, kad RZ 450e yra visiškas elektromobilis. Čia nėra tradicinio variklio, priekinis dangtis nuleistas žemyn, o oro įsiurbimo angos sumažintos. Automobilio priekyje realizuota drąsi trimatė Lexus firminė verpstės forma. Išvaizda nauja ir tuo pačiu paprasta, ji perteikia technologinį tobulėjimą, funkcionalumą ir našumą. Priekiniai žibintai integruoti verpstės formos kėbule. Jie rafinuoti ir itin ploni, papildomai akcentuoja dieninių žibintų Lexus L motyvą, tuo tarpu pagrindiniai priekiniai žibintai ir posūkio žibintai yra mažiau išraiškingi.

GALINGAS SILUETAS IR PLATI STOVĖSENA

Aptakus automobilio šoninis profilis kyla link galinės dalies ir sukuria galingą siluetą, tuo tarpu aštrus priekinės dalies dizainas suformuoja galios ir judesio įspūdį. Žiūrint iš galo yra matomi visureigio bruožai, patogi erdvė ir geros vairavimo savybės. Ilga, 2 850 mm siekianti važiuoklės bazė sustiprina įspūdį, akcentuoja žemą svorio centrą ir puikų balansą. Ratai (18 colių standartiniai arba 20 colių – aukštesnio lygio komplektacijoje) yra pastumti link automobilio kampų.

ITIN DIDELIS 14 COLIŲ JUTIKLINIS EKRANAS / 10 COLIŲ PROJEKCINIS RODINYS

Jo vieta parinkta tobulai, kad vairuodami galėtumėte juo patogiai naudotis. Šis 14 colių didelės raiškos jutiklinis ekranas yra vienas didžiausių, kurie siūlomi šiuo metu, todėl galėsite sklandžiai pasiekti informaciją, pvz., navigacijos, garso ir klimato kontrolės sistemas. Be to, automobilio duomenys projektuojami dideliame spalvotame 10 colių projekciniame rodinyje – tiesiai ant stiklo. Čia galėsite naudotis navigacijos, saugos funkcijomis, matyti automobilio informaciją ir garso nuostatas, nenukreipdami žvilgsnio nuo kelio. Jį galėsite sklandžiai valdyti ant vairo įrengtais jutikliniais jungikliais.

RYŠIO PAKETAS LEXUS LINK PREMIUM

RZ 450e savininkai gali neribotą laiką nemokamai naudotis visais Lexus Link standartinio ryšio privalumais. Ryšio paketas Lexus Link Premium yra nemokamas pirmuosius 4 nuosavybės metus, o vėliau jį galite užsisakyti. Čia rasite pažangiausių funkcijų:

 • Debesijos navigaciją ir pagalbinį balso asistentą
 • Informaciją apie eismą ir realiu laiku vykstančius įvykius kelyje
 • Nuotolinę klimato kontrolę 
 • Visuose RZ modeliuose yra įrengtos nuotolinio vairo šildymo, sėdynių šildymo ir salono temperatūros reguliavimo funkcijos

PRITEMDOMAS PANORAMINIS STOGLANGIS

Pasirinktinis futuristinis panoraminis stogas salone padidina erdvės ir šviesos pojūtį. Jo stiklas padengtas danga, kuri atspindi infraraudonuosius spindulius ir sumažina kaitrą saulėtomis dienomis bei išlaiko šilumą salone šaltu oru. Atsisakius ritininės užuolaidėlės sutaupėme svorio, o tai leido pagerinti valdymą ir įrengti plačiausią Lexus kada nors sumontuotą panoraminį stogą.

13 GARSIAKALBIŲ „MARK LEVINSON®“ GARSO SISTEMA

Naujoji RZ 450e 13 garsiakalbių „Mark Levinson®“ aukščiausios klasės erdvinio garso sistema pritaikyta salono akustinėms savybėms. 224 mm žemųjų dažnių garsiakalbis ir padidinta 1 800 W galia skleidžia 12 kanalų stiprintuvo garsą ir kuria skaitmeninio namų kino patirtį. Tuo tarpu „Clari-Fi™“ atkuria garsą, kuris buvo prarastas per MP3 skaitmeninį glaudinimą.

TREČIOJI KARTA: LEXUS SAFETY SYSTEM +

Naujajame RZ 450e naudojama pažangi aktyvioji saugos sistema ir vairuotojo pagalbos sistemos. Jas pristato naujausia trečiosios kartos Lexus Safety System+ su atnaujintomis ir papildomomis funkcijomis, padedančiomis geriau nustatyti avarijos pavojų. Su RZ 450e pristatomi papildomi patobulinimai – proaktyvioji važiavimo pagalba su vairavimo pagalba ir naujoji vairuotojo stebėjimo sistema, tikrinanti, ar vairuotojas nesiblaško ir nėra pavargęs. Proaktyvioji važiavimo pagalba papildomai naudoja priekinę kamerą, kad nustatytų posūkio kampą ir pakoreguotų vairo sukimą Jums artėjant prie posūkio ir jį įveikiant.

PATOBULINTA PRIEŠAVARINĖ SISTEMA

Lexus priešavarinė sistema ne tik aptinka motociklininkus dieną, bet ir leidžia išvengti daugiau susidūrimų, pvz., sukant kairėn (dešinėn) ar priekyje kelią užkertant kitoms transporto priemonėms. Be to, sankryžoje atliekant posūkį ji gali atpažinti susidūrimo su priešpriešiais atvažiuojančiomis transporto priemonėmis arba skersai judančiais pėsčiaisiais pavojus. Galimybes išvengti susidūrimo didina avarinio vairavimo pagalba.

DINAMINĖ RADARINĖ PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA

Naudodama milimetrinių bangų radaro jutiklį ir kamerą, ši sistema aptinka priešais esančią transporto priemonę ir palaiko iki jos reikiamą atstumą. Jei priešais važiuojanti transporto priemonė sustoja, RZ 450e taip pat sustos. Transporto priemonei pajudėjus, Jūs taip pat pajudėsite. Ji greitai atpažįsta priekyje kelią užkertančias kitas transporto priemones ir kartu su eismo juostos palaikymo pagalba posūkiuose juda natūralesne trajektorija. Be to, dinaminė radarinė pastovaus greičio palaikymo sistema neleidžia susidurti su išorine eismo juosta judančia lėtesne transporto priemone.

NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS

Pasinaudokite toliau pateikta skaičiuokle ir prieš kelionę apskaičiuokite tikėtiną nuvažiuojamą atstumą. Nuvažiuojamam atstumui įtakos gali turėti įvairūs veiksniai, pvz., lauko temperatūra, ratų dydis, vairavimo aplinka ir oro kondicionieriaus naudojimas.

* Nuvažiuojamo atstumo skaičiai yra apytiksliai, o faktinis nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo tokių veiksnių kaip pasirinkta komplektacija, akumuliatoriaus ir lauko temperatūra, vairavimo stilius, greitis, kelio būklė, eismas, automobilio būsena, padangų tipas (vasarinės arba žieminės) ir slėgis, automobilio apkrova, keleivių skaičius ir sumontuoti priedai. Rodomas nuvažiuojamas atstumas galioja originalaus gamintojo vasarinėms padangoms ir netaikomas pakeitus jas į žiemines. Žieminės padangos gali sumažinti nuvažiuojamą atstumą.

Kainos ir komplektacija

RZ 450e COMFORT
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

71 000€

Bazinei RZ 450e COMFORT komplektacijai priklauso:

 • 18 colių poliruoti lengvojo lydinio ratlankiai su 235/60 (priekyje) ir 255/55 (gale) R18 dydžio padangomis
 • Elektra automatiškai susiglaudžiantys šoniniai veidrodėliai
 • Galiniai kombinuotų šviesų LED žibintai
 • Išmanieji parkavimo pagalbos sistemos jutikliai, priekyje ir gale

RZ 450e EXECUTIVE
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

73 800€

RZ 450e EXECUTIVE komplektacijai priklauso (papildanti COMFORT komplektaciją):

 • 18 colių poliruoti lengvojo lydinio ratlankiai su 235/60 (priekyje) ir 255/55 (gale) R18 dydžio padangomis
 • Elektra automatiškai susiglaudžiantys šoniniai veidrodėliai
 • Galiniai kombinuotų šviesų LED žibintai
 • Išmanieji parkavimo pagalbos sistemos jutikliai, priekyje ir gale

Spalvos

Pasirinkite spalvą

Sonic Grey
1L1
Sonic Platinum
1L2
Sonic White
085
Graphite Black
223
Sonic Copper/ Black
2YF
Aether Metallic/Black
2YG
Sonic Chrome/ Black
2YH
Sonic Copper
4Y5
Aether Metallic
8Z2

Aksesuarai

 • Sėdynės atlošo apsauga

  Kaina nurodyta be montavimo darbų.

  119 €
 • SIENINIS NAMŲ ĮKROVIKLIS

  Su 6 m TYPE2 kabeliu.

  Kaina nurodyta be montavimo darbų.

  nuo 750 €
 • Apšviestos slenksčių plokštelės, priekiui

  Šviečiančios priekinės slenksčių plokštelės, skirta tik modeliams su JUODA salono apdaila. Lexus slenksčių plokštelės yra stilinga vidaus dizaino ypatybė, apsauganti durelių slenksčio dažytą paviršių nuo įbrėžimų. Šlifuotą aliuminio apdailą išryškina subtilus baltas logotipas. 

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  640 €
 • Bagažinės tinklelis, horizontalus

  Bagažo skyriuje slankiojančio krepšio ar dėžės keliamas triukšmas gali trukdyti saugiai vairuoti. Horizontalusis tinklelis padės išvengti šios problemos neleisdamas daiktams pajudėti iš vietos.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  89 €
 • Bagažinės kilimėlis

  Įklojimas apsaugo bagažinės dangą nuo purvo, nešvarumų ir smėlio.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  290 €
 • Bagažinės įklojimas

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  141 €
 • Guminiai kilimėliai

  Šie kilimėliai – patikima salono dangos apsauga nuo purvo, nešvarumų, smėlio ir dulkių. Kilimėlis vairuotojo pusėje turi fiksatorius, kurie jį pritvirtina, kad neslidinėtų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais. 

  219 €
 • Nuimamas vilkimo kablys, vertikalus

  Integruotas į važiuoklę ir kėbulą, kad tolygiai paskirstytų vilkimo jėgą ir sumažintų pavojų pažeisti automobilį. Vilkimo galia 750g, su elektros prijungimo rinkiniu 13 polių, galima nuimti, kai jo nereikia.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1493 €
 • VĖJO DEFLEKTORIAI

  Važiuojant atvirais langais, aerodinaminės formos deflektoriai užtikrina patogumą, sumažindami triukšmą ir turbulenciją salone.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  845 €
 • TEKSTILINIAI KILIMĖLIAI

  Siūlomi kilimėliai pagaminti iš garsą sugeriančio veliūro. Jie puikiai apsaugo salono dangą nuo nešvarumų ir atlieka pagalbinę garso izoliacijos funkciją. Vairuotojo kilimėlis turi fiksatorius, kurie jį pritvirtina, kad neslidinėtų. Gramatūra – 830 g.

  Kaina nurodyta be montyavimo darbų.

  106 €
 • STOGO SKERSINIAI

  Tvirtinami prie automobilio stogo bėgelių. Užfiksuoti prie bėgelių jie tampa tvirtu pagrindu įvairiems daiktų laikymo priedams tvirtinti.

  Kaina nurodyta be montavimo darbų. 

  321 €
 • Priekinių ir galinių purvasaugių komplektas

  Sukurti tinkamai nukreipti tyškantį vandenį, purvą ir akmenukus priekiniams ir galiniams ratams.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  398 €
 • ŠONINIŲ VEIDRODĖLIŲ APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima šoninių veidrodėlių apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka veidrodėlių kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  110 €
 • KAPOTO APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima kapoto apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka kapoto kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  248 €
 • STOGO APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima stogo apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka stogo kontūrą.

  Kaina nurodyta be montavimo darbų.

  82 €
 • PRIEKINIO BUFERIO APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima priekinio buferio apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka buferio kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  196 €
 • GALINIO BUFERIO APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima galinio buferio apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka buferio kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  106 €
 • VAIKIŠKA KĖDUTĖ

  Nuo 15 kg iki 36 kg / nuo 3 metų iki 12 metų.

  621 €
 • DVIRAČIŲ LAIKIKLIS

  Skirtas vienam dviračiui.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  209 €
 • DIDELIS SLIDŽIŲ IR SNIEGLENČIŲ LAIKIKLIS

  145 €
 • VIDUTINIS SLIDŽIŲ IR SNIEGLENČIŲ LAIKIKLIS

  129 €
 • PADANGŲ LAIKYMO MAIŠAI

  Šie maišai leis Jums patogiai transportuoti padangas bei tvarkingai jas sandėliuoti. Jie saugo lengvojo lydinio ratlankius ir padangas nuo pažeidimų. Turi patogias rankenėles, tad juos lengva nešti. Komplekte – 4 vnt. apsauginių padangų užvalkalų.

  85 €
 • LENGVOJO LYDINIO RATLANKIŲ APSAUGA

  Lexus ProTect silicio pagrindu pagaminta danga apsaugo lengvojo lydinio ratlankių paviršių nuo žymių ir nuosėdų, atsirandančių dėl stabdymo dulkių, kelio dangos ir oro sąlygų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  62 €
 • ILGALAIKĖ KĖBULO APSAUGA

  Lexus ProTect padeda išsaugoti pirminę išorės dažų ir šoninių langų išvaizdą. Veikdama molekuliniu lygiu ji užsandarina paviršius keramikos tvirtumo silicio pagrindo danga, kuri apsaugo nuo taršos, oro, tirpiklių ir kitų aplinkos grėsmių.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  417 €
 • TEKSTILINIAI IR ODINIAI GRINDŲ KILIMĖLIAI

  Siūlomi kilimėliai pagaminti iš garsą sugeriančio veliūro. Jie puikiai apsaugo salono dangą nuo nešvarumų ir atlieka pagalbinę garso izoliacijos funkciją. Vairuotojo kilimėlis turi fiksatorius, kurie jį pritvirtina, kad neslidinėtų. Gramatūra – 860g/m2.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  310 €
 • Mažas laidų krepšys

  97 €
 • STOGO SKERSINIŲ KREPŠYS

  Tai patikima Lexus stogo skersinių apsauga nuo dulkių ir atsitiktinių įbrėžimų, kai jie nebenaudojami ir nuimami nuo automobilio.

  49 €
 • DURELIŲ RANKENĖLIŲ APSAUGINĖS PLĖVELĖS, 4 VNT.

  Visiškai apgaubia durelių rankenėlės suėmimo vietą. Nepastebima plėvelė puikiai apsaugo rankenėlę nuo įbrėžimų, atsirandančių dėl pirštinių, žiedų ir raktų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  118 €
 • Durelių krašto apsauginė plėvelė

  4 vnt.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  159 €

Susisiekite

Gintarė Satkūnaitė

Lexus pardavimo asistentė

NAUJASIS LEXUS RZ

Ateitis jau čia.

Dėmesį patraukiančio verpstės formos kėbulo dizaino, visiškai elektrinis Lexus RZ 450e su keturių varančiųjų ratų pavara pirmaujančiomis technologijomis – iš pagrindų naujas automobilis. Sėdint už „Takumi“ meistro pagaminto vairo, užplūsta individualumo pojūtis, tarsi viskas būtų pritaikyta būtent Jums. Patirkite įspūdingą šio prabangaus visureigio pagreitį ir itin tikslų valdymą, kuriuos pavyko pasiekti dėl išskirtinio standumo, žemo svorio centro ir pažangiausio DIRECT4 (keturių varančiųjų ratų sistema) sukibimo. Siūlome iki 440 km siekiantį nuvažiuojamą atstumą, galimybę sparčiai įkrauti automobilį per maždaug 30 minučių, geriausią klasėje baterijos eksploatacijos trukmę ir efektyvumą.

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE RZ

EKOLOGIŠKO 2023 METŲ AUTOMOBILIO APDOVANOJIMAS

Lexus RZ 450e – pirmasis Lexus elektromobilis – laimėjo auksinį apdovanojimą kaip ekologiškiausias 2023 m. automobilis. Šį įvertinimą skyrė pirmaujantis Prancūzijos žurnalas Auto Moto, kuris RZ pripažino „geriausiu metų automobiliu, neišmetančiu anglies dvideginio“. Vertinimo kriterijai buvo pirkimo ir eksploatavimo išlaidos, praktiškumas ir vairavimo malonumas.

Skaitykite daugiau >>

Aukščiausias penkių žvaigždučių įvertinimas

Lexus vien baterijoje kaupiama elektros energija varomas RZ Euro NCAP saugumo bandymuose gavo aukščiausią penkių žvaigždučių įvertinimą.

Elektrinis Japonijos gamintojo SUV aukštus įvertinimus surinko visose saugos kategorijose: už suaugusiųjų saugumą skirti 87 proc. galimų balų, tiek pat atseikėta už vaikų saugumą, už pažeidžiamų eismo dalyvių apsaugą suteiktas 84 proc. balų įvertinimas, o dar 81 proc. balų įvertintas saugos pagalbinių sistemų veikimas.

Sužinokite daugiau >>

Visiška eksploatacijos ramybė

Lexus siekia visus RZ naudojimo patirties aspektus paversti kuo sklandesniais ir patogesniais. Tai – vienas paketas, kuriame yra visi esminiai elementai, padėsiantys mėgautis visais fantastiško elektromobilio privalumais bei eksploatacijos ramybe.

  • 5 metų iš anksto apmokėta techninė priežiūra;
  • iki 10 metų garantija elektromobilio baterijai*;
  • Lexus Relax garantija – iki 10 metų*;
  • Visa aktuali įranga kartu su automobiliu;
  • Buitinis įkroviklis. Žiūrėti brošiūrą apie namų įkroviklius >>

* Techninė priežiūra aktyvuojama Baltijos šalių įgaliotoje Lexus atstovybėje atlikus techninės priežiūros darbus. Po to paslauga galioja 12 mėnesių arba 15 000 km (priklausomai kas nutinka pirmiau). Jei modeliams numatytas kitoks techninės priežiūros intervalas, būtina vadovautis gamintojo nurodytu automobilio techninės priežiūros intervalu.

VISIŠKAI ELEKTRINIS

Naujasis RZ 450e – pirmasis Lexus elektromobilis. Jo naujosios platformos kokybė ir charakteristikos – Lexus vairavimo potyrio pagrindas. Naujoji e-TNGA platforma yra itin tvirta, jos baterijos blokas įtaisytas važiuoklėje, po salonu.

Dėl to automobilio svorio centras yra žemiau, o tai savo ruožtu pagerina balansą, valdymą ir reakciją. Naudojamos itin tvirtos medžiagos bei metalai ir panaudoti pažangūs konstrukciniai procesai užtikrina išskirtinį stiprumą, bet ir leidžia išlaikyti mažą svorį.

Tai nėra tik automobilis, kuriame tradicinį variklį pakeitė baterijos blokas: jis žengia dar toliau ir išnaudoja naujų technologijų, kurios pagerina našumą ir vairavimo malonumą, potencialą. Nulinės emisijos RZ padės mums žengti anglies dioksido atsisakymo bei tvarios visuomenės keliu.

ELEKTRINĖ AŠIS

Lexus el. ašis – tai kompaktiškas, tarp varomųjų ratų įrengtas modulinis paketas, kurį sudaro variklis, krumpliaračiai ir automobilio valdymo kompiuteris. RZ 450e modelyje ašys yra įregtos priekyje ir gale bei veikia išvien su visų ratų pavaros valdymo sistema DIRECT4, reguliuodamos automobilio valdymą, trauką ir galios paskirstymą. El. ašys veikia tyliai, efektyviai ir tiksliai tiekia galią. Priekinis variklis išvysto 150 kW o galinis – 80 kW, tad bendroji galia siekia 230 kW. Dėl jų kompaktiškų matmenų lieka daugiau vietos automobilio salone ir bagažinėje.

PAVAROS VALDYMO SISTEMA „DIRECT4“

RZ 450e montuojama nauja pavaros valdymo sistema DIRECT4 veikia su dviem el. ašimis. DIRECT4 – išskirtinė Lexus technologija. Tai – išmanioji sistema, kuri nuolat balansuoja trauką su priekine bei galine ašimis, automatiškai ir sklandžiai paskirsto pavaros jėgą. Rezultatas – sklandus našumas, stabilus valdymas, intuityvus veikimas ir stipresnis ryšys tarp vairuotojo bei automobilio. Sukimo momentą tarp priekio ir galo per kelias milisekundes galima perskirstyti nuo nulio iki 100 arba nuo 100 iki nulio – greičiau nei sugebėtų bet kokia mechaninė sistema. Patobulinus ryšį tarp kelio ir standartinio arba šturvalo pavidalo vairo, DIRECT4 papildomai pagerina vairo jautrumą.

Pažangiausia baterijos technologija

RZ 450e sumontuota ličio jonų baterija, kuri sudaro 96 elementai. Bendroji talpa siekia 71,4 kWh. Baterija yra įrengta po salonu ir sudaro neatsiejamą platformos dalį. Be to, jos padėtis taip pat prisideda prie automobilio žemo svorio centro. Nuvažiuojamas atstumas siekia iki 440 km (mišriuoju WLTP ciklu), o bateriją galima sparčiai įkrauti nepabloginant saugos arba nesutrumpinant eksploatacijos trukmės: 150 kW galios 80 % talpą galima įkrauti maždaug per 30 minučių. RZ pirmaujantis klasėje efektyvumas pasiekiamas ne tik dėl išskirtinės baterijos kokybės: savo vaidmenį atlieka ir pasaulinio lygio aerodinamika bei elektriniai varikliai. Mūsų tobulinimo tikslas – po 10 metų eksploatacijos visiškai elektrinio RZ modelio baterijoje turi likti mažiausiai 90 % pradinės talpos. Patvarumo rodikliais pirmaujame rinkoje ir juos gerina mūsų 1 mln. kilometrų išplėstinė baterijos priežiūros programa. Be to, RZ 450e turi efektyvią šildymo sistemą, kuri optimizuoja baterijos našumą ir nuvažiuojamą atstumą net ir esant temperatūrai žemiau nulio.

DIZAINAS „SEAMLESS E-MOTION“ / RAFINUOTI ŠVIESOS DIODŲ PRIEKINIAI ŽIBINTAI

Priekinė dalis įkvėpta koncepcinio dizaino „Seamless E-motion“. Ji neleidžia suabejoti, kad RZ 450e yra visiškas elektromobilis. Čia nėra tradicinio variklio, priekinis dangtis nuleistas žemyn, o oro įsiurbimo angos sumažintos. Automobilio priekyje realizuota drąsi trimatė Lexus firminė verpstės forma. Išvaizda nauja ir tuo pačiu paprasta, ji perteikia technologinį tobulėjimą, funkcionalumą ir našumą. Priekiniai žibintai integruoti verpstės formos kėbule. Jie rafinuoti ir itin ploni, papildomai akcentuoja dieninių žibintų Lexus L motyvą, tuo tarpu pagrindiniai priekiniai žibintai ir posūkio žibintai yra mažiau išraiškingi.

GALINGAS SILUETAS IR PLATI STOVĖSENA

Aptakus automobilio šoninis profilis kyla link galinės dalies ir sukuria galingą siluetą, tuo tarpu aštrus priekinės dalies dizainas suformuoja galios ir judesio įspūdį. Žiūrint iš galo yra matomi visureigio bruožai, patogi erdvė ir geros vairavimo savybės. Ilga, 2 850 mm siekianti važiuoklės bazė sustiprina įspūdį, akcentuoja žemą svorio centrą ir puikų balansą. Ratai (18 colių standartiniai arba 20 colių – aukštesnio lygio komplektacijoje) yra pastumti link automobilio kampų.

ITIN DIDELIS 14 COLIŲ JUTIKLINIS EKRANAS / 10 COLIŲ PROJEKCINIS RODINYS

Jo vieta parinkta tobulai, kad vairuodami galėtumėte juo patogiai naudotis. Šis 14 colių didelės raiškos jutiklinis ekranas yra vienas didžiausių, kurie siūlomi šiuo metu, todėl galėsite sklandžiai pasiekti informaciją, pvz., navigacijos, garso ir klimato kontrolės sistemas. Be to, automobilio duomenys projektuojami dideliame spalvotame 10 colių projekciniame rodinyje – tiesiai ant stiklo. Čia galėsite naudotis navigacijos, saugos funkcijomis, matyti automobilio informaciją ir garso nuostatas, nenukreipdami žvilgsnio nuo kelio. Jį galėsite sklandžiai valdyti ant vairo įrengtais jutikliniais jungikliais.

RYŠIO PAKETAS LEXUS LINK PREMIUM

RZ 450e savininkai gali neribotą laiką nemokamai naudotis visais Lexus Link standartinio ryšio privalumais. Ryšio paketas Lexus Link Premium yra nemokamas pirmuosius 4 nuosavybės metus, o vėliau jį galite užsisakyti. Čia rasite pažangiausių funkcijų:

 • Debesijos navigaciją ir pagalbinį balso asistentą
 • Informaciją apie eismą ir realiu laiku vykstančius įvykius kelyje
 • Nuotolinę klimato kontrolę 
 • Visuose RZ modeliuose yra įrengtos nuotolinio vairo šildymo, sėdynių šildymo ir salono temperatūros reguliavimo funkcijos

PRITEMDOMAS PANORAMINIS STOGLANGIS

Pasirinktinis futuristinis panoraminis stogas salone padidina erdvės ir šviesos pojūtį. Jo stiklas padengtas danga, kuri atspindi infraraudonuosius spindulius ir sumažina kaitrą saulėtomis dienomis bei išlaiko šilumą salone šaltu oru. Atsisakius ritininės užuolaidėlės sutaupėme svorio, o tai leido pagerinti valdymą ir įrengti plačiausią Lexus kada nors sumontuotą panoraminį stogą.

13 GARSIAKALBIŲ „MARK LEVINSON®“ GARSO SISTEMA

Naujoji RZ 450e 13 garsiakalbių „Mark Levinson®“ aukščiausios klasės erdvinio garso sistema pritaikyta salono akustinėms savybėms. 224 mm žemųjų dažnių garsiakalbis ir padidinta 1 800 W galia skleidžia 12 kanalų stiprintuvo garsą ir kuria skaitmeninio namų kino patirtį. Tuo tarpu „Clari-Fi™“ atkuria garsą, kuris buvo prarastas per MP3 skaitmeninį glaudinimą.

TREČIOJI KARTA: LEXUS SAFETY SYSTEM +

Naujajame RZ 450e naudojama pažangi aktyvioji saugos sistema ir vairuotojo pagalbos sistemos. Jas pristato naujausia trečiosios kartos Lexus Safety System+ su atnaujintomis ir papildomomis funkcijomis, padedančiomis geriau nustatyti avarijos pavojų. Su RZ 450e pristatomi papildomi patobulinimai – proaktyvioji važiavimo pagalba su vairavimo pagalba ir naujoji vairuotojo stebėjimo sistema, tikrinanti, ar vairuotojas nesiblaško ir nėra pavargęs. Proaktyvioji važiavimo pagalba papildomai naudoja priekinę kamerą, kad nustatytų posūkio kampą ir pakoreguotų vairo sukimą Jums artėjant prie posūkio ir jį įveikiant.

PATOBULINTA PRIEŠAVARINĖ SISTEMA

Lexus priešavarinė sistema ne tik aptinka motociklininkus dieną, bet ir leidžia išvengti daugiau susidūrimų, pvz., sukant kairėn (dešinėn) ar priekyje kelią užkertant kitoms transporto priemonėms. Be to, sankryžoje atliekant posūkį ji gali atpažinti susidūrimo su priešpriešiais atvažiuojančiomis transporto priemonėmis arba skersai judančiais pėsčiaisiais pavojus. Galimybes išvengti susidūrimo didina avarinio vairavimo pagalba.

DINAMINĖ RADARINĖ PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA

Naudodama milimetrinių bangų radaro jutiklį ir kamerą, ši sistema aptinka priešais esančią transporto priemonę ir palaiko iki jos reikiamą atstumą. Jei priešais važiuojanti transporto priemonė sustoja, RZ 450e taip pat sustos. Transporto priemonei pajudėjus, Jūs taip pat pajudėsite. Ji greitai atpažįsta priekyje kelią užkertančias kitas transporto priemones ir kartu su eismo juostos palaikymo pagalba posūkiuose juda natūralesne trajektorija. Be to, dinaminė radarinė pastovaus greičio palaikymo sistema neleidžia susidurti su išorine eismo juosta judančia lėtesne transporto priemone.

NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS

Pasinaudokite toliau pateikta skaičiuokle ir prieš kelionę apskaičiuokite tikėtiną nuvažiuojamą atstumą. Nuvažiuojamam atstumui įtakos gali turėti įvairūs veiksniai, pvz., lauko temperatūra, ratų dydis, vairavimo aplinka ir oro kondicionieriaus naudojimas.

* Nuvažiuojamo atstumo skaičiai yra apytiksliai, o faktinis nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo tokių veiksnių kaip pasirinkta komplektacija, akumuliatoriaus ir lauko temperatūra, vairavimo stilius, greitis, kelio būklė, eismas, automobilio būsena, padangų tipas (vasarinės arba žieminės) ir slėgis, automobilio apkrova, keleivių skaičius ir sumontuoti priedai. Rodomas nuvažiuojamas atstumas galioja originalaus gamintojo vasarinėms padangoms ir netaikomas pakeitus jas į žiemines. Žieminės padangos gali sumažinti nuvažiuojamą atstumą.

RZ 450e COMFORT
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

71 000€

Bazinei RZ 450e COMFORT komplektacijai priklauso:

 • 18 colių poliruoti lengvojo lydinio ratlankiai su 235/60 (priekyje) ir 255/55 (gale) R18 dydžio padangomis
 • Elektra automatiškai susiglaudžiantys šoniniai veidrodėliai
 • Galiniai kombinuotų šviesų LED žibintai
 • Išmanieji parkavimo pagalbos sistemos jutikliai, priekyje ir gale

RZ 450e EXECUTIVE
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

73 800€

RZ 450e EXECUTIVE komplektacijai priklauso (papildanti COMFORT komplektaciją):

 • 18 colių poliruoti lengvojo lydinio ratlankiai su 235/60 (priekyje) ir 255/55 (gale) R18 dydžio padangomis
 • Elektra automatiškai susiglaudžiantys šoniniai veidrodėliai
 • Galiniai kombinuotų šviesų LED žibintai
 • Išmanieji parkavimo pagalbos sistemos jutikliai, priekyje ir gale

Pasirinkite spalvą

Sonic Grey
1L1
Sonic Platinum
1L2
Sonic White
085
Graphite Black
223
Sonic Copper/ Black
2YF
Aether Metallic/Black
2YG
Sonic Chrome/ Black
2YH
Sonic Copper
4Y5
Aether Metallic
8Z2

SUKOMPLEKTUOKITE SAVO RZ 450e

Komplektuoti
 • Sėdynės atlošo apsauga

  Kaina nurodyta be montavimo darbų.

  119 €
 • SIENINIS NAMŲ ĮKROVIKLIS

  Su 6 m TYPE2 kabeliu.

  Kaina nurodyta be montavimo darbų.

  nuo 750 €
 • Apšviestos slenksčių plokštelės, priekiui

  Šviečiančios priekinės slenksčių plokštelės, skirta tik modeliams su JUODA salono apdaila. Lexus slenksčių plokštelės yra stilinga vidaus dizaino ypatybė, apsauganti durelių slenksčio dažytą paviršių nuo įbrėžimų. Šlifuotą aliuminio apdailą išryškina subtilus baltas logotipas. 

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  640 €
 • Bagažinės tinklelis, horizontalus

  Bagažo skyriuje slankiojančio krepšio ar dėžės keliamas triukšmas gali trukdyti saugiai vairuoti. Horizontalusis tinklelis padės išvengti šios problemos neleisdamas daiktams pajudėti iš vietos.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  89 €
 • Bagažinės kilimėlis

  Įklojimas apsaugo bagažinės dangą nuo purvo, nešvarumų ir smėlio.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  290 €
 • Bagažinės įklojimas

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  141 €
 • Guminiai kilimėliai

  Šie kilimėliai – patikima salono dangos apsauga nuo purvo, nešvarumų, smėlio ir dulkių. Kilimėlis vairuotojo pusėje turi fiksatorius, kurie jį pritvirtina, kad neslidinėtų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais. 

  219 €
 • Nuimamas vilkimo kablys, vertikalus

  Integruotas į važiuoklę ir kėbulą, kad tolygiai paskirstytų vilkimo jėgą ir sumažintų pavojų pažeisti automobilį. Vilkimo galia 750g, su elektros prijungimo rinkiniu 13 polių, galima nuimti, kai jo nereikia.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1493 €
 • VĖJO DEFLEKTORIAI

  Važiuojant atvirais langais, aerodinaminės formos deflektoriai užtikrina patogumą, sumažindami triukšmą ir turbulenciją salone.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  845 €
 • TEKSTILINIAI KILIMĖLIAI

  Siūlomi kilimėliai pagaminti iš garsą sugeriančio veliūro. Jie puikiai apsaugo salono dangą nuo nešvarumų ir atlieka pagalbinę garso izoliacijos funkciją. Vairuotojo kilimėlis turi fiksatorius, kurie jį pritvirtina, kad neslidinėtų. Gramatūra – 830 g.

  Kaina nurodyta be montyavimo darbų.

  106 €
 • STOGO SKERSINIAI

  Tvirtinami prie automobilio stogo bėgelių. Užfiksuoti prie bėgelių jie tampa tvirtu pagrindu įvairiems daiktų laikymo priedams tvirtinti.

  Kaina nurodyta be montavimo darbų. 

  321 €
 • Priekinių ir galinių purvasaugių komplektas

  Sukurti tinkamai nukreipti tyškantį vandenį, purvą ir akmenukus priekiniams ir galiniams ratams.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  398 €
 • ŠONINIŲ VEIDRODĖLIŲ APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima šoninių veidrodėlių apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka veidrodėlių kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  110 €
 • KAPOTO APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima kapoto apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka kapoto kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  248 €
 • STOGO APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima stogo apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka stogo kontūrą.

  Kaina nurodyta be montavimo darbų.

  82 €
 • PRIEKINIO BUFERIO APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima priekinio buferio apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka buferio kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  196 €
 • GALINIO BUFERIO APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima galinio buferio apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka buferio kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  106 €
 • VAIKIŠKA KĖDUTĖ

  Nuo 15 kg iki 36 kg / nuo 3 metų iki 12 metų.

  621 €
 • DVIRAČIŲ LAIKIKLIS

  Skirtas vienam dviračiui.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  209 €
 • DIDELIS SLIDŽIŲ IR SNIEGLENČIŲ LAIKIKLIS

  145 €
 • VIDUTINIS SLIDŽIŲ IR SNIEGLENČIŲ LAIKIKLIS

  129 €
 • PADANGŲ LAIKYMO MAIŠAI

  Šie maišai leis Jums patogiai transportuoti padangas bei tvarkingai jas sandėliuoti. Jie saugo lengvojo lydinio ratlankius ir padangas nuo pažeidimų. Turi patogias rankenėles, tad juos lengva nešti. Komplekte – 4 vnt. apsauginių padangų užvalkalų.

  85 €
 • LENGVOJO LYDINIO RATLANKIŲ APSAUGA

  Lexus ProTect silicio pagrindu pagaminta danga apsaugo lengvojo lydinio ratlankių paviršių nuo žymių ir nuosėdų, atsirandančių dėl stabdymo dulkių, kelio dangos ir oro sąlygų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  62 €
 • ILGALAIKĖ KĖBULO APSAUGA

  Lexus ProTect padeda išsaugoti pirminę išorės dažų ir šoninių langų išvaizdą. Veikdama molekuliniu lygiu ji užsandarina paviršius keramikos tvirtumo silicio pagrindo danga, kuri apsaugo nuo taršos, oro, tirpiklių ir kitų aplinkos grėsmių.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  417 €
 • TEKSTILINIAI IR ODINIAI GRINDŲ KILIMĖLIAI

  Siūlomi kilimėliai pagaminti iš garsą sugeriančio veliūro. Jie puikiai apsaugo salono dangą nuo nešvarumų ir atlieka pagalbinę garso izoliacijos funkciją. Vairuotojo kilimėlis turi fiksatorius, kurie jį pritvirtina, kad neslidinėtų. Gramatūra – 860g/m2.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  310 €
 • Mažas laidų krepšys

  97 €
 • STOGO SKERSINIŲ KREPŠYS

  Tai patikima Lexus stogo skersinių apsauga nuo dulkių ir atsitiktinių įbrėžimų, kai jie nebenaudojami ir nuimami nuo automobilio.

  49 €
 • DURELIŲ RANKENĖLIŲ APSAUGINĖS PLĖVELĖS, 4 VNT.

  Visiškai apgaubia durelių rankenėlės suėmimo vietą. Nepastebima plėvelė puikiai apsaugo rankenėlę nuo įbrėžimų, atsirandančių dėl pirštinių, žiedų ir raktų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  118 €
 • Durelių krašto apsauginė plėvelė

  4 vnt.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  159 €
Gintarė Satkūnaitė

Lexus pardavimo asistentė