fbpx
slider

„MY LEXUS“.
VAIRUOKITE PATOGIAU

„My Lexus“ – tai visa svarbiausia informacija apie Jūsų automobilį: nuo naudojimo vadovų iki programinės įrangos naujinių – vienoje vietoje.

Susikurkite „My Lexus“ paskyrą ir mėgaukitės dar patogesniu vairavimu naudodamiesi įvairiomis funkcijomis, įskaitant specialius automobilio nustatymus ir užsakymų sekimą.

„MY LEXUS“ PRIVALUMAI

Naudodamiesi “My Lexus” paskyra, vos keliais spustelėjimais visada pasieksite pagrindinę informaciją apie savo automobilį. Vienoje vietoje galite peržiūrėti automobilio techninės priežiūros istorijos duomenis; galite susiplanuoti savo kelionę, skaityti naudojimo vadovus ir gauti pranešimus apie reikiamą atlikti automobilio techninę apžiūrą.

JŪSŲ AUTOMOBILIO INFORMACIJOS TVARKYMAS

Visą informaciją apie savo automobilį galite rasti skyrelyje „Mano automobilis“. Jūs galite peržiūrėti savo automobilio techninės priežiūros įrašus ir sužinoti, kada kitą kartą reikia apsilankyti servise, pratęsti draudimą ir pan.

  • Nustatykite priminimus apie su automobiliu susijusias svarbias datas.
  • Naudokitės savo Lexus multimedijos sistema visur, kur tik keliautumėte.

NAUDOJIMO VADOVAI

Galite iškart surasti bet kokią išsamią informaciją, kuri padės dar geriau išnaudoti automobilio galimybes.

KELIONĖS PLANAVIMO PROGRAMA

Galite be vargo suplanuoti savo kitą kelionę ir persiųsti šią informaciją į savo Lexus navigacijos sistemą, kad ir kur būtumėte.

– Išsaugokite savo pasirinktus maršrutus.

UŽSISAKYTI TECHNINĖS PRIEŽIŪROS PASLAUGĄ INTERNETU

Naudodamiesi mūsų internetine užsakymų priėmimo sistema, galite užsisakyti techninės priežiūros, techninės apžiūros, techninės būklės patikros, remonto ir kt. paslaugas.

  • Prieš užsakymo patvirtinimą galite susipažinti su išlaidų sąmata.
  • Pasirinkite artimiausią atstovybę ir suderinkite apsilankymo laiką bei datą.

ATSISIŲSKITE NAUJAS PROGRAMAS IR ŽEMĖLAPIUS SAVO MULTIMEDIJOS SISTEMAI

Mūsų el. parduotuvėje siūlomos naujos programos, taip pat navigacijos sistemos žemėlapių naujiniai. Jūs galėsite valdyti savo Lexus multimedijos sistemą ir visuomet naudotis naujausios versijos programine įranga.