fbpx
nuotrauka

NAUJASIS LBX

Nepaprasta kasdienybė

NUO

35 600 €

CO₂ (g/km)

117

Vid. sąnaudos (l/100km)

4.9

Bandomasis važiavimas

Registruokis

NAUJASIS LBX

NAUJASIS LEXUS LBX

IŠTIES NEPAPRASTAS AUTOMOBILIS

Naujasis Lexus LBX – išties nepaprastas automobilis, siūlantis daugybę funkcijų. Atraskite naujos kartos įsikraunantį hibridinį galios agregatą, atnaujintą, bet prabangų dizainą, saugos bei multimedijos technologijas ir dar daugiau.

Naujojo LBX kaina prasideda nuo 36 500 eurų, o rinkoje modelis pasirodys 2024 m. pirmajame pusmetyje.

Būkite pirmieji, įsigiję naująjį Lexus LBX!

nuotrauka
nuotrauka

Automobilio ypatybės

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE NAUJASIS LBX

 • NAŠUMAS IR GALIOS AGREGATAS

  LBX – pirmasis Lexus modelis, gaminamas mažų automobilių pasaulinės architektūros platformos GA-B pagrindu. Ji buvo iš esmės pritaikyta Lexus reikalavimams. Pagrindiniai architektūros privalumai – žemas svorio centras, platesnis tarpuvėžis, trumpos iškyšos ir itin standus kėbulas. Be to, šios savybės yra automobilio vairavimo malonumo pagrindas, kuris padeda užtikrinti Lexus vairavimo potyrį iki šiol mažiausiu formatu. Architektūra padeda sukurti natūralų vairuotojo ir automobilio dialogą, užtikrina nuolatinį pasitikėjimą, kontrolę bei komfortą.

 • DIZAINAS IR MEISTRIŠKUMAS

  Lexus dizaineriai siekė sukurti automobilį, kuris būtų labiau atpalaiduojantis nei formalus ir pasižymėtų autentišku, nesudėtingu stiliumi, su kuriuo žmonės iš karto pajustų ryšį. Svarbiausias dizaino aspektas – nauja priekinė dalis, tarsi sulaužanti verpstės formos groteles (pastarąjį dešimtmetį būdingą dizaino bruožą) ir vedanti Lexus į naują erą.

  Sklandžios, berėmės grotelės atkartoja LBX verpstės formos kėbulo linijas ir prisideda prie tvirtos bei dinamiškos automobilio stovėsenos. Be to, jos aerodinamiškai efektyvios, nes padeda išlyginti oro srautą aplink automobilį ir virš jo. Naujas priekinių žibintų dizainas kuria ryškų vizualinį kontūrą, o dieniniai ir posūkio žibintai yra integruoti dvifunkciuose blokuose. Šiuo nauju išdėstymu žibintams būdinga „L“ forma pakeista taip, kad jie būtų nukreipti išorėn, o ne vidun ir atitiktų kiekvieno posūkio žibinto kryptį.

  DIZAINAS IR MEISTRIŠKUMAS

  Lexus dizaineriai siekė sukurti automobilį, kuris būtų labiau atpalaiduojantis nei formalus ir pasižymėtų autentišku, nesudėtingu stiliumi, su kuriuo žmonės iš karto pajustų ryšį. Svarbiausias dizaino aspektas – nauja priekinė dalis, tarsi sulaužanti verpstės formos groteles (pastarąjį dešimtmetį būdingą dizaino bruožą) ir vedanti Lexus į naują erą.

  Sklandžios, berėmės grotelės atkartoja LBX verpstės formos kėbulo linijas ir prisideda prie tvirtos bei dinamiškos automobilio stovėsenos. Be to, jos aerodinamiškai efektyvios, nes padeda išlyginti oro srautą aplink automobilį ir virš jo. Naujas priekinių žibintų dizainas kuria ryškų vizualinį kontūrą, o dieniniai ir posūkio žibintai yra integruoti dvifunkciuose blokuose. Šiuo nauju išdėstymu žibintams būdinga „L“ forma pakeista taip, kad jie būtų nukreipti išorėn, o ne vidun ir atitiktų kiekvieno posūkio žibinto kryptį.

"Lexus LBX" pirmieji svarbūs Europos apdovanojimai

“Lexus LBX” pelnė pirmuosius svarbius Europos apdovanojimus: jis pirmaujančio automobilių žurnalo “What Car?” pripažintas Metų automobiliu 2024 ir Metų mažuoju SUV 2024.

Sužinokite daugiau >>

LAUKIA NEPAPRASTI POTYRIAI

Ar esate pasirengę pradėti savo “Lexus LBX” patirtį? Užsiregistruokite ir atraskite išskirtinį, suasmenintą turinį bei apžvalginius 360° turus. Nepaprasta kasdienybė – jau čia.

NAUJOS KARTOS LEXUS HIBRIDINĖ PAVARA

LBX aprūpintas naujos kartos įsikraunančia Lexus hibridine elektrine sistema su kompaktišku ir lengvu 1,5 l trijų cilindrų varikliu. Siekiant padidinti efektyvumą, sumažinti nuostolius, svorį ir dydį, buvo iš esmės pertvarkyti pagrindiniai hibridinės sistemos komponentai, įskaitant transmisiją ir galios valdymo bloką. Taip pat įrengtas naujas mažos varžos ir didelės galios dvipolis nikelio metalo hidrido (NiMH) akumuliatorius, kuris suteikia papildomą elektrinio motoro pagalbą greitėjant ir išplečia automobilio elektros režimo galimybes.

Galios agregatas sureguliuotas taip, kad mieste ir vingiuotais užmiesčio keliais būtų galima mėgautis maloniu vairavimu, o jo valdymas ir linijinis pagreičio pojūtis labiau priklauso nuo to, kaip vairuotojas spaudžia greičio pedalą. Vairavimo savybes taip pat pagerina hibridinės sistemos valdymo funkcija, kuri tiksliai suderina variklio garsą ir pagreitį. Dėl hibridinės sistemos patobulinimų, važiuojant elektros režimu galima mėgautis didesniu greičiu, nuvažiuoti ilgesnį atstumą maksimaliai padidinant LBX efektyvumą.

Autentiška LBX visureigio savybė

LBX išsiskiria Lexus pasirinktine visų ratų pavaros sistema „E-Four“, kurioje ant galinės ašies montuojamas papildomas elektrinis motoras. Greitėjant, važiuojant posūkiuose ir ant prasto sukibimo dangos, sistema automatiškai nukreipia varomąją jėgą į galinius ratus, padėdama išlaikyti automobilio stabilumą ir vairuotojo pasitikėjimą.

LBX prabangos statusą liudija ir Lexus pastangos suvaldyti triukšmą bei vibraciją (NVH). Pavyzdžiui, prie variklio prijungtas balansavimo velenas, kuris padeda sumažinti vibraciją, dėl kurios salone galėtų kilti ūžesys. Ypatingas dėmesys skirtas durelėms, kuriose įmontuoti slopinimo lakštai, kad būtų slopinamas aukšto dažnio triukšmas, bet stiprinami žemo dažnio garsai. Taip gaunamas aiškus ir malonus garsas.

NAUJA LEXUS TAPATYBĖ

Galinė automobilio dalis pasižymi tvirta stovėsena. Valstybinio numerio lentelė nuleista ant buferio, kad ant bagažinės dangčio esantis LEXUS užrašas būtų geriau matomas tuščioje erdvėje. Be to, naujausia Lexus firminės „L“ formos šviesų juostos evoliucija palieka didesnį vizualinį įspūdį, o posūkių ir atbulinės eigos žibintai (kai nešviečia) atrodo santūriai.

Žemas priekinis dangtis, su kėbulu susiliejantys vidurinės linijos apvadai, vartų stiliaus galinis stogo aptakas ir preciziškas žibintų dizainas pagerina aerodinamines savybes ir prisideda prie LBX efektyvumo, stabilumo bei greitos reakcijos. Kėbulo spalvų paletėje – ryškūs atspalviai ir Lexus sodriai švytinčios „Sonic“ dangos. LBX versijas „Emotion“ ir „Cool“ galima rinktis su dvispalvio dažymo variantu, derinant bet kurią spalvą su kontrastingu juodu stogu.

PAPRASTUMAS IR ELEGANCIJA

Aukščiausios klasės kokybę ir dėmesį detalėms liudija siūlomi apmušalai ir komplektacijos, pasižyminčios dideliu vizualiniu bei jutiminiu patrauklumu. Be aukščiausios kokybės pusiau anilino odos galima rinktis veganišką interjerą, kurio sėdynių apmušalams, vairui, pavarų svirčiai ir durelių apdailos detalėms naudojama sintetinė oda bei medžiagos.

SKLANDI MULTIMEDIJA

LBX įrengta naujausia sistema Lexus Link Connect, valdoma per 9,8 colio jutiklinį ekraną.

Sistema siūlo debesijos navigaciją, optimizuoja kelionių planavimą ir realiuoju laiku teikia informaciją apie kelių eismo įvykius bei vėlavimus. Dar daugiau patogumo suteikia automobilyje įdiegtas asistentas „Hey Lexus“, kuris reaguoja į vairuotojo ir priekinėje sėdynėje sėdinčio keleivio balso komandas.

Integruoti išmanųjį telefoną galima naudojant „Apple CarPlay“ belaidį arba laidinį ryšį, taip pat – „Android Auto“ laidinį ryšį. Dar daugiau patogumo suteikia papildomai siūlomas skaitmeninis raktas. Jis dera ir su „Apple“, ir su „Android“ išmaniaisiais telefonais, todėl savininkai gali išmaniuoju telefonu atrakinti ir užvesti automobilį. Jiems nebūtina išsitraukti telefono iš kišenės ar rankinės – užtenka turėti su savimi. Jie taip pat gali bendrinti skaitmeninį raktą, kai kitiems asmenims reikia patekti į automobilį arba juo naudotis.

Kaip ir naujausiuose Lexus modeliuose, taip ir LBX siūloma sklandi multimedijos ir saugos sistemų internetinio naujinimo funkcija, todėl savininkai gali atnaujinti sistemas nesilankydami Lexus autoservise.

Išskirtinis Lexus garso partneris „Mark Levinson“ automobiliui suprojektavo papildomai siūlomą aukščiausios kokybės sistemą su 13 optimaliai išdėstytų garsiakalbių. Joje yra bagažinės dangtyje integruotas žemųjų dažnių garsiakalbis, kuris nesumažina bagažinės tūrio.

IŠMANIOJI SAUGA IR PAGALBA VAIRUOTOJUI

LBX veikia visapusiškos naujausios kartos Lexus Safety System + saugos ir pagalbos vairuotojui funkcijos. Automobilyje įdiegtos kelios sistemos, kurios aptinka avarijos pavojų, perspėja vairuotoją ir, jei reikia, automatiškai reguliuoja vairavimą, stabdymą bei greitėjimą, kad padėtų išvengti susidūrimo arba sušvelnintų jo pasekmes. Pagrindiniai elementai – susidūrimų padedanti išvengti sistema su posūkio sankryžoje pagalba, dinaminė radarinė pastovaus greičio palaikymo sistema, važiavimo eismo juostos viduriu pagalba ar eismo juostos laikymosi pagalba ir pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema.

Papildomos priemonės, padedančios saugiau vairuoti ir manevruoti bei mažinančios vairuotojui tenkančią naštą – Lexus elektrinė durelių atleidimo sistema „e-Latch“ su saugaus išlipimo pagalba, vairuotojo stebėjimo sistema, išmanieji automobilio statymo jutikliai su automatinio stabdymo funkcija, galinė skersinio eismo perspėjimo sistema ir riboto matomumo zonų stebėjimo sistema.

Pasirinktinai bus galima įsigyti išplėstinę saugos sistemą, kurioje bus įdiegtos tokios funkcijos kaip priekinė skersinio eismo perspėjimo sistema ir panoraminio vaizdo stebėjimo sistema. Nuotolinio automobilio statymo parinktis gali padėti išvengti streso manevruojant automobiliu ankštoje erdvėje. Vairuotojas netgi gali pastatyti automobilį nuotoliniu būdu, naudodamasis išmaniuoju telefonu.

Naujas purškiantis valytuvas pagerina vairuotojo matomumą prastu oru: anksčiau jis būdavo montuojamas tik Lexus flagmanuose – LC ir LS modeliuose. Plovimo skystį purškia pats valytuvas, todėl priekinis stiklas valomas kruopščiau ir greičiau.

NAUJIEJI STILIAI

LBX „ELEGANT“. Vertinate nepaprastumo grožį ir teikiate pirmenybę subtiliems estetiniams sprendimams? Atraskite tobulą savo porą su tyliu pasitikėjimu, kuriuo dvelkia visiškai naujas LBX stilius „Elegant“.

LBX „RELAX“. Mėgstate klasikinį stilių ir laikui nepavaldžius siluetus, tačiau kartu randate pusiausvyrą tarp modernių technologijų ir pažangių iniciatyvų? Pasinerkite į prabangą su naujuoju LBX „Relax“.

LBX „EMOTION“. Turbūt norėtumėte, kad automobilis atspindėtų Jūsų dinamišką kasdienybę ir keliones mieste? Pristatome visiškai naują LBX stilių „Emotion“, skirtą energingo gyvenimo būdo mėgėjams.

LBX „COOL“. Mėgstate parodyti savo kruopščiai išpuoselėtą stilių ir charakterį, tuo pačiu norite būti pastebimi kelyje? Pristatome visiškai naują LBX stilių „Cool“, skirtą nebijantiems išsiskirti.

LBX DIRBTINIO INTELEKTO PATIRTIS

SUKURKIME UNIKALŲ JŪSŲ DIRBTINIO INTELEKTO MENO KŪRINĮ

Pasirinkite iš būsimų vaizdų arba prisijunkite prie savo Instagram paskyros, o mes sukursime Jūsų gyvenimo būdą atspindintį suasmenintą meno kūrinį.

Kainos ir komplektacija

LBX FWD
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

35 600€

Bazinei LBX komplektacijai priklauso:

 • 17 colių lengvojo lydinio ratlankiai, Dark Grey (tamsiai pilki), su 225/60 R17 padangomis
 • Garsinė perspėjimo apie automobilį sistema (AVAS)
 • Aktyvieji stabdžių žibintai
 • LED DRL dienos žibintai
 • Lexus Safety System 
 • Kliūčių aptikimo ir automatinio stabdymo Pre-Collision sistema (PCS)
 • Garsinė perspėjimo apie automobilį sistema (AVAS)
 • Apsaugos nuo vagystės sistema – garso signalas / sirena
 • Apšvietimo įlipant sistema

 • Lexus Link Connect – 9,8 colio jutiklinis ekranas
 • Lexus Link debesijos pagrindu veikianti navigacijos sistema
 • Lexus Link standartinės ryšio funkcijos
 • Lexus Link Premium ryšio funkcijos (4 metai)
 • Pagalbinės automobilio statymo sistemos monitorius su ekrane rodomomis orientacinėmis linijomis
 • Vairas su garso sistemos, ekrano, telefono, valdymo balsu funkcijos, DRCC ir LTA valdikliais
 • Premium garso sistema su 6 garsiakalbiai

LBX komplektacija ir techniniai duomenys

LBX ELEGANT TECH AWD
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

39 500€

 LBX ELEGANT TECH komplektacijai priklauso:

 • 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai, Dark Grey (tamsiai pilki), itin blizgūs, su 225/55 R18 padangomis
 • Skaitmeninis spidometras, didelės skyros ekranas (tik su visų ratų pavara)
 • USB įkrovimo prievadai (C tipo), priekiniame viduriniame valdymo pulte
 • Veganiški Tahara apmušalai
 • Dvigubu dygsniu išsiuvinėti satino Y formos ornamentai ant atramų (Tik AWD ELEGANT)
 • Dviejų linijų Tatami dygsniai su dvigubais dygsniais ant atramų (Elegant – tik jei pasirinktas juodas salonas)
 • Sportinės priekinės sėdynės
 • Prietaisų skydelis – TAHARA
 • Durelių plokštė su TAHARA apdaila

 • Priekinis vidurinis valdymo pultas, medienos rašto apdaila
 • Durelių intarpai – satininiai dažai
 • TAHARA apmušalai – priekinis vidurinis porankis
 • USB įkrovimo prievadai (C tipo), 2 priekiniame viduriniame valdymo pulte, 2 galiniame viduriniame valdymo pulte
 • Belaidis telefono įkroviklis
 • 12,3 colio Tazuna vairuotojo vietos ekranas
 • Elektroninė klimato kontrolės sistema su nanoe™ X technologija (AWD – standartas, FWD – paketuose)

LBX Elegant Tech komplektacija ir techniniai duomenys

LBX EMOTION TECH AWD
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

40 500€

 LBX EMOTION TECH komplektacijai priklauso:

 • 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai, Dark Grey (tamsiai pilki), šlifuoti, su 225/55 R18 padangomis
 • Tamsinti stiklai

 • Dviejų linijų Tatami dygsniai su dvigubais dygsniais ant atramų

LBX Emotion Tech komplektacija ir techniniai duomenys

LBX RELAX TECH AWD
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

41 300€

 LBX RELAX TECH komplektacijai priklauso:

 • 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai, Dark Grey (tamsiai pilki), itin blizgūs, su 225/55 R18 padangomis
 • Akustinis stiklas, priekinis šoninis stiklas
 • Priekinės ir galinės sėdynės su pusiau anilinės odos apmušalais
 • Vienos linijos Tatami dygsniai su dvigubais dygsniais ant atramų
 • Vairavimo padėties (sėdynės, vairo, durelių veidrodėlių) nustatymų atminties funkcija – 3 naudotojo profiliai
 • 8 padėčių elektra reguliuojama vairuotojo sėdynė

 • Trijų stipinų odinis vairas
 • Pavarų perjungimo rankenėlės ant vairo
 • Patogaus įlipimo ir išlipimo funkcija, atitraukiama ir į pradinę padėtį atstatoma vairuotojo sėdynė
 • Įvairiaspalvis salono apšvietimas (64 spalvos)
 • Odinis pavarų perjungimo rankenėlės antgalis

LBX Relax Tech komplektacija ir techniniai duomenys

LBX COOL TECH AWD
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

41 700€

 LBX COOL TECH komplektacijai priklauso:

 • 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai, Dark Grey (tamsiai pilki), šlifuoti, su 225/55 R18 padangomis
 • Tamsinti stiklai
 • Ultrasuede® apmušalai su odos apdaila
 • Ultrasuede® apmušalai, priekinis vidurinis porankis

 

 

 

 • Išsiuvinėtas sėdynės atlošas, pasostė ir atramos
 • Prietaisų skydelis, zomša
 • Durelių skydo apdaila, zomša

LBX Cool Tech komplektacija ir techniniai duomenys

LBX ORIGINAL EDITION AWD
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

46 600€

 LBX ORIGINAL EDITION TECH komplektacijai priklauso:

 • 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai, juodi matiniai, su 225/55 R18 padangomis
 • Priekinis bamperis, Original Edition
 • Original Edition ženklelis ant bagažinės dangčio ir keleivio prietaisų skydelio
 • Galinis bamperis, Original Edition
 • LED posūkių apšvietimo žibintai
 • Automatiškai reguliuojami dinaminiai priekiniai žibintai
 • LED priekiniai rūko žibintai
 • BladeScan® adaptyvioji tolimųjų žibintų sistema (AHS)

 • Perspėjimo apie iš priekio artėjančias transporto priemones sistema (FCTA)
 • Projekcinis ekranas (HUD)
 • Pagalbinė eismo juostos keitimo sistema (LCA)
 • Panoraminio vaizdo monitorius (PVM)
 • Aktyvioji garso valdymo sistema (ANC)
 • Variklio garso gerinimas (ESE)
 • Konfigūruojami jutikliniai valdikliai ant vairo
 • Išmanusis skaitmeninis raktelis (parengtis)

LBX Original Edition komplektacija ir techniniai duomenys

Spalvos

Pasirinkite spalvą

Passionate Yellow
Black
Dark Blue M.M.
Sonic Copper
Flame Red
Sonic Chrome
Manhattan Grey
Silver Me
Sonic Quartz

Galerija

Susisiekite

Gintarė Satkūnaitė

Lexus pardavimo asistentė

NAUJASIS LEXUS LBX

IŠTIES NEPAPRASTAS AUTOMOBILIS

Naujasis Lexus LBX – išties nepaprastas automobilis, siūlantis daugybę funkcijų. Atraskite naujos kartos įsikraunantį hibridinį galios agregatą, atnaujintą, bet prabangų dizainą, saugos bei multimedijos technologijas ir dar daugiau.

Naujojo LBX kaina prasideda nuo 36 500 eurų, o rinkoje modelis pasirodys 2024 m. pirmajame pusmetyje.

Būkite pirmieji, įsigiję naująjį Lexus LBX!

nuotrauka
nuotrauka

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE NAUJASIS LBX

"Lexus LBX" pirmieji svarbūs Europos apdovanojimai

“Lexus LBX” pelnė pirmuosius svarbius Europos apdovanojimus: jis pirmaujančio automobilių žurnalo “What Car?” pripažintas Metų automobiliu 2024 ir Metų mažuoju SUV 2024.

Sužinokite daugiau >>

LAUKIA NEPAPRASTI POTYRIAI

Ar esate pasirengę pradėti savo “Lexus LBX” patirtį? Užsiregistruokite ir atraskite išskirtinį, suasmenintą turinį bei apžvalginius 360° turus. Nepaprasta kasdienybė – jau čia.

NAUJOS KARTOS LEXUS HIBRIDINĖ PAVARA

LBX aprūpintas naujos kartos įsikraunančia Lexus hibridine elektrine sistema su kompaktišku ir lengvu 1,5 l trijų cilindrų varikliu. Siekiant padidinti efektyvumą, sumažinti nuostolius, svorį ir dydį, buvo iš esmės pertvarkyti pagrindiniai hibridinės sistemos komponentai, įskaitant transmisiją ir galios valdymo bloką. Taip pat įrengtas naujas mažos varžos ir didelės galios dvipolis nikelio metalo hidrido (NiMH) akumuliatorius, kuris suteikia papildomą elektrinio motoro pagalbą greitėjant ir išplečia automobilio elektros režimo galimybes.

Galios agregatas sureguliuotas taip, kad mieste ir vingiuotais užmiesčio keliais būtų galima mėgautis maloniu vairavimu, o jo valdymas ir linijinis pagreičio pojūtis labiau priklauso nuo to, kaip vairuotojas spaudžia greičio pedalą. Vairavimo savybes taip pat pagerina hibridinės sistemos valdymo funkcija, kuri tiksliai suderina variklio garsą ir pagreitį. Dėl hibridinės sistemos patobulinimų, važiuojant elektros režimu galima mėgautis didesniu greičiu, nuvažiuoti ilgesnį atstumą maksimaliai padidinant LBX efektyvumą.

Autentiška LBX visureigio savybė

LBX išsiskiria Lexus pasirinktine visų ratų pavaros sistema „E-Four“, kurioje ant galinės ašies montuojamas papildomas elektrinis motoras. Greitėjant, važiuojant posūkiuose ir ant prasto sukibimo dangos, sistema automatiškai nukreipia varomąją jėgą į galinius ratus, padėdama išlaikyti automobilio stabilumą ir vairuotojo pasitikėjimą.

LBX prabangos statusą liudija ir Lexus pastangos suvaldyti triukšmą bei vibraciją (NVH). Pavyzdžiui, prie variklio prijungtas balansavimo velenas, kuris padeda sumažinti vibraciją, dėl kurios salone galėtų kilti ūžesys. Ypatingas dėmesys skirtas durelėms, kuriose įmontuoti slopinimo lakštai, kad būtų slopinamas aukšto dažnio triukšmas, bet stiprinami žemo dažnio garsai. Taip gaunamas aiškus ir malonus garsas.

NAUJA LEXUS TAPATYBĖ

Galinė automobilio dalis pasižymi tvirta stovėsena. Valstybinio numerio lentelė nuleista ant buferio, kad ant bagažinės dangčio esantis LEXUS užrašas būtų geriau matomas tuščioje erdvėje. Be to, naujausia Lexus firminės „L“ formos šviesų juostos evoliucija palieka didesnį vizualinį įspūdį, o posūkių ir atbulinės eigos žibintai (kai nešviečia) atrodo santūriai.

Žemas priekinis dangtis, su kėbulu susiliejantys vidurinės linijos apvadai, vartų stiliaus galinis stogo aptakas ir preciziškas žibintų dizainas pagerina aerodinamines savybes ir prisideda prie LBX efektyvumo, stabilumo bei greitos reakcijos. Kėbulo spalvų paletėje – ryškūs atspalviai ir Lexus sodriai švytinčios „Sonic“ dangos. LBX versijas „Emotion“ ir „Cool“ galima rinktis su dvispalvio dažymo variantu, derinant bet kurią spalvą su kontrastingu juodu stogu.

PAPRASTUMAS IR ELEGANCIJA

Aukščiausios klasės kokybę ir dėmesį detalėms liudija siūlomi apmušalai ir komplektacijos, pasižyminčios dideliu vizualiniu bei jutiminiu patrauklumu. Be aukščiausios kokybės pusiau anilino odos galima rinktis veganišką interjerą, kurio sėdynių apmušalams, vairui, pavarų svirčiai ir durelių apdailos detalėms naudojama sintetinė oda bei medžiagos.

SKLANDI MULTIMEDIJA

LBX įrengta naujausia sistema Lexus Link Connect, valdoma per 9,8 colio jutiklinį ekraną.

Sistema siūlo debesijos navigaciją, optimizuoja kelionių planavimą ir realiuoju laiku teikia informaciją apie kelių eismo įvykius bei vėlavimus. Dar daugiau patogumo suteikia automobilyje įdiegtas asistentas „Hey Lexus“, kuris reaguoja į vairuotojo ir priekinėje sėdynėje sėdinčio keleivio balso komandas.

Integruoti išmanųjį telefoną galima naudojant „Apple CarPlay“ belaidį arba laidinį ryšį, taip pat – „Android Auto“ laidinį ryšį. Dar daugiau patogumo suteikia papildomai siūlomas skaitmeninis raktas. Jis dera ir su „Apple“, ir su „Android“ išmaniaisiais telefonais, todėl savininkai gali išmaniuoju telefonu atrakinti ir užvesti automobilį. Jiems nebūtina išsitraukti telefono iš kišenės ar rankinės – užtenka turėti su savimi. Jie taip pat gali bendrinti skaitmeninį raktą, kai kitiems asmenims reikia patekti į automobilį arba juo naudotis.

Kaip ir naujausiuose Lexus modeliuose, taip ir LBX siūloma sklandi multimedijos ir saugos sistemų internetinio naujinimo funkcija, todėl savininkai gali atnaujinti sistemas nesilankydami Lexus autoservise.

Išskirtinis Lexus garso partneris „Mark Levinson“ automobiliui suprojektavo papildomai siūlomą aukščiausios kokybės sistemą su 13 optimaliai išdėstytų garsiakalbių. Joje yra bagažinės dangtyje integruotas žemųjų dažnių garsiakalbis, kuris nesumažina bagažinės tūrio.

IŠMANIOJI SAUGA IR PAGALBA VAIRUOTOJUI

LBX veikia visapusiškos naujausios kartos Lexus Safety System + saugos ir pagalbos vairuotojui funkcijos. Automobilyje įdiegtos kelios sistemos, kurios aptinka avarijos pavojų, perspėja vairuotoją ir, jei reikia, automatiškai reguliuoja vairavimą, stabdymą bei greitėjimą, kad padėtų išvengti susidūrimo arba sušvelnintų jo pasekmes. Pagrindiniai elementai – susidūrimų padedanti išvengti sistema su posūkio sankryžoje pagalba, dinaminė radarinė pastovaus greičio palaikymo sistema, važiavimo eismo juostos viduriu pagalba ar eismo juostos laikymosi pagalba ir pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema.

Papildomos priemonės, padedančios saugiau vairuoti ir manevruoti bei mažinančios vairuotojui tenkančią naštą – Lexus elektrinė durelių atleidimo sistema „e-Latch“ su saugaus išlipimo pagalba, vairuotojo stebėjimo sistema, išmanieji automobilio statymo jutikliai su automatinio stabdymo funkcija, galinė skersinio eismo perspėjimo sistema ir riboto matomumo zonų stebėjimo sistema.

Pasirinktinai bus galima įsigyti išplėstinę saugos sistemą, kurioje bus įdiegtos tokios funkcijos kaip priekinė skersinio eismo perspėjimo sistema ir panoraminio vaizdo stebėjimo sistema. Nuotolinio automobilio statymo parinktis gali padėti išvengti streso manevruojant automobiliu ankštoje erdvėje. Vairuotojas netgi gali pastatyti automobilį nuotoliniu būdu, naudodamasis išmaniuoju telefonu.

Naujas purškiantis valytuvas pagerina vairuotojo matomumą prastu oru: anksčiau jis būdavo montuojamas tik Lexus flagmanuose – LC ir LS modeliuose. Plovimo skystį purškia pats valytuvas, todėl priekinis stiklas valomas kruopščiau ir greičiau.

NAUJIEJI STILIAI

LBX „ELEGANT“. Vertinate nepaprastumo grožį ir teikiate pirmenybę subtiliems estetiniams sprendimams? Atraskite tobulą savo porą su tyliu pasitikėjimu, kuriuo dvelkia visiškai naujas LBX stilius „Elegant“.

LBX „RELAX“. Mėgstate klasikinį stilių ir laikui nepavaldžius siluetus, tačiau kartu randate pusiausvyrą tarp modernių technologijų ir pažangių iniciatyvų? Pasinerkite į prabangą su naujuoju LBX „Relax“.

LBX „EMOTION“. Turbūt norėtumėte, kad automobilis atspindėtų Jūsų dinamišką kasdienybę ir keliones mieste? Pristatome visiškai naują LBX stilių „Emotion“, skirtą energingo gyvenimo būdo mėgėjams.

LBX „COOL“. Mėgstate parodyti savo kruopščiai išpuoselėtą stilių ir charakterį, tuo pačiu norite būti pastebimi kelyje? Pristatome visiškai naują LBX stilių „Cool“, skirtą nebijantiems išsiskirti.

LBX DIRBTINIO INTELEKTO PATIRTIS

SUKURKIME UNIKALŲ JŪSŲ DIRBTINIO INTELEKTO MENO KŪRINĮ

Pasirinkite iš būsimų vaizdų arba prisijunkite prie savo Instagram paskyros, o mes sukursime Jūsų gyvenimo būdą atspindintį suasmenintą meno kūrinį.

LBX FWD
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

35 600€

Bazinei LBX komplektacijai priklauso:

 • 17 colių lengvojo lydinio ratlankiai, Dark Grey (tamsiai pilki), su 225/60 R17 padangomis
 • Garsinė perspėjimo apie automobilį sistema (AVAS)
 • Aktyvieji stabdžių žibintai
 • LED DRL dienos žibintai
 • Lexus Safety System 
 • Kliūčių aptikimo ir automatinio stabdymo Pre-Collision sistema (PCS)
 • Garsinė perspėjimo apie automobilį sistema (AVAS)
 • Apsaugos nuo vagystės sistema – garso signalas / sirena
 • Apšvietimo įlipant sistema

 • Lexus Link Connect – 9,8 colio jutiklinis ekranas
 • Lexus Link debesijos pagrindu veikianti navigacijos sistema
 • Lexus Link standartinės ryšio funkcijos
 • Lexus Link Premium ryšio funkcijos (4 metai)
 • Pagalbinės automobilio statymo sistemos monitorius su ekrane rodomomis orientacinėmis linijomis
 • Vairas su garso sistemos, ekrano, telefono, valdymo balsu funkcijos, DRCC ir LTA valdikliais
 • Premium garso sistema su 6 garsiakalbiai

LBX komplektacija ir techniniai duomenys

LBX ELEGANT TECH AWD
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

39 500€

 LBX ELEGANT TECH komplektacijai priklauso:

 • 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai, Dark Grey (tamsiai pilki), itin blizgūs, su 225/55 R18 padangomis
 • Skaitmeninis spidometras, didelės skyros ekranas (tik su visų ratų pavara)
 • USB įkrovimo prievadai (C tipo), priekiniame viduriniame valdymo pulte
 • Veganiški Tahara apmušalai
 • Dvigubu dygsniu išsiuvinėti satino Y formos ornamentai ant atramų (Tik AWD ELEGANT)
 • Dviejų linijų Tatami dygsniai su dvigubais dygsniais ant atramų (Elegant – tik jei pasirinktas juodas salonas)
 • Sportinės priekinės sėdynės
 • Prietaisų skydelis – TAHARA
 • Durelių plokštė su TAHARA apdaila

 • Priekinis vidurinis valdymo pultas, medienos rašto apdaila
 • Durelių intarpai – satininiai dažai
 • TAHARA apmušalai – priekinis vidurinis porankis
 • USB įkrovimo prievadai (C tipo), 2 priekiniame viduriniame valdymo pulte, 2 galiniame viduriniame valdymo pulte
 • Belaidis telefono įkroviklis
 • 12,3 colio Tazuna vairuotojo vietos ekranas
 • Elektroninė klimato kontrolės sistema su nanoe™ X technologija (AWD – standartas, FWD – paketuose)

LBX Elegant Tech komplektacija ir techniniai duomenys

LBX EMOTION TECH AWD
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

40 500€

 LBX EMOTION TECH komplektacijai priklauso:

 • 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai, Dark Grey (tamsiai pilki), šlifuoti, su 225/55 R18 padangomis
 • Tamsinti stiklai

 • Dviejų linijų Tatami dygsniai su dvigubais dygsniais ant atramų

LBX Emotion Tech komplektacija ir techniniai duomenys

LBX RELAX TECH AWD
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

41 300€

 LBX RELAX TECH komplektacijai priklauso:

 • 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai, Dark Grey (tamsiai pilki), itin blizgūs, su 225/55 R18 padangomis
 • Akustinis stiklas, priekinis šoninis stiklas
 • Priekinės ir galinės sėdynės su pusiau anilinės odos apmušalais
 • Vienos linijos Tatami dygsniai su dvigubais dygsniais ant atramų
 • Vairavimo padėties (sėdynės, vairo, durelių veidrodėlių) nustatymų atminties funkcija – 3 naudotojo profiliai
 • 8 padėčių elektra reguliuojama vairuotojo sėdynė

 • Trijų stipinų odinis vairas
 • Pavarų perjungimo rankenėlės ant vairo
 • Patogaus įlipimo ir išlipimo funkcija, atitraukiama ir į pradinę padėtį atstatoma vairuotojo sėdynė
 • Įvairiaspalvis salono apšvietimas (64 spalvos)
 • Odinis pavarų perjungimo rankenėlės antgalis

LBX Relax Tech komplektacija ir techniniai duomenys

LBX COOL TECH AWD
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

41 700€

 LBX COOL TECH komplektacijai priklauso:

 • 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai, Dark Grey (tamsiai pilki), šlifuoti, su 225/55 R18 padangomis
 • Tamsinti stiklai
 • Ultrasuede® apmušalai su odos apdaila
 • Ultrasuede® apmušalai, priekinis vidurinis porankis

 

 

 

 • Išsiuvinėtas sėdynės atlošas, pasostė ir atramos
 • Prietaisų skydelis, zomša
 • Durelių skydo apdaila, zomša

LBX Cool Tech komplektacija ir techniniai duomenys

LBX ORIGINAL EDITION AWD
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

46 600€

 LBX ORIGINAL EDITION TECH komplektacijai priklauso:

 • 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai, juodi matiniai, su 225/55 R18 padangomis
 • Priekinis bamperis, Original Edition
 • Original Edition ženklelis ant bagažinės dangčio ir keleivio prietaisų skydelio
 • Galinis bamperis, Original Edition
 • LED posūkių apšvietimo žibintai
 • Automatiškai reguliuojami dinaminiai priekiniai žibintai
 • LED priekiniai rūko žibintai
 • BladeScan® adaptyvioji tolimųjų žibintų sistema (AHS)

 • Perspėjimo apie iš priekio artėjančias transporto priemones sistema (FCTA)
 • Projekcinis ekranas (HUD)
 • Pagalbinė eismo juostos keitimo sistema (LCA)
 • Panoraminio vaizdo monitorius (PVM)
 • Aktyvioji garso valdymo sistema (ANC)
 • Variklio garso gerinimas (ESE)
 • Konfigūruojami jutikliniai valdikliai ant vairo
 • Išmanusis skaitmeninis raktelis (parengtis)

LBX Original Edition komplektacija ir techniniai duomenys

Pasirinkite spalvą

Passionate Yellow
Black
Dark Blue M.M.
Sonic Copper
Flame Red
Sonic Chrome
Manhattan Grey
Silver Me
Sonic Quartz
Gintarė Satkūnaitė

Lexus pardavimo asistentė