fbpx
nuotrauka

Naujasis LM

Prabanga kiekvienoje detalėje

CO2

163 g/km

Vid. sąnaudos

7.2 l/100km

Bandomasis važiavimas

Registruokis

Naujasis LM

NAUJASIS LEXUS LM

NEPRIEKAIŠTINGAS SVETINGUMAS

Naujajame vienatūryje LM 350h, kuris sukurtas vežti svarbius asmenis ir verslo lyderius, pagrindinis dėmesys skirtas kelionių prabangai. Septynvietėse arba keturvietėse Ottoman versijose puošnios odinės sėdynės ir išskirtinio dizaino salonas sukuria unikalų aukščiausios klasės pojūtį. Septynvietėje versijoje vidurinioji sėdynių eilė suteikia papildomos prabangos, o keturvietis salonas – tai komforto viršūnė su dvejomis visiškai atlošiamomis galinėmis orlaivio tipo sėdynėmis. Keliaudami LM 350h salone, galėsite mėgautis maloniais įspūdžiais, nes jo naujos kartos hibridinis variklis itin sklandžiai tiekia 184 kW galią.

Automobilio ypatybės

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE Naujasis LM

 • IŠRAIŠKINGAS IŠ VISŲ PUSIŲ

  Kurdamas LM koncepciją, Lexus atliko tyrimus su privačių reaktyvinių lėktuvų gamintojais ir itin pasiturinčiais klientais. Tyrimų rezultatai patvirtino, kad klientai aukščiausią prabangos lygį suvokia tada, kai juos supanti aplinka leidžia visiškai pailsėti – tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Ši savybė vertinama labiau nei galimybė naudotis pažangiomis technologijomis ir funkcijomis.

  Išmoktus dalykus Lexus pritaikė kurdama transporto priemonę, kurioje keleiviai gali visiškai atsipalaiduoti, jaustis be rūpesčių ir mėgautis individualiu komfortu. Tai – Lexus svetingumo principas „Omotenashi“, pagal kurį žmonės jaučiasi laukiami ir jais rūpinamasi taip, kaip Jūs rūpinatės svečiais savo namuose.

 • KRUOPŠČIAI APGALVOTA KIEKVIENA DETALĖ

  Daugiausiai dėmesio buvo skirta keleivių komfortui ir gerovei, o salone Lexus svetingumas „Omotenashi“ pakilo į dar neregėtą lygį. Kiekviena detalė sukurta taip, kad keleiviai jaustųsi kaip namie ir jais būtų puikiai pasirūpinta – nesvarbu, ar keliaudami jie nori ilsėtis, ar dirbti. Sėdynės sukurtos taip, kad užtikrintų puikią atramą ir komfortą. Salone tiksliai kontroliuojama temperatūra, oro kokybė ir apšvietimas, be to, galima lengvai ir intuityviai naudotis jungiamumo bei pramogų funkcijomis, įskaitant 48 colių raiškųjį plačiaekranį monitorių ir pagal užsakymą sukurtą etaloninę „Mark Levinson“ 3D erdvinio garso sistemą.

  KRUOPŠČIAI APGALVOTA KIEKVIENA DETALĖ

  Daugiausiai dėmesio buvo skirta keleivių komfortui ir gerovei, o salone Lexus svetingumas „Omotenashi“ pakilo į dar neregėtą lygį. Kiekviena detalė sukurta taip, kad keleiviai jaustųsi kaip namie ir jais būtų puikiai pasirūpinta – nesvarbu, ar keliaudami jie nori ilsėtis, ar dirbti. Sėdynės sukurtos taip, kad užtikrintų puikią atramą ir komfortą. Salone tiksliai kontroliuojama temperatūra, oro kokybė ir apšvietimas, be to, galima lengvai ir intuityviai naudotis jungiamumo bei pramogų funkcijomis, įskaitant 48 colių raiškųjį plačiaekranį monitorių ir pagal užsakymą sukurtą etaloninę „Mark Levinson“ 3D erdvinio garso sistemą.

DRĄSI LEXUS PRIEKINĖ DALIS

Priekyje drąsios firminės Lexus grotelės kontrastuoja su aštresniais trigubais šviesos diodų priekiniais žibintais, kurie pabrėžia patrauklią LM 350h išvaizdą. Šonuose esantys užtemdyti statramsčiai išryškina langus, erdvę ir sklandžias linijas. Dinamiškumo suteikia ilga LM važiuoklės bazė ir kaltiniai 19 colių lengvojo lydinio ratlankiai. Galinėje dalyje įrengtas vienos linijos Lexus šviesos diodų firminis žibintas ir naujasis LEXUS ženkliukas kelyje pabrėžia futuristinę automobilio išvaizdą. Keturios išorės spalvos – Sonic White, Sonic Titanium, Graphite Black ir Sonic Agate – elegantiškai perteikia šio automobilio orumą. Galima užsisakyti kairįjį ir dešinįjį stiklinį stogą, kuris padidina erdvumo pojūtį sėdint ant galinių sėdynių.

NAUJAS VERPSTĖS FORMOS KĖBULAS / LEXUS FIRMINĖS GROTELĖS

Kuriant išorės dizainą, svarbiausia buvo perkelti naujos kartos Lexus dizainą į vienatūrių segmentą. Čia mūsų dizaineriai priėmė iššūkį – naujasis LM papildytas nauja Lexus verpstės formos kėbulo dizaino tapatybe. Rezultatas – geriau integruotos grotelės, šiame automobilyje jos perteikia elektrifikuotą galią ir žemą svorio centrą, todėl automobilis atrodo stabilesnis ir įkvepia pasitikėjimo.

TRIGUBI ŠVIESOS DIODŲ ŽIBINTAI / LEXUS FORMINIS GALINIS ŽIBINTAS

Elegantiškesni, aštresni ir horizontalesni, šie nuostabūs 3 projektorių šviesos diodų žibintai paprastu dizainu sukuria išskirtinį įspūdį. Viršutiniai ir apatiniai rodyklės formos firminiai žibintai sustiprina Lexus prekių ženklo tapatybę, o dieniniai žibintai valdomi sukuriant gražius šviesos perėjimus. Unikalus galinio jungtinio žibinto išdėstymas – papildomas juostinis žibintas, įrengtas virš L firminio juostinio žibinto. Šie žibintai užtikrina puikų matomumą ir pabrėžia automobilio klasę.

TVIRTA PLATFORMA

Naujasis LM 350h pagamintas naudojant mūsų platformą GA-K. Jis turi ilgesnę važiuoklės bazę, jame papildomai įtaisyti skersiniai bei įtvarai standumui padidinti. Toks papildomas stabilumas leido Lexus inžinieriams tiksliau suderinti pakabą ir pagerinti našumą bei komfortą. Dėl platesnio tarpuvėžio ir didesnių ratų taip pat užtikrinama patikimesnė pozicija ir sukibimas.

4 KARTOS ĮSIKRAUNANTIS HIBRIDAS

Lexus įsikraunantis hibridas LM 350h užtikrina komfortą ir patikimumą kiekvienoje vairavimo situacijoje ir sklandžiai tiekia galią, suderindamas 2,5 litro benzininį variklį ir elektrinį (-ius) motorą (-us). Bendroji jo galia siekia 250 AG (184 kW). Dėl to automobilis nuo 0 iki 100 km/h įsibėgėja vos per 8,7 sekundės ir yra itin ekonomiškas: CO₂ emisija siekia 163 g/km*, o degalų sąnaudos – 7,2 l/100 km*. Kadangi sistema įsikrauna važiuojant, riedant arba stabdant, visada galėsite mėgautis išskirtiniu nuvažiuojamu atstumu.

2,5 LITRO BENZININIS VARIKLIS / HIBRIDINIS PAVAROS AGREGATAS

Naujasis LM 350h 2,5 l benzininis variklis yra gerokai pranašesnis už savo pirmtaką, jo pasaulinio lygio šiluminis naudingumas siekia 41 %. Kad pavara veiktų itin sklandžiai ir greitai reaguotų, priekinis elektrinis motoras, generatorius ir galios skirstymo mechanizmas įrengti vienoje aukštos klasės hibridinėje transmisijoje. Dėl daugiaašio variklio ir generatoriaus išdėstymo agregatas itin kompaktiškas ir pasižymi didžiausiu klasėje efektyvumu, tylumu bei našumu.

ITIN PLATUS 10 COLIŲ PROJEKCINIS RODINYS

LM 350h (septynviečio) vairavimo duomenys spalvotai projektuojami tiesiai ant priekinio stiklo. Šiame 10 colių projekciniame vaizde galite stebėti navigaciją, saugos funkcijas, informaciją ir garso sistemos nuostatas, nenukreipdami žvilgsnio nuo kelio. Naudojantis ant vairo įrengtais jutikliniais jungikliais valdymas yra lengvas.

23 GARSIAKALBIŲ MARK LEVINSON® SISTEMA (KETURVIEČIAME)

Beveik begarsis LM 350h keturvietis salonas – puiki vieta įrengti naują, pagal specialų užsakymą pagamintą 23 garsiakalbių Mark Levinson® aukščiausios klasės erdvinio garso sistemą. Ši sistema, sukurta kartu su mūsų išskirtiniais garso partneriais Mark Levinson, optimizuota pagal automobilio interjero architektūrą. Ši neprilygstama, 7.1 kanalo namų kino teatro patirtį kurianti Mark Levinson® erdvinio garso sistema buvo sukurta naudojant 3D Surround ir Quantum Logic technologijas. ClariFi analizuoja suglaudintą garso šaltinį ir papildo trūkstamus duomenis, kad garso kokybė būtų išskirtinė. Koncertų salės įspūdį dar labiau sustiprina garsiakalbiai, išdėstyti ant plačių vienatūrio lubų, taip sukuriant trimatę garso sceną. Pertvaros garsiakalbiai, įrengti virš 48 colių ekrano, kad būtų arti Jūsų ausų, skleidžia sodrų ir galingą garsą, ryškiai perteikiantį originalios muzikos atmosferą. Galiausiai, Blu-ray leistuvas, įmontuotas apatinėje kairėje pertvaros dalyje, leidžia Blu-ray, DVD ir CD diskus.

BELAIDIS ĮKROVIKLIS

Naudodami indukcinį belaidį įkroviklį, galite įkrauti derančius išmaniuosius telefonus ar kitus elektroninius įrenginius. Jis patogiai įrengtas centrinio valdymo pulto kišenėje, o nuo šiol – ir 50 % spartesnis. Kad Jūsų įrenginiai būtų įkrauti ir prijungti, LM įrengta iki aštuonių USB lizdų. Naujasis LM siūlo Android Auto® ir belaidį Apple CarPlay® ryšį, kad 14 colių jutikliniame arba 14 / 48 colių galiniuose ekranuose galėtumėte lengvai rodyti ir pasiekti daugelį savo išmaniojo telefono programėlių.

KETURVIETIS, KELIONĖMS SU SAMDYTU VAIRUOTOJU

Keturvietis LM yra komfortiškas kaip avangardinė svetainė, tačiau praktiškas kaip mobilusis biuras. Jis pasižymi nepakartojamu erdvumo jausmu. Rankomis dygsniuotose odinėse sėdynėse įrengti porankiai su jutikliniais valdymo skydeliais ir reljefiniais Lexus galvos atlošais. Galinėse sėdynėse su išmaniąja atgaivinimo technologija įrengtos skaitymo lempos ir atlenkiamieji staliukai. Pirmojoje ir antrojoje sėdynių eilėse gali būti įrengiamos vėdinamosios ir (arba) šildomosios sėdynės. Durelių ir langų užuolaidėlės nuo saulės padidins Jūsų komfortą ir privatumą. Jūsų vairuotojas viršutiniu valdymo skydeliu galės valdyti stumdomąsias dureles ir bagažinės dangtį, rafinuotai pasitikdamas svečius.

AUKŠČIAUSIOS KLASĖS VISIŠKAI ATLOŠIAMOS SĖDYNĖS

Išskirtinė keturvietė konfigūracija puikiai atitiks samdomo vairuotojo vežiojamo verslo lyderio poreikius. Gale įrengtos dvi aukščiausios klasės, ergonomiškas orlaivio tipo sėdynės aukštu atlošu, kurios užtikrina neprilygstamą komfortą. Sėdynių atlošai visiškai atsilenkia į horizontalią padėtį, pasostėje ir atloše integruotos oro kameros masažuoja šlaunis, nugarą ir pečius, o elektra valdomos minkštos pėdų atramos suteikia atramą blauzdoms. Tuo tarpu klimato konsjeržas stebi Jūsų kūno temperatūrą ir kontroliuoja klimatą, o vėdinamosios sėdynės per sėdynių paviršių traukia atvėsintą salono orą, taip sumažindamos kaitrą ir drėgnumą. Galinėse sėdynėse įrengta elektra valdoma minkšta kojų atrama patogiai prilaiko blauzdas, tad keleiviai gali atsipalaiduoti, mėgaudamiesi rafinuotu komfortu šildomoje aplinkoje. 

GAIVIEJI GĖRIMAI, ŽURNALAI, NETFLIX

Apatinėje pertvaroje įrengti skyriai rankiniam bagažui, sėdynių porankiuose – atlenkiamieji staliukai ir daiktų skyrius mėgstamiems leidiniams arba daiktams (pvz., planšetiniams kompiuteriams). LM patenkins visų keleivių daiktų laikymo poreikius. Nesvarbu, ar ketinate atsipūsti, ar užsiimti kūrybine veikla: Jūs tikrai įvertinsite galinių sėdynių pramogų sistemą su didelės skyros, itin plačiu ekranu. 14 litrų talpos šaldytuve atvėsinti gėrimai – visada po ranka, kai norėsite atsigaivinti, atsipalaiduoti ar net švęsti.

TREČIOJI KARTA: LEXUS SAFETY SYSTEM +

Naujajame LM naudojamos pažangios aktyviosios saugos ir pagalbinės vairuotojo sistemos, kurios įtrauktos į naujausią trečios kartos Lexus Safety System + paketą. Tarp didesnį saugumą užtikrinančių atnaujintų ir papildomų funkcijų yra proaktyvioji vairavimo pagalbos sistema ir naujoji vairuotojo stebėjimo sistema, tikrinanti, ar vairuotojas nesiblaško ir nėra pavargęs.

PATOBULINTA PRIEŠAVARINĖ SISTEMA

Patobulinta Lexus priešavarinė sistema ne tik aptinka motociklininkus dienos metu, bet ir leidžia išvengti daugiau susidūrimų, pvz., sukant kairėn (dešinėn) ar priekyje užlendant kitoms transporto priemonėms. Be to, sankryžoje posūkio metu ji gali atpažinti susidūrimo su priešpriešiais atvažiuojančiomis transporto priemonėmis ar skersai judančiais pėsčiaisiais pavojus. Galimybes išvengti susidūrimų padidina priešavarinė saugumo sistema.

PRISITAIKANČIOJI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA

Naudodama milimetrinių bangų radaro jutiklį ir kamerą, sistema aptinka priešais esančią transporto priemonę ir palaiko iki jos reikiamą atstumą. Jei priešais važiuojanti transporto priemonė sustoja, LM taip pat sustos. Transporto priemonei pajudėjus, Jūs taip pat pajudėsite. Ji greitai atpažįsta priekyje užlendančias kitas transporto priemones ir kartu su eismo juostos palaikymo sistema* padeda posūkiuose judėti natūralesne trajektorija. Be to, prisitaikančioji pastovaus greičio palaikymo sistema neleidžia susidurti su priešpriešine eismo juosta judančia lėtesne transporto priemone.

* Pažangi eismo juostos palaikymo pagalba padeda išlaikyti LM automobilį eismo juostos viduryje, naudoja natūralaus eismo juostos palaikymo funkciją ir padeda važiuoti kelio vingiuose.

PRIVALUMAI SAVININKUI

Mes siekiame, kad Lexus savininkai gautų išties malonią patirtį. Todėl siūlome paslaugas, kad galėtume rūpintis Jumis ir Jūsų automobiliu. 

 • 3 metų arba iki 100 000 km gamintojo garantija;
 • Lexus Relax garantija iki 10 metų arba iki 185 000 km;
 • 3 metų pagalba kelyje daugelyje Europos šalių;
 • 10 metų garantija hibridiniam traukos akumuliatoriui;
 • Nemokama metinė hibridinės sistemos patikra (techninės priežiūros metu);
 • Programėlė My Lexus & Lexus Link.

Kainos ir komplektacija

LM 350h AWD EXECUTIVE
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

123 700€

 LM 350h AWD EXECUTIVE KOMPLEKTACIJAI PRIKLAUSO:

 • 19 colių kaltiniai lengvojo lydinio ratlankiai, kelių stipinų dizaino, 225/55 R19 padangos

 • 21 garsiakalbio erdvinio garso sistema „Mark Levinson® Reference 3D“

 • Projekcinis ekranas (HUD)

 • Konfigūruojami jutikliniai valdikliai ant Vairo

 • Elektroninė klimato kontrolė su „nanoe™ X“ technologija priekyje ir gale

LM 350h AWD LUXURY
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

147 700€

 LM 350h AWD LUXURY KOMPLEKTACIJAI PRIKLAUSO:

 • 9 colių kaltiniai lengvojo lydinio ratlankiai, kelių stipinų dizaino, 225/55 R19 padangos

 • 14 colių jutiklinis ekranas

 • 23 garsiakalbių erdvinio garso sistema „Mark Levinson® Reference 3D“

 • 48 colių plačiaekranė galinių sėdynių pramoginė sistema, montuojama gale, centre

 • IN-EI (šešėlinio rašto) priekinių durų apdailos apšvietimas

 • Privati pritemdoma pertvara su elektra valdomu langu

   

Spalvos

Pasirinkite spalvą

Graphite Black
223
Sonic Agate
3U3
Sonic White
085
Sonic Titanium
1J7

Susisiekite

Gintarė Satkūnaitė

Lexus pardavimo asistentė

NAUJASIS LEXUS LM

NEPRIEKAIŠTINGAS SVETINGUMAS

Naujajame vienatūryje LM 350h, kuris sukurtas vežti svarbius asmenis ir verslo lyderius, pagrindinis dėmesys skirtas kelionių prabangai. Septynvietėse arba keturvietėse Ottoman versijose puošnios odinės sėdynės ir išskirtinio dizaino salonas sukuria unikalų aukščiausios klasės pojūtį. Septynvietėje versijoje vidurinioji sėdynių eilė suteikia papildomos prabangos, o keturvietis salonas – tai komforto viršūnė su dvejomis visiškai atlošiamomis galinėmis orlaivio tipo sėdynėmis. Keliaudami LM 350h salone, galėsite mėgautis maloniais įspūdžiais, nes jo naujos kartos hibridinis variklis itin sklandžiai tiekia 184 kW galią.

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE Naujasis LM

DRĄSI LEXUS PRIEKINĖ DALIS

Priekyje drąsios firminės Lexus grotelės kontrastuoja su aštresniais trigubais šviesos diodų priekiniais žibintais, kurie pabrėžia patrauklią LM 350h išvaizdą. Šonuose esantys užtemdyti statramsčiai išryškina langus, erdvę ir sklandžias linijas. Dinamiškumo suteikia ilga LM važiuoklės bazė ir kaltiniai 19 colių lengvojo lydinio ratlankiai. Galinėje dalyje įrengtas vienos linijos Lexus šviesos diodų firminis žibintas ir naujasis LEXUS ženkliukas kelyje pabrėžia futuristinę automobilio išvaizdą. Keturios išorės spalvos – Sonic White, Sonic Titanium, Graphite Black ir Sonic Agate – elegantiškai perteikia šio automobilio orumą. Galima užsisakyti kairįjį ir dešinįjį stiklinį stogą, kuris padidina erdvumo pojūtį sėdint ant galinių sėdynių.

NAUJAS VERPSTĖS FORMOS KĖBULAS / LEXUS FIRMINĖS GROTELĖS

Kuriant išorės dizainą, svarbiausia buvo perkelti naujos kartos Lexus dizainą į vienatūrių segmentą. Čia mūsų dizaineriai priėmė iššūkį – naujasis LM papildytas nauja Lexus verpstės formos kėbulo dizaino tapatybe. Rezultatas – geriau integruotos grotelės, šiame automobilyje jos perteikia elektrifikuotą galią ir žemą svorio centrą, todėl automobilis atrodo stabilesnis ir įkvepia pasitikėjimo.

TRIGUBI ŠVIESOS DIODŲ ŽIBINTAI / LEXUS FORMINIS GALINIS ŽIBINTAS

Elegantiškesni, aštresni ir horizontalesni, šie nuostabūs 3 projektorių šviesos diodų žibintai paprastu dizainu sukuria išskirtinį įspūdį. Viršutiniai ir apatiniai rodyklės formos firminiai žibintai sustiprina Lexus prekių ženklo tapatybę, o dieniniai žibintai valdomi sukuriant gražius šviesos perėjimus. Unikalus galinio jungtinio žibinto išdėstymas – papildomas juostinis žibintas, įrengtas virš L firminio juostinio žibinto. Šie žibintai užtikrina puikų matomumą ir pabrėžia automobilio klasę.

TVIRTA PLATFORMA

Naujasis LM 350h pagamintas naudojant mūsų platformą GA-K. Jis turi ilgesnę važiuoklės bazę, jame papildomai įtaisyti skersiniai bei įtvarai standumui padidinti. Toks papildomas stabilumas leido Lexus inžinieriams tiksliau suderinti pakabą ir pagerinti našumą bei komfortą. Dėl platesnio tarpuvėžio ir didesnių ratų taip pat užtikrinama patikimesnė pozicija ir sukibimas.

4 KARTOS ĮSIKRAUNANTIS HIBRIDAS

Lexus įsikraunantis hibridas LM 350h užtikrina komfortą ir patikimumą kiekvienoje vairavimo situacijoje ir sklandžiai tiekia galią, suderindamas 2,5 litro benzininį variklį ir elektrinį (-ius) motorą (-us). Bendroji jo galia siekia 250 AG (184 kW). Dėl to automobilis nuo 0 iki 100 km/h įsibėgėja vos per 8,7 sekundės ir yra itin ekonomiškas: CO₂ emisija siekia 163 g/km*, o degalų sąnaudos – 7,2 l/100 km*. Kadangi sistema įsikrauna važiuojant, riedant arba stabdant, visada galėsite mėgautis išskirtiniu nuvažiuojamu atstumu.

2,5 LITRO BENZININIS VARIKLIS / HIBRIDINIS PAVAROS AGREGATAS

Naujasis LM 350h 2,5 l benzininis variklis yra gerokai pranašesnis už savo pirmtaką, jo pasaulinio lygio šiluminis naudingumas siekia 41 %. Kad pavara veiktų itin sklandžiai ir greitai reaguotų, priekinis elektrinis motoras, generatorius ir galios skirstymo mechanizmas įrengti vienoje aukštos klasės hibridinėje transmisijoje. Dėl daugiaašio variklio ir generatoriaus išdėstymo agregatas itin kompaktiškas ir pasižymi didžiausiu klasėje efektyvumu, tylumu bei našumu.

ITIN PLATUS 10 COLIŲ PROJEKCINIS RODINYS

LM 350h (septynviečio) vairavimo duomenys spalvotai projektuojami tiesiai ant priekinio stiklo. Šiame 10 colių projekciniame vaizde galite stebėti navigaciją, saugos funkcijas, informaciją ir garso sistemos nuostatas, nenukreipdami žvilgsnio nuo kelio. Naudojantis ant vairo įrengtais jutikliniais jungikliais valdymas yra lengvas.

23 GARSIAKALBIŲ MARK LEVINSON® SISTEMA (KETURVIEČIAME)

Beveik begarsis LM 350h keturvietis salonas – puiki vieta įrengti naują, pagal specialų užsakymą pagamintą 23 garsiakalbių Mark Levinson® aukščiausios klasės erdvinio garso sistemą. Ši sistema, sukurta kartu su mūsų išskirtiniais garso partneriais Mark Levinson, optimizuota pagal automobilio interjero architektūrą. Ši neprilygstama, 7.1 kanalo namų kino teatro patirtį kurianti Mark Levinson® erdvinio garso sistema buvo sukurta naudojant 3D Surround ir Quantum Logic technologijas. ClariFi analizuoja suglaudintą garso šaltinį ir papildo trūkstamus duomenis, kad garso kokybė būtų išskirtinė. Koncertų salės įspūdį dar labiau sustiprina garsiakalbiai, išdėstyti ant plačių vienatūrio lubų, taip sukuriant trimatę garso sceną. Pertvaros garsiakalbiai, įrengti virš 48 colių ekrano, kad būtų arti Jūsų ausų, skleidžia sodrų ir galingą garsą, ryškiai perteikiantį originalios muzikos atmosferą. Galiausiai, Blu-ray leistuvas, įmontuotas apatinėje kairėje pertvaros dalyje, leidžia Blu-ray, DVD ir CD diskus.

BELAIDIS ĮKROVIKLIS

Naudodami indukcinį belaidį įkroviklį, galite įkrauti derančius išmaniuosius telefonus ar kitus elektroninius įrenginius. Jis patogiai įrengtas centrinio valdymo pulto kišenėje, o nuo šiol – ir 50 % spartesnis. Kad Jūsų įrenginiai būtų įkrauti ir prijungti, LM įrengta iki aštuonių USB lizdų. Naujasis LM siūlo Android Auto® ir belaidį Apple CarPlay® ryšį, kad 14 colių jutikliniame arba 14 / 48 colių galiniuose ekranuose galėtumėte lengvai rodyti ir pasiekti daugelį savo išmaniojo telefono programėlių.

KETURVIETIS, KELIONĖMS SU SAMDYTU VAIRUOTOJU

Keturvietis LM yra komfortiškas kaip avangardinė svetainė, tačiau praktiškas kaip mobilusis biuras. Jis pasižymi nepakartojamu erdvumo jausmu. Rankomis dygsniuotose odinėse sėdynėse įrengti porankiai su jutikliniais valdymo skydeliais ir reljefiniais Lexus galvos atlošais. Galinėse sėdynėse su išmaniąja atgaivinimo technologija įrengtos skaitymo lempos ir atlenkiamieji staliukai. Pirmojoje ir antrojoje sėdynių eilėse gali būti įrengiamos vėdinamosios ir (arba) šildomosios sėdynės. Durelių ir langų užuolaidėlės nuo saulės padidins Jūsų komfortą ir privatumą. Jūsų vairuotojas viršutiniu valdymo skydeliu galės valdyti stumdomąsias dureles ir bagažinės dangtį, rafinuotai pasitikdamas svečius.

AUKŠČIAUSIOS KLASĖS VISIŠKAI ATLOŠIAMOS SĖDYNĖS

Išskirtinė keturvietė konfigūracija puikiai atitiks samdomo vairuotojo vežiojamo verslo lyderio poreikius. Gale įrengtos dvi aukščiausios klasės, ergonomiškas orlaivio tipo sėdynės aukštu atlošu, kurios užtikrina neprilygstamą komfortą. Sėdynių atlošai visiškai atsilenkia į horizontalią padėtį, pasostėje ir atloše integruotos oro kameros masažuoja šlaunis, nugarą ir pečius, o elektra valdomos minkštos pėdų atramos suteikia atramą blauzdoms. Tuo tarpu klimato konsjeržas stebi Jūsų kūno temperatūrą ir kontroliuoja klimatą, o vėdinamosios sėdynės per sėdynių paviršių traukia atvėsintą salono orą, taip sumažindamos kaitrą ir drėgnumą. Galinėse sėdynėse įrengta elektra valdoma minkšta kojų atrama patogiai prilaiko blauzdas, tad keleiviai gali atsipalaiduoti, mėgaudamiesi rafinuotu komfortu šildomoje aplinkoje. 

GAIVIEJI GĖRIMAI, ŽURNALAI, NETFLIX

Apatinėje pertvaroje įrengti skyriai rankiniam bagažui, sėdynių porankiuose – atlenkiamieji staliukai ir daiktų skyrius mėgstamiems leidiniams arba daiktams (pvz., planšetiniams kompiuteriams). LM patenkins visų keleivių daiktų laikymo poreikius. Nesvarbu, ar ketinate atsipūsti, ar užsiimti kūrybine veikla: Jūs tikrai įvertinsite galinių sėdynių pramogų sistemą su didelės skyros, itin plačiu ekranu. 14 litrų talpos šaldytuve atvėsinti gėrimai – visada po ranka, kai norėsite atsigaivinti, atsipalaiduoti ar net švęsti.

TREČIOJI KARTA: LEXUS SAFETY SYSTEM +

Naujajame LM naudojamos pažangios aktyviosios saugos ir pagalbinės vairuotojo sistemos, kurios įtrauktos į naujausią trečios kartos Lexus Safety System + paketą. Tarp didesnį saugumą užtikrinančių atnaujintų ir papildomų funkcijų yra proaktyvioji vairavimo pagalbos sistema ir naujoji vairuotojo stebėjimo sistema, tikrinanti, ar vairuotojas nesiblaško ir nėra pavargęs.

PATOBULINTA PRIEŠAVARINĖ SISTEMA

Patobulinta Lexus priešavarinė sistema ne tik aptinka motociklininkus dienos metu, bet ir leidžia išvengti daugiau susidūrimų, pvz., sukant kairėn (dešinėn) ar priekyje užlendant kitoms transporto priemonėms. Be to, sankryžoje posūkio metu ji gali atpažinti susidūrimo su priešpriešiais atvažiuojančiomis transporto priemonėmis ar skersai judančiais pėsčiaisiais pavojus. Galimybes išvengti susidūrimų padidina priešavarinė saugumo sistema.

PRISITAIKANČIOJI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA

Naudodama milimetrinių bangų radaro jutiklį ir kamerą, sistema aptinka priešais esančią transporto priemonę ir palaiko iki jos reikiamą atstumą. Jei priešais važiuojanti transporto priemonė sustoja, LM taip pat sustos. Transporto priemonei pajudėjus, Jūs taip pat pajudėsite. Ji greitai atpažįsta priekyje užlendančias kitas transporto priemones ir kartu su eismo juostos palaikymo sistema* padeda posūkiuose judėti natūralesne trajektorija. Be to, prisitaikančioji pastovaus greičio palaikymo sistema neleidžia susidurti su priešpriešine eismo juosta judančia lėtesne transporto priemone.

* Pažangi eismo juostos palaikymo pagalba padeda išlaikyti LM automobilį eismo juostos viduryje, naudoja natūralaus eismo juostos palaikymo funkciją ir padeda važiuoti kelio vingiuose.

PRIVALUMAI SAVININKUI

Mes siekiame, kad Lexus savininkai gautų išties malonią patirtį. Todėl siūlome paslaugas, kad galėtume rūpintis Jumis ir Jūsų automobiliu. 

 • 3 metų arba iki 100 000 km gamintojo garantija;
 • Lexus Relax garantija iki 10 metų arba iki 185 000 km;
 • 3 metų pagalba kelyje daugelyje Europos šalių;
 • 10 metų garantija hibridiniam traukos akumuliatoriui;
 • Nemokama metinė hibridinės sistemos patikra (techninės priežiūros metu);
 • Programėlė My Lexus & Lexus Link.

LM 350h AWD EXECUTIVE
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

123 700€

 LM 350h AWD EXECUTIVE KOMPLEKTACIJAI PRIKLAUSO:

 • 19 colių kaltiniai lengvojo lydinio ratlankiai, kelių stipinų dizaino, 225/55 R19 padangos

 • 21 garsiakalbio erdvinio garso sistema „Mark Levinson® Reference 3D“

 • Projekcinis ekranas (HUD)

 • Konfigūruojami jutikliniai valdikliai ant Vairo

 • Elektroninė klimato kontrolė su „nanoe™ X“ technologija priekyje ir gale

LM 350h AWD LUXURY
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

147 700€

 LM 350h AWD LUXURY KOMPLEKTACIJAI PRIKLAUSO:

 • 9 colių kaltiniai lengvojo lydinio ratlankiai, kelių stipinų dizaino, 225/55 R19 padangos

 • 14 colių jutiklinis ekranas

 • 23 garsiakalbių erdvinio garso sistema „Mark Levinson® Reference 3D“

 • 48 colių plačiaekranė galinių sėdynių pramoginė sistema, montuojama gale, centre

 • IN-EI (šešėlinio rašto) priekinių durų apdailos apšvietimas

 • Privati pritemdoma pertvara su elektra valdomu langu

   

Pasirinkite spalvą

Graphite Black
223
Sonic Agate
3U3
Sonic White
085
Sonic Titanium
1J7

SUKOMPLEKTUOKITE SAVO LM

Komplektuoti
Gintarė Satkūnaitė

Lexus pardavimo asistentė