fbpx
nuotrauka

RX

Prabangus krosoveris

NUO

75 400 €

CO2

25 - 189 g/km

Vid. sąnaudos

1.1 - 8.3 l/100km

Bandomasis važiavimas

Registruokis

RX

NAUJASIS LEXUS RX

RAFINUOTO VAIRAVIMO IKONA

Naujasis Lexus RX nuo pat pradžių jaudina drąsiu prabangaus visureigio dizainu, kurio paskirtis – atkreipti dėmesį ir išlikti priešakyje. Kiekvienas kampelis alsuoja elektrifikacijos galia ir ryžtu, o salone pasitinka į vairuotoją orientuota prietaisų sistema „Tazuna“ su pasirinktine apdaila be odos. Jei norite sužinoti, ką reiškia „nepakartojama naudojimo patirtis“, tiesiog išbandykite naująjį įkraunamąjį hibridą RX 450h+, našųjį hibridą RX 500h ar įsikraunantį hibridą RX 350h ir sužinosite, ką turime omenyje.

nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka

Automobilio ypatybės

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE RX

 • NAUJASIS LEXUS RX – SUTAUPYKITE NE MAŽIAU KAIP 6600 €

  Sužinokite daugiau >>

 • NAUJAS SKYRIUS DIZAINO KNYGOJE

  Naujojo RX dizainas yra gerokai dinamiškesnis ir pulsuoja pasitikėjimu. Verpsto formos grotelės pastebimai geriau integruotos automobilio priekinėje dalyje, o žibintai tapo aptakesni. Pažvelgus profiliu, pastebimas pailgintas priekinis dangtis, ilgesnė važiuoklės bazė (6 cm), žemesnė stogo linija (1 cm) ir didesni 21 colio ratai. Visa tai prisideda prie dinamiškos ir tvirtos automobilio išvaizdos. Galiniai žibintai per visą plotį su integruotu Lexus pavadinimu ir platesnis galinis tarpuvėžis (4 cm) toliau didina RX galinės dalies įspūdį kelyje.

  NAUJAS SKYRIUS DIZAINO KNYGOJE

  Naujojo RX dizainas yra gerokai dinamiškesnis ir pulsuoja pasitikėjimu. Verpsto formos grotelės pastebimai geriau integruotos automobilio priekinėje dalyje, o žibintai tapo aptakesni. Pažvelgus profiliu, pastebimas pailgintas priekinis dangtis, ilgesnė važiuoklės bazė (6 cm), žemesnė stogo linija (1 cm) ir didesni 21 colio ratai. Visa tai prisideda prie dinamiškos ir tvirtos automobilio išvaizdos. Galiniai žibintai per visą plotį su integruotu Lexus pavadinimu ir platesnis galinis tarpuvėžis (4 cm) toliau didina RX galinės dalies įspūdį kelyje.

DAR DAUGIAU PRABANGOS

Minimalistiniame, tačiau intuityviame ir prabangiame salone panaudotos aukščiausios kokybės medžiagos ir naujausios technologijos. Čia užtikrinamas aukštas komforto bei gerovės lygis. Priekinės sėdynės buvo perprojektuotos, kad būtų užtikrintas aukščiausios klasės pasiekiamumas, tobula atrama bei šildymo ir vėdinimo funkcijos. Galima rinktis ir veganiškos odos saloną.

ITIN TVIRTA PLATFORMA

Naujasis RX pagamintas naudojant mūsų platformą GA-K. Jis turi ilgesnę važiuoklės bazę, jame papildomai įtaisyti skersiniai bei įtvarai standumui padidinti. Toks papildomas stabilumas leido Lexus inžinieriams tiksliau suderinti pakabą ir pagerinti našumą bei komfortą. Naujoji platforma yra 90 kg lengvesnė, be to, jos svorio centras yra žemiau. Nors važiuoklės bazė pailgėjo 60 mm, bendras automobilio ilgis nepakito. Dėl platesnės tarpvėžės ir didesnių ratų automobilis tapo stabilesnis.

GALIOS KONTROLĖ „DIRECT4“ / „E-FOUR“

RX 500h galią kontroliuoja išskirtinė Lexus technologija DIRECT4. Ši naujoji sistema bet kurioje vairavimo situacijoje nuolatos suderina galią su sukimo momentu tarp priekinės bei galinės ašių – daug tiksliau nei bet kokia mechaninė sistema. DIRECT4 leidžia geriau jausti kelią vairu, pagerina valdymo stabilumą ir užtikrina puikią vairavimo dinamiką važiuojant dideliu greičiu. Elektrinė visų ratų pavaros sistema E-FOUR, montuojama į naująjį RX 350h ir RX 450h+, buvo atnaujinta. Nuo šiol 40 kW galinis elektrinis variklis veikia nuolatos ir užtikrina didesnį sukimo momentą bei trauką.

ADAPTYVIOJI KINTAMOJI PAKABA*

RX naujoji daugiasvirtė galinė pakaba yra gerokai našesnė, ji užtikrina didesnį šoninį stabilumą ir pasižymi „pritūpimo“ slopinimo savybėmis. Be to, ji gali suvaldyti didesnį sukimo momentą, gerokai sumažinti triukšmą, vibraciją bei netolygumą. Adaptyvioji kintamoji pakaba (AVS) buvo suderinta siekiant geresnio valdymo ir savybių greituose posūkiuose, ji kontroliuoja visų keturių ratų amortizavimo jėgą.

* Standartiškai siūloma tik RX 500h, o RX 450h+ bei RX 350h – tik komplektacijoje „Luxury“.

TREČIOJI KARTA: LEXUS SAFETY SYSTEM +

Naujajame RX naudojamos pažangios aktyviosios saugos ir pagalbinės vairuotojo sistemos, kurios įtrauktos į naujausią trečios kartos Lexus Safety System + paketą. Tarp didesnį saugumą užtikrinančių atnaujintų ir papildomų funkcijų yra proaktyvioji vairavimo pagalbos sistema ir naujoji vairuotojo stebėjimo sistema, tikrinanti, ar vairuotojas nesiblaško ir nėra pavargęs. Proaktyvioji vairavimo pagalbos sistema papildomai naudoja priekinę kamerą, kad nustatytų posūkio kampą ir pakoreguotų vairo sukimo jėgą Jums artėjant prie posūkio.

PATOBULINTA PRIEŠAVARINĖ SISTEMA

Patobulinta Lexus priešavarinė sistema ne tik aptinka motociklininkus dienos metu, bet ir leidžia išvengti daugiau susidūrimų, pvz., sukant kairėn (dešinėn) ar priekyje užlendant kitoms transporto priemonėms. Be to, sankryžoje posūkio metu ji gali atpažinti susidūrimo su priešpriešiais atvažiuojančiomis transporto priemonėmis ar skersai judančiais pėsčiaisiais pavojus. Galimybes išvengti susidūrimų padidina priešavarinė saugumo sistema.

PRISITAIKANČIOJI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA

Naudodama milimetrinių bangų radaro jutiklį ir kamerą, sistema aptinka priešais esančią transporto priemonę ir palaiko iki jos reikiamą atstumą. Jei priešais važiuojanti transporto priemonė sustoja, RX taip pat sustos. Transporto priemonei pajudėjus, Jūs taip pat pajudėsite. Ji greitai atpažįsta priekyje užlendančias kitas transporto priemones ir kartu su eismo juostos palaikymo sistema padeda posūkiuose judėti natūralesne trajektorija. Be to, prisitaikančioji pastovaus greičio palaikymo sistema neleidžia susidurti su priešpriešine eismo juosta judančia lėtesne transporto priemone.

Naujojoje multimedijos sistemoje – išmanusis balso pagelbiklis „Hey Lexus“. Standartiškai siūloma paprasta naudoti išmaniojo telefono integracijos sistema – belaidė „Apple CarPlay“ ir laidinė „Android Auto“. Belaidžio įkrovimo dėklas nuo šiol – 50 % galingesnis.

* Rinkose, kur siūloma paslauga.

NAUJO DIZAINO LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI

Šie 20 stipinų 21 colio ratlankiai yra siūlomi „Luxury“ komplektacijoje. Jie pasižymi įspūdinga metalizuota apdaila ir šlifuotomis detalėmis. Naujajam RX jie suteikia unikalaus išskirtinumo.

VERPSTĖS FORMOS KĖBULAS / FIRMINĖS GROTELĖS / TRIGUBI ŠVIESOS DIODŲ ŽIBINTAI

Diegdami elektrifikaciją, mūsų dizaineriai ėmėsi iššūkio – naujausią RX papildyti nauja verpstės formos kėbulo dizaino tapatybe. Rezultatas – firminės grotelės integruotos geriau, čia jos išreiškia elektrifikuotą galią ir žemą svorio centrą. Kompaktiškesni ir rafinuotesni priekiniai žibintai, oro įsiurbimo angos ir 15 mm platesnė tarpvėžė papildomai konsoliduoja išvaizdos vientisumą bei patikimumą. Glotnesni, ryškesni ir horizontalesni 3 projektorių šviesos diodų priekiniai žibintai su adaptyviąja tolimųjų žibintų sistema (AHS) „BladeScan®“ perteikia išskirtinį rafinuoto dizaino įspūdį.

LEXUS FIRMINIS GALINĖS DALIES DIZAINAS IR ELEKTRA VALDOMAS BAGAŽINĖS DANGTIS

Naujausio RX gale – naujasis Lexus išilginis žibintas, kuris tęsiasi per visą automobilio plotį, ir išskirtiniai L formos galiniai žibintai. Viena išilginio žibinto linija pabrėžia automobilio kultinę formą, o 65 mm platesnė tarpvėžė paryškina tvirtesnę automobilio poziciją kelyje. Bagažinės dangčio centre įtaisytas perprojektuotas LEXUS logotipas alsuoja nauja, modernia ir lengvai atpažįstama išvaizda. Kad būtų lengva pakrauti ir iškrauti bagažą, išskirtinai greitai reaguojantis, nuotoliniu būdu elektra valdomas bagažinės dangtis užtikrina patogumą, ypač – kai Jūsų rankos užimtos pirkiniais. Turėdami raktelį kišenėje, tiesiog pakiškite pėdą po galiniu buferiu ir bagažinės dangtis atsidarys.

„MARK LEVINSON“ GARSO SISTEMA SU 21 GARSIAKALBIU*

Beveik begarsis RX salonas – puiki vieta įrengti naują, specialaus dizaino „Mark Levinson“ aukščiausios klasės erdvinio garso sistemą su 21 garsiakalbiu. Ši speciali ir išskirtinė sistema aukštesnio lygio komplektacijoje siūloma standartiškai. Ją mūsų garso įrangos partneriai optimizavo pagal automobilio salono architektūrą. Ši neprilygstama, 7.1 kanalo namų kino teatro patirtį kurianti „Mark Levinson“ erdvinio garso sistema buvo sukurta naudojant „3D Surround“ ir „Quantum Logic“ technologijas .

„ClariFi“ analizuoja suglaudintą garso šaltinį ir papildo trūkstamas natas, kad garso kokybė būtų nepakartojama. Siekiant dar labiau akcentuoti koncertų salės patirtį, bagažinėje yra įrengtas 22 cm žemųjų dažnių garsiakalbis, skleidžiantis sodrų ir galingą garsą. Jis gyvai perteikia originalios muzikos atmosferą bei kontūrus.

* Standartiškai siūloma tik RX 500h, o RX 450h+ bei RX 350h – tik komplektacijoje „Luxury“.

SKAITMENINĖ PANORAMINIO VAIZDO STEBĖJIMO SISTEMA

Manevruojant ankštose vietose, padeda skaitmeninė panoraminio vaizdo stebėjimo sistema. Ji tiesiogiai transliuoja 360° aplinkos vaizdą ir iš anksto įrašomą vaizdą po automobiliu. Be to, ji sukuria virtualų trimatį RX vaizdą ir rodo jį iš viršaus, padėdama manevruoti automobiliu ankštoje vietoje. Toliau aptariamos sistemos funkcijos.

 • Šoninio tarpo vaizdas padeda stebėti tarpą Jums važiuojant pro kitą automobilį siaurame kelyje.
 • Posūkio vaizdas padeda išvengti šaligatvio bortelių važiuojant posūkyje.
 • Priekinio skersinio eismo perspėjimo sistema įspėja apie artėjančias transporto priemones ir kliūtis automobilio priekyje bei šonuose.
 • Priešavarinė sistema ir automobilio statymo pagalbinio stabdymo funkcija įspėja apie galimą susidūrimą ir netgi gali atlikti išvengimo veiksmus.
 • Rodomas vaizdas po RX automobiliu padeda važiuojant nelygiu pagrindu.

SAUGAUS IŠLIPIMO PAGALBA

RX elektroninė įlipimo ir išlipimo sistema „e-Latch“ yra susieta su automobilio riboto matomumo zonų stebėjimo sistema. Išskirtinė saugaus išlipimo pagalbos funkcija neleidžia automobiliu važiuojantiems asmenims atidaryti durelių, jei iš paskos artėja eismo dalyviai, pvz., automobiliai ar dviratininkai. Lexus vertinimu, ši sistema gali padėti išvengti daugiau nei 95 % nelaimingų atsitikimų, kuriuos sukelia durelių atidarymas.

Privalumai savininkui

Mes siekiame, kad Lexus savininkas patirtų tikrai malonią patirtį. Todėl siūlome paslaugas, kad galėtume rūpintis Jumis ir Jūsų automobiliu.

 • 3 metų arba iki 100 000 km gamintojo garantija
 • Lexus Relax garantija iki 10 metų arba iki 185 000 km
 • 3 metų pagalba kelyje daugelyje Europos šalių
 • 10 metų garantija hibridiniam akumuliatoriui
 • Nemokama metinė hibridinės sistemos patikra (techninės priežiūros metu)
 • Programėlė My Lexus & Lexus Link

NAUJASIS LEXUS RX UŽTIKRINA PENKIŲ ŽVAIGŽDUČIŲ SAUGĄ

Technologinių patobulinimų kokybė padėjo RX gauti geriausią nepriklausomos ir griežtos saugos bandymų bei įvertinimo programos „Euro NCAP“ penkių žvaigždučių įvertį. Sistema suderina automobilio konstrukcijos esminį stiprumą ir gebėjimą avarijos atveju apsaugoti vairuotoją, keleivius bei pėsčiuosius. Kaip rodo testų rezultatai, suaugusiųjų apsaugos balas siekia 90 %, vaikų apsaugos – 87 %, pažeidžiamų eismo dalyvių apsaugos – 89 %, o našumo ir saugos pagalbinės funkcijos įvertintos 91 %.

Kainos ir komplektacija

RX 350h COMFORT
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

75 400€

Bazinei RX 350h COMFORT komplektacijai priklauso:

 • 19 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 5 platūs stipinai, šlifuoti su 235/60 R19 padangomis
 • Naujo dizaino „Spindle body“ grotelės su apatine chromo apdaila
 • Trijų lęšių projekciniai priekiniai LED žibintai
 • LEXUS Safety System+
 • Patogaus įlipimo ir išlipimo funkcija, atitraukiamas ir į pradinę padėtį atstatomas vairas
 • Oro filtras, saugo nuo žiedadulkių ir kietųjų dalelių, su dezodoravimo funkcija
 • 3 zonų elektroninė klimato kontrolės sistema
 • Nuotolinis klimato kontrolės valdymas (per LEXUS LINK APP)

 • Lexus Link Pro – 14 colių jutiklinis ekranas
 • Lexus Link Pro integruota hibridinė navigacijos sistema
 • Lexus Link Premium ryšio funkcijos (4 metai)
 • Pioneer® garso sistema su 12 garsiakalbių
 • Galinė parkavimo kamera su ekrane rodomomis linijomis
 • Vairas su garso sistemos, ekrano, telefono, valdymo balsu funkcijos, DRCC ir LTA valdikliais

RX 350h 450+ 500h techniniai duomenys

RX 350h Comfort komplektacija

RX 450h+ Plug-in EXECUTIVE
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

86 000€

RX 450h+ Plug-in EXECUTIVE komplektacijai priklauso:

 • 21 colio lengvojo lydinio ratlankiai, 20 stipinų, tamsinti su šlifuotu paviršiumi, su 235/50 R21 padangomis
 • Natūralios odos sėdynių apmušalai
 • Vairavimo padėties (sėdynės, vairo, durelių veidrodėlių) nustatymų atminties funkcija – 3 naudotojo profiliai
 • Priekinės sėdynės su vėdinimo funkcija
 • Šildomos + vėdinamos išorinės galinės sėdynės
 • Natūralia oda aptrauktas vairas
 • Patogaus įlipimo ir išlipimo funkcija, vairuotojo sėdynė įtraukiama (grąžinama) ir nuleidžiama (pakeliama)

 • Automatinė „Lexus Climate Concierge“ sistema (vairo šildymas, priekinių sėdynių šildymas + vėdinimas AUTO rėžime)
 • Odinis pavarų perjungimo rankenėlės antgalis
 • Dėtuvė galiniame centriniame porankyje
 • Bekontaktė „Kick Open“ bagažinės dangčio atidarymo + uždarymo galimybė (valdymas koja)
 • Įkroviklis 6,6kW kintama AC srove (Type2 / Mennekes rozetė)
 • Automatinis EV / hibrido režimas (kombinuoja įkrovą ir kurą)
 • Klimato kontrolės sistema su drėgmės jutikliu

RX 350h 450+ 500h techniniai duomenys

RX 450h+ Plug in Executive komplektacija

RX 500h F SPORT+
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

94 600€

RX 500h F SPORT komplektacijai priklauso:

 • 21 colio lengvojo lydinio ratlankiai, matinės juodos spalvos 10 stipinų, su padangomis 235/50 R21
 • F formos tinklelio firminės grotelės su apatine chromuota apdaila
 • Priekinis ir galinis bamperiai „F SPORT“ dizaino
 • Juodi durelių veidrodėlių gaubtai + Juodi stogo bėgeliai
 • Kėbulo spalvos apatiniai buferių ir durelių moldingai
 • Nerūdijančiojo plieno juodos spalvos durelių lango apačios apvadas ir šoninių langų rėmas
 • Adaptyvioji kintamojo veikimo pakaba (AVS)
 • „Tunelinė“ BladeScan® adaptyvioji tolimųjų žibintų sistema (AHS)
 • Automatinio parkavimo sistema su funkcija valdyti nuotoliu (per LEXUS LINK programėlę, tik įvarymui / išvarymui atstumui iki 7 m.)

 • Dinaminė galinių ratų vairavimo sistema (DRS)
 • Integruota automobilio dinamikos valdymo sistema (VDIM)
 • 21 garsiakalbio „Mark Levinson®“ aukščiausios klasės erdvinio garso sistema
 • Aktyvioji „triukšmo slopinimo“ sistema (ANC)
 • F SPORT išskirtinio dizaino priekinės sėdynės
 • Perforuota oda puoštas vairo ratas
 • Perforuotos odos pavarų perjungimo rankenėlės antgalis
 • Durelių apdaila „zomša“
 • Odos apdaila daiktadėžėje ir durelių kišenėse
 • Šlifuoto aliuminio sportiniai pedalai ir kojos atrama (vairuotojo pusėje)

RX 350h 450+ 500h techniniai duomenys

RX500 h F Sport komplektacija

Spalvos

Pasirinkite spalvą

Deep Blue
Graphite Black
Red Mica
Sonic Copper
Sonic Grey
Sonic Platinum
Sonic Titanium
Sonic White
Terrane Khaki
F White (Tik F SPORT+ komplektacija)

Aksesuarai

 • SIENINIS NAMŲ ĮKROVIKLIS

  Su 6 m TYPE2 kabeliu.

  Kaina nurodyta be montavimo darbų.

  nuo 750 €
 • Krovinių įdėklas

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  358 €
 • Šoniniai laipteliai

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1221 €
 • VARIKLIO DANGČIO DEFLEKTORIUS

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  412 €
 • Krepšys

  Krovumas 12kg. Tūris 21L. Stabiliai laikosi bagažinėje, su apsauga nuo apvirtimo.

  65 €
 • Bagažinės tinklelis, horizontalus

  Bagažo skyriuje slankiojančio krepšio ar dėžės keliamas triukšmas gali trukdyti saugiai vairuoti. Horizontalusis tinklelis padės išvengti šios problemos neleisdamas daiktams pajudėti iš vietos.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  89 €
 • Bagažinės įklojimas

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  125 €
 • Automobilinė pakaba

  Puikiai tinka naudoti ir namuose, tinka švarkams, kelnėms, sijonams, įvairaus dydžio atramoms. Atitinka automobilių saugos standartus, išbandyta nepriklausomoje labaratorijoje, atitinka Crash testus. Lengvai montuojama automobilyje, greitas nuėmimas, patogu pasiimti į viešbutį.

  Netinka modeliams su F-Sport komplektacija.

  75 €
 • STOGO SKERSINIAI

  Tvirtinami prie automobilio stogo bėgelių. Užfiksuoti prie bėgelių jie tampa tvirtu pagrindu įvairiems daiktų laikymo priedams tvirtinti.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  380 €
 • APATINĖS BAGAŽINĖS DALIES APDAILA

  “Piano Black” spalvos apdaila bagažinės durelių apačioje darniai įsikomponuoja į bendrą galinės automobilio dalies estetinį vaizdą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  233 €
 • APATINĖS BAGAŽINĖS DALIES APDAILA

  Chromuota apdaila bagažinės durelių apačioje darniai įsikomponuoja į bendrą galinės automobilio dalies estetinį vaizdą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  233 €
 • Priekinių ir galinių purvasaugių komplektas

  Sukurti tinkamai nukreipti tyškantį vandenį, purvą ir akmenukus priekiniams ir galiniams ratams.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  347 €
 • LEXUS suvenyrai

  Stilingi ir kokybiški LEXUS suvenyrai – puiki dovana LEXUS ženklo gerbėjams.

  Suvenyrų asortimento ieškokite čia

  NUO 10 €
 • PADANGŲ SANDARINIMO RINKINYS

  Kompresoriaus ir skystos gumos rinkinys skirtas avariniam bekamerinių padangų remontui.

  84 €
 • KET EKSPLOATACINIS PAKETAS

  Į kainą įskaičiuoti: automobilio paruošimas; registracija; numeriai; TA 36 mėn.

  360 €
 • VAIKIŠKA KĖDUTĖ

  Nuo 15 kg iki 36 kg / nuo 3 metų iki 12 metų.

  621 €
 • DVIRAČIŲ LAIKIKLIS

  Skirtas vienam dviračiui.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  196 €
 • DVIRAČIŲ LAIKIKLIS DVIEMS DVIRAČIAMS, SULANKSTOMAS

  Pagamintas iš itin tvirto plieno, šis galinis laikiklis yra tvirtinamas ant vilkimo kablio ir gali saugiai gabenti du dviračius.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  836 €
 • Pertvara šunims (atitvaras)

  Nerūdijančio plieno grotelės skiria bagažinę į dvi dalis.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  348 €
 • KROVINIŲ SKYRIAUS PERTVARA

  Nerūdijančio plieno grotelės skiria saloną nuo kraunamosios dalies.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  449 €
 • SULANKSTOMA DAIKTADĖŽĖ

  Praktiška ir patogi lengvai sulankstoma daiktadėžė, todėl nenaudojama neužima papildomos vietos. Puikiai tinka smulkių daiktų laikymui bagažinėje. Daiktai neišsibarsto ir nerieda po bagažinę kelionės metu. Dydis: 475 x 335 x 200 mm.

  86 €
 • PADANGŲ LAIKYMO MAIŠAI

  Šie maišai leis Jums patogiai transportuoti padangas bei tvarkingai jas sandėliuoti. Jie saugo lengvojo lydinio ratlankius ir padangas nuo pažeidimų. Turi patogias rankenėles, tad juos lengva nešti. Komplekte – 4 vnt. apsauginių padangų užvalkalų.

  85 €
 • REMONTINIAI DAŽAI

  Skirti pašalinti nedidelius kėbulo dažų dangos defektus. Parenkami pagal automobilio kėbulo dažų spalvos kodą. Rinkinyje dažai ir lakas 2 x 9 ml.

  20 €
 • VIDAUS APSAUGA

  Vidinio Lexus ProTect formulė specialiai skirta audiniams, pvz., automobilio sėdynių tekstilei ir kilimėliams apsaugoti. Ji yra hipoalerginė ir sukuria nematomą dangą, dėl kurios be dėmių pašalinsite išsiliejusius skysčius, purvą ir suodžius.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

   

  89 €
 • LENGVOJO LYDINIO RATLANKIŲ APSAUGA

  Lexus ProTect silicio pagrindu pagaminta danga apsaugo lengvojo lydinio ratlankių paviršių nuo žymių ir nuosėdų, atsirandančių dėl stabdymo dulkių, kelio dangos ir oro sąlygų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  62 €
 • ILGALAIKĖ KĖBULO APSAUGA

  Lexus ProTect padeda išsaugoti pirminę išorės dažų ir šoninių langų išvaizdą. Veikdama molekuliniu lygiu ji užsandarina paviršius keramikos tvirtumo silicio pagrindo danga, kuri apsaugo nuo taršos, oro, tirpiklių ir kitų aplinkos grėsmių.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  417 €
 • PADANGŲ SLĖGIO DAVIKLIŲ KOMPLEKTAS, 4 VNT.

  Padangų slėgio kontrolės sistema (TPMS) matuoja kiekvienos padangos slėgį ir perspėja vaizdiniu signalu, kai padangos slėgis sumažėja 25 % ar daugiau.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  276 €
 • VERTIKALUSIS KROVINIŲ TVIRTINIMO TINKLELIS

  Be galo paprastas, bet labai praktiškas daiktas. Tinklelis užkabinamas ant bagažo skyriuje įrengtų kabliukų. Jame ypač patogu laikyti smulkius daiktus.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  Pateikta nuotrauka – tik iliustracinio pobūdžio.

  108 €
 • TEKSTILINIAI ir odiniai GRINDŲ KILIMĖLIAI

  Siūlomi kilimėliai pagaminti iš garsą sugeriančio veliūro. Jie puikiai apsaugo salono dangą nuo nešvarumų ir atlieka pagalbinę garso izoliacijos funkciją. Vairuotojo kilimėlis turi fiksatorius, kurie jį pritvirtina, kad neslidinėtų. Gramatūra – 860g/m2.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  312 €
 • TEKSTILINIAI GRINDŲ KILIMĖLIAI

  Siūlomi kilimėliai pagaminti iš garsą sugeriančio veliūro. Jie puikiai apsaugo salono dangą nuo nešvarumų ir atlieka pagalbinę garso izoliacijos funkciją. Vairuotojo kilimėlis turi fiksatorius, kurie jį pritvirtina, kad neslidinėtų. Gramatūra – 860 g/m2.

  189 €
 • PELENINĖ

  Yra tinkama vieta saugoti vartų nuotolinio valdymo pultelį ar tiesiog sudėti popierėlius nuo saldainių.

  Pateikta nuotrauka – tik iliustracinio pobūdžio.

  64 €
 • GUMINIAI GRINDŲ KILIMĖLIAI

  Šie guminiai paaukštintų kraštų kilimėliai – patikima salono dangos apsauga nuo purvo, nešvarumų, smėlio ir dulkių.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  Pateikta nuotrauka – tik iliustracinio pobūdžio.

   

  348 €
 • APŠVIESTOS SLENKSČIŲ PLOKŠTELĖS

  Lexus slenksčių plokštelės yra stilinga vidaus dizaino ypatybė, apsauganti durelių slenksčio dažytą paviršių nuo įbrėžimų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  328 €
 • Daiktų krepšys, odinis

  74 €
 • Mažas laidų krepšys

  97 €
 • Galinių sėdynių galo apsauga

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  109 €
 • APŠVIESTOS SLENKSČIŲ PLOKŠTELĖS F SPORT

  Lexus slenksčių plokštelės yra stilinga vidaus dizaino ypatybė, apsauganti durelių slenksčio dažytą paviršių nuo įbrėžimų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  328 €
 • PLANŠETĖS LAIKIKLIS

  Reguliuojamo dydžio, be 12 V jungties.

  Yra išimčių, tad tinkamumą būtina pasitikrinti.

  Kaina nurodyta be montavimo darbų.

  286 €
 • STOGO SKERSINIŲ KREPŠYS

  Tai patikima Lexus stogo skersinių apsauga nuo dulkių ir atsitiktinių įbrėžimų, kai jie nebenaudojami ir nuimami nuo automobilio.

  49 €
 • Slidžių dėžė Motion 800 (Glossy Black)

  Itin talpi ir stilinga dėžė ypač pravers aktyviai pramogaujant žiemą. Ją galima atidaryti iš abiejų pusių, kad būtų lengviau sukrauti ir iškrauti slides. Be to, dėžė yra papildomai apsaugota: centrinio užrakto rakto negalima išimti neužrakinus visų užraktų. Vidaus tūris: 460 l. Dėžėje telpa 7 poros slidžių / 5 snieglentės.

  Kaina nurody

  837 €
 • SLIDŽIŲ IR SNIEGLENČIŲ LAIKIKLIS

  Šis fiksuojamas laikiklis su minkštu vidiniu fiksatoriumi leidžia saugiai pritvirtinti slides ar snieglentes jų nepažeidžiant. Pritvirtinus prie stogo bagažinės skersinių, galima gabenti 6 poras slidžių arba 4 snieglentes.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  145 €
 • SLIDŽIŲ IR SNIEGLENČIŲ LAIKIKLIS

  Šis fiksuojamas laikiklis su minkštu vidiniu fiksatoriumi leidžia saugiai pritvirtinti slides ar snieglentes jų nepažeidžiant. Pritvirtinus prie stogo bagažinės skersinių, galima gabenti 4 poras slidžių arba 2 snieglentes.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  129 €
 • NUIMAMAS VILKIMO KABLYS

  Kablys užtikrina tolygų vilkimo ir stabdymo jėgų pasiskirstymą ir sumažina automobilio pažeidimų riziką. Vertikaliai nuimamas kablys komplektuojamas su specialiu laidų rinkiniu.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  Pateikta nuotrauka – tik iliustracinio pobūdžio.

  nuo 1610 €
 • JUNGTIES ADAPTERIAI IŠ 13 JUNGČIŲ Į 7 JUNGTIS

  Adapteris prijungia vilkimo kablio jungiamuosius laidus prie priekabos arba dviračių laikiklio, jei kištukai yra skirtingi.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  16 €
 • JUNGTIES ADAPTERIAI IŠ 13 JUNGČIŲ Į 12N/12S JUNGTIS

  Adapteris prijungia vilkimo kablio jungiamuosius laidus prie priekabos arba dviračių laikiklio, jei kištukai yra skirtingi.

  63 €
 • VĖJO DEFLEKTORIAI

  Važiuojant atvirais langais, aerodinaminės formos deflektoriai užtikrina patogumą, sumažindami triukšmą ir turbulenciją salone.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  770 €
 • CHROMUOTI VĖJO DEFLEKTORIAI

  Deflektorius turi visus privalumus, užtikrinančius patogumą salone, o jo chromuotas dizainas suteikia papildomo stilingumo.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  574 €
 • Įkrovimo kabelis – 10 A – 6 m

  309 €
 • Šoninės apdailos juostelės “Piano Black”

  Išraiškingos spalvos “Piano Black” apdailos detalės išilgai apatinių RX automobilio kontūrų išryškina nepriekaištingą urbanistinį stilių.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  519 €
 • Šoninės chromuotos apdailos juostelės

  Išraiškingos chromuotos apdailos detalės išilgai apatinių RX automobilio kontūrų išryškina nepriekaištingą urbanistinį stilių.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  519 €
 • RX žieminių ratų komplektas R19

  Žieminių ratų komplektą sudaro: 19 colių lengvojo lydinio ratlankiai (19x8J); žieminių padangų komplektas; slėgio daviklių komplektas.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  nuo 2164 €
 • RX žieminių ratų komplektas R21

  Žieminių ratų komplektą sudaro: 21 colių lengvojo lydinio ratlankiai (21x8J); žieminių padangų komplektas; slėgio daviklių komplektas.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  nuo 4122 €
 • SIDABRO SPALVOS LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI R19

  Išraiškingi ratlankiai su sidabro spalvos apdaila suteikia automobiliui individualumo. Kaip ir visi Lexus lengvojo lydinio ratlankiai, jie skrupulingai ištobulinti, kad būtų tvirti ir optimaliai subalansuoti.

  Kaina nurodyta be montavimo darbų.

  1356 €
 • GALINIO BUFERIO plastikinė apdaila, juoda

  Ši stilinga juoda plastikinė apdaila patikimai saugo galinį buferį nuo pažeidimų keliant daiktus į bagažinę ir juos iškraunant.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  Pateikta nuotrauka – tik iliustracinio pobūdžio.

  187 €
 • DURELIŲ RANKENĖLIŲ APSAUGINĖS PLĖVELĖS, 4 VNT.

  Visiškai apgaubia durelių rankenėlės suėmimo vietą. Nepastebima plėvelė puikiai apsaugo rankenėlę nuo įbrėžimų, atsirandančių dėl pirštinių, žiedų ir raktų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  118 €

Susisiekite

Gintarė Satkūnaitė

Lexus pardavimo asistentė

NAUJASIS LEXUS RX

RAFINUOTO VAIRAVIMO IKONA

Naujasis Lexus RX nuo pat pradžių jaudina drąsiu prabangaus visureigio dizainu, kurio paskirtis – atkreipti dėmesį ir išlikti priešakyje. Kiekvienas kampelis alsuoja elektrifikacijos galia ir ryžtu, o salone pasitinka į vairuotoją orientuota prietaisų sistema „Tazuna“ su pasirinktine apdaila be odos. Jei norite sužinoti, ką reiškia „nepakartojama naudojimo patirtis“, tiesiog išbandykite naująjį įkraunamąjį hibridą RX 450h+, našųjį hibridą RX 500h ar įsikraunantį hibridą RX 350h ir sužinosite, ką turime omenyje.

nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE RX

 • NAUJASIS LEXUS RX – SUTAUPYKITE NE MAŽIAU KAIP 6600 €

  Sužinokite daugiau >>

 • NAUJAS SKYRIUS DIZAINO KNYGOJE

  Naujojo RX dizainas yra gerokai dinamiškesnis ir pulsuoja pasitikėjimu. Verpsto formos grotelės pastebimai geriau integruotos automobilio priekinėje dalyje, o žibintai tapo aptakesni. Pažvelgus profiliu, pastebimas pailgintas priekinis dangtis, ilgesnė važiuoklės bazė (6 cm), žemesnė stogo linija (1 cm) ir didesni 21 colio ratai. Visa tai prisideda prie dinamiškos ir tvirtos automobilio išvaizdos. Galiniai žibintai per visą plotį su integruotu Lexus pavadinimu ir platesnis galinis tarpuvėžis (4 cm) toliau didina RX galinės dalies įspūdį kelyje.

  NAUJAS SKYRIUS DIZAINO KNYGOJE

  Naujojo RX dizainas yra gerokai dinamiškesnis ir pulsuoja pasitikėjimu. Verpsto formos grotelės pastebimai geriau integruotos automobilio priekinėje dalyje, o žibintai tapo aptakesni. Pažvelgus profiliu, pastebimas pailgintas priekinis dangtis, ilgesnė važiuoklės bazė (6 cm), žemesnė stogo linija (1 cm) ir didesni 21 colio ratai. Visa tai prisideda prie dinamiškos ir tvirtos automobilio išvaizdos. Galiniai žibintai per visą plotį su integruotu Lexus pavadinimu ir platesnis galinis tarpuvėžis (4 cm) toliau didina RX galinės dalies įspūdį kelyje.

DAR DAUGIAU PRABANGOS

Minimalistiniame, tačiau intuityviame ir prabangiame salone panaudotos aukščiausios kokybės medžiagos ir naujausios technologijos. Čia užtikrinamas aukštas komforto bei gerovės lygis. Priekinės sėdynės buvo perprojektuotos, kad būtų užtikrintas aukščiausios klasės pasiekiamumas, tobula atrama bei šildymo ir vėdinimo funkcijos. Galima rinktis ir veganiškos odos saloną.

ITIN TVIRTA PLATFORMA

Naujasis RX pagamintas naudojant mūsų platformą GA-K. Jis turi ilgesnę važiuoklės bazę, jame papildomai įtaisyti skersiniai bei įtvarai standumui padidinti. Toks papildomas stabilumas leido Lexus inžinieriams tiksliau suderinti pakabą ir pagerinti našumą bei komfortą. Naujoji platforma yra 90 kg lengvesnė, be to, jos svorio centras yra žemiau. Nors važiuoklės bazė pailgėjo 60 mm, bendras automobilio ilgis nepakito. Dėl platesnės tarpvėžės ir didesnių ratų automobilis tapo stabilesnis.

GALIOS KONTROLĖ „DIRECT4“ / „E-FOUR“

RX 500h galią kontroliuoja išskirtinė Lexus technologija DIRECT4. Ši naujoji sistema bet kurioje vairavimo situacijoje nuolatos suderina galią su sukimo momentu tarp priekinės bei galinės ašių – daug tiksliau nei bet kokia mechaninė sistema. DIRECT4 leidžia geriau jausti kelią vairu, pagerina valdymo stabilumą ir užtikrina puikią vairavimo dinamiką važiuojant dideliu greičiu. Elektrinė visų ratų pavaros sistema E-FOUR, montuojama į naująjį RX 350h ir RX 450h+, buvo atnaujinta. Nuo šiol 40 kW galinis elektrinis variklis veikia nuolatos ir užtikrina didesnį sukimo momentą bei trauką.

ADAPTYVIOJI KINTAMOJI PAKABA*

RX naujoji daugiasvirtė galinė pakaba yra gerokai našesnė, ji užtikrina didesnį šoninį stabilumą ir pasižymi „pritūpimo“ slopinimo savybėmis. Be to, ji gali suvaldyti didesnį sukimo momentą, gerokai sumažinti triukšmą, vibraciją bei netolygumą. Adaptyvioji kintamoji pakaba (AVS) buvo suderinta siekiant geresnio valdymo ir savybių greituose posūkiuose, ji kontroliuoja visų keturių ratų amortizavimo jėgą.

* Standartiškai siūloma tik RX 500h, o RX 450h+ bei RX 350h – tik komplektacijoje „Luxury“.

TREČIOJI KARTA: LEXUS SAFETY SYSTEM +

Naujajame RX naudojamos pažangios aktyviosios saugos ir pagalbinės vairuotojo sistemos, kurios įtrauktos į naujausią trečios kartos Lexus Safety System + paketą. Tarp didesnį saugumą užtikrinančių atnaujintų ir papildomų funkcijų yra proaktyvioji vairavimo pagalbos sistema ir naujoji vairuotojo stebėjimo sistema, tikrinanti, ar vairuotojas nesiblaško ir nėra pavargęs. Proaktyvioji vairavimo pagalbos sistema papildomai naudoja priekinę kamerą, kad nustatytų posūkio kampą ir pakoreguotų vairo sukimo jėgą Jums artėjant prie posūkio.

PATOBULINTA PRIEŠAVARINĖ SISTEMA

Patobulinta Lexus priešavarinė sistema ne tik aptinka motociklininkus dienos metu, bet ir leidžia išvengti daugiau susidūrimų, pvz., sukant kairėn (dešinėn) ar priekyje užlendant kitoms transporto priemonėms. Be to, sankryžoje posūkio metu ji gali atpažinti susidūrimo su priešpriešiais atvažiuojančiomis transporto priemonėmis ar skersai judančiais pėsčiaisiais pavojus. Galimybes išvengti susidūrimų padidina priešavarinė saugumo sistema.

PRISITAIKANČIOJI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA

Naudodama milimetrinių bangų radaro jutiklį ir kamerą, sistema aptinka priešais esančią transporto priemonę ir palaiko iki jos reikiamą atstumą. Jei priešais važiuojanti transporto priemonė sustoja, RX taip pat sustos. Transporto priemonei pajudėjus, Jūs taip pat pajudėsite. Ji greitai atpažįsta priekyje užlendančias kitas transporto priemones ir kartu su eismo juostos palaikymo sistema padeda posūkiuose judėti natūralesne trajektorija. Be to, prisitaikančioji pastovaus greičio palaikymo sistema neleidžia susidurti su priešpriešine eismo juosta judančia lėtesne transporto priemone.

Naujojoje multimedijos sistemoje – išmanusis balso pagelbiklis „Hey Lexus“. Standartiškai siūloma paprasta naudoti išmaniojo telefono integracijos sistema – belaidė „Apple CarPlay“ ir laidinė „Android Auto“. Belaidžio įkrovimo dėklas nuo šiol – 50 % galingesnis.

* Rinkose, kur siūloma paslauga.

NAUJO DIZAINO LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI

Šie 20 stipinų 21 colio ratlankiai yra siūlomi „Luxury“ komplektacijoje. Jie pasižymi įspūdinga metalizuota apdaila ir šlifuotomis detalėmis. Naujajam RX jie suteikia unikalaus išskirtinumo.

VERPSTĖS FORMOS KĖBULAS / FIRMINĖS GROTELĖS / TRIGUBI ŠVIESOS DIODŲ ŽIBINTAI

Diegdami elektrifikaciją, mūsų dizaineriai ėmėsi iššūkio – naujausią RX papildyti nauja verpstės formos kėbulo dizaino tapatybe. Rezultatas – firminės grotelės integruotos geriau, čia jos išreiškia elektrifikuotą galią ir žemą svorio centrą. Kompaktiškesni ir rafinuotesni priekiniai žibintai, oro įsiurbimo angos ir 15 mm platesnė tarpvėžė papildomai konsoliduoja išvaizdos vientisumą bei patikimumą. Glotnesni, ryškesni ir horizontalesni 3 projektorių šviesos diodų priekiniai žibintai su adaptyviąja tolimųjų žibintų sistema (AHS) „BladeScan®“ perteikia išskirtinį rafinuoto dizaino įspūdį.

LEXUS FIRMINIS GALINĖS DALIES DIZAINAS IR ELEKTRA VALDOMAS BAGAŽINĖS DANGTIS

Naujausio RX gale – naujasis Lexus išilginis žibintas, kuris tęsiasi per visą automobilio plotį, ir išskirtiniai L formos galiniai žibintai. Viena išilginio žibinto linija pabrėžia automobilio kultinę formą, o 65 mm platesnė tarpvėžė paryškina tvirtesnę automobilio poziciją kelyje. Bagažinės dangčio centre įtaisytas perprojektuotas LEXUS logotipas alsuoja nauja, modernia ir lengvai atpažįstama išvaizda. Kad būtų lengva pakrauti ir iškrauti bagažą, išskirtinai greitai reaguojantis, nuotoliniu būdu elektra valdomas bagažinės dangtis užtikrina patogumą, ypač – kai Jūsų rankos užimtos pirkiniais. Turėdami raktelį kišenėje, tiesiog pakiškite pėdą po galiniu buferiu ir bagažinės dangtis atsidarys.

„MARK LEVINSON“ GARSO SISTEMA SU 21 GARSIAKALBIU*

Beveik begarsis RX salonas – puiki vieta įrengti naują, specialaus dizaino „Mark Levinson“ aukščiausios klasės erdvinio garso sistemą su 21 garsiakalbiu. Ši speciali ir išskirtinė sistema aukštesnio lygio komplektacijoje siūloma standartiškai. Ją mūsų garso įrangos partneriai optimizavo pagal automobilio salono architektūrą. Ši neprilygstama, 7.1 kanalo namų kino teatro patirtį kurianti „Mark Levinson“ erdvinio garso sistema buvo sukurta naudojant „3D Surround“ ir „Quantum Logic“ technologijas .

„ClariFi“ analizuoja suglaudintą garso šaltinį ir papildo trūkstamas natas, kad garso kokybė būtų nepakartojama. Siekiant dar labiau akcentuoti koncertų salės patirtį, bagažinėje yra įrengtas 22 cm žemųjų dažnių garsiakalbis, skleidžiantis sodrų ir galingą garsą. Jis gyvai perteikia originalios muzikos atmosferą bei kontūrus.

* Standartiškai siūloma tik RX 500h, o RX 450h+ bei RX 350h – tik komplektacijoje „Luxury“.

SKAITMENINĖ PANORAMINIO VAIZDO STEBĖJIMO SISTEMA

Manevruojant ankštose vietose, padeda skaitmeninė panoraminio vaizdo stebėjimo sistema. Ji tiesiogiai transliuoja 360° aplinkos vaizdą ir iš anksto įrašomą vaizdą po automobiliu. Be to, ji sukuria virtualų trimatį RX vaizdą ir rodo jį iš viršaus, padėdama manevruoti automobiliu ankštoje vietoje. Toliau aptariamos sistemos funkcijos.

 • Šoninio tarpo vaizdas padeda stebėti tarpą Jums važiuojant pro kitą automobilį siaurame kelyje.
 • Posūkio vaizdas padeda išvengti šaligatvio bortelių važiuojant posūkyje.
 • Priekinio skersinio eismo perspėjimo sistema įspėja apie artėjančias transporto priemones ir kliūtis automobilio priekyje bei šonuose.
 • Priešavarinė sistema ir automobilio statymo pagalbinio stabdymo funkcija įspėja apie galimą susidūrimą ir netgi gali atlikti išvengimo veiksmus.
 • Rodomas vaizdas po RX automobiliu padeda važiuojant nelygiu pagrindu.

SAUGAUS IŠLIPIMO PAGALBA

RX elektroninė įlipimo ir išlipimo sistema „e-Latch“ yra susieta su automobilio riboto matomumo zonų stebėjimo sistema. Išskirtinė saugaus išlipimo pagalbos funkcija neleidžia automobiliu važiuojantiems asmenims atidaryti durelių, jei iš paskos artėja eismo dalyviai, pvz., automobiliai ar dviratininkai. Lexus vertinimu, ši sistema gali padėti išvengti daugiau nei 95 % nelaimingų atsitikimų, kuriuos sukelia durelių atidarymas.

Privalumai savininkui

Mes siekiame, kad Lexus savininkas patirtų tikrai malonią patirtį. Todėl siūlome paslaugas, kad galėtume rūpintis Jumis ir Jūsų automobiliu.

 • 3 metų arba iki 100 000 km gamintojo garantija
 • Lexus Relax garantija iki 10 metų arba iki 185 000 km
 • 3 metų pagalba kelyje daugelyje Europos šalių
 • 10 metų garantija hibridiniam akumuliatoriui
 • Nemokama metinė hibridinės sistemos patikra (techninės priežiūros metu)
 • Programėlė My Lexus & Lexus Link

NAUJASIS LEXUS RX UŽTIKRINA PENKIŲ ŽVAIGŽDUČIŲ SAUGĄ

Technologinių patobulinimų kokybė padėjo RX gauti geriausią nepriklausomos ir griežtos saugos bandymų bei įvertinimo programos „Euro NCAP“ penkių žvaigždučių įvertį. Sistema suderina automobilio konstrukcijos esminį stiprumą ir gebėjimą avarijos atveju apsaugoti vairuotoją, keleivius bei pėsčiuosius. Kaip rodo testų rezultatai, suaugusiųjų apsaugos balas siekia 90 %, vaikų apsaugos – 87 %, pažeidžiamų eismo dalyvių apsaugos – 89 %, o našumo ir saugos pagalbinės funkcijos įvertintos 91 %.

RX 350h COMFORT
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

75 400€

Bazinei RX 350h COMFORT komplektacijai priklauso:

 • 19 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 5 platūs stipinai, šlifuoti su 235/60 R19 padangomis
 • Naujo dizaino „Spindle body“ grotelės su apatine chromo apdaila
 • Trijų lęšių projekciniai priekiniai LED žibintai
 • LEXUS Safety System+
 • Patogaus įlipimo ir išlipimo funkcija, atitraukiamas ir į pradinę padėtį atstatomas vairas
 • Oro filtras, saugo nuo žiedadulkių ir kietųjų dalelių, su dezodoravimo funkcija
 • 3 zonų elektroninė klimato kontrolės sistema
 • Nuotolinis klimato kontrolės valdymas (per LEXUS LINK APP)

 • Lexus Link Pro – 14 colių jutiklinis ekranas
 • Lexus Link Pro integruota hibridinė navigacijos sistema
 • Lexus Link Premium ryšio funkcijos (4 metai)
 • Pioneer® garso sistema su 12 garsiakalbių
 • Galinė parkavimo kamera su ekrane rodomomis linijomis
 • Vairas su garso sistemos, ekrano, telefono, valdymo balsu funkcijos, DRCC ir LTA valdikliais

RX 350h 450+ 500h techniniai duomenys

RX 350h Comfort komplektacija

RX 450h+ Plug-in EXECUTIVE
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

86 000€

RX 450h+ Plug-in EXECUTIVE komplektacijai priklauso:

 • 21 colio lengvojo lydinio ratlankiai, 20 stipinų, tamsinti su šlifuotu paviršiumi, su 235/50 R21 padangomis
 • Natūralios odos sėdynių apmušalai
 • Vairavimo padėties (sėdynės, vairo, durelių veidrodėlių) nustatymų atminties funkcija – 3 naudotojo profiliai
 • Priekinės sėdynės su vėdinimo funkcija
 • Šildomos + vėdinamos išorinės galinės sėdynės
 • Natūralia oda aptrauktas vairas
 • Patogaus įlipimo ir išlipimo funkcija, vairuotojo sėdynė įtraukiama (grąžinama) ir nuleidžiama (pakeliama)

 • Automatinė „Lexus Climate Concierge“ sistema (vairo šildymas, priekinių sėdynių šildymas + vėdinimas AUTO rėžime)
 • Odinis pavarų perjungimo rankenėlės antgalis
 • Dėtuvė galiniame centriniame porankyje
 • Bekontaktė „Kick Open“ bagažinės dangčio atidarymo + uždarymo galimybė (valdymas koja)
 • Įkroviklis 6,6kW kintama AC srove (Type2 / Mennekes rozetė)
 • Automatinis EV / hibrido režimas (kombinuoja įkrovą ir kurą)
 • Klimato kontrolės sistema su drėgmės jutikliu

RX 350h 450+ 500h techniniai duomenys

RX 450h+ Plug in Executive komplektacija

RX 500h F SPORT+
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

94 600€

RX 500h F SPORT komplektacijai priklauso:

 • 21 colio lengvojo lydinio ratlankiai, matinės juodos spalvos 10 stipinų, su padangomis 235/50 R21
 • F formos tinklelio firminės grotelės su apatine chromuota apdaila
 • Priekinis ir galinis bamperiai „F SPORT“ dizaino
 • Juodi durelių veidrodėlių gaubtai + Juodi stogo bėgeliai
 • Kėbulo spalvos apatiniai buferių ir durelių moldingai
 • Nerūdijančiojo plieno juodos spalvos durelių lango apačios apvadas ir šoninių langų rėmas
 • Adaptyvioji kintamojo veikimo pakaba (AVS)
 • „Tunelinė“ BladeScan® adaptyvioji tolimųjų žibintų sistema (AHS)
 • Automatinio parkavimo sistema su funkcija valdyti nuotoliu (per LEXUS LINK programėlę, tik įvarymui / išvarymui atstumui iki 7 m.)

 • Dinaminė galinių ratų vairavimo sistema (DRS)
 • Integruota automobilio dinamikos valdymo sistema (VDIM)
 • 21 garsiakalbio „Mark Levinson®“ aukščiausios klasės erdvinio garso sistema
 • Aktyvioji „triukšmo slopinimo“ sistema (ANC)
 • F SPORT išskirtinio dizaino priekinės sėdynės
 • Perforuota oda puoštas vairo ratas
 • Perforuotos odos pavarų perjungimo rankenėlės antgalis
 • Durelių apdaila „zomša“
 • Odos apdaila daiktadėžėje ir durelių kišenėse
 • Šlifuoto aliuminio sportiniai pedalai ir kojos atrama (vairuotojo pusėje)

RX 350h 450+ 500h techniniai duomenys

RX500 h F Sport komplektacija

Pasirinkite spalvą

Deep Blue
Graphite Black
Red Mica
Sonic Copper
Sonic Grey
Sonic Platinum
Sonic Titanium
Sonic White
Terrane Khaki
F White (Tik F SPORT+ komplektacija)

SUKOMPLEKTUOKITE SAVO RX

Komplektuoti
 • SIENINIS NAMŲ ĮKROVIKLIS

  Su 6 m TYPE2 kabeliu.

  Kaina nurodyta be montavimo darbų.

  nuo 750 €
 • Krovinių įdėklas

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  358 €
 • Šoniniai laipteliai

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1221 €
 • VARIKLIO DANGČIO DEFLEKTORIUS

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  412 €
 • Krepšys

  Krovumas 12kg. Tūris 21L. Stabiliai laikosi bagažinėje, su apsauga nuo apvirtimo.

  65 €
 • Bagažinės tinklelis, horizontalus

  Bagažo skyriuje slankiojančio krepšio ar dėžės keliamas triukšmas gali trukdyti saugiai vairuoti. Horizontalusis tinklelis padės išvengti šios problemos neleisdamas daiktams pajudėti iš vietos.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  89 €
 • Bagažinės įklojimas

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  125 €
 • Automobilinė pakaba

  Puikiai tinka naudoti ir namuose, tinka švarkams, kelnėms, sijonams, įvairaus dydžio atramoms. Atitinka automobilių saugos standartus, išbandyta nepriklausomoje labaratorijoje, atitinka Crash testus. Lengvai montuojama automobilyje, greitas nuėmimas, patogu pasiimti į viešbutį.

  Netinka modeliams su F-Sport komplektacija.

  75 €
 • STOGO SKERSINIAI

  Tvirtinami prie automobilio stogo bėgelių. Užfiksuoti prie bėgelių jie tampa tvirtu pagrindu įvairiems daiktų laikymo priedams tvirtinti.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  380 €
 • APATINĖS BAGAŽINĖS DALIES APDAILA

  “Piano Black” spalvos apdaila bagažinės durelių apačioje darniai įsikomponuoja į bendrą galinės automobilio dalies estetinį vaizdą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  233 €
 • APATINĖS BAGAŽINĖS DALIES APDAILA

  Chromuota apdaila bagažinės durelių apačioje darniai įsikomponuoja į bendrą galinės automobilio dalies estetinį vaizdą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  233 €
 • Priekinių ir galinių purvasaugių komplektas

  Sukurti tinkamai nukreipti tyškantį vandenį, purvą ir akmenukus priekiniams ir galiniams ratams.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  347 €
 • LEXUS suvenyrai

  Stilingi ir kokybiški LEXUS suvenyrai – puiki dovana LEXUS ženklo gerbėjams.

  Suvenyrų asortimento ieškokite čia

  NUO 10 €
 • PADANGŲ SANDARINIMO RINKINYS

  Kompresoriaus ir skystos gumos rinkinys skirtas avariniam bekamerinių padangų remontui.

  84 €
 • KET EKSPLOATACINIS PAKETAS

  Į kainą įskaičiuoti: automobilio paruošimas; registracija; numeriai; TA 36 mėn.

  360 €
 • VAIKIŠKA KĖDUTĖ

  Nuo 15 kg iki 36 kg / nuo 3 metų iki 12 metų.

  621 €
 • DVIRAČIŲ LAIKIKLIS

  Skirtas vienam dviračiui.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  196 €
 • DVIRAČIŲ LAIKIKLIS DVIEMS DVIRAČIAMS, SULANKSTOMAS

  Pagamintas iš itin tvirto plieno, šis galinis laikiklis yra tvirtinamas ant vilkimo kablio ir gali saugiai gabenti du dviračius.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  836 €
 • Pertvara šunims (atitvaras)

  Nerūdijančio plieno grotelės skiria bagažinę į dvi dalis.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  348 €
 • KROVINIŲ SKYRIAUS PERTVARA

  Nerūdijančio plieno grotelės skiria saloną nuo kraunamosios dalies.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  449 €
 • SULANKSTOMA DAIKTADĖŽĖ

  Praktiška ir patogi lengvai sulankstoma daiktadėžė, todėl nenaudojama neužima papildomos vietos. Puikiai tinka smulkių daiktų laikymui bagažinėje. Daiktai neišsibarsto ir nerieda po bagažinę kelionės metu. Dydis: 475 x 335 x 200 mm.

  86 €
 • PADANGŲ LAIKYMO MAIŠAI

  Šie maišai leis Jums patogiai transportuoti padangas bei tvarkingai jas sandėliuoti. Jie saugo lengvojo lydinio ratlankius ir padangas nuo pažeidimų. Turi patogias rankenėles, tad juos lengva nešti. Komplekte – 4 vnt. apsauginių padangų užvalkalų.

  85 €
 • REMONTINIAI DAŽAI

  Skirti pašalinti nedidelius kėbulo dažų dangos defektus. Parenkami pagal automobilio kėbulo dažų spalvos kodą. Rinkinyje dažai ir lakas 2 x 9 ml.

  20 €
 • VIDAUS APSAUGA

  Vidinio Lexus ProTect formulė specialiai skirta audiniams, pvz., automobilio sėdynių tekstilei ir kilimėliams apsaugoti. Ji yra hipoalerginė ir sukuria nematomą dangą, dėl kurios be dėmių pašalinsite išsiliejusius skysčius, purvą ir suodžius.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

   

  89 €
 • LENGVOJO LYDINIO RATLANKIŲ APSAUGA

  Lexus ProTect silicio pagrindu pagaminta danga apsaugo lengvojo lydinio ratlankių paviršių nuo žymių ir nuosėdų, atsirandančių dėl stabdymo dulkių, kelio dangos ir oro sąlygų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  62 €
 • ILGALAIKĖ KĖBULO APSAUGA

  Lexus ProTect padeda išsaugoti pirminę išorės dažų ir šoninių langų išvaizdą. Veikdama molekuliniu lygiu ji užsandarina paviršius keramikos tvirtumo silicio pagrindo danga, kuri apsaugo nuo taršos, oro, tirpiklių ir kitų aplinkos grėsmių.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  417 €
 • PADANGŲ SLĖGIO DAVIKLIŲ KOMPLEKTAS, 4 VNT.

  Padangų slėgio kontrolės sistema (TPMS) matuoja kiekvienos padangos slėgį ir perspėja vaizdiniu signalu, kai padangos slėgis sumažėja 25 % ar daugiau.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  276 €
 • VERTIKALUSIS KROVINIŲ TVIRTINIMO TINKLELIS

  Be galo paprastas, bet labai praktiškas daiktas. Tinklelis užkabinamas ant bagažo skyriuje įrengtų kabliukų. Jame ypač patogu laikyti smulkius daiktus.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  Pateikta nuotrauka – tik iliustracinio pobūdžio.

  108 €
 • TEKSTILINIAI ir odiniai GRINDŲ KILIMĖLIAI

  Siūlomi kilimėliai pagaminti iš garsą sugeriančio veliūro. Jie puikiai apsaugo salono dangą nuo nešvarumų ir atlieka pagalbinę garso izoliacijos funkciją. Vairuotojo kilimėlis turi fiksatorius, kurie jį pritvirtina, kad neslidinėtų. Gramatūra – 860g/m2.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  312 €
 • TEKSTILINIAI GRINDŲ KILIMĖLIAI

  Siūlomi kilimėliai pagaminti iš garsą sugeriančio veliūro. Jie puikiai apsaugo salono dangą nuo nešvarumų ir atlieka pagalbinę garso izoliacijos funkciją. Vairuotojo kilimėlis turi fiksatorius, kurie jį pritvirtina, kad neslidinėtų. Gramatūra – 860 g/m2.

  189 €
 • PELENINĖ

  Yra tinkama vieta saugoti vartų nuotolinio valdymo pultelį ar tiesiog sudėti popierėlius nuo saldainių.

  Pateikta nuotrauka – tik iliustracinio pobūdžio.

  64 €
 • GUMINIAI GRINDŲ KILIMĖLIAI

  Šie guminiai paaukštintų kraštų kilimėliai – patikima salono dangos apsauga nuo purvo, nešvarumų, smėlio ir dulkių.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  Pateikta nuotrauka – tik iliustracinio pobūdžio.

   

  348 €
 • APŠVIESTOS SLENKSČIŲ PLOKŠTELĖS

  Lexus slenksčių plokštelės yra stilinga vidaus dizaino ypatybė, apsauganti durelių slenksčio dažytą paviršių nuo įbrėžimų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  328 €
 • Daiktų krepšys, odinis

  74 €
 • Mažas laidų krepšys

  97 €
 • Galinių sėdynių galo apsauga

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  109 €
 • APŠVIESTOS SLENKSČIŲ PLOKŠTELĖS F SPORT

  Lexus slenksčių plokštelės yra stilinga vidaus dizaino ypatybė, apsauganti durelių slenksčio dažytą paviršių nuo įbrėžimų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  328 €
 • PLANŠETĖS LAIKIKLIS

  Reguliuojamo dydžio, be 12 V jungties.

  Yra išimčių, tad tinkamumą būtina pasitikrinti.

  Kaina nurodyta be montavimo darbų.

  286 €
 • STOGO SKERSINIŲ KREPŠYS

  Tai patikima Lexus stogo skersinių apsauga nuo dulkių ir atsitiktinių įbrėžimų, kai jie nebenaudojami ir nuimami nuo automobilio.

  49 €
 • Slidžių dėžė Motion 800 (Glossy Black)

  Itin talpi ir stilinga dėžė ypač pravers aktyviai pramogaujant žiemą. Ją galima atidaryti iš abiejų pusių, kad būtų lengviau sukrauti ir iškrauti slides. Be to, dėžė yra papildomai apsaugota: centrinio užrakto rakto negalima išimti neužrakinus visų užraktų. Vidaus tūris: 460 l. Dėžėje telpa 7 poros slidžių / 5 snieglentės.

  Kaina nurody

  837 €
 • SLIDŽIŲ IR SNIEGLENČIŲ LAIKIKLIS

  Šis fiksuojamas laikiklis su minkštu vidiniu fiksatoriumi leidžia saugiai pritvirtinti slides ar snieglentes jų nepažeidžiant. Pritvirtinus prie stogo bagažinės skersinių, galima gabenti 6 poras slidžių arba 4 snieglentes.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  145 €
 • SLIDŽIŲ IR SNIEGLENČIŲ LAIKIKLIS

  Šis fiksuojamas laikiklis su minkštu vidiniu fiksatoriumi leidžia saugiai pritvirtinti slides ar snieglentes jų nepažeidžiant. Pritvirtinus prie stogo bagažinės skersinių, galima gabenti 4 poras slidžių arba 2 snieglentes.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  129 €
 • NUIMAMAS VILKIMO KABLYS

  Kablys užtikrina tolygų vilkimo ir stabdymo jėgų pasiskirstymą ir sumažina automobilio pažeidimų riziką. Vertikaliai nuimamas kablys komplektuojamas su specialiu laidų rinkiniu.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  Pateikta nuotrauka – tik iliustracinio pobūdžio.

  nuo 1610 €
 • JUNGTIES ADAPTERIAI IŠ 13 JUNGČIŲ Į 7 JUNGTIS

  Adapteris prijungia vilkimo kablio jungiamuosius laidus prie priekabos arba dviračių laikiklio, jei kištukai yra skirtingi.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  16 €
 • JUNGTIES ADAPTERIAI IŠ 13 JUNGČIŲ Į 12N/12S JUNGTIS

  Adapteris prijungia vilkimo kablio jungiamuosius laidus prie priekabos arba dviračių laikiklio, jei kištukai yra skirtingi.

  63 €
 • VĖJO DEFLEKTORIAI

  Važiuojant atvirais langais, aerodinaminės formos deflektoriai užtikrina patogumą, sumažindami triukšmą ir turbulenciją salone.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  770 €
 • CHROMUOTI VĖJO DEFLEKTORIAI

  Deflektorius turi visus privalumus, užtikrinančius patogumą salone, o jo chromuotas dizainas suteikia papildomo stilingumo.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  574 €
 • Įkrovimo kabelis – 10 A – 6 m

  309 €
 • Šoninės apdailos juostelės “Piano Black”

  Išraiškingos spalvos “Piano Black” apdailos detalės išilgai apatinių RX automobilio kontūrų išryškina nepriekaištingą urbanistinį stilių.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  519 €
 • Šoninės chromuotos apdailos juostelės

  Išraiškingos chromuotos apdailos detalės išilgai apatinių RX automobilio kontūrų išryškina nepriekaištingą urbanistinį stilių.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  519 €
 • RX žieminių ratų komplektas R19

  Žieminių ratų komplektą sudaro: 19 colių lengvojo lydinio ratlankiai (19x8J); žieminių padangų komplektas; slėgio daviklių komplektas.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  nuo 2164 €
 • RX žieminių ratų komplektas R21

  Žieminių ratų komplektą sudaro: 21 colių lengvojo lydinio ratlankiai (21x8J); žieminių padangų komplektas; slėgio daviklių komplektas.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  nuo 4122 €
 • SIDABRO SPALVOS LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI R19

  Išraiškingi ratlankiai su sidabro spalvos apdaila suteikia automobiliui individualumo. Kaip ir visi Lexus lengvojo lydinio ratlankiai, jie skrupulingai ištobulinti, kad būtų tvirti ir optimaliai subalansuoti.

  Kaina nurodyta be montavimo darbų.

  1356 €
 • GALINIO BUFERIO plastikinė apdaila, juoda

  Ši stilinga juoda plastikinė apdaila patikimai saugo galinį buferį nuo pažeidimų keliant daiktus į bagažinę ir juos iškraunant.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  Pateikta nuotrauka – tik iliustracinio pobūdžio.

  187 €
 • DURELIŲ RANKENĖLIŲ APSAUGINĖS PLĖVELĖS, 4 VNT.

  Visiškai apgaubia durelių rankenėlės suėmimo vietą. Nepastebima plėvelė puikiai apsaugo rankenėlę nuo įbrėžimų, atsirandančių dėl pirštinių, žiedų ir raktų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  118 €
Gintarė Satkūnaitė

Lexus pardavimo asistentė