fbpx
nuotrauka

NX

Neprilygstamas visais aspektais

NUO

54 300 €

Vidutinė emisija (g/km)

nuo 20-26

Vidutinės sąnaudos (l/100 km)

nuo 0,9-1,1

Pagreitėjimas iki 100 km/h (s)

nuo 6,3

Maksimalus greitis (km/h)

180

Bandomasis važiavimas

Registruokis

NX

NAUJASIS LEXUS NX

JAUSKITE DAUGIAU KIEKVIENĄ AKIMIRKĄ.

Dėl įspūdingos išvaizdos ir novatoriško elektrifikuoto našumo įsikraunantis hibridas NX 350h ir įkraunamasis hibridas NX 450h+ nepanašūs į jokį kitą prabangų vidutinio dydžio visureigį. Salone „Takumi“ meistriškumas džiugina pojūčius, o modernios Lexus Link jungiamumo funkcijos ir Lexus Safety System+ suteikia daugiau galimybių bei apsaugos.

Automobilio ypatybės

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE NX

 • NAUJASIS LEXUS NX – SUTAUPYKITE NE MAŽIAU KAIP 4700 €

  Sužinokite daugiau >>

 • TIKROJI EUFORIJA

  Naujasis NX, kuriam naudojamos šiuo metu pažangiausios Lexus įkraunamosios hibridinės ir įsikraunančios hibridinės pavaros sistemos, yra ekonomiškesnis ir ekologiškesnis nei benzinu ar dyzelinu varomi vidutinio dydžio visureigiai. Lexus įsikraunančioji hibridinė sistema, ištobulinta pasitelkiant per 15 metų sukauptą elektrifikacijos patirtį, suteikia NX 350h automobiliui daugiau galios ir užtikrina dar spartesnį įsibėgėjimą, kartu pasižymi geriausia klasėje degalų ekonomija ir mažiausiu išmetalų kiekiu.

  TIKROJI EUFORIJA

  Naujasis NX, kuriam naudojamos šiuo metu pažangiausios Lexus įkraunamosios hibridinės ir įsikraunančios hibridinės pavaros sistemos, yra ekonomiškesnis ir ekologiškesnis nei benzinu ar dyzelinu varomi vidutinio dydžio visureigiai. Lexus įsikraunančioji hibridinė sistema, ištobulinta pasitelkiant per 15 metų sukauptą elektrifikacijos patirtį, suteikia NX 350h automobiliui daugiau galios ir užtikrina dar spartesnį įsibėgėjimą, kartu pasižymi geriausia klasėje degalų ekonomija ir mažiausiu išmetalų kiekiu.

DRĄSIAI JUDĖKITE Į PRIEKĮ

Įsitaisius prie naujojo „Lexus NX“ vairo iš karto galima pajusti elektros pavaros dinamiką ir valdymo tikslumą. Ji veikia tyliai, o tai dar labiau sustiprina vairuotojo ryšį su aplinka. Išskirtinius pojūčius taip pat padeda pajusti patobulinta aerodinamika ir žemesnis svorio centras. Įveikiant posūkius arba įsibėgėjant, vyksta nuostabi sąveika tarp našios jėgainės, standžios naujos važiuoklės ir itin tikslaus vairo mechanizmo. Automobilio valdymas jaudina ir tuo pat metu atpalaiduoja. Tai išskirtinė visų naujų „Lexus“ modelių savybė.

KLASĖJE PIRMAUJANČIOS ĮKRAUNAMOSIOS HIBRIDINĖS PAVAROS SISTEMOS

Lexus elektrifikuotų pavaros sistemų liniją išplečiantis NX 450h+ nustato naujus įkraunamųjų hibridinių automobilių standartus. Įspūdį palieka ne tik 80 km nuvažiuojamas atstumas mieste elektros režimu, 306 AG galia bei greita akceleracija, bet ir neprilygstamas hibridinės sistemos našumas išsikrovus akumuliatoriui. Tai pasiekta nemažinant bagažinės tūrio ar degalų bako talpos.

TAZUNA SALONAS

Įspūdinga Tazuna salono koncepcija, pirmą kartą pristatyta LF-30 koncepciniame automobilyje, buvo perkelta ir į naująjį NX. Jaudinančių vairavimo pojūčių suteikia maksimaliai glaudus ryšys su priekyje besidriekiančiu keliu ir rankose laikomu vairu. NX valdymo prietaisų visuma buvo sukurta įkvėpimo semiantis iš raitelių, vadelėmis valdančių savo žirgus (Tazuna).

VAŽIAVIMO REŽIMAI

Naudodamas šalia vairo įrengtą važiavimo režimo nustatymo valdiklį Drive Mode Select, vairuotojas gali pasirinkti Eco, Normal arba Sport režimą, leidžiantį pasiekti didžiausią automobilio našumą, dinamiškumą ar važiavimo patogumą. Be Eco ir Normal režimų, į naująjį NX F SPORT įdiegti papildomi Custom, Sport S ir Sport S+ važiavimo režimai.

LEXUS SAFETY SYSTEM +

Komforto jausmas, kuris yra kiekvieno Lexus pagrindas, NX modelyje pasiekė naują lygį ir jau įtrauktas į standartinę įrangą. Naujausia Lexus Safety System + yra tarsi vairuotojas porininkas, kuris rūpinasi jūsų sauga kiekvienoje vairavimo situacijoje – nesvarbu, ar važiuojate miesto eisme, ar automagistralėje, dieną ar naktį, sankryžoje, posūkyje ar persirikiuojate. Čia naudojamos technologijos, kurios kuria naują erą avarijų prevencijos srityje. NX taip pat padeda užtikrinti saugesnį vairavimą sankryžose, nes aptinka iš kairės ir dešinės artėjančias transporto priemones, kurios gali būti riboto matomumo zonose, ir įspėja vairuotoją.

SUSIDŪRIMŲ PADEDANTI IŠVENGTI SISTEMA AR AVARINIO VAIRO VALDYMO PAGALBA

Be dviratininkų aptikimo dieną ir pėsčiųjų aptikimo naktį, susidūrimų padedanti išvengti sistema nuo šiol gali aptikti dviratininkus naktį ir padėti išvengti susidūrimų sankryžose, su priešpriešiais atvažiuojančiomis transporto priemonėmis ir pėsčiaisiais. Jei sistema nustato, kad susidūrimo tikimybė didelė, automatiškai įjungiami stabdžiai, padedantys išvengti susidūrimo arba sumažinti žalą, jei susidūrimas vis dėlto įvyksta. Kai pėsčiasis pernelyg priartėja prie Jūsų važiavimo trajektorijos arba į ją patenka, NX avarinio vairo valdymo pagalba palaiko jūsų vairavimo judesius, kad padidintų automobilio stabilumą ir užkirstų kelią atsitiktiniam išvažiavimui iš eismo juostos.

DINAMINĖ RADARINĖ PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA

Naudodama milimetrinių bangų radaro jutiklį ir kamerą, sistema aptinka priešais esančią transporto priemonę ir palaiko iki jos tinkamą atstumą. Jei priešais važiuojanti transporto priemonė sustoja, NX taip pat sustoja. Transporto priemonei pajudėjus, NX irgi pajuda. Dabar ši sistema anksčiau aptinka į Jūsų eismo juostą įvažiuojančias transporto priemones ir automatiškai reguliuoja greitį kelio vingiuose. Be to, dinaminė radarinė pastovaus greičio palaikymo sistema neleidžia susidurti su išorine eismo juosta judančia lėtesne transporto priemone. Kai važiuojate paskui lėčiau judančią transporto priemonę ir parodote lenkimo posūkio signalą, aktyvuojamas išankstinis greitėjimas. Persirikiuojant į eismo juostą, kuria priekyje važiuoja lėta transporto priemonė, aktyvuojamas išankstinis lėtėjimas.

NAUJO DIZAINO PRIEKINĖS GROTELĖS

Mūsų dizaineriai buvo nusiteikę pakeisti NX išvaizdą, kad naujasis automobilis atrodytų dar galingesnis. Sumanymą įkūnyti padeda dar dinamiškesnės radiatoriaus grotelės su integruotu rėmeliu. Naujo dizaino grotelės ne tik mažina bendrą automobilio svorį, bet ir pabrėžia dinamišką išvaizdą. Kruopščiai sukurti ploni U formos komponentai susilieja į intriguojantį grotelių tinklelio raštą, o vertikalios grotelės su trimis oro įsiurbimo angomis apačioje užtikrina dar geresnį aušinimą.

4 PROJEKTORIŲ LED ŽIBINTAI / LED DIENOS ŠVIESOS

Šie pribloškiantys 4 segmentų LED žibintai su juodu apvadu sukuria išskirtinį įspūdį. Šviesą išryškina Lexus firminiai L formos dienos šviesos žibintai (DRL).

NAUJAS LEXUS ŠVIESOS SIMBOLIS / NAUJAS LEXUS LOGOTIPAS

Galinėje dalyje per visą naujojo NX plotį driekiasi stilingas naujasis Lexus firminis žibintas su išskirtinio dizaino L formos šviesomis. Šiuolaikišką įvaizdį padeda kurti automobilio centre pritvirtinta naujoji LEXUS emblema.

14 COLIŲ JUTIKLINIS EKRANAS

NX diegiamos daug greitesnės ir paprastesnės naudoti sistemos: ir Lexus Link Connect su debesų navigacija, ir Lexus Link Pro su integruota hibridine navigacija (14 colių jutiklinis ekranas) pasižymi didesne skyra. Lexus Link Multimedia yra pirmoji tokios rūšies sistema, naudojanti debesų navigaciją ir reguliariai atnaujinanti žemėlapius bei kelių eismo duomenis. 14 colių didelės raiškos jutiklinio ekrano vieta parinkta tobulai, kad vairuodami galėtumėte patogiai naudotis. Ekranas yra vienas didžiausių, kurie siūlomi šiuo metu, taigi sklandžiai pasieksite informaciją, pvz., navigacijos, garso ir klimato kontrolės sistemas. Internetinės paslaugos ir kita NX programinė įranga reguliariai atnaujinamos naudojant internetinio naujinimo technologiją, todėl visada galėsite naudotis naujausia jungiamumo patirtimi.

LEXUS LINK INTERNETINĖS PASLAUGOS

Jus sveikina Lexus Link programėlė, kuri siūlo naują jungiamumo pasaulį, sukurtą siekiant papildyti mūsų unikalią paslaugos „Omotenashi“ naudojimo patirtį. Jos išmanios ir originalios funkcijos padės planuoti keliones, rasti, kur pastatyti automobilį, planuoti priežiūrą ir netgi pagerinti vairavimo stilių. Transformuokite su NX praleidžiamą laiką ir naudokitės šiomis funkcijomis.

 • Vairavimo analizė: stebimos jūsų kelionės, vairavimo stilius ir leidžiama įrašyti komandiruotes
 • Hibridinės sistemos naudojimo instruktažas: padeda efektyviau vairuoti NX 350h
 • Automobilio paieška: padeda surasti jūsų Lexus automobilį ir parodo kelią iki jo
 • Bendrinimas su automobiliu: padeda planuoti maršrutą kitame įrenginyje ir išsiųsti jį į Jūsų Lexus, tuo tarpu funkcija „nuo automobilio iki durų“ talkina išlipus iš automobilio einant į kelionės tikslą
 • „eCare“: leidžia valdyti jūsų NX bendrąją ir techninę priežiūrą
 • Įspėjamosios lemputės: paaiškina kiekvienos įspėjamosios lemputės reikšmę ir visus veiksmus, kurių turėtumėte imtis
 • Automobilio būsena: praneša, jei palikote atidarytus automobilio langus arba pamiršote išjungti priekinius žibintus. Taip pat galite patikrinti, ar jūsų automobilis užrakintas
 • Akumuliatoriaus apsauga: stebi jūsų automobilio 12 V akumuliatoriaus įkrovos lygį
 • Nuotolinis valdymas: leidžia nuotoliniu būdu atitirpinti priekinį stiklą, įjungti avarinį signalą arba patogiai iš namų užrakinti (atrakinti) NX automobilį

MARK LEVINSON® GARSO SISTEMA SU 17 GARSIAKALBIŲ

NX 350h Luxury ir F SPORT įrangoje įdiegta naujoji 17 garsiakalbių Mark Levinson® Premium Surround garso sistema tobulai pritaikyta prie NX akustinių savybių. Neprilygstamą, namų kiną primenantį 7.1 kanalų skaitmeninį garsą į aukštesnį lygį pakelia Clari-Fi™ sistema, atkurianti garsą, prarastą skaitmenizuojant MP3 tipo bylas. Garso kokybei pagerinti 25 cm skersmens žemųjų dažnių garsiakalbis įrengtas 20 litrų talpos skyriuje po bagažinės dugnu tarsi namų Hi-Fi sistemos garsiakalbis.

Tai leido išsaugoti bagažinės erdvę. Į visas įrangas standartiškai montuojama aukščiausios kokybės garso sistema su 10 garsiakalbių. Į ją įeina FM RDS imtuvas, DAB radijas ir „Bluetooth“ ryšys. Į priekines dureles sumontuoti dideli garsiakalbiai užtikrina geresnę įrašų atkūrimo kokybę.

PRIVALUMAI SAVININKUI

Mes siekiame, kad Lexus savininkas patirtų tikrai malonią patirtį. Todėl siūlome paslaugas, kad galėtume rūpintis jumis ir jūsų automobiliu. 

 • 3 metų arba iki 100 000 km gamintojo garantija
 • Lexus Relax garantija iki 10 metų arba iki 185 000 km
 • 3 metų pagalba kelyje daugelyje Europos šalių
 • 10 metų garantija hibridiniam traukos akumuliatoriui
 • Nemokama metinė hibridinės sistemos patikra (techninės priežiūros metu)
 • Programėlė My Lexus & Lexus Link

Kainos ir komplektacija

NX 350h COMFORT 2WD
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

56 300€

Bazinei NX 350h COMFORT (bazinė) 2WD komplektacijai priklauso:

 • 18 colių 15 stipinų tamsinti lengvojo lydinio ratlankiai su 235/60R18 padangomis.
 • LEXUS Safety System+
 • Akustinis „dirbtinis garsas“ perspėjimui aplinkiniams apie transporto priemonės lėtą judėjimą EV rėžimu (AVAS).
 • Šildomas vairas.
 • Įlipimo apšvietimo sistema.
 • Elektroninė 2 zonų klimato kontrolė su orą jonizuojančia NANOE® technologija (su automatine oro recirkuliacijos funkcija „AUTO“, eko S-Flow)).
 • Šviesos diodai LED: dienos šviesos žibintai L-shape / galiniai rūko žibintai
 • Tekstilinis interjeras
 • Spalvotas 7 colių multifunkcinis borto kompiuteris pagrindiniame prietaisų skydelyje.
 • Lietumui jautrus 9,8‘‘ colių multimedia ekranas su LEXUS LINK CONECT ir LEXUS LINK CLOUD Europos šalių navigacijos sistema.

 • Bluetooth® laisvų rankų įranga telefonams ir muzikos įrenginiams.
 • Išmaniojo telefono integracija (belaidis su Apple CarPlay®, laidinis su Android Auto®).
 • Pioneer® audio sistema su 10 garsiakalbių.
 • Galinė parkavimo kamera su pagalbinėmis kreivėmis ekrane.

NX 350h450h+techniniai duomenys

NX350h Comfort komplektacija

NX 350h F SPORT
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

73 000€

Bazinei NX 350h F SPORT komplektacijai priklauso (papildanti EXECUTIVE + TECHNOLOGY PACK komplektaciją):

 • 20 colių F SPORT dizaino tamsinti lengvojo lydinio ratlankiai su 235/50R20 „extended mobility“ padangomis.
 • Juodos spalvos radiatoriaus grotelės su juodu apvadu.
 • F SPORT dizaino priekinis ir galinis bamperis.
 • Juodos spalvos stogo bagažinės išilginiai bėgeliai.
 • Juodos spalvos išorinių veidrodėlių dangteliai.
 • Tamsinto chromo šoniniai durų apvadai.
 • Keturių lešių LED priekiniai žibintai.
 • Priekinis ir galinis važiuoklės „demferiai“ (stipriau slopina kėbulo nelygumus ir vibracijas).

 • HUD – spalvotas projektorius priekiniame stikle.
 • F SPORT stiliaus ir dizaino natūrali perforuota oda.

NX 350h450h+techniniai duomenys

NX 350h F Sport komplektacija

NX 450h+ PLUG IN BUSINESS PLIUS
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

68 600€

Bazinei NX 450h+ Plug in BUSINESS PLIUS komplektacijai priklauso (papildanti BUSINESS + TECHNOLOGY PACK komplektaciją):

 • Eko oda TAHARA.
 • Durelių vidaus apdaila 3D BLACK PRISM.
 • „Nematomų zonų“ monitorius (BSM).
 • Belaidis kroviklis “Qi” technologija (išmaniems telefonams su specialia baterijos “nugarėle”).
 • Elektra valdomas bagažinės dangtis.
 • Tamsinti galinių durelių ir bagažo skyriaus langai.
 • 6,6kW galios AG pusiau greito įkrovimo TYPE2/MENNEKES rozetė su lėto įkrovimo nuo 220V laidu.

 • Bekontaktė „kick open“ bagažinės dangčio atidarymo galimybė (valdymas koja).

NX 350h450h+techniniai duomenys

NX 450 h+ Plug in Business Plus komplektacija

Spalvos

Pasirinkite spalvą

Sonic Titanium
1J7
Black
212
Red
3T2
Sonic White
085
Sonic Grey
1L1
Graphite Black
223
Blazing Carnelian
4Y1
Terrane Khaki
6X4
Celestial Blue
8Y6
Sapphire Blue (F SPORT ir F SPORT S komplektacijoms)
8X1

Aksesuarai

 • SIENINIS NAMŲ ĮKROVIKLIS

  Su 6 m TYPE2 kabeliu.

  Kaina nurodyta be montavimo darbų.

  nuo 750 €
 • VARIKLIO DANGČIO DEFLEKTORIUS

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  203 €
 • Krepšys

  Krovumas 12kg. Tūris 21L. Stabiliai laikosi bagažinėje, su apsauga nuo apvirtimo.

  65 €
 • Bagažo skyriaus atitvaras

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  492 €
 • PLASTIKINIS BAGAŽINĖS ĮKLOJIMAS

  Bagažinės įklojimas apsaugo bagažinės dangą nuo purvo, nešvarumų, smėlio ir skysčių.

  177 €
 • Automobilinė pakaba

  Puikiai tinka naudoti ir namuose, tinka švarkams, kelnėms, sijonams, įvairaus dydžio atramoms. Atitinka automobilių saugos standartus, išbandyta nepriklausomoje labaratorijoje, atitinka Crash testus. Lengvai montuojama automobilyje, greitas nuėmimas, patogu pasiimti į viešbutį.

  Netinka modeliams su F-Sport komplektacija.

  75 €
 • LEXUS suvenyrai

  Stilingi ir kokybiški LEXUS suvenyrai – puiki dovana LEXUS ženklo gerbėjams.

  Suvenyrų asortimento ieškokite čia

  NUO 10 €
 • ŠONINIŲ VEIDRODĖLIŲ APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima šoninių veidrodėlių apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka veidrodėlių kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  155 €
 • KAPOTO APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima kapoto apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka kapoto kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  297 €
 • STOGO APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima stogo apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka stogo kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  112 €
 • PRIEKINĖ UŽLAIDA

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  661 €
 • PRIEKINIO BUFERIO APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima priekinio buferio apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka buferio kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  163 €
 • GALINIO BUFERIO APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima galinio buferio apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka buferio kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  89 €
 • PELENINĖ

  Yra tinkama vieta saugoti vartų nuotolinio valdymo pultelį ar tiesiog sudėti popierėlius nuo saldainių.

  72 €
 • PADANGŲ SANDARINIMO RINKINYS

  Kompresoriaus ir skystos gumos rinkinys skirtas avariniam bekamerinių padangų remontui.

  84 €
 • DVIPUSIS BAGAŽINĖS ĮKLOJIMAS “KILIMAS/GUMA”

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  144 €
 • KET EKSPLOATACINIS PAKETAS

  Į kainą įskaičiuoti: automobilio paruošimas; registracija; numeriai; TA 36 mėn.

  360 €
 • PRIEKINIO BUFERIO APATINĖ APDAILA

  Lexus apdailos detalė pabrėžia galingą NX priekinio buferio dizainą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  369 €
 • Šviečiančios durelių slenksčių plokštelės F-SPORT (Blue)

  Lexus slenksčių plokštelės yra stilinga vidaus dizaino ypatybė, apsauganti durelių slenksčio dažytą paviršių nuo įbrėžimų. Šlifuotą aliuminio apdailą išryškina subtilus mėlynai apšviestas logotipas.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  694 €
 • Šviečiančios durelių slenksčių plokštelės F-SPORT (White)

  Lexus slenksčių plokštelės yra stilinga vidaus dizaino ypatybė, apsauganti durelių slenksčio dažytą paviršių nuo įbrėžimų. Šlifuotą aliuminio apdailą išryškina subtilus baltai apšviestas logotipas.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  694 €
 • Šviečiančios durelių slenksčių plokštelės (Blue)

  Lexus slenksčių plokštelės yra stilinga vidaus dizaino ypatybė, apsauganti durelių slenksčio dažytą paviršių nuo įbrėžimų. Šlifuotą aliuminio apdailą išryškina subtilus mėlynai apšviestas logotipas.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  694 €
 • PURVASAUGIAI

  Sukurti tinkamai nukreipti tyškantį vandenį, purvą ir akmenukus priekiniams ir galiniams ratams.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  nuo 297 €
 • NX ŽIEMINIŲ RATŲ KOMPLEKTAS R20

  • 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai (20×7.5J);
  • Žieminių padangų komplektas;
  • Slėgio daviklių komplektas.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  nuo 2191 €
 • NX ŽIEMINIŲ RATŲ KOMPLEKTAS R18

  Žieminių ratų komplektą sudaro: 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai (18×7.5J); žieminių padangų komplektas; slėgio daviklių komplektas.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  nuo 2119 €
 • GALINĖ APATINĖ BAGAŽINĖS DURELIŲ CHROMO APDAILA

  Subtilu, tačiau neabejotinai stilinga. Chromuotos detalės papildo Jūsų automobilio bagažinės dizainą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  248 €
 • STOGO SKERSINIAI

  Tvirtinami prie automobilio stogo bėgelių. Užfiksuoti prie bėgelių jie tampa tvirtu pagrindu įvairiems daiktų laikymo priedams tvirtinti.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  333 €
 • TEKSTILINIAI KILIMĖLIAI

  Siūlomi juodi kilimėliai pagaminti iš garsą sugeriančio veliūro. Jie puikiai apsaugo salono dangą nuo nešvarumų ir atlieka pagalbinę garso izoliacijos funkciją. Vairuotojo kilimėlis turi fiksatorius, kurie jį pritvirtina, kad neslidinėtų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  292 €
 • TEKSTILINIAI KILIMĖLIAI

  Siūlomi juodi kilimėliai pagaminti iš garsą sugeriančio veliūro. Jie puikiai apsaugo salono dangą nuo nešvarumų ir atlieka pagalbinę garso izoliacijos funkciją. Vairuotojo kilimėlis turi fiksatorius, kurie jį pritvirtina, kad neslidinėtų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  200 €
 • GUMINIAI KILIMĖLIAI

  Šie kilimėliai – patikima salono dangos apsauga nuo purvo, nešvarumų, smėlio ir dulkių. Kilimėlis vairuotojo pusėje turi fiksatorius, kurie jį pritvirtina, kad neslidinėtų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  158 €
 • VAIKIŠKA KĖDUTĖ

  Nuo 15 kg iki 36 kg / nuo 3 metų iki 12 metų.

  621 €
 • DVIRAČIŲ LAIKIKLIS

  Skirtas vienam dviračiui.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  196 €
 • BAGAŽINĖS TINKLELIS, VERTIKALUS

  Be galo paprastas, bet labai praktiškas daiktas. Tinklelis užkabinamas ant bagažo skyriuje įrengtų kabliukų. Jame ypač patogu laikyti smulkius daiktus.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  130 €
 • NUIMAMAS VILKIMO KABLYS

  Integruotas į važiuoklę ir kėbulą, kad tolygiai paskirstytų vilkimo jėgą ir sumažintų pavojų pažeisti automobilį, su elektros prijungimo rinkiniu 13 polių, galima nuimti, kai jo nereikia.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1338 €
 • Pertvara šunims (atitvaras)

  Nerūdijančio plieno grotelės skiria bagažinę į dvi dalis.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  399 €
 • SULANKSTOMA DAIKTADĖŽĖ

  Praktiška ir patogi lengvai sulankstoma daiktadėžė, todėl nenaudojama neužima papildomos vietos. Puikiai tinka smulkių daiktų laikymui bagažinėje. Daiktai neišsibarsto ir nerieda po bagažinę kelionės metu. Dydis: 475 x 335 x 200 mm.

  86 €
 • PADANGŲ LAIKYMO MAIŠAI

  Šie maišai leis Jums patogiai transportuoti padangas bei tvarkingai jas sandėliuoti. Jie saugo lengvojo lydinio ratlankius ir padangas nuo pažeidimų. Turi patogias rankenėles, tad juos lengva nešti. Komplekte – 4 vnt. apsauginių padangų užvalkalų.

  85 €
 • REMONTINIAI DAŽAI

  Skirti pašalinti nedidelius kėbulo dažų dangos defektus. Parenkami pagal automobilio kėbulo dažų spalvos kodą. Rinkinyje dažai ir lakas 2 x 9 ml.

  20 €
 • VIDAUS APSAUGA

  Vidinio Lexus ProTect formulė specialiai skirta audiniams, pvz., automobilio sėdynių tekstilei ir kilimėliams apsaugoti. Ji yra hipoalerginė ir sukuria nematomą dangą, dėl kurios be dėmių pašalinsite išsiliejusius skysčius, purvą ir suodžius.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

   

  89 €
 • LENGVOJO LYDINIO RATLANKIŲ APSAUGA

  Lexus ProTect silicio pagrindu pagaminta danga apsaugo lengvojo lydinio ratlankių paviršių nuo žymių ir nuosėdų, atsirandančių dėl stabdymo dulkių, kelio dangos ir oro sąlygų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  62 €
 • ILGALAIKĖ KĖBULO APSAUGA

  Lexus ProTect padeda išsaugoti pirminę išorės dažų ir šoninių langų išvaizdą. Veikdama molekuliniu lygiu ji užsandarina paviršius keramikos tvirtumo silicio pagrindo danga, kuri apsaugo nuo taršos, oro, tirpiklių ir kitų aplinkos grėsmių.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  417 €
 • PADANGŲ SLĖGIO DAVIKLIŲ KOMPLEKTAS, 4 VNT.

  Padangų slėgio kontrolės sistema (TPMS) matuoja kiekvienos padangos slėgį ir perspėja vaizdiniu signalu, kai padangos slėgis sumažėja 25 % ar daugiau.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  276 €
 • KROVINIŲ TVIRTINIMO TINKLELIS, HORIZONTALUSIS

  Bagažo skyriuje slankiojančio krepšio ar dėžės keliamas triukšmas gali trukdyti saugiai vairuoti. Horizontalusis tinklelis padės išvengti šios problemos neleisdamas daiktams pajudėti iš vietos.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  90 €
 • Mažas laidų krepšys

  69 €
 • STOGO SKERSINIŲ KREPŠYS

  Tai patikima Lexus stogo skersinių apsauga nuo dulkių ir atsitiktinių įbrėžimų, kai jie nebenaudojami ir nuimami nuo automobilio.

  49 €
 • SLIDŽIŲ IR SNIEGLENČIŲ LAIKIKLIS

  Šis fiksuojamas laikiklis su minkštu vidiniu fiksatoriumi leidžia saugiai pritvirtinti slides ar snieglentes jų nepažeidžiant. Pritvirtinus prie stogo bagažinės skersinių, galima gabenti 6 poras slidžių arba 4 snieglentes.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  145 €
 • SLIDŽIŲ IR SNIEGLENČIŲ LAIKIKLIS

  Šis fiksuojamas laikiklis su minkštu vidiniu fiksatoriumi leidžia saugiai pritvirtinti slides ar snieglentes jų nepažeidžiant. Pritvirtinus prie stogo bagažinės skersinių, galima gabenti 4 poras slidžių arba 2 snieglentes.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  129 €
 • JUNGTIES ADAPTERIAI IŠ 13 JUNGČIŲ Į 7 JUNGTIS

  Adapteris prijungia vilkimo kablio jungiamuosius laidus prie priekabos arba dviračių laikiklio, jei kištukai yra skirtingi.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  16 €
 • VĖJO DEFLEKTORIAI, JUODI

  Važiuojant atvirais langais, aerodinaminės formos deflektoriai užtikrina patogumą, sumažindami triukšmą ir turbulenciją salone.

  Komplektas priekiui ir galui.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  730 €
 • VĖJO DEFLEKTORIAI, SKAIDRŪS

  Važiuojant atvirais langais, aerodinaminės formos deflektoriai užtikrina patogumą, sumažindami triukšmą ir turbulenciją salone.

  Komplektas priekiui ir galui.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  261 €
 • SLENKSČIŲ KOMPLEKTAS

  Modernus urbanistinis dizainas kartu su neslystančiu paviršiumi leidžia lengvai ir saugiai patekti į automobilį.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1172 €
 • ŠONINIŲ DURŲ MOLDINGŲ KOMPLEKTAS

  Stilingas būdas, užtikrinantis apsaugą nuo nestiprių smūgių. Šoninės apdailos juostelės nudažytos automobilio kėbulo spalva.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  666 €
 • GALINĖ APATINĖ APSAUGA

  Tvirta stačiakampė galinė apdailos detalė itin išryškina NX galinį buferį.

  Kaina nurodyta be montavimo darbų.

  493 €
 • CHROMUOTOS ŠONINĖS APDAILOS DETALĖS

  Drąsus chromo potėpis išilgai apatinio šoninio kontūro pabrėžia nepriekaištingą NX urbanistinį dizainą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  479 €
 • CHROMUOTA PRIEKINIO BUFERIO APDAILOS DETALĖ

  Atspindėdamos Lexus rafinuotą dizainą, chromuotos apdailos detalės buferiui suteikia grakščią formą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  369 €
 • 10 STIPINŲ ŠLIFUOTI LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI R18

  Sportiško dizaino ratlankiai, kurių kiekvienas stipinas apdorotas mechaniškai, pabrėžiant paslėptą lydinį.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.
  Centriniai dangteliai užsakomi atskirai.

  1882 €
 • RATLANKIŲ UŽRAKTAI

  Pakeičiant po vieną veržlę ant kiekvieno rato Lexus ratlankio užraktu, sustiprinama ratų apsauga.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  68 €
 • GALINIO BUFERIO APSAUGOS JUOSTELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima galinio buferio apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka buferio kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  82 €
 • DURELIŲ RANKENĖLIŲ APSAUGINĖS PLĖVELĖS, 4 VNT.

  Visiškai apgaubia durelių rankenėlės suėmimo vietą. Nepastebima plėvelė puikiai apsaugo rankenėlę nuo įbrėžimų, atsirandančių dėl pirštinių, žiedų ir raktų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  118 €
 • Durelių krašto apsauginė plėvelė

  4 vnt.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  110 €
 • 15 STIPINŲ LENGVOJO LYDINIO RATLANKIS R20

  Lexus ratlankiai sukurti sudėtingoms oro sąlygoms, tačiau išlaikantys tobulą išvaizdą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.
  Centrinius
  dangtelius reikia užsakyti atskirai.

  2060 €

Susisiekite

Gintarė Satkūnaitė

Lexus pardavimo asistentė

NAUJASIS LEXUS NX

JAUSKITE DAUGIAU KIEKVIENĄ AKIMIRKĄ.

Dėl įspūdingos išvaizdos ir novatoriško elektrifikuoto našumo įsikraunantis hibridas NX 350h ir įkraunamasis hibridas NX 450h+ nepanašūs į jokį kitą prabangų vidutinio dydžio visureigį. Salone „Takumi“ meistriškumas džiugina pojūčius, o modernios Lexus Link jungiamumo funkcijos ir Lexus Safety System+ suteikia daugiau galimybių bei apsaugos.

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE NX

DRĄSIAI JUDĖKITE Į PRIEKĮ

Įsitaisius prie naujojo „Lexus NX“ vairo iš karto galima pajusti elektros pavaros dinamiką ir valdymo tikslumą. Ji veikia tyliai, o tai dar labiau sustiprina vairuotojo ryšį su aplinka. Išskirtinius pojūčius taip pat padeda pajusti patobulinta aerodinamika ir žemesnis svorio centras. Įveikiant posūkius arba įsibėgėjant, vyksta nuostabi sąveika tarp našios jėgainės, standžios naujos važiuoklės ir itin tikslaus vairo mechanizmo. Automobilio valdymas jaudina ir tuo pat metu atpalaiduoja. Tai išskirtinė visų naujų „Lexus“ modelių savybė.

KLASĖJE PIRMAUJANČIOS ĮKRAUNAMOSIOS HIBRIDINĖS PAVAROS SISTEMOS

Lexus elektrifikuotų pavaros sistemų liniją išplečiantis NX 450h+ nustato naujus įkraunamųjų hibridinių automobilių standartus. Įspūdį palieka ne tik 80 km nuvažiuojamas atstumas mieste elektros režimu, 306 AG galia bei greita akceleracija, bet ir neprilygstamas hibridinės sistemos našumas išsikrovus akumuliatoriui. Tai pasiekta nemažinant bagažinės tūrio ar degalų bako talpos.

TAZUNA SALONAS

Įspūdinga Tazuna salono koncepcija, pirmą kartą pristatyta LF-30 koncepciniame automobilyje, buvo perkelta ir į naująjį NX. Jaudinančių vairavimo pojūčių suteikia maksimaliai glaudus ryšys su priekyje besidriekiančiu keliu ir rankose laikomu vairu. NX valdymo prietaisų visuma buvo sukurta įkvėpimo semiantis iš raitelių, vadelėmis valdančių savo žirgus (Tazuna).

VAŽIAVIMO REŽIMAI

Naudodamas šalia vairo įrengtą važiavimo režimo nustatymo valdiklį Drive Mode Select, vairuotojas gali pasirinkti Eco, Normal arba Sport režimą, leidžiantį pasiekti didžiausią automobilio našumą, dinamiškumą ar važiavimo patogumą. Be Eco ir Normal režimų, į naująjį NX F SPORT įdiegti papildomi Custom, Sport S ir Sport S+ važiavimo režimai.

LEXUS SAFETY SYSTEM +

Komforto jausmas, kuris yra kiekvieno Lexus pagrindas, NX modelyje pasiekė naują lygį ir jau įtrauktas į standartinę įrangą. Naujausia Lexus Safety System + yra tarsi vairuotojas porininkas, kuris rūpinasi jūsų sauga kiekvienoje vairavimo situacijoje – nesvarbu, ar važiuojate miesto eisme, ar automagistralėje, dieną ar naktį, sankryžoje, posūkyje ar persirikiuojate. Čia naudojamos technologijos, kurios kuria naują erą avarijų prevencijos srityje. NX taip pat padeda užtikrinti saugesnį vairavimą sankryžose, nes aptinka iš kairės ir dešinės artėjančias transporto priemones, kurios gali būti riboto matomumo zonose, ir įspėja vairuotoją.

SUSIDŪRIMŲ PADEDANTI IŠVENGTI SISTEMA AR AVARINIO VAIRO VALDYMO PAGALBA

Be dviratininkų aptikimo dieną ir pėsčiųjų aptikimo naktį, susidūrimų padedanti išvengti sistema nuo šiol gali aptikti dviratininkus naktį ir padėti išvengti susidūrimų sankryžose, su priešpriešiais atvažiuojančiomis transporto priemonėmis ir pėsčiaisiais. Jei sistema nustato, kad susidūrimo tikimybė didelė, automatiškai įjungiami stabdžiai, padedantys išvengti susidūrimo arba sumažinti žalą, jei susidūrimas vis dėlto įvyksta. Kai pėsčiasis pernelyg priartėja prie Jūsų važiavimo trajektorijos arba į ją patenka, NX avarinio vairo valdymo pagalba palaiko jūsų vairavimo judesius, kad padidintų automobilio stabilumą ir užkirstų kelią atsitiktiniam išvažiavimui iš eismo juostos.

DINAMINĖ RADARINĖ PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA

Naudodama milimetrinių bangų radaro jutiklį ir kamerą, sistema aptinka priešais esančią transporto priemonę ir palaiko iki jos tinkamą atstumą. Jei priešais važiuojanti transporto priemonė sustoja, NX taip pat sustoja. Transporto priemonei pajudėjus, NX irgi pajuda. Dabar ši sistema anksčiau aptinka į Jūsų eismo juostą įvažiuojančias transporto priemones ir automatiškai reguliuoja greitį kelio vingiuose. Be to, dinaminė radarinė pastovaus greičio palaikymo sistema neleidžia susidurti su išorine eismo juosta judančia lėtesne transporto priemone. Kai važiuojate paskui lėčiau judančią transporto priemonę ir parodote lenkimo posūkio signalą, aktyvuojamas išankstinis greitėjimas. Persirikiuojant į eismo juostą, kuria priekyje važiuoja lėta transporto priemonė, aktyvuojamas išankstinis lėtėjimas.

NAUJO DIZAINO PRIEKINĖS GROTELĖS

Mūsų dizaineriai buvo nusiteikę pakeisti NX išvaizdą, kad naujasis automobilis atrodytų dar galingesnis. Sumanymą įkūnyti padeda dar dinamiškesnės radiatoriaus grotelės su integruotu rėmeliu. Naujo dizaino grotelės ne tik mažina bendrą automobilio svorį, bet ir pabrėžia dinamišką išvaizdą. Kruopščiai sukurti ploni U formos komponentai susilieja į intriguojantį grotelių tinklelio raštą, o vertikalios grotelės su trimis oro įsiurbimo angomis apačioje užtikrina dar geresnį aušinimą.

4 PROJEKTORIŲ LED ŽIBINTAI / LED DIENOS ŠVIESOS

Šie pribloškiantys 4 segmentų LED žibintai su juodu apvadu sukuria išskirtinį įspūdį. Šviesą išryškina Lexus firminiai L formos dienos šviesos žibintai (DRL).

NAUJAS LEXUS ŠVIESOS SIMBOLIS / NAUJAS LEXUS LOGOTIPAS

Galinėje dalyje per visą naujojo NX plotį driekiasi stilingas naujasis Lexus firminis žibintas su išskirtinio dizaino L formos šviesomis. Šiuolaikišką įvaizdį padeda kurti automobilio centre pritvirtinta naujoji LEXUS emblema.

14 COLIŲ JUTIKLINIS EKRANAS

NX diegiamos daug greitesnės ir paprastesnės naudoti sistemos: ir Lexus Link Connect su debesų navigacija, ir Lexus Link Pro su integruota hibridine navigacija (14 colių jutiklinis ekranas) pasižymi didesne skyra. Lexus Link Multimedia yra pirmoji tokios rūšies sistema, naudojanti debesų navigaciją ir reguliariai atnaujinanti žemėlapius bei kelių eismo duomenis. 14 colių didelės raiškos jutiklinio ekrano vieta parinkta tobulai, kad vairuodami galėtumėte patogiai naudotis. Ekranas yra vienas didžiausių, kurie siūlomi šiuo metu, taigi sklandžiai pasieksite informaciją, pvz., navigacijos, garso ir klimato kontrolės sistemas. Internetinės paslaugos ir kita NX programinė įranga reguliariai atnaujinamos naudojant internetinio naujinimo technologiją, todėl visada galėsite naudotis naujausia jungiamumo patirtimi.

LEXUS LINK INTERNETINĖS PASLAUGOS

Jus sveikina Lexus Link programėlė, kuri siūlo naują jungiamumo pasaulį, sukurtą siekiant papildyti mūsų unikalią paslaugos „Omotenashi“ naudojimo patirtį. Jos išmanios ir originalios funkcijos padės planuoti keliones, rasti, kur pastatyti automobilį, planuoti priežiūrą ir netgi pagerinti vairavimo stilių. Transformuokite su NX praleidžiamą laiką ir naudokitės šiomis funkcijomis.

 • Vairavimo analizė: stebimos jūsų kelionės, vairavimo stilius ir leidžiama įrašyti komandiruotes
 • Hibridinės sistemos naudojimo instruktažas: padeda efektyviau vairuoti NX 350h
 • Automobilio paieška: padeda surasti jūsų Lexus automobilį ir parodo kelią iki jo
 • Bendrinimas su automobiliu: padeda planuoti maršrutą kitame įrenginyje ir išsiųsti jį į Jūsų Lexus, tuo tarpu funkcija „nuo automobilio iki durų“ talkina išlipus iš automobilio einant į kelionės tikslą
 • „eCare“: leidžia valdyti jūsų NX bendrąją ir techninę priežiūrą
 • Įspėjamosios lemputės: paaiškina kiekvienos įspėjamosios lemputės reikšmę ir visus veiksmus, kurių turėtumėte imtis
 • Automobilio būsena: praneša, jei palikote atidarytus automobilio langus arba pamiršote išjungti priekinius žibintus. Taip pat galite patikrinti, ar jūsų automobilis užrakintas
 • Akumuliatoriaus apsauga: stebi jūsų automobilio 12 V akumuliatoriaus įkrovos lygį
 • Nuotolinis valdymas: leidžia nuotoliniu būdu atitirpinti priekinį stiklą, įjungti avarinį signalą arba patogiai iš namų užrakinti (atrakinti) NX automobilį

MARK LEVINSON® GARSO SISTEMA SU 17 GARSIAKALBIŲ

NX 350h Luxury ir F SPORT įrangoje įdiegta naujoji 17 garsiakalbių Mark Levinson® Premium Surround garso sistema tobulai pritaikyta prie NX akustinių savybių. Neprilygstamą, namų kiną primenantį 7.1 kanalų skaitmeninį garsą į aukštesnį lygį pakelia Clari-Fi™ sistema, atkurianti garsą, prarastą skaitmenizuojant MP3 tipo bylas. Garso kokybei pagerinti 25 cm skersmens žemųjų dažnių garsiakalbis įrengtas 20 litrų talpos skyriuje po bagažinės dugnu tarsi namų Hi-Fi sistemos garsiakalbis.

Tai leido išsaugoti bagažinės erdvę. Į visas įrangas standartiškai montuojama aukščiausios kokybės garso sistema su 10 garsiakalbių. Į ją įeina FM RDS imtuvas, DAB radijas ir „Bluetooth“ ryšys. Į priekines dureles sumontuoti dideli garsiakalbiai užtikrina geresnę įrašų atkūrimo kokybę.

PRIVALUMAI SAVININKUI

Mes siekiame, kad Lexus savininkas patirtų tikrai malonią patirtį. Todėl siūlome paslaugas, kad galėtume rūpintis jumis ir jūsų automobiliu. 

 • 3 metų arba iki 100 000 km gamintojo garantija
 • Lexus Relax garantija iki 10 metų arba iki 185 000 km
 • 3 metų pagalba kelyje daugelyje Europos šalių
 • 10 metų garantija hibridiniam traukos akumuliatoriui
 • Nemokama metinė hibridinės sistemos patikra (techninės priežiūros metu)
 • Programėlė My Lexus & Lexus Link

NX 350h COMFORT 2WD
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

56 300€

Bazinei NX 350h COMFORT (bazinė) 2WD komplektacijai priklauso:

 • 18 colių 15 stipinų tamsinti lengvojo lydinio ratlankiai su 235/60R18 padangomis.
 • LEXUS Safety System+
 • Akustinis „dirbtinis garsas“ perspėjimui aplinkiniams apie transporto priemonės lėtą judėjimą EV rėžimu (AVAS).
 • Šildomas vairas.
 • Įlipimo apšvietimo sistema.
 • Elektroninė 2 zonų klimato kontrolė su orą jonizuojančia NANOE® technologija (su automatine oro recirkuliacijos funkcija „AUTO“, eko S-Flow)).
 • Šviesos diodai LED: dienos šviesos žibintai L-shape / galiniai rūko žibintai
 • Tekstilinis interjeras
 • Spalvotas 7 colių multifunkcinis borto kompiuteris pagrindiniame prietaisų skydelyje.
 • Lietumui jautrus 9,8‘‘ colių multimedia ekranas su LEXUS LINK CONECT ir LEXUS LINK CLOUD Europos šalių navigacijos sistema.

 • Bluetooth® laisvų rankų įranga telefonams ir muzikos įrenginiams.
 • Išmaniojo telefono integracija (belaidis su Apple CarPlay®, laidinis su Android Auto®).
 • Pioneer® audio sistema su 10 garsiakalbių.
 • Galinė parkavimo kamera su pagalbinėmis kreivėmis ekrane.

NX 350h450h+techniniai duomenys

NX350h Comfort komplektacija

NX 350h F SPORT
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

73 000€

Bazinei NX 350h F SPORT komplektacijai priklauso (papildanti EXECUTIVE + TECHNOLOGY PACK komplektaciją):

 • 20 colių F SPORT dizaino tamsinti lengvojo lydinio ratlankiai su 235/50R20 „extended mobility“ padangomis.
 • Juodos spalvos radiatoriaus grotelės su juodu apvadu.
 • F SPORT dizaino priekinis ir galinis bamperis.
 • Juodos spalvos stogo bagažinės išilginiai bėgeliai.
 • Juodos spalvos išorinių veidrodėlių dangteliai.
 • Tamsinto chromo šoniniai durų apvadai.
 • Keturių lešių LED priekiniai žibintai.
 • Priekinis ir galinis važiuoklės „demferiai“ (stipriau slopina kėbulo nelygumus ir vibracijas).

 • HUD – spalvotas projektorius priekiniame stikle.
 • F SPORT stiliaus ir dizaino natūrali perforuota oda.

NX 350h450h+techniniai duomenys

NX 350h F Sport komplektacija

NX 450h+ PLUG IN BUSINESS PLIUS
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

68 600€

Bazinei NX 450h+ Plug in BUSINESS PLIUS komplektacijai priklauso (papildanti BUSINESS + TECHNOLOGY PACK komplektaciją):

 • Eko oda TAHARA.
 • Durelių vidaus apdaila 3D BLACK PRISM.
 • „Nematomų zonų“ monitorius (BSM).
 • Belaidis kroviklis “Qi” technologija (išmaniems telefonams su specialia baterijos “nugarėle”).
 • Elektra valdomas bagažinės dangtis.
 • Tamsinti galinių durelių ir bagažo skyriaus langai.
 • 6,6kW galios AG pusiau greito įkrovimo TYPE2/MENNEKES rozetė su lėto įkrovimo nuo 220V laidu.

 • Bekontaktė „kick open“ bagažinės dangčio atidarymo galimybė (valdymas koja).

NX 350h450h+techniniai duomenys

NX 450 h+ Plug in Business Plus komplektacija

Pasirinkite spalvą

Sonic Titanium
1J7
Black
212
Red
3T2
Sonic White
085
Sonic Grey
1L1
Graphite Black
223
Blazing Carnelian
4Y1
Terrane Khaki
6X4
Celestial Blue
8Y6
Sapphire Blue (F SPORT ir F SPORT S komplektacijoms)
8X1

SUKOMPLEKTUOKITE SAVO NX

Komplektuoti
 • SIENINIS NAMŲ ĮKROVIKLIS

  Su 6 m TYPE2 kabeliu.

  Kaina nurodyta be montavimo darbų.

  nuo 750 €
 • VARIKLIO DANGČIO DEFLEKTORIUS

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  203 €
 • Krepšys

  Krovumas 12kg. Tūris 21L. Stabiliai laikosi bagažinėje, su apsauga nuo apvirtimo.

  65 €
 • Bagažo skyriaus atitvaras

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  492 €
 • PLASTIKINIS BAGAŽINĖS ĮKLOJIMAS

  Bagažinės įklojimas apsaugo bagažinės dangą nuo purvo, nešvarumų, smėlio ir skysčių.

  177 €
 • Automobilinė pakaba

  Puikiai tinka naudoti ir namuose, tinka švarkams, kelnėms, sijonams, įvairaus dydžio atramoms. Atitinka automobilių saugos standartus, išbandyta nepriklausomoje labaratorijoje, atitinka Crash testus. Lengvai montuojama automobilyje, greitas nuėmimas, patogu pasiimti į viešbutį.

  Netinka modeliams su F-Sport komplektacija.

  75 €
 • LEXUS suvenyrai

  Stilingi ir kokybiški LEXUS suvenyrai – puiki dovana LEXUS ženklo gerbėjams.

  Suvenyrų asortimento ieškokite čia

  NUO 10 €
 • ŠONINIŲ VEIDRODĖLIŲ APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima šoninių veidrodėlių apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka veidrodėlių kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  155 €
 • KAPOTO APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima kapoto apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka kapoto kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  297 €
 • STOGO APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima stogo apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka stogo kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  112 €
 • PRIEKINĖ UŽLAIDA

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  661 €
 • PRIEKINIO BUFERIO APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima priekinio buferio apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka buferio kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  163 €
 • GALINIO BUFERIO APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima galinio buferio apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka buferio kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  89 €
 • PELENINĖ

  Yra tinkama vieta saugoti vartų nuotolinio valdymo pultelį ar tiesiog sudėti popierėlius nuo saldainių.

  72 €
 • PADANGŲ SANDARINIMO RINKINYS

  Kompresoriaus ir skystos gumos rinkinys skirtas avariniam bekamerinių padangų remontui.

  84 €
 • DVIPUSIS BAGAŽINĖS ĮKLOJIMAS “KILIMAS/GUMA”

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  144 €
 • KET EKSPLOATACINIS PAKETAS

  Į kainą įskaičiuoti: automobilio paruošimas; registracija; numeriai; TA 36 mėn.

  360 €
 • PRIEKINIO BUFERIO APATINĖ APDAILA

  Lexus apdailos detalė pabrėžia galingą NX priekinio buferio dizainą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  369 €
 • Šviečiančios durelių slenksčių plokštelės F-SPORT (Blue)

  Lexus slenksčių plokštelės yra stilinga vidaus dizaino ypatybė, apsauganti durelių slenksčio dažytą paviršių nuo įbrėžimų. Šlifuotą aliuminio apdailą išryškina subtilus mėlynai apšviestas logotipas.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  694 €
 • Šviečiančios durelių slenksčių plokštelės F-SPORT (White)

  Lexus slenksčių plokštelės yra stilinga vidaus dizaino ypatybė, apsauganti durelių slenksčio dažytą paviršių nuo įbrėžimų. Šlifuotą aliuminio apdailą išryškina subtilus baltai apšviestas logotipas.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  694 €
 • Šviečiančios durelių slenksčių plokštelės (Blue)

  Lexus slenksčių plokštelės yra stilinga vidaus dizaino ypatybė, apsauganti durelių slenksčio dažytą paviršių nuo įbrėžimų. Šlifuotą aliuminio apdailą išryškina subtilus mėlynai apšviestas logotipas.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  694 €
 • PURVASAUGIAI

  Sukurti tinkamai nukreipti tyškantį vandenį, purvą ir akmenukus priekiniams ir galiniams ratams.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  nuo 297 €
 • NX ŽIEMINIŲ RATŲ KOMPLEKTAS R20

  • 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai (20×7.5J);
  • Žieminių padangų komplektas;
  • Slėgio daviklių komplektas.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  nuo 2191 €
 • NX ŽIEMINIŲ RATŲ KOMPLEKTAS R18

  Žieminių ratų komplektą sudaro: 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai (18×7.5J); žieminių padangų komplektas; slėgio daviklių komplektas.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  nuo 2119 €
 • GALINĖ APATINĖ BAGAŽINĖS DURELIŲ CHROMO APDAILA

  Subtilu, tačiau neabejotinai stilinga. Chromuotos detalės papildo Jūsų automobilio bagažinės dizainą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  248 €
 • STOGO SKERSINIAI

  Tvirtinami prie automobilio stogo bėgelių. Užfiksuoti prie bėgelių jie tampa tvirtu pagrindu įvairiems daiktų laikymo priedams tvirtinti.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  333 €
 • TEKSTILINIAI KILIMĖLIAI

  Siūlomi juodi kilimėliai pagaminti iš garsą sugeriančio veliūro. Jie puikiai apsaugo salono dangą nuo nešvarumų ir atlieka pagalbinę garso izoliacijos funkciją. Vairuotojo kilimėlis turi fiksatorius, kurie jį pritvirtina, kad neslidinėtų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  292 €
 • TEKSTILINIAI KILIMĖLIAI

  Siūlomi juodi kilimėliai pagaminti iš garsą sugeriančio veliūro. Jie puikiai apsaugo salono dangą nuo nešvarumų ir atlieka pagalbinę garso izoliacijos funkciją. Vairuotojo kilimėlis turi fiksatorius, kurie jį pritvirtina, kad neslidinėtų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  200 €
 • GUMINIAI KILIMĖLIAI

  Šie kilimėliai – patikima salono dangos apsauga nuo purvo, nešvarumų, smėlio ir dulkių. Kilimėlis vairuotojo pusėje turi fiksatorius, kurie jį pritvirtina, kad neslidinėtų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  158 €
 • VAIKIŠKA KĖDUTĖ

  Nuo 15 kg iki 36 kg / nuo 3 metų iki 12 metų.

  621 €
 • DVIRAČIŲ LAIKIKLIS

  Skirtas vienam dviračiui.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  196 €
 • BAGAŽINĖS TINKLELIS, VERTIKALUS

  Be galo paprastas, bet labai praktiškas daiktas. Tinklelis užkabinamas ant bagažo skyriuje įrengtų kabliukų. Jame ypač patogu laikyti smulkius daiktus.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  130 €
 • NUIMAMAS VILKIMO KABLYS

  Integruotas į važiuoklę ir kėbulą, kad tolygiai paskirstytų vilkimo jėgą ir sumažintų pavojų pažeisti automobilį, su elektros prijungimo rinkiniu 13 polių, galima nuimti, kai jo nereikia.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1338 €
 • Pertvara šunims (atitvaras)

  Nerūdijančio plieno grotelės skiria bagažinę į dvi dalis.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  399 €
 • SULANKSTOMA DAIKTADĖŽĖ

  Praktiška ir patogi lengvai sulankstoma daiktadėžė, todėl nenaudojama neužima papildomos vietos. Puikiai tinka smulkių daiktų laikymui bagažinėje. Daiktai neišsibarsto ir nerieda po bagažinę kelionės metu. Dydis: 475 x 335 x 200 mm.

  86 €
 • PADANGŲ LAIKYMO MAIŠAI

  Šie maišai leis Jums patogiai transportuoti padangas bei tvarkingai jas sandėliuoti. Jie saugo lengvojo lydinio ratlankius ir padangas nuo pažeidimų. Turi patogias rankenėles, tad juos lengva nešti. Komplekte – 4 vnt. apsauginių padangų užvalkalų.

  85 €
 • REMONTINIAI DAŽAI

  Skirti pašalinti nedidelius kėbulo dažų dangos defektus. Parenkami pagal automobilio kėbulo dažų spalvos kodą. Rinkinyje dažai ir lakas 2 x 9 ml.

  20 €
 • VIDAUS APSAUGA

  Vidinio Lexus ProTect formulė specialiai skirta audiniams, pvz., automobilio sėdynių tekstilei ir kilimėliams apsaugoti. Ji yra hipoalerginė ir sukuria nematomą dangą, dėl kurios be dėmių pašalinsite išsiliejusius skysčius, purvą ir suodžius.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

   

  89 €
 • LENGVOJO LYDINIO RATLANKIŲ APSAUGA

  Lexus ProTect silicio pagrindu pagaminta danga apsaugo lengvojo lydinio ratlankių paviršių nuo žymių ir nuosėdų, atsirandančių dėl stabdymo dulkių, kelio dangos ir oro sąlygų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  62 €
 • ILGALAIKĖ KĖBULO APSAUGA

  Lexus ProTect padeda išsaugoti pirminę išorės dažų ir šoninių langų išvaizdą. Veikdama molekuliniu lygiu ji užsandarina paviršius keramikos tvirtumo silicio pagrindo danga, kuri apsaugo nuo taršos, oro, tirpiklių ir kitų aplinkos grėsmių.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  417 €
 • PADANGŲ SLĖGIO DAVIKLIŲ KOMPLEKTAS, 4 VNT.

  Padangų slėgio kontrolės sistema (TPMS) matuoja kiekvienos padangos slėgį ir perspėja vaizdiniu signalu, kai padangos slėgis sumažėja 25 % ar daugiau.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  276 €
 • KROVINIŲ TVIRTINIMO TINKLELIS, HORIZONTALUSIS

  Bagažo skyriuje slankiojančio krepšio ar dėžės keliamas triukšmas gali trukdyti saugiai vairuoti. Horizontalusis tinklelis padės išvengti šios problemos neleisdamas daiktams pajudėti iš vietos.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  90 €
 • Mažas laidų krepšys

  69 €
 • STOGO SKERSINIŲ KREPŠYS

  Tai patikima Lexus stogo skersinių apsauga nuo dulkių ir atsitiktinių įbrėžimų, kai jie nebenaudojami ir nuimami nuo automobilio.

  49 €
 • SLIDŽIŲ IR SNIEGLENČIŲ LAIKIKLIS

  Šis fiksuojamas laikiklis su minkštu vidiniu fiksatoriumi leidžia saugiai pritvirtinti slides ar snieglentes jų nepažeidžiant. Pritvirtinus prie stogo bagažinės skersinių, galima gabenti 6 poras slidžių arba 4 snieglentes.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  145 €
 • SLIDŽIŲ IR SNIEGLENČIŲ LAIKIKLIS

  Šis fiksuojamas laikiklis su minkštu vidiniu fiksatoriumi leidžia saugiai pritvirtinti slides ar snieglentes jų nepažeidžiant. Pritvirtinus prie stogo bagažinės skersinių, galima gabenti 4 poras slidžių arba 2 snieglentes.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  129 €
 • JUNGTIES ADAPTERIAI IŠ 13 JUNGČIŲ Į 7 JUNGTIS

  Adapteris prijungia vilkimo kablio jungiamuosius laidus prie priekabos arba dviračių laikiklio, jei kištukai yra skirtingi.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  16 €
 • VĖJO DEFLEKTORIAI, JUODI

  Važiuojant atvirais langais, aerodinaminės formos deflektoriai užtikrina patogumą, sumažindami triukšmą ir turbulenciją salone.

  Komplektas priekiui ir galui.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  730 €
 • VĖJO DEFLEKTORIAI, SKAIDRŪS

  Važiuojant atvirais langais, aerodinaminės formos deflektoriai užtikrina patogumą, sumažindami triukšmą ir turbulenciją salone.

  Komplektas priekiui ir galui.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  261 €
 • SLENKSČIŲ KOMPLEKTAS

  Modernus urbanistinis dizainas kartu su neslystančiu paviršiumi leidžia lengvai ir saugiai patekti į automobilį.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1172 €
 • ŠONINIŲ DURŲ MOLDINGŲ KOMPLEKTAS

  Stilingas būdas, užtikrinantis apsaugą nuo nestiprių smūgių. Šoninės apdailos juostelės nudažytos automobilio kėbulo spalva.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  666 €
 • GALINĖ APATINĖ APSAUGA

  Tvirta stačiakampė galinė apdailos detalė itin išryškina NX galinį buferį.

  Kaina nurodyta be montavimo darbų.

  493 €
 • CHROMUOTOS ŠONINĖS APDAILOS DETALĖS

  Drąsus chromo potėpis išilgai apatinio šoninio kontūro pabrėžia nepriekaištingą NX urbanistinį dizainą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  479 €
 • CHROMUOTA PRIEKINIO BUFERIO APDAILOS DETALĖ

  Atspindėdamos Lexus rafinuotą dizainą, chromuotos apdailos detalės buferiui suteikia grakščią formą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  369 €
 • 10 STIPINŲ ŠLIFUOTI LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI R18

  Sportiško dizaino ratlankiai, kurių kiekvienas stipinas apdorotas mechaniškai, pabrėžiant paslėptą lydinį.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.
  Centriniai dangteliai užsakomi atskirai.

  1882 €
 • RATLANKIŲ UŽRAKTAI

  Pakeičiant po vieną veržlę ant kiekvieno rato Lexus ratlankio užraktu, sustiprinama ratų apsauga.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  68 €
 • GALINIO BUFERIO APSAUGOS JUOSTELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima galinio buferio apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka buferio kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  82 €
 • DURELIŲ RANKENĖLIŲ APSAUGINĖS PLĖVELĖS, 4 VNT.

  Visiškai apgaubia durelių rankenėlės suėmimo vietą. Nepastebima plėvelė puikiai apsaugo rankenėlę nuo įbrėžimų, atsirandančių dėl pirštinių, žiedų ir raktų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  118 €
 • Durelių krašto apsauginė plėvelė

  4 vnt.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  110 €
 • 15 STIPINŲ LENGVOJO LYDINIO RATLANKIS R20

  Lexus ratlankiai sukurti sudėtingoms oro sąlygoms, tačiau išlaikantys tobulą išvaizdą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.
  Centrinius
  dangtelius reikia užsakyti atskirai.

  2060 €
Gintarė Satkūnaitė

Lexus pardavimo asistentė