fbpx
nuotrauka

NX

Neprilygstamas visais aspektais

Vidutinė emisija (g/km)

nuo 20-26

Vidutinės sąnaudos (l/100 km)

nuo 0,9-1,1

Pagreitėjimas iki 100 km/h (s)

nuo 6,3

Maksimalus greitis (km/h)

180

Bandomasis važiavimas

Registruokis

NX

NAUJASIS LEXUS NX

JAUSKITE DAUGIAU KIEKVIENĄ AKIMIRKĄ.

Jaudinantis naujos kartos SUV jau čia. Tai automobilis, kiekvieną akimirką suteikiantis dar stipresnių pojūčių. Impozantiškas dizainas, našiausios klasėje „Lexus“ hibridinės jėgainės ir džiuginantis dinamiškumas leidžia jausti daugiau kiekvieną akimirką. Naujasis „Lexus NX“ yra išskirtinis naujos kartos automobilis.

Video

Automobilio ypatybės

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE NX

 • TIKROJI EUFORIJA

  Naujajame „Lexus NX“ sumontuotos našiausios klasėje įkraunamos ir įsikraunančios hibridinės jėgainės. Išskirtinės jų charakteristikos – per 15 metų išrastų naujoviškų sprendimų rezultatas. Galinga akceleracija ir dinamika nuostabiai dera su mažiausiomis klasėje degalų sąnaudomis ir išmetamųjų dujų emisija. Bagažinės tūris ir degalų bako talpa nesumažėjo, todėl kelionės užmiestyje yra tokios pat patogios. Tai rafinuotas automobilis, suteikiantis pačias geriausias emocijas.

   

 • DRĄSIAI JUDĖKITE Į PRIEKĮ

  Įsitaisius prie naujojo „Lexus NX“ vairo iš karto galima pajusti elektros pavaros dinamiką ir valdymo tikslumą. Ji veikia tyliai, o tai dar labiau sustiprina vairuotojo ryšį su aplinka. Išskirtinius pojūčius taip pat padeda pajusti patobulinta aerodinamika ir žemesnis svorio centras. Įveikiant posūkius arba įsibėgėjant, vyksta nuostabi sąveika tarp našios jėgainės, standžios naujos važiuoklės ir itin tikslaus vairo mechanizmo. Automobilio valdymas jaudina ir tuo pat metu atpalaiduoja. Tai išskirtinė visų naujų „Lexus“ modelių savybė.

  DRĄSIAI JUDĖKITE Į PRIEKĮ

  Įsitaisius prie naujojo „Lexus NX“ vairo iš karto galima pajusti elektros pavaros dinamiką ir valdymo tikslumą. Ji veikia tyliai, o tai dar labiau sustiprina vairuotojo ryšį su aplinka. Išskirtinius pojūčius taip pat padeda pajusti patobulinta aerodinamika ir žemesnis svorio centras. Įveikiant posūkius arba įsibėgėjant, vyksta nuostabi sąveika tarp našios jėgainės, standžios naujos važiuoklės ir itin tikslaus vairo mechanizmo. Automobilio valdymas jaudina ir tuo pat metu atpalaiduoja. Tai išskirtinė visų naujų „Lexus“ modelių savybė.

JAPONIŠKAS SVETINGUMAS

Prie automobilio artėjančius keleivius pasitinka apšviečiamosios durų rankenėlės. Įsitaisius salone, nuotaiką galima visiškai pakeisti pasirinkus vieną iš 64 apšvietimo atspalvių. „Omotenashi“ – nuo senų laikų Japonijoje gyvuojanti svetingumo filosofija, paremta svečio poreikių patenkinimu. Šiame automobilyje ji pastebima visur. Komfortiškas ir erdvus salonas papuoštas meistriškai pagamintomis apdailos detalėmis. Interjere puikiai dera nauja aukščiausios kokybės „Mark Levinson®“ garso sistema su 17 garsiakalbių. Jaudinančioje ir tuo pat metu raminančioje aplinkoje būti dar maloniau dėl „S-Flow“ klimato kontrolės sistemos. Ši įranga užfiksuoja, kurios sėdynės užimtos, iš kurios pusės šviečia saulė ir pagal tai reguliuoja vidaus temperatūrą.

INTUITYVUS VALDYMAS

Įsitaisykite ištaigingose sėdynėse priešais unikalų „Tazuna“ prietaisų skydelį, skirtą intuityviam ryšiui su arti vairuotojo išdėstyta įranga sukurti. Itin įspūdingai atrodo didžiausias šioje kategorijoje projekcinis ekranas. Visa informacija apie jėgainę ir prietaisų veikimą pateikiama akių lygyje. Apžvelgiant saloną, visur justi garsiųjų „Lexus Takumi“ amatininkų meistriškumas. Elegantiška durų apdaila ir išskirtinis aukščiausios kokybės odinių sėdynių kvapas paaštrina visus pojūčius. Laikant vairą atrodo, jog tai žirgo vadelės. Reakcija į mažiausią pasukimą tiksli ir greita. Automobilis tarsi numato kitą vairuotojo judesį, todėl galite jausti daugiau kiekvieną akimirką.

PALAIKYKITE RYŠĮ

Unikali, duomenis iš debesijos perkelianti navigacija ir naujos kartos multimedijos sistema leis palaikyti nuolatinį ryšį su skaitmeniniu pasauliu. Belaidžiu būdu diegiami atnaujinimai rodo, kad čia naudojama naujausia programinė įranga. Balso komandomis galima valdyti dar daugiau funkcijų nei anksčiau. „Lexus Link“ programėlė perkelia naujausias technologijas tiesiai į vartotojo išmanųjį įrenginį ir leidžia šaltą rytą pašildyti automobilio saloną, iš anksto nustatyti baterijos įkrovimo programą arba sekti kelionių statistiką. Tai tik keletas iš siūlomų šios technologijos funkcijų.

ABSOLIUTUS RAFINUOTUMAS

Jei šis automobilis stovi netoliese, į jį tiesiog neįmanoma neatkreipti dėmesio. Taip pat sunku būtų nepastebėti neeilinę jo kilmę liudijančių bruožų. Naujasis „Lexus NX“ neišvengiamai sukelia emocijų audrą. Drąsų išorės stilių pabrėžia charakteringomis radiatoriaus grotelėmis papuoštas iškilus priekis ir plati galinė dalis. Įgudusio meistro ranka nubrėžtos linijos pateikia užuominą apie energiją, pulsuojančią po kėbulu. Išvaizdoje nepriekaištingai dera į vientisą detalę integruoti elegantiški galiniai žibintai ir stilingi nauji 20 colių ratlankiai. Šio automobilio grožis netrukdo jo funkcionalumui.

BESĄLYGIŠKAS PASITIKĖJIMAS

Patobulinta „Lexus Safety System +“ sistema suteikia aukščiausio lygio pasitikėjimą automobiliu ir leidžia pamiršti visus rūpesčius dėl saugumo. Naujame „Lexus NX“ pirmą kartą įdiegta „e-Latch“ technologija su „Safe Exit Assist“ sistema, neleidžiančia automatiškai valdomoms durims atsidaryti iš galo artėjant kitai transporto priemonei. Norint palengvinti kasdienį naudojimą, naująjį „Lexus NX“ aikštelėje bus galima pastatyti mygtuko paspaudimu. Aplinką skenuojanti įranga netgi atpažins vairuotojo pamėgtas stovėjimo vietas. Kiekvienoje išvykoje keleiviai gali būti ramesni žinodami, kad jų saugumą užtikrina naujausios technologijos.

PRIVALUMAI SAVININKUI

Siekiame, kad Jūsų patirtis vairuojant Lexus automobilį būtų išties nuostabi. Todėl siūlome individualias paslaugas, padedančias kuo geriau rūpintis Jūsų ir automobilio poreikiais. Šie privalumai apima:

 • 3 metų / 100 000 kilometrų garantija;
 • 3 metų pagalba kelyje;
 • 5 metų hibridinio akumuliatoriaus garantija;
 • Nemokama kasmetinė hibridinės sistemos būklės patikra;
 • My Lexus ir Lexus Link programėlės.

NX FULL HYBRID INSURANCE

Naujoji intuityvi Lexus Financial Service siūloma hibridinio automobilio draudimo paslauga mažina Jūsų išlaidas vairuojant elektros režimu. Specialiai NX 350h prabangiam vidutinio dydžio SUV subalansuotas Full Hybrid Insurance reiškia, kad kuo daugiau kilometrų nuvažiuosite elektros režimu, tuo daugiau sutaupysite kitą kartą atnaujindami draudimo sutartį su Lexus Insurance.

GAUKITE ATLYGĮ UŽ SKLANDESNĮ, SAUGESNĮ IR EKOLOGIŠKESNĮ VAIRAVIMĄ

Hibridinis vairavimas dar niekada nebuvo toks naudingas. Jūsų NX 350h įsikraunančiame hibridiniame automobilyje įrengtas duomenų perdavimo modulis (DCM) gali stebėti, kiek kilometrų nuvažiuojate elektros režimu. Per pasirinktą laikotarpį į išmanųjį telefoną įdiegta Lexus Link programėle galite iš karto matyti, kiek kilometrų įveikiate elektros režimu ir kiek sutaupysite kito draudimo metu. Stebėkite besikeičiantį savo vairavimo stilių ir jauskitės naujos ateities dalimi – čia saugesni keliai, švaresnė aplinka, o malonumo teikia atsakingas vairavimas.

Kainos ir komplektacija

NX 350h COMFORT 2WD
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

54 300€

Bazinei NX 350h COMFORT 2WD komplektacijai priklauso:

 • 18 colių 15 stipinų tamsinti lengvojo lydinio ratlankiai su 235/60R18 padangomis.
 • LEXUS Safety System+
 • Akustinis „dirbtinis garsas“ perspėjimui aplinkiniams apie transporto priemonės lėtą judėjimą EV rėžimu (AVAS).
 • Šildomas vairas.
 • Įlipimo apšvietimo sistema.
 • Elektroninė 2 zonų klimato kontrolė su orą jonizuojančia NANOE® technologija (su automatine oro recirkuliacijos funkcija „AUTO“, eko S-Flow)).
 • Šviesos diodai LED: dienos šviesos žibintai L-shape / galiniai rūko žibintai
 • Tekstilinis interjeras
 • Spalvotas 7 colių multifunkcinis borto kompiuteris pagrindiniame prietaisų skydelyje.
 • Lietumui jautrus 9,8‘‘ colių multimedia ekranas su LEXUS LINK CONECT ir LEXUS LINK CLOUD Europos šalių navigacijos sistema.

 • Bluetooth® laisvų rankų įranga telefonams ir muzikos įrenginiams.
 • Išmaniojo telefono integracija (belaidis su Apple CarPlay®, laidinis su Android Auto®).
 • Pioneer® audio sistema su 10 garsiakalbių.
 • Galinė parkavimo kamera su pagalbinėmis kreivėmis ekrane.

Lexus NX techniniai duomenys

Lexus NX Comfort įranga

NX 350h F SPORT
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

70 600€

Bazinei NX 350h F SPORT komplektacijai priklauso (papildanti EXECUTIVE komplektaciją):

 • 20 colių F SPORT dizaino tamsinti lengvojo lydinio ratlankiai su 235/50R20 „extended mobility“ padangomis.
 • Juodos spalvos radiatoriaus grotelės su juodu apvadu.
 • F SPORT dizaino priekinis ir galinis bamperis.
 • Juodos spalvos stogo bagažinės išilginiai bėgeliai.
 • Juodos spalvos išorinių veidrodėlių dangteliai.
 • Tamsinto chromo šoniniai durų apvadai.
 • Keturių lešių LED priekiniai žibintai.
 • Priekinis ir galinis važiuoklės „demferiai“ (stipriau slopina kėbulo nelygumus ir vibracijas).

 • HUD – spalvotas projektorius priekiniame stikle.
 • F SPORT stiliaus ir dizaino natūrali perforuota oda.

Lexus NX techniniai duomenys

Lexus NX F SPORT įranga

NX 450h+ PLUG IN BUSINESS PLIUS
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

68 200€

Bazinei NX 450h+ Plug in BUSINESS PLIUS komplektacijai priklauso (papildanti COMFORT komplektaciją):

 • Eko oda TAHARA.
 • Durelių vidaus apdaila 3D BLACK PRISM.
 • „Nematomų zonų“ monitorius (BSM).
 • Belaidis kroviklis “Qi” technologija (išmaniems telefonams su specialia baterijos “nugarėle”).
 • Elektra valdomas bagažinės dangtis.
 • Tamsinti galinių durelių ir bagažo skyriaus langai.
 • 6,6kW galios AG pusiau greito įkrovimo TYPE2/MENNEKES rozetė su lėto įkrovimo nuo 220V laidu.

 • Bekontaktė „kick open“ bagažinės dangčio atidarymo galimybė (valdymas koja).

Lexus NX techniniai duomenys

Lexus NX Business/Business Plus įranga

Spalvos

Pasirinkite spalvą

Sonic Titanium
1J7
Black
212
Red
3T2
Sonic White
085
Sonic Grey
1L1
Graphite Black
223
Blazing Carnelian
4Y1
Terrane Khaki
6X4
Celestial Blue
8Y6
Sapphire Blue (F SPORT ir F SPORT S komplektacijoms)
8X1

Aksesuarai

 • SIENINIS NAMŲ ĮKROVIKLIS

  Su 6 m TYPE2 kabeliu.

  Kaina nurodyta be montavimo darbų.

  nuo 750 €
 • VARIKLIO DANGČIO DEFLEKTORIUS

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  203 €
 • Krepšys

  Krovumas 12kg. Tūris 21L. Stabiliai laikosi bagažinėje, su apsauga nuo apvirtimo.

  65 €
 • Bagažo skyriaus atitvaras

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  492 €
 • PLASTIKINIS BAGAŽINĖS ĮKLOJIMAS

  Bagažinės įklojimas apsaugo bagažinės dangą nuo purvo, nešvarumų, smėlio ir skysčių.

  177 €
 • Automobilinė pakaba

  Puikiai tinka naudoti ir namuose, tinka švarkams, kelnėms, sijonams, įvairaus dydžio atramoms. Atitinka automobilių saugos standartus, išbandyta nepriklausomoje labaratorijoje, atitinka Crash testus. Lengvai montuojama automobilyje, greitas nuėmimas, patogu pasiimti į viešbutį.

  Netinka modeliams su F-Sport komplektacija.

  75 €
 • LEXUS suvenyrai

  Stilingi ir kokybiški LEXUS suvenyrai – puiki dovana LEXUS ženklo gerbėjams.

  Suvenyrų asortimento ieškokite čia

  NUO 10 €
 • ŠONINIŲ VEIDRODĖLIŲ APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima šoninių veidrodėlių apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka veidrodėlių kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  155 €
 • KAPOTO APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima kapoto apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka kapoto kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  297 €
 • STOGO APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima stogo apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka stogo kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  112 €
 • PRIEKINĖ UŽLAIDA

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  661 €
 • PRIEKINIO BUFERIO APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima priekinio buferio apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka buferio kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  163 €
 • GALINIO BUFERIO APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima galinio buferio apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka buferio kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  89 €
 • PELENINĖ

  Yra tinkama vieta saugoti vartų nuotolinio valdymo pultelį ar tiesiog sudėti popierėlius nuo saldainių.

  72 €
 • PADANGŲ SANDARINIMO RINKINYS

  Kompresoriaus ir skystos gumos rinkinys skirtas avariniam bekamerinių padangų remontui.

  84 €
 • DVIPUSIS BAGAŽINĖS ĮKLOJIMAS “KILIMAS/GUMA”

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  144 €
 • KET EKSPLOATACINIS PAKETAS

  Į kainą įskaičiuoti: automobilio paruošimas; registracija; numeriai; TA 36 mėn.

  360 €
 • PRIEKINIO BUFERIO APATINĖ APDAILA

  Lexus apdailos detalė pabrėžia galingą NX priekinio buferio dizainą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  369 €
 • Šviečiančios durelių slenksčių plokštelės F-SPORT (Blue)

  Lexus slenksčių plokštelės yra stilinga vidaus dizaino ypatybė, apsauganti durelių slenksčio dažytą paviršių nuo įbrėžimų. Šlifuotą aliuminio apdailą išryškina subtilus mėlynai apšviestas logotipas.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  694 €
 • Šviečiančios durelių slenksčių plokštelės F-SPORT (White)

  Lexus slenksčių plokštelės yra stilinga vidaus dizaino ypatybė, apsauganti durelių slenksčio dažytą paviršių nuo įbrėžimų. Šlifuotą aliuminio apdailą išryškina subtilus baltai apšviestas logotipas.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  694 €
 • Šviečiančios durelių slenksčių plokštelės (Blue)

  Lexus slenksčių plokštelės yra stilinga vidaus dizaino ypatybė, apsauganti durelių slenksčio dažytą paviršių nuo įbrėžimų. Šlifuotą aliuminio apdailą išryškina subtilus mėlynai apšviestas logotipas.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  694 €
 • PURVASAUGIAI

  Sukurti tinkamai nukreipti tyškantį vandenį, purvą ir akmenukus priekiniams ir galiniams ratams.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  nuo 297 €
 • NX ŽIEMINIŲ RATŲ KOMPLEKTAS R20

  • 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai (20×7.5J);
  • Žieminių padangų komplektas (235/50R20);
  • Slėgio daviklių komplektas.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  nuo 2400 €
 • NX ŽIEMINIŲ RATŲ KOMPLEKTAS R18

  Žieminių ratų komplektą sudaro: 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai (18×7.5J); žieminių padangų komplektas (235/60R18); slėgio daviklių komplektas.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  nuo 1944 €
 • GALINĖ APATINĖ BAGAŽINĖS DURELIŲ CHROMO APDAILA

  Subtilu, tačiau neabejotinai stilinga. Chromuotos detalės papildo Jūsų automobilio bagažinės dizainą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  248 €
 • STOGO SKERSINIAI

  Tvirtinami prie automobilio stogo bėgelių. Užfiksuoti prie bėgelių jie tampa tvirtu pagrindu įvairiems daiktų laikymo priedams tvirtinti.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  333 €
 • TEKSTILINIAI KILIMĖLIAI

  Siūlomi juodi kilimėliai pagaminti iš garsą sugeriančio veliūro. Jie puikiai apsaugo salono dangą nuo nešvarumų ir atlieka pagalbinę garso izoliacijos funkciją. Vairuotojo kilimėlis turi fiksatorius, kurie jį pritvirtina, kad neslidinėtų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  292 €
 • TEKSTILINIAI KILIMĖLIAI

  Siūlomi juodi kilimėliai pagaminti iš garsą sugeriančio veliūro. Jie puikiai apsaugo salono dangą nuo nešvarumų ir atlieka pagalbinę garso izoliacijos funkciją. Vairuotojo kilimėlis turi fiksatorius, kurie jį pritvirtina, kad neslidinėtų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  200 €
 • GUMINIAI KILIMĖLIAI

  Šie kilimėliai – patikima salono dangos apsauga nuo purvo, nešvarumų, smėlio ir dulkių. Kilimėlis vairuotojo pusėje turi fiksatorius, kurie jį pritvirtina, kad neslidinėtų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  158 €
 • VAIKIŠKA KĖDUTĖ

  Nuo 15 kg iki 36 kg / nuo 3 metų iki 12 metų.

  621 €
 • DVIRAČIŲ LAIKIKLIS

  Skirtas vienam dviračiui.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  196 €
 • BAGAŽINĖS TINKLELIS, VERTIKALUS

  Be galo paprastas, bet labai praktiškas daiktas. Tinklelis užkabinamas ant bagažo skyriuje įrengtų kabliukų. Jame ypač patogu laikyti smulkius daiktus.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  130 €
 • NUIMAMAS VILKIMO KABLYS

  Integruotas į važiuoklę ir kėbulą, kad tolygiai paskirstytų vilkimo jėgą ir sumažintų pavojų pažeisti automobilį, su elektros prijungimo rinkiniu 13 polių, galima nuimti, kai jo nereikia.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1338 €
 • Pertvara šunims (atitvaras)

  Nerūdijančio plieno grotelės skiria bagažinę į dvi dalis.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  399 €
 • SULANKSTOMA DAIKTADĖŽĖ

  Praktiška ir patogi lengvai sulankstoma daiktadėžė, todėl nenaudojama neužima papildomos vietos. Puikiai tinka smulkių daiktų laikymui bagažinėje. Daiktai neišsibarsto ir nerieda po bagažinę kelionės metu. Dydis: 475 x 335 x 200 mm.

  86 €
 • PADANGŲ LAIKYMO MAIŠAI

  Šie maišai leis Jums patogiai transportuoti padangas bei tvarkingai jas sandėliuoti. Jie saugo lengvojo lydinio ratlankius ir padangas nuo pažeidimų. Turi patogias rankenėles, tad juos lengva nešti. Komplekte – 4 vnt. apsauginių padangų užvalkalų.

  85 €
 • REMONTINIAI DAŽAI

  Skirti pašalinti nedidelius kėbulo dažų dangos defektus. Parenkami pagal automobilio kėbulo dažų spalvos kodą. Rinkinyje dažai ir lakas 2 x 9 ml.

  20 €
 • VIDAUS APSAUGA

  Vidinio Lexus ProTect formulė specialiai skirta audiniams, pvz., automobilio sėdynių tekstilei ir kilimėliams apsaugoti. Ji yra hipoalerginė ir sukuria nematomą dangą, dėl kurios be dėmių pašalinsite išsiliejusius skysčius, purvą ir suodžius.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

   

  89 €
 • LENGVOJO LYDINIO RATLANKIŲ APSAUGA

  Lexus ProTect silicio pagrindu pagaminta danga apsaugo lengvojo lydinio ratlankių paviršių nuo žymių ir nuosėdų, atsirandančių dėl stabdymo dulkių, kelio dangos ir oro sąlygų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  62 €
 • ILGALAIKĖ KĖBULO APSAUGA

  Lexus ProTect padeda išsaugoti pirminę išorės dažų ir šoninių langų išvaizdą. Veikdama molekuliniu lygiu ji užsandarina paviršius keramikos tvirtumo silicio pagrindo danga, kuri apsaugo nuo taršos, oro, tirpiklių ir kitų aplinkos grėsmių.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  417 €
 • PADANGŲ SLĖGIO DAVIKLIŲ KOMPLEKTAS, 4 VNT.

  Padangų slėgio kontrolės sistema (TPMS) matuoja kiekvienos padangos slėgį ir perspėja vaizdiniu signalu, kai padangos slėgis sumažėja 25 % ar daugiau.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  276 €
 • KROVINIŲ TVIRTINIMO TINKLELIS, HORIZONTALUSIS

  Bagažo skyriuje slankiojančio krepšio ar dėžės keliamas triukšmas gali trukdyti saugiai vairuoti. Horizontalusis tinklelis padės išvengti šios problemos neleisdamas daiktams pajudėti iš vietos.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  90 €
 • Mažas laidų krepšys

  69 €
 • STOGO SKERSINIŲ KREPŠYS

  Tai patikima Lexus stogo skersinių apsauga nuo dulkių ir atsitiktinių įbrėžimų, kai jie nebenaudojami ir nuimami nuo automobilio.

  49 €
 • SLIDŽIŲ IR SNIEGLENČIŲ LAIKIKLIS

  Šis fiksuojamas laikiklis su minkštu vidiniu fiksatoriumi leidžia saugiai pritvirtinti slides ar snieglentes jų nepažeidžiant. Pritvirtinus prie stogo bagažinės skersinių, galima gabenti 6 poras slidžių arba 4 snieglentes.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  145 €
 • SLIDŽIŲ IR SNIEGLENČIŲ LAIKIKLIS

  Šis fiksuojamas laikiklis su minkštu vidiniu fiksatoriumi leidžia saugiai pritvirtinti slides ar snieglentes jų nepažeidžiant. Pritvirtinus prie stogo bagažinės skersinių, galima gabenti 4 poras slidžių arba 2 snieglentes.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  129 €
 • JUNGTIES ADAPTERIAI IŠ 13 JUNGČIŲ Į 7 JUNGTIS

  Adapteris prijungia vilkimo kablio jungiamuosius laidus prie priekabos arba dviračių laikiklio, jei kištukai yra skirtingi.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  16 €
 • VĖJO DEFLEKTORIAI, JUODI

  Važiuojant atvirais langais, aerodinaminės formos deflektoriai užtikrina patogumą, sumažindami triukšmą ir turbulenciją salone.

  Komplektas priekiui ir galui.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  730 €
 • VĖJO DEFLEKTORIAI, SKAIDRŪS

  Važiuojant atvirais langais, aerodinaminės formos deflektoriai užtikrina patogumą, sumažindami triukšmą ir turbulenciją salone.

  Komplektas priekiui ir galui.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  261 €
 • SLENKSČIŲ KOMPLEKTAS

  Modernus urbanistinis dizainas kartu su neslystančiu paviršiumi leidžia lengvai ir saugiai patekti į automobilį.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1172 €
 • ŠONINIŲ DURŲ MOLDINGŲ KOMPLEKTAS

  Stilingas būdas, užtikrinantis apsaugą nuo nestiprių smūgių. Šoninės apdailos juostelės nudažytos automobilio kėbulo spalva.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  666 €
 • GALINĖ APATINĖ APSAUGA

  Tvirta stačiakampė galinė apdailos detalė itin išryškina NX galinį buferį.

  Kaina nurodyta be montavimo darbų.

  493 €
 • CHROMUOTOS ŠONINĖS APDAILOS DETALĖS

  Drąsus chromo potėpis išilgai apatinio šoninio kontūro pabrėžia nepriekaištingą NX urbanistinį dizainą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  479 €
 • CHROMUOTA PRIEKINIO BUFERIO APDAILOS DETALĖ

  Atspindėdamos Lexus rafinuotą dizainą, chromuotos apdailos detalės buferiui suteikia grakščią formą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  369 €
 • 10 STIPINŲ ŠLIFUOTI LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI R18

  Sportiško dizaino ratlankiai, kurių kiekvienas stipinas apdorotas mechaniškai, pabrėžiant paslėptą lydinį.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.
  Centriniai dangteliai užsakomi atskirai.

  2011 €
 • RATLANKIŲ UŽRAKTAI

  Pakeičiant po vieną veržlę ant kiekvieno rato Lexus ratlankio užraktu, sustiprinama ratų apsauga.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  68 €
 • GALINIO BUFERIO APSAUGOS JUOSTELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima galinio buferio apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka buferio kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  82 €
 • DURELIŲ RANKENĖLIŲ APSAUGINĖS PLĖVELĖS, 4 VNT.

  Visiškai apgaubia durelių rankenėlės suėmimo vietą. Nepastebima plėvelė puikiai apsaugo rankenėlę nuo įbrėžimų, atsirandančių dėl pirštinių, žiedų ir raktų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  118 €
 • Durelių krašto apsauginė plėvelė

  4 vnt.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  110 €
 • 15 STIPINŲ LENGVOJO LYDINIO RATLANKIS R20

  Lexus ratlankiai sukurti sudėtingoms oro sąlygoms, tačiau išlaikantys tobulą išvaizdą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.
  Centrinius
  dangtelius reikia užsakyti atskirai.

  2198 €

Susisiekite

NAUJASIS LEXUS NX

JAUSKITE DAUGIAU KIEKVIENĄ AKIMIRKĄ.

Jaudinantis naujos kartos SUV jau čia. Tai automobilis, kiekvieną akimirką suteikiantis dar stipresnių pojūčių. Impozantiškas dizainas, našiausios klasėje „Lexus“ hibridinės jėgainės ir džiuginantis dinamiškumas leidžia jausti daugiau kiekvieną akimirką. Naujasis „Lexus NX“ yra išskirtinis naujos kartos automobilis.

Video

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE NX

JAPONIŠKAS SVETINGUMAS

Prie automobilio artėjančius keleivius pasitinka apšviečiamosios durų rankenėlės. Įsitaisius salone, nuotaiką galima visiškai pakeisti pasirinkus vieną iš 64 apšvietimo atspalvių. „Omotenashi“ – nuo senų laikų Japonijoje gyvuojanti svetingumo filosofija, paremta svečio poreikių patenkinimu. Šiame automobilyje ji pastebima visur. Komfortiškas ir erdvus salonas papuoštas meistriškai pagamintomis apdailos detalėmis. Interjere puikiai dera nauja aukščiausios kokybės „Mark Levinson®“ garso sistema su 17 garsiakalbių. Jaudinančioje ir tuo pat metu raminančioje aplinkoje būti dar maloniau dėl „S-Flow“ klimato kontrolės sistemos. Ši įranga užfiksuoja, kurios sėdynės užimtos, iš kurios pusės šviečia saulė ir pagal tai reguliuoja vidaus temperatūrą.

INTUITYVUS VALDYMAS

Įsitaisykite ištaigingose sėdynėse priešais unikalų „Tazuna“ prietaisų skydelį, skirtą intuityviam ryšiui su arti vairuotojo išdėstyta įranga sukurti. Itin įspūdingai atrodo didžiausias šioje kategorijoje projekcinis ekranas. Visa informacija apie jėgainę ir prietaisų veikimą pateikiama akių lygyje. Apžvelgiant saloną, visur justi garsiųjų „Lexus Takumi“ amatininkų meistriškumas. Elegantiška durų apdaila ir išskirtinis aukščiausios kokybės odinių sėdynių kvapas paaštrina visus pojūčius. Laikant vairą atrodo, jog tai žirgo vadelės. Reakcija į mažiausią pasukimą tiksli ir greita. Automobilis tarsi numato kitą vairuotojo judesį, todėl galite jausti daugiau kiekvieną akimirką.

PALAIKYKITE RYŠĮ

Unikali, duomenis iš debesijos perkelianti navigacija ir naujos kartos multimedijos sistema leis palaikyti nuolatinį ryšį su skaitmeniniu pasauliu. Belaidžiu būdu diegiami atnaujinimai rodo, kad čia naudojama naujausia programinė įranga. Balso komandomis galima valdyti dar daugiau funkcijų nei anksčiau. „Lexus Link“ programėlė perkelia naujausias technologijas tiesiai į vartotojo išmanųjį įrenginį ir leidžia šaltą rytą pašildyti automobilio saloną, iš anksto nustatyti baterijos įkrovimo programą arba sekti kelionių statistiką. Tai tik keletas iš siūlomų šios technologijos funkcijų.

ABSOLIUTUS RAFINUOTUMAS

Jei šis automobilis stovi netoliese, į jį tiesiog neįmanoma neatkreipti dėmesio. Taip pat sunku būtų nepastebėti neeilinę jo kilmę liudijančių bruožų. Naujasis „Lexus NX“ neišvengiamai sukelia emocijų audrą. Drąsų išorės stilių pabrėžia charakteringomis radiatoriaus grotelėmis papuoštas iškilus priekis ir plati galinė dalis. Įgudusio meistro ranka nubrėžtos linijos pateikia užuominą apie energiją, pulsuojančią po kėbulu. Išvaizdoje nepriekaištingai dera į vientisą detalę integruoti elegantiški galiniai žibintai ir stilingi nauji 20 colių ratlankiai. Šio automobilio grožis netrukdo jo funkcionalumui.

BESĄLYGIŠKAS PASITIKĖJIMAS

Patobulinta „Lexus Safety System +“ sistema suteikia aukščiausio lygio pasitikėjimą automobiliu ir leidžia pamiršti visus rūpesčius dėl saugumo. Naujame „Lexus NX“ pirmą kartą įdiegta „e-Latch“ technologija su „Safe Exit Assist“ sistema, neleidžiančia automatiškai valdomoms durims atsidaryti iš galo artėjant kitai transporto priemonei. Norint palengvinti kasdienį naudojimą, naująjį „Lexus NX“ aikštelėje bus galima pastatyti mygtuko paspaudimu. Aplinką skenuojanti įranga netgi atpažins vairuotojo pamėgtas stovėjimo vietas. Kiekvienoje išvykoje keleiviai gali būti ramesni žinodami, kad jų saugumą užtikrina naujausios technologijos.

PRIVALUMAI SAVININKUI

Siekiame, kad Jūsų patirtis vairuojant Lexus automobilį būtų išties nuostabi. Todėl siūlome individualias paslaugas, padedančias kuo geriau rūpintis Jūsų ir automobilio poreikiais. Šie privalumai apima:

 • 3 metų / 100 000 kilometrų garantija;
 • 3 metų pagalba kelyje;
 • 5 metų hibridinio akumuliatoriaus garantija;
 • Nemokama kasmetinė hibridinės sistemos būklės patikra;
 • My Lexus ir Lexus Link programėlės.

NX FULL HYBRID INSURANCE

Naujoji intuityvi Lexus Financial Service siūloma hibridinio automobilio draudimo paslauga mažina Jūsų išlaidas vairuojant elektros režimu. Specialiai NX 350h prabangiam vidutinio dydžio SUV subalansuotas Full Hybrid Insurance reiškia, kad kuo daugiau kilometrų nuvažiuosite elektros režimu, tuo daugiau sutaupysite kitą kartą atnaujindami draudimo sutartį su Lexus Insurance.

GAUKITE ATLYGĮ UŽ SKLANDESNĮ, SAUGESNĮ IR EKOLOGIŠKESNĮ VAIRAVIMĄ

Hibridinis vairavimas dar niekada nebuvo toks naudingas. Jūsų NX 350h įsikraunančiame hibridiniame automobilyje įrengtas duomenų perdavimo modulis (DCM) gali stebėti, kiek kilometrų nuvažiuojate elektros režimu. Per pasirinktą laikotarpį į išmanųjį telefoną įdiegta Lexus Link programėle galite iš karto matyti, kiek kilometrų įveikiate elektros režimu ir kiek sutaupysite kito draudimo metu. Stebėkite besikeičiantį savo vairavimo stilių ir jauskitės naujos ateities dalimi – čia saugesni keliai, švaresnė aplinka, o malonumo teikia atsakingas vairavimas.

NX 350h COMFORT 2WD
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

54 300€

Bazinei NX 350h COMFORT 2WD komplektacijai priklauso:

 • 18 colių 15 stipinų tamsinti lengvojo lydinio ratlankiai su 235/60R18 padangomis.
 • LEXUS Safety System+
 • Akustinis „dirbtinis garsas“ perspėjimui aplinkiniams apie transporto priemonės lėtą judėjimą EV rėžimu (AVAS).
 • Šildomas vairas.
 • Įlipimo apšvietimo sistema.
 • Elektroninė 2 zonų klimato kontrolė su orą jonizuojančia NANOE® technologija (su automatine oro recirkuliacijos funkcija „AUTO“, eko S-Flow)).
 • Šviesos diodai LED: dienos šviesos žibintai L-shape / galiniai rūko žibintai
 • Tekstilinis interjeras
 • Spalvotas 7 colių multifunkcinis borto kompiuteris pagrindiniame prietaisų skydelyje.
 • Lietumui jautrus 9,8‘‘ colių multimedia ekranas su LEXUS LINK CONECT ir LEXUS LINK CLOUD Europos šalių navigacijos sistema.

 • Bluetooth® laisvų rankų įranga telefonams ir muzikos įrenginiams.
 • Išmaniojo telefono integracija (belaidis su Apple CarPlay®, laidinis su Android Auto®).
 • Pioneer® audio sistema su 10 garsiakalbių.
 • Galinė parkavimo kamera su pagalbinėmis kreivėmis ekrane.

Lexus NX techniniai duomenys

Lexus NX Comfort įranga

NX 350h F SPORT
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

70 600€

Bazinei NX 350h F SPORT komplektacijai priklauso (papildanti EXECUTIVE komplektaciją):

 • 20 colių F SPORT dizaino tamsinti lengvojo lydinio ratlankiai su 235/50R20 „extended mobility“ padangomis.
 • Juodos spalvos radiatoriaus grotelės su juodu apvadu.
 • F SPORT dizaino priekinis ir galinis bamperis.
 • Juodos spalvos stogo bagažinės išilginiai bėgeliai.
 • Juodos spalvos išorinių veidrodėlių dangteliai.
 • Tamsinto chromo šoniniai durų apvadai.
 • Keturių lešių LED priekiniai žibintai.
 • Priekinis ir galinis važiuoklės „demferiai“ (stipriau slopina kėbulo nelygumus ir vibracijas).

 • HUD – spalvotas projektorius priekiniame stikle.
 • F SPORT stiliaus ir dizaino natūrali perforuota oda.

Lexus NX techniniai duomenys

Lexus NX F SPORT įranga

NX 450h+ PLUG IN BUSINESS PLIUS
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

68 200€

Bazinei NX 450h+ Plug in BUSINESS PLIUS komplektacijai priklauso (papildanti COMFORT komplektaciją):

 • Eko oda TAHARA.
 • Durelių vidaus apdaila 3D BLACK PRISM.
 • „Nematomų zonų“ monitorius (BSM).
 • Belaidis kroviklis “Qi” technologija (išmaniems telefonams su specialia baterijos “nugarėle”).
 • Elektra valdomas bagažinės dangtis.
 • Tamsinti galinių durelių ir bagažo skyriaus langai.
 • 6,6kW galios AG pusiau greito įkrovimo TYPE2/MENNEKES rozetė su lėto įkrovimo nuo 220V laidu.

 • Bekontaktė „kick open“ bagažinės dangčio atidarymo galimybė (valdymas koja).

Lexus NX techniniai duomenys

Lexus NX Business/Business Plus įranga

Pasirinkite spalvą

Sonic Titanium
1J7
Black
212
Red
3T2
Sonic White
085
Sonic Grey
1L1
Graphite Black
223
Blazing Carnelian
4Y1
Terrane Khaki
6X4
Celestial Blue
8Y6
Sapphire Blue (F SPORT ir F SPORT S komplektacijoms)
8X1

SUKOMPLEKTUOKITE SAVO NX

Komplektuoti
 • SIENINIS NAMŲ ĮKROVIKLIS

  Su 6 m TYPE2 kabeliu.

  Kaina nurodyta be montavimo darbų.

  nuo 750 €
 • VARIKLIO DANGČIO DEFLEKTORIUS

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  203 €
 • Krepšys

  Krovumas 12kg. Tūris 21L. Stabiliai laikosi bagažinėje, su apsauga nuo apvirtimo.

  65 €
 • Bagažo skyriaus atitvaras

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  492 €
 • PLASTIKINIS BAGAŽINĖS ĮKLOJIMAS

  Bagažinės įklojimas apsaugo bagažinės dangą nuo purvo, nešvarumų, smėlio ir skysčių.

  177 €
 • Automobilinė pakaba

  Puikiai tinka naudoti ir namuose, tinka švarkams, kelnėms, sijonams, įvairaus dydžio atramoms. Atitinka automobilių saugos standartus, išbandyta nepriklausomoje labaratorijoje, atitinka Crash testus. Lengvai montuojama automobilyje, greitas nuėmimas, patogu pasiimti į viešbutį.

  Netinka modeliams su F-Sport komplektacija.

  75 €
 • LEXUS suvenyrai

  Stilingi ir kokybiški LEXUS suvenyrai – puiki dovana LEXUS ženklo gerbėjams.

  Suvenyrų asortimento ieškokite čia

  NUO 10 €
 • ŠONINIŲ VEIDRODĖLIŲ APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima šoninių veidrodėlių apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka veidrodėlių kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  155 €
 • KAPOTO APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima kapoto apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka kapoto kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  297 €
 • STOGO APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima stogo apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka stogo kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  112 €
 • PRIEKINĖ UŽLAIDA

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  661 €
 • PRIEKINIO BUFERIO APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima priekinio buferio apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka buferio kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  163 €
 • GALINIO BUFERIO APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima galinio buferio apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka buferio kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  89 €
 • PELENINĖ

  Yra tinkama vieta saugoti vartų nuotolinio valdymo pultelį ar tiesiog sudėti popierėlius nuo saldainių.

  72 €
 • PADANGŲ SANDARINIMO RINKINYS

  Kompresoriaus ir skystos gumos rinkinys skirtas avariniam bekamerinių padangų remontui.

  84 €
 • DVIPUSIS BAGAŽINĖS ĮKLOJIMAS “KILIMAS/GUMA”

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  144 €
 • KET EKSPLOATACINIS PAKETAS

  Į kainą įskaičiuoti: automobilio paruošimas; registracija; numeriai; TA 36 mėn.

  360 €
 • PRIEKINIO BUFERIO APATINĖ APDAILA

  Lexus apdailos detalė pabrėžia galingą NX priekinio buferio dizainą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  369 €
 • Šviečiančios durelių slenksčių plokštelės F-SPORT (Blue)

  Lexus slenksčių plokštelės yra stilinga vidaus dizaino ypatybė, apsauganti durelių slenksčio dažytą paviršių nuo įbrėžimų. Šlifuotą aliuminio apdailą išryškina subtilus mėlynai apšviestas logotipas.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  694 €
 • Šviečiančios durelių slenksčių plokštelės F-SPORT (White)

  Lexus slenksčių plokštelės yra stilinga vidaus dizaino ypatybė, apsauganti durelių slenksčio dažytą paviršių nuo įbrėžimų. Šlifuotą aliuminio apdailą išryškina subtilus baltai apšviestas logotipas.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  694 €
 • Šviečiančios durelių slenksčių plokštelės (Blue)

  Lexus slenksčių plokštelės yra stilinga vidaus dizaino ypatybė, apsauganti durelių slenksčio dažytą paviršių nuo įbrėžimų. Šlifuotą aliuminio apdailą išryškina subtilus mėlynai apšviestas logotipas.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  694 €
 • PURVASAUGIAI

  Sukurti tinkamai nukreipti tyškantį vandenį, purvą ir akmenukus priekiniams ir galiniams ratams.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  nuo 297 €
 • NX ŽIEMINIŲ RATŲ KOMPLEKTAS R20

  • 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai (20×7.5J);
  • Žieminių padangų komplektas (235/50R20);
  • Slėgio daviklių komplektas.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  nuo 2400 €
 • NX ŽIEMINIŲ RATŲ KOMPLEKTAS R18

  Žieminių ratų komplektą sudaro: 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai (18×7.5J); žieminių padangų komplektas (235/60R18); slėgio daviklių komplektas.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  nuo 1944 €
 • GALINĖ APATINĖ BAGAŽINĖS DURELIŲ CHROMO APDAILA

  Subtilu, tačiau neabejotinai stilinga. Chromuotos detalės papildo Jūsų automobilio bagažinės dizainą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  248 €
 • STOGO SKERSINIAI

  Tvirtinami prie automobilio stogo bėgelių. Užfiksuoti prie bėgelių jie tampa tvirtu pagrindu įvairiems daiktų laikymo priedams tvirtinti.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  333 €
 • TEKSTILINIAI KILIMĖLIAI

  Siūlomi juodi kilimėliai pagaminti iš garsą sugeriančio veliūro. Jie puikiai apsaugo salono dangą nuo nešvarumų ir atlieka pagalbinę garso izoliacijos funkciją. Vairuotojo kilimėlis turi fiksatorius, kurie jį pritvirtina, kad neslidinėtų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  292 €
 • TEKSTILINIAI KILIMĖLIAI

  Siūlomi juodi kilimėliai pagaminti iš garsą sugeriančio veliūro. Jie puikiai apsaugo salono dangą nuo nešvarumų ir atlieka pagalbinę garso izoliacijos funkciją. Vairuotojo kilimėlis turi fiksatorius, kurie jį pritvirtina, kad neslidinėtų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  200 €
 • GUMINIAI KILIMĖLIAI

  Šie kilimėliai – patikima salono dangos apsauga nuo purvo, nešvarumų, smėlio ir dulkių. Kilimėlis vairuotojo pusėje turi fiksatorius, kurie jį pritvirtina, kad neslidinėtų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  158 €
 • VAIKIŠKA KĖDUTĖ

  Nuo 15 kg iki 36 kg / nuo 3 metų iki 12 metų.

  621 €
 • DVIRAČIŲ LAIKIKLIS

  Skirtas vienam dviračiui.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  196 €
 • BAGAŽINĖS TINKLELIS, VERTIKALUS

  Be galo paprastas, bet labai praktiškas daiktas. Tinklelis užkabinamas ant bagažo skyriuje įrengtų kabliukų. Jame ypač patogu laikyti smulkius daiktus.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  130 €
 • NUIMAMAS VILKIMO KABLYS

  Integruotas į važiuoklę ir kėbulą, kad tolygiai paskirstytų vilkimo jėgą ir sumažintų pavojų pažeisti automobilį, su elektros prijungimo rinkiniu 13 polių, galima nuimti, kai jo nereikia.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1338 €
 • Pertvara šunims (atitvaras)

  Nerūdijančio plieno grotelės skiria bagažinę į dvi dalis.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  399 €
 • SULANKSTOMA DAIKTADĖŽĖ

  Praktiška ir patogi lengvai sulankstoma daiktadėžė, todėl nenaudojama neužima papildomos vietos. Puikiai tinka smulkių daiktų laikymui bagažinėje. Daiktai neišsibarsto ir nerieda po bagažinę kelionės metu. Dydis: 475 x 335 x 200 mm.

  86 €
 • PADANGŲ LAIKYMO MAIŠAI

  Šie maišai leis Jums patogiai transportuoti padangas bei tvarkingai jas sandėliuoti. Jie saugo lengvojo lydinio ratlankius ir padangas nuo pažeidimų. Turi patogias rankenėles, tad juos lengva nešti. Komplekte – 4 vnt. apsauginių padangų užvalkalų.

  85 €
 • REMONTINIAI DAŽAI

  Skirti pašalinti nedidelius kėbulo dažų dangos defektus. Parenkami pagal automobilio kėbulo dažų spalvos kodą. Rinkinyje dažai ir lakas 2 x 9 ml.

  20 €
 • VIDAUS APSAUGA

  Vidinio Lexus ProTect formulė specialiai skirta audiniams, pvz., automobilio sėdynių tekstilei ir kilimėliams apsaugoti. Ji yra hipoalerginė ir sukuria nematomą dangą, dėl kurios be dėmių pašalinsite išsiliejusius skysčius, purvą ir suodžius.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

   

  89 €
 • LENGVOJO LYDINIO RATLANKIŲ APSAUGA

  Lexus ProTect silicio pagrindu pagaminta danga apsaugo lengvojo lydinio ratlankių paviršių nuo žymių ir nuosėdų, atsirandančių dėl stabdymo dulkių, kelio dangos ir oro sąlygų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  62 €
 • ILGALAIKĖ KĖBULO APSAUGA

  Lexus ProTect padeda išsaugoti pirminę išorės dažų ir šoninių langų išvaizdą. Veikdama molekuliniu lygiu ji užsandarina paviršius keramikos tvirtumo silicio pagrindo danga, kuri apsaugo nuo taršos, oro, tirpiklių ir kitų aplinkos grėsmių.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  417 €
 • PADANGŲ SLĖGIO DAVIKLIŲ KOMPLEKTAS, 4 VNT.

  Padangų slėgio kontrolės sistema (TPMS) matuoja kiekvienos padangos slėgį ir perspėja vaizdiniu signalu, kai padangos slėgis sumažėja 25 % ar daugiau.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  276 €
 • KROVINIŲ TVIRTINIMO TINKLELIS, HORIZONTALUSIS

  Bagažo skyriuje slankiojančio krepšio ar dėžės keliamas triukšmas gali trukdyti saugiai vairuoti. Horizontalusis tinklelis padės išvengti šios problemos neleisdamas daiktams pajudėti iš vietos.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  90 €
 • Mažas laidų krepšys

  69 €
 • STOGO SKERSINIŲ KREPŠYS

  Tai patikima Lexus stogo skersinių apsauga nuo dulkių ir atsitiktinių įbrėžimų, kai jie nebenaudojami ir nuimami nuo automobilio.

  49 €
 • SLIDŽIŲ IR SNIEGLENČIŲ LAIKIKLIS

  Šis fiksuojamas laikiklis su minkštu vidiniu fiksatoriumi leidžia saugiai pritvirtinti slides ar snieglentes jų nepažeidžiant. Pritvirtinus prie stogo bagažinės skersinių, galima gabenti 6 poras slidžių arba 4 snieglentes.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  145 €
 • SLIDŽIŲ IR SNIEGLENČIŲ LAIKIKLIS

  Šis fiksuojamas laikiklis su minkštu vidiniu fiksatoriumi leidžia saugiai pritvirtinti slides ar snieglentes jų nepažeidžiant. Pritvirtinus prie stogo bagažinės skersinių, galima gabenti 4 poras slidžių arba 2 snieglentes.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  129 €
 • JUNGTIES ADAPTERIAI IŠ 13 JUNGČIŲ Į 7 JUNGTIS

  Adapteris prijungia vilkimo kablio jungiamuosius laidus prie priekabos arba dviračių laikiklio, jei kištukai yra skirtingi.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  16 €
 • VĖJO DEFLEKTORIAI, JUODI

  Važiuojant atvirais langais, aerodinaminės formos deflektoriai užtikrina patogumą, sumažindami triukšmą ir turbulenciją salone.

  Komplektas priekiui ir galui.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  730 €
 • VĖJO DEFLEKTORIAI, SKAIDRŪS

  Važiuojant atvirais langais, aerodinaminės formos deflektoriai užtikrina patogumą, sumažindami triukšmą ir turbulenciją salone.

  Komplektas priekiui ir galui.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  261 €
 • SLENKSČIŲ KOMPLEKTAS

  Modernus urbanistinis dizainas kartu su neslystančiu paviršiumi leidžia lengvai ir saugiai patekti į automobilį.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1172 €
 • ŠONINIŲ DURŲ MOLDINGŲ KOMPLEKTAS

  Stilingas būdas, užtikrinantis apsaugą nuo nestiprių smūgių. Šoninės apdailos juostelės nudažytos automobilio kėbulo spalva.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  666 €
 • GALINĖ APATINĖ APSAUGA

  Tvirta stačiakampė galinė apdailos detalė itin išryškina NX galinį buferį.

  Kaina nurodyta be montavimo darbų.

  493 €
 • CHROMUOTOS ŠONINĖS APDAILOS DETALĖS

  Drąsus chromo potėpis išilgai apatinio šoninio kontūro pabrėžia nepriekaištingą NX urbanistinį dizainą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  479 €
 • CHROMUOTA PRIEKINIO BUFERIO APDAILOS DETALĖ

  Atspindėdamos Lexus rafinuotą dizainą, chromuotos apdailos detalės buferiui suteikia grakščią formą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  369 €
 • 10 STIPINŲ ŠLIFUOTI LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI R18

  Sportiško dizaino ratlankiai, kurių kiekvienas stipinas apdorotas mechaniškai, pabrėžiant paslėptą lydinį.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.
  Centriniai dangteliai užsakomi atskirai.

  2011 €
 • RATLANKIŲ UŽRAKTAI

  Pakeičiant po vieną veržlę ant kiekvieno rato Lexus ratlankio užraktu, sustiprinama ratų apsauga.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  68 €
 • GALINIO BUFERIO APSAUGOS JUOSTELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima galinio buferio apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka buferio kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  82 €
 • DURELIŲ RANKENĖLIŲ APSAUGINĖS PLĖVELĖS, 4 VNT.

  Visiškai apgaubia durelių rankenėlės suėmimo vietą. Nepastebima plėvelė puikiai apsaugo rankenėlę nuo įbrėžimų, atsirandančių dėl pirštinių, žiedų ir raktų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  118 €
 • Durelių krašto apsauginė plėvelė

  4 vnt.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  110 €
 • 15 STIPINŲ LENGVOJO LYDINIO RATLANKIS R20

  Lexus ratlankiai sukurti sudėtingoms oro sąlygoms, tačiau išlaikantys tobulą išvaizdą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.
  Centrinius
  dangtelius reikia užsakyti atskirai.

  2198 €