fbpx
nuotrauka

UX

KOMPAKTINIS VISUREIGIS

NUO

41 200 €

DIN AG

184

Vidutinė CO2 emisija (g/km)

96

Vidutinės degalų sąnaudos (l/100 km)

4,1

Maksimalus greitis (km/h)

177

Bandomasis važiavimas

Registruokis

UX

NAUJASIS LEXUS UX

NAUJI VISUREIGIO HORIZONTAI

Naujojo Lexus UX vairavimas – tai kur kas daugiau nei mechaniniai judesiai. Aplink jus – išskirtiniai technikos pasiekimai, pradedant 4-osios kartos Lexus įsikraunančia hibridine sistema ir baigiant itin tvirta važiuokle. Automobilio tylumas, tolygiai pasiekiamas pagreitis ir tikslus vikrumas miesto gatvėse yra neprilygstami.

 Siekdami unikalios išvaizdos, Lexus dizaineriai nenuilstamai dirbo, kad sukurtų įspūdingą prabangų kompaktišką visureigį su ryškiomis firminėmis grotelėmis. Jų pastangos atsispindi ir mažose detalėse, pavyzdžiui, galiniame LED žibinte, kurio stilinga aerodinamika prisideda prie nuostabių vairavimo savybių. 

nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka

Automobilio ypatybės

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE UX

 • VISUREIGIO IŠVAIZDA. HEČBEKO VALDYMAS

  Lexus UX išsiskiria unikaliu charakteriu: tai automobilis, kuris įkūnija kietąjį visureigio žvilgsnį ir paveldi tikslų ir greitą Lexus jausmą. Tai naujoviška transporto priemonė, artima hečbekui, kuri užtikrina elegantišką veikimą ir sielos ramybę.

  Mėgaukitės valdinga sėdėjimo pozicija ir puikiu modernaus visureigio matomumu. Žemas svorio centras ir standi platforma leidžia UX atskleisti tikslaus važiavimo dinamiką, kurios iš visureigio nesitikėtumėte.

  Viską dar labiau sustiprina unikalūs aerodinaminiai stabilizatoriai. Jie yra subtiliai įtraukti į galinių šviesų ir ratų arkų dizainą bei suteikia stabilumą važiuojant greitai ar pučiant stipriam vėjui.

 • ĮKVĖPTAS JAPONIŠKŲ TRADICIJŲ

  Nepaisant kompaktiškų UX išorės matmenų, dizainerių komanda norėjo sukurti įspūdį, jog šis miesto visureigis yra erdvus. Vienas iš jų sprendimų buvo įkvėptas tradicinės japonų architektūros koncepcijos, vadinamos „engawa“.

  Japonijoje namai dažnai turi verandą, kuri yra tarsi riba tarp vidaus ir išorės. Lexus UX turi kažką panašaus į tai – vientisą sujungimą tarp salono ir automobilių išorės.

  Ši konstrukcijos detalė suteikia UX keleiviams atviros erdvės jausmą, o vairuotojui leidžia tiksliai jausti automobilių gabaritus, o tai be abejo leidžia žymiai lengviau ir komfortiškiau atlikti manevrus. Bendrą matomumą UX automobilyje pagerina žemas variklio gaubtas, kurį suprojektuoti leido nauja (GA-C) platforma.

  ĮKVĖPTAS JAPONIŠKŲ TRADICIJŲ

  Nepaisant kompaktiškų UX išorės matmenų, dizainerių komanda norėjo sukurti įspūdį, jog šis miesto visureigis yra erdvus. Vienas iš jų sprendimų buvo įkvėptas tradicinės japonų architektūros koncepcijos, vadinamos „engawa“.

  Japonijoje namai dažnai turi verandą, kuri yra tarsi riba tarp vidaus ir išorės. Lexus UX turi kažką panašaus į tai – vientisą sujungimą tarp salono ir automobilių išorės.

  Ši konstrukcijos detalė suteikia UX keleiviams atviros erdvės jausmą, o vairuotojui leidžia tiksliai jausti automobilių gabaritus, o tai be abejo leidžia žymiai lengviau ir komfortiškiau atlikti manevrus. Bendrą matomumą UX automobilyje pagerina žemas variklio gaubtas, kurį suprojektuoti leido nauja (GA-C) platforma.

 • LEXUS TAKUMI MEISTRŲ MEISTRIŠKUMAS

  Minkšti Lexus UX odos apmušalai įkvėpti „sashiko“-  tradicinės japoniškos siuvinėjimo technikos, naudojamos dziudo ir kendo kovos menų uniformoms. Sashiko technika reikalauja meistriškumo, todėl UX sėdynių apmušalus siuva tik Lexus Takumi meistrai.

  Dygsniuota oda dekoruota išmuštų skylučių raštu. Raštas sukurtas panaudojant matematines kreives ir gradacijas, kurios susijungdamos ne tik susijungia į darnią visumą, bet ir sukuria didesnių sėdynių vaizdą.

  Tradicinei „sashiko “susiuvimo technikai jau daugiau nei 1200 metų, o dėl 10 siūlių colyje ji išpopuliarėjo siuvant džudo ir kendo uniformas. 

  Ši siuvimo technika Lexus UX saloną padaro dar patrauklesniu ir patogesniu. 

LEXUS BŪDINGAS VAIRAVIMO POTYRIS

Inovatyvus įsikraunantis hibridinis UX 250h išsiskiria unikaliu sklandumu ir itin tyliu važiavimu. Dabar jis taip pat pasižymi išskirtiniu „Lexus Driving Signature“ vairavimo potyriu, kuris atsirado dėl kelis mėnesius trukusių bandymų su Lexus vairavimo meistru „Takumi“, kuris išbandė įkvepiantį LC kupė. Šių pastangų rezultatas – atletiškumas, kurio nesitikite iš kompaktiško SUV.

KETVIRTOSIOS KARTOS LEXUS ĮSIKRAUNANTI HIBRIDINĖ SISTEMA

UX 250h varomas Lexus įsikraunančia hibridine 184 AG sistema, kurios viena iš dalių yra itin efektyvus 2,0 l keturių cilindrų benzininis variklis. Sistema, kurią galima rinktis su priekinių arba E-FOUR visų varančiųjų ratų pavara, turi kompaktišką transmisiją ir galios valdymo bloką, suprojektuotą taip, kad nuostoliai dėl šilumos ir trinties būtų kuo mažesni. Autommobilyje naudojamas pakeistą konstrukciją ir aušinimo sistemą turintis nikelio-metalo hidrido akumuliatorius.

HIBRIDINĖ TRANSMISIJA

Dizaino komanda, kurdama naująjį Lexus UX, nustatė sau tikslą peržengti įprastas ribas tarp išorės ir vidaus dizaino.

Sėdint vairuotojo vietoje, galima matyti, kad prietaisų skydelis tęsiasi per visą panelę link variklio skyriaus dangčio. Šio sprendimo dėka vairuotojas geriau jaučia automobilio dydį, turi platesnį regos lauką ir gali lengviau manevruoti mieste.

Ši tema tęsiama Takumi meistrų sukurtoje Sashiko odos apmušalų siūlių dygsniavimo technikoje, naudojamoje siuvant dziudo ir kendo uniformas. Be to, UX apdailos variantai perteikia slankiojančių durų Shoji popieriaus dizaino ypatybes, kurios dažnai naudojamos japonų namuose.

GROŽIS DERA SU FUNKCIONALUMU

Lexus dizaineriai nenuilstamai dirbo, kad sukurtų įspūdingą prabangų kompaktišką visureigį, pasižymintį įelektrinančia dinamika. Jų pastangos pastebimos net mažose detalėse, pavyzdžiui, unikaliame galiniame LED žibinte, kurio stilinga aerodinaminė forma prisideda prie geresnių valdymo ir eksploatacinių savybių. Čia grožis dera su funkcionalumu, ir tai yra UX 250h širdis.

Visuose naujuose UX modeliuose montuojama daug inovatyvių technologijų: panoraminio vaizdo monitorius, pasaulinio garso Mark Levinson® Premium Surround erdvinio garso sistema bei Lexus Safety System+ (kaip standartinė įranga), į kurią įeina Pre-Collision sistema su pėsčiųjų fiksavimo funkcija, važiavimo krypties išlaikymo ir kontrolės (LKA) bei eismo juostos stebėjimo (LTA) sistemos, padedančios išlikti kelyje, adaptyvioji tolimųjų žibintų sistema (AHS), pagerinanti matomumą tamsiu paros metu, bei dinaminė pastovaus greičio palaikymo sistema (DRCC), kuri kontroliuoja automobilio greitį, prisiderindama prie priekyje važiuojančios transporto priemonės.

F SPORT / F SPORT Design

Naująja „Sonic Platinum“ spalva dažytas UX vilioja labiau nei bet kada anksčiau, o jo dinamišką išvaizdą pabrėžia sportiniai 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai ir kėbulo spalvos ratų arkų apvadai. UX modelių gamai naujo žavesio suteikia F SPORT Design modelis su drąsiomis F tinklelio priekinėmis grotelėmis ir nuostabiu dvispalviu stogu, kurį taip pat galima užsisakyti ir UX F SPORT modeliui. Visa tai akimirksniu parodo dinamiškus abiejų modelių siekius.

17 COLIŲ AERODINAMINIAI VENTILIUOJAMIEJI RATLANKIAI

Šie juodos arba sidabrinės metalizuotos spalvos ratlankiai su oro ventiliacija turi atvartus abiejose stipinų pusėse ir yra pirmieji tokio tipo Lexus ratlankiai pasaulyje. Atvartų forma sukurta pagal „Gurney Flap“ vadinamą sprendimą, kuris naudojamas ant „Formulės 1“ lenktyninių automobilių galinio sparno, kad reguliuotų oro srautą ir didintų prispaudžiamąją jėgą. Ši naujoviška ratlankių konstrukcija leidžia užtikrintai vairuoti, nes padeda stabiliau stabdyti, didina aušinimo efektyvumą ir mažina turbulenciją.

LAISVŲ RANKŲ BAGAŽINĖS DURELIŲ ATIDARYMO SISTEMA

Kad būtų patogu pakrauti ir iškrauti, UX galima įsigyti su laisvų rankų bagažinės durelių atidarymo sistema. Bagažinę galima atidaryti ir uždaryti judinant koją priešais jutiklį, esantį po galiniu buferiu, o su savimi pakanka turėti išmanųjį raktelį.

S-FLOW KLIMATO KONTROLĖ / KLIMATO KONSIERŽAS

S-Flow klimato kontrolės sistema sumaniai reguliuoja Jūsų UX salono klimatą, atsižvelgdama į aplinkos sąlygas. Ji užtikrina nepriekaištingą komfortą ir puikią degalų ekonomiją. Pavyzdžiui, sistema gali nustatyti, ar sėdynėse sėdi keleiviai, ir atitinkamai parinkti klimato parinkčių nustatymus. Be to, Climate Concierge funkcija į saloną paskleidžia smulkių nanoe™ X dalelių, kurios padeda sulaikyti virusus ir bakterijas*, mažina nemalonius kvapus** ir kartu drėkina plaukus bei odą.

MARK LEVINSON® PUREPLAY GARSO SISTEMA SU 13 GARSIAKALBIŲ

915 vatų galios, 13 garsiakalbių „Mark Levinson® Premium Surround Sound“ sistema UX automobilyje skleidžia pasaulinio lygio garsą. Buvo siekiama, kad kiekvienas sistemos elektroninis komponentas būtų idealiai suprojektuotas taip, kad bendras harmoninis iškraipymas (angl. „total harmonic distortion“, arba THD, liet. signalo iškraipymo rodiklis) būtų ne didesnis kaip 0,1 proc. Sistemoje yra 150 W / 4 Ω x 12 kanalų (naudojami 8 kanalai) D klasės stiprintuvas. Didelė šio įrenginio galia leidžia jam tiksliai valdyti didelius garsiakalbius, sukuriant aiškų ir galingą garsą.

LEXUS SAFETY SYSTEM + / 5 ŽVAIGŽDUČIŲ NCAP ĮVERTINIMAS

UX pasižymi geriausiais saugos rodikliais savo klasėje ir yra įvertintas prestižiniu „Euro NCAP“ 5 žvaigždučių įvertinimu. Automobilis aprūpintas mūsų novatoriška „Lexus Safety System +“ sistema, kuri apima priešavarinę sistemą, kuri nuo šiol turi pėsčiųjų ir dviratininkų aptikimo dienos ir nakties metu funkciją. „Lexus Safety System +“ apima priešavarinę sistemą su pėsčiųjų aptikimo funkcija, atstumą palaikančią adaptyviąją pastovaus greičio sistemą, kelio ženklų atpažinimo sistemą, eismo juostos stebėjimo asistentą, automatinę tolimųjų šviesų sistemą, avarinio vairavimo asistentą, posūkio kertant priešpriešinio eismo srautą pagalbos sistemą.

PRIEŠAVARINĖ SISTEMA

Priešavarinė sistema dabar gali aptikti pėsčiuosius naktį ir dviratininkus dieną. Tam buvo padidintas kameros jautrumas ir dinaminis diapazonas, nes, tarkime, priešais atvažiuojantį automobilį atsidūrusį pėsčiąjį sunku pastebėti dėl automobilio šviesų. Be to, padidinus milimetrinių bangų radaro aptikimo zonos kampą, dabar galima aptikti dviratininkus. Jei susidūrimo tikimybė yra didelė, automatiškai įjungiami stabdžiai.

ATSTUMĄ PALAIKANTI ADAPTYVIOJI PASTOVAUS GREIČIO SISTEMA

Naudodama milimetrinių bangų radaro jutiklį ir kamerą, sistema nustato priekyje važiuojančią transporto priemonę ir kontroliuoja, kad būtų išlaikytas tinkamas atstumas. Jei priekyje važiuojanti transporto priemonė sustoja, sistema sustabdo ir UX. Transporto priemonei vėl pajudėjus, UX pajudės ir toliau važiuos paskui. Ši sistema sumažina vairuotojui tenkančią naštą situacijose, kai reikia dažnai pajudėti ir sustoti.

Kainos ir komplektacija

UX 250h COMFORT
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

41 200€
43 700€

Bazinei UX 250h COMFORT komplektacijai priklauso:

 • L formos tinklelio firminės grotelės su chromuotu buferiu ir grotelių puošmena
 • LED dienos šviesos žibintai (DRL)
 • Priekiniai ir galiniai rūko žibintai, LED
 • Priekiniai halogeniniai indikatoriai
 • 3-jų stipinų oda trauktas vairas
 • Šildomas vairas
 • Šildomos priekinės sėdynės
 • Užvedimas mygtuku START
 • Prie vairo montuojami valdikliai, garso / ekrano / telefono / balso / DRCC / LTA
 • Lexus Link Premium Connectivity paketas (4 metai)

 • Mobiliojo telefono ir garso įrenginių jungiamumas per BLUETOOTH®
 • Skubios pagalbos SOS iškvietimo mygtukas E-CALL
 • LEXUS SAFETY SYSTEM PLUS (LSS+)

UX 250h techniniai duomenys

UX 250h PREMIUM
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

46 000€
48 500€

UX 250h PREMIUM komplektacijai, papildančiai COMFORT komplektaciją, priklauso:

 • 18 colių lengvo lydinio ratlankiai (5 platūs stipinai, tamsinti poliruotais stipinais) su padangomis 225/50RF18
 • LED posūkio žibintai
 • Tamsinti galinių durelių ir galinis stiklai
 • Beraktė atrakinimo ir užvedimo SMART ENTRY and START sistema
 • Natūralios odos sėdynių apmušalai
 • Aklosios zonos stebėjimo sistema (BSM) su perspėjimu apie galinį skersinį eismą ir stabdymu (RCTAB)
 • Belaidis išmaniojo telefono įkroviklis

 • Natūralios odos sėdynių apmušalai
 • Šildomas vairas
 • Elektra valdomas bagažinės dangtis

UX 250h techniniai duomenys

UX 250h 4WD F SPORT
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

52 500€
55 000€

UX 250h F SPORT komplektacijai, papildančiai COMFORT komplektaciją, priklauso:

 • Lengvo lydinio “F SPORT dizaino” tamsūs ratlankiai su padangomis 225/50R18
 • F SPORT dizaino išoriniai elementai: išskirtiniai priekinis ir galinis buferiai / išskirtinės „korio“ rašto radiatoriaus grotelės / logo ant priekinių sparnų
 • Tamsinti galinių durelių ir galinis stiklai
 • “RUN FLAT” tipo vasarinės padangos (po įspėjimo lemputės įsijungimo galima nuvažiuoti iki 160 km atstumą ne greičiau kaip 80 km/h greičiu, automobilis neturi kėliklio ir įrankių)
 • Dirbtinis sportinis garsas ACTIVE SOUND CONTROL (ASC)
 • Beraktė atrakinimo ir užvedimo “Smart Entry and Start” sistema

 

 

 

 • Elektra reguliuojamos priekinės sėdynės su 2 krypčių vairuotojo sėdynės nugaros “juosmens zonos” reguliavimu
 • Aliuminės slenksčių apdailos plokštelės su LEXUS logotipu (visos durelės)
 • Elektra valdomas bagažinės dangtis

UX 250h techniniai duomenys

UX 250h 4WD LUXURY
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

53 900€
56 400€

UX 250h LUXURY komplektacijai, papildančiai PREMIUM komplektaciją, priklauso:

 • Ventiliuojamos priekinės sėdynės
 • Elektra reguliuojamos priekinės sėdynės su 2 krypčių vairuotojo sėdynės nugaros “juosmens zonos” reguliavimu
 • Adaptyvinė „iškarpanti tiunelius“ automatinė tolimujų šviesų sistema (AHS)
 • Adaptyvioji kintamojo veikimo pakaba (AVS) (amortizatorių standumo reguliavimas) rėžime SPORT+
 • „Nematomų zonų“ monitorius (BSM)
 • Judančių objektų skaneris važiuojant atbulomis (RCTAB) su automatiniu stabdymu

 

 

 

 

 • 13 garsiakalbių Mark Levinson® „Premium Surround Sound system“ erdvinio garso sistema
 • Lexus PREMIUM navigacija: rodymas spalvotame 10,3 colių centriniame ekrane / Mobilaus interneto „Lexus connected service“ paslaugos: online paieška, Google street view, maršruto persiuntimas į automobilį, ekologiškas maršrutas, greičio radarų perspėjimas, QR kodas maršruto tikslo vietoje (galima dubliuoti maršruto tikslą išmaniajame telefone) ir kitos funkcijos / greičio radarų perspėjimas.

UX 250h techniniai duomenys

Spalvos

Pasirinkite spalvą

Black
212
Red
3T2
Sonic White
085
Mercury Grey
1H9
Satin Silver
1J4
Blazing Carnelian
4Y1
Sonic Titanium
1J7
Graphite Black
223
Copper Brown
4x2
Terrane Khaki
6x4
Celestial Blue
8Y6
F White
083
Sapphire Blue
8X1

Aksesuarai

 • Slenksčių plokštelės

  Komplektas priekiui. Tinka tik UX300e.

   

   

  264 €
 • SIENINIS NAMŲ ĮKROVIKLIS

  Su 6 m TYPE2 kabeliu.

  Kaina nurodyta be montavimo darbų.

  nuo 750 €
 • Krepšys

  Krovumas 12kg. Tūris 21L. Stabiliai laikosi bagažinėje, su apsauga nuo apvirtimo.

  65 €
 • Šoninės apdailos

  “Piano black” spalvos.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  380 €
 • Bagažinės dangčio apdailos juostelė

  Spalva – “Piano black”.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  182 €
 • Galinio buferio apdaila

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  407 €
 • Odinių apmušalų komplektas

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  2039 €
 • Lengvojo lydinio ratlankiai 17″

  Išraiškingi 5 stipinų ratlankiai suteikia automobiliui individualumo. Kaip ir visi Lexus lengvojo lydinio ratlankiai, jie skrupulingai ištobulinti, kad būtų tvirti ir optimaliai subalansuoti.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1376 €
 • Lengvojo lydinio ratlankiai 18″

  Išraiškingi juodi matiniai ratlankiai suteikia automobiliui individualumo. Kaip ir visi Lexus lengvojo lydinio ratlankiai, jie skrupulingai ištobulinti, kad būtų tvirti ir optimaliai subalansuoti.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1581 €
 • Lengvojo lydinio ratlankiai 18″

  Išraiškingi juodi šlifuoti ratlankiai suteikia automobiliui individualumo. Kaip ir visi Lexus lengvojo lydinio ratlankiai, jie skrupulingai ištobulinti, kad būtų tvirti ir optimaliai subalansuoti.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1865 €
 • Peleninė / maža dėžutė

  Yra tinkama vieta saugoti vartų nuotolinio valdymo pultelį ar tiesiog sudėti popierėlius nuo saldainių.

  26 €
 • Sulankstoma daiktadėžė

  Praktiška ir patogi lengvai sulankstoma daiktadėžė, todėl nenaudojama neužima papildomos vietos. Puikiai tinka smulkių daiktų laikymui bagažinėje. Daiktai neišsibarsto ir nerieda po bagažinę kelionės metu. Dydis: 475 x 335 x 200 mm.

  86 €
 • Tekstilinių sėdynių apsauga

  Vidinio Lexus ProTect formulė specialiai skirta audiniams, pvz., automobilio sėdynių tekstilei ir kilimėliams apsaugoti. Ji yra hipoalerginė ir sukuria nematomą dangą, dėl kurios be dėmių pašalinsite išsiliejusius skysčius, purvą ir suodžius.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  89 €
 • Apšviestos slenksčių plokštelės

  Lexus slenksčių plokštelės yra stilinga vidaus dizaino ypatybė, apsauganti durelių slenksčio dažytą paviršių nuo įbrėžimų. Šlifuotą aliuminio apdailą išryškina subtilus baltas logotipas. Komplekte – 4 vnt.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  499 €
 • Stogo skersiniai

  Tvirtinami prie automobilio stogo bėgelių. Užfiksuoti prie bėgelių jie tampa tvirtu pagrindu įvairiems daiktų laikymo priedams tvirtinti.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  314 €
 • Stogo bagažinė (pilka, blizgi)

  Itin talpi aerodinamiško dizaino stogo bagažinė ypač pravers važiuojant atostogauti. Ją galima atidaryti iš abiejų pusių. Bagažinė yra juodos spalvos, su aeroskin tekstūros dangčiu ir centriniu daugiataškiu užraktu.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  841 €
 • Stogo bagažinė (juoda, blizgi)

  Itin talpi aerodinamiško dizaino stogo bagažinė ypač pravers važiuojant atostogauti. Ją galima atidaryti iš abiejų pusių. Bagažinė yra juodos spalvos, su aeroskin tekstūros dangčiu ir centriniu daugiataškiu užraktu.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  841 €
 • Variklio dangčio deflektorius

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  221 €
 • Vėjo deflektoriai

  Važiuojant atvirais langais, aerodinaminės formos deflektoriai užtikrina patogumą, sumažindami triukšmą ir turbulenciją salone.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  575 €
 • Bagažinės tinklelis, horizontalus

  Bagažo skyriuje slankiojančio krepšio ar dėžės keliamas triukšmas gali trukdyti saugiai vairuoti. Horizontalusis tinklelis padės išvengti šios problemos neleisdamas daiktams pajudėti iš vietos.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  90 €
 • Adapteris priekabai

  Adapteris iš 13 kontaktų lizdo (automobilis) į 7 kontaktų lizdą (priekaba).

  63 €
 • Bagažinės kilimėlis

  Įklojimas apsaugo bagažinės dangą nuo purvo, nešvarumų ir smėlio. Tinka tik UX300e modeliui.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  125 €
 • Bagažinės įklojimas

  Įklotas, pagamintas iš kieto lankstaus plastiko su pakelta briauna ir neslystančiu paviršiumi, apsaugo bagažinės dangą nuo purvo, nešvarumų, smėlio ir skysčių.

  Tinka tik UX300e modeliui.

  Kaina nurodyta be montavimo darbų.

  94 €
 • Guminiai kilimėliai

  Šie kilimėliai – patikima salono dangos apsauga nuo purvo, nešvarumų, smėlio ir dulkių. Kilimėlis vairuotojo pusėje turi fiksatorius, kurie jį pritvirtina, kad neslidinėtų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais. 

  126 €
 • Tekstiliniai kilimėliai, 860 g

  Šie kilimėliai – patikima salono dangos apsauga nuo purvo, nešvarumų, smėlio ir dulkių. Kilimėlis vairuotojo pusėje turi fiksatorius, kurie jį pritvirtina, kad neslidinėtų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais. 

  183 €
 • Tekstiliniai grindų kilimėliai

   Su logotipu UX 250h (Red Flare).

  183 €
 • Durelių apatinė apdaila

  Modernus urbanistinis dizainas kartu su neslystančiu paviršiumi leidžia lengvai ir saugiai patekti į automobilį.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1057 €
 • Chromuotos šoninės durų apdailos juostelės

  Drąsus chromo potėpis išilgai apatinio šoninio kontūro pabrėžia nepriekaištingą UX urbanistinį dizainą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  413 €
 • Priekinio buferio praplatinimas

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1076 €
 • Nuimamas vilkimo kablys, vertikalus

  Integruotas į važiuoklę ir kėbulą, kad tolygiai paskirstytų vilkimo jėgą ir sumažintų pavojų pažeisti automobilį. Vilkimo galia 750g, su elektros prijungimo rinkiniu 13 polių, galima nuimti, kai jo nereikia.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1618 €
 • Purvasargiai 4 vnt.

  Sukurti tinkamai nukreipti tyškantį vandenį, purvą ir akmenukus priekiniams ir galiniams ratams.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  259 €
 • Durelių rankenėlių apsauginės plevelės, 4 vnt.

  Visiškai apgaubia durelių rankenėles suėmimo vietą. Nepastebima plėvelė puikiai apsaugo rankenėlę nuo įbrėžimų, atsirandančių dėl pirštinių, žiedų ir rankų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  118 €
 • ĮLIPIM0 SLENKSČIŲ APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Skaidri, tik priekinėms durims.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  80 €
 • LEXUS suvenyrai

  Stilingi ir kokybiški LEXUS suvenyrai – puiki dovana LEXUS ženklo gerbėjams.

  Suvenyrų asortimento ieškokite čia

  NUO 10 €
 • ŠONINIŲ VEIDRODĖLIŲ APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima šoninių veidrodėlių apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka veidrodėlių kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  140 €
 • KAPOTO APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima kapoto apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka kapoto kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  294 €
 • STOGO APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima stogo apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka stogo kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  112 €
 • PRIEKINIO BUFERIO APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima priekinio buferio apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka buferio kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  183 €
 • GALINIO BUFERIO APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima galinio buferio apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka buferio kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  114 €
 • PADANGŲ SANDARINIMO RINKINYS

  Kompresoriaus ir skystos gumos rinkinys skirtas avariniam bekamerinių padangų remontui.

  84 €
 • KET EKSPLOATACINIS PAKETAS

  Į kainą įskaičiuoti: automobilio paruošimas; registracija; numeriai; TA 36 mėn.

  360 €
 • VAIKIŠKA KĖDUTĖ

  Nuo 15 kg iki 36 kg / nuo 3 metų iki 12 metų.

  621 €
 • DIDELIS SLIDŽIŲ IR SNIEGLENČIŲ LAIKIKLIS

  145 €
 • VIDUTINIS SLIDŽIŲ IR SNIEGLENČIŲ LAIKIKLIS

  129 €
 • PADANGŲ LAIKYMO MAIŠAI

  Šie maišai leis Jums patogiai transportuoti padangas bei tvarkingai jas sandėliuoti. Jie saugo lengvojo lydinio ratlankius ir padangas nuo pažeidimų. Turi patogias rankenėles, tad juos lengva nešti. Komplekte – 4 vnt. apsauginių padangų užvalkalų.

  85 €
 • REMONTINIAI DAŽAI

  Skirti pašalinti nedidelius kėbulo dažų dangos defektus. Parenkami pagal automobilio kėbulo dažų spalvos kodą. Rinkinyje dažai ir lakas 2 x 9 ml.

  20 €
 • LENGVOJO LYDINIO RATLANKIŲ APSAUGA

  Lexus ProTect silicio pagrindu pagaminta danga apsaugo lengvojo lydinio ratlankių paviršių nuo žymių ir nuosėdų, atsirandančių dėl stabdymo dulkių, kelio dangos ir oro sąlygų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  62 €
 • ILGALAIKĖ KĖBULO APSAUGA

  Lexus ProTect padeda išsaugoti pirminę išorės dažų ir šoninių langų išvaizdą. Veikdama molekuliniu lygiu ji užsandarina paviršius keramikos tvirtumo silicio pagrindo danga, kuri apsaugo nuo taršos, oro, tirpiklių ir kitų aplinkos grėsmių.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  417 €
 • PADANGŲ SLĖGIO DAVIKLIŲ KOMPLEKTAS, 4 VNT.

  Padangų slėgio kontrolės sistema (TPMS) matuoja kiekvienos padangos slėgį ir perspėja vaizdiniu signalu, kai padangos slėgis sumažėja 25 % ar daugiau.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  276 €
 • Mažas laidų krepšys

  69 €
 • STOGO SKERSINIŲ KREPŠYS

  Tai patikima Lexus stogo skersinių apsauga nuo dulkių ir atsitiktinių įbrėžimų, kai jie nebenaudojami ir nuimami nuo automobilio.

  49 €
 • RATLANKIŲ UŽRAKTAI

  Pakeičiant po vieną veržlę ant kiekvieno rato Lexus ratlankio užraktu, sustiprinama ratų apsauga.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  68 €
 • PRIEKINĖ LEXUS AUTOMOBILIO STATYMO PAGALBOS SISTEMA

  Ant priekinio buferio yra ultragarsiniai jutikliai, sujungti su automobilyje esančiais įspėjamaisiais signalais, kurie, priartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  610 €
 • GALINĖ LEXUS AUTOMOBILIO STATYMO PAGALBOS SISTEMA

  Ant galinio buferio yra ultragarsiniai jutikliai, sujungti su automobilyje esančiais įspėjamaisiais signalais, kurie, priartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  472 €
 • Durelių krašto apsauginė plėvelė

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  136 €

Susisiekite

Gintarė Satkūnaitė

Lexus pardavimo asistentė

Daugiau

Dinamiškesnei vairavimo patirčiai įgauti susipažinkite su UX F SPORT modeliu. Pavarų perjungimo rankenėlės su perforuotos odos apdaila ir vairas sukuria jaudinančią sportinę aplinką, o priekinio buferio stilius yra UX F SPORT modelio išskirtinis bruožas.

NAUJASIS LEXUS UX

NAUJI VISUREIGIO HORIZONTAI

Naujojo Lexus UX vairavimas – tai kur kas daugiau nei mechaniniai judesiai. Aplink jus – išskirtiniai technikos pasiekimai, pradedant 4-osios kartos Lexus įsikraunančia hibridine sistema ir baigiant itin tvirta važiuokle. Automobilio tylumas, tolygiai pasiekiamas pagreitis ir tikslus vikrumas miesto gatvėse yra neprilygstami.

 Siekdami unikalios išvaizdos, Lexus dizaineriai nenuilstamai dirbo, kad sukurtų įspūdingą prabangų kompaktišką visureigį su ryškiomis firminėmis grotelėmis. Jų pastangos atsispindi ir mažose detalėse, pavyzdžiui, galiniame LED žibinte, kurio stilinga aerodinamika prisideda prie nuostabių vairavimo savybių. 

nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE UX

LEXUS BŪDINGAS VAIRAVIMO POTYRIS

Inovatyvus įsikraunantis hibridinis UX 250h išsiskiria unikaliu sklandumu ir itin tyliu važiavimu. Dabar jis taip pat pasižymi išskirtiniu „Lexus Driving Signature“ vairavimo potyriu, kuris atsirado dėl kelis mėnesius trukusių bandymų su Lexus vairavimo meistru „Takumi“, kuris išbandė įkvepiantį LC kupė. Šių pastangų rezultatas – atletiškumas, kurio nesitikite iš kompaktiško SUV.

KETVIRTOSIOS KARTOS LEXUS ĮSIKRAUNANTI HIBRIDINĖ SISTEMA

UX 250h varomas Lexus įsikraunančia hibridine 184 AG sistema, kurios viena iš dalių yra itin efektyvus 2,0 l keturių cilindrų benzininis variklis. Sistema, kurią galima rinktis su priekinių arba E-FOUR visų varančiųjų ratų pavara, turi kompaktišką transmisiją ir galios valdymo bloką, suprojektuotą taip, kad nuostoliai dėl šilumos ir trinties būtų kuo mažesni. Autommobilyje naudojamas pakeistą konstrukciją ir aušinimo sistemą turintis nikelio-metalo hidrido akumuliatorius.

HIBRIDINĖ TRANSMISIJA

Dizaino komanda, kurdama naująjį Lexus UX, nustatė sau tikslą peržengti įprastas ribas tarp išorės ir vidaus dizaino.

Sėdint vairuotojo vietoje, galima matyti, kad prietaisų skydelis tęsiasi per visą panelę link variklio skyriaus dangčio. Šio sprendimo dėka vairuotojas geriau jaučia automobilio dydį, turi platesnį regos lauką ir gali lengviau manevruoti mieste.

Ši tema tęsiama Takumi meistrų sukurtoje Sashiko odos apmušalų siūlių dygsniavimo technikoje, naudojamoje siuvant dziudo ir kendo uniformas. Be to, UX apdailos variantai perteikia slankiojančių durų Shoji popieriaus dizaino ypatybes, kurios dažnai naudojamos japonų namuose.

GROŽIS DERA SU FUNKCIONALUMU

Lexus dizaineriai nenuilstamai dirbo, kad sukurtų įspūdingą prabangų kompaktišką visureigį, pasižymintį įelektrinančia dinamika. Jų pastangos pastebimos net mažose detalėse, pavyzdžiui, unikaliame galiniame LED žibinte, kurio stilinga aerodinaminė forma prisideda prie geresnių valdymo ir eksploatacinių savybių. Čia grožis dera su funkcionalumu, ir tai yra UX 250h širdis.

Visuose naujuose UX modeliuose montuojama daug inovatyvių technologijų: panoraminio vaizdo monitorius, pasaulinio garso Mark Levinson® Premium Surround erdvinio garso sistema bei Lexus Safety System+ (kaip standartinė įranga), į kurią įeina Pre-Collision sistema su pėsčiųjų fiksavimo funkcija, važiavimo krypties išlaikymo ir kontrolės (LKA) bei eismo juostos stebėjimo (LTA) sistemos, padedančios išlikti kelyje, adaptyvioji tolimųjų žibintų sistema (AHS), pagerinanti matomumą tamsiu paros metu, bei dinaminė pastovaus greičio palaikymo sistema (DRCC), kuri kontroliuoja automobilio greitį, prisiderindama prie priekyje važiuojančios transporto priemonės.

F SPORT / F SPORT Design

Naująja „Sonic Platinum“ spalva dažytas UX vilioja labiau nei bet kada anksčiau, o jo dinamišką išvaizdą pabrėžia sportiniai 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai ir kėbulo spalvos ratų arkų apvadai. UX modelių gamai naujo žavesio suteikia F SPORT Design modelis su drąsiomis F tinklelio priekinėmis grotelėmis ir nuostabiu dvispalviu stogu, kurį taip pat galima užsisakyti ir UX F SPORT modeliui. Visa tai akimirksniu parodo dinamiškus abiejų modelių siekius.

17 COLIŲ AERODINAMINIAI VENTILIUOJAMIEJI RATLANKIAI

Šie juodos arba sidabrinės metalizuotos spalvos ratlankiai su oro ventiliacija turi atvartus abiejose stipinų pusėse ir yra pirmieji tokio tipo Lexus ratlankiai pasaulyje. Atvartų forma sukurta pagal „Gurney Flap“ vadinamą sprendimą, kuris naudojamas ant „Formulės 1“ lenktyninių automobilių galinio sparno, kad reguliuotų oro srautą ir didintų prispaudžiamąją jėgą. Ši naujoviška ratlankių konstrukcija leidžia užtikrintai vairuoti, nes padeda stabiliau stabdyti, didina aušinimo efektyvumą ir mažina turbulenciją.

LAISVŲ RANKŲ BAGAŽINĖS DURELIŲ ATIDARYMO SISTEMA

Kad būtų patogu pakrauti ir iškrauti, UX galima įsigyti su laisvų rankų bagažinės durelių atidarymo sistema. Bagažinę galima atidaryti ir uždaryti judinant koją priešais jutiklį, esantį po galiniu buferiu, o su savimi pakanka turėti išmanųjį raktelį.

S-FLOW KLIMATO KONTROLĖ / KLIMATO KONSIERŽAS

S-Flow klimato kontrolės sistema sumaniai reguliuoja Jūsų UX salono klimatą, atsižvelgdama į aplinkos sąlygas. Ji užtikrina nepriekaištingą komfortą ir puikią degalų ekonomiją. Pavyzdžiui, sistema gali nustatyti, ar sėdynėse sėdi keleiviai, ir atitinkamai parinkti klimato parinkčių nustatymus. Be to, Climate Concierge funkcija į saloną paskleidžia smulkių nanoe™ X dalelių, kurios padeda sulaikyti virusus ir bakterijas*, mažina nemalonius kvapus** ir kartu drėkina plaukus bei odą.

MARK LEVINSON® PUREPLAY GARSO SISTEMA SU 13 GARSIAKALBIŲ

915 vatų galios, 13 garsiakalbių „Mark Levinson® Premium Surround Sound“ sistema UX automobilyje skleidžia pasaulinio lygio garsą. Buvo siekiama, kad kiekvienas sistemos elektroninis komponentas būtų idealiai suprojektuotas taip, kad bendras harmoninis iškraipymas (angl. „total harmonic distortion“, arba THD, liet. signalo iškraipymo rodiklis) būtų ne didesnis kaip 0,1 proc. Sistemoje yra 150 W / 4 Ω x 12 kanalų (naudojami 8 kanalai) D klasės stiprintuvas. Didelė šio įrenginio galia leidžia jam tiksliai valdyti didelius garsiakalbius, sukuriant aiškų ir galingą garsą.

LEXUS SAFETY SYSTEM + / 5 ŽVAIGŽDUČIŲ NCAP ĮVERTINIMAS

UX pasižymi geriausiais saugos rodikliais savo klasėje ir yra įvertintas prestižiniu „Euro NCAP“ 5 žvaigždučių įvertinimu. Automobilis aprūpintas mūsų novatoriška „Lexus Safety System +“ sistema, kuri apima priešavarinę sistemą, kuri nuo šiol turi pėsčiųjų ir dviratininkų aptikimo dienos ir nakties metu funkciją. „Lexus Safety System +“ apima priešavarinę sistemą su pėsčiųjų aptikimo funkcija, atstumą palaikančią adaptyviąją pastovaus greičio sistemą, kelio ženklų atpažinimo sistemą, eismo juostos stebėjimo asistentą, automatinę tolimųjų šviesų sistemą, avarinio vairavimo asistentą, posūkio kertant priešpriešinio eismo srautą pagalbos sistemą.

PRIEŠAVARINĖ SISTEMA

Priešavarinė sistema dabar gali aptikti pėsčiuosius naktį ir dviratininkus dieną. Tam buvo padidintas kameros jautrumas ir dinaminis diapazonas, nes, tarkime, priešais atvažiuojantį automobilį atsidūrusį pėsčiąjį sunku pastebėti dėl automobilio šviesų. Be to, padidinus milimetrinių bangų radaro aptikimo zonos kampą, dabar galima aptikti dviratininkus. Jei susidūrimo tikimybė yra didelė, automatiškai įjungiami stabdžiai.

ATSTUMĄ PALAIKANTI ADAPTYVIOJI PASTOVAUS GREIČIO SISTEMA

Naudodama milimetrinių bangų radaro jutiklį ir kamerą, sistema nustato priekyje važiuojančią transporto priemonę ir kontroliuoja, kad būtų išlaikytas tinkamas atstumas. Jei priekyje važiuojanti transporto priemonė sustoja, sistema sustabdo ir UX. Transporto priemonei vėl pajudėjus, UX pajudės ir toliau važiuos paskui. Ši sistema sumažina vairuotojui tenkančią naštą situacijose, kai reikia dažnai pajudėti ir sustoti.

UX 250h COMFORT
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

41 200€
43 700€

Bazinei UX 250h COMFORT komplektacijai priklauso:

 • L formos tinklelio firminės grotelės su chromuotu buferiu ir grotelių puošmena
 • LED dienos šviesos žibintai (DRL)
 • Priekiniai ir galiniai rūko žibintai, LED
 • Priekiniai halogeniniai indikatoriai
 • 3-jų stipinų oda trauktas vairas
 • Šildomas vairas
 • Šildomos priekinės sėdynės
 • Užvedimas mygtuku START
 • Prie vairo montuojami valdikliai, garso / ekrano / telefono / balso / DRCC / LTA
 • Lexus Link Premium Connectivity paketas (4 metai)

 • Mobiliojo telefono ir garso įrenginių jungiamumas per BLUETOOTH®
 • Skubios pagalbos SOS iškvietimo mygtukas E-CALL
 • LEXUS SAFETY SYSTEM PLUS (LSS+)

UX 250h techniniai duomenys

UX 250h PREMIUM
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

46 000€
48 500€

UX 250h PREMIUM komplektacijai, papildančiai COMFORT komplektaciją, priklauso:

 • 18 colių lengvo lydinio ratlankiai (5 platūs stipinai, tamsinti poliruotais stipinais) su padangomis 225/50RF18
 • LED posūkio žibintai
 • Tamsinti galinių durelių ir galinis stiklai
 • Beraktė atrakinimo ir užvedimo SMART ENTRY and START sistema
 • Natūralios odos sėdynių apmušalai
 • Aklosios zonos stebėjimo sistema (BSM) su perspėjimu apie galinį skersinį eismą ir stabdymu (RCTAB)
 • Belaidis išmaniojo telefono įkroviklis

 • Natūralios odos sėdynių apmušalai
 • Šildomas vairas
 • Elektra valdomas bagažinės dangtis

UX 250h techniniai duomenys

UX 250h 4WD F SPORT
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

52 500€
55 000€

UX 250h F SPORT komplektacijai, papildančiai COMFORT komplektaciją, priklauso:

 • Lengvo lydinio “F SPORT dizaino” tamsūs ratlankiai su padangomis 225/50R18
 • F SPORT dizaino išoriniai elementai: išskirtiniai priekinis ir galinis buferiai / išskirtinės „korio“ rašto radiatoriaus grotelės / logo ant priekinių sparnų
 • Tamsinti galinių durelių ir galinis stiklai
 • “RUN FLAT” tipo vasarinės padangos (po įspėjimo lemputės įsijungimo galima nuvažiuoti iki 160 km atstumą ne greičiau kaip 80 km/h greičiu, automobilis neturi kėliklio ir įrankių)
 • Dirbtinis sportinis garsas ACTIVE SOUND CONTROL (ASC)
 • Beraktė atrakinimo ir užvedimo “Smart Entry and Start” sistema

 

 

 

 • Elektra reguliuojamos priekinės sėdynės su 2 krypčių vairuotojo sėdynės nugaros “juosmens zonos” reguliavimu
 • Aliuminės slenksčių apdailos plokštelės su LEXUS logotipu (visos durelės)
 • Elektra valdomas bagažinės dangtis

UX 250h techniniai duomenys

UX 250h 4WD LUXURY
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

53 900€
56 400€

UX 250h LUXURY komplektacijai, papildančiai PREMIUM komplektaciją, priklauso:

 • Ventiliuojamos priekinės sėdynės
 • Elektra reguliuojamos priekinės sėdynės su 2 krypčių vairuotojo sėdynės nugaros “juosmens zonos” reguliavimu
 • Adaptyvinė „iškarpanti tiunelius“ automatinė tolimujų šviesų sistema (AHS)
 • Adaptyvioji kintamojo veikimo pakaba (AVS) (amortizatorių standumo reguliavimas) rėžime SPORT+
 • „Nematomų zonų“ monitorius (BSM)
 • Judančių objektų skaneris važiuojant atbulomis (RCTAB) su automatiniu stabdymu

 

 

 

 

 • 13 garsiakalbių Mark Levinson® „Premium Surround Sound system“ erdvinio garso sistema
 • Lexus PREMIUM navigacija: rodymas spalvotame 10,3 colių centriniame ekrane / Mobilaus interneto „Lexus connected service“ paslaugos: online paieška, Google street view, maršruto persiuntimas į automobilį, ekologiškas maršrutas, greičio radarų perspėjimas, QR kodas maršruto tikslo vietoje (galima dubliuoti maršruto tikslą išmaniajame telefone) ir kitos funkcijos / greičio radarų perspėjimas.

UX 250h techniniai duomenys

Pasirinkite spalvą

Black
212
Red
3T2
Sonic White
085
Mercury Grey
1H9
Satin Silver
1J4
Blazing Carnelian
4Y1
Sonic Titanium
1J7
Graphite Black
223
Copper Brown
4x2
Terrane Khaki
6x4
Celestial Blue
8Y6
F White
083
Sapphire Blue
8X1

SUKOMPLEKTUOKITE SAVO UX 250h

Komplektuoti
 • Slenksčių plokštelės

  Komplektas priekiui. Tinka tik UX300e.

   

   

  264 €
 • SIENINIS NAMŲ ĮKROVIKLIS

  Su 6 m TYPE2 kabeliu.

  Kaina nurodyta be montavimo darbų.

  nuo 750 €
 • Krepšys

  Krovumas 12kg. Tūris 21L. Stabiliai laikosi bagažinėje, su apsauga nuo apvirtimo.

  65 €
 • Šoninės apdailos

  “Piano black” spalvos.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  380 €
 • Bagažinės dangčio apdailos juostelė

  Spalva – “Piano black”.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  182 €
 • Galinio buferio apdaila

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  407 €
 • Odinių apmušalų komplektas

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  2039 €
 • Lengvojo lydinio ratlankiai 17″

  Išraiškingi 5 stipinų ratlankiai suteikia automobiliui individualumo. Kaip ir visi Lexus lengvojo lydinio ratlankiai, jie skrupulingai ištobulinti, kad būtų tvirti ir optimaliai subalansuoti.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1376 €
 • Lengvojo lydinio ratlankiai 18″

  Išraiškingi juodi matiniai ratlankiai suteikia automobiliui individualumo. Kaip ir visi Lexus lengvojo lydinio ratlankiai, jie skrupulingai ištobulinti, kad būtų tvirti ir optimaliai subalansuoti.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1581 €
 • Lengvojo lydinio ratlankiai 18″

  Išraiškingi juodi šlifuoti ratlankiai suteikia automobiliui individualumo. Kaip ir visi Lexus lengvojo lydinio ratlankiai, jie skrupulingai ištobulinti, kad būtų tvirti ir optimaliai subalansuoti.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1865 €
 • Peleninė / maža dėžutė

  Yra tinkama vieta saugoti vartų nuotolinio valdymo pultelį ar tiesiog sudėti popierėlius nuo saldainių.

  26 €
 • Sulankstoma daiktadėžė

  Praktiška ir patogi lengvai sulankstoma daiktadėžė, todėl nenaudojama neužima papildomos vietos. Puikiai tinka smulkių daiktų laikymui bagažinėje. Daiktai neišsibarsto ir nerieda po bagažinę kelionės metu. Dydis: 475 x 335 x 200 mm.

  86 €
 • Tekstilinių sėdynių apsauga

  Vidinio Lexus ProTect formulė specialiai skirta audiniams, pvz., automobilio sėdynių tekstilei ir kilimėliams apsaugoti. Ji yra hipoalerginė ir sukuria nematomą dangą, dėl kurios be dėmių pašalinsite išsiliejusius skysčius, purvą ir suodžius.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  89 €
 • Apšviestos slenksčių plokštelės

  Lexus slenksčių plokštelės yra stilinga vidaus dizaino ypatybė, apsauganti durelių slenksčio dažytą paviršių nuo įbrėžimų. Šlifuotą aliuminio apdailą išryškina subtilus baltas logotipas. Komplekte – 4 vnt.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  499 €
 • Stogo skersiniai

  Tvirtinami prie automobilio stogo bėgelių. Užfiksuoti prie bėgelių jie tampa tvirtu pagrindu įvairiems daiktų laikymo priedams tvirtinti.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  314 €
 • Stogo bagažinė (pilka, blizgi)

  Itin talpi aerodinamiško dizaino stogo bagažinė ypač pravers važiuojant atostogauti. Ją galima atidaryti iš abiejų pusių. Bagažinė yra juodos spalvos, su aeroskin tekstūros dangčiu ir centriniu daugiataškiu užraktu.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  841 €
 • Stogo bagažinė (juoda, blizgi)

  Itin talpi aerodinamiško dizaino stogo bagažinė ypač pravers važiuojant atostogauti. Ją galima atidaryti iš abiejų pusių. Bagažinė yra juodos spalvos, su aeroskin tekstūros dangčiu ir centriniu daugiataškiu užraktu.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  841 €
 • Variklio dangčio deflektorius

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  221 €
 • Vėjo deflektoriai

  Važiuojant atvirais langais, aerodinaminės formos deflektoriai užtikrina patogumą, sumažindami triukšmą ir turbulenciją salone.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  575 €
 • Bagažinės tinklelis, horizontalus

  Bagažo skyriuje slankiojančio krepšio ar dėžės keliamas triukšmas gali trukdyti saugiai vairuoti. Horizontalusis tinklelis padės išvengti šios problemos neleisdamas daiktams pajudėti iš vietos.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  90 €
 • Adapteris priekabai

  Adapteris iš 13 kontaktų lizdo (automobilis) į 7 kontaktų lizdą (priekaba).

  63 €
 • Bagažinės kilimėlis

  Įklojimas apsaugo bagažinės dangą nuo purvo, nešvarumų ir smėlio. Tinka tik UX300e modeliui.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  125 €
 • Bagažinės įklojimas

  Įklotas, pagamintas iš kieto lankstaus plastiko su pakelta briauna ir neslystančiu paviršiumi, apsaugo bagažinės dangą nuo purvo, nešvarumų, smėlio ir skysčių.

  Tinka tik UX300e modeliui.

  Kaina nurodyta be montavimo darbų.

  94 €
 • Guminiai kilimėliai

  Šie kilimėliai – patikima salono dangos apsauga nuo purvo, nešvarumų, smėlio ir dulkių. Kilimėlis vairuotojo pusėje turi fiksatorius, kurie jį pritvirtina, kad neslidinėtų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais. 

  126 €
 • Tekstiliniai kilimėliai, 860 g

  Šie kilimėliai – patikima salono dangos apsauga nuo purvo, nešvarumų, smėlio ir dulkių. Kilimėlis vairuotojo pusėje turi fiksatorius, kurie jį pritvirtina, kad neslidinėtų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais. 

  183 €
 • Tekstiliniai grindų kilimėliai

   Su logotipu UX 250h (Red Flare).

  183 €
 • Durelių apatinė apdaila

  Modernus urbanistinis dizainas kartu su neslystančiu paviršiumi leidžia lengvai ir saugiai patekti į automobilį.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1057 €
 • Chromuotos šoninės durų apdailos juostelės

  Drąsus chromo potėpis išilgai apatinio šoninio kontūro pabrėžia nepriekaištingą UX urbanistinį dizainą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  413 €
 • Priekinio buferio praplatinimas

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1076 €
 • Nuimamas vilkimo kablys, vertikalus

  Integruotas į važiuoklę ir kėbulą, kad tolygiai paskirstytų vilkimo jėgą ir sumažintų pavojų pažeisti automobilį. Vilkimo galia 750g, su elektros prijungimo rinkiniu 13 polių, galima nuimti, kai jo nereikia.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1618 €
 • Purvasargiai 4 vnt.

  Sukurti tinkamai nukreipti tyškantį vandenį, purvą ir akmenukus priekiniams ir galiniams ratams.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  259 €
 • Durelių rankenėlių apsauginės plevelės, 4 vnt.

  Visiškai apgaubia durelių rankenėles suėmimo vietą. Nepastebima plėvelė puikiai apsaugo rankenėlę nuo įbrėžimų, atsirandančių dėl pirštinių, žiedų ir rankų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  118 €
 • ĮLIPIM0 SLENKSČIŲ APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Skaidri, tik priekinėms durims.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  80 €
 • LEXUS suvenyrai

  Stilingi ir kokybiški LEXUS suvenyrai – puiki dovana LEXUS ženklo gerbėjams.

  Suvenyrų asortimento ieškokite čia

  NUO 10 €
 • ŠONINIŲ VEIDRODĖLIŲ APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima šoninių veidrodėlių apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka veidrodėlių kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  140 €
 • KAPOTO APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima kapoto apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka kapoto kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  294 €
 • STOGO APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima stogo apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka stogo kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  112 €
 • PRIEKINIO BUFERIO APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima priekinio buferio apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka buferio kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  183 €
 • GALINIO BUFERIO APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima galinio buferio apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka buferio kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  114 €
 • PADANGŲ SANDARINIMO RINKINYS

  Kompresoriaus ir skystos gumos rinkinys skirtas avariniam bekamerinių padangų remontui.

  84 €
 • KET EKSPLOATACINIS PAKETAS

  Į kainą įskaičiuoti: automobilio paruošimas; registracija; numeriai; TA 36 mėn.

  360 €
 • VAIKIŠKA KĖDUTĖ

  Nuo 15 kg iki 36 kg / nuo 3 metų iki 12 metų.

  621 €
 • DIDELIS SLIDŽIŲ IR SNIEGLENČIŲ LAIKIKLIS

  145 €
 • VIDUTINIS SLIDŽIŲ IR SNIEGLENČIŲ LAIKIKLIS

  129 €
 • PADANGŲ LAIKYMO MAIŠAI

  Šie maišai leis Jums patogiai transportuoti padangas bei tvarkingai jas sandėliuoti. Jie saugo lengvojo lydinio ratlankius ir padangas nuo pažeidimų. Turi patogias rankenėles, tad juos lengva nešti. Komplekte – 4 vnt. apsauginių padangų užvalkalų.

  85 €
 • REMONTINIAI DAŽAI

  Skirti pašalinti nedidelius kėbulo dažų dangos defektus. Parenkami pagal automobilio kėbulo dažų spalvos kodą. Rinkinyje dažai ir lakas 2 x 9 ml.

  20 €
 • LENGVOJO LYDINIO RATLANKIŲ APSAUGA

  Lexus ProTect silicio pagrindu pagaminta danga apsaugo lengvojo lydinio ratlankių paviršių nuo žymių ir nuosėdų, atsirandančių dėl stabdymo dulkių, kelio dangos ir oro sąlygų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  62 €
 • ILGALAIKĖ KĖBULO APSAUGA

  Lexus ProTect padeda išsaugoti pirminę išorės dažų ir šoninių langų išvaizdą. Veikdama molekuliniu lygiu ji užsandarina paviršius keramikos tvirtumo silicio pagrindo danga, kuri apsaugo nuo taršos, oro, tirpiklių ir kitų aplinkos grėsmių.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  417 €
 • PADANGŲ SLĖGIO DAVIKLIŲ KOMPLEKTAS, 4 VNT.

  Padangų slėgio kontrolės sistema (TPMS) matuoja kiekvienos padangos slėgį ir perspėja vaizdiniu signalu, kai padangos slėgis sumažėja 25 % ar daugiau.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  276 €
 • Mažas laidų krepšys

  69 €
 • STOGO SKERSINIŲ KREPŠYS

  Tai patikima Lexus stogo skersinių apsauga nuo dulkių ir atsitiktinių įbrėžimų, kai jie nebenaudojami ir nuimami nuo automobilio.

  49 €
 • RATLANKIŲ UŽRAKTAI

  Pakeičiant po vieną veržlę ant kiekvieno rato Lexus ratlankio užraktu, sustiprinama ratų apsauga.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  68 €
 • PRIEKINĖ LEXUS AUTOMOBILIO STATYMO PAGALBOS SISTEMA

  Ant priekinio buferio yra ultragarsiniai jutikliai, sujungti su automobilyje esančiais įspėjamaisiais signalais, kurie, priartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  610 €
 • GALINĖ LEXUS AUTOMOBILIO STATYMO PAGALBOS SISTEMA

  Ant galinio buferio yra ultragarsiniai jutikliai, sujungti su automobilyje esančiais įspėjamaisiais signalais, kurie, priartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  472 €
 • Durelių krašto apsauginė plėvelė

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  136 €

Dinamiškesnei vairavimo patirčiai įgauti susipažinkite su UX F SPORT modeliu. Pavarų perjungimo rankenėlės su perforuotos odos apdaila ir vairas sukuria jaudinančią sportinę aplinką, o priekinio buferio stilius yra UX F SPORT modelio išskirtinis bruožas.

Gintarė Satkūnaitė

Lexus pardavimo asistentė