fbpx
nuotrauka

UX

ENERGIJA, VEŽANTI JUS PIRMYN

NUO

43 700 €

Vidutinė CO2 emisija (g/km)

0-129

Vidutinės degalų sąnaudos (l/100 km)

0-5,7

Bandomasis važiavimas

Registruokis

UX

NAUJASIS LEXUS UX

ENERGIJA, VEŽANTI JUS PIRMYN

Naujausio Lexus UX vairavimas – tai daugiau nei mechaninė patirtis. Aplink Jus – puikūs techniniai pasiekimai, pradedant 5 kartos Lexus įsikraunančiu hibridiniu galios agregatu ir baigiant itin standžia važiuokle bei naujovinta pakaba. Tyla automobilyje, sklandus tiesinis greitėjimas ir tikslus judrumas miesto gatvėse yra tiesiog neprilygstami.

Salone taip pat atlikome daug patobulinimų. Kartu su naujomis apdailos detalėmis ir apmušalais galite užsisakyti Takumi sukurtą saloną be odos. Jūsų laukia ypatinga patirtis. Pakanka trumpai pasivažinėti patobulintu prabangiu kompaktiniu visureigiu UX 300h ir suprasite, ką turime omenyje.

nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka

Automobilio ypatybės

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE UX

 • GALIA

  LEXUS DRIVING SIGNATURE

  Naujasis įsikraunantis hibridas yra ekonomiškesnis ir ekologiškesnis nei įprasti kompaktiški visureigiai, be to, stebina išskirtiniu sklandumu ir beveik begarsiu važiavimu. UX 300h juntamas unikalus Lexus vairavimo potyris, nes jį ilgus mėnesius bandė tas pats Lexus Takumi vairavimo meistras, kuris suko ratus pasigėrėjimą keliančiu LC modelio kupė. Rezultatas – atletiškumas, kokio nesitikėtumėte iš kompaktinio visureigio.

 • DRĄSUS DIZAINAS

  GROŽIS DERA SU FUNKCIONALUMU

  Nenuilstamai dirbdami, Lexus dizaineriai sukūrė įspūdingą, užburiančiu dinamiškumu alsuojantį prabangų kompaktišką visureigį. Jų pastangos akivaizdžios net ir smulkiose detalėse – pasigrožėkite galiniu jungtiniu LED žibintu, kurio stilinga aerodinamiška forma prisideda prie valdymo ir našumo gerinimo. Čia grožis susijungia su praktiškumu, tai – UX 300h esybė. Dabar įspūdingos Sonic Copper spalvos UX vilioja labiau nei bet kada anksčiau. Jo dinamišką, liekną išvaizdą pabrėžia sportiniai 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai ir kėbulo spalvos ratų arkų apvadai.

  DRĄSUS DIZAINAS

  GROŽIS DERA SU FUNKCIONALUMU

  Nenuilstamai dirbdami, Lexus dizaineriai sukūrė įspūdingą, užburiančiu dinamiškumu alsuojantį prabangų kompaktišką visureigį. Jų pastangos akivaizdžios net ir smulkiose detalėse – pasigrožėkite galiniu jungtiniu LED žibintu, kurio stilinga aerodinamiška forma prisideda prie valdymo ir našumo gerinimo. Čia grožis susijungia su praktiškumu, tai – UX 300h esybė. Dabar įspūdingos Sonic Copper spalvos UX vilioja labiau nei bet kada anksčiau. Jo dinamišką, liekną išvaizdą pabrėžia sportiniai 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai ir kėbulo spalvos ratų arkų apvadai.

 • INOVATYVI TECHNOLOGIJA

  S-FLOW KLIMATO KONTROLĖ / KLIMATO KONSJERŽAS

  Klimato kontrolės sistema S-Flow išmaniai valdo klimatą Jūsų UX salone pagal aplinkos sąlygas, užtikrindama puikų komfortą ir taupydama degalus. Pavyzdžiui, ji gali aptikti, ar sėdynės užimtos, ir atitinkamai reguliuoti klimatą. Be to, klimato konsjeržas išskiria nanoe™ X daleles, kurios ne tik padeda kovoti su virusais ir bakterijomis*, bet ir mažina kvapus, drėkina plaukus bei odą.

 • LEXUS UX SU JOY CROOKES

  UX kampanijoje Lexus sujungė jėgas su atlikėja Joy Crookes.

  Sužinoti daugiau>>

  LEXUS UX SU JOY CROOKES

  UX kampanijoje Lexus sujungė jėgas su atlikėja Joy Crookes.

  Sužinoti daugiau>>

 • UX 300h F SPORT DESIGN

  • MĖNESINĖ ĮMOKA NUO 417 €*
  • PALŪKANŲ NORMA 0,99 % + 3 MĖNESIŲ EURIBOR*
  • ŽIEMINIŲ RATŲ KOMPLEKTAS NEMOKAMAI

  Sužinoti daugiau>>

5 KARTOS LEXUS ĮSIKRAUNANTIS HIBRIDAS

UX 300h įsikraunanti hibridinė technologija sujungia itin efektyvų 2,0 l benzininį variklį su didelės galios elektriniu (-iais) motoru (-ais), todėl sistemos galia padidėja iki 199 AG. Dėl naujai sukurto ličio jonų akumuliatoriaus automobilis puikiai taupo degalus ir važiuoja elektra, tačiau nekelia nuvažiuojamo atstumo nerimo, o pagreitis dabar dar greitesnis ir tolygesnis. Pajudant iš vietos ir važiuojant mažesniu greičiu, UX 300h varo galingas priekinis elektrinis motoras (visų ratų pavaros modeliuose padeda galinis elektrinis motoras). Šiuo metu važiuojate vien elektra.

PATOBULINTA HIBRIDINĖ TRANSMISIJA

Šioje naujojoje hibridinėje transmisijoje benzininis variklis sujungtas su elektriniu motoru (generatoriumi) ir pasižymi daugiau nei 25 % mažesne vidine trintimi nei ankstesnės Lexus sistemos, todėl užtikrina puikias degalų sąnaudas, važiavimo savybes ir tylą. Pavarų dėžė Sequential Shiftmatic leidžia naudotis jautriu stabdymu varikliu šešiomis pakopomis, o pavarų perjungimo pojūtis panašus į mechaninės pavarų dėžės. Taip pat 20 proc. sumažintas transmisijos korpuso svoris

NAUJAS LIČIO JONŲ AKUMULIATORIUS

Naujai sukurtas ličio jonų akumuliatorius yra kompaktiškesnis ir lengvesnis, tačiau jo talpa 15 % didesnė, palyginti su ankstesniu nikelio-metalo hidrido akumuliatoriumi. Rezultatas – puikios greitėjimo charakteristikos ir mažos degalų sąnaudos. Po galine UX 300h sėdyne esantis akumuliatorius palieka nemažai vietos bagažinei ir prisideda prie automobilio žemo svorio centro.

PAGERINTAS E-FOUR NAŠUMAS

Naujovinta visų ratų pavaros sistema E-FOUR su 30 kW galiniu elektriniu motoru pagerina valdymą ir našumą sudėtingomis sąlygomis. Naujasis elektroninio valdymo mechanizmas užtikrina malonų ir greitą veikimą. Dėl sklandaus galios paskirstymo tarp priekinės ir galinės ašių užtikrinamas stabilesnis vairavimas net ir važiuojant įkalnėn arba apsnigtais keliais. Tuo pačiu galima mėgautis mažesnėmis degalų sąnaudomis nei tradicinės visų ratų pavaros sistemos automobiliuose.

F SPORT / F SPORT Design

Su naujais dažų variantais UX vilioja labiau nei bet kada anksčiau. UX modelių gamą papildys tik F SPORT bei F SPORT Design modeliams pasirinktinai siūlomos spalvos Sonic Copper, Sonic Titanium ir Sapphire Blue su juodu stogu, juodais statramsčiais ir juodais stogo bėgeliais.

17 COLIŲ AERODINAMINIAI VENTILIUOJAMIEJI RATLANKIAI

Šie juodos arba metalinės sidabro spalvos aerodinaminiai vėdinamieji ratai abejose stipinų pusėse turi atlankus ir pirmą kartą naudojami Lexus automobilyje. Atlanko forma grindžiama Gurney atlanku, kuris yra montuojamas ant Formulės 1 lenktyninių automobilių galinio sparno, kur reguliuoja oro srautą ir kuria prispaudžiamąją jėgą didinančius sūkurius. Ši naujoviška ratų konstrukcija leidžia vairuoti su dar didesniu pasitikėjimu, stabiliai stabdyti, padidina aušinimo efektyvumą ir sumažina turbulenciją.

TRIGUBI ŠVIESOS DIODŲ PRIEKINIAI ŽIBINTAI

Šiuose priekiniuose žibintuose įrengti kompaktiški trijų projektorių šviesos diodų blokai bei Lexus firminės strėlės galvutės L formos dieniniai žibintai. Be to, įvairioms oro sąlygoms pritaikyti žibintai patikimai apšviečia kelią važiuojant per rūką.

GALINIS ŽIBINTAS SU AERODINAMINIO STABILIZAVIMO FUNKCIJA

Galinis jungtinis UX 250h žibintas pasižymi pažangiu dizainu, kuris yra ne tik patrauklus, bet ir efektyvus aerodinaminiu požiūriu. Žibinte įtaisytos briaunos maždaug 16 % sumažina oro slėgio pokyčius. Jos padidina puikų galinės dalies stabilumą įveikiant posūkius ir pučiant šoniniams vėjams. Nepertraukiamą išskirtinės išvaizdos šviesos liniją sudaro 120 šviesos diodų, kurie link centro palengva siaurėja ir siauriausioje vietoje yra vos 3 mm pločio.

LAISVŲ RANKŲ BAGAŽINĖS DURELIŲ ATIDARYMO SISTEMA

Siekiant palengvinti pakrovimą ir iškrovimą, UX 300h galima užsisakyti elektra valdomą bagažinės dangtį su laisvųjų rankų funkcija. Turint su savimi išmanųjį raktelį, jis atidaromas ir uždaromas kojos judesiu priešais jutiklį, įrengtą po galiniu bamperiu.

MARK LEVINSON® PUREPLAY GARSO SISTEMA SU 13 GARSIAKALBIŲ

UX 300h modelio 915 W galios 13 garsiakalbių Mark Levinson® aukščiausios klasės erdvinio garso sistema generuoja pasaulinio lygio garsą. Kuriant visus sistemos elektrinius komponentus, buvo siekiama idealios konstrukcijos, kad bendrieji harmoniniai iškraipymai (THD – signalo iškraipymo indikatorius) neviršytų 0,1 %. Sistemoje įmontuotas 150 W / 4 Ω x 12 kanalų (8 kanalai naudojami) D klasės stiprintuvas. Šio įrenginio galios visiškai pakanka siekiant tiksliai generuoti galingą didelių garsiakalbių skleidžiamą garsą.

NAUJA LEXUS LINK+ MULTIMEDIJOS SISTEMA

Multimedijos sistema Lexus Link+ naudoja navigaciją debesijos pagrindu, per kurią reguliariai naujinami žemėlapių ir kelių eismo duomenys. Ji veikia greičiau, yra paprastesnė naudoti, be to, pasižymi didesne skyra tiek 8 colių (Lexus Link Connect su debesijos navigacija), tiek ir didesniame 12,3 colio (Lexus Link Pro su integruota navigacija) jutikliniuose ekranuose. Sistemoje taip pat yra elektroninis savininko vadovas su tokiomis parinktimis kaip lankytinų vietų paieška. Siekiant pagerinti naudojimo patirtį, siūlomos tokios paslaugos kaip kelių eismo informacijos ir orų prognozės naujinimas internetu, stovėjimo aikštelių bei degalinių paieška.UX 300h dar labiau patobulintas pasirinktiniu nauju 12,3 colio visiškai skaitmeniniu prietaisų ekranu. Skaitiklių ir informacijos išdėstymas bei akcentai keičiasi pagal pasirinktą važiavimo režimą ir taip pat gali būti tinkinami.

LEXUS LINK+ INTERNETINĖS PASLAUGOS

Jus sveikina Lexus Link+ programėlė, kuri siūlo naują jungiamumo pasaulį, sukurtą siekiant papildyti mūsų unikalią paslaugos Omotenashi naudojimo patirtį. Jos išmanios ir originalios funkcijos padės planuoti keliones, rasti, kur pastatyti automobilį, planuoti priežiūrą ir netgi pagerinti vairavimo stilių. Transformuokite su UX praleidžiamą laiką ir naudokitės toliau nurodytomis funkcijomis.

 • Vairavimo analizė: stebimos Jūsų kelionės, vairavimo stilius ir leidžiama įrašyti komandiruotes
 • Patarimai apie hibridinės sistemos naudojimą: padeda efektyviau vairuoti UX 300h
 • Rasti mano automobilį: nustato Jūsų buvimo vietą ir nukreipia Jus atgal prie Jūsų Lexus
 • Bendrinimas su automobiliu: padeda planuoti maršrutą kitame įrenginyje ir išsiųsti jį į Jūsų Lexus, tuo tarpu funkcija Nuo automobilio iki durų talkina išlipus iš automobilio ir einant į kelionės tikslą
 • eCare: leidžia valdyti Jūsų UX bendrąją ir techninę priežiūrą
 • Įspėjamosios lemputės: paaiškina kiekvienos įspėjamosios lemputės reikšmę ir visus veiksmus, kurių turėtumėte imtis
 • Automobilio būsena: praneša Jums palikus  atidarytus automobilio langus arba pamiršus išjungti priekinius žibintus. Taip pat galite patikrinti, ar Jūsų automobilis užrakintas
 • Akumuliatoriaus būsena: stebi Jūsų automobilio 12 V akumuliatoriaus įkrovos lygį
 • Nuotolinė klimato valdymo sistema: visuose UX modeliuose pasiekiamos nuotolinio oro kondicionieriaus, vairo šildymo, sėdynių šildymo ir salono temperatūros reguliavimo funkcijos
 • Nuotolinio valdymo funkcijos: leidžia nuotoliniu būdu atitirpinti priekinį stiklą, įjungti avarinį signalą arba patogiai iš namų užrakinti (atrakinti) UX automobilį

PROJEKCINIS EKRANAS

Automobilio duomenys spalvotai projektuojami tiesiai ant priekinio stiklo. Projekcinio ekrano matmenys yra 260 mm x 97,5 mm. Jame galite patikrinti duomenis, pvz., navigacijos komandas, garso sistemos nuostatas ir saugos funkcijas, nenukreipdami žvilgsnio nuo kelio.

LEXUS SAFETY SYSTEM + / 5 NCAP ŽVAIGŽDUČIŲ REITINGAS

UX 300h naudojasi pažangiomis aktyviosios saugos ir pagalbos vairuotojui sistemomis, įdiegtomis naujausios kartos Lexus Safety System +. Tarp jų – vairuotojo stebėjimo sistema, tikrinanti, ar vairuotojas nejaučia nuovargio požymių, ir proaktyvioji vairavimo pagalba, kuri paruošia stabdžius ir vairo mechanizmą, kad būtų išlaikytas saugus atstumas iki kitų eismo dalyvių ir objektų.

UX gavo 5 žvaigždučių NCAP įvertinimą, o jo standartinėje įrangoje yra 8 oro pagalvės. Net ir pasiekus kelionės tikslą, rūpinamasi kitais eismo dalyviais: saugaus išlipimo pagalba įspėja vairuotoją ir keleivius (priekyje ir gale), kad jie neatidarytų durelių, jei iš paskos artėja automobiliai arba dviratininkai.

SUSIDŪRIMŲ PADEDANTI IŠVENGTI SISTEMA / AVARINIO VAIRO VALDYMO PAGALBA

Puikūs EuroNCAP rezultatai pažeidžiamų eismo dalyvių apsaugos srityje – tai pripažintos Lexus Safety System + saugos sistemos (standartinė įranga kiekviename UX) nuopelnas.

Patobulinta Lexus susidūrimų padedanti išvengti sistema leidžia išvengti daugiau susidūrimų, pvz., sukant kairėn (dešinėn) arba priekyje užlendant kitoms transporto priemonėms. Jei bandysite išvengti pėsčiojo, kai susidūrimas neišvengiamas, avarinio vairo valdymo pagalba palaikys Jūsų vairo judesius, kad padidintų UX 300h stabilumą ir užkirstų kelią atsitiktiniam persirikiavimui.

DINAMINĖ RADARINĖ PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA / PAGALBINĖ KELIO ŽENKLŲ ATPAŽINIMO SISTEMA

Naudodama milimetrinių bangų radaro jutiklį ir kamerą, sistema aptinka priešais esančią transporto priemonę ir palaiko iki jos reikiamą atstumą. Jei priešais važiuojanti transporto priemonė sustoja, UX 300h taip pat sustos. Transporto priemonei pajudėjus, Jūs taip pat pajudėsite. Ji greitai atpažįsta priekyje užlendančias kitas transporto priemones ir kartu su važiavimo eismo juostos viduriu pagalba posūkiuose juda natūralesne trajektorija. Pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema (RSA) atpažįsta kelio ženklus ir teikia vertingą informaciją. Sujungus su dinamine radarine pastovaus greičio palaikymo sistema, automobilio greitį galima reguliuoti pagal RSA atpažintą apribojimą.

Kainos ir komplektacija

UX 300h COMFORT
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

43 700€

Bazinei UX 300h COMFORT komplektacijai priklauso:

 • L formos tinklelio firminės grotelės su chromuotu buferiu ir grotelių puošmena
 • LED dienos šviesos žibintai (DRL)
 • Priekiniai ir galiniai rūko žibintai, LED
 • Priekiniai halogeniniai indikatoriai
 • 3-jų stipinų oda trauktas vairas
 • Šildomas vairas
 • Šildomos priekinės sėdynės
 • Užvedimas mygtuku START
 • Prie vairo montuojami valdikliai, garso / ekrano / telefono / balso / DRCC / LTA
 • Lexus Link Premium Connectivity paketas (4 metai)

 • Mobiliojo telefono ir garso įrenginių jungiamumas per BLUETOOTH®
 • Skubios pagalbos SOS iškvietimo mygtukas E-CALL
 • LEXUS SAFETY SYSTEM PLUS (LSS+)

UX 300h techniniai duomenys

UX 300h COMFORT + TECHNOLOGY PACK
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

46 300€

UX 300h COMFORT + TECHNOLOGY PACK komplektacijai, papildančiai COMFORT komplektaciją, priklauso:

 • 18 colių lengvo lydinio ratlankiai (5 platūs stipinai, tamsinti poliruotais stipinais) su padangomis 225/50RF18
 • LED posūkio žibintai
 • Tamsinti galinių durelių ir galinis stiklai
 • Beraktė atrakinimo ir užvedimo SMART ENTRY and START sistema
 • Natūralios odos sėdynių apmušalai
 • Aklosios zonos stebėjimo sistema (BSM) su perspėjimu apie galinį skersinį eismą ir stabdymu (RCTAB)
 • Belaidis išmaniojo telefono įkroviklis

 • Natūralios odos sėdynių apmušalai
 • Šildomas vairas
 • Elektra valdomas bagažinės dangtis

UX 300h techniniai duomenys

UX 300h 4WD F SPORT
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

59 900€

UX 250h F SPORT komplektacijai, papildančiai COMFORT komplektaciją, priklauso:

 • Lengvo lydinio “F SPORT dizaino” tamsūs ratlankiai su padangomis 225/50R18
 • F SPORT dizaino išoriniai elementai: išskirtiniai priekinis ir galinis buferiai / išskirtinės „korio“ rašto radiatoriaus grotelės / logo ant priekinių sparnų
 • Tamsinti galinių durelių ir galinis stiklai
 • “RUN FLAT” tipo vasarinės padangos (po įspėjimo lemputės įsijungimo galima nuvažiuoti iki 160 km atstumą ne greičiau kaip 80 km/h greičiu, automobilis neturi kėliklio ir įrankių)
 • Dirbtinis sportinis garsas ACTIVE SOUND CONTROL (ASC)
 • Beraktė atrakinimo ir užvedimo “Smart Entry and Start” sistema

 

 

 

 • Elektra reguliuojamos priekinės sėdynės su 2 krypčių vairuotojo sėdynės nugaros “juosmens zonos” reguliavimu
 • Aliuminės slenksčių apdailos plokštelės su LEXUS logotipu (visos durelės)
 • Elektra valdomas bagažinės dangtis

UX 300h techniniai duomenys

UX 300h 4WD LUXURY
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

57 400€

UX 300h LUXURY komplektacijai, papildančiai PREMIUM komplektaciją, priklauso:

 • Ventiliuojamos priekinės sėdynės
 • Elektra reguliuojamos priekinės sėdynės su 2 krypčių vairuotojo sėdynės nugaros “juosmens zonos” reguliavimu
 • Adaptyvinė „iškarpanti tiunelius“ automatinė tolimujų šviesų sistema (AHS)
 • Adaptyvioji kintamojo veikimo pakaba (AVS) (amortizatorių standumo reguliavimas) rėžime SPORT+
 • „Nematomų zonų“ monitorius (BSM)
 • Judančių objektų skaneris važiuojant atbulomis (RCTAB) su automatiniu stabdymu

 

 

 

 

 • 13 garsiakalbių Mark Levinson® „Premium Surround Sound system“ erdvinio garso sistema
 • Lexus PREMIUM navigacija: rodymas spalvotame 10,3 colių centriniame ekrane / Mobilaus interneto „Lexus connected service“ paslaugos: online paieška, Google street view, maršruto persiuntimas į automobilį, ekologiškas maršrutas, greičio radarų perspėjimas, QR kodas maršruto tikslo vietoje (galima dubliuoti maršruto tikslą išmaniajame telefone) ir kitos funkcijos / greičio radarų perspėjimas.

UX 300h techniniai duomenys

Spalvos

Pasirinkite spalvą

SONIC WHITE
085
SONIC TITANIUM
1J7
SONIC GREY
1L1
SONIC PLATINUM
1L2
BLACK
212
GRAPHITE BLACK
223
SOLID RED
3T2
SONIC COPPER
4Y5
TERRANE KHAKI
6X4
CELESTIAL BLUE
8Y6

Galerija

Aksesuarai

 • Slenksčių plokštelės

  Komplektas priekiui. Tinka tik UX300e.

   

   

  264 €
 • SIENINIS NAMŲ ĮKROVIKLIS

  Su 6 m TYPE2 kabeliu.

  Kaina nurodyta be montavimo darbų.

  nuo 750 €
 • Krepšys

  Krovumas 12kg. Tūris 21L. Stabiliai laikosi bagažinėje, su apsauga nuo apvirtimo.

  65 €
 • Šoninės apdailos

  “Piano black” spalvos.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  380 €
 • Bagažinės dangčio apdailos juostelė

  Spalva – “Piano black”.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  182 €
 • Galinio buferio apdaila

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  407 €
 • Odinių apmušalų komplektas

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  2039 €
 • Lengvojo lydinio ratlankiai 17″

  Išraiškingi 5 stipinų ratlankiai suteikia automobiliui individualumo. Kaip ir visi Lexus lengvojo lydinio ratlankiai, jie skrupulingai ištobulinti, kad būtų tvirti ir optimaliai subalansuoti.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1376 €
 • Lengvojo lydinio ratlankiai 18″

  Išraiškingi juodi matiniai ratlankiai suteikia automobiliui individualumo. Kaip ir visi Lexus lengvojo lydinio ratlankiai, jie skrupulingai ištobulinti, kad būtų tvirti ir optimaliai subalansuoti.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1581 €
 • Lengvojo lydinio ratlankiai 18″

  Išraiškingi juodi šlifuoti ratlankiai suteikia automobiliui individualumo. Kaip ir visi Lexus lengvojo lydinio ratlankiai, jie skrupulingai ištobulinti, kad būtų tvirti ir optimaliai subalansuoti.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1865 €
 • Peleninė / maža dėžutė

  Yra tinkama vieta saugoti vartų nuotolinio valdymo pultelį ar tiesiog sudėti popierėlius nuo saldainių.

  26 €
 • Sulankstoma daiktadėžė

  Praktiška ir patogi lengvai sulankstoma daiktadėžė, todėl nenaudojama neužima papildomos vietos. Puikiai tinka smulkių daiktų laikymui bagažinėje. Daiktai neišsibarsto ir nerieda po bagažinę kelionės metu. Dydis: 475 x 335 x 200 mm.

  86 €
 • Tekstilinių sėdynių apsauga

  Vidinio Lexus ProTect formulė specialiai skirta audiniams, pvz., automobilio sėdynių tekstilei ir kilimėliams apsaugoti. Ji yra hipoalerginė ir sukuria nematomą dangą, dėl kurios be dėmių pašalinsite išsiliejusius skysčius, purvą ir suodžius.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  89 €
 • Apšviestos slenksčių plokštelės

  Lexus slenksčių plokštelės yra stilinga vidaus dizaino ypatybė, apsauganti durelių slenksčio dažytą paviršių nuo įbrėžimų. Šlifuotą aliuminio apdailą išryškina subtilus baltas logotipas. Komplekte – 4 vnt.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  499 €
 • Stogo skersiniai

  Tvirtinami prie automobilio stogo bėgelių. Užfiksuoti prie bėgelių jie tampa tvirtu pagrindu įvairiems daiktų laikymo priedams tvirtinti.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  314 €
 • Stogo bagažinė (pilka, blizgi)

  Itin talpi aerodinamiško dizaino stogo bagažinė ypač pravers važiuojant atostogauti. Ją galima atidaryti iš abiejų pusių. Bagažinė yra juodos spalvos, su aeroskin tekstūros dangčiu ir centriniu daugiataškiu užraktu.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  841 €
 • Stogo bagažinė (juoda, blizgi)

  Itin talpi aerodinamiško dizaino stogo bagažinė ypač pravers važiuojant atostogauti. Ją galima atidaryti iš abiejų pusių. Bagažinė yra juodos spalvos, su aeroskin tekstūros dangčiu ir centriniu daugiataškiu užraktu.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  841 €
 • Variklio dangčio deflektorius

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  221 €
 • Vėjo deflektoriai

  Važiuojant atvirais langais, aerodinaminės formos deflektoriai užtikrina patogumą, sumažindami triukšmą ir turbulenciją salone.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  575 €
 • Bagažinės tinklelis, horizontalus

  Bagažo skyriuje slankiojančio krepšio ar dėžės keliamas triukšmas gali trukdyti saugiai vairuoti. Horizontalusis tinklelis padės išvengti šios problemos neleisdamas daiktams pajudėti iš vietos.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  90 €
 • Adapteris priekabai

  Adapteris iš 13 kontaktų lizdo (automobilis) į 7 kontaktų lizdą (priekaba).

  63 €
 • Bagažinės kilimėlis

  Įklojimas apsaugo bagažinės dangą nuo purvo, nešvarumų ir smėlio. Tinka tik UX300e modeliui.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  125 €
 • Bagažinės įklojimas

  Įklotas, pagamintas iš kieto lankstaus plastiko su pakelta briauna ir neslystančiu paviršiumi, apsaugo bagažinės dangą nuo purvo, nešvarumų, smėlio ir skysčių.

  Tinka tik UX300e modeliui.

  Kaina nurodyta be montavimo darbų.

  94 €
 • Guminiai kilimėliai

  Šie kilimėliai – patikima salono dangos apsauga nuo purvo, nešvarumų, smėlio ir dulkių. Kilimėlis vairuotojo pusėje turi fiksatorius, kurie jį pritvirtina, kad neslidinėtų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais. 

  126 €
 • Tekstiliniai kilimėliai, 860 g

  Šie kilimėliai – patikima salono dangos apsauga nuo purvo, nešvarumų, smėlio ir dulkių. Kilimėlis vairuotojo pusėje turi fiksatorius, kurie jį pritvirtina, kad neslidinėtų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais. 

  183 €
 • Tekstiliniai grindų kilimėliai

   Su logotipu UX 250h (Red Flare).

  183 €
 • Durelių apatinė apdaila

  Modernus urbanistinis dizainas kartu su neslystančiu paviršiumi leidžia lengvai ir saugiai patekti į automobilį.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1057 €
 • Chromuotos šoninės durų apdailos juostelės

  Drąsus chromo potėpis išilgai apatinio šoninio kontūro pabrėžia nepriekaištingą UX urbanistinį dizainą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  413 €
 • Priekinio buferio praplatinimas

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1076 €
 • Nuimamas vilkimo kablys, vertikalus

  Integruotas į važiuoklę ir kėbulą, kad tolygiai paskirstytų vilkimo jėgą ir sumažintų pavojų pažeisti automobilį. Vilkimo galia 750g, su elektros prijungimo rinkiniu 13 polių, galima nuimti, kai jo nereikia.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1618 €
 • Purvasargiai 4 vnt.

  Sukurti tinkamai nukreipti tyškantį vandenį, purvą ir akmenukus priekiniams ir galiniams ratams.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  259 €
 • Durelių rankenėlių apsauginės plevelės, 4 vnt.

  Visiškai apgaubia durelių rankenėles suėmimo vietą. Nepastebima plėvelė puikiai apsaugo rankenėlę nuo įbrėžimų, atsirandančių dėl pirštinių, žiedų ir rankų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  118 €
 • ĮLIPIM0 SLENKSČIŲ APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Skaidri, tik priekinėms durims.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  80 €
 • LEXUS suvenyrai

  Stilingi ir kokybiški LEXUS suvenyrai – puiki dovana LEXUS ženklo gerbėjams.

  Suvenyrų asortimento ieškokite čia

  NUO 10 €
 • ŠONINIŲ VEIDRODĖLIŲ APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima šoninių veidrodėlių apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka veidrodėlių kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  140 €
 • KAPOTO APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima kapoto apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka kapoto kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  294 €
 • STOGO APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima stogo apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka stogo kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  112 €
 • PRIEKINIO BUFERIO APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima priekinio buferio apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka buferio kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  183 €
 • GALINIO BUFERIO APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima galinio buferio apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka buferio kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  114 €
 • PADANGŲ SANDARINIMO RINKINYS

  Kompresoriaus ir skystos gumos rinkinys skirtas avariniam bekamerinių padangų remontui.

  84 €
 • KET EKSPLOATACINIS PAKETAS

  Į kainą įskaičiuoti: automobilio paruošimas; registracija; numeriai; TA 36 mėn.

  360 €
 • VAIKIŠKA KĖDUTĖ

  Nuo 15 kg iki 36 kg / nuo 3 metų iki 12 metų.

  621 €
 • DIDELIS SLIDŽIŲ IR SNIEGLENČIŲ LAIKIKLIS

  145 €
 • VIDUTINIS SLIDŽIŲ IR SNIEGLENČIŲ LAIKIKLIS

  129 €
 • PADANGŲ LAIKYMO MAIŠAI

  Šie maišai leis Jums patogiai transportuoti padangas bei tvarkingai jas sandėliuoti. Jie saugo lengvojo lydinio ratlankius ir padangas nuo pažeidimų. Turi patogias rankenėles, tad juos lengva nešti. Komplekte – 4 vnt. apsauginių padangų užvalkalų.

  85 €
 • REMONTINIAI DAŽAI

  Skirti pašalinti nedidelius kėbulo dažų dangos defektus. Parenkami pagal automobilio kėbulo dažų spalvos kodą. Rinkinyje dažai ir lakas 2 x 9 ml.

  20 €
 • LENGVOJO LYDINIO RATLANKIŲ APSAUGA

  Lexus ProTect silicio pagrindu pagaminta danga apsaugo lengvojo lydinio ratlankių paviršių nuo žymių ir nuosėdų, atsirandančių dėl stabdymo dulkių, kelio dangos ir oro sąlygų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  62 €
 • ILGALAIKĖ KĖBULO APSAUGA

  Lexus ProTect padeda išsaugoti pirminę išorės dažų ir šoninių langų išvaizdą. Veikdama molekuliniu lygiu ji užsandarina paviršius keramikos tvirtumo silicio pagrindo danga, kuri apsaugo nuo taršos, oro, tirpiklių ir kitų aplinkos grėsmių.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  417 €
 • PADANGŲ SLĖGIO DAVIKLIŲ KOMPLEKTAS, 4 VNT.

  Padangų slėgio kontrolės sistema (TPMS) matuoja kiekvienos padangos slėgį ir perspėja vaizdiniu signalu, kai padangos slėgis sumažėja 25 % ar daugiau.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  276 €
 • Mažas laidų krepšys

  69 €
 • STOGO SKERSINIŲ KREPŠYS

  Tai patikima Lexus stogo skersinių apsauga nuo dulkių ir atsitiktinių įbrėžimų, kai jie nebenaudojami ir nuimami nuo automobilio.

  49 €
 • RATLANKIŲ UŽRAKTAI

  Pakeičiant po vieną veržlę ant kiekvieno rato Lexus ratlankio užraktu, sustiprinama ratų apsauga.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  68 €
 • PRIEKINĖ LEXUS AUTOMOBILIO STATYMO PAGALBOS SISTEMA

  Ant priekinio buferio yra ultragarsiniai jutikliai, sujungti su automobilyje esančiais įspėjamaisiais signalais, kurie, priartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  610 €
 • GALINĖ LEXUS AUTOMOBILIO STATYMO PAGALBOS SISTEMA

  Ant galinio buferio yra ultragarsiniai jutikliai, sujungti su automobilyje esančiais įspėjamaisiais signalais, kurie, priartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  472 €
 • Durelių krašto apsauginė plėvelė

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  136 €

Susisiekite

Gintarė Satkūnaitė

Lexus pardavimo asistentė

NAUJASIS LEXUS UX

ENERGIJA, VEŽANTI JUS PIRMYN

Naujausio Lexus UX vairavimas – tai daugiau nei mechaninė patirtis. Aplink Jus – puikūs techniniai pasiekimai, pradedant 5 kartos Lexus įsikraunančiu hibridiniu galios agregatu ir baigiant itin standžia važiuokle bei naujovinta pakaba. Tyla automobilyje, sklandus tiesinis greitėjimas ir tikslus judrumas miesto gatvėse yra tiesiog neprilygstami.

Salone taip pat atlikome daug patobulinimų. Kartu su naujomis apdailos detalėmis ir apmušalais galite užsisakyti Takumi sukurtą saloną be odos. Jūsų laukia ypatinga patirtis. Pakanka trumpai pasivažinėti patobulintu prabangiu kompaktiniu visureigiu UX 300h ir suprasite, ką turime omenyje.

nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE UX

5 KARTOS LEXUS ĮSIKRAUNANTIS HIBRIDAS

UX 300h įsikraunanti hibridinė technologija sujungia itin efektyvų 2,0 l benzininį variklį su didelės galios elektriniu (-iais) motoru (-ais), todėl sistemos galia padidėja iki 199 AG. Dėl naujai sukurto ličio jonų akumuliatoriaus automobilis puikiai taupo degalus ir važiuoja elektra, tačiau nekelia nuvažiuojamo atstumo nerimo, o pagreitis dabar dar greitesnis ir tolygesnis. Pajudant iš vietos ir važiuojant mažesniu greičiu, UX 300h varo galingas priekinis elektrinis motoras (visų ratų pavaros modeliuose padeda galinis elektrinis motoras). Šiuo metu važiuojate vien elektra.

PATOBULINTA HIBRIDINĖ TRANSMISIJA

Šioje naujojoje hibridinėje transmisijoje benzininis variklis sujungtas su elektriniu motoru (generatoriumi) ir pasižymi daugiau nei 25 % mažesne vidine trintimi nei ankstesnės Lexus sistemos, todėl užtikrina puikias degalų sąnaudas, važiavimo savybes ir tylą. Pavarų dėžė Sequential Shiftmatic leidžia naudotis jautriu stabdymu varikliu šešiomis pakopomis, o pavarų perjungimo pojūtis panašus į mechaninės pavarų dėžės. Taip pat 20 proc. sumažintas transmisijos korpuso svoris

NAUJAS LIČIO JONŲ AKUMULIATORIUS

Naujai sukurtas ličio jonų akumuliatorius yra kompaktiškesnis ir lengvesnis, tačiau jo talpa 15 % didesnė, palyginti su ankstesniu nikelio-metalo hidrido akumuliatoriumi. Rezultatas – puikios greitėjimo charakteristikos ir mažos degalų sąnaudos. Po galine UX 300h sėdyne esantis akumuliatorius palieka nemažai vietos bagažinei ir prisideda prie automobilio žemo svorio centro.

PAGERINTAS E-FOUR NAŠUMAS

Naujovinta visų ratų pavaros sistema E-FOUR su 30 kW galiniu elektriniu motoru pagerina valdymą ir našumą sudėtingomis sąlygomis. Naujasis elektroninio valdymo mechanizmas užtikrina malonų ir greitą veikimą. Dėl sklandaus galios paskirstymo tarp priekinės ir galinės ašių užtikrinamas stabilesnis vairavimas net ir važiuojant įkalnėn arba apsnigtais keliais. Tuo pačiu galima mėgautis mažesnėmis degalų sąnaudomis nei tradicinės visų ratų pavaros sistemos automobiliuose.

F SPORT / F SPORT Design

Su naujais dažų variantais UX vilioja labiau nei bet kada anksčiau. UX modelių gamą papildys tik F SPORT bei F SPORT Design modeliams pasirinktinai siūlomos spalvos Sonic Copper, Sonic Titanium ir Sapphire Blue su juodu stogu, juodais statramsčiais ir juodais stogo bėgeliais.

17 COLIŲ AERODINAMINIAI VENTILIUOJAMIEJI RATLANKIAI

Šie juodos arba metalinės sidabro spalvos aerodinaminiai vėdinamieji ratai abejose stipinų pusėse turi atlankus ir pirmą kartą naudojami Lexus automobilyje. Atlanko forma grindžiama Gurney atlanku, kuris yra montuojamas ant Formulės 1 lenktyninių automobilių galinio sparno, kur reguliuoja oro srautą ir kuria prispaudžiamąją jėgą didinančius sūkurius. Ši naujoviška ratų konstrukcija leidžia vairuoti su dar didesniu pasitikėjimu, stabiliai stabdyti, padidina aušinimo efektyvumą ir sumažina turbulenciją.

TRIGUBI ŠVIESOS DIODŲ PRIEKINIAI ŽIBINTAI

Šiuose priekiniuose žibintuose įrengti kompaktiški trijų projektorių šviesos diodų blokai bei Lexus firminės strėlės galvutės L formos dieniniai žibintai. Be to, įvairioms oro sąlygoms pritaikyti žibintai patikimai apšviečia kelią važiuojant per rūką.

GALINIS ŽIBINTAS SU AERODINAMINIO STABILIZAVIMO FUNKCIJA

Galinis jungtinis UX 250h žibintas pasižymi pažangiu dizainu, kuris yra ne tik patrauklus, bet ir efektyvus aerodinaminiu požiūriu. Žibinte įtaisytos briaunos maždaug 16 % sumažina oro slėgio pokyčius. Jos padidina puikų galinės dalies stabilumą įveikiant posūkius ir pučiant šoniniams vėjams. Nepertraukiamą išskirtinės išvaizdos šviesos liniją sudaro 120 šviesos diodų, kurie link centro palengva siaurėja ir siauriausioje vietoje yra vos 3 mm pločio.

LAISVŲ RANKŲ BAGAŽINĖS DURELIŲ ATIDARYMO SISTEMA

Siekiant palengvinti pakrovimą ir iškrovimą, UX 300h galima užsisakyti elektra valdomą bagažinės dangtį su laisvųjų rankų funkcija. Turint su savimi išmanųjį raktelį, jis atidaromas ir uždaromas kojos judesiu priešais jutiklį, įrengtą po galiniu bamperiu.

MARK LEVINSON® PUREPLAY GARSO SISTEMA SU 13 GARSIAKALBIŲ

UX 300h modelio 915 W galios 13 garsiakalbių Mark Levinson® aukščiausios klasės erdvinio garso sistema generuoja pasaulinio lygio garsą. Kuriant visus sistemos elektrinius komponentus, buvo siekiama idealios konstrukcijos, kad bendrieji harmoniniai iškraipymai (THD – signalo iškraipymo indikatorius) neviršytų 0,1 %. Sistemoje įmontuotas 150 W / 4 Ω x 12 kanalų (8 kanalai naudojami) D klasės stiprintuvas. Šio įrenginio galios visiškai pakanka siekiant tiksliai generuoti galingą didelių garsiakalbių skleidžiamą garsą.

NAUJA LEXUS LINK+ MULTIMEDIJOS SISTEMA

Multimedijos sistema Lexus Link+ naudoja navigaciją debesijos pagrindu, per kurią reguliariai naujinami žemėlapių ir kelių eismo duomenys. Ji veikia greičiau, yra paprastesnė naudoti, be to, pasižymi didesne skyra tiek 8 colių (Lexus Link Connect su debesijos navigacija), tiek ir didesniame 12,3 colio (Lexus Link Pro su integruota navigacija) jutikliniuose ekranuose. Sistemoje taip pat yra elektroninis savininko vadovas su tokiomis parinktimis kaip lankytinų vietų paieška. Siekiant pagerinti naudojimo patirtį, siūlomos tokios paslaugos kaip kelių eismo informacijos ir orų prognozės naujinimas internetu, stovėjimo aikštelių bei degalinių paieška.UX 300h dar labiau patobulintas pasirinktiniu nauju 12,3 colio visiškai skaitmeniniu prietaisų ekranu. Skaitiklių ir informacijos išdėstymas bei akcentai keičiasi pagal pasirinktą važiavimo režimą ir taip pat gali būti tinkinami.

LEXUS LINK+ INTERNETINĖS PASLAUGOS

Jus sveikina Lexus Link+ programėlė, kuri siūlo naują jungiamumo pasaulį, sukurtą siekiant papildyti mūsų unikalią paslaugos Omotenashi naudojimo patirtį. Jos išmanios ir originalios funkcijos padės planuoti keliones, rasti, kur pastatyti automobilį, planuoti priežiūrą ir netgi pagerinti vairavimo stilių. Transformuokite su UX praleidžiamą laiką ir naudokitės toliau nurodytomis funkcijomis.

 • Vairavimo analizė: stebimos Jūsų kelionės, vairavimo stilius ir leidžiama įrašyti komandiruotes
 • Patarimai apie hibridinės sistemos naudojimą: padeda efektyviau vairuoti UX 300h
 • Rasti mano automobilį: nustato Jūsų buvimo vietą ir nukreipia Jus atgal prie Jūsų Lexus
 • Bendrinimas su automobiliu: padeda planuoti maršrutą kitame įrenginyje ir išsiųsti jį į Jūsų Lexus, tuo tarpu funkcija Nuo automobilio iki durų talkina išlipus iš automobilio ir einant į kelionės tikslą
 • eCare: leidžia valdyti Jūsų UX bendrąją ir techninę priežiūrą
 • Įspėjamosios lemputės: paaiškina kiekvienos įspėjamosios lemputės reikšmę ir visus veiksmus, kurių turėtumėte imtis
 • Automobilio būsena: praneša Jums palikus  atidarytus automobilio langus arba pamiršus išjungti priekinius žibintus. Taip pat galite patikrinti, ar Jūsų automobilis užrakintas
 • Akumuliatoriaus būsena: stebi Jūsų automobilio 12 V akumuliatoriaus įkrovos lygį
 • Nuotolinė klimato valdymo sistema: visuose UX modeliuose pasiekiamos nuotolinio oro kondicionieriaus, vairo šildymo, sėdynių šildymo ir salono temperatūros reguliavimo funkcijos
 • Nuotolinio valdymo funkcijos: leidžia nuotoliniu būdu atitirpinti priekinį stiklą, įjungti avarinį signalą arba patogiai iš namų užrakinti (atrakinti) UX automobilį

PROJEKCINIS EKRANAS

Automobilio duomenys spalvotai projektuojami tiesiai ant priekinio stiklo. Projekcinio ekrano matmenys yra 260 mm x 97,5 mm. Jame galite patikrinti duomenis, pvz., navigacijos komandas, garso sistemos nuostatas ir saugos funkcijas, nenukreipdami žvilgsnio nuo kelio.

LEXUS SAFETY SYSTEM + / 5 NCAP ŽVAIGŽDUČIŲ REITINGAS

UX 300h naudojasi pažangiomis aktyviosios saugos ir pagalbos vairuotojui sistemomis, įdiegtomis naujausios kartos Lexus Safety System +. Tarp jų – vairuotojo stebėjimo sistema, tikrinanti, ar vairuotojas nejaučia nuovargio požymių, ir proaktyvioji vairavimo pagalba, kuri paruošia stabdžius ir vairo mechanizmą, kad būtų išlaikytas saugus atstumas iki kitų eismo dalyvių ir objektų.

UX gavo 5 žvaigždučių NCAP įvertinimą, o jo standartinėje įrangoje yra 8 oro pagalvės. Net ir pasiekus kelionės tikslą, rūpinamasi kitais eismo dalyviais: saugaus išlipimo pagalba įspėja vairuotoją ir keleivius (priekyje ir gale), kad jie neatidarytų durelių, jei iš paskos artėja automobiliai arba dviratininkai.

SUSIDŪRIMŲ PADEDANTI IŠVENGTI SISTEMA / AVARINIO VAIRO VALDYMO PAGALBA

Puikūs EuroNCAP rezultatai pažeidžiamų eismo dalyvių apsaugos srityje – tai pripažintos Lexus Safety System + saugos sistemos (standartinė įranga kiekviename UX) nuopelnas.

Patobulinta Lexus susidūrimų padedanti išvengti sistema leidžia išvengti daugiau susidūrimų, pvz., sukant kairėn (dešinėn) arba priekyje užlendant kitoms transporto priemonėms. Jei bandysite išvengti pėsčiojo, kai susidūrimas neišvengiamas, avarinio vairo valdymo pagalba palaikys Jūsų vairo judesius, kad padidintų UX 300h stabilumą ir užkirstų kelią atsitiktiniam persirikiavimui.

DINAMINĖ RADARINĖ PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA / PAGALBINĖ KELIO ŽENKLŲ ATPAŽINIMO SISTEMA

Naudodama milimetrinių bangų radaro jutiklį ir kamerą, sistema aptinka priešais esančią transporto priemonę ir palaiko iki jos reikiamą atstumą. Jei priešais važiuojanti transporto priemonė sustoja, UX 300h taip pat sustos. Transporto priemonei pajudėjus, Jūs taip pat pajudėsite. Ji greitai atpažįsta priekyje užlendančias kitas transporto priemones ir kartu su važiavimo eismo juostos viduriu pagalba posūkiuose juda natūralesne trajektorija. Pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema (RSA) atpažįsta kelio ženklus ir teikia vertingą informaciją. Sujungus su dinamine radarine pastovaus greičio palaikymo sistema, automobilio greitį galima reguliuoti pagal RSA atpažintą apribojimą.

UX 300h COMFORT
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

43 700€

Bazinei UX 300h COMFORT komplektacijai priklauso:

 • L formos tinklelio firminės grotelės su chromuotu buferiu ir grotelių puošmena
 • LED dienos šviesos žibintai (DRL)
 • Priekiniai ir galiniai rūko žibintai, LED
 • Priekiniai halogeniniai indikatoriai
 • 3-jų stipinų oda trauktas vairas
 • Šildomas vairas
 • Šildomos priekinės sėdynės
 • Užvedimas mygtuku START
 • Prie vairo montuojami valdikliai, garso / ekrano / telefono / balso / DRCC / LTA
 • Lexus Link Premium Connectivity paketas (4 metai)

 • Mobiliojo telefono ir garso įrenginių jungiamumas per BLUETOOTH®
 • Skubios pagalbos SOS iškvietimo mygtukas E-CALL
 • LEXUS SAFETY SYSTEM PLUS (LSS+)

UX 300h techniniai duomenys

UX 300h COMFORT + TECHNOLOGY PACK
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

46 300€

UX 300h COMFORT + TECHNOLOGY PACK komplektacijai, papildančiai COMFORT komplektaciją, priklauso:

 • 18 colių lengvo lydinio ratlankiai (5 platūs stipinai, tamsinti poliruotais stipinais) su padangomis 225/50RF18
 • LED posūkio žibintai
 • Tamsinti galinių durelių ir galinis stiklai
 • Beraktė atrakinimo ir užvedimo SMART ENTRY and START sistema
 • Natūralios odos sėdynių apmušalai
 • Aklosios zonos stebėjimo sistema (BSM) su perspėjimu apie galinį skersinį eismą ir stabdymu (RCTAB)
 • Belaidis išmaniojo telefono įkroviklis

 • Natūralios odos sėdynių apmušalai
 • Šildomas vairas
 • Elektra valdomas bagažinės dangtis

UX 300h techniniai duomenys

UX 300h 4WD F SPORT
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

59 900€

UX 250h F SPORT komplektacijai, papildančiai COMFORT komplektaciją, priklauso:

 • Lengvo lydinio “F SPORT dizaino” tamsūs ratlankiai su padangomis 225/50R18
 • F SPORT dizaino išoriniai elementai: išskirtiniai priekinis ir galinis buferiai / išskirtinės „korio“ rašto radiatoriaus grotelės / logo ant priekinių sparnų
 • Tamsinti galinių durelių ir galinis stiklai
 • “RUN FLAT” tipo vasarinės padangos (po įspėjimo lemputės įsijungimo galima nuvažiuoti iki 160 km atstumą ne greičiau kaip 80 km/h greičiu, automobilis neturi kėliklio ir įrankių)
 • Dirbtinis sportinis garsas ACTIVE SOUND CONTROL (ASC)
 • Beraktė atrakinimo ir užvedimo “Smart Entry and Start” sistema

 

 

 

 • Elektra reguliuojamos priekinės sėdynės su 2 krypčių vairuotojo sėdynės nugaros “juosmens zonos” reguliavimu
 • Aliuminės slenksčių apdailos plokštelės su LEXUS logotipu (visos durelės)
 • Elektra valdomas bagažinės dangtis

UX 300h techniniai duomenys

UX 300h 4WD LUXURY
KOMPLEKTACIJA

Kaina nuo:

57 400€

UX 300h LUXURY komplektacijai, papildančiai PREMIUM komplektaciją, priklauso:

 • Ventiliuojamos priekinės sėdynės
 • Elektra reguliuojamos priekinės sėdynės su 2 krypčių vairuotojo sėdynės nugaros “juosmens zonos” reguliavimu
 • Adaptyvinė „iškarpanti tiunelius“ automatinė tolimujų šviesų sistema (AHS)
 • Adaptyvioji kintamojo veikimo pakaba (AVS) (amortizatorių standumo reguliavimas) rėžime SPORT+
 • „Nematomų zonų“ monitorius (BSM)
 • Judančių objektų skaneris važiuojant atbulomis (RCTAB) su automatiniu stabdymu

 

 

 

 

 • 13 garsiakalbių Mark Levinson® „Premium Surround Sound system“ erdvinio garso sistema
 • Lexus PREMIUM navigacija: rodymas spalvotame 10,3 colių centriniame ekrane / Mobilaus interneto „Lexus connected service“ paslaugos: online paieška, Google street view, maršruto persiuntimas į automobilį, ekologiškas maršrutas, greičio radarų perspėjimas, QR kodas maršruto tikslo vietoje (galima dubliuoti maršruto tikslą išmaniajame telefone) ir kitos funkcijos / greičio radarų perspėjimas.

UX 300h techniniai duomenys

Pasirinkite spalvą

SONIC WHITE
085
SONIC TITANIUM
1J7
SONIC GREY
1L1
SONIC PLATINUM
1L2
BLACK
212
GRAPHITE BLACK
223
SOLID RED
3T2
SONIC COPPER
4Y5
TERRANE KHAKI
6X4
CELESTIAL BLUE
8Y6

SUKOMPLEKTUOKITE SAVO UX

Komplektuoti
 • Slenksčių plokštelės

  Komplektas priekiui. Tinka tik UX300e.

   

   

  264 €
 • SIENINIS NAMŲ ĮKROVIKLIS

  Su 6 m TYPE2 kabeliu.

  Kaina nurodyta be montavimo darbų.

  nuo 750 €
 • Krepšys

  Krovumas 12kg. Tūris 21L. Stabiliai laikosi bagažinėje, su apsauga nuo apvirtimo.

  65 €
 • Šoninės apdailos

  “Piano black” spalvos.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  380 €
 • Bagažinės dangčio apdailos juostelė

  Spalva – “Piano black”.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  182 €
 • Galinio buferio apdaila

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  407 €
 • Odinių apmušalų komplektas

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  2039 €
 • Lengvojo lydinio ratlankiai 17″

  Išraiškingi 5 stipinų ratlankiai suteikia automobiliui individualumo. Kaip ir visi Lexus lengvojo lydinio ratlankiai, jie skrupulingai ištobulinti, kad būtų tvirti ir optimaliai subalansuoti.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1376 €
 • Lengvojo lydinio ratlankiai 18″

  Išraiškingi juodi matiniai ratlankiai suteikia automobiliui individualumo. Kaip ir visi Lexus lengvojo lydinio ratlankiai, jie skrupulingai ištobulinti, kad būtų tvirti ir optimaliai subalansuoti.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1581 €
 • Lengvojo lydinio ratlankiai 18″

  Išraiškingi juodi šlifuoti ratlankiai suteikia automobiliui individualumo. Kaip ir visi Lexus lengvojo lydinio ratlankiai, jie skrupulingai ištobulinti, kad būtų tvirti ir optimaliai subalansuoti.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1865 €
 • Peleninė / maža dėžutė

  Yra tinkama vieta saugoti vartų nuotolinio valdymo pultelį ar tiesiog sudėti popierėlius nuo saldainių.

  26 €
 • Sulankstoma daiktadėžė

  Praktiška ir patogi lengvai sulankstoma daiktadėžė, todėl nenaudojama neužima papildomos vietos. Puikiai tinka smulkių daiktų laikymui bagažinėje. Daiktai neišsibarsto ir nerieda po bagažinę kelionės metu. Dydis: 475 x 335 x 200 mm.

  86 €
 • Tekstilinių sėdynių apsauga

  Vidinio Lexus ProTect formulė specialiai skirta audiniams, pvz., automobilio sėdynių tekstilei ir kilimėliams apsaugoti. Ji yra hipoalerginė ir sukuria nematomą dangą, dėl kurios be dėmių pašalinsite išsiliejusius skysčius, purvą ir suodžius.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  89 €
 • Apšviestos slenksčių plokštelės

  Lexus slenksčių plokštelės yra stilinga vidaus dizaino ypatybė, apsauganti durelių slenksčio dažytą paviršių nuo įbrėžimų. Šlifuotą aliuminio apdailą išryškina subtilus baltas logotipas. Komplekte – 4 vnt.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  499 €
 • Stogo skersiniai

  Tvirtinami prie automobilio stogo bėgelių. Užfiksuoti prie bėgelių jie tampa tvirtu pagrindu įvairiems daiktų laikymo priedams tvirtinti.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  314 €
 • Stogo bagažinė (pilka, blizgi)

  Itin talpi aerodinamiško dizaino stogo bagažinė ypač pravers važiuojant atostogauti. Ją galima atidaryti iš abiejų pusių. Bagažinė yra juodos spalvos, su aeroskin tekstūros dangčiu ir centriniu daugiataškiu užraktu.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  841 €
 • Stogo bagažinė (juoda, blizgi)

  Itin talpi aerodinamiško dizaino stogo bagažinė ypač pravers važiuojant atostogauti. Ją galima atidaryti iš abiejų pusių. Bagažinė yra juodos spalvos, su aeroskin tekstūros dangčiu ir centriniu daugiataškiu užraktu.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  841 €
 • Variklio dangčio deflektorius

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  221 €
 • Vėjo deflektoriai

  Važiuojant atvirais langais, aerodinaminės formos deflektoriai užtikrina patogumą, sumažindami triukšmą ir turbulenciją salone.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  575 €
 • Bagažinės tinklelis, horizontalus

  Bagažo skyriuje slankiojančio krepšio ar dėžės keliamas triukšmas gali trukdyti saugiai vairuoti. Horizontalusis tinklelis padės išvengti šios problemos neleisdamas daiktams pajudėti iš vietos.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  90 €
 • Adapteris priekabai

  Adapteris iš 13 kontaktų lizdo (automobilis) į 7 kontaktų lizdą (priekaba).

  63 €
 • Bagažinės kilimėlis

  Įklojimas apsaugo bagažinės dangą nuo purvo, nešvarumų ir smėlio. Tinka tik UX300e modeliui.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  125 €
 • Bagažinės įklojimas

  Įklotas, pagamintas iš kieto lankstaus plastiko su pakelta briauna ir neslystančiu paviršiumi, apsaugo bagažinės dangą nuo purvo, nešvarumų, smėlio ir skysčių.

  Tinka tik UX300e modeliui.

  Kaina nurodyta be montavimo darbų.

  94 €
 • Guminiai kilimėliai

  Šie kilimėliai – patikima salono dangos apsauga nuo purvo, nešvarumų, smėlio ir dulkių. Kilimėlis vairuotojo pusėje turi fiksatorius, kurie jį pritvirtina, kad neslidinėtų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais. 

  126 €
 • Tekstiliniai kilimėliai, 860 g

  Šie kilimėliai – patikima salono dangos apsauga nuo purvo, nešvarumų, smėlio ir dulkių. Kilimėlis vairuotojo pusėje turi fiksatorius, kurie jį pritvirtina, kad neslidinėtų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais. 

  183 €
 • Tekstiliniai grindų kilimėliai

   Su logotipu UX 250h (Red Flare).

  183 €
 • Durelių apatinė apdaila

  Modernus urbanistinis dizainas kartu su neslystančiu paviršiumi leidžia lengvai ir saugiai patekti į automobilį.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1057 €
 • Chromuotos šoninės durų apdailos juostelės

  Drąsus chromo potėpis išilgai apatinio šoninio kontūro pabrėžia nepriekaištingą UX urbanistinį dizainą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  413 €
 • Priekinio buferio praplatinimas

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1076 €
 • Nuimamas vilkimo kablys, vertikalus

  Integruotas į važiuoklę ir kėbulą, kad tolygiai paskirstytų vilkimo jėgą ir sumažintų pavojų pažeisti automobilį. Vilkimo galia 750g, su elektros prijungimo rinkiniu 13 polių, galima nuimti, kai jo nereikia.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  1618 €
 • Purvasargiai 4 vnt.

  Sukurti tinkamai nukreipti tyškantį vandenį, purvą ir akmenukus priekiniams ir galiniams ratams.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  259 €
 • Durelių rankenėlių apsauginės plevelės, 4 vnt.

  Visiškai apgaubia durelių rankenėles suėmimo vietą. Nepastebima plėvelė puikiai apsaugo rankenėlę nuo įbrėžimų, atsirandančių dėl pirštinių, žiedų ir rankų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  118 €
 • ĮLIPIM0 SLENKSČIŲ APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Skaidri, tik priekinėms durims.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  80 €
 • LEXUS suvenyrai

  Stilingi ir kokybiški LEXUS suvenyrai – puiki dovana LEXUS ženklo gerbėjams.

  Suvenyrų asortimento ieškokite čia

  NUO 10 €
 • ŠONINIŲ VEIDRODĖLIŲ APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima šoninių veidrodėlių apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka veidrodėlių kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  140 €
 • KAPOTO APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima kapoto apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka kapoto kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  294 €
 • STOGO APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima stogo apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka stogo kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  112 €
 • PRIEKINIO BUFERIO APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima priekinio buferio apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka buferio kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  183 €
 • GALINIO BUFERIO APSAUGINĖ PLĖVELĖ

  Nekrintanti į akis, tačiau patikima galinio buferio apsauga nuo įbrėžimų. Ji pagaminta iš skaidrios lipnios plėvelės ir atitinka buferio kontūrą.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  114 €
 • PADANGŲ SANDARINIMO RINKINYS

  Kompresoriaus ir skystos gumos rinkinys skirtas avariniam bekamerinių padangų remontui.

  84 €
 • KET EKSPLOATACINIS PAKETAS

  Į kainą įskaičiuoti: automobilio paruošimas; registracija; numeriai; TA 36 mėn.

  360 €
 • VAIKIŠKA KĖDUTĖ

  Nuo 15 kg iki 36 kg / nuo 3 metų iki 12 metų.

  621 €
 • DIDELIS SLIDŽIŲ IR SNIEGLENČIŲ LAIKIKLIS

  145 €
 • VIDUTINIS SLIDŽIŲ IR SNIEGLENČIŲ LAIKIKLIS

  129 €
 • PADANGŲ LAIKYMO MAIŠAI

  Šie maišai leis Jums patogiai transportuoti padangas bei tvarkingai jas sandėliuoti. Jie saugo lengvojo lydinio ratlankius ir padangas nuo pažeidimų. Turi patogias rankenėles, tad juos lengva nešti. Komplekte – 4 vnt. apsauginių padangų užvalkalų.

  85 €
 • REMONTINIAI DAŽAI

  Skirti pašalinti nedidelius kėbulo dažų dangos defektus. Parenkami pagal automobilio kėbulo dažų spalvos kodą. Rinkinyje dažai ir lakas 2 x 9 ml.

  20 €
 • LENGVOJO LYDINIO RATLANKIŲ APSAUGA

  Lexus ProTect silicio pagrindu pagaminta danga apsaugo lengvojo lydinio ratlankių paviršių nuo žymių ir nuosėdų, atsirandančių dėl stabdymo dulkių, kelio dangos ir oro sąlygų.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais 

  62 €
 • ILGALAIKĖ KĖBULO APSAUGA

  Lexus ProTect padeda išsaugoti pirminę išorės dažų ir šoninių langų išvaizdą. Veikdama molekuliniu lygiu ji užsandarina paviršius keramikos tvirtumo silicio pagrindo danga, kuri apsaugo nuo taršos, oro, tirpiklių ir kitų aplinkos grėsmių.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  417 €
 • PADANGŲ SLĖGIO DAVIKLIŲ KOMPLEKTAS, 4 VNT.

  Padangų slėgio kontrolės sistema (TPMS) matuoja kiekvienos padangos slėgį ir perspėja vaizdiniu signalu, kai padangos slėgis sumažėja 25 % ar daugiau.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  276 €
 • Mažas laidų krepšys

  69 €
 • STOGO SKERSINIŲ KREPŠYS

  Tai patikima Lexus stogo skersinių apsauga nuo dulkių ir atsitiktinių įbrėžimų, kai jie nebenaudojami ir nuimami nuo automobilio.

  49 €
 • RATLANKIŲ UŽRAKTAI

  Pakeičiant po vieną veržlę ant kiekvieno rato Lexus ratlankio užraktu, sustiprinama ratų apsauga.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  68 €
 • PRIEKINĖ LEXUS AUTOMOBILIO STATYMO PAGALBOS SISTEMA

  Ant priekinio buferio yra ultragarsiniai jutikliai, sujungti su automobilyje esančiais įspėjamaisiais signalais, kurie, priartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  610 €
 • GALINĖ LEXUS AUTOMOBILIO STATYMO PAGALBOS SISTEMA

  Ant galinio buferio yra ultragarsiniai jutikliai, sujungti su automobilyje esančiais įspėjamaisiais signalais, kurie, priartėjus prie kliūties, ima intensyviau pypsėti.

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  472 €
 • Durelių krašto apsauginė plėvelė

  Kaina nurodyta su montavimo darbais.

  136 €
Gintarė Satkūnaitė

Lexus pardavimo asistentė