fbpx
slider

LEXUS LINK

KAS YRA LEXUS LINK?

Lexus Link paverčia Jūsų automobilį susietuoju automobiliu. Ši nauja mobilioji programėlė suteikia prieigą prie paslaugų komplekto, kuriame yra tokios paslaugos, kaip automobilio paieška, kelionės planavimas ir elektroniniai priminimai apie techninę priežiūrą. Pradėti visiškai paprasta. Užsiregistruokite “My Lexus” portale, atsisiųskite programėlę, ir Jūs jau pasiruošę susipažinti su visomis galimybėmis. Šiuo metu “Lexus Link” siūloma tik keletui pasirinktų 2019 m. modelių.

ATSISIŲSTI “LEXUS LINK” PROGRAMĖLĘ:

   

NUSIŲSKITE KELIONĖS MARŠRUTĄ

Mėgaukitės sklandžia kelionės pradžia ir paprastai susiplanuokite maršrutą prieš leisdamiesi į kelią arba jau kelyje. Lexus Link programėlė nusiunčia paskirties vietas tiesiogiai į Lexus navigacijos sistemą.

NUO AUTOMOBILIO IKI DURŲ

Paskutinę kelio dalį eisite pėsčiomis? Persikelkite duomenis iš palydovinės navigacijos sistemos į mobiliąją programėlę, ir visa kelionė bus sklandi ir paprasta.

RASKITE SAVO AUTOMOBILĮ

Raskite savo “Lexus” net ir sausakimšoje automobilių stovėjimo aikštelėje. “Lexus Link” padeda rasti automobilį ir pasidalyti jo buvimo vieta su tais, kuriems irgi reikia tai žinoti.

VAIRAVIMO ANALIZĖ

Atidžiau panagrinėkite savo kelionių istoriją. Lexus Link pateikia duomenų, kurie leis Jums patyrinėti savo vairavimo įpročius ir stilių, įskaitant greitį, akceleraciją, stabdymą ir ridą.

HIBRIDINIO VAŽIAVIMO PATARIMAI

Lexus savaime įsikraunančiuose hibriduose pateikiamos rekomendacijos, kaip pagerinti vairavimo stilių ir maksimaliai padidinti laiką, kuomet važiuojama vien elektros (EV) režimu. Taip mažinamas tiek kenksmingų išmetamųjų dalelių kiekis, tiek ir degalų sąnaudos.


PASLAUGŲ UŽSAKYMAS INTERNETU

Tegu techninė priežiūra tampa lengvesnė. Pakaks vos kelių paspaudimų Lexus Link programėlėje, ir užsisakysite kitą techninės priežiūros paslaugą, kad ir kur būtumėte.


PRIMINIMAS APIE PASLAUGĄ

Gaudami priminimus apie numatytą techninę priežiūrą pagal realią automobilio ridą, daugiau niekada jos nepraleisite. Būkite užtikrinti, kad Jūsų automobilis visada veiks optimaliu pajėgumu.

                     
NAUDOJIMUSI PAREMTAS DRAUDIMAS

Kol esate Lexus savininkas, pasirūpinsime, kad visuomet sulauktumėte išskirtinio aptarnavimo. Žinome, kad Jūsų lūkesčiai nepaprastai dideli – juk ne veltui pasirinkote Lexus automobilį.


BELAIDIS RYŠYS

Prijunkite iki 10 prietaisų prie savo automobilio Wi-Fi sistemos, o duomenų sąnaudas sekite programėlėje.

                              

AKUMULIATORIAUS APSAUGA

Stebėkite Jūsų automobilio 12 V akumuliatoriaus įkrovos lygį ir mėgaukitės ramybe.

                             

PAGALBA NELAIMĖS ATVEJU

Informuokite pasirinktus kontaktinius asmenis apie nelaimingą atsitikimą, priklausomai nuo jo sunkumo.