fbpx
slider

„Lexus RZ“ tapo draugiškiausiu aplinkai automobiliu Prancūzijoje

„Lexus RZ 450e” krosoveris tapo ekologiškiausiu 2023 metų automobiliu „Grand Prix Auto Moto” konkurse Prancūzijoje. Apdovanojimo vertintojai, pirmaujančio žurnalo „Auto Moto” redaktorių komanda, pripažino „RZ” geriausiu metų automobiliu, neišmetančiu anglies dvideginio į aplinką. Buvo vertinamos pirkimo ir eksploatavimo išlaidos, praktiškumas ir vairavimo malonumas. Trofėjas buvo įteiktas spalio mėnesį Paryžiuje vykusioje ceremonijoje „Lexus France” rinkodaros skyriaus vadovui Martin’ui Millot’ui.

„RZ 450e” – visiškai elektrinis „Lexus” modelis. Jo tikslas – ne tik užtikrinti važiavimą be taršos, bet ir išnaudoti visą elektromobilių potencialą, tam, kad būtų iš naujo sukurta vairavimo patirtis, laikantis „Lexus Electrified” filosofijos.

„RZ” –  pirmasis modelis, kuriam pritaikytos naujos, kompaktiškos „Lexus” elektroniškai valdomos ašys. Technologija veikia priekyje ir gale kartu su naująja išmaniąja visų varančiųjų ratų sistema DIRECT4. Ši išskirtinė „Lexus” technologija automatiškai reguliuoja varomosios jėgos pasiskirstymą tarp priekinės ir galinės ašies, atsižvelgdama į važiavimo sąlygas, o tai taip pat pagerina energijos vartojimo efektyvumą.

 

Be DIRECT4 privalumų, „RZ” skirta EV platforma dėl savo puikaus standumo, žemo svorio centro ir ilgos ratų bazės pasižymi optimaliu manevringumu ir reagavimu. Galinga ličio jonų baterija integruota į važiuoklę po salono grindimis.

Visiškai elektrinė „RZ” transmisija ir speciali platforma suteikia naujų dizaino laisvių. Automobilis išsiskiria iš minios dėl savito išorės dizaino, o interjeras – tai aiški ir atvira erdvė, kartu paprasta ir prabangi, išreiškianti „Lexus” Omotenashi svetingumą ir Takumi meistriškumą.

2023-11-23


Atgal