fbpx
slider

"LEXUS" 2022 M. MAJAMIO MENO IR DIZAINO SAVAITĖJE

“Lexus” paskelbė apie naują partnerystę su garsiuoju Majamio šiuolaikinio meno institutu (ICA Miami) ir pripažinta menininke bei architekte Suchi Reddy, “Reddymade Architecture and Design” įkūrėja. Kartu bus pristatyta instaliacija muziejaus skulptūrų sode. Instaliacija veiks Majamio meno ir dizaino savaitėje nuo 2022 m. lapkričio 30 d. iki gruodžio 4 d.

Tai jau penktoji įtraukianti instaliacija, kurią “Lexus” pristatys meno ir dizaino savaitės metu Majamyje. Šių metų kūrinys susijęs su “Electrified Sport” – naujos kartos “Lexus” automobiliu, praplečiančiu technologijų ir meistrystės ribas bei pabrėžiančiu visą elektrifikacijos potencialą.

Įkvėpta idėjos, kad “Lexus Electrified Sport” yra “suformuotas oro”, Reddy instaliacija atspindi prekės ženklo įsipareigojimą į žmogų orientuotam, anglies dioksido neišskiriančiam ir nepriekaištingai sukurtam dizainui. Instaliacija įsivaizduos transporto priemonę taip, kaip ją formuoja rūkas ir šviesa, tuo pačiu iliustruodama jos harmoniją su aplinka.

“Džiaugiamės galėdami užmegzti šią naują partnerystę su “ICA Miami” ir Majamyje pristatyti viešą Suchi Reddy instaliaciją. Turėdama pasaulinio lygio reputaciją, “ICA Miami” yra puiki aplinka šiam bendradarbiavimui, ir aš nekantrauju patirti, kaip Suchi savo skulptūroje nušvies mūsų bendras į žmogų ir į ateitį orientuoto dizaino vertybes”, – komentavo Brianas Bolainas, “Lexus” pasaulinis rinkodaros vadovas. “Lexus Electrified Sport” stumia “Lexus” į ateitį ir ši instaliacija įkūnys tą dvasią iš įkvepiančio dizainerio perspektyvos.”

“ICA Miami yra įsipareigojusi sumažinti žmogaus daromą poveikį klimatui, pritaikydama geriausią tvarumo praktiką. Tai apima anglies dioksido kompensacijų įgyvendinimą pagrindinėse parodose ir partnerystę su organizacijomis, kurios siekia anglies dioksido neutralumo. Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su organizacijomis, vienodai įsipareigojusiomis siekti anglies dioksido neišskiriančios ateities, – sakė Alexas Gartenfeldas, ICA Majamio meno vadovas.

Gimusi Čenajuje, Indijoje ir įsikūrusi Niujorke, menininkė ir architektė Suchi Reddy turi apdovanojimus pelniusią dizaino praktiką, pripažintą visame pasaulyje dėl į žmogų orientuoto požiūrio į dizainą. Ji įkūrė “Reddymade” 2002 m., Siekdama atkreipti dėmesį į ekonominį, socialinį, aplinkosauginį ir kultūrinį dizaino poveikį tiek vartotojui, tiek planetai. Neuroestetika, tyrimas, kaip smegenys reaguoja į savo aplinkos dizainą, vadovauja jos praktikai, o jos dizaino etosas “forma seka jausmą” rodo jos įsitikinimą, kad geras dizainas, kruopščiai sukalibruotas žmogui, teigiamai veikia gerovę, kūrybiškumą ir produktyvumą. Jos “ICA Miami” instaliacija oficialiai reaguos į elegantišką “Lexus Electrified Sport” dizainą, įkvėpdama aplinkosaugos vertybes, kuriomis dalijasi “Reddy” ir “Lexus”.

” “Lexus” atsidavimas menui, meistriškumui ir ypač jų atsidavimas savo komandos “Takumi” meistrams man buvo puikus įkvėpimo šaltinis”, – sakoma Suchi Reddy. “Jų aplinkosauginė misija atspindi atsakingą lyderystę, ir man garbė šiais metais interpretuoti jų etosą mūsų instaliacijoje ICA Majamyje meno ir dizaino savaitės metu. Mūsų bendradarbiavimas panaikins ribas tarp meno ir dizaino ir tęs tradiciją visada būti atsidavusiems geriausiai idėjai.”

Visą Majamio meno ir dizaino savaitę “Lexus” taip pat rengs “Lexus Art Series: Art and Innovation talks with Whitewall” – diskusijų ir pokalbių programą tarp “Lexus” ambasadorių ir pramonės lyderių visame meno ir dizaino pasaulyje. Papildoma informacija bus pateikta lapkričio mėn.

2022-11-04


Atgal