fbpx
slider

„Lexus” atvyksta į Monterėjaus automobilių savaitę su drąsiu dizainu

2023 m. Monterėjaus automobilių savaitėje „Lexus” pristatys naujausius savo modelius ir demonstruos automobilius, pasižyminčius drąsiu dizainu, elektrifikavimu, intuityviomis technologijomis ir „Lexus Driving Signature” bruožais, kurie išskiria šį prekės ženklą iš kitų.

„Lexus” ekspozicija, pavadinimu „The Quail”, „A Motorsports Gathering” parodoje bus skirta našumui: „Lexus” pristatys „Lexus RZ Sport” koncepciją ir 2024 m. „Lexus LC500 Inspiration” seriją. Pirmą kartą JAV pasirodžiusi „Lexus RZ Sport” koncepcija yra sukurta pagal neseniai pristatytą elektromobilį „Lexus RZ450e”. Automobilyje įrengti didelės galios 150 kW elektriniai varikliai priekyje ir gale, jis taip pat turi žemesnę pakabą (35 mm), 21 colio ratus, išsiskiria nestandartinėmis aerodinaminėmis dalimis ir specialios formos sėdynėmis priekyje ir gale.

„Lexus” jau ketvirtus metus iš eilės atsidėkos vietos bendruomenei ir parems kasmetinę „Pebble Beach Concours d’Elegance®” organizuojamą labdaros akciją, kurios metu bus surengtas burtų traukimas, skirtas Monterėjaus apygardos berniukų ir mergaičių klubams.

2023-08-11


Atgal