fbpx
slider

„Lexus Dizaino Apdovanojimai 2023": kvietimas teikti paraiškas

„Lexus” oficialiai paskelbė kvietimą dalyvauti „Lexus Dizaino Apdovanojimai 2023“ tarptautiniame dizaino konkurse, skirtame įgalinti ir paskatinti naują kūrėjų kartą. Startavus 2013 m., šie apdovanojimai talentams buvo kaip pasaulinė platforma eksponavimui, atradimams ir įspūdingų karjerų pradžioms. Kadangi konkursas ir toliau vystomas, „Lexus“ siekia praturtinti savo platformą naujos kartos dizaino talentais, plačiau sutelkdamas dėmesį į kūrybinį augimą. Šiam tikslui pasiekti,  išrenkami keturi nugalėtojai, kur giliau pasineriama į kiekvieno nugalėtojo istoriją ir taip skatinamas  turtingas dialogas tarp jų ir industrijos šviesulių, kurie yra žiuri nariai. Mentorystė išlieka šio konkurso pagrindine ašimi, nes nugalėtojus kuruoja asmenybės, pirmaujančios dizaino pasaulyje. „Lexus Dizaino Apdovanojimai 2023″ darbai bus priimami iki 2022 m. spalio 16 d.

„Lexus“ ieško novatoriškų idėjų, kurios dizaino ir technologijų galia prisideda prie klestinčios ir geresnės ateities visiems. Konkurso dalyviai paaiškins, kaip jų kūrybinė koncepcija praktiškai įgyvendina tris pagrindinius „Lexus“ prekės ženklo principus – „Numatyti“, „Diegti naujoves“ ir „Sužavėti“. Dizainas turi numatyti pasaulinius iššūkius visuomenei, įsivaizduoti išradingus būdus, kaip pasiekti tvarią ateitį, ir sklandžiai padidinti visų laimę. „Lexus” ieško patrauklių, įžvalgių ir originalių dizainų, kurie gerbia tiek formą, tiek funkciją ir tuo pačiu siūlo veiksmingus sprendimus, kaip paspartinti šviesesnę žmonijos ateitį įvairiuose scenarijuose ir situacijose.

„Per pastarąjį dešimtmetį aplinkosaugos ir kiti klausimai išaugo kartu su sprendimų poreikiu. Su „Lexus Dizaino Apdovanojimais“ mes sveikiname ir pripažįstame kylančius įžvalgius kūrėjus, kurie dizaino galią taiko iššūkiams, susijusiems su geresnio rytojaus visiems kūrimu. Nekantriai laukiu naujų talentų ir paveikių idėjų, kurios debiutuos „Lexus Dizaino Apdovanojimuose 2023″.- sakė Simon‘as Humphries‘as, „Toyota“ ir „Lexus Global Design” vadovas.

 

Elito, tarptautiniu mastu pripažintų dizaino ekspertų teisėjų komitetas iš sąrašų atrinks keturis nugalėtojus, atsižvelgiant į tam tikrus kriterijus. Nugalėtojus kuruos pagrindiniai įvairių dizaino disciplinų kūrėjai. Kiekvienam laimėtojui bus skirtas iki 3 milijonų Japonijos jenų biudžetas, skirtas moksliniams tyrimams ir plėtrai, t.y. kaip projektavimo dotacija, skirta padengti ne tik prototipų kūrimą, bet ir kitas išlaidas, susijusias su jų koncepcijos ir dizaino tobulinimu bei asmens kūrybinio tobulėjimo rėmimu. 2023 m. pavasarį keturi nugalėtojai atskleis savo pažangą teisėjams ir mentoriams, pristatydami savo baigtą darbą peržiūrai.

Pristatę savo darbą, apdovanojimų laimėtojai turės neįkainojamą galimybę konsultuotis su teisėjų komisija. Nugalėtojai ne tik gauna grįžtamąjį ryšį apie savo darbą, bet ir dalijasi savo vizijomis bei gauna patarimų tolimesnei karjeros krypčiai bei siekiamiems tikslams, kurie prisidėtų prie jų, kaip kūrėjų, sėkmės.

Mentoriai ir teisėjai bus paskelbti šį rudenį.


Atgal