fbpx
slider

„Lexus Electrified Sport“ koncepcija

„Goodwood“ greičio festivalyje “Lexus” pristatė savo elektrifikuotą dabartį ir ateitį, suteikdama galimybę dešimtims tūkstančių kasmetinės automobilių šventės Jungtinėje Karalystėje lankytojų iš arti apžiūrėti dabartinius baterijomis varomus elektrinius modelius ir radikalaus dizaino “Lexus Electrified Sport Concept”.

Koncepcinis modelis pirmą kartą pasirodė už Japonijos ribų po to, kai 2021 m. gruodį jį pristatė “Toyota Motor Corporation” prezidentas Akio Toyoda.   

Per keturias dienas trukusį renginį jis sulaukė minios gerbėjų ir žiniasklaidos pagyrų. Jungtinės Karalystės žurnalas “Auto Express” jį apibūdino kaip “visiškai elektrinį japonų markės LFA sportinio automobilio įpėdinį”, kurio stilius tikrai turi “vau” faktorių. “Autocar” taip pat manė, kad tai “dvasinis LFA įpėdinis”, ir teigė, kad “Lexus” pasinaudos koncepcijos kūrimo patirtimi kuriant kitus būsimus elektromobilių modelius –  “kaip dalį siekio pabrėžti prekės ženklo dinamiškumą”.

“Lexus” automobilio debiuto Europoje „Goodwood“ festivalyje proga sukūrė specialų video, kuriame rodoma, kaip elegantiškas sportinis automobilis išlindo iš specialiai jam pritaikyto transportavimo konteinerio.

Taip pat buvo sukurti nauji vaizdai, kuriuose, naudojant studijos techniką, parodyta, kaip automobilis galėtų atrodyti garsiojoje festivalio kalnų įkalnės trasoje priešais istorinius Gudvudo namus.

 

“Lexus Electrified Sport Concept” – tai būsimo visiškai elektrinio didelio galingumo modelio vizija. Jo stilius, iš pradžių sukurtas Lexus Calty dizaino studijoje Kalifornijoje, pasižymi drąsiomis proporcijomis ir mažu važiavimo aukščiu, o elektrinės pavaros ir kietojo kūno akumuliatoriaus technologijos potencialas rodo, kad 0-100 km/val. greitį galima pasiekti per 2s  ir nuvažiuoti daugiau nei 700 km. Jo galingas dizaino ir eksploatacinių savybių derinys primena Lexus LFA V10 superautomobilio išvaizdą ir dvasią, kai prieš 10 metų pirmą kartą pasirodė greičio festivalyje, pats tapo pagrindine jo atrakcija.

Lexus festivalyje taip pat dalyvavo visiškai naujas baterijomis varomas prabangus elektrinis visureigis – RZ 450e, kuris vėliau šiais metais bus pristatytas Europoje, visiškai elektrinis kompaktiškas krosoveris UX 300e ir iš tinklo įkraunamas hibridinis elektrinis NX 450h+.

 

2022-07-06


Atgal