fbpx
slider

„Lexus“ išmanioji navigacijos sistema padidina degalų ekonomiją

„Lexus“, atsižvelgdamas į savo ilgalaikį įsipareigojimą elektrifikuoti, pristato savo naująją technologiją „Predictive Efficient Drive“, kuri veikia kartu su hibridinėmis ir iš tinklo įkraunamomis hibridinėmis (PHEV) sistemomis, kad sumažintų degalų sąnaudas ir išmetamųjų teršalų kiekį.

Per pastaruosius 18 metų „Lexus“ elektrifikavo aukščiausios klasės automobilius ir dabar gali pasigirti tokiu asortimentu, kuriame dominuoja mažai taršios, degalus taupančios transporto priemonės su savaime įkraunamomis hibridinėmis ir iš tinklo įkraunamomis hibridinėmis technologijomis.

„Lexus“ ne tik teikia gerai žinomus elektrifikuotų transporto priemonių privalumus, tokius kaip sklandus važiavimas, dinamiškos eksploatacinės savybės, patikimumas ir nedidelės techninės priežiūros išlaidos, bet ir aktyviai siekia, kad ši technologija būtų kuo naudingesnė vairuotojams ir visam pasauliui.

„Lexus Link” programėlės pagalba pasirinkti “Lexus Hybrid” ir “Plug-in Hybrid” automobiliai su įmontuotomis navigacijos sistemomis galės sužinoti įprastus vairuotojo maršrutus ir vairavimo stilių, tuo pačiu metu žvelgdami į priekį per tiesioginius eismo duomenis ir numatydami degalų taupymo būdus. Ekonomiškesnis vairavimas pasiekiamas automatiškai ir sklandžiai optimizuojant akumuliatoriaus įkrovimą ir iškrovimą hibridiniuose modeliuose bei naudojant visiškai elektrinius arba hibridinius režimus PHEV transporto priemonėse.

„Lexus Link“ programėlės pagalba, pasirinkti „Hybrid“ ir „Plug-in Hybrid“ automobiliai su integruotomis navigacijos sistemomis galės įsiminti įprastus vairuotojo maršrutus ir vairavimo stilių, o tuo pat metu, naudojant tiesioginius eismo duomenis, galės numatyti, kaip sutaupyti

degalų. Ekonomiškesnis vairavimas pasiekiamas automatiškai ir sklandžiai optimizuojant akumuliatoriaus įkrovimą ir iškrovimą hibridiniuose modeliuose ir visiškai elektrinio arba hibridinio režimo naudojimą PHEV automobiliuose.

Navigacijos sistemos duomenys padeda „Predictive Efficient Drive“ nustatyti reguliarias staigaus lėtėjimo vietas, kuriose galima automatiškai padidinti rekuperacinį stabdymą, kad energija būtų maksimaliai atgauta. Pastebėjus artėjantį eismą, sistema aktyviai įkrauna akumuliatorių, kad sumažintų būsimą variklio naudojimą, kai eismo srautas sulėtėja arba sustoja. Be to, technologija analizuoja būsimą eismą ir kelio sąlygas, pavyzdžiui, įkalnės ir nuokalnės arba miesto ir greitkelio ruožus, ir sklandžiai reguliuoja akumuliatoriaus įkrovimą ir iškrovimą, kad būtų sunaudojama mažiau degalų.

Išmanioji sistema naudojimo metu tampa vis efektyvesnė, todėl didėjant nuvažiuojamų kilometrų skaičiui, didėja ir jos turimų duomenų kiekis, kuris vėliau naudojamas siekiant vis efektyviau panaudoti elektrifikuotą automobilio jėgos pavarą.

„Predictive Efficient Drive“ debiutavo naujausiuose „Lexus NX Hybrid“ ir „Lexus NX Plug-in Hybrid“ modeliuose su integruota „Lexus Link Pro“ navigacija ir tikimasi, kad ateityje ji bus įdiegta ir kituose modeliuose.

2023.04.18


Atgal