fbpx
slider

„Lexus KIWAMI“ apdovanojimuose įvertintos atstovybės už klientams suteiktas nuostabias patirtis

„Lexus Europe” atskleidė 2023 m. kasmetinių „Kiwami” apdovanojimų, kuriuose vertinama, kokį lemiamą vaidmenį atliko prekybos partneriai, kad klientai galėtų džiaugtis automobilio naudojimo patirtimi, nugalėtojus. Iš 315 atstovybių visoje Europoje 10 geriausiųjų buvo apdovanotos už tai, kad prabangą paverčia asmenine, nes išskirtinai orientuojasi į klientus tiek pardavimo, tiek aptarnavimo srityse.

„Kiwami” apdovanojimai, kas išvertus reiškia „išskirtinis meistriškumas”, buvo įsteigti prieš septynerius metus ir yra „Lexus” įsipareigojimo laikytis senovinės japonų svetingumo filosofijos „Omotenashi” dalis. Ši filosofija yra kertinis „Lexus” prekės ženklo akmuo nuo pat jo įkūrimo 1989 m., ir nors „Lexus” siekia aukščiausių „Omotenashi” standartų visose verslo srityse, to paties siekia ir visos atstovybės: jos stengiasi elgtis su kiekvienu klientu taip, tarsi jis būtų svečias jų pačių namuose.

TME viceprezidentas Pascal’is Ruch’as, atsakingas už „Lexus Europe”, gyrė apdovanojimų laimėtojus: „Tai fantastiškas pasiekimas, kuris įmanomas tik dėl stiprios lyderystės, komandinio darbo ir nuolatinio dėmesio „Omotenashi”, užtikrinant, kad visi mūsų klientai „patirtų nepaprastą.”

Ypatingas pripažinimas už išskirtinumą buvo įteiktas 2 iš 10 atstovybių – „Kiwami” apdovanojimą „Lexus Romerike” (Norvegija) gavo jau trečius metus, o „Lexus Osnabrück” (Vokietija) – ketvirtus metus.

Kiekviena laimėjusi atstovybė buvo pakviesta į 4 dienų kelionę į Veneciją Tarptautinio Venecijos kino festivalio metu, rugpjūčio 31 – rugsėjo 3 d. Svečiai galėjo patirti nuostabių įspūdžių atrasdami ne mažiau kaip 9 išskirtines vietas, neįtrauktas į jokią turistinę programą ir pritaikytas taip, kad suteiktų jiems unikalią Venecijos „Lagūnos” patirtį. 10 laimėjusių atstovybių savo išskirtinę kelionę baigė kaip VIP svečiai Venecijos kino festivalyje, kurio oficialus automobilių rėmėjas nuo 2017 m. yra „Lexus”.

2023 m. nugalėtojai:

„Lexus Fréjus” – Prancūzija
„Lexus Osnabriukas” – Vokietija
„Lexus Szeged” – Vengrija
„Lexus Herzlija” – Izraelis
„Lexus Brescia“ – Italija
„Lexus Shymkent” – Kazachstanas
„Lexus Romerike” – Norvegija
„Lexus Katovicai” – Lenkija
„Lexus Coruña-Vigo” – Ispanija
„Lexus Koventris” – Jungtinė Karalystė

2023-09-09


Atgal