fbpx
slider

„Lexus LBX“
80-ajame Venecijos tarptautiniame kino festivalyje

Liko mažiau nei mėnuo, kai Venecijos Lido vėl nušvis prožektorių šviesos ir prasidės 80-asis Venecijos tarptautinis kino festivalis „La Biennale di Venezia 2023“. „Lexus“ jau septintus metus iš eilės grįžta kaip oficialus festivalio automobilis ir pagrindinį vaidmenį skiria visiškai naujam kompaktiškam krosoveriui „Lexus LBX“.

„Lexus“ ir vienos ilgiausiai pasaulyje gyvuojančių kino švenčių ryšys sustiprina ženklo vertybes, kurias jis puoselėja kartu su kino pasauliu, siekdamas suteikti žmonėms nepamirštamų įspūdžių ir galimybių tyrinėti bei pasinerti į naujas patirtis.

Elektrifikuoti „Lexus“ automobiliai vežios filmų kūrėjus, aktorius ir garsenybes viso festivalio, kuris vyks nuo rugpjūčio 30 d. iki rugsėjo 9 d., metu.   Ant raudonojo kilimo pasirodys aktoriai Zendaya („Žmogus-voras: be kelio namo“), Mike’as Faistas („Vestsaido istorija“), Joshas O’Connoras („Karūna”) ir Caroline Murino („Kazino „Royale“).

Visiškai naujas „LBX“ – mažiausias iki šiol sukurtas „Lexus“ – yra išskirtinis modelis,

atspindintis novatorišką naujovių dvasią, kuri jau seniai apibūdina šį prekės ženklą. Jis laužo prabangių automobilių tradicijas ir siūlo stilių, komfortą bei vairavimo patirtį, kuri leis „Lexus“ įžengti į naują pilną judesio Europos rinką.

Paolo Moroni, „Lexus“ direktorius Italijoje, teigė: „Šiais metais mes ir vėl prisidėsime prie magiškos Venecijos kino festivalio atmosferos, siūlydami svečiams pasimėgauti „Lexus“ teikiama nuostabia patirtimi. Ypač didžiuojamės, kad galėsime pristatyti naujausią mūsų asortimento naujieną – „LBX“ visureigį, kuriame įgyvendintos šiuolaikinės dizaino ir technologijų idėjos, kartu išlaikant „Lexus“ prekės ženklą išskiriančias savybes.“

2023-08-08


Atgal