fbpx
slider

„Lexus NX“ išsiskiria prabangiomis detalėmis bei naujausiomis technologijomis

Dėka naujausių atnaujinimų, naujasis „Lexus NX“ suteiks jaudinančių potyrių, kurie tik dar labiau sustiprins aukščiausios kokybės komforto salone patirtį, o išmanūs sprendimai pagerins prabangaus visureigio tobulą dinamiško vairavimo ir rafinuoto gyvenimo būdo pusiausvyrą.

Lyginant su ankstesniuoju, antros kartos modelio tiek išorė, tiek vidus buvo visapusiškai atnaujinti ir naujasis „NX“ įsitvirtino kaip rafinuotas ir teikiantis jaudinančių potyrių kompanionas įžvalgiems vairuotojams. Naujausia iteracija siūlo daugiau nei bet kada anksčiau – pagerintos „Lexus“ svarbiausios savybės ir pristatoma daugiau naujausių technologijų.

Automobilio atmosfera, įkvėpta prabangaus poilsio salone, kuris sukurtas pagal „Lexus“ omotenashi svetingumo principus, yra sustiprinta, skiriant daugiau dėmesio detalėms, numatančioms aukščiausios klasės visureigių klientų poreikius ir lūkesčius.

Visų naujųjų „NX“ modelių salono aplinka – švaresnė ir sveikesnė, nes keleivių savijauta bus apsaugota naujos kartos nanoe™ X oro valymo technologija iš „Panasonic“, kurios dėka pašalinami virusai, bakterijos, žiedadulkės ir kiti alergenai bei blogi kvapai, o oda ir plaukai ilgiau išlaiko drėgmę.

Nors hibridinis „NX“ modelis taip pat pasižymi aukščiausios kokybės garso sistema, ypatingas skambesys galimas ir naujajame „Plug-in Hybrid“ modelyje, turinčiame „Luxury“ komplektaciją, kur kaip papildomą opciją galima pasirinkti „Lexus“ partnerio, prabangaus garso specialistų „Mark Levinson“, sistemą. Vietoj standartinio 9.8” colio multimedijos ekrano didesniam patogumui kaip papildomą opciją galima pasirinkti 14” colių  su „Lexus Link Connect“ ir „Lexus Link Cloud“ Europos šalių navigacijos sistema.

Akį traukia stilingas interjeras su naujais spalvų deriniais: „Black & Rich Cream“ ir „F SPORT“ komplektacijai skirtas „Flare Red & White“ interjeras išsiskiria naujos spalvos daiktadėže, konsolės bei durų apdaila, taip pat sužavės ir išskirtinių spalvų, „Hazel“ ir „Dark Rose“, derinys.  

Vairuotojui pakeistas valdiklių išdėstymas centrinėje konsolėje, sugrupuojant su vairavimu susijusias funkcijas, kurios valdomos sustojus transporto priemonei, dar geriau pagerina valdymą.

Sauga ir saugumas taip pat yra varomoji jėga, lemianti dar du patobulinimus. Skaitmeninis salone esantis galinio vaizdo veidrodėlis automatiškai pritemsta, kad sumažintų akinimą ir būtų užtikrintas aiškus vaizdas, o patobulintų aukštai sumontuotų galinių stabdžių žibintų apšvietimas užtikrina geresnį matomumą ir aiškumą.

Geresnė degalų ekonomija pasiekiama tiek hibridiniuose, tiek iš tinklo įkraunamuose hibridiniuose modeliuose su integruota navigacija, naudojant naują „Predictive Efficient Drive“ sistemą, kuri optimizuoja akumuliatoriaus įkrovimą ir iškrovimą hibridiniuose modeliuose, o PHEV transporto priemonėse – visiškai elektrinį arba hibridinį režimą. Navigacijos sistemos duomenys nurodo reguliarias staigaus lėtėjimo vietas, o rekuperacinis stabdymas padidinamas, kad energija būtų kuo geriau išgaunama. Navigacijos metu sistema aktyviai įkrauna akumuliatorių, kad sumažintų variklio naudojimą būsimame eisme, ir optimizuoja akumuliatoriaus naudojimą, atsižvelgdama į būsimas eismo ir kelio sąlygas, pvz., įkalnė/nuokalnė arba miesto/greitkelio atkarpa.

Nesvarbu, ar tai būtų klasėje pirmaujantis našumas ir padidintas efektyvumas, ar novatoriško vidutinio dydžio visureigio funkcinis grožis, ar turtingas jutiminis atnaujinto interjero patrauklumas, naujasis „Lexus NX“ užtikrins, kad vairuotojai ir keleiviai jaustųsi geriau kiekvieną akimirką.

2023-02-25


Atgal