fbpx
slider

„Lexus NX“ naujos kartos multimedijos sistema: palaikykite nuolatinį ryšį

Ryšys su automobiliu – galimybė sklandžiai ir lengvai pasiekti informaciją, bendrauti ir pramogauti – vienas svarbiausių prabangių automobilių klientų prioritetų. „Lexus“ pakeitė naujojo visureigio „NX“ multimedijos charakteristikas, kuri tapo 3,6 karto greitesne ir turi 14 colių didelės raiškos jutiklinį ekraną – vieną didžiausių šio modelio segmente.

Pasižymi sklandžiu veikimu, reaguoja akimirksniu, o informacija pateikiama aiškia grafika, kuri lengvai įskaitoma esant bet kokiam apšvietimui. Remiantis šiomis savybėmis, „Lexus“ sukūrė didžiausią iki šiol daugialypės terpės paketą, suteikiantį klientams prieigą prie daugybės funkcijų ir informacijos šaltinių, tam, kad kiekviena kelionė būtų lengvesnė, išmanesnė ir turėtų stipresnį vairuotojo ir automobilio ryšį.

Sistema suteikia prieigą prie „debesies“ pagrindu veikiančios navigacijos, kuri naudoja naujausią informaciją apie eismo srautus ir įvykius bei vietinę informaciją, pvz., degalų kainas ir automobilių stovėjimo aikšteles. 14 colių „Lexus Link Pro“ taip pat turi integruotą navigacijos sistemą, todėl informacijos srautas nenutrūksta net ir tada, kai prieiga prie „debesies“ nėra galima. Navigacijos instrukcijos pateikiamos pokalbio stiliumi, kad vairuotojui būtų lengviau, pavyzdžiui, „prie degalinės pasukite į dešinę“. Centrinis jutiklinis ekranas derinamas su fiziniais mygtukais dažniausiai naudojamoms funkcijoms, o pažangaus dizaino meniu ir valdymo piktogramos pateikiamos vairuotojo ekrano pusėje.

Į žmogų orientuotas požiūris sutinkamas ir naujajame „Hey, „Lexus““ asistente, kuris reaguoja į balso komandas, t.y. paiešką, skambinimo, garso bei klimato kontrolės valdymą. Jis užprogramuotas taip, kad suprastų natūralų pokalbio stilių ir komentarus, tokius kaip „man šalta“ arba „aš alkanas“, ir reaguodamas į tai, siūlytų uždaryti langus ar netoliese esančias maisto vietas. Taip pat jis gali nustatyti, kuris kalba – ar vairuotojas, ar keleivis, bei gali atpažinti komandas net ir esant foniniam triukšmui. Asistentas užprogramuotas suprasti 19 skirtingų Europos kalbų.

Naudodamas transporto priemonės duomenų perdavimo modulį (DCM), „Lexus“ gali teikti daugialypės terpės programinės įrangos atnaujinimus belaidžiu būdu, automobilio savininkui nereikalaujant atsisiųsti failų ar vežti automobilio į techninės priežiūros centrą.

 

Lexus“ leidžia lengvai integruoti išmanųjį telefoną, naudojant belaidį „Apple CarPlay“ arba (laidinį) „Android Auto“ ryšį. Klientai gali naudotis belaidžio įkrovimo dėklu, kuris įkrauna 50 % greičiau nei anksčiau. Daugiau prisijungimo galimybių suteikia keturi USB lizdai, esantys salone – trys USB-C, tinkami įkrauti, ir USB-A lizdas konsolėje, skirtas įrenginiui prijungti.

Jungiamumo profilis apima ne tik patį automobilį: „Lexus Link“ suteikia nuotolinę prieigą prie transporto priemonės, naudojant išmaniojo telefono programėlę. Valdyti klimato kontrolę, užrakinti ir atrakinti automobilį bei įjungti avarinius žibintus galima atlikti nuotoliniu būdu. Programėlėje taip pat pateikiami duomenys apie vairavimo analizę, informaciją apie įspėjamąsias lemputes, hibridinio automobilio vairavimo metodus bei paieškos funkciją „Rasti mano automobilį“.

Vakarų ir Vidurio Europoje naujasis „NX“ standartiškai komplektuojamas su ketverių metų „Lexus Link Connect“ paketu, todėl galima maksimaliai išnaudoti multimedijos sistemą ir nereikia jokių papildomų išlaidų.

Nors papildomai pasirenkamas 14 colių multimedijos ekranas su „Lexus Link Pro“ navigacijos sistema užtikrina geriausią daugialypės terpės patirtį, standartinis 9,8 colių multimedijos ekranas su „Lexus Link Connect“ navigacijos sistema taip pat siūlo visiškai naują patirtį – sistema 2,4 karto greitesnė už ankstesnę.

Į žmogų orientuota, greitesnė, labiau reaguojanti ir turinti didesnį nei bet kada anksčiau funkcionalumą „NX“ daugialypės terpės sistema suteikia klientui naują jungiamumo patirtį, paremtą „Lexus“ įsipareigojimu pažangioms technologijoms.

2022-01-18


Atgal