fbpx
slider

„Lexus“ palydi žvaigždes
79-ajame Venecijos kino festivalyje

Rugpjūčio 31 d. „Lexus“ prisijungė prie pirmaujančių kino pasaulio veikėjų, įžymybių ir VIP asmenų, dalyvavusių 79-ojo Venecijos tarptautinio kino festivalio „La Biennale di Venezia“ atidarymo ceremonijoje. Šeštus metus iš eilės būdamas oficialiu festivalio automobiliu, prabangus prekės ženklas išskirtiniui renginiui skyrė savo naujausius modelius.

Vakaro metu žvaigždės, tarp kurių buvo Julianne Moore, Regé-Jean Page, Rocio Morales, Catherine Deneuve ir Tessa Thompson, į iškilmingą renginį atvyko lydimos „Lexus“ elektrifikuotų „UX“, „NX“, „RX“ bei „ES“ modelių.

Nuolatinė „Lexus“ parama festivaliui atspindi vertybes, kuriomis dalijasi kino ir automobilių pasauliai. Abu juos jau seniai įkvepia noras plėsti žmonių akiratį per keliones, laiką ir naujas patirtis. Kaip kinas yra unikali priemonė nepamirštamoms akimirkoms sukurti, taip ir „Lexus“ siekia suteikti įspūdžių savo inovatyvia ir novatoriška dvasia.

Venecijos aplinka yra dar viena įkvepianti sąsaja. Šis unikalus, stebuklingas miestas sukuria nepamirštamus prisiminimus, kartu atkreipdamas dėmesį į tvarumo klausimą.

 

„Džiaugiamės ir didžiuojamės galėdami sugrįžti į Veneciją ir turėdami garbę pademonstruoti vertybes, kurios išskiria mūsų prekės ženklą.“, – sakė Maurizio Perinetti, „Lexus“ direktorius Italijoje. „Tai prestižinė, aukšto lygio scena, kur galime pristatyti ikoniškiausius savo modelius. Tikimės, kad festivalio dalyviai ir jo žiūrovai atpažins ir įvertins dizainą, kokybę, technologijas ir dėmesį, skirtą aplinkosaugai. Ir tokiu būdu patirs „Lexus Amazing Experience“.

Naujausi „Lexus Electrified“ serijos modeliai, kurie sudarys net 40 automobilių parką, bus naudojami svečiams ir oficialiems asmenims vežti į raudonojo kilimo renginius ir iš jų iki pat festivalio pabaigos, t.y. rugsėjo 10 d. Atsižvelgiant į renginio išskirtinumą, šiemet tarp modelių bus ir daugybę apdovanojimų pelnęs „Lexus“ pavyzdinis kabrioletas – „LC 500“.


Atgal