fbpx
slider

„Lexus“ pristato prabangių jachtų „Lexus LY680“ evoliuciją

„Lexus“ pristato naują prabangiosios jachtos „LY680“ versiją ir žengia į kitą evoliucijos etapą. Naujajame modelyje išplėsta viršutinė jachtos aikštelė ir padidinta plaukimo platforma – suteikiant dar daugiau erdvės ir komforto keleiviams. Naujojo „Lexus“ jachtos modelio gamyba patikėta laivų statybos bendrovei „Horizon Group“, turinčiai didelę patirtį pažangiausių technologijų srityje ir jau daugelį metų lyderiaujančiai specialaus leidimo jachtų gamyboje.

„Lexus“ siekia tapti prabangaus gyvenimo būdo prekės ženklu, o „LY680“ jachta – tai „Lexus“ dizaino filosofijos įkūnijimas. „LY680“ įgyvendina šią filosofiją, atkreipdama dėmesį į kiekvieną smulkmeną, siekdama viršyti klientų lūkesčius ir sukurti unikalią patirtį net ir jūroje.

Prabangios jachtos koncepcija apima patirtį, kuri suteikia galimybę „atsiriboti nuo išorinio pasaulio, iškeliauti į jūrą ir ten jaustis laisvai, patogiai ir užtikrintai“. Išorėje atsispindi „Lexus“ dizaino filosofija „L-finesse“, o vidaus erdvė meistriškai apgalvota iki smulkmenų ir sukurta visapusiškam keleivių patogumui. Naudojant „Toyota Production System“ pagrįstus jachtų gamybos metodus, „LY680“ užtikrina galią, stabilumą ir  manevringumą, nepriekaištingą komfortą ir tylumą.

„LY680“ modelio maketas bus pristatomas 2024 m. kovo 21-24 d. vyksiančioje Japonijos tarptautinėje jachtų parodoje „Japan International Boat Show 2024“, vyksiančioje Pacifico Yokohama. Prekyba prasidės 2026 m. pavasarį, platinimas kitose užsienio rinkose bus svarstomas ateityje, atsižvelgiant į klientų poreikius.

2024 03 21


Atgal