fbpx
slider

„Lexus“ su džiaugsmu ruošiasi naujam ATP TOUR sezonui

„Lexus“, kaip oficialus turnyrų automobilis bei  pasaulinės elitinės vyrų profesionalaus teniso serijos „ATP Tour“ platininis partneris, laukia antrojo aukščiausio lygio tarptautinio sporto įspūdžių ir varžybų sezono. Pradėjęs remti seriją 2023 m. vasarą, 2024 m. sezonas bus dar svarbesnis, nes vyks net dvigubai daugiau turnyrų. Po įdomios partnerystės pradžios su „ATP 250 ASB Classic“ Oklande (Naujoji Zelandija), „Lexus“ pradeda aktyvaciją Europoje su „ATP 250 Open Sud de France Monpeljė“ turnyru, kuris prasidėjo sausio 29 d.

Į „Lexus“ remiamų turnyrų kalendorių įtraukta 14 renginių visame regione. Jie vyks tokiose šalyse kaip Prancūzija, Nyderlandai, Jungtinė Karalystė, Vokietija, Austrija, Ispanija, Kazachstanas ir Italija, kur lapkričio mėnesį Turino mieste vyks „Nitto ATP Finals“ turnyras – ATP turo kulminacija.

„Lexus“ planuoja pristatyti naujausius automobilius, įskaitant „LBX“ ir „RZ 450e“. Taip pat bus organizuojamos įvairios veiklos kiekvienam turnyrui. Be to, „Lexus“ ir toliau išliks partneris ATP „Head2Head“. Dar bus pristatomi įdomūs iššūkiai teniso žvaigždėms už teniso kortų per skaitmenines ir socialines platformas. Tai suteiks gerbėjams galimybę pamatyti žvaigždes darant kažką naujo, įdomaus ir netikėto.

Pascal‘is Ruch‘as, Toyota Motor Europe viceprezidentas, sako, kad „ATP tour“ yra puiki galimybė integruoti prekės ženklą. Jis tikisi, kad sezonui įsibėgėjus galės prisidėti prie įspūdžių ir įsitraukimo aikštėje ir už jos ribų.

2024-02-02


Atgal