fbpx
slider

„Lexus“ sveikina Kanadą laimėjus „Davis Cup by Rakuten Finals 2022” turnyrą

Baigėsi „Davis Cup by Rakuten Finals 2022“ turnyras, kurio nugalėtojais tapo Kanados komanda. Lapkričio 22-27 d. Malagoje vykusiame turnyre dalyviai patyrė nepakartojamą svetingumą, tapusį „Lexus“ prekės ženklo sinonimu. 

„Lexus”, oficialus turnyro automobilių rėmėjas bei partneris, buvo atsakingas už žaidėjų ir komandų pervežimą į teniso miestelį ir iš jo per visus grupės ir atkrintamųjų varžybų etapus.

Sutelkiant dėmesį į „Lexus Electrified“ – nuolatinę prekės ženklo tvarumo viziją – partnerystė su Daviso taurės turnyru suteikė „Lexus“ galimybę užmegzti ryšį su teniso gerbėjais, kurie dalijasi bendra aistra meistriškumui, atsidavimui ir meniškumui.

„Šiais metais sulaukėme dar vieno jaudinančio Daviso taurės finalo. „Lexus“ teko neįtikėtina garbė dalintis scena su talentingiausiais teniso pasaulio sportininkais, todėl varžybų gerbėjų laukė tikras malonumas. „Lexus“, oficialus automobilių partneris, buvo atsakingas už prabangaus ir patogaus transporto visiems sportininkams ir komandoms suteikimą. Tai buvo įelektrinanti galimybė pademonstruoti garsiąją Japonijos filosofiją Omotenashi.“,- komentavo Pascal‘is Ruch‘as, „Lexus Europe“ viceprezidentas.

 

Daviso taurės finalo direktorius David‘as Ferrer‘as džiaugėsi:„Kaip ir neįtikėtinu šių metų finalininkų talentu ir ryžtu, didžiuojamės, kad „Lexus“ yra varžybų rėmėjas ir vienas iš ilgamečių partnerių, padedančių mums rengti didžiausią kasmetinį pasaulio sporto čempionatą. „Lexus“ išsiskyrė kaip pagrindinis partneris, užtikrinantis nuostabią patirtį tiek varžybų dalyviams, tiek sirgaliams.“

Apie Daviso taurę:

„Davis Cup by Rakuten“  – 1900 m. įkurta vyrų pasaulio teniso taurė ir didžiausios kasmetinės komandinės varžybos sporte. 2022 m. varžybose dalyvavo dalyviai iš 143 šalių, kurie varžėsi įvairiuose varžybų lygiuose – nuo regioninių varžybų iki aukščiausio lygio „Davis Cup by Rakuten“ finalo. Šių metų finalo grupių etape, kuris vyko rugsėjo 13-18 d. Bolonijoje, Glazge, Hamburge ir Valensijoje, dalyvavo 16 komandų. Dvi geriausios kiekvienos vietos komandos automatiškai pateko į lapkričio 22-27 d. Malagoje vyksiantį „Final 8“ turnyrą.

2022-12-02


Atgal